'"groent# Éb Prinses Irene gedoopt Ochtendbeurs Amsterdam AGENDA WEERBERICHT ALBERT HEIJN I WOENSDAG 23 AUGUST US 1939 HAARLEM'S DAGBLAD 2 wordt BatidecdaQ /4 September Naar wij vernemen bestaat het voornemen, de doopplechtigheid van Prinses Irene in de Nieuwe Kerk te Amsterdam te doen plaats vinden op Donderdag 14 September a.s. De hofprediker, prof. dr. H. T. Ob- bink, is uitgenoodigd dezen dienst te leiden. Vier maanden geëisclit wegens belastingontduiking. Het Gerechtshof te 's-Gravenhage be handelde vandaag in hooger beroep de straf zaak tegen mr. J. A. V. R. v. d. K., die we gens onjuiste aangifte voor de vermogens- en inkomstenbelasting door de rechtbank te Den Haag bij verstek tot een geldboete van f 10.000. subs. 6 maanden hechtenis is ver oordeeld. De officier van Justitie, die een gevange nisstraf van zes maanden hadgeëischt, had van dit vonnis geappelleerd. Ook hedenochtend was verdachte niet ver schenen, zoodat verstek tegen hem werd ver leend. De advocaat-generaal, mr. L. B. J. Vermeu len, requisitoir nemend, achtte de opgelegde straf in verhouding tot het gepleegde feit en de grootheid van het verzwegen bedrag te laag en vorderde verdachte's veroordeeling tot een gevangenisstraf van vier maanden. Uitspraak 30 Augustus. Koersen van de Ochtendbeurs te Amster dam van heden van 10.30 uur tot 11.25 uur Kon. Olie 270—280. H. V. A. 378—379 1/4. Amst. Rubber 180. Philips 184'/2—186. AKU 32—33. Bth. Steel 40 V2—-40 3/4. U. S. Steel 32 3/4—33 1/16. Republic Steel 11 3 1611 3/8. Anaconda 17 7/818 1/16- Shell 7 5/8—7 3/4. MARKT WOERDEN Aanvoer 320 partijen kaas: Met rijksmerk le kw. f23f24,50.. met rijksmerk 2e kw. f20 f 22, zware f 25. Handel matig. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. 10.15 uur. Londen 8.74. Bei-lijn 74.90. Parijs 4.94 3/4. Brussel 31.64. Zwitserland 42.17 Vz New-York 1.86 11/16 12.— uur. Londen 8.73. Berlijn 74.80. Parijs 4.94. Brussel 31.55. Zwitserland 42.11. Kopenhagen 39. Stockholm 45.05. Oslo 43.95. New-York 1.86V4. Italië: a. Vrije lire 9.86. b. Réislire 8.85. c. Bankpapier 6.60 FAILLISSEMENTEN. Op den 22sten Augustus 1939 werden de navolgende faillissementen door de Arrondis- sements-Rechtbank te Haarlem uitgesproken: 1. J. Zwart, winkelier, wonende te Haar lem. Djambistraat 7. Curator mr. H. J. van Gelderen. 2. Jac. Duindam, bloembollentoweeker en exporteur, wonende te Hillegom, Beekkade 49. Curator mr. A. Beets. 3. M. J. Gennissen, los werkman, wonende te Haarlem, Billitonstraat 22. Curator mr. H. J. M. Tonino." 4. P. Sproet, bloembollenikweeker tevens caféhouder, wonende te Haarlemmermerr, Hil- legommerdijk 335. Curator mr. J. E. Goudsmit. Rech ter-Commissaris in al deze faillisse menten mr. E. H. F. W. van Schaeck Mathon. Opgeheven wegens gebrek aan actief werden de volgende faillissementen: 1. N. Boon. timmerman, wonende te Assen delft, Zuideinde 65. Curator mr. dr. F. A. Bijvoet. 2. H. G. Dubbeling. chauffeur, wonende te IJmuiden, Platanenstraat 5. Curator mr. J. C. Y. Nieuwenhuys. Geëindigd wegens het verbindend worden der uitdeeiingslijst zijn de faillissementen: 1. Klaas Steensma, slager, wonende te Zandvoort, Schoolstraat 3. Curator mr. J. H. C. Slotemaker. 2, M. A. Blesgraaf, automatiekhouder, wo nende te Haarlem, Damaststraat 40. Curator mr. A. Beets. WOENSDAG 23 AUGUSTUS Frans Hals Theater: „Midnight". 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: Shirley Temple in „The little Princess", geprolongeerd. Tooneel: Hiawa tha's. 2.30, 7 en 9.15 uur. Luxor Theater: Fra Diavolo. 2.30, 7 en 9.15 u Palace Familie Cinema: „Tommy en zijn moe der" en „Reuzen der lucht". 8.15 uur. Moviac Theater: „Dik Trom". Teyler's Museum, Spaarne 16, 113 uur, be halve 's Maandags. Toegang vrij. Palestina Diorama's, Schotersingel 117a. Ge opend eiken werkdag (behalve Vrijdags) van 35 en 79 uur. DONDERDAG 24 AUGUSTUS Gem. Concertzaal: H. O. V. Volksconcert. So liste Ella Goldsteyn. 8.15 uur. Bioscoopvoorstellingen des middags en des avonds. Palestina Diorama's, Schotersingel 117a Ge opend eiken werkdag (behalve Vrijdags) van' 35 en 79 uur. Verwachting geldig van hedenavond tot mor genavond ongeveer 19 uur: Zwakke veranderlijke wind. Helder tot licht of halfbewolkt. Droog weer behou dens kans op onweer vooral in het Oos ten. Weinig verandering in temperatuur. Een breede Tug van hoogen luchtdruk vormt een verbinding tusschen twee gebieden van hoogen luchtdruk, het eene in Finland en het Westen van Rusland en het andere nabij de Azoren. Over onze omgeving vormde zich in den nacht een secundair maximum van den lucht druk, omgeven door vlakke minima tusschen de Elbe en de Oder in het Oosten, over Bre- tagne en Cornwall in het Westen en over de Alpen in het Zuidoosten. De depressie in het Noorden is te ver weg getrokken om het weer in onze omgeving nog te kunnen beïnvloeden. Op den Oceaan is geen nieuwe depressie-activiteit te bespeuren. In de omgeving der vlakke minima komen nog on- weers tot uitbarsting. Vooral in de omgeving van Hamburg, langs de Fransche Rivièra en in Zuidwest Engeland vielen zware regens, evenzoo op enkele plaatsen langs de Noorsche kust. BAROMETERSTAND Vorige stand 765 m.M. Stand van heden 768 m.M. Neiging: Vooruit. Opgave van: Fa. KEIP, Opticiens Gr. Houtstraat 137 Tel. 11640 Belangrijke Telefoonnummers: Politie: 11850. Brandweer: 15333. Ongevallendienst (Brandweerkazerne) Ged. Oude Gracht: 14141. HOOG WATER TE ZANDVOORT Donderdag v.m. 11.26 uur; n.m. uur. Strand berijdbaar van 16.3021.30 uur, De Camera Obscura-optocht. Een geïllustreerd programma. De Commissie voor de Euwfeestherdenking van den Spoorweg HaarlemAmsterdam en van de „Camera Obscura" heeft besloten tot de uitgave van een fraai programma van den Camera Obscura-optocht. De voorzijde van het omslag zal met een in vierkleurendruk uit te voeren afbeelding, naar een speciaal voor dit doel vervaardigde, aller geestigste aquarel van Herman Moerkerk wor den versierd. Herman Moerkerk, de artistiek leider van den optocht heeft voor dit programma een ■beschrijving van den optocht geschreven, welke wordt verlucht met een JJO-tal voor dit doel vervaardigde penteekeningen. Teneinde het publiek in de gelegenheid te stellen zich van te voren te oriënteeren om trent de uitbeelding, welke deze optocht van de Camera Obscura zal geven, zal dit ge- illustreerde programma reeds ongeveer een week van te voren verkrijgbaar worden gesteld. De commissie heeft besloten dit in groote oplaag te verschijnen programma tegen zeer billijken prijs, verkrijgbaar te stellen, teneinde het hierdoor binnen het bereik van vrijwel iedereen te brengen. ORGELCONCERT. Orgelbespeling in de Groote- of St. Bavo Kerk te Haarlem, op Donderdag 24 Augustus 1939, des namiddags van 34 uur, door den heer George Robert. Programma. 1. Hosannah! Th. Dubois. 2. Fantaisie S. Rosseau 3. Prière J. Guy Ropartz 4. 1ste en 2de ged. uit de Sonate d kl. t. A. Mailly 5. Marche A. Guilmant LEGER DES HEILS. Donderdagavond a.s. heeft een bijzondere Evangelie-verkondiging plaats in de afdeeling van het Leger des Heils Ceramstraat (Haar lem N.), waarbij o.a. het woord zal worden ge voerd door onzen stadgenoot, den heer Vernhout, zendingspropagandist. Vereeniging „Koninginnedag De feestelijkheden op 31 Augustus. Hieronder laten wij volgen een chronologisch overzicht van de feestelijkheden die de Ver eeniging Koninginnedag voor de viering van den verjaardag van de Koningin op 31 Augustus a.s. heeft georganiseerd: 39 uur: Reveille door drie muziekkorpsen. 99.30 uur: Kinderaubade op de Groote Markt. 9.30—10 uur: Optocht der kinderen naar terrein Kleverlaan en speeltuin aan de Zomer- vaart. 1011 uur: Optreden van specialiteiten op beide terreinen. 1111.30 uur: Afsteken van Japansch dagvuurwerk op de beide terreinen. 1011 uur: Concert op het Santpoorter plein. 10.30 u v.m. tot nam. 7.30 uur: Voorstellin gen in het Circus Carré op het Paviljoens terrein. 121 uur: Carillonbespeling. 2.303.30 uur: Muzikale Ommegangen door drie muziekkorpsen. 25 uur: Ruiterfeest op het voormalige mi litaire terrein nabij de Marsstraat. 26 uur: Kinderspelen in den gemeentelij ken speeltuin aan de Van Oosten de Bruin- straat. 26 uur: Wielerronde van Haarlem-Noord. 2.304 uur: Knderoptocht op versierde fiet sen. autopeds, enz. in Haarlem-Oost. 46 uur: Concert op de Groote Markt. 812 uur: Bal-Champêtre op de Zomer- vaart. 78.30 uur: Concert op de Groote Markt. 810 uur: Concert op het Santpoorterplein, aansluitend met taptoe op den Kleverpark weg. 8.4510 uur: Concert op de Groote Markt. 10—10.30 uur: Omgangen van drie Mu ziekkorpsen naar het Vuurwerk. 10.3011 uur: Vuurwerk op het Noorder Buiten Spaarne tegenover de Friesche Varken markt. Gedurende den geheelen dag van 9 uur v.m. tot 12 uur n.m. zijn verschillende vermake lijkheden en ververschingskramen opgesteld op: Botermarkt, Nassaulaan, Wilsonsplein, 'Ged. Raamgracht, Pretoriaplein en Zomer- kade. U ZOUOT HÉT DOOR HEEL HAARLEM KUNNEN AANPLAK KEN NATL/URLUK, PAT U EEN STOFZUIGER,EEN AUTO OF IETS ANDERS Tf KOOP HEEFT. SPAAR U DIF LAST (Adv. Ingez. Med.) FILMNIEUWS Scenario geïnspireerd op de „Camera Obscura". Binnenkort zal bij den uitgever Andries Blitz verschijnen: Een celluloidlooze film naar de „Camera Obscura". Een filmscenario, getiteld: „De Familie Sta stok", geprolongeerd. IIoc de camera de „Camera" ziet, van de hand van E. Werkman en M. Sijbr. Koops. Het is een persiflage op het bekende fragment uit de juist honderdjarige „Camera Obscura" waarin de auteurs de figuren filmisch van 1839 in 1939 laten over gaan. Het boekje is typogx-a- fisch geheel als een origineel filmscenai'io weer gegeven. De voorstellingen van het circus Carré. Op Koninginnedag. Wij vestigen nog eens de aandacht op de voor stellingen van het cix-cu's Ernst Oscar Carré, die dooi" het Centrum-Comité dér Ver. Koninginne dag op 31 Augustus 1939 de Haai'lemsche be volking geheel gratis worden aangeboden. Slechts is, teneinde een al te grooten toeloop te vermijden en controle mogelijk te maken, plaats bespreking verplicht gesteld tegen een ldein be drag per plaats. Er worden op 31 Augutus zes gewone voor stellingen en één gala-voorstelling gegeven. De gewone voorstellingen duren 1 uur, de gala-voorsteljing, die uitsluitend wordt gegeven voor genoodigden en leden van het Centrum- Comité der Vereeniging Koninginnedeg, 2 uren. De gewone voorstellingen zijn toegankelijk voor iederen inwoner van Haarlem, onvei-schil- lig of hij lid is van de Ver. Koninginnedag of niet (gelijk gezegd is de toegang kosteloos, be houdens plaatsbespreking) De uren voor de plaatsbespreking voor de gewone voorstellingen zijn als volgt: Donderdag, Vrijdag en Maandag des avonds van 811 uur in gebouw St. Bavo, Smedestraat. VOORBEURS TE AMSTERDAM. De wisselmarkt te Amsterdam had heden morgen een kalm verloop. De zaken waren van beperkten omvang en alles wees er op, dat men het verloop van de gebeurtenissen wil afwachten. De mèeningen omtrent de ont wikkeling van de situatie loopen geenszins parallel en bovendien deden herhaaldelijk al lerlei oncontroleerbare geruchten de ronde Hierdoor werd een gevoel van onzekerheid te voorschijn geroepen, dat tot voorzichtigheid maande en de affaire uiteraard niet ten goede kwam. Aanvankelijk bestond voor de buiten- landsche deviezen een vaste stemming doch reeds spoedig trad een reactie in en later in den ochtend werden nog slechts kleine schom melingen meegemaakt. Het Britsche pond, dat in de omgeving van 8.74 werd ingezet, lier» achteruit tot omstreeks 8.73 en bleef vervol gens vrijwel stationnair. Amerikaansche dol lars daalden van 1.86 11 '16 tot omstreeks 1.86 1 '2. Fransche francs liepen naar beneden van 4.95 tot in de omgeving van 4.94. Belga's, welke oorspronkelijk werden geadviseerd te gen 31.64 bedongen niet lang daarna 31.55, Zwitsersche francs gingen achteruit van circa 42.1? tot circa 42.11. Duitsche marken bewogen zich in hoofdzaak tusschen 74.80 en 74.90 en bleven tenslotte voornamelijk omstreeks 74.80. Voor de Scandinavische deviezen werden de noteeringen als volgt vernomen: Oslo 43.95, Kopenhagen 39—, Stockholm 45.05. Op de termij nmarkt werden Britsche pon den voor een maand verhandeld met een dis agio van 2 a 2 1/8 en voor drie maanden met een disagio van 4 a 4 3/4, dollars op een maand waren omstreeks pari op drie maanden be dongen zij een agio van 1/8 en 3/16. Het disagio voor Fransche francs was circa 3/4 voor een maand en 11/4 voor drie maan den en het disagio voor Belga's was circa 41/2 en 13. Het- effectenverkeer op de niet officieele ochtendmarkt was van beperkte afmetingen, locale fondsen hadden een gedrukt voorko men. doch waren per saldo toch niet veel ver anderd. De Amerikaansche waarden bewogen zich meerendeels op ongeveer het peil van de vorige slotkoersen of iets daarboven. KORPORAAL BREEKT SLEUTELBEEN. Gisteravond om half tien is een korporaal van den motordienst met zijn rijwiel op de Groote Markt geslipt en over den kop geslagen. De linkerarm raakte uit de kom en het sleutelbeen werd gebroken. Na door O. D. vei-bonden te zijn werd de man naar het ziekenhuis St. Johannes de Deo ver voerd. MAIFT mniiiv VEEMARKT. Amsterdam 22 Augustus 1939. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 278 vette kalveren, le kw. 5054, 2e kw. 42—48, 3e kw. 3440 per K.G. levendgewicht. Ondermelkers lager. 54 nuchtere kalveren 610 per stuk. 165 varkens, vleeschvarkens, wegende van 90 110 K.G. 6364, zware varkens 6162, vette varkens 60—61 per K.G. slaehtgewïcht. Aangevoerd 2 wagons geslachte runderen uit Denemai-ken. Overzicht: Vette kalveren, ruime aanvoer, handel slecht, lagere prijzen. Nuchtere kalveren, korte aanvoer, kalme han del, moeilijk prijshoudend. Varkens matige aanvoer, handel zeer kalm, met iets lagere prijzen. Vrouwelijke kassier verduisterde f 18.000. Zij wilde haar echtgenoot een auto geven. De politie van het bureau Leidsche Plein te Amsterdam heeft gisteren een echtpaar in arrest gesteld, waarvan cle vrouw als kassier ster in betrekking was en onlangs bij een andere firma in dienst was getreden, aldug de „Msb". Waarom zij van betrekking veranderde werd pas dezer dagen duidelijk. De vroegere firma ontdekte n.l. in haar boeken, dat er fraude gepleegd moest zijn en het spoor naar degene,, die dit op zijn geweten had, leidde duidelijk in de riohting van de daime, die nog niet lang geleden ontslag had genomen. Daar het geld, dat vermist werd, het niet onbelangrijke bedrag van 18.000 vertegen woordigde, werd de politie onmiddellijk hier van in kennis gesteld en heel spoedig was door de recherche het besluit genomen, de verdachte dame te arresteeren. De dame bleek reeds groote spijt van haar oneerlijkheden te hebben, die zij grif be kende. Zij heeft met voorbedachte rade in de boeken zitten knoeien en bedragen zoo danig geboekt, dat zij ongemerkt contant geld uit'de kas kon nemen. Op den langen duur moest deze fraude, die herhaaldelijk werd toegepast, echter uitkomen en een accountant, die dezer dagen aan het contro leeren ging, ontdekte, dat er op bedenkelijke wijze met diverse posten gegoocheld was. Nu kwam de aap volledig uit de mouw en het bleek, dat de ooi-zaak van de geheele goochelarij nog op sympathie voor haar echtgenoot berustte. Deze was reiziger en-moest een auto heb ben. Zijn vrouw zou daar wel eens voor zorgen. De politie heeft het verhoor toen nog een weinig uitgebreid en daarbij kwaim aan het licht, dat het tweetal zich met het verdwenen bedrag volledig heeft geïnstal leerd. Een woning met drie kamers werd volgens de eisöhen des- tijds gemeubileerd en gestoffeerd, er werd bruiloft gevierd en er kon ook nog een huwelijksreisje naar Zwitserland af. Ten slotte was nog een ap peltje voor den' doikt: overgebleven, n.l. een bedrag van -1100, dat de politie in beslag heeft kunnen nemen-. Minister jlir. De Geer terug gekeerd. Mr. van Kleffens wordt morgen terug verwacht. Onze Haagsche correspondent meldt ons: Naar wij vernemen is de voorzitter van den Raad van ministers, jhr. mr. D. J. de Geer, van zijn verblijf in Duitschland. waar hij zijn vacantie doorbracht, in ons land teruggekeerd in verband met den internationalen toestand. Hij is echter nog niet in Den Haag terugge keerd maar vertoeft op het oogenblik in Gel derland. Tijdens de afwezigheid van jhr. De Geer heeft mr. Van Kleffens, minister van bui- tenlandsche zaken, het voorzitterschap van den Raad van ministers waargenomen. Deze is thans voor de conferentie der Oslo-staten naar Brussel vertrokken, maar men verwacht in bevoegde kringen in Den Haag (onvoorzie ne omstandigheden voorbehouden) dat mr. Van Kleffens morgen weer in het land zal terugkeeren. LIJK OPGEHAALD.. Dinsdagmiddag is uit een waterkolk op de uiterwaarden te Maurik het lijk opgehaald van den 28-jarigen C. van Wijk, die Maandag verdronken is. Hij was naar de wei gegaan om een paard te halen. Dit dier was naar een eilandje gezwommen midden in de kolk. Bij zijn poging om dit eilandje zwemmende te bereiken, is Van Wijk verdronken. CONVENTIE TUSSCHEN FABRIKANTEN IN DE COCOSINDUSTRIE. Men deelt ons mede, dat thans tusschen de meeste groote fabrikanten en de meeste kleine fabrikanten in de cocos-industrie een con ventie tot stand is gekomen, op welke con ventie verbindendverklaring door den minis ter van economische zaken zal worden ver zocht. De conventie is intusschen reeds in werking getreden op 1 Juli a.s. Als directeur van het bureau treedt op mr. L. Vorstman te Amsterdam, terwijl de bevoegdheden, welke in de conventie na de verbindendverklaring aan een vertegenwoordiger van den minister zullen zijn toegekend, tot aan dat tijdstip op verzoek van alle betrokken cocosfabrikan- ten door mr. G. H. E. Nord Thomson te Lei den zullen worden uitgeoefend. Militaire voorbereidingen in Duitschland. LONDEN, 23 Augustus. (Havas). De Manchester Guardian meldt, dat Duitschland zijn voorbereidingen voor een inval in Polen voltooit. Groote gedeelte der in den omtrek van Berlijn in garnizoen liggende afdeelingen gemotoriseerde troepen zijn Maandag en Dinsdag naar de Poolsche grens vertrokken. Ook wordt melding gemaakt van troepenbe wegingen in Bohemen, Moravië en Oostenrijk. Het blad voegt hier aan toe: „Ten einde de Tsjechen in een oorlog tegen Polen te ver zoenen, bereidt de Duitsche regeering een decreet voor, dat den Tsjechen den waarborg van een „nieuwe vrijheid" zou geven. Delicata Koffie per blik 75- Kerry Crosse Biackwell p.flacon35- Sardines Philippe Canaud per blik 46- Fi|nste Mayonnaise per flacon40- Chin. Stemgember origineele groene potlen, per pot225-120- Emmenthaler Kaas per doos36- Voordeeligste Kruideniersbedriji in Nederland (Adv. Ingez. Med.) Sovjet-Unie lieeft zijn positie versterkt. Russisch-Duitsch verdrag zal geen terugslag in Polen hebben. WARSCHAU. 23 Aug. (P.A.T.) De Pool sche pers stemt overeen in de constateering, dat het Duitsch-Russische niet-aanvalspact een uitweg van tactisch karakter vormt in het wanhopige spel dat door de contractanten op internationaal terrein wordt gespeeld, ontdaan van werkelijk belang, aangezien het in niets verandering brengt op het punt van de onder linge verhouding der strijdkrachten in Europa en geen enkele terugslag zal hebben op de houding van Polen en zijn westersche bondgenooten. Wat de redenen betreft, die Moskou en Berlijn er toe doen besluiten over te gaan tot een pact, spreekt het regeerings- orgaan Gazeta Polska de meening uit, dat de Sovjet door dit gebaar hun positie bij de on derhandelingen met Engeland en Frankrijk zullen versterken, doch vooral in het geschil met Japan in het Verre Oosten. Voor den Rijkskanselier is het vriendschappelijk ge baar jegens de Sovjet die met de algeheele kracht der nat.-socialistische ideologie zijn be streden, waarbij hun persoon als anti-christ der moderne tijden werd aangevallen, een niet geringe opoffering, welke wordt ingegeven door een uiterste diplomatieke noodzakelijk, waarvoor geen andere uitweg bestaat. Conferentie der Oslo-staten begonnen* BRUSSEL, 23 Augustus. De conferentie der Staten van de Oslogroepen is vanochtend om kwart over tien begonnen onder voor zitterschap van minister-president Pierlot. Alle gedelegeerden waren aanwezig. De besprekingen begonnen met een over* zicht van den internationalen toestand. De Britsche maatregelen in Duitsche pers verzwegen. BERLIJN, 23 Augustus (Reuter) Het nieuws dat het Britsche parlement tegen Don derdag is bijeengeroepen, is de eenige pas sage uit het communiqué van het kabinet welke in de bladen verschijnt. Het feit, dat het parlement gevraagd zal worden de defen- sievolmachten goed te keuren, wordt ver zwegen. Evenmin wordt melding gemaakt van de opvatting der Britsche regeering dat de Duitsch-Poolsche geschillen het gebruik van geweld niet rechtvaardigen. De verklaring dat het Russische-Duitsche niet-aanvals-pact in geen geval van invloed zal zijn op de ver plichtingen van Groot-Brittannië jegens Polen wordt eveneens genegeerd. POSTDUIVEN COLUMBA. Bovengenoemde vereeniging hield een wed vlucht van Marleham: 1 C. v. 't Ende, 2 4 16 17 19 20 30 33, H. J. Handgraaf 3 8 9 11 12, K. Koster 5 6 7 24 31. J. Pieke 10 21, F. J. Koedijk 13 15 28 29 34. P. J. Kok 14, J. Rood- selaar 18 23, W. v. d. Blom 22 23, H. Bouwens 25 26 27, C. Alders. Wedvlucht van Oudenbosch: 1 H. Boogaard 2 3 24 25, H. J. Handgraaf 4 11 19, C. v. 't En de, 5 10 23 33 K. Koster, 6 7 9 14 J. F, Koe dijk 8 15 28 29 C. Alders, 12.20 A. Lammerse 13 27 A in 't Veldt 16 17 26 32 P. J. Kok, 13 34 A. Zegwaart 21 30 31 J. Pieke, 22 H. Bau- wens. 481 ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 3e klasse, 3e lijst Trekking van Woensdag 23 Augustus 1939 Hooge Prijzen f 1000.— 2377 f 400.— 13056 f 200.— 4431 f 100.— 13070 18858 Prijzen van 45. 1159 1234 1437 1717 2072 2446 2608 2746 3089 3437 3540 3570 3841 4481 4715 4744 4899 5032 5138 5399 5698 5769 6036 6049 6410 6449 7047 7419 7566 8069 8155 8210 8235 8283 8719 8878 9244 10037 11341 11367 11377 11555 11606 11614 11617 11837 12195 12275 12284 12463 12639 12874 13059 13542 13580 13889 14055 14077 14094 14178 14200 14838 14870 15584 15983 16222 16478 16489 16515 16788 16833 17063 17070 17505 17665 17817 '985 18128 18908 19003 19062 19448 19497 19513 19564 20137 20235 20600 20744 20841 21008 21358 21718 21726 21762

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 2