JiimscPuuM Al Jolson herleeft Raadselen van het oerwoud. Twee Parijsche straatjongens Kermis der dwaasheid YlLeuut-! ZATERDAG 25 NOVEMBER 1939 HAAEEEM'S DAGBEAD -4 in een nieuwe omgeving. Alice Faye en Tyrone Power gaven reeds een goede samenwerking te zien in de film „Alexan der's Ragtime Band". In „De Roos van Washing ton Square" komt de harmonie, die dit samen spel mogelijk maakt, nog duidelijker tot uiting. Beide artisten behooren nog tot de jonge garde van Hollywood en zullen ongetwijfeld in de toe komst nog wel meer van zich laten hooren. 1 I Rembrandt Evenals in .Alexander's Ragtime Band" ver vult Alice Raye in deze film de rol van caba retzangeres en eens te meer stelt dit haar in de gelegenheid haar voortreffelijke kwaliteiten van voordrachtskunstenares te toonen. Een liedje als het uiterst sobere „My man" kon waarlijk niet treffender gezongen worden. Soberheid ken merkt overigens het geheele optreden van deze actrice in dit stuk, waarin de onverbrekelijke liefde van een vrouw voor den man, dien zij een maal trouw heeft gezworen het leidmotief vormt. Op dit gegeven is de ro man van Rose Sargent en Bart Clinton opge bouwd, de roman van een liefde» die zwaar op dei proef wordt gesteld, doordat Clinton als het ware door het noodlot achtervolgd wordt en steeds weer bij figuren uit de onderwereld te recht moet komen, waarmede hij zich eenmaal ingelaten heeft. Maar hoe groot ook de beproe vingen mogen zijn, er is toch geen scheiding tusschen deze beide menschen mogelijk en men ervaart tenslotte dat Clinton, ondanks of misschien dank zij den zwaren tol, die hij voor zijn misstappen te betalen heeft, tenslotte ge louterd uit de ellende naar boven komt. De film brengt tevens een oude bekende voor het voetlicht: Al Jolson. die eenmaal als de „Singing Fool" de wereld in rep en roer bracht. Al Jolson verschijnt met zijn befaamde neger imitatie en met het liedje ,My mammy", dat oude herinneringen wakker roept. Het variété-nummer wordt verzorgd door de Rigeletto Brothers en de Swanson Sisters, een „nummer", dat er uitstekend „in" gaat. Het is een potpourri van acrobatiek, goochelkunst, jazz en wat voor jazz! en dans welk ensemble nog met een flinke dosis humor bestrooid is. In het journaal is een „afdeeling" mobilisatie- nieuws opgenomen. Twee Fransche hoofdfilmen geeft Cinema deze week zijn bezoekers. De eerste „De Crisis is voor bij" speelt in de wereld van de planken. Er zit een enorme vaart in deze vlotte film, die getuigt van een niet te verwoesten optimisme en een ontem baar doorzettingsvermogen van deze revue-artis- ten. Er wordt gezongen, gedanst, enfin alles wat men van een revue-film verwacht. Men raakt er zelf van in de stemming. Na de pauze draait „De twee straatjongens van Parijs", een heel ander genre, dan eerstgenoemde. Deze film vertelt van I twee jongens die als Cmenia I kleine kinderen terecht komen bij een bandie- tenstel, man en vrouw. Ze hebben een ellendig leven bij dat echtpaar, dat rooft, drinkt en waar het te pas komt, steelt. Ze krijgen meer slaag dan eten, loopen in lompen en worden den boer op gestuurd om met zingen en harmonicaspelen hun kostje op te halen. De oudste jongen is een zwakke stumper, die voortdurend hoest, de tweede, wiens gezondheid door het moei lijke leven geheel niet geschaad is geworden, is eigenlijk een gravenzoon, die door zijn eigen va der, die hem een bastaard dacht, is weggegeven aan een inbreker. U ziet, dit gegeven is niet zoo gemakkelijk te aanvaarden en zoo zijn er nog eenige onwaarschijnlijkheden in deze film ver werkt, maar als men daar eenmaal over heen kan stappen, dan valt er heel veel in te waardeeren en zal men geboeid het leven van deze beide jon-, gens in den woonwagen, volgen. De arme beroofde moeder, gravin de Kerlor, wordt levensecht gespeeld door Germaine Roner. Haar zoeken naar haar kind is aandoenlijk. De beide jongens zijn Jacques Tavoli en Serge Grave, opmerkelijk goed spel van deze knapen, volko men ingeleefd. De film wekt in de verte herinneringen op aan „Alleen op de wereld" van Hector Malot, al had de gestolen jongen bij den ouden Vitalis een beter en liefdevoller leven dan hier onze twee helden hebben. De 9Mttiste>txen= leacht siqnateext Humoristische detectivefilm. Zondagmorgen vertoont het Rembrandt-theater te Haarlem een expeditiefilm van Schulz-Kampf- henkel en Gerd Kahle. De Duitsche Amazone-Jary-expeditie slaagde er in voor de eerste maal van het Zuiden naar het Noorden dwars door Braziliaansch Guyana te trek ken. 17 maanden vertoefde zij in de gigantische oerwouden van het Aamazone-gebied. De opzet van de expeditie was niet alleen het maken van de cultuurfilm „Raadselen van het Oerwoud". De expeditie heeft van de film echter gebruik gemaakt om het oerwoud te ontdekken en om de verschillende zeden en gewoonten van de inboorlingen vast te leggen. Daarbij heeft het vlieg tuig uitstekende diensten bewezen, o.m. voor de karteering van de onbekende gebieden. Men heeft thans bijvoorbeeld een reeks bijrivieren van de Rio Jary kunnen vastleggen en een schat van authentiek materiaal werd mee naar huis gebracht. Wat de film betreft werd steeds één ding voor oogen gehouden en dat was: het eindresultaat moest zijn een getrouw verslag van wat in die ze ventien maanden van den tocht door de groene hel van Brazilië werd beleefd. Het was niet altijd mogelijk om onder de gegeven omstandigheden met normaalfilm te werken. Telkens weer moest toevlucht genomen worden tot de smalfilmcamera: de onverwachte ontmoeting met de eerste India nen het plotseling opduiken van een reuzen-slang, de bliksemsnelle aftocht van die typische wit- haarige aapjes, dat zijn allemaal dingen, die alleen konden worden gefilmd doordat steeds de smalfilm camera, evenals het geweer, gedurende dien tocht bijna niet werden losgelaten. Er werd gefilmd in de cano's en uit het vliegtuig. Alle stammen in het onbekende gebied, de Apa- rais, de Oayanas en de Oayaois hebben aan de film meegewerkt en men had de verschrikking eens moeten meemaken, die de reproductie van de eigen stemmen onder de inboorlingen teweeg bracht! De oorspronkelijke wapens, dingen voor huishoudelijk gebruik, dansmaskers e.d. werden mee naar huis genomen. Deze film kunnen we na aanschouwing zeer in teressant noemen. Het is echter merkbaar dat bij wijlen de smalfilmcamera ter hand werd genomen, doch alleen reeds uit eerbied voor de gevaarvolle omstandigheden, die den filmers noopten hun nor male camera te laten rusten, moeten de toeschou wers in de veilige bioscoopzalen zich over zulke bezwaren heen zetten, Frans Hals Een kostelijke geschiedenis bevat deze film „De Bagatelle Club", vol aardige momenten. Jack Buchanan is een detective, die met een aar dig vrouwtje trouwt en dan heusch belooft zijn baan eraan te geven en zich aan het minder riskante be roep van romanschrijver te wijden. De juweelen van een Oosterschen prins worden gestolen en ge begrijpt dat dan van de goede voornemens van den detective-in-ruste niet veel komt. Hij slaat aan het speuren. Deze gang van zaken is in de film wel meer vertoond. Maar dank zij het droog-lcomische spel van Jack Buchanan, die zijn rustige charme als gentleman paart aan onweerstaanbaren humor, en het char mante voorkomen van zijn alles behalve op haar mondje gevallen vrouwtje (Coogey Withers) en niet te vergeten de dolle invallen van Edw. Everett Horton als huisknecht en zelfs vermomd als boef. heeft men op het oude salondetectivethema een nieuwe fonkelende variant geschapen. Het is eigen lijk iets geheel nieuws geworden; een crimineele geschiedenis in revuestijl. Zelfs op spannende mo menten is de ernst zoek. De humor heeft steeds de leiding. De intrige is buitengewoon aardig gev den. Al met al een amusante film. Deze Amerikaansche film, naar het tooneelstuk van Robert E. Sherwood „Idiot's Delight" geeft ons het voortreffelijk en kostelijk samenspel te zien van de filmsterren Norma Shearer (wie herinnert zich haar niet als Marie Antoinette!) en Clark Gable in een scherpe en zeer verfijnde parodie op Europa aar. den vooravond van een nieuwen wereldoorlog en daarom is zij ook zoo toepasselijk op dezen tijd. Maar deze rolprent blijft zuiver spél, al ontbreekt er de ernst ook niet in en juist daardoor is zij zoo menschelijk getint. Norma Shearer speelt de rol van de pseudo- Russisehe gravin Irene en is de vriendin van den munitie-fabrikant Achille Weber (Ewdard Arnold). Zij speelt die rol zeer knap, is echt het type van een wufte, hooghartige vrouw en aan den anderen kant ook weer zoo warm menschelijk in haar plei dooien voor den vrede. En als zoodanig is de film ook symbolisch be doeld. In haar jonge jaren heeft ze vluchtig kennis gemaakt met Harry Van (Clark Gable), een variété- artist. Na ongeveer twintig jaar, in 1939, ontmoeten zij elkaar weer in een eenzaam, luxueus berghotel. Zij is nu de vriendin van Weber en ziet den man Luxor w Clark Gable, COOCIE WITHERS. Een Engelsche actrice met «een Holland- sche moeder. Googie Withers, de jonge oharmanfe hoofdrol vertolkster in de film „De Bagatelle Club", werd in 1917 te Karachi in Britsch-Indië geboren. Haar vader is een Engelsch Marine-Officier (Comman der of the Navy), terwijl haar moeder een Holland- sche is. Googie Withers gaf zichzelf een voornaam. Toen zij een jaar oud was sprak zij steeds over „Googie", wanneer zij zichzelf bedoelde. Googie is een woord ontleend aan het Hindustani en betee- kent „clowntje". Reeds vroeg voelde zij waar schijnlijk, dat zij eens aan het tooneel zou komen. Toen Googie 9 jaar was begon zij te dansen. Haar talenten op dit gebied demonstreerde zij ech ter steeds in den intiemen familie-kring. Pas toen zij op 12-jarïgen leeftijd eens mee mocht doen aan een pantomime in .Londen, daarbij „heusch" op de „eohte tooneelplanken" kwam te staan, rijpte bij haar het plan om aan het tooneel te gaan. Aanvan kelijk stuitte dit op ernstig verzet van de zijde van haar ouders, doch van haar 14de jaar af be gon zij ernst te maken met haar tooneel-carrière. Van dien tijd af trad zij geregeld op in balletten, in cabarets, vaudeville's en operette's. Zij was 17 en trad op in de muzikale comedie „Nice goings on", toen zij ontdekt werd door een talent-scout van „Warner Bros". Door diens toedoen kreeg zij haar eerste filmrolletje in „The girl and the crowd". Sedert dit filmdebuut heeft zij aan ongeveer 26 films medegewerkt. Tusschen haar vele films door, treedt Googie Withers ook nog dikwijls in tooneelstukken op. Haar grootste ambitie is nog eens in Hollywood te mogen filmen ën in een tooneelstuk op Broadway op te kunnen treden. En tot haar hobbies rekent zij het zien van zoo veel mogelijk films, het zeilen op zee (wat zij doet, wanneer zij er maar eenigszins tijd voor heeft) en het verzamelen van gramofoonplaten. Haar gramofoonplaten-verzameling heeft reeds formidabele afmetingen aangenomen en zij telt haar „records" bij honderden. Professor HAPPY END. BASILDON"Luchtpost Papier aan beide zijden beschrijfbaar I bloes 100 vel v.a f 0.95 enveloppen p. 100 f 1.40 KON. STEMPELFABR. J. D. POSTHUMUS N.V. Zijlstraat 51 Telefoon 10597 (Adv. Ingez. Med.) terug, die haar eerste liefde was. Hij reist nu met zes revuegirls door Europa en we leeren Clark Gable daarbij kennen als een uitstekend tapdancer. Het Russische liedje „Kak Stranno" (dat beteekent. „Hoe vreemd") komt telkens weer in deze film voor en is mede aanleiding tot het hernieuwd con tact tusschen Irene en Harry. Talrijk zijn de komische momenten en hoewel dus deze film hoofd zakelijk staat in het teeken van vroolijkheid, is et toch steeds op den achtergrond de dreiging van een oorlog. Het zijn deze scherpe contrasten, die in deze film zoo meesterlijk telkens weer tot uiting komen. Van de bijrollen willen wij vooral nog vermelden den pacifist Quillery (Burgess Meredith) en den ober Dumptsy (William Edmunds) en vooral ook Joseph Schildkraut als captain Kirvline. De film werd geregisseerd door Clarence Brown. Een kort, maar goed verzorgd voorprogramma gaat aan deze film vooraf. Dr. W. G. N. v. d. SLEEN IN HET FRANS HALS-THEATER. Zondagmorgen vertelt Dr. W. G. N. v. d. Sleen bij film en lichtbeelden van zijn reis door Canada. Alaska en Yukon, over Indianen en Eskimo's. HONDERD JAAR SPOORWEGEN. In het Moviac-theater is de film „Honderd jaar Spoorwegen" geprolongeerd. REPRISE VAN „DE GRAAF VAN MONTE CHRISTO". Zondagmorgen wordt in het Luxor-theater een reprise gegeven van de film „De graaf van Monte Christo" met in de hoofdrollen Robert Donat en Elissa Landi. Wij kunnen deze film, welke roman tisch en spannend is, zeer aanbevelen. Robert Donat is na zijn vertolking in deze film nog be kender geworden door zijn hoofdrollen in „De Citadel" en „Goodbye Mr. Chips" Reeds in „De graaf van Monte Christo" toont Donat zijn unieke acteurstalenten. HAARL. KORFBALBOND. DE SENIORENWEDSTRIJDEN VOOR ZONDAG. In de eerste klasse krijgt de leidende ploeg, Meerlebosch, een mooie kans om haar positie te versterken. Zij gaat naar Aurora 2, dat tot nog toe een der minder sterke twaalftallen is. Ook OH. 4 kan een ernstige mededinger blijven, als het morgen van T.H.B. wint. Gezien het wissel vallige spel der Boys is er zeker een flinke kans, dat O. K. wint. Haarlem 2 krijgt waarschijnlijk haar handen vol aan de Zwaluwen. WatervlietA'Ready wordt zeker een span nende strijd, beide behooren tot de gegadigden voor de eerste plaats. In de tweede klasse zal Oosthoek dat naar Meer lebosch 2 gaat, momenteel de zwakste ploeg, wel winnen Aurora 3Haarlem 3 moet door Haarlem gewonnen worden. In 3 A mag A-Ready 3 nog ongeslagen geen moeite met S. V. 3 hebben. O. K. 6, ook nog zonder een punt verlies, zal Meerlebosch 3 wel met een nederlaag naar huis sturen. In 3 B heeft het bezoekende N. Flora 3 het niet te moeilijk tegen Oosthoek 2 en kunnen de Zwaluwen 2 de meerdere blijken van het derde T.H B. HANDBAL HET PROGRAMMA VOOR ZONDAG. Dames: D.O.S.Zeeburg 10 uur. Kr. en VriendschapTurno 1 uur. RapiditasA.DA. 2.15 uur. ConcordiaNiloc 9.45 uur. Heeren: D.O.S.Olympia 10 uur. NilocKr. en Vlugheid 2 uur. Concordia H.Turno 10.45 uur. Concordia Z.Aalsmeer 11 uur. Rapiditas-Lijnden 3.15 uur. De beide elftallen van Rapiditas spelen Zon dag op eigen terrein cn wel resp. tegen A.D.A. en Lijnden. De dames zullen het sterke A. D. A. wel een punt afhandig weten te maken, maar de heeren zullen de beide punten wel aan de Meer- bewoners moeten laten. „HEERSCHERS OVER RUSLAND" in Nederlandsch geschreven door den Rus E. Klinsky, met meer dan 100 illustraties verrlji en verder door Anton Pieck verzorgd, brengt ons le. de directe voor-geschiedenis, die leidt t< het Bolsjewisme; 2e. de waarheid over een land, grandioos, onb reugeld en nooit doorgrond 3e. de grootschheid van het martelaarscha van het oer-streven naar nieuwe levensvo men, van vernietigingsdrang, goedheid primitieve natuurkrachten. Een boek, grootsch in geloof en in haat. in lieft en vergeven, in het slechte en het goede. Een zeer bijzondere Cultuurserie-roman. ZORGT VOOR UW GEESTELIJK VOEDSEL (Adv ingez. Med.) DAMES-HOCKEY HET PROGRAMMA VOOR ZONDAG. Na de stagnatie van de vorige week hoopt men dit keer het volgende programma te kunnen af werken: Afdeeling A, Haarlem/Amsterdam: Rood WitStrawberries. AmsterdamRood Wit II. Amsterdam IIB.D.H.C. n. Hurley—B.D H.C. Afdeeling B, Haarlem: H.B.S.B.D.H.C. III. B.D.H.C. V—B.D.H.C. IV. Rood Wit IIIZandvoort II. Afdeeling C, Haarlem. Strawberries IÏ—B.D.H.C. VII. Kraaien U—B.D.H.C. VI. Kraaien—Rood Wit IV. Alle drie eerste klassers B.DE.C., Rood Wit en Amsterdam kunnen Zondag waarschijnlk weer de twee winstpunten binnenhalen. Het spannendst wordt de wedstrijd Amsterdam IIB.D.H.C. II. Op papier zijn de gaster sterker, doch wij ver moeden dat ze hoogstens met een gelijk spel ge noegen zullen moeten neimen. In de ranglijst is uiteraard de laatste week niets veranderd. De stand in de afdeeling B Haarlem is op het oogenblik: gesp.gew.gel.vei-l.pnt. v.-t. geon. H.B.S. 7 6 0 1 12 60—13 1.71 BD.H.C. in 7 5 1 1 11 33—8 1.57 Zandvoort I 7 5 0 2 10 27—14 1.43 BD.H.C. IV 7 3 1 3 7 21—27 1.— Rood Wit Hl 5 2 0 3 4 17—28 0.80 Zandvoort H 5 1 0 4 2 5-^2 0.40 B.DH.C. V 6 1 0 5 2 15—30 0.33 Alkmaar 6 1 0 5 2 9—25 0.33 zeer vermoedelijk morgen niet in haar uitwa strijd tegen D.W.V. Kinheim en Beverwijk ontmoeten elkaar in seizoen voor het eerst en wel op het veld vi eerstgenoemde. Het lijkt ons toe. dat het a hier op een verdeeling van de punten zal draaien. Tenslotte voor groep C. de wedstrijd ZVV De Kennemers. Misschien geeft het spelen eigen terrein aan de Zaandammers een kam op de overwinning. Voor groep H (derde klas) werd Zondag all* de wedstrijd RipperdaZeemeeuwen gespeel door eerstgenoemde met 4—2 gewonnen. De stan is daardoor als volgt geworden: Zandvoort Schoten Ripperda R.C.H. 2 Hillegom Zeemeeuwen Hillinen E.D.O. 2 Haarlem 2 Zandvoort, Uj die nog steeds fraai de xeiaini heeft, gaat nu naar Hillinen en zal wel met bek punten terug keeren. Schoten, die thuis tegen E.D.O. 2 speelt, krii; een kans, zich op de tweede plaats te hani haven. ZeemeeuwenHillegom is een strijd voor q middelmoot, waarbij de punten wel eens gedee: kunnen worden. En Haarlem 2—Ripperda ka haast moeilijk anders dan een overwinning v<y de gasten worden. HOCKEY KON. NED. HOCKEYBOND. DE WEDSTRIJDEN VOOR ZONDAG. Voor Zondag a.s. zijn behalve competitiewed strijden ook beker-wedstrijden (eerste ronde Amsterdam-beker) vastgesteld. Het competitie-programma is slechts klein en luidt: Afd. DAmsterdam/Haarlem. V.V.V. 2—Fit Kraaien 2—B.MH.C. 6 H.B.S. 3—B.M.H.C. 7 B.M H.C. 5—Hurley 2 Amsterdam 7-F.A.H.C. 3. Het programma der Haarlemsche teams in de eerste ronde voor den Amsterdam-beker luidt: Amsterdam 2B.M.H.C. H.B.S.—T.H.C. '25 ZandvoortIjsvogels 2 StrawberriesDelftsche Studenten. BM.H.C. 2— S.O.S. VOETBAL. DE WEDSTRIJDEN VOOR ZONDAG. Ajax—Haarlem. Men schijnt in Amsterdam van meening te zijn, dat de wedstrijd Ajax—Haarlem toch van veel belang geacht moet worden, want reeds j.l. Dinsdag stond in de Amsterdamsche tram wagens de mededeeling, dat a.s. Zondag deze wedstrijd gespeeld zou worden. Nu, zoo belang rijk is die thans helaas niet, of het zou de poging van Ajax moeten zijn, om weer wat dichter bij 't aantal punten van Blauw Wit- te komen, of het feit, dat men altijd gaarne de roodbroeken In de Meer ziet komen. Dit laatste is inderdaad het geval. Die sympathie dateert al uit den tijd, toen Martien Houtkooper en Jur Haak nog in de voorhoede opereerden. Toch zullen de Amsterdam sche supporters wel het meest aan de gewenschte vermeerdering van het aantal punten denken en we vreezen, natuurlijk kijkende door een Haar- Iemschen bril, dat dit verlangen bevredigd zal worden. De Stormvogels, die op het oogenblik zoo lee- lijk aan het aftakelen zijn ze zijn al op de zevende plaats terecht gekomen krijgen mor gen BlaiuwWit, de sterkste club in dit seizoen, op bezoek. Wat zal morgen menig IJmuider hart van verlangen popelen, dat het de Vogels mogen zijn, die aan het geduchte Amsterdamsche team de punten zullen ontfutselen. De mogelijkheid hierop achten we heel groot, want de kansen zullen toch eindelijk wel eens keeren. Daarmee zouden de IJmuidenaren in de kaart spelen van V.S.V., die Zoowaar Ajax al zij het ook alleen door een beter doelgemiddelde voorbij ge streefd is. want voor een club, die zoozeer in den opgang is, moet het een klein kunstje zijn, om ook K.F.C. te kloppen, zelfs al is het op het vette klei veld in de Koog! HT.C. zal ook wel blij zijn, dat zij weer aan den slag kan gaan, want zij heeft nog altijd te weinig punten. Morgen kan zij. wanneer van meet af aan flink wordt aangepakt, er weer twee bemachtigen, want zij gaat naar Wormer- veer om tegen Q.S.C., de club van de gelijke spelen, uit te komen. In Haarlem zal wel 95 procent van de voetbal liefhebbers naar het Noorder Sportpark gaan, waai- de plaatselijke ontmoeting E.D.O.R.C.H. gespeeld wordt. Dit is zoowaar al de return wed strijd, want de eerste heeft op 22 October plaats gehad, door E.D.O. met 2—1 gewonnen. Zij heeft daarmede al een gedeeltelijke revanche geno men voor de twee 10 nederlagen in het vorig seizoen. Volledige revanche zal echter wel moei lijk te nemen zijn, want de Racing zal toch ein delijk wel eens een overwinning willen behalen. Het wordt dus weer een wanne strijd. Bloemenda&l redt het toch wel! Het mag ten minste als een behoorlijke prestatie worden aan gemerkt om aan Beverwijk een 21 nederlaag toe te brengen, toen velen juist een nederlaag vreesden. Bloemendaal heeft nu vier punten en er zullen er heusch nog wel wat bij komen. Maar 6 5 1 0 11 5 3 1 1 7 6 3 2 1 8 7 3 3 1 9 6 3 0 3 6 6 2 1 3 5 6 2 0 4 4 6 0 2 4 2 5 0 0 5 0 20—6 15—6 17—13 16—12 7—7 10—9 4—15 9—17 4—18 HAARL VOETBALBOND Programma voor Zondag 26 November. Groep A: Afd. 1: Kennemers 3—Stormv. 3 10 u. J. M. P. Giebel Kinheim 2—VSV 3 10 u. A. Bras Beverwijk 2—Kennemers 4 2 u. J. G C. Scheffe Stoimvogels 4—WB 2 12 uur J. West Waterloo—VSV 4 10 u. A. Kuijper. Afd. 2 Nieuw VennepBloemendaal 4 2 u. S. Konii Haarlem 3aEDO 3 10 u. J. Joosten. RCH 3HFC 3 10 u. A. G. Peperkoorn Afd. 3: Zandvoort 3Haarlem 3 10 u. J. Fortgens EDO 4RCH 5 10 u. A. van Dam THB 2—Schoten 3 10 u. H. H. Kraneveld Afd. 4: Haarlem 5Kenau 10 u. C. J. Hunik VOGDSK 10 u. E. Kerkman DrosteDCO 10 u. P. Tiggeloven Afd. 5: Schoten 2Spaarndam 10 u. H. Sikman Jr. Groep B: Afd. 1: WB 3Beverw. 3 10 J. P. J. den Nieuwenb'o! Brederode 2Waterloo -2 10 G. v. Slooten VSV 5Brederode 3 12 u. K. Kroon. Afd. 2: Hillegom 2Zandvoort 4 10 u. Th. v. Kampe DCO 2Zeemeeuwen 4 10 u. J. van Aalst RCH 6—SV '34 10 u. C. J. de Voogd. Heemstede 2DOA 10 u. Joh. Hendriks DSK 2—Spaarnev. 2 10 u. W. de Groot Jr. Schoten 6—THB 3 12 u. H. J. Jore Afd. 3: Ripperda 2EDO 5 10 u. G. Jansen ETO 2—DIO 2 2 u. N. T. de Haan RCH 7Schoten 4 10 u. G. Kerkman WH 3—DSK 3 10 u. G. v. 't Hul Halfweg 2—DCO 3 10 u. R. Honijk Afd. 4: Schoten 5EDO 6 10 u. J. F. Kroonsberg DIO 3Haarlem 6 10 u. S. Duin SwastikaRipperda 3 10 u. Th. Verhoef EHS S 3—Droste 2 10 uur. N. Vennep 2WH 2 12 u. A. C. Slobbe Hillinen 3RCH 8 10 u. K. Bergmann Afd. 5: Haarlem 7—EHS 4 10 u. H. de Boer Bl.daal 5Ripperda 4 10 u. J. C. de Graaf Spaarndam 2RCH 9 10 u. J. Wartenhorst THB 4HFC 5 10 u. J. Th. Jordan Jr. Hillegom 3—VOG 2 10 u. M. van der Stelt. Spaarnestad 2VI. Vogels 3 10 u. L. de Boer JUNIOREN COMPETITIE. Afd. A: RCH aHaarlem a 10 u. C. A. de Feber Afd. B: RCH bBloemendaal b 12 u. Th. Portegies EDO aSchoten b 10 u. W. Goulooze Afd. C: VI. Vogels—EDO b 10 u. H. Bakker DOAHaarlem c 10 u. G. de Raadt Afd. D: Haarlem dRCH d 10 u. P. Broertjes (Gem. Speelterrein Mr. Jan Gerritszlaan) DIOZandvoort b 12 u. D. Sohipper RipperdaHFC b 10 u. R. Beijer Afd. E: Bloemendaal cRCH e 10 u. L. Menist. EHSHaarlem e 10 u. L. Beijer HillinenDCO b 10 u. J. C. Luiten Afd. Noord: Kennemers bBrederode 10 u. G. v. Dijk VSV cKemphaan 12 u G. A. H. v. Roijen Stormvogels bVSV b 12 uur L. Bras Naar het bock „De Voerman des doods" van Selmi Lagerlöf heeft de bekende Fransche regisseur Ju« lien Duvivier een film gemaakt, waarin o.m. Louia Jouvet, Pierre Fresnay en Marie Bell verschijnen

Haarlem's Dagblad | 1939 | | pagina 10