-'eren I Hier is ons nieuwe lostiiuii I 19.75 22.75 25-75 29.75 12.50 15.75 17.50 voor f35 en f40.- Pardon, dames en heeren, laat ik me eerst aan U voorstellen: ik ben de chef coupeur van C A. Na zelf weken lang de beste, zuiver wollen stoffen te hebben uitgezocht - 'n unieke collectie Kamgarens en Cheviots! - na zelf m'n 1- en 2-rij modellen te hebben gesneden, na zelf de verwerking met 't veerkrach tige, zuiver wollen C A Binnenwerk Vormvast van minuut tot minuut te hebben gecontroleerd, nu kan ik de introductie van ons prachtige, nieuwe C 1 A Vormvast Costuum niet aan re- clame-menschen overlaten. Dat moet ik zelf doen! Dat is m'n vaktrots! Vaktrots, omdat ik U een Costuum aan kan bie den, waarvan ik, als vakman, U garan deer, dat het zijn oorspronkelijken, cor- recten vorm behoudt, hoelang U het ook draagt; een Costuum, dat U stellig volledige voldoening zal geven, omdat het U in elk opzicht de volle tegenwaarde van Uw geld biedt aan kleeding! Wij kunnen U een buitengewoon-rijke ver scheidenheid voorleggen in de prijzen van 't Schikt echter niet een ieder om f 20.- of f 30.- voor een Costuum uit te geven. Geen nood! 'n Minder ruime beurs kan niet beter en voordeeliger slagen dan met 't C A Costuum in moderne stoffen voor Heeren die tot nu toe gewend waren 'n Costuum te dragen van f 50.— tot f 75.-, noodig ik bij dezen dringend uit eens een proef te nemen met ons C 8, A Vormvast-Verma Costuum (vervangt maat!) Uw besluit in de toekomst, op grond van Uw ervaring met dit Costuum, wacht ik met alle gerustheid af!

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 4