lil 1 (T Voor de practisehe huisvrouw Vraag het reuzenpak Waar komt het vandaan BURGERLIJKE STAND. -y-R' IJ D X G 14 ru t I 10;,9 HAÏREE M'S DXGBUAD a Het revuenpak Lux bevat meer dan dubbel xoveel als het ge wone pak en kost toch maar 25 ct. Het reuzenpak Ss dus extra voordelig! En... dan nog twee verschillende breipatro- nen en een hele bon voor geschenken. UIT DE OMSTREKEN ZANDVOORT Belangrijke verkeersverbetering cloor arcade onder Groot Badhuis. Nu de arcade onder den Zuidelijken vleugel van het Groot Badhuis geheel gereed is en ook de bestrating van den rijweg zijn voltooiing nadert, wordt het pas recht duidelijk hoe be langrijk de verbetering is, die hier door den arcadebouw werd verkregen. Het breede trottoir van den Zuid-Boulevard sluit thans aan bij de arcade. Het voetgangers verkeer van het Badhuïsplein naar den Zuid- Boulevard wordt onder de arcade door geleid ën heeft niets meer te duchten van het vaak zeer drukke auto-verkeer. In de thans zeer ruime bocht, die de verbinding vormt tusschen Hooge- wegBadhuisplein en Zuid-Boulevard, komt een lange vluchtheuvel te liggen, die aan beidé zijden duidelijk is gemarkeerd door een verlichte ver- keerszuil de eerste in Zandvoort met richtingpijl. Doordat het oude trottoir en nog een strook grond, die vroeger binnen het hek van het Groot-Badhuis lag bij den rijweg zijn getrokken, is deze ter plaatse ongeveer twee meter breeder geworden, hetgeen een zeer belangrijke ver betering genoemd kan worden. ZOMERPOSTZEGELS. Evenals de laatste jaren werd ook nu gedu rende de maand Juni in het postkantoor een stand ingericht voor den verkoop der zomer - zegels. Beliep de verkoop verleden jaar van zegels en briefkaarten op den stand f 359,03, nu was de opbrengst f 255,77. Bij de boekhandelaren en op het kantoor van de V.V.V. werd voor f 60,02 verkocht. De totale opbrengst voor Zandvoort bedraagt f 315,79 tegen f 438,10 verleden jaar. HILLECOM Xnemonen-diefstal. f 100 belooning uitgeloofd voor het opsporen van den dader. Na een tijdperk van rust zijn de anemonen- dieven wederom op het pad gegaan. Bij de firma L. van der Linden en Zonen aan de Trekvaart is uit een warenhuis 10 a 12 K.G. anemonenzaad gestolen, zonder dat door den dader eenig spoor werd achtergelaten. Door den burgemeester is een belooning van f 100 uitgeloofd voor het verstrekken van inlich tingen of aanwijzingen welke leiden tot arresta tie van den dader. BIOSCOOP. Op uitnoodiging der directie van de Roxy- bioscoop bezochten wij gisteravond een voor stelling teneinde kennis te maken van een nieuw onderdeel van het programma: plaatselijk nieuws. Het was een alleraardigst filmpje met verschillende flitsen uit de gemeente, die bij het publiek wel succes hadden omdat verschillende personen zichzelf op het doek terugzagen. Het ligt in de bedoeling actüeele gebeurtenissen in het dorp geregeld te filmen en dan deze' plaat selijke nieuwscourant te draaien. HEEMSTEDE EXAMENS R.K. Mulo-examens. De R.K. Mulo-examens, Donderdag te Heem stede gehouden, hadden het volgende resul taat: Geëxamineerd 28 candidaten, geslaagd 26, afgewezen 2. Geslaagd zijn voor diploma A: A. Kooij, A. Looman, B. Sleper, J. Bilars, C. Boon, A. v. Buchum en J. Castelein, te Haarlem. J. Roo- zen, A. Stevens en C. Thunnissen te Heemstede, P. Bersee, M. Duinhoven, A. Goemans, H. Heemskerk, A. Houtzager en J. Rood te Hille- gom, J. M. v. Dijk en J. Hulsebosch te Voor hout, A. v. Schooten en H. v. Buuren te Bloe- mendaal, A. Celie te Sloten, J. M. v. Dijk te Noordwijkerhout, N. v. d. Krogt te Warmond, B. Broxterman te Nieuw-Vennep, P. v. Riet te Haarlemmermeer en D. Freriks te Vogelen zang. HET HEEMSTEEDSCHE SCHOOL- ZWEMFEEST. Zaterdagmiddag 15 Juli wordt in de Ge meentelijke zwemvijvers „Groenendaal" te Heemstede het jaarlijksche schoolzwemfeest gehouden. Het beloven ditmaal wederom in teressante. wedstrijden te worden, omdat nu bijna 170 jongens en meisjes aan de wedstrij den zullen deelnemen. Ingeschreven hebben de Bronsteeschool, de Bosch en Hovenschool, de Dreefschool, de Crayenesterschool, de Voor wegschool en de Nic. Beetsschool. De Heemsteedsche Reddingsbrigade zal het popduiken, het sleepen van den drenkeling, het onderwaterzwemmen en de bevrijdings grepen laten zien. H.P.C. zal de voornaamste zwemslagen demonstreeren. Door H.P.C. zijn vele medailles voor deze wedstrijden beschikbaar gesteld. BLOEMENDAAL DE TEEKENAAR DIE GEEN GELD TERUG HAD. Door de recherche van Bloemendaal is in den Haag, waar hij woont, aangehouden J. H. J., van beroep teekenaar, die bij een ingezetene alhier een teekening had verkocht voor vier gulden. De kooper betaalde met een bankbiljet van 10 gulden, waarvan J. geen geld terug kon geven. Hij stelde voor het biljet te gaan wisselen, doch keerde niet meer terug. Hiervan werd de politie in kennis gesteld. De verdachte werd te Over- veen in arrest gesteld en zal ter beschikking van den Officier van Justitie gesteld worden. DIEFSTAL VAN HORLOGE. Donderdagmiddag werd uit een melkauto, staande aan het einde van den Zeeweg, tijdens afwezigheid van den bestuurder uit een jas, die in de cabine lag, een zilveren horloge met dou blé ketting ontvreemd. OVERVEEN RONDGANG VAN DE B. G. V. Donderdagavond hield de BI. Gymnastiek- vereeniging onder leiding van haar directeur, den heer D. Beets, een ommegang in het Ju liana kwartier, waaraan door allen groot en klein werd deelgenomen in keurige turnklee- ding gestoken. Sursum gaf met enkele tambours levendig heid aan deze sportieve demonstratie. Op verschillende plaatsen werden vrije- en orde-oefeningen uitgevoerd die na elke serie door het talrijke publiek met een warm applaus werden beloond, wegens de correcte wijze van uitvoering. De demonstratie is alleszins HAARLEMMERMEER BURGERLIJKE STAND. Geboren: Henrïcus Bernardus, z. v. H. A. I. Peters en W. Maaswinkel; Bastiana Rensje, d. v. J. L. Vermeer en M. de Koter; Pieter Koen- raad, z. v. P. Leuver en J. C. Rietvelt; Anna Jo hanna, d. v. S. Th. Heemskerk en A. T. van Egmond; Agatha, d. v. H. Groen en C. Steen- wijk; Johannes, z. v. M. van der Flier en J. Kemp; Margaretha Wilhelmina Johanna, d. v. R. J. B. G. Daniëls en A. J. Beth; Maria, d. v. A. Kooij en C. A. Alink; Johannes, z. v. J. van Strien en S. Blankert; Emerentia Johanna Ca- thalina, d. v. Joh. Jansen en N. Timmers; Elisa beth, d. v. Joh. Smit-en M. A. Vermeulen; Maria, d. v. H. J. Krop en G. Kef; Jacoba Cornelia, d. v. M. Zijta en M. J. van de Graaf; Jietske, d. v. A. Wielema en L. Blankert; levenl., d. v. P. J. van Driel en S. B. Vaalburg. Ondertrouwd: Bernard Jan ter Brugge, 27 j. en Johanne Eeltjes, 29 j.; Andries Agnius Kloos, 26 j. en Alida Johanna van Lent, 21 j.; Pieter van den Beitel, 29 j. en Everdina van 't Land, 24 j.; Leonardus van Duren, 25 j. en Neeltje Hofer, 21 j.; Jan de Vries, 31 j. en Beerendje Johanna Dekker, 25 j.; Dirk Jan van den Heu vel, 25 j. en Neeltje Kroon, 23 j.; Johannes Over- beelc, 27 j. en Johanna Helena Boogert, 22 j.; Eliza Somers, 31 j. en Klasina Hoogeveen, 24 j.; Jacobus van Splunter, 30 j. en Neeltje de Ko ning, 28 j. Getrouwd: Willem Johannes Streng, 34 j. en Maria Petronella Koolbergen, 21 j.; Pieter Egbert Boerstra, 22 j. en Else Struttm'ann, 28 j.; Leendert van Rijswijk, '28 j.' en Alberdina Jo hanna Helena van der Horst, 17 j.; Jan Jo hannes de Cloe, 30 j. en Neeltje Spruit, 18 j.; Johannes Kloot, 26 j. en Pietje Vlugt, 20 j.; Ja kob Honkoop, 22 j. en Coénradina Elshout, 23 j. Overleden: Marijke Metz, 11 mnd., d. v. W. N. Metz en E. Rogall; Gudula Cadaen, 89 j., wed. v. H. Vonhoff; Helmer Berend Post, 56 j., echtg. v. W. F. A. de Heer. SANTPOORT JAARVERGADERING R.K. S. V. „SANTPOORT" Onder leiding van den heer Jac. P. Nijssen hield bovengenoemde vereeniging in ,,'t Huis te Velsen" haar jaarvergadering. Het bleek, zoowel uit het jaarverslag van den secretaris als uit dat van den penningmeester, resp. de heeren Molenkamp en Wittebrood, dat de vereeniging een goed seizoen achter den rug had. Bij de bestuursverkiezing werden de perio diek aftredenden, de heeren Handgraaf, Span jaard, Van der Heyde en Molenkamp bij enkele candidaatstelling herkozen. In de elftalcommissie werd in de plaats van den heer P. Nijssen de heer F. Kochx gekozen. Deze commissie bestaat thans uit de heeren Nijssen, Wessel en Kochx. Besloten werd, daar was gebleken, dat de oud-trainer Bollington niet beschikbaar was, de training op te dragen aan den heer Kaldenbach. Aan het bestuur werd een foto in lijst van het 5de elftal, dat kampioen zijner afdeeling werd, aangeboden. CONCERT H.O.V. Hoezeer de concerten van de H.O.V. in Bloe mendaal in den smaak vallen, is Donderdag avond eens te meer gebleken. Het fraaie weer werkte er boe mede, om een talrijk publiek naar het Bloemendaalsche Bosch te lokken en allen hebben in volmaakte rust genoten van het mooie programma. Na elk nummer klonk een hartelijk applaus. BURGERLIJKE STAND. Bevallen: J. L. P. van SchaaikRutgers, d.; E. FrankBroekman, z. Ondertrouwd: J. E. Kesting en M. Donker voort; J. van der Kroft en J. M. Cornelissen; E. Eichenberger en N. Spinder. Overleden: W. E. van Vliet, 25 j. KAMPVUUR ST. LAURENTIUSGROEP. De padvinders van de St.-Laurentiusgroep hebben aan den Dennenweg een groot werk uitgevoerd. Zij hebben een groot, natuurlijk amphitheater terrasvormig afgegraven en bekist, dat plaats biedt voor meer dan duizend personen. In deze mooie omgeving wordt Zondag 16 Juli te 8.15 uur een kampvuur gehouden; voor dit ontstoken wordt wacht den toeschouwers een aantrekkelijk programma: Schotsche dansen. Beiersche dansen, het optreden van de Hot Water Bottle, van Fakirs, enz. WIE BREIT ER MEE 40 NIEUWE DESSINS voor JAPONNEN en MANTELS VAKKUNDIG ONDERRICHT. KAAN GenCronjéstraat 129 (Adv. Ingez. Med.) VELSEN De werkloosheid op 8 Juli. Geheel werkloos waren nog 1160 volwassenen. Wel was het aantal ingeschreven volwassen werkzoekenden op 8 Juli j.l. hooger dan de week daarvoor nl. 1668 tegen 1619 op 1 Juli, maar het aantal arbeiders, dat geheel werk loos was daalde van 1166 op 1160, een aantal kleiner dan dit in jaren geweest is. Het aantal ingeschreven werkzoekenden was verdeeld als volgt: 228 (211) bouwvakarbei ders. 148 (150) metaalbewerkers, 18 (14), houtbewerkers, 23 25) landarbeiders, 179 (150) havenarbeiders, 257 (272) visschers, 39 (37) kantoorbedienden, 552 550) losse arbei ders 224 (216) overige beroepen, totaal 1668 (1619) mannen boven 18 jaar. Verder 30 (36) mannen onder 18 jaar, 18 (23) vrouwen bo ven en 6 (6) vrouwen onder 18 jaar. Het aantal arbeiders, geplaatst in een ge- subsidiëerde werkverschaffing bedroeg 90 (93). PERSONALIA. Tot hoofd van de Herv. school te Velsen-Noord is benoemd de heer J. Wedzinge in gelijke betrekking werkzaam te Uithuizermeeden. IJMUIDEN De autotocht voor ouden van dagen slaagde weer schitterend. Feestelijke ontvangst op het Kennemerplein. De elfde autotocht met ouden van dagen en ge- brekkigen, welke de commissie te IJmuiden or ganiseerde, behoort alweer tot het verleden. Precies kwart over één werd van de Ken- nemerlaan, waar de stoet was opgesteld, afge reden om via de stoompont van Buitenhuizen en Purmerend naar Edam te gaan. Men werd evenwel op de heenreis door pech vervolgd, want dan had de eene en dan weer een an dere wagen malheur zoodat men veel later dan gedacht in het Edamsche strandbad aankwam. De goede stemming had evenwel niet dooi den tegenspoed geleden; de heerlijke zon scheen, een strijkje gaf vroolijke muziek ten beste en de consumptie was overvloedig en goed. Men brak na anderhalf uur weer op, nadat verschillende bestuurders een frisch bad geno men hadden en toog door den Beemster naai den Muziektuin in Alkmaar. Hier werd niet alleen de dorst gelaafd maar ook de inwen dige mensch versterkt met belegde broodjes en krentenbroodjes, die vriendelijke dames handen van te voren reeds hadden klaarge maakt en welke door de goede zorgen van den heer Geels naar de bestemming waren ver voerd. Een fleschje reukwater, door de A.H.C, be- beschikbaar gesteld voor de dames, en een si gaartje, door diverse handelaren geschonken, bezorgden den deelnemers één dag Luilekker land. De ontvangst na terugkeer was nog groot- scher dan voorheen, waarvan „Wilhelmina" een groot deel der eer mag toekomen. Vroolij ke wijsjes klonken over het door een dichte menigte omzoomde Kennemerplein. Voor de schenkers der bijdragen in geld of goederen en voor de autobezitters mag het een voldoening zijn te weten, dat zij een vreugde gebracht hebben aan zeer. zeer velen, die nooit eens in de gelegenheid zijn iets verder weg van IJmuiden te gaan gn 't mooiste van eigen land te bewonderen. Met zooveel medewerking is het een aan moediging voor de commissie om door te gaan en nu alweer plannen te beramen voor het volgend jaar. Elk jaar wordt de aanvraag tot deelneming grooter, de een vertelt den ander hoe pleizie- rig zulk een rit is. Ditmaal warén er niet minder dan 203 deel neemsters en deelnemers. Raid. Dit woord voor snel len, onverwachten inval is afkomstig uit het oud- Engelsch van het einde der 15de eeuw. toen men een der gelijke expeditie „rad" noemde. Later werd dit „raid". Links niezen brengt ongeluk. In overoude tijden meende men, dat de menschelijke ziel in het hoofd huisde en zich manifesteer de door niezen. De linkerzijde werd beschouwd als de „onge lukskant". Niesde iemand dus bij ongeluk links, dan beschouwde hij dit als een waarschuwing, dat hem een ongeluk boven het hoofd hing. BESOMMINGEN. Manden. Trawlers: 635 Delft IJM 17 f 2990 135 Condor IJM 72 f 1200 290 Knikker IJM 4 f 1830 Tarbot 5646 cent per K.G. Middel schol f 24 per 50 K.G. Zetschol f 18 per 50 K.G. Kleinschol f 16—f8,50 per 50 K.G. Bot f 7—f 1,60 per 50 K.G. Schar f 9—f 2,20 per 50 K.G. Tongschar f 29f 15 per 50 K.G. Middel schelvisch f 9 per 50 K.G. Kleinmiddel schelvisch f 8f 6.50 per 50 K.G. Kleine schelvisch f 7f 5,50 per 50 K.G. Groote gul f 8f 6 per 50 K.G. Kleine gul f7 per 50 K.G. Wijting f 3,50—f 1,60 per 50 K.G. Makreel f9f7 per 50 K.G. Versche haring f 7,90f 6,20 per 50 K.G. Kabeljauw f33—f22 per 125 K.G. Leng f 0,90f 0,55 per stuk. Koolvisch f 0,45f 0,07 per stuk. DE HARDDRAVERIJ GAAT DOOR. Naar het bestuur van de harddraverij vereeni ging IJmuiden ons meedeelt zal ook dit jaar de harddraverij doorgaan. Ze zal weer in de Tromp straat gehouden worden en wel eind September begin October. MORGEN KOMT DE „ORANJE" WEER. Het m.s. „Oranje" van de Nederland zal morgen zijn officieelen proeftocht beginnen. Het vaartuig vertrekt te 10 uur van Amster dam en kan dus tegen half één in de Noorder- sluis verwacht worden. (Is reeds in een deel eener vorige oplage opgenomen.) Dronken automobilist maakt het bont. ENSCHEDé, 13 Juli. Opnieuw heeft een onder den invloed van ster ken drank verkeerende autobestuurder in de gemeente Enschedé een ongeluk veroorzaakt. Gisteravond te ongeveer half elf stonden in de Brinkstraat te Enschedé eenige meisjes op het trottoir met elkaar te praten, toen een auto in groote vaart om den hoek kwam. De bestuur der kon de bocht niet goed nemen, waardoor de auto ten deele op het trottoir terecht kwam. De fiets van een der meisjes werd aangereden en weggeslingerd, tengevolge waarvan de 34-ja- rige dienstbode F. E. werd geraakt. De vrouw werd ernstig gewond aan het hoofd en werd met een hersenschudding naar het R.-K. Zie kenhuis overgebracht. De auto kon spoedig door de politie worden opgespoord. Het bleek, dat een 23-jarige slager uit Hen gelo, de bestuurder was geweest. Hij was in één der café's, die hij had bezocht, nog gewaar schuwd met de woorden: „Denk aan Lonneker". Na de aanrijding had hij zich naar 't Volkspark begeven, waar hij met hulp van een vriend, een aanrijding had geënsceneerd. Hij had daarop in net gebouw in het Volkspark de politie opgebeld, met de mededeeling, dat iemand zijn auto had willen stelen, doch bij het wegrijden tegen een boom terecht was gekomen. De politie wist in middels reeds, dat deze man de bestuurder van de auto in de Brinkstraat was geweest. Men bracht hem naar het bureau over, waar hij spoe dig een bekentenis aflegde. Op het politiebureau bleek, dat de slager nog onder den invloed van sterken drank verkeerde. De auto had hij van een garagehouder in Hengelo gehuurd. EXAMENS Bij de te Amsterdam gehouden examens van de Federatie voor Stenografie „Groote" zijn alle leerlingen van het instituut Fris, Leid- schevaart 54 te Haarlem geslaagd. Voor: kantoorstenograaf Nederlandsch 130: mej. J. Vlot en de heer J. J. Terpoorten. Voor kantoorstenograaf Duitsch 100: mej. A. Kreulen. Voor machineschrijven: de dames J. M. Ger ritsen, L. Pott, S. F. M. Schoonebeek en de heeren J. G. van Gennep, F. H. Heijerman en P. Kruijer. Het proces tegen de Nazi's in Zwitserland. ZURICH. (Havas) De procureur Stampli heeft zijn requisitoir uitgesproken in het proces tegen de nationaal socialisten. Hij zeide: „Mid den in den strijd van Zwitserland voor de ver dediging der democratie gingen de beschuldigden over tot een tegenovergestelde ideologie. Op het oogenblik dat Zwitserland zich tegen spionnage verdedigt, organiseerden zij op zijn grondgebied een spionnagenet ten dienste van het buitenland Er zijn ernstige aanwijzingen, dat een politieke en milïtailre inlichtingendienst ten dienste van Duitschland werd opgericht Uit een juridisch oogpunt gezien is het niet aan twijfel onderhevig dat men te doen heeft met politieke en militaire spionnage. De oprich ting van een inlichtingendienst op Zwitsersch grongebied beteekent een inbreuk op de souve- reiniteit en politiebevoegdheiden van Zwitser land. De procureur eischte tegen beschuldigde Frei, een door de Gestapo ruim betaalden agent, bij verstek drie jaren dwangarbeid en ontzetting uit de burgerrechten voor den duur van tien jaar. Tegen Zander eischte hij twee jaren ge vangenïsstraf en vijf jaren verlies van burger rechten en tegen de andere verdachten gevan genisstraffen varieerende van twee tot dertien maanden en verlies van burgerrechten voor uit- eenloopende tijden. Vrije Universiteitsdagen te Arnhem. In de Geldersche hoofdstad zijn Woensdag de Vrije Universiteitsdagen aangevangen. De eerste dag werd besteed aan de weten schappelijke samenkomst, welke onder leiding stond van prof. mr. P. S. Gerbrandy hoogleeraar aan de Vrije Universiteit te Amsterdam. Prof. dr. D. H. Th. Vollenhoven uit Amster dam hield een referaat over „proeve eener or dening van wijsgeerige concepties". Daarna refereerde dr. J. P. van Rooijen uit Amsterdam over „toeval en voorzienigheid". Op beide referaten volgde een discussie. De bijeenkomst droeg een besloten karakter. Tezelfdertijd werd te Arnhem een bijeen komst gehouden van de „Vrouwen V.-U.-hulp\, onder leiding van mevrouw A. H. de Waal Ma- lef ij t -Monnik uit Arnhem. Hier spraken mevrouw G. Kraan van den Burg uit Vlaardingen over „Knipsel uit het ver leden" en de heer B. Faber, administrateur der V.U. te Amsterdam, over propaganda voor de Vrije Universiteit. De vergadering van heden stond onder lei ding van ds. T. Ferwerda. Rede C. Smeenk. In de ochtendbijeenkomst hield de heer C. (Adv. Ingez. Med.) Smeenk uit Arnhem een inleiding over het on derwerp: „Universiteit en maatschappij". Eenerzij ds, zeide spr., is het leven de weten schap. voor. Maar anderzijds kan niet ontkend worden, dat de wetenschap, ook de niet-exacte, een niet geringen invloed op het sociaal-econo misch leven heeft uitgeoefend. Tusschen den gang van het zich ontwikkelende leven en de wetenschap is een voortdurende wisselwerking. Nieuwe toestanden zijn bezig te groeien. De economische studie, op den grondslag van de A.-R, beginselen, is nog niet zoover gevorderd als deze tijd eischt. De vrije universiteit leeft uit een beginsel, dat reeds tot velerlei weten- schappclijken arbeid inspireerde. Zij werke ook in de thans aangeduide richting en make mannen vrij, die zich kimnen geven aan prin- cipieele en practische economische studiën. Zij zal daarmede in dezen verwarrenden tijd niet alleen ons kleine volk dienen, maar ook zelfs over de grenzen invloed kunnen uitoefenen. Rede prof. Grosheide. I Na de pauze hield prof. dr. F. W. Grosheide uit Amsterdam een rede over „Voorheen en thans". Na een beschouwing van dr. J. Hoek uit Den Haag over „De populariteit van de V. U." sprak ds. J. Douma uit Arnhem het slotwoord. LAWNTENNIS. DE NATIONALE KAMPIOENSCHAPPEN. Woensdag zijn te Scheveningen de nationale tenniskampioenschappen voortgezet. Aan de uitslagen ontleenen we de volgende: Dames-enkelspel a: eerste ronde: Mevr. R. M. Schuiling sl. mej. N. van Lidth de Jeude 1—6, 64, 6—4. Tweede ronde: mej, I. Kiek slaat mevr. Landwehr 6—2, 3—C, 6—1. Mevrouw B. de Gruyter sl. mej. N. Felix 6—2, 6—3. Derde ronde: Mej. A. Knottebelt sl. mej. C. Menko 60, 63. Heeren-enkelspel a: eerste ronde: S. F. Rinkel sl. J. van Meegeren 62, 16, 64. Tweede ronde: S. F. Rinkel sl. L. Ritter 61, 61. Mr. W. Marinkelle sl. C. J. Boeg- heim 61, 61. Derde ronde: H. van Swol sl. J. Boon 46, 64, 7J5. W. Karsten sl. J. A. Jacobson 6—3, 6—3, T. Hughan sl. F. Wiegers 8—6, 6—1. Dames-dubbelspel a: eerste ronde: Mevr. M. Jongquière en mej. A, Kerckhoff sl. mej. I. Jolles en mevr. E. Kievit 60, 6—2, mevr. A. Schmier en mej. van der Loo sl. mevr. C. Lagerwerf en mej. A. Halbesma 60, 63. Tweede ronde: Mej. Rollin Couquerque en mevr. M. Boutmy sl. mevr. J. Karsten en mej. A. Hartog 6—2, 6—1. Heeren-dubbelspel a: eerste ronde: C. Fa- blus en F. v. d. Graaf sl. B. en L. Akkers- dijk 6—4, 1^6. 10—8, S. Rinkel en A. C. Reidt sl. J. A. Wissellnk en Tessina 61, 64, mr. W. Marinkelle en W. Weber sl. L. Ritter en L. Wolters 6—4. 6—2, Jhr. R. de Brauw en F. Wiegers sl. C. J. Bucheim en G. A. Hartwich 6—0, 64. Tweede ronde: Hughan en Van Swol sl. Rin kel en Reidt 36, 62, 75. Gemengd dubbelspel a: eerste ronde: mevr. Landwehr en mr. M. Brouwers sl. C. Menko en W. Akkcrsdijk 6—4. 4—6. 6--i.. mej. R. Mechel en D. Teschmacher sl. mevr. B. de Gruyter en H. J. de Koster 6—2, 57, 63. Mej. M. Rollin Couquerque en W. Karsten sl. mej. S. Brocse van Groenou en L, Entho ven 62, 62. Tweede ronde Mej. A. Kerckhoff en jhr. R. de Brauw sl. mej. A. van der Loo en L. Ritter 7—5. 6—2. HAARLEM. 13 Juli. Ondertrouwd 13 Juli: J. Beijen en H. C. Koehorst; J. M. Ulrlch en R. H. de Jongh; J. Jansen en H. Bood; J. Vos en T. A. Banning; C. van den Klinkenberg en A. H. van Driel; J. C. P. M. Breed en J. M. van Eekhout: D. A. van Dalen en H. H. Jukes; W. Nieland en A. Rooda. Getrouwd 13 Juli: W. J. Oosterkamp en E. H. van der Sluijs; Th. A. Meerman en J. A. E. Snellens; N. L. Koehorst en J. Boeree; G. W. Michels en J. H. Beilschmidt; G. J. Westra en M. J. H. Klaassen; Chr. Ronde en A. M. E. Kooien. Bevallen 10 Juli: J. A. Vuijk—Blonk, d.; 11 Juli: A. M. Heemskerk—van Viersen. d.; 12 Juli: H. J- NieuwenhuizenBeekhuis, z.; M. Lazones—John, z.; J. C. C. de Geus—van der Hoorn. z.; 13 Juli: A. W. Haak—Versteegen, d. Overleden 11 Juli: J W. Does—<*rootendorst, 78 j.. Westerhoutpark; M. M. W., 3 j„ d. v. C. P. v. d. Berg, Schalkwijkerweg; 12 Juli: L. E,, 3 m., d. v. J. D. J. Rhoen, Olmenstraat.

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 19