R.K. 2e Meisje J. J. VAN DE BELT R.K. Keukenmeisje Meisje Eere-T en toonstelling De Gebochelde LAMSVLEES KOKSMAAT GEVR. Nieuwe Driewielers VERLOREN M AAN DAG 12 JUNI 1939 HAAREEM'S DAGBE'AD TI H. A. van den Eynde. Zaterdagmiddag werd deze tentoonstelling in het Frans Halsmuseum in het bijzijn van talrijke aanwezigen, met een rede van den Heemsteedschen wethouder Dr. E. A. M. Droog geopend. Zij omvat een vijftigtal werken, meest een keuze uit de mooie origineele gips- ontwerpen voor de belangrijke opdrachten, die den kunstenaar in een bijna veertigjarig arbeidsleven ten deel gevallen zijn, doch ook een vrij groot aantal vrije plastieken waarin Van den Eynde zich niet minder heeft doen kennen als een artist van groote kunde en in nerlijke beschaving. Voor de Hollandsche monumentale beeld houwkunst is zijn dood zonder twijfel een groot verlies geweest. Hij heeft die kunst ge diend op een wijze, die het juiste verband tusschen dienstbaarheid en vrijheid zocht en wist te vinden waar dat noodig en mogelijk was en, jaren geleden, zelf zijn credo daar-* over opgesteld. In 1920 schreef Van den Eynde in het Tijdschrift Wendingen: „Zij ligt nog zoo kort achter ons, de periode van geschilderd beeld houwwerk. zoo geheel onder invloed der schilders-impressionisten. De aard van beeldhouwkunst scheen soms weggeschil- derd. Maar ook naar de zijde der Bouwkunst heeft zij zich te handhaven. Groot en sterk moet zij staan in haar eigen karakter en niet worden opgeslokt door de Architectuur, maar, gastvrij daarin worden opgenomen, een eenheid vormende door tegenstellingen, een fijnere tinteling van kanten en vlakken in de groote abstracte massa van het Bouwwerk zelf. Zelfs indien de schoone verschijning binnen de begrenzing van het blok blijft, behoeft zij toch niet zoodanig te worden ge bonden dat enkel verticale en horizontale vlakken overblijven? Neen, laat ons die vlek ken in schoon gebogen vormen overbruggen, geen beperking die tot verarming leidt, geen eenzijdigheid maar de veelheid tot eenheid gebracht. Geen suprematie van het verstan delijke, die weer terugvoert tot zakelijke nuchterheid, maar wijsheid die evenwicht brengt door ruimte te laten voor de uiterlijke verschijning die elke gedachte als een vanzelf heid oproept". Van den Eynde was geen doordrijver in één richting. Ook deze wei-opgestelde keuze uit zijn nalatenschap wijst op den electischen geest, die zijn beschaafd-bedwongen vak manschap beheerschte, Iemand die in zijn jeugd het teergevoelig marmer-relief ..Lente zang" maakte zou ook in het latere, zich bij het bouwen aanpassende werk niet dienzelf den aard verloochenen. Ook hij had in 1920 de periode van het schilders-impressionisme in de plastiek achter zich de studie uit 1910, de boer met den takkenbos op den nek doet daar nog wel aan denken maar toch zal telkens dat element nog wel weer speelsch in zijn arbeid opduiken, zooals bij den Har monicaspeler uit 1916 of de voorstudie voor het vrouwenfiguurtje van het tweede colum barium te Velsen. uit 1926. het geval is. Met de versierende beeldhouwkunst voor het Am- sterdamsche Scheepvaarthuis (1913-1916) betrad Van den Eynde het terrein der pu blieke bekendheid. Met Krop, Polet en Van Reyn wordt hij in die jaren tot de belang rijkste beeldhouwers voor bouwwerken gere kend en de invloed van zeer oude culturen, Peru, Egypte, Gothiek, werkt in dien tijd op de krachtigste jongeren het hevigst. Daarom zal na vijftien jaar, als Van den Eynde zijn be langrijkste, zeker althans de omvangrijkste opdracht krijgt: het Van Heutsz-monument voor Batavia, niet zoo heel veel meer te be merken zijn* de invloeden zullen zich dan in een stijl, die dichter bij den tijd staat, hebben ^Mooie fragmenten voor dit monument zijn on deze expositie te zien, terwijl een reeks mooie foto's van het geheel een imponeerend beeld geeft. In zijn laatste tien levensjaren heeft de kunstenaar ook het een en ander voor de aemeente Heemstede, waar hij woon de. mogen maken. Waardoor ook voor Groot- Haarlem iets van zijn arbeid publiek bezit Werd J. H. DE BOIS. Henri de Lagardère is niet dood!" „Hij leeft!!" .Henri de Lagardère is niet dood!.... HU lééft!" Zou het werkelijk waar zijn. Zou de Lagardcre na 80 Jaar nog leven? Ik<t*cht niet anders dan dat hij voor goed do<Kl was. maar nu ik van alle rangen in Carre het Ba- terend applaus heb gehooid, toen de „e, bochelde" zijn pruik afwierp en fier en frank voor zijn vijand stond en hem den «epen gestrekt de beroemde woorden in hei ge zicht slingerde: Henri de Lagardere is niet dood.Hij lééft!" begon ik waarlijk te twij felen Er zit in die oude romantiek toch meei levenskracht dan wij vermoedden. Voor een tooneellief hebber is het aai dig om zoo'n oud .drama a grand spectacle waar mede onze grootouders „gedweept hebben, eens terug te zien. Wij hebben hetlang moeten missen. De tooneelspelers hadden blijkbaar geen vertrouwen meer m die oude romantiek. Maar nu heeft men haar Zater dagavond in Carrc toch in haar oude glorie hersteld en de goed bezette zaal m jaren zijn de bovenrangen in dit gebouw bil een tooneeivoorstelling niet zoo vol geweestbe wees, dat de onvervalsche romantiek het bjj een groot dcc! van het publiek nog altijd doet. Louis Moor. Henri van Kuyk en Louis Bouw meester hij vooral hebben er vroeger triomfen in gevierd. Het dubbelspel van de Lagardère en „den gebochelde" was n kolfje naar de hand van deze spelers, die in de ro mantiek groot waren geworden. Wanneer Bouwmeester ikzelf zag hem nooit in deze rol met zijn degen op de tafel sloeg en als de wreker van Philippe de Nevers uit den dood verrees voor den valschen prins de Gonzagues, dan zoo vertelde mij Adriaan van der Horst in de pauze braken de menschen in hun enthousiasme de zaal af. O zeker, wij. die het naturalisme, het realisme en het psychologische drama heb ben gekend, staan nogal vreemd tegenover zoo'n^oudc draak en glimlachen nu en dan 0111 de vele bombast, maar in zijn genre mag „de Gebochelde" er altijd nog zijn. Wij denken bij de Lagardère, Cocardassc en Passepoil nu en dan even aan de 3 Musketiers van Dumas en Rostand moet zich, toen hij zijn Cadetten van Guscogne schiep, ook deze vechtersbazen hebben herinnerd. Zij hadden al iets van de „panache", die Cyrano met zooveel zwier 40 jaar later op het tooneel zou dragen. Je moet zoo'n stuk nemen voor wat het is. een drama a grand spectale. Het publiek kreeg in dien ouden tijd nog wat te zien voor zijn geld Duels, gevechten op de floret, een bal bij den regent van Frankrijk, moorden, waarvan je rilt Payroll es gaat zoo maar ruggelings gebonden de Seine in en niet te vergeten de beroemde degenstoot van Nevers. precies tusschen de oogen van den vijand. En wat hoofdzaak is een held, die onverschrok ken vecht voor de onschuld en het recht en aan het slot glansrijk overwint. Is dat ook niet het succes van honderden films? Wanneer men de oude draak weer in eere zou willen herstellen, dan zouden wij het na tuurlijk niet accepteeren. Maar zoo, als curiositeit in de zomermaanden is het een aardige afwisseling en wij hebben ons dan ook bij heel ernstig bedoeld tooneel wel eens min der goed geamuseerd dan Zaterdagavond, ouden tijd nog wat te zien voor zijngeeld, In Carré het terrein van de Italiaansche Opera hebben ze de décors voor zulk een drama a grand spectacle zoo maar voor het grijpen. Men zou het niet anders en „oud- romantischer" wenschen. En het leek soms aan het Hof van den Regent en in het paleis van den prins de Gonzague of de figuranten met al hun stereotiepe, houterige bewegingen zoo van de Italiaantjes waren geleend. Wat wij misten, dat waren de groote spelers van vroeger die in de romantiek gelóófden. Waar zullen wij thans nog een Bouwmeester of een Louis Moor vinden. Louis de Vries zou er nog het meest geschikt voor zijn zijn geweest, maar die is helaas ziek en tij delijk niet tot spelen in staat. Het meest voel de zich Gobou nog thuis in dit genre. Als de prins de Gonzague had hij- het best den ouden speelstijl te pakken en wij vroegen ons af, of hij niet de aangewezen acteur voor den „Gebochelde" was geweest. Toch heeft Adol- phe Hamburger het er niet slecht afgebracht. Hij had ongetwijfeld goede momenten, maar het bleef bij momenten. Wij zouden wat meer „romantiek" wat meer Schwung en vooral ook meer „panache" in dezen heldhaftigen ridder hebben gewenscht. In zoo'n oude draak mag er gerust nog een schepje op wor den gegooid. Als de „gebochelde" gaf hij hem flink van katoen en dat verwachten wij ook in zoo'n stuk. Daarom had hij in dat deel het meeste succes. Alex Hock, de veteraan, voelde zich in de rol van Cocardasse als een visch in het water. Het was precies wat het wezen moest, een décoratieve „cadet de Gascogne". Dat was uitstekend! En ook Corrie Korevaar wist als Blanche de Nevers den ouden speeltrant aar dig te benaderen. Velen van de jongeren hadden er meer moeite mee, maar hoe kan het ook anders, als men plotseling voor iets geheel nieuws wordt geplaatst? Niet bang wezen, dames en heeren, geef hem maar gerust van Jetje in zoo'n ouden draak! De schrijx.rs deden het ook en de spe lers moeten hen dus volgen. J. B. SCHUIL. EXAMENS. „Sancta Maria" R.K. Lyceum v. Meisjes. Haarlem. Eindexamen Gymnasium. Als nog zijn geslaagd voor diploma A de da mes: Gertie Alofs (Heemstede), Hanneke Kahmann (Heemstede), Linea Thoolen(Haar- lem), Annelies van der Weiden (Haarlem), Dedie de Wit (Haarlem). In totaal geslaagd negen, afgewezen één. PUBLIEKE VERKOOPING. Bij een publieke verkooping van een in den Ake'lpolder gelegen perceel tuingrond met woonhuis, loods, spoelhuis en kas (groot 2.07 H.A.) werd kooper de heer Harte te Haarlem voor 14000 GEEN PROV. SUBSIDIE VOOR CURSUSSEN HANDELSONDERWIJS. Bij de behandeling van de provinciale be grooting voor 1938 werd door de leden van Prov. St. J. G. van Kessel c.s. een voorstel ingediend, hetwelk door Prov. Staten om prae- advies in handen werd gesteld van Ged. St., strekkende om op de provinciale begrooting een bedrag uit te trekken als subsidie ten be hoeve van cursussen voor handelsonderwijs (niet vallende onder het Nijverheidsonderwijs), noodig tengevolge van de uitvoering van de wet „Vestigingseischen Kleinbedrijf-1937". Ged. Staten deelen thans aan Prov. Staten mede. dat er naar hun meening geen aan leiding bestaat, tot bedoelde subsidieering over te gaan De h. o. v. Ged. Staten willen een prov. subsidie van 3900 tot 4500 mogelijk maken. Ged. Staten stellen Prov. Staten voor, hun besluit van 19 Juni 1928, betreffende de sub sidieering van de Haarlemsche Orkestvereni ging ingaande met het vereenigingsjaar 1938/ 1939 in dier voege te wijzigen, dat daarin, in- plaats van „door het Rijk en de gemeente Haarlem telken jare onderscheidenlijk ten ministe 5.000 en 30.000 werden boegezegd of beschikbaar gesteld" wordt gelezen: „jaarlijks door het Rijk 5.000 wordt uit gekeerd en aan gemeentelijke subsidies en bijdragen van particulieren, voorzoover deze geen gewone contributies zijn, 20.000 be schikbaar wordt gesteld". Ged. Staten schrijven hierover aan Prov. Staten o.a.: Het subsidie aan de Haarlemsche Orkest- Vereeniging is bij besluit van 19 Juni 1928. met ingang van het vereenigingsjaar 1928/ 1929 verleend. Dit subsidie bedraaet nominaal 5.000 per jaar en is toegekend onder voor waarde. dat het Rijk en de gemeente Haarlem jaarlijk onderscheidenlijk ten minste f 5000 en 30.000 voor die vereeniging beschikbaar stellen. Als hoofdmotief hebben wij bij onze desbetreffende voordracht aangevoerd, dat de H.O.V. zich in den loop der jaren niet alleen in Haarlem, doch ook in andere gemeenten in dit gewest een positie heeft veroverd, die haar ongetwijfeld aanspraak geeft op de belang stelling en waardeering van de Overheid, ter wijl wij van het voorgestelde subsidie op den duur een nuttig effect voor de gehcele pro vincie verwachtten. Over 3 vereenigingsjaren heeft do H.O.V. het volle subsidie genoten, laatstelijk over 1930 1931. Geleidelijk zijn echter de subsidies van het Rijk en de gemeente Haarlem, ten gevolge van bezuinigingsmaatregelen, vermin derd. Als gevolg van die vermindering kon, in verband met de voorwaarden van boven- meld besluit, in de laatste jaren niet meer dan 2500 van het provinciale subsidie wor den uitgekeerd, niettegenstaande daarvoor een post van 4500 5000- min 10 pCt. al- gemeene korting) op de begrooting beschik baar was. Hieruit blijkt, dat het nuttig effect van het provinciale subsidie in het gedrang is gekomen door de voorwaarden, welke voor de verkrijging ervan moeten zijn vervuld, in het bijzonder door den eisch, dat de gemeente Haarlem jaarlijks./ 30.000 zal bijdragen. De vereeniging zelve heeft al het mogelijke „edaan om in de provincie belangstelling voor haar orkest te wekken. Volgens de ons bekende gegevens is haar ledental opgevoerd van 394 in 1932 tot 632 in 1939. Nochtans is hare finan- cieele positie ongunstig. Van de bescheiden salarissen der musici, die een engagement heb ben voor 7 maanden, wordt sedert jaren niet meer dan 70 pC.t uitbetaald. De hiervoor geschetste omstandigheden geven ons inziens grond tot het brengen van wijziging in de voorwaarden voor de uitbe taling van het subsidie. Wij achten het wen- schelijk de verhouding tusschen de nominale bedragen van de subsidies van Rijk, Provincie en Gemeente meer met de werkelijkheid in overeenstemming te brengen, opdat de H.O.V. een redelijke kans moge krijgen het te haren behoeve op de begrooting uitgetrokken sub sidiebedrag geheel, of althans voor een be langrijker gedeelte dan thans het geval is deelachtig te worden. Als element van de voor waarden voor het verkrijgen van het susidie zullen dan ook bijdragen van particulieren kunnen worden ingeschakeld. Zoodoende zal namelijk een prikkel bestaan om de belang stelling voor het orkest in de provincie gaande te houden. Het ontwerp-bcsluit bevat een regeling, volgens welke met ingang van het vereenigings jaar 1938 1939 aan de H.O.V.. naar rato van de thans te haren behoeve beschikbare over heidssubsidies (Rijk 2500, Haarlem 15000, Bloemendaal 2000) en particuliere bijdra gen. met toepassing van het z.g. „Evenredig- heidsbesluit" een provinciaal subsidie van ten minste 3900 tot ten hoogste 4500, zal kunnen worden uitgekeerd. De speling tus schen het minimum en het maximum moge dan een stimulans zijn voor het verkrijgen van nieuwe bijdragen van gemeenten en par ticulieren. KON. FABRTEK j. j. BEYNES. Een winst vnn f 65.562.50 in 1930. UITKEERING VAN 4 OP DE GEWONE AANDEELEN. Aan het verslag over het boekjaar 1938 van de Kon. Fabriek van Rijtuigen en Spoorwagens J. J. Beynes N.V., alhier is het volgende ont leend: Op 21 Mei 1939 overleed onze Commissaru» de heer J. W. A. Beijnes. Gedurende tweeënzestig jaar was hij in verschillende, functies aan ons bedrijf verbonden, dat hij daartoe in staat ge steld door zijn nobelen geest en helder verstand groote diensten bewees. Noode zullen wij zijn van scherp inzicht getuigende raadgevingen mis- :n. Nadat herinnerd is aan het eeuwfeest van het bedrijf op 1 November gaat het verslag voort: De bezetting over het tweede halfjaar was matig te noemen, waarbij nog enkele maanden van groote slapte hun ongunstigen invloed de den gelden. De resultaten zijn echter nog wel zoodanig, dat wij ons verheugen over dit jaar een dividenduitkeering te kunnen voorstellen Gedurende het verslagjaar werden afgeleverd: 19 electrische motorrijtuigen lie klasse, 3 post- rijtuigen en 100 rongenwagens, met carrosseries voor autobussen en een aantal kleinere orders voor een totaalbedrag van f 1.735.717.14. Op 31 December waren wij nog ruim van or ders voorzien. Het verheugde ons zeer na acht jaren stilstand weder een order uit onze kolo niën te mogen boeken. De Nederlandsch-Indische Spoorweg Mij. droeg ons den bouw op van 3 die- selmechanische drie-wagen treinstellen. Verder hebben wij nog onderhanden 18 motorrijtuigen en 18 volgrijtuigen voor dieselelectrische vijf wagen treinstellen voor de Nederlandsche Spoor wegen, met de carrosseries voor autobussen en de kleinere orders voor een t.otaal-bedrag van ongeveer f 1.680.000. Het aantal werklieden bedroeg bij het be gin van het verslagjaar 499; dit daalde tot 236, met welk aantal wij het nieuwe jaar zijn inge gaan. Aan loonen en salarissen werd over het ver slagjaar f 532.462.41 uitbetaald tegenover f 737.395.72 in 1937. Met waardeering maken wij melding van de toewijding en steur» die wij ook dit jaar van het personeel mochten ondervinden. De Balans en Winst- en Verliesrekening over het afgeloopen .jaar geven na vermindering met de wenschelijk geachte afschrijvingen op gebou wen, gronden en machines, na dotatie van f 50.000 aan de Algemeene Reserve en na reser veering van de verschuldigde dividendbelasting, een winst van f 65.562.50. Wij stellen U voor, deze winst overeenkom stig art. 28 van de Statuten als volgt te ver- deelen Dividend pref. aandeelen A, 6 pet. i f 750.000 (f 45.000). Dividend pref. aandeelen B, 5 pet. van f 11.250 (562.50) Dividend gewone aandeelen, 4 pet. van f 500.000 (f 20.000). Dat is dus f 45 op ieder pref. aandeel A; f 37.50 op ieder pref. aandeel B en f 20 op ieder gewoon aandeel. In Brood- en Banketbakkerij is plaats voor een netten JONGEN voor bakkerij- en loopwerk leef tijd 15 a 16 jaar. J. v. VESSEM, Kleverparkweg 10. Hypotheek gevraagd Zesduizend gulden eerste hypo theek gevraagd op huis met ruime overwaarde. Liefst van particulier. Br. no. 1693 bur. van dit blad Essex-Terraplane twoseater m. dickey seat in pri ma conditie. Goed onderh. 300. Te bevragen N.V. Polygraph Schouwtjeslaan 23. Verloren goud Dames-armbapdhorloge, gedachtenis van overleden moe der. Gaande van Graafschapstr. naar de begraafplaats Vergier- deweg. Tegen bclooning terug te bezorgen Graafschapstraat 48. Lappen doorregen p.p. 0.25 Carbonade p.p. 0.30 Lappen zonder been p.p. 0.45 Stukje zonder been p.p. 0.50 Bout zonder been 0.55 en 0.60 3 pond Gehakt half om 0.75 Leverworst P-P- 0.25 Bloedworst p.p. 0.30 Rookworst p.p. 0.50 D. SCHOUTSEN Schagchelstraat 4 Tel. 13474 Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed onze lieve beste moeder, behuwd- en grootmoeder Marie Scholten weduwe van wijlen Dr. H. Jonker, In den ouderdom van 85 jaren. Zutphen H. JONKER, chirurg C. E. JONKER- NIERSTRASZ H. JONKER Jr. JETJE Bentveld: Dr. A. DEKKER- JONKER L. M. DEKKER TOOS DEKKER Haarlem, 10 Juni 1939 Geen bezoek De crematie zal plaats hebben op Dinsdag 13 Juni na aankomst van trein 13.14 te Westerveld. JAC0B1JNESTRAAT10 BUR. KRANEVELD «2Sf KANT. 9-5 •S AV. 7-8 ADVIES!0.80 TEL. 20707 CONTRACT 0*" STRAFZAKEN FAILLISSEMENT DAGVAARDING ENZ. Arts PRAKTIJK HERVAT. ZOEKT U een gebruikt rijwiel? Komt u dan bij ons eens kijken. Wij hebben een gegarandeerde sor teering w.o. Ie kl. merken, ii prijzen vanaf 16.50. Zie onze étalage. Wij verruilen, verhuren en repareeren. A. Koelemeijer, Breestr. 3, Tel. 12647, Gev. sed. 1912. SUPINATORIUM JEANNE EN CORRY BLOM Iordensstraat 49, Telefoon 18619 Haarlem Inrichting voor opheffing van voetgebreken. Speciale afdeeling voor voet verzorging. Instituut geopend: 9—17.30 uur. Vrijdag 9—20.30 Gevraagd en aangeboden vr. Dienstpersoneel o.m. Keu kenmeisjes, 2e, alleen en daf meisjes, v. g. g. v. Boogaard's Plaatsinghureau Jansstraat 56 Tel. 14170 Half Juli gevr. te Haarlem zelfst. V. g. g. V. Loon 35.—. Br. no. 1688 bur. van dit blad Wegens huwelijk van het te genwoordigc wordt te Haarlem gevraagd, 1 Juli of eerder Loon 40. Br. no. 1682 bur. van dit blad Wij vragen: een in teil., vlug en werklustig (liefst uit zakenmilieu). min stens mulo opl., bekend met typen, leeft. 18-20 jaar, voor winkel- en kantoorwerk. Wij bieden: voor geschikt meisje, aangena- men werkkring met behoorlijke vooruitzichten in bekende Haarl. zaak. Eigenhandig geschr. brieven m. uitvoerige inlicht, en opg. van zoo mogel. mondei, referenties vertrouwelijk no. 1691 bur. van dit blad leeftijd pl.m. 18 j. Restaurant Fluks, Gr. Houtstr. 21. N.V. Technische Maatschappij HERINGA WITHRICH HAARLEM. Jaarlijksche Algemeene Ver gadering van Aandeelhouders op 2? Juni 1939, des middags te 2.3o uur, ten kantore der Ven nootschap, Zijlweg 133. Voor aandeelhouders, die de vergadering wenschen bij te wonen. bestaat gelegenheid Aandeelen te deponeeren ten kantore der Vennootschap, des namiddags van 2—4 uur tot uiterlijk 23 Juni 1939. N. LEVENKAMP President-Commissaris Net werkmeisje gevr., v. d. dag van 7—7 u. Loon 8 p. w. Aanm. na 7 uur Rip- perdapark 31. voor elk bedrijf. 1.50 per wk. Wordt eigendom. KRAMER, Bakenessergracht 57 Hét adres woor billijk snelvervoer: Amsterdam Haarlem - Zandvoort Rotterdam - Den Haag en omstreken, en het geheele Gooi. Dagelijks vele geregelde diensten v. v. Telef. 11700—12100—12400. Laat met de warmte onze stof zuiger Uw werk doen. Profiteert van onze tijdelijke zeer voor- deellge aanbieding. Lage prijzen groote keuze. Bet. 50 cent per week of 2.— per maand. Bezoekt onze magazijnenI ZOMERWEER WANDELWEER De nieuwste mod. wagens in alle kl. Al onze wagens zUn gemont. m. kogellagerwleien Gr. keuze. Geen vooruitbet 1- p w. of 4.- d. m Bezoekt onze magazijnen! ZIJLSTRAAT Zelfstandig Keukenmeisje gevr., perf. kunn. koken en wer ken. Loon 40, Br. met voll. inl, onder no. 817 Wensing's Advert, Bur. Haarlem omg. H'stede-Haarlem gouden schakelarmband. Tegen bel. te rug te bez. bij Nieuwenhuis, v. Woustraat 8 n, Amsterdam. 38e WETTIGE HACO-TREKKING Se KLASSE, 13e LIJST TREKKING VAN MAANDAG 12 JUNI 1939 HOOGE PREMIEN f 1000.— 197 13303 18846 19998 20298 f 400— 2367 14719 19875 f 200— 8468 9189 10040 20921 f 100— 1242 1447 3355 5581 6457 7138 8142 8153 9730 10479 10487 10661 11762 13182 13601 13743 13886 18654 PREMIËN VAN 70.— 76 105 326 434 480 494 538 546 696 944 995 1018 1205 1361 1364 1369 1422 1553 1748 1795 1996 2061 2171 2221 2260 2325 2411 2519 2714 2729 2795 2838 2873 2882 2985 3026 3452 3459 3546 3573 3589 3623 3643 3986 4087 4328 4358 4413 4531 4624 4811 4882 4960 5050 5321 5492 5587 5690 5714 5741 5829 5903 5987 6130 6137 6162 6170 6212 6233 6282 6338 6531 6719 6754 6861 7085 7139 7154 7197 7256 7327 7366 7522 7537 7587 7623 7677 7814 7825 7966 8056 8099 8144 8218 8316 8453 8526 8593 8791 8946 9023 9086 9116 9193 9421 9476 9541 9580 9651 9743 9991 10061 10071 10124 10338 10358 10435 10575 10650 10691 10720 10937 11029 11092 11107 11179 11270 11315 11515 11521 11550 11623 11679 11726 11738 11820 12054 12068 12331 12347 12388 12465 12738 12702 12905 12969 13210 13368 13403 13498 13542 13580 13673 13778 14200 14330 14370 14431 14551 14685 14714 14704 14836 15165 15166 15212 15233 15249 15261 15409 15492 15516 16532 15585 15020 16126 16237 16238 16314 16328 16414 16501 16566 16590 16646 16706 16739 16797 16036 16969 17125 17163 17329 17517 17551 17629 17632 17642 17765 17815 17845 17848 17922 18020 18096 18309 18362 18449 18664 18686 18695 18773 18794 18857 18996 19064 19123 19193 19194 19197 19288 19405 19434 19483 19541 19552 19592 19675 19765 20047 20171 20179 20287 20399 20619 20935 20989 GEEN PREMIËN 845 1735 2443 3381 4220 5136 6065 6548 7364. 8045 8889. 9599 10494 11244 11846 12937 14158 14905 15523 16427 16994 17791 18459 19190 19583 19 144 177 30 24 410 413 742 756 760 985 1030 1045 1208 1255 1274 1555 1556 1605 1965 1967 1973 29 209 215 45 70 96 354 422 430 472 476 500 511 819 820 908 922 1097 1101 1138 1156 1391 1400 1419 1478 1762 1830 1927 1957 767 1046 1093 1326 1345 1700 1754 2019 2034 2047 2071 2175 2234 2239 2297 2307 2309 2313 2339 2405 2412 2514 2527 2537 2539 2630 2643 2670 2745 2803 2874 2888 2893 2978 3019 3023 3032 3059 3091 3158 3254 3335 3344 3356 3433 3438 3446 3529 3600 3639 3760 3792 3802 3858 3860 3021 3952 3977 4045 4115 4146 4256 4265 4295 43C8 4361 4406 4417 4428 4453 4480 4496 4539 4613 4651 4688 4699 4720 4727 4728 4750 4838 4869 4907 4925 4964 4983 5032 5073 5087 5093 5237 5286 5350 5364 5374 5434 5513 5540 5552 5557 5558 5580 5651 5654 5657 5665 5675 5682 5695 5708 5743 5750 5784 5787 5789 5834 5876 5898 5913 5971 5976 5981 6033 6034 6044 6050 6055 6083 6106 6128 6135 6141 6146 6171 6172 6178 6192 6253 6256 6300 6333 6344 6402 6419 6471 6499 6544 6586 661» 6622 6711 6713 6729 6742 6758 6857 6868 6940 7008 7022 7070 7102 7143 7157 7178 7181 7214 7244 7250 7264 7205 7268 7301 7414 7446 7513 7531 7561 7624 7648 7679 7704 7746 7754 7800 7838 7955 8015 8060 8133 8174 8314 8315 8361 8448 8469 8478 8517 8549 8553 8601 8621 8655 8660 8677 8681 8787 8793 8836 8908 9007 9029 9056 9073 9095 9113 9137 9143 9180 9201 9299 9305 9346 9365 9370 9374 9395 9447 9475 9510 9520 9542 9610 9708 9711 9739 9770 9834 9894 9902 9918 9937 9956 9967 9976 10096 10118 10191 10223 10234 10237 10243 10273 10352 10424 10452 10470 10522 10561 10572 10577 10599 10«N 10704 10718 10752 10770 10835 10911 10924 10928 10978 10990 10994 11035 11126 11152 11170 11183 11195 11227 '11273 11278 11311 11341 11391 11411 11466 11500 11504 11545 11549 11572 11596 11602 11615 11626 11684 11766 11841 11862 11093 11934 11940 11949 12020 12052 12067 12091 12126 12143 12179 12194 12206 12386 12399 12483 12491 12508 12512 12558 12696 12615 12700 12709 12780 12867 12881 12916 12918 12929 12930 12958 12970 12972 13004 13093 13131 13149 13150 13162 13244 13274 13292 13309 13332 13364 13373 13393 13404 13422 13487 13638 13733 13759 13832 13845 13860 13888 13896 13906 13908 13938 13942 13951 13979 14026 14071 14077 14129 14154 14248 14273 14282 14395 14326 14328 14344 14381 14437 14465 14486 14503 14515 14520 14533 14542 14579 14584 14644 14717 14768 14772 14860 14868 14892 14900 14963 14999 15003 15065 150?i 16087 15131 15146 15153 15160 15205 15221 15263 15349 15387 15417 15440 15460 15517 15554 15561 15603 16628 15634 15660 15809 15927 15930 15976 15977 15992 16044 16046 16050 16068 16105 16127 16249 16267 16291 16298 16306 16317 16345 16352 16386 16404 16409 16411 16418 16419 16433 16528 16554 16564 16339 16841 16848 16857 16873 16874 16801 16912 16947 17002 17018 17057 17072 17077 17078 17106 17126 17134 17305 17308 17331 17612 17657 17661 17668 17686 17701 17714 17725 17757 17796 17828 17832 17858 17874 17970 18035 18046 18052 18054 18084 18196 18202 18221 18233 18430 18433 18464 18528 18532 18553 18556 18599 18618 18631 18691 18795 18816 18829 18835 18838 18840 18883 18919 18965 18998 19009 19010 19107 19146 19173 19182 19237 19256 19277 19351 19384 19439 19474 19484 19513 19634 19665 19679 19701 19737 19757 19806 19826 19833 19836 19883 19922 19933 19950 19977 19999 20027 20104 20143 20334 20361 20392 20415 20424 20449 20484 20490 20494 20502 20521 20528 20567 20606 20725 20736 20787 20813 20834 20881 20974 Verbot. 5e klas, 12e lijst: 10621 f 70.— m. z. 10621 1170 1525 1964 2210 2513 4403 4663 4914 5348 5579 5717 5915 6099 6224 6530 6832 7170 7307 7731 8313 8562 8880 9165 9405 9756 10026 10404 10690 10987 11254 11522 11830 12075' 12489 12842 12982 13298 13716 13936 14216 14462 14599 14987i 151811 15531 15961, 16163 16400 16709 16954 17281 17712 18000 18404 18619 18897 19200 19582. 19864 ALGEMEEN VERKOOPLOKAAL - Ao. 1907 NIEUWE GRACHT 74 Makelaar P. HOOGEVEEN Lx. VOOR VERKOOP VAN INBOEDEL EN MEUBILAIR. Telefoon 13845 Maatschappij biedt HEERENKLEEDING aan NAAR MAAT vanaf 5.— p. mnd., betere genre Vraagt inzage stalencollectle. Coupeurs bezoeken U door geh. land. Br. nr. 1379 Bur. v. d. Blad,

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 3