Haarlemsche Voetbalbond HONKBAL KANOSPORT Officieele mededeelingen HENCELEN DAMMEN. MAANDAG 31 JUEI 1939 HAAKEEM'S DAGBEAD Blauw Wit—Seagulls (10—5) De suggestie dat de Seagulls zooveel beter spe len dan de Hollandsche negentallen in de eerste klasse, begint aardig in kracht af te nemen. Ge deeltelijk is dat te danken aan het feit dat de eerste werper der Amerikanen, De Haan, naar Amerika is teruggekeerd. Gedeeltelijk, want het is niet de eenige reden. Na HHC is thans Blauw Wit er in geslaagd van de Seagulls te winnen en zoo revanche te nemen voor de in Mei geleden 161 nederlaag. Hiermede hebben de Zebra's niet alleen zich zelf maar ook Haarlem een dienst bewezen. De stand is nu aldus: De Seagulls en Blauw Wit hebben nu elk elf wedstrijden gespeeld. De Seagulls hebben daar uit achttien» Blauw Wit veertien punten be haald. Haarlem heeft uit tien wedstrijden even eens veertien punten. De Seagulls moeten nog thuis spelen tegen WGA en nog uit tegen EDO en Haarlem. Haarlem krijgt nog thuis Blauw Wit, EDO en Seagulls en moet nog naar Ajax. Blauw Wit ontvangt nog Ajax en HHC en gaat nog op bezoek bij Haarlem. De drie concurrenten voor de eerste plaats hebben dus alle nog een zwaar programma, zoo dat er van de uiteindelijke volgorde weinig te zeggen valt. A. F. C.—Haarlem (6—14) AFC heeft Zaterdagmiddag meer gekregen dan haar toekwam. De oorzaken daarvan waren: in de eerste plaats dat Ferment voor Haarlem wierp maar in nog belangrijker mate dat het veldwerk van Haarlem wemelde van fouten. Al in de eerste beurt werden drie fouten ge- maakt.Daardoor was het mogelijk dat AFC drie runs scoorde, terwijl slechts Klein een honkslag gegeven had. De derde beurt begon met drie fouten en le verde ook slechts een hondslag, maar weer drie runs op. Dank zij goed werpen van Ferment bracht de tweede innings de tegenpartij geen punten op. In de vierde was het niet Ferment, maar was hel het veldwerk van Haarlem dat hetzelfde resul taat voor AFC bracht. In die vier beurten, die Ferment wierp, had AFC dus zes runs verzameld, waartegenover Haarlem er nog maar vijf kon stellen. Dat was niet te verwonderen want geslagen werd er op Disselkoen voorloopig zeer weinig. En als de bal als eens goed geraakt werd, werd hij zonder mankeeren gevangen. Zoo kwamen Langereis, Hunik, Beets, Ferment en Kloos aan hun einde. Zelfs de twee honkslag van De Mon in de vierde beurt bracht niets op» want na hem werd Kloos uitgevangen op het derde honk en door goed werk van Thonus was De Mon meteen het slachtoffer van dit dubbelspel. Van af de vijf de innings wierp De Mon weer voor Haarlem, zij het dan dat hij zich niet ten volle gaf, met het oog op den wedstrijd van Zondag in Antwer pen. Buitengewoon waren zijn resultaten dan ook niet en er kwam ook nog al eens een speler met vier wijd op de honken. Het veldwerk van de zwarten was echter stukken beter dan in de eerste helft en zoo werd AFC alle verder sco ren belet. Kloos deed in de zesde innings een bij zonder fraaien vang en wist in de zevende Suur- beek op het eerste honk te verrassen. Vrugt ving in de achtste beurt Nesvadba uit. Disselkoen en zijn mannen wisten ook in de vijfde en zesde beurt Haarlem er onder te hou den, waardoor na zes innings de stand nog 65 voor AFC was. Toen ging echter de hoop op de tweede overwinning verloren. Honkslagen van Vrugt, Hunik en Koning bezorgden samen met een fout van J. v. Driel Haarlem vijf runs. Ook de achtste beurt was vruchtbaar voor Haarlem want die bracht nog vier runs op. Toen hinderde het dus niet meer dat in de negende beurt van de vier man aan slag er weer twee werden gevan gen, want de overwinning was nu toch veilig. Dat Haarlem niet fortuinlijk was met slaan blijkt wel hier uit dat liefst negenmaal een spe ler werd uitgevangen, waarvan vijf maal in het verre veld! De cijfers der innings zijn: Haarlem: 122000540 A. F. C.: 3 0 3 0 0 0 0 0 0 H. H. C.-V. V. G. A. (4-2) De uitslag wijst er al op dat de Zondagmiddag gespeelde wedstrijd HHC 1—WGA 1 spannend geweest is. Dit blijkt nog duidelijker als we zien dat van de zeventien slagbeurten er slechts drie met een klein aantal runs en liefst veertien met een nul eindigen. Pijnakker heeft in deze overwinning van HHC een groot aandeel. Hij had weer vaak suc ces met zijn grillige ballen en noteerde daardoor elf maal drie slag. Bovendien had hij drie maal succes met een aangooi, waaronder een naar de thuisplaat en drie maal met een vang. Het had den vier vangen kunnen zijn, maar in de tweede beurt liep C. Schaling hem in den weg. Deze werd echter toch uitverklaard. Van de zes en dertig spelers, die Pijnakker tegenover zich kreeg, danken dus achttien hem hun nul! Meenhorst overtreft hem echter nog. Die kreeg in acht beurten vijf en dertig man tegenover zich, waarvan er twaalf met drie slag naar hun plaats terugkeerden. Bovendien deed Meenhorst er ze ven door een goeden aangooi op het eerste honk sneuvelen en ving hij Pijnakker uit. Zoo nam Meenhorst dus twintig nullen voor zijn rekening. Tegenover de vijf keer vier wijd van Meen horst staan er echter maar twee van Pijnakker. Ook in slaan overtroffen de gemeenteambte naren de Haarlemmers. Bij HHC werd slechts één zuivere honkslag gegeven, bij WGA werden het er zeven. Dat HHC ondanks dat won, dankt zij naast de fouten in het veldwerk van WGA aan het feit dat het de G. A. dezen midden erg tegenliep. 't Begon al in de eerste slagbeurt der Amster dammers, toen Lammers, die met vier wijd op het eerste honk gekomen was, op keurige 'wijze het tweede honk stal, daar even het evenwicht verloor.... en uitgetikt werd. In de zevende beurt, met HHC aan slag, toen WGA nog steeds met 21 voor stond en er al twee man uit waren, wierp Lammers na den tik van Jan Baas den bal op den rug van Van der Schalie, die het derde honk trachtte te halen. Daardoor sprong de bal uit het veld, waardoor Van der Schalie den gelijkmaker kon scoren. De bal werd nu naar de andere zijde gespeeld waar Noordhoff over de honken liep. Die raakte tus- schen derde en thuishonk ingesloten en kreeg, bij een aangooi van Nottrot ook al den bal op den rug, waardoor ook hij binnen loopen kon. Om de maat vol te maken liet Hoogendijk na het tikje van Verwey op het eerste honk den bal vallen, voor de tweede maal al» en kreeg ook J. Baas nog gelegenheid thuis te komen. Toen stond HHC dus met 42 voor. Door goed werpen van Meenhorst en Pijnakker en goed veldwerk van HHC kreeg geen der par tijen gelegenheid verandering in dezen stand te brengen. De cijfers der innings zijn: V. V. G. A.: 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 H. H. C.: 1 0 0 0 0 0 3 0 4 Ajax-E. D. O. (9-15) Het negental van E. D. O., dat Zondagmiddag tegen Ajax speelde bestond uit: Kr. Zandstra, Hofstra, Diepenveen, Schijvenaar, C. Zandstra. Van der Born, Vreenegoor, Augustinus er. Oomen. Drie innings stond Van den Born op de werpplaat. Daarna werd hij vervangen door Ver hagen, terwijl het werpen aan Schijvenaar werd opgedragen. Door goed werpen van Van den Born in de eerste beurt en goed veldwerk van E. D. O. in de tweede, duurde het tot de derde innings eer Ajax aan wat runs kwam. Toen leek het echter hard te zullen gaan. Met één keer drie slag er tusschen, vielen er liefst zes honkslagen achter elkaar, waaronder een driehonkslag van Beu- mer. Deze dacht er een homerun van te kunnen maken, maar samenspel tusschen Augustinuë, Diepenveen en Schijvenaar deed hem nog op de thuisplaat sneuvelen. Dan weer eens door goed veldwerk, dan weer door succesvol werpen van Schijvenaar ging Ajax hierna keer op keer voor nul uit. Tot aan de negende beurt.Toeon volgden vier wijd en honkslagen elkaar zoodanig op dat Van Lobbe- regt zelfs automatisch binnen kwam, nadat de honkslag van dezen speler Ajax twee runs had bezorgd. In totaal werden het zes runs waar door de Ajaxscore tot negen steeg. Hoewel ook de E. D. O.-score maar langzaam omhoog ging, is er practisch geen gevaar voor een nederlaag geweest. Van Lobberegt had slechts bij uitzondering eens succes met drie slag. Wel kwam er nog al eens een E. D. O.'er door vier wijd op de honken. Goed veldwerk van Ajax deed in de eene beurt E. D. O. spoedig sneuvelen, maar in een volgende beurt weer profiteeren van fouten. Aan het eind van de derde innings stond E. D. O. met 32 achter. Door een fout van Van Lobberegt kwam Verhagen in de vierde beurt op het honk waarna hij wat later automatisch het gelijk makende punt kon scoren. Ook Vree negoor profiteerde van een fout maar door een gedwongen loop bracht hij het niet tot een punt. Na vier innings was de stand dus 33. Toen werd het hout wat meer gebruikt. Schij venaar en Verhagen eerst, Vreenegoor en Augustinus later sloegen met succes. Zoo klom de score langzaam omhoog. Door honkslagen van Verhagen, Kr. Zandstra en Diepenveen ging het eindelijk in de achtste beurt wat sneller. Mede door een drietal fouten bracht deze beurt aan E. D. O. zes runs op. Pas toen Blomvliet het wer pen van Van Lobberegt had overgenomen, kwam er een einde aan deze beurt. Toen stond E. D. O. echter op vijftien runs en was er dus geen ge vaar meer, ook al wist Blomvliet in de negen de beurt verder scoren te voorkomen. De cijfers der innings zijn: E. D. O.: 0 2 1 1 2 3 6 0 15 Ajax: 003000006= Zeeburgia kampioen van II B. Door een 238 overwinning van Zeeburgia op een onvolledig en zelfs onvoltallig H. H. C. II is Zeeburgia er in geslaagd het kampioenschap van II B te veroveren. Daarmee is natuurlijk de goede kans, die R. C. H. had, verkeken. Overige uitslage n. Blauw Wit: 0 2 0 0 2 3 3 0 10 Seagulls; 0 0 0 0 3 0 2 0 0 5 E. D. O. II: 2 1 4 0 2 2 0 0 3 14 Schoten I: 8 4 0 0 2 0 4 1 0 19 Kinheim: 0 0 1 2 0 1 3 0 2 9 E. D. O. II: 1 0 1 2 1 6 3 0 2 16 R. C. H. I: 0 6 3 3 4 7 4 27 Ajax II: 3 2 0 0 2 1 0 0 8 E. D. O. III: 4 1 0 4 0 4 0 2 15 E. H. S. I: 0 0 3 0 1 1 2 0 0 7 T. H. B. I: 0 3 1 1 2 0 5 7 19 Hercules: 2 2 7 4 0 2 3 1 21 Verder won Schoten met 14—0 van The Cat- chers, Quick met 19 4 van Blauw Wit II en Zeeburgia met 238 van H. H. C II. NEDERLAND-DUITSCHLAND. De Hollanders winnen met 20—10 punten. Zondag hadden op de Voorzaan te Zaandam Internationale en nationale kanopagaaiwedstrij- den plaats, met als hoofdnummer de 10e landen- wedstrijd NederlandDutischland, die in een sprekende Nederlandsche overwinning eindigde. De puntentelling luidde: Nederland 20 punten, Duitschland 10 punten. De uitslagen luiden als volgt: Wedstrijd NederlandDuitschland klasse k 1: 1. J. Kraayer (N.), 4 min. 24.4 sec., 2. J. Vro lijk (N.). 4 min. 25.2 sec., 3. R. Ellgring (D.), 4 min. 27.6 sec., 4. E. Strathmann (D.), 4 min. 31.4 sec. Klasse k. 2: 1. W. van KroftA. J. Bosse (N.) 4 min. 4.6 sec., 2. H. Brueggemann (D.) 4 min. 5.6 sec., 3. gebr. Wijdekop (N.) 4 min. 14.6 sec.. 4. E. Ellgring—W. Boehle (D.) Klasse r. 4 s.: 1. Nederlnad met J. Kraayer. J. Vrolijk, J. Stadt en N. Tates. in 3 imn. 50.2 sec., 2. Duitschland met E. Strathmann, H. Strathmann. H. Brueggemann en E. Kube. in 3 min. 50.4 sec. Overige uitslagen internationaal en nationaal: Klasse r. 2 s. seniores: 1. J. LeeuwerikK. Weiss, Zwetplassers. Wormer 4 min. 212 sec., H. G. OsterthunG. van Tongeren, H. K. V Haarlem 4 min. 21.8 sec. R. i. s. adspiranten gewonnen door J. v. d. Kroft, H. K. V. 2 min. 2'4.6 sec. R. 4 s. internationaal: 1. H. K. V. Haarlem mgt v. d. Kroft, Bosse, Osterthun en v. Tongeren 4 min. 0 sec., 2. K. v. Bertasee (D.) 4 min. 1.8 sec. K. 1 adspiranten gewonnen door J. v. d. Kroft. H. K. V. 2 min. 13 sec. K. 1. seniores, internationaal: 1. W. v. d. Kroft, H. K. V. 4 min. 30,8 sec., 2 G. Bormann (Rheintreue. Dusseldorf) 4 min. 34 sec. K. 1 dames seniores internationaal: 1. mej Lehmkuler. Wasserspklub 2 min. 54.2 sec.. 2 xriej. Kropp. Wasserspklub. Lippstadt 2 min 55 •cc.. 3. T Thie. Quo Vadis 3 min 6.6 sec. K. 2 internationaal" 1 J. BrasterJ. Hoffman De Geuzen 4 min. 28 sec.. 2. v. d. Holst— De Graaf H. K. V. 4 min. 36.8 sec.. 3. Hans ViengesA Vieten, Krefeld 4 min. 45.4 sec. Secretariaat: Duvenvoordestraat 62 Haarlem, Tel. 14569 „Onder Ons". Zondag hield de vischclub „Onder Ons" in de Leidschevaart onder Vogelenzang een onder lingen vischwedstrijd van 3 x een uur, waarvan de eerste 2 uur werden benut voor de compe titie. De uitslag van den onderlingen wedstrijd luid de: 1. Haasbeek 48, 2. Monné 36, 3. Blok 29. 4 Leuven 13. 5. Broertjes 4 en 6. Lomans met 1 vischje. Haasbeek werd bekerhouder met den grootste van 17,2 c.M. De uitslag der competitie was: BlokHaas beek 2624, LeuvenMonné 1125. Broertjes Lomans 4—0; waardoor de stand als volgt is: 1, 2, 3, 4. Blok, Haasbeek, Monné en Broertjes met 4 punten, 5. Leuven met 2 punten: 6, 7, 8. Zwarts, Hagenaars en Lomans met 0 punten. Vriendschap Zij Ons Doel. Bovengenoemde vereeniging hield Zondag een onderlingen wedstrijd op witvisch in de Ring vaart bij de Lijnden. De uitslag was als volgt P. John le prijs, A. Eerhart 2e pr., J. Karpes 3e pr., D. v. Veen 4e pr., G. v. Dyck 5e pr., Alb. de Boer 6e pr., J. Bytermoen 7 pr., P. Touw 8e pr J. J. Freyer 9e pr., C. John 10e pr. De prijzen werden door den voorzitter, den heer A. Eerhart uitgereikt. „Held van den dag" was P. John. De eerste wedstrijden voor thuisdammers. ter gelegenheid van het 2-jarig bestaan, hadden het volgende resultaat: IJ. HorjusA. Hermsen 20, J. ReesR. Le_ noble 02, M. HeemskerkH. Leuvener 20. T StuitN Vermeer 02, W BerlemonJ. Zurel 02, W. v. RaaiJ. v. Leuven 02, B. BurggraafI. Vink 20. L. LeuffenA. Ziil- stra 02, A. BakerJ Meeuwsen 02. H. KaandorpL. Pleging 20, A. ZijlstraB Burggraaf 02. R. LenobleJ v Leuven 20. T. ZurelM. Heemskerk 20, J. MeeuwsenH. Kaandorp 20 en IJ. HorjusN. Vermeer 02. SPREEKUUR. Gedurende' de maanden Juli en Augustus wordt geen spreekuur gehouden .Zij, die een onderhoud wenschen, worden verzocht dit schriftelijk aan te vragen. Adspirantenvoetbal. De aandacht van de verenigingsbesturen wordt gevestigd op de circulaire van de Com missie voor adspirantenvoetbal, waarin ge vraagd wordt om opgave van leiders voor ad- spirantenwedstrijden ten einde aan het spelen van wedstrijden onder neutrale leiding uit breiding te kunnen geven. Vooral oudere spe lers van vereenigingen kunnen hierin zeer nuttig werk doen in het belang van het adspi ranten voetbal. Materiaal seizoen 1939—1940. Aan H.H. Secretarissen is het materiaal voor het seizoen 19391940 toegezonden. Met de hoe veelheid is rekening gehouden met het benoo- digde voor het afgeloopen seizoen. Formulieren voor opgave van adspiranten zijn bijgevoegd voor de vereeniigngen welke het vorige seizoen met adspiranten-elftallen uitkwamen. Verzocht wordt de ledenopgaven enz. voor 1 Augustus in te zenden. Jubileumwedstrijden. Aan de daarvoor in aanmerking komende ver eenigingen is een circulaire gezonden met ver zoek een wedstrijdleider aan te wijzen voor de op het terrein dier vereeniging te spelen jubi leumwedstrijden. De opgave wie als wedstrijd leider zal optreden wordt voor 1 Augustus aan het Bondsbureau ingewacht. Indeeling Competities. Mede als gevolg van herhaaldelijk, o.a. in de jaarvergadering, geuite wenschen worden de vereenigingsbesturen waarvan elftallen uitko men in de 3e en 4e klasse verzocht, indien zij met een elftal speciaal samengesteld uit oudere spelers deelnemen, daarvan mededeeling te doen op het formulier voor inschrijving voor de competities of, indien dit reeds is ingezonden, daarvan nog eens extra mededeeling te doen welk elftal uit oudere spelers is samengesteld. Het is als een algemeen voetbal-belang aan te merken, dat oudere spelers niet uitkomen in competities waarin de jeugdige spelers zijn in gedeeld, terwijl het uitkomen tegen spelers van ongeveer gelijken leeftijd voor beide partijen gedeeltelijk, uit oudere spelers dan achter het cijfer vermelden „oudere spelers". Veteranen-competitie. Vereenigingen die bereid zijn mede te wer ken aan de totstandkoming van een speciale „Veteranen-Competitie" worden verzocht daar van mededeeling te doen onder opgave van het elftal, dat voor indeeling in die competitie in aanmerking komt. Toetreding tot het verband van den H. V. B. Vereenigingen, die tot het verband van den H.V.B. wenschen toe te treden kunnen hun ver zoek daartoe tot en met 31 Augustus a.s. richten tot het bestuur van den H.V.B., onder overleg ging van een exemplaar van het Huish. Regle ment, als mede een opgave van tenminste 35 tot deelname aan wedstrijden gerechtigde leden. Royementen. Geroyeerd door SV '34 en overgenomen door den HVB: G. Fennis, wonende te Haarlem, Ty- boutstraat 6. Scheidsrechters bij de a.s. jubileumwedstrijden. In verband met de a.s. te houden jubileum wedstrijden, waarvan de data zijn vastgesteld op de Zondagen 13, 20, 27 Augustus, 3 en 10 Sept., de Zaterdagen 2 en 9 Sept. alsmede op de werkdagen 21, 23, 25, 27, 28, 30 Aug. en 1 Sept. (6.45 uur), wordt reeds thans de medewerking van H.H. Scheidsrechters ingeroepen om zich ingeval zij een aanstelling tot het leiden van een of meer wedstrijden ontvangen zooveel mogelijk beschikbaar te stellen. De scheidsrechters die om de een of andere reden niet in de gelegenheid zijn aan dit tour- nooi deel te nemen, gelieven hiervan uiterlijk Woensdag 2 Augustus 1939 mededeeling te doen, onaer opgave van den Zondag of werkdag, waarop men verhinderd is. Indien geen bericht wordt ontvangen, zal worden aangenomen, dat men op de nader aan te stellen dagen en uren beschikbaar is. De betreffende correspondentie dient te worden gericht tot den heer G. W. H. de Korte Marnixstraat 152 te Haarlem. Men raadplege overigens het feestprogramma. Aanmelding nieuwe scheids rechters. Aan hen, die zich voor het a.s. seizoen scheidsrechter beschikbaar willen stellen, wordt verzocht zich schriftelijk aan te melden bij den Secretaris der Seheidsrechterscommissie, den heer N. J. Twisterling, Badhuisstraat 24. Haar lem. Aanvragen van personen, die den 35-jarigen leeftijd hebben bereikt, kunnen als regel echter niet in behandeling worden genomen. Zij, die aan het einde van het vorig seizoen een verzoek tot toetreding hebben ingediend, behoeven dit nu niet te herhalen. Geeft u spoedig op! Vragenlijsten H.H. Scheids rechters. De jaarlijksche vragenlijsten zijn aan de H.H. Scheidsrechters verzonden. Dit jaar zijn zij ingericht overeenkomstig het model, zooals het K. N. V. B. Studierapport dit aangeeft. Verzocht wordt deze lijsten zoo spoedig mo gelijk. doch uiterlijk 9 Augustus a.s., ingevuld terug te zenden aan den Secretaris der Scneids- rechterscommissie. den heer N. J. Twisterling, Badhuisstraat 24, Haarlem. Vergadering met H.H. scheids rechters. Op Vrijdag 18 Augustus a.s., des n.m. 8.30 uur, zal in Hotel „De Leeuwerik". Kruisstraat 3032 te Haarlem een vergadering met de H.H. Scheidsrechters worden gehouden, o.a. tot het opmaken van een aanbeveling drietal leden van do Scheidsrechterscommissie. Schriftelijke convocatiën worden verzonden. SCHEIDSRECHTERSCOMMISSIE. Dc Secretaris der Scheidsrechterscommissie, de heer N. J. Twisterling, is tot en met 6 Augus tus 1939 afwezig. HET 40-JARIG BESTAAN VAN DEN H. V. B. Chronologisch overzicht van de wedstrijden. 13 Augustus. Tweede Klasse: Groep 5: Terrein: R.C.H. 10.uur I: R.C.H. 6Kenau 11.30 uur J: HFC 4EHS 2 1.uur: Winnaar IWinnaar J. Derde Klasse: Groep 3: Terrein: R.C.H. 10.uur E: RCH 8Droste 2 11.30 uur F:DSK 2—DIO 3 1.uur Winnaar E—Winnaar F. 20 Augustus. Tweede Klasse: Groep 2: Terrein: de Kennemers 10.uur C: VSV 4Kennemers 4 10.uur: D: Kinheim 4Beverwijk 3 11.30 uur Winnaar CWinnaar D 21 Augustus. KAMPIOENEN TOURNOOI. Groep A: 6.45 uur KemphaanWaterloo Terrein: Kemphaan 6.45 uur Beverwijk 2WIJ Terrein: Beverwijk Groep B: 6.45 uur Haarlem 3Bloemendaal 2 Terrein: Haarlem 6.45 uur Zandvoort 3THB 2 Terrein: Zandvoort KAMPIOENEN 3. 4 e klasse en Zaterdag competitie Afd. B. Groep C: 6.45 uur Waterloo 2WIJ 2 Terrein Waterloo. 6.45 uur VSV 5—VI. Vogels 4 Terrein: VSV Groep D: 6.45 uur WH 3—DeCeO 3 Terrein WH 6.45 uur Hillegom 4VI. Vogels 2 Terrein: Hillegom Groep E: 6.45 uur DeCeO 2DSK 4 Terrein: DeCeO 6.45 uur Spaarndam 2—SIZO 3 Terrein: Spaarndam 23 Augustus. KAMPIOENEN TOURNOOI. Groep A: 6.45 uur KemphaanWIJ Terrein: Kemphaan 6.45 uur Beverwijk 2Waterloo Terrein: Waterloo Groep B: 6.45 uur Haarlem 3TH.B. 2 Terr.: THB 6.45 uur Bloemendaal 2Zandvoort 3 Terrein: Bloemendaal KAMPIOENEN 3. 4c klasse en Zaterdag competitie Afd. B: Groep C: 6.45 uur VI. Vogels 4Waterloo 2 Terrein Brederode 6.45 uur VSV 5—WIJ 2 Terrein: VSV. Groep D: 6.45 uur DeCeO 3Hillegom 4 Terrein: DeCeO. 6.45 uur WH 3—VI. Vogels 2 Terrein: WH Groep E: 645 uur SIZO 3DeCeO 2 Terr.: Hillegom 6.45 uur Spaarndam 2DSK 4 Terrein Spaarndam Groep 5: 10.uur 10.uur 11.30 uur Groep 6: 10.uur 11.30 uur 1.uur Groep 7: 10.uur 10.uur 11.30 uur Groep 8: 10.— uur 10.uur 11.30 uur Groep 9: 10— uur 11.30 uur 1.uur Groep 1: 10.uur 10.uur 11.30 uur Groep 2: 12.— uur 1.30 uur 3.uur Groep 3: 10.— uur 11.300 uur 1.uur Groep 4 10.uur 10.uur 11.30 uur Groep 5: 10.— uur 11.30 uur 1.uur 25 Augustus. KAMPIOENEN TOURNOOI. Groep A: 6.45 uur KemphaanBeverwijk 2 Terrein: Beverwijk 6.45 uur WaterlooWIJ Terr.: Waterloo Groep B: 6.45 uur Haarlem 3Zandvoort 3 Terrein: Zandvoort 6.45 uur: Bloemendaal 2THB 2 Terrein: THB. KAMPIOENEN 3 4e klasse en Zaterdag- Competitie afd. B. Groep C: 6.45 uur VSV 5—Waterloo 2 Terrein: VSV 6.45 uur VI. Vogels 4—WIJ 2 Terrein Brederode Groep D: 6.45 uur DeCeO 3VI. Vogels 2 Terrein: DeCeO 6.45 uur Hillegom 4WH 3 Terrein: Hillegom Groep E: 6.45 uur Spaarndam 2DeCeO 2 Terrein Spaarndam 6.45 uur SIZO 3DSK 4 Terrein: Hillinen 27 Augustus. Eerste Klasse: Groep 1: Terrein: DeCeO 10.— uur A: DeCeO—RCH 4 11 30 uur B: DrosteKinheim 3 1.uur Winnaar AWinnaar B Groep 2: Terrein: Heemstede 10.— uur C: Heemstede—IVODWO 11.30 uur D: Hillinen 2VOG 1.uur Winnaar CWinnaar D Groep 3: Terrein: EDO. 10.uur E:Kinheim 2RCH 3 11.30 uur F: Schoten 2EDO 3 1.uur Winnaar EWinnaar F Tweede Klasse: Groep 1: Terrein: VSV. 12.uur A: VSV 3Stormvogels 3 1.30 uur B- Kennemers 3WH 2 3.uur Winnaar AWinnaar B Groep 3: Terrein: Hillegom 10.uur E- Soaarnevogel? 2ETO 1 10.uur F: Hillegom 2Nieuw Vennep 11.30 uur Winnaar EWinnaar F Groep 4: Terrein: Zandvoart 10.uur G: Zandvoort 4Spaarndam 10uur H: Zeemeeuwen 3WH 11.30 uur Winnaar GWninaar T Groep 6: Terrein: Bloemendaal 10.— uur K: DIO 2—DSK 2 11.30 uur L: Bloemendaal 3IVODWO 2 1.uur Winnaar KWinnaar L Groep 7 Terrein: Schoten. 10.uur M: Halfweg 2Brederode 10.uur N: Schoten 3EDO 6 11.30 uur Winnaar MWinnaar N 27 Augustus. Derde Klasse: Groep 1: Terrein: Beverwijk 12.uur A: Beverwijk 4Kennemers 7 12.uur B: Brederoae 2Kennemers 8 1.30 uur Winnaar AWinnaar B Groep 2: Terrein: Bloemendaal 10.uur C: Zeemeeuwen 4—Swastika 11.30 uur D: Bloemendaal 4SV '34 1.uur Winnaar CWinnaar D Groep 4: Terrein: IVODWO. 10.uur G: Bloemendaal 5SV '34 2 11.30 uur H" IVODWO 3—EHS 3 1.uur Winnaar GWinnaar H Terrein: THB. I: THB 3—Schoten 5 J: WH 2—Ripperda 3 Winnaar IWinnaar J Terrein: Halfweg K: Schoten 4—RCH 9 L: Halfweg 3—DKT Winnaar K—Winnaar L Terrein: Hillinen. M: Hillegom 3Heemstede 2 N: Hillinen 3Heemstede 3 Winnaar MWinnaar N Terrein: Ripperda O: DOAKemphaan 2 P: Ripperda 2Brederode 3 Winnaar OWinnaar P Terrein: E.D.O. Q: E.D.O. 7Spaarnevogels 4 R: DIO 4—Kenau 2 Winnaar QWmnaar R 27 Augustus. Vierde Klasse: Terrein: EHS. A: Waterloo 3EHS 5 B: Bloemendaal 6DSK 3 Winnaar AWinnaar B Terrein: ETO. ETO 2—N. Vennep 2 ETO 3—ETO 2 N. Vennep 2—ETO 2 Terrein: Halfweg. C: DOA 2—VI. Vogels 3 D: Halfweg 4Ripperda 6 Winnaar CWinnaar D Terrein: Zeemeeuwen E: DeCeO 4Swastika F Zeemeeuwen 5VOG 2 Winnaar EWinnaar F Terrein: Kemphaan G: Ripperda 5RCH 10 H: Kemphaan 3Brederode 4 Winnaer GWinnaar H 28 Augustus. KAMPIOENEN TOURNOOI. Finale: 6 45 uur Winnaar groep AWinnaar gr. B KAMPIOENEN 3, 4e klasse en Zaterdag- Competitie afd. B: 6.45 uur Winnaar CWinnaar D 30 Augustus. KAMPIOENEN 3, 4c Klasse en Zaterdag- Competitie afd. B: 6.45 uur Winnaar CWinnaar E. 1 September. KAMPIOENEN 3e en 4e Klasse en Zaterdag middag-Competitie afd. B. 6.45 uur Winnaar DWinnaar E. 2 September. Zatcrdagmiddagcompetitic afd. A. Groep 1: Terrein: Bloemendaal. •3.uur A: Kennemerland 1WB 3.uur B: JohezSIZO 4.30 uur Winnaar AWinnaar B Groep 2: Terrein: Schoten. 3.uur C: Tw. JeugdTelefonia 3.uur D: VEWKennemerland 2 4.30 uur Winnaar CWinnaar D Zaterdagmiddagcompetitie afd. B. Groep 1: Terrein: Heemstede. 3.uur A: Johez 2Kennemerland 3 3.— uur B: SIZO 2—VEW 2 4.30 uur Winnaar AWinnaar B Groep 2: Terrein: Droste 3:uur Kennemerland 4Telefonia 2 3 September. Eerste klasse: Terrein: Winnaar groep 1Winn. groep 2 Winnaar groep 2Winn. groep 3 Winnaar groep 1Winn. groep 3 Tweede Klasse: Terrein: Winnaar groep 1Winn. groep 2 Winnaar groep 3Winn. groep 4 Winn. groep 1/2Winn. groep 3/4 Terrein: Winnaar groep 5Winn. groep 6 Winnaar groep 7Winn. groep 5 Winnaar groep 6Winn. groep 7 Derde Klasse: Terrein: Winnaar groep 1Winn. groep 2 Winnaar groep 3Winn. groep 1 Winnaar groep 2Winn. groep 3 Terrein: Winnaar groep 4Winn. groep 5 Winnaar groep 6Winn. groep 4 Winnaar groep 5Winn. groep 6 Terrein: Winnaar groep 7Winn. groep 8 Winnaar groep 9Winn. groep 7 Winnaar groep 8Winn. groep 9 Vierde Klasse: A: Terrein: Winnaar groep 1Winn. groep 2 Winnaar groep 3Winn. groep 1 Winnaar groep 2Wirvn. groep 3 R: Finale: 10.uur 11.30 uur 1.uur Demi-finale. 10.— uur 11.30 uur 1.uur Demi-finale 10.uur 11.30 uur 1.uur Demi-finale: 10.— uur 11.30 uur 1.uur Demi-finale: 10.— uur 11.30 uur 1.uur Demi-finale: 10.— uur 11.30 uur 1.uur Demi-finale 10.— uur 11.30 uur 1.uur -- »!l|, - Demi-finale B: Terrein: 10.uur Winnaar groep 4Winn. groep 5 9 September. Zaterdagcompetitie afd. A: Finale: Terrein: Ripperda. 3.uur Winnaar groep 1Winn. groep 2 Zaterdag-Competitie Afd. B. Finale: Terrein: E.H.S. 3.uur Winnaar groep 1Winn. groep 2 10 September. Tweede Klasse: Finale: Terrein: 10.uur Winn. groep 1/4Winn. groep 5/7 Derde Klasse: Finale: Terrein: 10.uur Winn. groep 1/3Winn. groep 4/6 11.30 uur Winn. groep 7'9Winn. groep 1/3 1.uur Winn. groep 4/6Winn. groep 7/9 Vierde Klasse: Finale: Terrein: 10.uur Winn. 1 groep A—Winn. groep B 11.30 uur Winn. 2 groep AWinn. 1 groep A 1.uur Winn. groep BWinn. 2 groep A HAART.. SCHEIDSRECHTERS. VEREENIGING. Secretariaat Marnixstraat 152. Jaarlijksche algemeenc ledenvergadering In verband met de zeer belangrijke agenda verzoeken wij onzen leden nogmaals dringend, deze vergadering bij te wonen op Woensdag 2 Augustus a.s. in de muziekzaal van Café Rest Brinkmann aan de Grootc Markt te Haarl«nu Aanvang 8 15 uur precies. ..Outdoor-training": Wit vestigen de aandacht op deze training, die eiken Donderdagavond plants heeft op het ter rein van E DO., aanvang 8 uur. Het is noodig en nuttig, de training mede te maken.

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 11