Waar komt het vandaan? NIEUWS IN 'T KORT BURGERLIJKE STAND. DONDERDAG 25 MEI 1939 HAARLE M'S DAGBtAD 13 van RADEMAKER'S échte HAAGSCHE HOPJES houd, iedereen! HEEMSTEDE Jubileum M. Knot. Veertig jaar in P. T. T.-dienst. Donderdag 1 Juni a.s. zal de heer M. Knot, beheerder van het Post en Telegraafkantoor al hier, den dag herdenken waarop hij voor 40 jaar in dienst kwam bij het Post- en Telegraafbe- dryf. Op 17-jarigen leeftijd werd op 1 Juni 189-9 de a.s. jubilaris als 2e klerk aangesteld aan het télegraafkantoor te Amsterdam en na voort gezette studie volgde in 1905 zijn- bevordering tot klerk le klas. Om in dit bedrijf vor deringen té kunnen ma ken, temeer omdat de kans tot bevorderen lag in 4 het werk op de vereenigde kantoren van post- en telegraafdienst, legde de heer Knot zich toe ook op de studie van den Postdienst, en toen hij met gunstig gevolg de radicalen voor post en telegraafdienst behaalde, volgde op 1 Januari 1916 zijn benoeming tot adjunct-commies en op I Augustus van dat zelfde jaar de benoeming tot commies-titulair. Na een korten arbeidstijd in Amsterdam en Wageningen werd de heer Knot in 1904 ge plaatst in Hilversum, in 1916 in Laren en in 1927 in Bussum. Dit waren 3 vrij groote forensenplaatsen, die zich in die jaren sterk uitbreidden en veel aan dacht, vroegen van de leiding, waarin vooral wat personeelsbelangen betrof, de heer Knot een groot aandeel had. Op 16 Nov. 1929 kwam de heer Knot hier in Heemstede, ook een forensenplaats, die zich uit breidde. Hij vbnd hier dus een ruim arbeidsveld. Hij vond hier vooral op het gebied der bestel lingen, toestanden die voor een forensenplaats als Heemstede niet te handhaven, waren. Zijn eerste werk was, hier verbeteringen in aan te brengen. Heeds in het volgende voorjaar werd het bestellerspersoneel uitgebreid van 9 tot II bestellers en Vrijdag en Zaterda'g tot 12 en dank zij den groei van Heemstede gaan nu des morgens 20 man uit, terwijl in tegenstelling met 1929, toen de le bestelling vaak pas om 10 uur afliep, nu zelfs op den drukken Zaterdag ieder ingezeten zijn 1ste post om pl.m. 8.30 in huis heeft. Ook de belangen van het personeel gaan den heer Knot steeds ter harte. In Laren en Bussum kon hij tijd vinden talrijk velen op te leiden voor het vakexamen. Te Heemstede vroeg de dienst den geheelen persoon, maar hier kon hij zich ook als directe chef meer geven voor het personeel en vele verbeteringen voor hen zijn door zijn bemiddeling tot stand gekomen. Stellig als gevolg van den zwaren arbeid trof hem het vorige jaar een ernstige ziekte, waar door hij ruim 7 maanden met ziekenverlof is ge weest. Velen vernamen met'voldoening dat de chef en beheerder weer zou terugkeeren. Hieruit blijkt dat de heer Knot de waardeering geniet van publiek en personeel, terwijl hij ook de volle waardeering geniet van zijn superieuren. Eischt de dienst zijn geheele persoonlijkheid, toch vind hij ook nog den tijd, de functie van voorzitter te vervullen van de afd. Haarlem van de broederschap van directeuren en commiezen bij het Post- en Telegraaf bedrijf. Den dag van 1 Juni zal voor den a.s. jubilaris niet onopgemerkt voorbij gaan Rest ons nog te vermelden, dat, daar het ge heele Postkantoor in gebruik genomen zal wor den voor den zoo omvangrijken telefoondienst, de familie Knot het vorige jaar reeds de bo venwoning van het Postkantoor heeft moeten verlaten en zij thans tijdelijk woont Molenaar plein 12, waar 1 Juni in huiselijken kring het jubileum gevierd zal worden. UITSTAPJE VOOR OUDEN VAN DAGEN Nu de zomer in het land komt worden plan nen beraamd om er eens op uit te trekken, per spoor, auto, touringcar of boot. Ook vele ouden van dagen zullen weer uit zien naar een uitstapje. Het comité heeft overwogen om er dit jaar eens een boottocht van te maken. Plannen zijn nu in bewerking om er op 6 Juli met de fraaie geheel overdekte salonboot van de firma Feijen op uit te gaan. Het comité hoopt dat vele ingezetenen dit plan zullen steunen door een milde bijdrage in de collectebus, die daarvoor door de gemeente zal circuleeren of een bedragje te storten op de postgro van den penningmees ter den heer L. Timmers, no. 266162. Zij, die den leeftijd van 65 jaar bereikt heb ben, en nog nimmer meegeweest zijn, kunnen zich melden aan het adi-es Lieven de Keylaan 3, Heemstede. Als gewoonlijk zullen weer versnaperingen uitgedeeld worden. Ook zal voor muziek gezorgd Worden. ieder in de stemming, die bij onze feestelijk heden passen. Het seizoen wordt 3 Juni ingezet met den „Groote Prijs van Zandvoort", de auto-race van de K.N.A.C. Laat dien dag overal de vlag wapperen! JONG HOLLAND SNAKT NAAR WERK. De collecte ten bate van de werkkampen voor jeugdige werkloozen gehouden onder de leuze: Werk maakt Sterk, heeft opgebracht de som van 587.46. JAARVERGADERING. Vrijdagavond houdt de afd. Zandvoort van het Wit-Gele Kruis haar vergadering in het Patronaatsgebouw aan de Groote Krocht. Een van de belangrijkste agendapunten is wel de verkiezing, van twee bestuursleden. BLOEMENDAAL SLOTAVOND VOLKSZANG. Dinsdag besloet de afdeeling Dloemëndaal van Volkszang het seizoen met een feestelij- ken avond in het Jeugdhuis. De voorzitter, de heer D. Kuiper, uitte zijn vreugde over de groote opkomst, herdacht met enkele woorden het succes van het afge- locpen seizoen en sprak den leider, den heer P. de Nobel hartelijk toe en bracht hem dank voor zijn eminente leiding Uit den keurbundel werd een groot aantal mooie liederen gezongen welke werden afge wisseld met leuke voordrachten. In de pauze werden meer aan 100 prijzen verloot, welke alle welwillend ter beschikking waren gesteld. Als slot van dezen blijden avond werd staande het Zonnelied gezongen. IJMUIDEN ZANDVOORT i De werkloosheid iets gestegen. Het aantal bij de Gem. Arbeidsbeurs op 20 Mei j.l. ingeschreven werkzoekenden bedroeg 1973 (v. w. 1957). Daarvan waren 1430 (1393) geheel werkloos. Als werkzoekende stonden ingeschreven 301 <295) bouwvakarbeiders, 159 164» metaalbe werkers, 19 (17) houtbewerkers, 49 (42) land arbeiders, 139 '144> havenarbeiders, 263 260) visschers, 33 (33) kantoorbedienden, 667 (658) losse arbeiders en 270 (270) arbeiders in ove rige beroepen. Totaal 1900 (1883) mannen bo ven 18 jaar, verder 49 (52) mannen onder 18 jaar. 20 (18) vrouwen boven en 4 (4) vrouwen onder 18 jaar. In een gesubsidieerde werkverschaffing wa ren geplaatst 71 (83) personen. MARKTBERICHT (Versche viscli). IJmuiden, 25 Mei 1939. Tarbot 6448 ct. per K.G. Tong 5643 ct. per K.G. Heilbot 76—70 ct. per K.G. Griet f 24—f 7.50 per 50 K.G. Groote schol f 15—f 13.50 per 50 K.G. Middel schol f 15—f 13.50 per 50 K.G. Zetschol f 13—f 12.50 per 50 K.G. Kleinschol f 13—f 4.90 per 50 K.G. Bot f 11—f 5 per 50 K.G. Schar f 7—f 1.60 per 50 K.G. Tongschar f 13f 11.50 per 50 K.G. Poontjes f 7—f 2.60 per 50 K.G. Middel schelvisch f 9 per 50 K.G. Kleinmiddel schelvisch f 12f 9.50 p. 50 K.G. Kleine schelvisch f 12—f 9.20 per 50 K.G. Groote gul f 6.70f 4.60 per 50 K.G. Kleine gul f 6.10—f 4.90 per 50 K.G. Wijting f 8.50—f 2.10 per 50 K.G. Makreel f 6.10—f 4.50 per 50 K.G. Kabeljauw f 26f 7.50 per 125 K.G. Vleet f 1.75—f 0.95 per stuk Leng f 0.95f 0.38 per stuk. Koolvisch f 0.38f 0.30 per stuk. STRANDBEZOEK. Van politie-zijde wordt ons het volgende me degedeeld: Met ingang van 26 Mei a.s. kan het strand van IJmuiden weer worden bezocht van 's morgens 6 uur tot een half uur na zonson dergang. Daarna moet het strand tot strandpaal 57 of tot circa 800 Meter bezuiden het Zuiderhaven hoofd ontruimd worden. De toegang tot de duinen is uiteraard ten strengste verboden. Toegang naar het strand is de weg langs de Haringhaven of met overzetveer en langs de semaphoor, terwijl Zaterdag na 13 uur en op Zon- en feestdagen ook toegang, doch uitslui tend voor voetgangers, kan worden verleend over den strandweg naar hei Zuiderhavenhoofd. Het parkeerterrein is verlegd naar een terrein ten Oosten van de semaphoor. Toegang tot het Zuiderhavenhoofd is voor onbevoegden verbo den. Het kampeerterrein blijft gesloten. Brief die een Oceaanvlucht maakte per Yankee Clipper. Voor philatelisten om van te watertanden. Onze abonné de heer IJ. Deden heeft dezer dagen een zeldzaam poststuk ontvangen, waar van men hierboven een afdruk vindt. Het is een brief, verzonden van New York met de Yankee Clipper, het groote Ameri- kaansche vliegtuig, dat als eerste vliegtuig in den nieuwen Oceaandienst juist het eerste ge deelte van zijn reis heeft afgelegd. Behalve de bijzondere postzegel met den op druk Trans Atlantic" op de helft, bestemd voor het adres vindt men links een foto van het vliegtuig. De linkerhelft bevat in zilver- opdruk een kaartje van de route met de ver schillende stations en daarboven de woorden „First flight via Yankee Clipper U.S.A. to Europe and return over the Northern Southern routes" („Eerste vlucht via Yankee Clipper van de Vereenigde Staten naar Europa en terug over de Noordelijke en Zuidelijke routes.") Deze helft draagt thans een stempelafdruk met over de geheele breedte een vliegtuig. De brief is 20 Mei en 22 Mei in Marseille afgestempeld, zoodat de Oceaanreis 2 dagen heeft geduurd. Voor verzamelaars een bezit om van te wa tertanden. BESOMMINGEN. Trawlers: Manden: 190 Condor IJM 72 f 1640 500 Cornelis IJM 15- f 3070 280 Limburgia IJM 54 f1880 220 Knikker IJM 4f 1580 Loggers: KW 52 f 430, KW 65 f 790, KW 51 f 540, KW 86 f 950. HAARLEMMERMEER Met de ouden van dagen op reis. Naar Den Haag en Schcvcningcn. Voor de ouden van dagen uit Hoofddorp was het gisteren de groote feestdag. De Oran- jevereeniging „Hoofddorp" had n.l. den tra ditioneel geworden autorit voor Ouden van Dagen georganiseerd. De bijna 200 oudjes kwamen 's middags op het Marktplein bijeen. Om kwart voor één waren de eersten er al. terwijl de groote stoet van precies vijftig auto's om 5 minuten over twee vertrok. Het zonnetje maakte alles dubbel vroolijk; de auto's glommen dat het een lust was; de oudjes lachten vergenoegd, want de mooiste dag van het jaar was aangebroken. Over den Rijksweg werd de heenreis ge maakt naar de residentie. Daarna werd de reis voortgezet naar Scheveningen. De win keliers uit Hoofddorp hadden er wel voor ge zorgd, dat de oudjes onderweg niets te kort kwamen. Over Heemstede keerde de file auto's terug. In Hoofddorp werden de ouden van dagen door een groote schare van belangstellenden opgewacht. Het fanfarecorps „Excelsior" liet haar blijde klanken hooren en welgemoed, nog monter, stapten de oudjes voor Hotel „De Landbouw" uit, waar de avond verder op vroo- lijke wijze werd voortgezet. Hier werd het woord gevoerd door nir. Goud smit, vicc-voorzitter van de Oranjevereeniging Hij bracht dank aan allen die medewerkten tot het welslagen van dezen mooien autorit. Hierna sprak nog de heer P. Heilker, voor zitter van de Oranjevereeniging, die na af loop van zijn werkzaamheden nog naar Den Haag was gereisd om den terugtocht mede te maken. Hij was ervan overtuigd dat de ionge EXTRA TREIN. ZANDVOORT—AMSTERDAM. De pogingen van de Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer gedurende enkele dagen per week in het hoogseizoen na den laatsten trein een extra-trein te doen loopen, zijn met succes bekroond. Een dezer dagen werd van de Nederland- sche Spoorwegen bericht ontvangen dat zij naar aanleiding van de gehouden besprekin gen bereid zijn 's Woensdag en 's Zaterdags een extra-trein ZandvoortAmsterdam in te leggen gedurende het tijdvak 19 Juli tot en met 23 Augustus. 1939. De vertrekdatum zal nog nader bekend worden gemaakt. AUTORACES 3 JUNI. Naar we zoo juist vernemen zullen op 3 Juni de avondretours van de Nederlandsche Spoorwegen Amsterdam—Zandvoort den ge heelen dag geldig zijn. Ook de Spoorwegen trachten dus door het verleenen van belang rijke faciliteiten het bezoek aan onze auto races zoo groot mogelijk te doen zijn. DE VLAGGEN UIT! Het bestuur van de Vereeniging voor Vreem delingenverkeer verzoekt aan alle inwoners van Zandvoort om gedurende de festiviteiten in het a.s. seizoen steeds de vlag te willen uitsteken. Tal van pogingen worden aange wend onze badplaats bekendheid te geven en zooveel mogelijk gasten naar Zandvoort te trekken. Zorg er daarom voor het feestelijke van ons dorp te vergrooten. Vlaggen kunnen bovenal gelden als vertol kers van feestvreugde; vele vlaggen brengen Katoen. Katoen was reeds sinds onheugelijke tij den bekend bij de Oos terlingen. Herodotus maakt er eerst mel ding van in 445 voor Chr.. met de woorden: ..Het volk in Indië beT zit een plant, die wol geeft inplaats van vruchten: deze wol is beter dan van schapen en de Indiërs maken er hun kleeding van". Onderhoud van wegen. Omstreeks 45 voor Chr. werd in Rome een wet uitgevaardigd, be palende dat ieder bezit ter van een huis err erf verplicht was, den weg die zich langs zijn be zitting uitstrekte, in goeden staat te onder houden. Dit was het eerste wettelijke voor schrift ten aanzien van het onderhoud van we gen., bestuursleden thans goede proeven van be kwaamheid hadden afgelegd. Het was nu voor hem het psychologisch moment om af te treden als voorzitter. Andere drukke werk zaamheden eischten hem reeds lang op. waar om hij het vorige jaar al had willen af treden. Daar op dat moment ook de heeren Van Driel en Thuis als bestuurslid bedankten, was de heer Heilker op het dringend verzoek van de leden nog een jaar gebleven. Hij bracht dank aan het nieuwe bestuur voor het vlotte organiseeren van dezen dag. Ook dankte spr. de reeds afgetreden bestuursleden Thuis en Van Driel. De Hoofddorpsche Orkestvereeniging gaf tenslotte nog enkele fraaie nummertjes, waarop de oudjes huistoe gingen. Nog maan den zullen zij over dezen dag praten, want zij hebben genoten. Brand in het Maasstation te Rotterdam. Treinenloop ondervond geen stagnatie, ROTTERDAM. 25 Mei. Vannacht omstreeks half drie is brand uitgebroken in de woning van den restaurateur van het station Maas aan de Oosterkade alhier. Deze woning maakt deel uit van het stationscomplex en is geheel van hout opgetrokken met een steenen onderbouw. De restaurateur J. Sier, hoorde een hevigen slag en toen hy een onderzoek instelde, ervoer hij dat zijn voorkamer in lichte laaie stond. Terstond waarschuwde hij zijn echtgenoote en twee buf fetjuffrouwen, die eveneens in het huis sliepen en die in allerijl in nachtgewaad de straat op vluchtten. De brandweer rukte met enkele slangenwa gens uit maar toen men bemerkte dat er ge vaar voor uitbreiding bestond, liet men grooter materiaal aanrukken en een half uur later moest men het vuur dat reeds fel naar alle zijden uit sloeg, met tien stralen bestrijden. Gevaar voor uitbreiding was lang niet denkbeeldig en daar om werd 'n twede motorspuit gerequireerd die vijf stralen inzette terwijl ook de slangenwagens met vijf stralen werkten. De geheele eerste verdieping stond weldra in volle vlam, terwijl het snel voortschrijdende vuur zich ook mededeelde aan de zolderverdie ping, waarvan het dak doorbrandde. Een von kenregen daalde neer op de omliger<mde stations gebouwen maar de brandweer wist deze in den kiem te smoren. Men heeft het electrische net van het spoor moeten uitschakelen en eenige electrische trei nen, die voor het vertrek gereed stonden, met een locomotief wegsleepen. Te half vijf was het gevaar voor uitbreiding geweken en een uur later kon ook de motor spuit inrukken, Omtrent de oorzaak staat nog niets vast, wel heeft de restaurateur verklaard, dat hij des na middags met terpentijn had gewerkt, de ge heele woning welke de afsluiting vormt van het stationcomplex en acht kamers bevatte, is vol ledig uitgebrand, terwijl ook het perron schade heeft geleden. De ruimte, die onder de woning op den be- ganen grond gelegen is, diende als bagagedepot en derde klasse wachtkamer. Beide hebben veel waterschade opgeloopen, terwijl de keuken bui ten bedrijf is gesteld. De aanwezige bagage waar onder zeer veel koffers, kon tijdig in veiligheid worden gebracht. De treinenloop ondervond door dezen brand geen stagnatie. Jongen bij het zwemmen verdronken. Dinsdagmiddag omstreeks kwart over vier is de 16-jarige zoon van de familie Waardhuizen te Bruchem bij het zwemmen verdronken. De jongeman, eenleerling van de H. B. S., was na schooltijd gaan zwemmen. Het stoffelijk overschot is kort na het onge luk opgehaald. De Duitsche onderstaatssecretaris van Luchtvaart Mileh is op het vliegveld Ciam- pino aangekomen. De vroegere Belgische minister van fi nanciën Hendrik de Man, is als opvolger van Vandervelde tot voorzitter der Belgische Werkliedenpartij benoemd. Ondervoorzitter is geworden Delattre, oud-minister van ar beid. Tengevolge van de staking bij de Briggs Automobielfabrieken zijn ruim 75.000 Ameri- kaansche arbeiders werkloos en nog steeds duurt de impasse voort. De stakers, wier aan tal geschat wordt op 24.000. zijn lid van den bond van arbeiders in de automobielindustrie In de haven van Stettin is het Finsche passagiersschip ..Ariadne" in botsing gekomen met een sleepboot. De sleepboot sloeg om en drie opvarenden verdronken. De persdienst van de Duitsche rijksjeugd- leiding deelt mede. dat een programma is opgesteld voor de samenwerking tusschen de Duitsche en Italiaansche jeugdbeweging voor het jaar 1939 (ls reeds in een deel eener vorige oplag' opgenomen.) De werkverschaffing te Halfweg. Naar men ons mededeelt zijn Dinsdag bij de Werkverschaffing te Halfweg eenige Haarlèmsche werkloozen, die daar te werk gesteld waren, geschorst wegens oneenigheid met een opzichter. Nieuwe straatnamen. Een Wethouder Roodenburgstraat. B. en W. hebben besloten aan straten, in het te bebouwen terrein tusschen de Vrouwehek- straat en den Spaarndamscheweg. namen te ge ven en aan het Noord-Zuid loopend gedeelte van de Vrouwehekstraat een anderen naam, n.l. die van Vredenrijkstraat (naar de kweekerij „Vre- denrijk", waarop de bekende bloemkweeker Jan Bolt in het begin van de 18e eeuw zijn bedrijf uitoefende.) De andere straten (in het plan met de letters AA en BB aangeduid) zullen heeten: Wet houder Roodenburgstraat en Vrouwehekstraat. Voorts hebben B.enW. besloten inverband met 't in exploitatie brengen van terreinen ten westen van de Planetenlaan tusschen Orionweg en Mr. Jan Gerritszlaan, aan verschillende projectstraten de volgende namen te geven: Iliaslaan (naar het heldendicht van Homerus, dat een episode uit den Grieksch-Trojaanschen oorlog beschrijft); Iiectorstraat (naar Hector, een held der Trojanen); Achillesstraat (Achilles, een held der Grieken); Agamemnonstraat (naar Agamemnon, opperbevelhebber van het Griek- sche leger); Odysseusstraat. Ajaxstraat, Diome- desstraat (naar Odysseus, Ajax en Diomedes, de dapperste helden van het Grieksche leger na Achilles); Priamusstraat (naar Priamus, Koning van Troje, vader van Hector); Parisstraat (naar Paris, broeder van Hector, schaker van de schoone Helena): Trojaanschestraat (naar Troje, stad in Klein-Azië, hoofdstad der Trojanen); Nestorstraat (naar Nestor, den eerbiedwaardigen grijzen raadsman der Grieken). MIJ. TOT EXPL. VAN NATUURLIJKE BRONNEN N.V. In de Dinsdag gehouden jaarüjksche alge- meene vergadering van aandeelhouders van bovengenoemde te Haarlem gevestigde N.V. werden de balans en winst- en verliesrekening over het boekjaar 1938 goedgekeurd; de winst werd voor afschrijving bestemd. De aftredende commissaris Dr. H. van Beeck Vollenhoven werd herkozen. Wordt liet aantal taxi's verminderd? Naar wij vernemen wordt in de kringen der taxi-ondernemers hier ter stede, overwogen, aan het gemeentebestuur te verzoeken, het aantal taxi's met 1-3 te verminderen, ten einde een ioonende exploitatie mogelijk te maken. Brandkast in cafetaria leeg gehaald. AMSTERDAM, 24 Mei De eigenaar van een cafeteria in de Kalverstraat kwam van morgen vroeg tot de ontdekking dat de brandkast die op de tweede verdieping staat, open stond en dat het zich daarin bevindende wisselgeld een bedrag van circa f 100 was gestolen. Vijf zakjes met 500 munten, welke in de cafeteria gebruikt worden, had men onaan geroerd gelaten. De politie van het bureau Singel, die onmid dellijk een nauwgezet onderzoek heeft inge steld. constateerde, dat de brandkast niet was geforceerd, maar dat zij op normale wijze was geopend. Ook zijn nergens sporen van verbre king of van inkïlmmlng gevonden. HET MONUMENT VOOR MR. J. GERRITSZ. Naar wij vernemen zal de onthulling van het monument voor wij'en mr. J. Gerritsz geschie den op 17 Juni a.s. NOORDFRB AD ZANDVOORT. ZWEMBAD in de duinreep geopend. Seizoenabonn.: volw. 7.50, kind ƒ5 Familiecabine 30.-, Seizoentent ƒ45.-. Ziet onze advertenties verder in dit blad (Adv. Ingez. Meel.) HAARLEM, 24 Mei. Onderttrouwd 24 Mei: L. Teunissen en D. Woestenek; J. J. Lubbe en A. C. M. Sweers; C. J. Bakker en M. A. Zomer; J. N. Verver en A. M. van der Veldt; A. A. van der Kroft en A. E. Tollenaar; J. J. R. van Vueren en M. Hameteman; C. A. Egberts en L. T. Rosa- Gastaldo: J. A. Staphorst en L. M. van der Mei; D. Baards. n H. W. Koopman; S. Ver- meeren en C. H. van Warmerdam; G. J. van der Veldt en A. J. OlUerkoek; P. E. Wlllem- sen en C. E. ter Poorten; G. G. A. Ups en J. M. Muller; P. A. F. de Vos en M. E. M. Cava- dino; M. van Akkooi en A. van Leeuwen; J. M. Besteman en A. Roemeling; T. Braaksma en G. Krol; H. van Polen en E. Bols; C. van der Giessen en M. van den Boogaard; A. J. Sijpestijn en J. W. Diekmann. Getrouwd 24 Mei: J. L. Blommaert en H. J. Gilles; H. J van Doorn en M. Roest; P. van Rosmalen en C. Poolman; J. van Dijk en A. M. Lourenburg; H G Erkamp en C. M. Blok ker: H. J Poen en P. Winkler; H. J. van Maas en T. Pols; J. L. v. d. Mei en C. Suman; B. W. Versteeg en A. J. Molhoek; H. J. Zuldweg en F. Fabel; A J. Lucas en C. W Kloezeman; J. L ten Brink en S. M. der Kinderen; A. Har- tendorp en A. A. C. van Nes; A. A. Mooren en H. A v. d. Lans; M. H. Ullers en M. K. Verhorst; B. J. J. Schneider en J. B. Smit; J. J. v. d. Voort en E. J. de Heij: J Gerrits en A. C. v. d. Vllst; A. J. Heus en J Riegen; J B. Rijs en A. M. van der Horst; H. W. A. E. Lemmers en C. M. v. d. Vaart; J. A. van Sloo- ten en A Pardon: A. v. d. Korf en j. Aafjes; J Hansen en A. J van Straaten; H B. Broers en J. M. Niemann; M. Peetoom en J A. Slot- R Weltering en C. H de Wolf; K. Höfler en M. M. Kohuték* A. M. Diermanse en II. Kuchta. Bevallen: 20 Mei: J Modderman—Buiten huis. z.: 21 Mel: H. M Stamvan Kouteren, z.; 22 Mei: G. J AllartSlagter, z.; 23 Mei- E. Bakker—Schot. d.. M E. Vrolijk—van der Hoeven, d., A. C. de Graaf—Willemse, d„ J. LuitingFluiter, M. Kinsbergenvan Don gen. d„ 24 Mei: A. TroosL-Zuidema. d. Overleden 23 Mei; J. Duivenvoorden. 67 J., Maerten van Heemskerkstraat; M. Dijkzeul— van Warmerdam, 43 j.. Vergierde weg; 23 Mei: J. Galjaard, 73 j., Minahassastraat

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 7