KORFBAL Hervatting. SCHAKEN ZWEMMEN. ROEIEN. BOKSEN DAMMEN WIELRIJDEN TAFELTENNIS H H 28 MAANDAG 2fi FEBRUARI 1940 HAARLEM'S DAGBLAD EEN NOOD-COMPETITIE IN DEN K. N. K. B. In Noord-Holland: splitsing der klassen. In Zuid-Holland: halve competitie. Het bondsbestuur van den Koninklijken Neder- landschen Korfbal Bond heeft de volgende besluiten ten aanzien van de voortzetting der competitie ge nomen: In hel district Noord-Holland worden alle klassen in twee groepen gesplitst. De wedstrijden, reeds ge speeld tusschen clubs, welke niet in dezelfde groep komen, vervallen. De clubs in één groep geplaatst, spelen een geheele competitie met handhaving der wedstrijden, welke tusschen de betrokken ploegen reeds gespeeld zijn. De ondergroepen eener klasse worden tenslotte weer samengevoegd, zoodat de oorspronkelijke samenstelling wordt hersteld en wel op de volgende wijze: De nos. 1 van beide groepen eener klasse spelen twee wedstrijden om de eerste en tweede plaats van de geheele klasse, de beide nummers 2 spelen om de derde en vierde plaats enz. Voor het district Zuid-Holland wordt de nieuwe regeling aldus: In alle afdeeling wordt een halve competitie gespeeld. Deze competitie wordt in prin cipe als nieuwe competitie begonnen, zoodat de in het najaar van 1939 behaalde uitslagen worden ge annuleerd. Slechts indien door nieuwe tegenslagen ten aanzien van het weer en de terreinen uitspelen van deze competitie vóór den zomer niet mogelijk zou blijken, zullen de niet gespeelde wedstrijden worden beschouwd als te zijn geëindigd met de uit slagen van de eind 1939 nog gespeelde wedstrijden. De competitie in Gelderland en Overijsel zal wor den voortgezet naar de regeling, welke door het bondsbestuur werd getroffen op 20 Januari j.l., ter wijl de competitie in Noord-Brabant en het Noorden geheel normaal doorgang zal vinden. HAARL KORFBALBOND. H. K. C. „Animo-Ready". Secretaris: J. P. Kruger, Twijnderslaan 27. Wedstrijdsecretariaat: Aelbertsbergstraat 28. Het programma voor a.s. Zondag luidt: Palvu 1Animo-Ready 2, om 2 uur. Animo-Ready 3Oosterkwartier 6, om 2 uur. Animo-Ready aMeerlebosch a, om 10 uur. Animo-Ready bMeerlebosch d, om 11 uur. De duur der laatste 2 wedstrijden is 2 maal 25 minuten. Oefeden Zaterdag van 2.304 uur. H. K. C. Oosterkwartier. De Haarlemsche Korfbalclub Oosterkwartier" houdt Zaterdag 2 Maart een feestavond in het ge bouw van den Haar! Kegelbond aan de Tempe liersstraat te Haarlem. Programma 3 Maart 1940. Voor den K.N.K.B. nog onbekend. T.H.B. 1Oosterkwartier 4 2 uur Animo Ready 3—Oosterkwartier 6 2.15 uur. Haarlem aOosterkwartier a 10 uur. Oosterkwartier bHaarlem 2 11 uur. De leden worden er nogmaals op 'attent gemaakt hun kaarten te halen. Ook de introductiekaarten kunnen gehaald worden. Nog een klein aantal kaarten hebben wij a f 0.60 voor introducées. De Oosthoek. Secr. G. J, Komduur, Bandoengstraat 14; Wedstrijdsecr. G. Regelink, Dietsveld 18. Te spelen Zondag 3 Maart. Oosthoek IMeerlebosch 2. Aanvang 10 uur. Trainen op Zaterdagmiddag 2 Maart. Aanvang 2.30 uur. Bestuurswijziging: G. J. Komduur, Bandoeng straat 14, secr.-pennning., mej. C. Harms, Diets veld 18, 2e penningemeesteresse. T. H. B. Te spelen op Zondag 3 Maart: T. H. B. 1Oosterkwartier 4 2 uur Aurora 3T. H. B. 2 10 uur Voor de adsp. zal een vriendschappelijke wed strijd worden aangevraagd. Zondag 24 Februari hebben 5 T. H. B.'ers aan den Nat. Prinses Beatrix-tocht deelgenomen. H. K. C. „Haarlem". Secretariaat: H. R. Arends, Nic. v. d. Laanstr. 36. Gespeeld op Zondag 25 Februari: alles afgekeurd. Te spelen op Zondag 3 'Maart: Haarlem 2Nieuw Flora 2 om 2 uur in het Noor der Sportpark. Haarlem adsp.Oosterkwartier A adsp. om 10 uur in het Noorder Sportpark. Oosterkwartier BHaarlem B adsp. (deze wed strijd wordt op ons veld gespeeld) om 11 uur in het Noorder Sportpark. Zeer waarschijnlijk wordt voor Haarlem I een wedstrijd ingelascht. Aangenomen als adsp. lid Joost Amerling, Scho tervoetpad 1. Oefenen: Bekende tijden. Sport Vereent. Aclitkamp van liet V. A. S. Gewonnen door Kmocli. In de laatste ronde van den achtkamp van het Vereenigd Amsterdamsch Schaakgenootschap won Kmodh van Landau, waardoor hij definitief de eerste plaats in het tournooi bezette. De uitslagen van de laatste ronde luiden: KmochLandau 10 SchelfhoutSwaneveld afgebroken. PolakPrins 01 VeerkampDe Groot l/2Y> De resultaten van de afgebroken partijen lui den: SwaneveldLandau 10 PrinsVeerkamp 10 De GrootSchelfhout 10 De eindstand luidt: 1 Kmoch 6 punten 2 De Groot 5 punten, 3 en 4 Landau en Prins 4 punten, 5 Veerkamp, 3 1/2 punt, 6 Swaneveld 2 punten plus 1 afgebroken partij, 7 Schelfhout 1 1/2 punt plus 1 afgebroken partij, 8 Polak 1 punt. INT. ZWEMWEDSTRIJDEN TE ROTTERDAM. Metman verbetert Ned. record 200 M. rugslag. Bloemendaal/Santpoort. Secretaris: H1>uno Klauwersstr. 5, Santpoort (S.) Te spelen Zondag 3 Maart: Meerlebosch IIIS. V. III 10 uur S. V. bE. H. 5 10 uur Van den K. N. K. B. nog geen programma ont vangen. Er zal echter zeker gespeeld moetenworden. Het advies van de Districtscommissie van Noord-Hol land luidde: De af deelingen worden in tweeën gesplitst en spe len een heele competitie met handhaving der reeds gespeelde wedstrijden. Eventueel spelen dan nog daarna de resp. num mers der afd. tegen elkaar. Indien het bondsbestuur dit voorstel accepteert is S.V. I ingedeeld bij de Nieuwendammerham, Allen Weerbaar en Blauw Wit. S.V. II bij Westerkwartier III, Indo en D.V.D. II. Wij zullen dezen zomer weer de beschikking heb ben over een trainer. Op het terrein kan des Zaterdagsmiddags en den geheelen Zondag weer worden geoefend. Eerste lustrum H. K. C. „Oosthoek". De H.K.C. „Oosthoek" vierde Zaterdagavond haar eerste lustrum in de Kroonzalen van restau rant Brinkmann aan de Groote Markt. Tal van ouders, meest leden van de moederver- eeniging De Oosthoek, de welbekende Oxferïjsel- sche- Geldersche- en Drentsche vereeniging, wa ren met hun kinderen meegekomen. Als één groote familie hadden de talrijke aan wezigen zich geschaard om de tafeltjes, druk bab belend. óók in hun dialect, wat direct een bijzon dere sfeer schept. Na een openingswoordje van den algemeenen voorzitter, vertelde de leider van de korfbalclub enkele belangriike momenten uit het leven van de vijfjarige. Met welgekozen woorden bracht hij de bélansrcn var de zoo gezonde korfbalsDort naar vo ren Voor de talriike ingekomen felicitaties be dankte hij hartelijk. De vroolijkheid werd ingezet door The Rhythm Boys. de alombekende wijsjes klonken spoedig door de zaal. Het voornaamste deel van den avond werd ge vuld door het duo Smal en Van Norde. Op aan trekkelijke wijze lanceerden beide heeren hun pit tige grapjes. Hun voordrachten een complimen tje voor' hun goede dictie vonden een zeer gun- stie onthaal en menig refreintje werd met plezier medegezongen. We noemen ..Een dooie boel" en enkele soldatenliedjes, die er als koek Ingingen, om van het waschtobbe-verhaal maar te zwijgen. Het donderende applaus was zeker ten volle ver diend. Dat een geanimeerd bal met korfbalattracties onder leïdina var den heer Smal, eveneens den De HK.C. „Oosthoek" kan zeer tevreden zijn over de viering van het le lustrum. En nu voorwaarts paar het tweede. Nauwelijks is de buitengewoon strenge winter achter den rug, of de liefhebbers van de wandelsport gaan weer op het pad! Hierbij een groep deelnemers aan den Beatrix-marsch, door onzen fotograaf op den hoek Kleine HoutwegTwijnderslaan te Haarlem gekiekt. De Varsity in Utrecht. Blijkens een mededeeling van den voorzitter van den Ned. Studentenroeibond, den heer J. F. Ch. S'teyling, aan het Utrechtsch Dagblad is in principe besloten, de Varsity op Zondag 5 Mei op het nieuwe Amsterdam-Rijnkanaal, tusschen Den Hommel en de kruising met den Vaartscherijn, te ho,uden. Van de zijde van den Rijkswaterstaat is alle medewer king toegezegd: het scheepvaartverkeer zal zoodanig wovden geregeld, dat de roeiwedstrijden geen hin der ondervinden. De keuze is op dit traject gevallen, omdatvhier de klassieke baan van 3 K.M. kan worden uitgezet, hetgeen op de Boschbaan te Amsterdam niet mo gelijk is. De definitieve beslissing wacht nog op de volteekening van het garantiefonds, waarvoor reeds toezeggingen zijn gedaan. Om liet Kampioenschap van Nederland. De uitslagen van de Zaterdag te Rotterdam ge speelde partijen der achtste ronde van het tournooi om het kampioenschap van Nederland luiden: Suyk Ligthart 11: KellerDukel 11; Vos Ham 11; Bom—Jurg 11 De uitslagen van de 9de ronde luiden: KaldenKeiler 20: HamRustenburg 1 BomSuyk 11; VosDukel 11; Lochtenberg- Ligthart 02. In deze ronde kwam de verrassing: Keller die ongeslagen aan den top stond, kreeg tegen aller verwaheting in een nederlaag van Kalden. Suyk was de eenige IJmuidenaar die daarvan had kunnen profiteeren door een overwinning op Bom, doch de D.C.IJ.'er wist niet meer dan remise te bereiken. De stand luidt thans: Keiler 9 6 2 1 14 Suyk 9 4 4 1 12 Rustenburg ,9 5 2 2 12 Dukel 9 2 6 1 10 Bom 9 3 4 2 10 Ligthart 10 2 6 2 10 Ham 9 16 2 8 Kalden 9 16 2 8 Jurg 10 1 6 3 8 v. Dartelen 9 14 4 6 Vos 9 14 4 6 Lochtenberg 9 14 4 6 A.s. Zondag speelt Suyk tegen Rustenburg welke partij van belangrijken invloed is voor de tweede plaats. De voetbal is weer aan het rollen, De voetballer weer aan het hollen. Al liggen in de vaart nog schollen Van aardig taai eii stevig ijs; Al zijn de velden nog bevroren, Men wil weer scoren en zien scoren. Vorst Vorst is niet meer uitverkoren, Maar Koning Voetbal is weer prijs. Er is alweer keihard geschuiverd, Terreinen zijn weer „forsch gezuiverd", Supporters hebben weer gehuiverd. Wanneer het niet zoo liep naar wensch; Arbiters kregen weer geschillen. Er ploeterden weer stopperspillen, En schoten deden netten trillen, Er raakten alweer spelers lens. Er klonken wecier schorre kreten: Hij heeft gezeten, niet gezeten. Men heeft den spelers weer verweten; Waarom zoo'n vent dan ook niet schiet; Er is gewonnen en verloren, Scheidsrechters hebben moeten hooren, Net als een verrel jaar tevoren; Zoo'n suffert, dat hij dat niet ziet. IJs legt in onze lage landen, 't Geliefde spel niet meer aan banden. De voetbalcompetitiestanden Worden weer wekelijks gemaakt; De spelers kunnen 't spel weer spelen, De kijkers eikaars angsten deelen, Na Zondagen vol kil vervelen, Weer uit hun winterslaap ontwaakt. P. GASUS. J. P. Metman. Onder zeer groote belangstelling zijn Zondagavond internationale wedstrijden in het Oostelijk Zwembad te Rotterdam georganiseerd door de Rotterdamsche Dames Zwemclub. Op vrijwel alle nummers werden fraaie tijden genoteerd. Belangrijk was de strijd tus schen Rie van Veen en de Belgische zwemster Fer- nande Caroen op de 400 M. borstcrawl. Zestien maal moest de baan worden afgelegd, 15 maal tikten beide zwemsters tegelijk aan. Bij het ingaan van de laat ste 25 meter zette de Nederlandsche kampioene een spurt in en liep op haar tegenstandster uit en hoe Caroen zich ook inspande, zij kon niet voorkomen, dat Rie van Veen met enkele meters voorsprong als eerste aantikte. De Nederlandsche zwemster noteer de een tijd van 5 min. 21 sec.; mej. Caroen deed er 1,5 sec. langer over. De tijd van de RDZ-zwemster is de beste, dien zij ooit op dezen afstand heeft ge maakt. Zij bleef slechts 5 sec. boven het Neder- landsch record van Willy den Ouden, dat op 5 min. 16 sec. staat. sedert 1934! Cor Kini zegevierde op de 100 meter rugslag in 11 min. 14 sec. Irene van Feggelen werd tweede, zoo als den laatsten tijd gewoonlijk het geval is geweest. Metman slaagde er in. het Nederlandsche record op de 200 meter rugslag te verbeteren. Hij had in Van Dalen geen ernstigen concurrent: dus was het een bijzonder fraaie prestatie, het record van Schef- t'er met 0.6 sec. te verbeteren. Aan de uitslagen ontleenen we dé volgende: 400 M. borstcrawl dames: 1. Rie van Veen (RDZ) 5 min. 21 sec.; 2. Fernande Caroen (België) 5 min. 22.5 sec., 3. Beppie van Schaik (Meeuwen) 5 min 50.6 sec. 200 AI. schoolslag heeren: 1. Kruithof (RZC) 2 min. 50 sec.: 2. Seton (Zian) 2 min. 50,1 sec.; 3. Kor- pershoek (RZC) 2 min. 52 sec. 200 M. borstcrawl heeren: 1. van der Kuil (SZC) 2 min. 19 sec.; 2. Ramack (RZC) 2 min. 20 sec. 200 meter schoolslag dames: 1. Tony Byland (Hil- versumsche Zwemclub) 2 min. 59.9 sec.. 2. Jo Waal- berg (ADZ) 3 min. 4 sec. 100 M. rugslag dames: 1. Cor Kint (ZC Rotterdam) 1 min. 14 sec.: 2. Irene van Feggelen (Meeuwen) 1 min. 17.4 sec., 3. Dini Kerkmeester (ZCR) 1 min. 18.4 sec. 200 M. rugslag heeren: 1 Metman (IJ) 2 min. 34 4 sec. (Nieuw Nederlandse^ record): 2. Van Daaler» :IJ) 2 min. 51 sec. 100 M. borstcrawl dames: 1. Alie Stijl (Meeuwen) 1 min. 7.4 sec.; 2. Bep Groenendijk (RDZ) 1 min. '2.8 sec. NEDERLANDSCHE BOKSBOND. Samenwerking van amateurs en en professionals. Op de Zondag te Amsterdam gehouden jaarlijk- sche algemeene vergadering van den Nederland- schen Boksbond is een uitgebreide discussie ge voerd over de voorgestelde samenwerking tusschen den N. B. B. en de organisatie der beroepsboksers, de N. B. U., een samenwerking, die tot dusver nim mer tot stand is gekomen door het uiteenloopen der verschillende belangen. De mobilisatie maakte even wel het punt samenwerking actueel, immers, het bureau O. en O. heeft alle sportbonden, die zich voor dit werk kwamen aanmelden, aanvaard, dus behalve den bond voor amateurs ook de organisatie der professionals. Er was een concept-overeenkomst opgemaakt tusschen N. B. B. en N. B. U., welke door den leider van de sectie sport van O. en O., kapitein Lotsy, reeds was goedgekeurd, evenals dat met de N. B. het geval was. De algemeene vergadering van den amateursbond moest er echter nog haar goedkeu ring aan hechten. De overeenkomst werd door de algemeene ver gadering aanvaard met 385 tegen 250 stemmen, dat wilde zeggen, het geheele land tegen Amsterdam. In de commissie die met de uitwerking der over eenkomst belast is werden voor de eerste maal be noemd de heeren G. E. van der Werff Jr. (voorzit ter N. B. B.), voorzitter, E. Westbroek, (voorzitter N. B. U.), vice-voorzitter, B. Bergstroem (N. B. B.) en AI. J. S. Desmet (N. B. U.) leden. De aftredende voorzitter, de heer G. E. van der Werff Jr., werd herbenoemd. Ab de Vries, de succesvolle bokser van „Maccabi" kreeg een speciale onderscheiding voor dén bokser, die zich in net afgeloopen jaar het meest in inter nationale en nationale wedstrijden had onderschei den. Er zal een competitie worden georganiseerd tusschen teams der verschillende districten, even tueel met thuis- en uitwedstrijden. De nationale kampioenschappen zullen in eigen beheer plaats vinden op 31 Maart en 1 April a.s. te Amsterdam. Besloten is geen Nederlandsche boksers naar oor logvoerende landen uit te zenden en ook geen ver tegenwoordigers van oorlogvoerende landen voor wedstrijden in Nederland uit te noodigen. Alleen het contact tusscnen de neutrale landen blijft dus bestaan. De heeren J. P. Baan (Den Haag), W. Over- kleeft (Rotterdam), W. Rasenberg (Het Zuiden, Breda), AI. J. Verbruggen (Amsterdam) werden als bestuursleden herkozen. Voor het Noorden werd de heer J. Kaajan (Groningen) als toegevoegd com missaris benoemd, terwijl ook het oostelijk district een dergeljjken functionaris zal kunnen kiezen. Excelsior. Na een langdurige rustperiode hield de HaarL Race-club „Excelsior" Zondag haar eerste trai- ningsrit op den weg (1940) naar Noordwijk. De op komst was goed. Alen vertrok vol goeden moed van 't clubgebouw Buiten de stad werd er al direct een flink tempo ingezet en het bleek, dat de renners allen in goede conditie waren. Vrijdagavond reden Taverne en Ch. Schelfaut een beslissingsrit op de hometrainer om de 1ste en 2de plaats over 2 ritten van 750 M. Uitslag 1ste rit: 1 Taverne 31 sec.; 2. Ch. Schel- 'nut 32 1/5 sec. 2de rit:'1. ScheJLfaut 314/5 sec,; 2. Taverne 32 seconden. Hedenavond houdt „Excelsior" een vergadering te* bespreking van de Wintercompetitie, Om de persoonli jke kampioen schappen van Haarlem. Voor de wedstrijden om de persoonlijke kampioen schappen van Haarlem bestaat dit jaar bijzondere belangstelling. Voor deze wedstrijden hebben de volgende spe lers ingeschreven: Hoofdklasse: P. J. van Dartelen (titelhouder), J. W. van Dartelen, K. Olij, C. Vrolijk, A. Miedema, P. H. Meure, G. Bakker, P. L. Schrijnemakers, Th. Tolenaars en H. van Lunenburg (allen leden der Haarlemsche Damclub); Y. de Jong, Aebe de Jong, J. P. van Eijk, Th. Schijvenaars en W. van Pelt (allen léden van „Oosterkwartier"). Eerste klasse: Chr. Gerritsen, I. Risseeuw en D. Schrijnemakers (allen leden der Haarlemsche Dam club); H. W. de Mol en J. Holm (beiden leden der Damclub „Haarlem"); G. A. Ottolini, T. B. Dinkla, J. Boerkoel en H. J. Öudhof (allen leden der Dam- vreeniging „D. O. S.") W. Leuffen, H. v. d. Linden en J. Zurel (allen leden der Damclub „Kijk Uit") A. J. Leuffen en J. Dienske (beiden leder der Dam club „Het Noorden"). Tweede klasse: Y. Boterbloem, J. J. Koren, C. van Wageningen, J. Phïlippo, H. A. Hoddenbach en F. Akersloot (allen leden der Haarlemsche Dam club); L. Poots, A. Bron, C. Harmsen en J. Bijster (allen leden der Damclub „Het Noorden"); W. Dijkhof (lid der Damvereeniging „D. O. S.); C. Berkhout. A Wijker, A. Vos. G. Hekelaar en J. Har wijnen (allen leden van „Oosterkwartier"); G Roest (lid van de Damclub „E. M. S." Bennebroek). In alle klassen worden eerst voorwedstrijden ge houden in twee groepen, waarvan de twee hoogst- aankomenden in de finale om de titels zullen uit- komèn. In de hoofdklasse is de titelhouder meester P. J. van Dartelen van het spelen van voorwedstrijden vrijgesteld. De voorwedstrijden hoofdklasse zulllen op Woens dagavond 6 Alaart a.s. in 't clublokaal der Damclub „Haarlem" aanvangen. Om het militair kampioenschap 1939 /1940 van Heemstede. Vrijdagavond j.l. werd de eindstrijd om het mili tair damkampioenschap 1939/1940 van Heemstede in het Chr. Tehuis voor Militairen a. d. Binnenweg te Heemstede voortgezet. De uitslagen luiden als volgt: P. v. d. Meulen remise met E. Krouwel; W. Wiers- ma verliest van A. v. d. Veen. Dinsdagavond wordt deze wedstrijd in bovengenoemd tehuis voortgezet. CLUBKAMPIOEXSCHAPPEN HAARL. DAMCLUB. Door het onder de wapenen zijn van J. B. Sluiter Jr. en de ziekte van P. G. van Engelen konden enkele nog voor bovengenoemde wedstrijden restee- rende partijen niet worden gespeeld. Teneinde ech ter dezen wedstrijd thans af te wikkelen, heeft het bestuur besloten, de nog te spelen partijen remise te verklaren, waardoor de eindstand als volgt ge worden is: P. J. van Dartelen P. G. van Engelen Joh. Fabel J. B. Sluiter Jr. H. van Lunenburg P. H. Meure J. W. van Dartelen Ph. G. Amelung Jr. G. Bakker J. van Looij K. Olij AI. van Le.uwen J J. Groene woud Schrijnemakers NED. TAFELTENNISBOND. Afdeeling Haarlem. Secretariaat: Heemsteedsche Dreef 9, H'stede. Wijziging Secretariaat. Van heden af wordt het secretariaat waargenomen door G. Wolters, Heem steedsche Dreef 9 te Heemstede. Alle corresponden tie moet aan dit adres gezonden worden, uitgezon derd die, welke de competitie betreft, die aan den heer W. C. Kosters, Spaarnwouderstraat 108, te Haarlem, gezonden moet worden. Legitimatiekaarten. Het restant legitimatie- kaarten, waarvoor wij geen foto ontvingen, is thans verzonden. Vereenigingen, die nog niets ontvangen hebben, moeten dit omgaand aan den Competitie leider melden op straffe van boeten. Bespreking met verenigingsbesturen. Het ligt in de bedoeling van den Bondsvoorzitter, den heer Hïemstra, besprekingen te voeren met de vereni gingsbesturen en hun clubavonden te bezoeken. Te dien einde is hij in het bezit van een treinabonne ment geldig tot en met 15 Alaart. Vereenigingen, welke van deze gelegenheid (die geen kosten met zich brengt) gebruik wenschen te maken, gelieven dit zoo spoedig mogelijk aan het secretariaat op te geven met vermelding waar en wanneer men den Bondsvoorzitter zou willen spre ken of op speelavonden ontvangen. WedstrUduitsIagcn 1923 Februari 1940. EERSTE KLASSE: LUTO 1—Shot 1 Barna 1Heemstede 1 TOG 2—HTTC 1 TWEEDE KLASSE At HTTC 2—TOG 5 LUTO 2—Shot 3 Zuiderkwartier 1Barna 3 TWEEDE KLASSE B: Barna 2Shot 4 TOG 4Heemstede 2 Shot 5—HTTC 3 DERDE KLASSE A: Barna 3dOosterkwartier 1 Oosterkwartier 2Zuiderkwartier DERDE KLASSE B: Meerlebosch 3—Zuiderkwartier 3 Zuiderkwartier 4Meerlebosch 2 DERDE KLASSE C: HTTC 2Heemstede 2 HTTC 3—LUTO 1 TOG 1Oosterkwartier 1 Heemstede 1—LUTO 1 uitgesteld. Heemstede 2Barna 2 gesp. gew. rem. verl. pnt. 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 13 8—2 0—10 6—4 9—1 8—2 10—0 6—4 7—3 2—8 0—10 0—10 4—6 5—5 6—4 1—9 6—4 4—6 PROGRAMMA VAN 26 FEBRUARI TOT EN MET 1 MAART. Eerste klasse: 26 Febr. L. U. T. O. 1T. O. G. 3, 7 uur, 27 Febr. Barna 1—T. O. G. 2, 7 uur en T. O. G. 1—H. T. T. C. 1, 7.30 uur. Tweede klasse A: 26 Febr. H. T. T. C. 2—Zuider kwartier 1, 7.30 uur, 27 Maart Barna 3—T. O. G. 5 7 uur en 1 Maart Shot 2—Barna ld, 7.45 uur. Tweede klasse B: 26 Febr. H. T. T C. ldH. T. T. C. 3, 7.30 uur en 1 Maart Shot 5—T. O. G. 4, 7.45 uur. Derde klasse A: 28 Febr. Meerlebosch 1Barna 3d, 7.30 uur en 29 Febr. Zuiderkwartier 2Ooster kwartier 1, 7.30 uur. Derde klasse B: 29 Febr. Zuiderkwartier 3—T. O. G. 2d, 7.30 uur en 1 Maart Oosterkwartier 3 Allard's Oog 2, 8 uur. Derde klasse C: 26 Febr.. H. T. T. C. 2—Barna 2, 7.30 uur, L. U. T. O. 1Oosterkwartier 1, 7 uur, 27 Febr. T. O. G 1Heemstede 1. 7.30 uur en 28 Febr. Heemstede 2H. T. T. C. 3, 7.30 uur. „Tot Ons Genoegen". Secretariaat: Keizer Karelstraat 30,. Haarlem. Clubavond Dnsdag van 7' 10 LI uur, clubgebouw „Bellevue", Kleine Houtstraat 106. De uitslagen van de wedstrijden, die in de afge loopen week door de T. O. G.-teams zijn gespeeld, luiden als volgt: T. O. G. 2—H. T. T. C. 1 6—4 T. O. G. 4Heemstede 2 73 T. O. G. ldOosterkwartier ld 64 Voor deze week zjjn voor T. O. G. de volgende wedstrijden vastgesteld: 26 Februari: L. U. T. O. 1 T. O. G. 3. 27 Februari: T. O. G. 1—H. T. T. C. 1, Barna L—T. O. G. 2, Barna 3—T. O. G. 5, T. O. G. ldHeemstede ld, 29 Februari: Zuiderkw. 3T. O. G. 2d, 1 Alaart: Shot 5—T. O. G. 4. Haarl. Tafeltennisclub. De uitslagen van de wedstrijden door de H. T. T. C teams in de afgeloopen week gespeeld, luiden: H. T. T, C. 2—T. O. G. 5 9—1; H. T. T. C. 2d— Heemstede 2d 6—4; H. T. T. C. 3d—L. U. T. O. ld 1—9: T O. G. 2—H. T. T. C. 1 6—4; Shot 5—H. T. T. C. 3 2—8. Heden Maandagavond worden in het clublokaal twee zeer belangrijke wedstrijden gespeeld tw. H. T. T. C. 2Zuiderkwartier H. T. T. C. ld—H. T. T. C. 3 Worden deze wedstrijden door eerstgenoemde teams gewonnen, dan wordt het kampioenschap van de afdeelingen 2 A en 2 B behaald. H. T. T. C. 2 behoeft zelts maar tegen Zuiderkwartier gelijk te spelen om beslag te leggen op den kampioenstitel. Aan spanning zal het zeker niet ontbreken. H. T. T. C. „Shot". Clublokaal: Hotel Vreeburg, Kerkplein 16. Bloe- mendaal. Vrijdag van 7.30—20.45 uur. Secr.: G. J Waanders, Boschlaan 29, BloemendaaL Wcdstriiduitslasen: L. U. T. O. 1—Shot 1 L U. T. O. 2—Shot 3 Barna 2Shot 4 Shot 5—H. T. T. C. 3 P. J van Dartelen en P. G van Engelen zullen, zoodra laatstgenoemde weder hersteld is, alsnog partij te winnen°in dit van <*r*e Parl'Jen om ^en kampioens- Klasse milieu. Schipper won hier ook nóg een parti£ 8—2 8—2 6—4 De Shotteams hebben van hun reis naar Alkmaar niet veel pleizier gehad. Het eerste team moest met 82 de meerderheid van L. U. T. O. 1 erkennen, Traksel slaagde er alleen in van Brandse in 2 games te winnen, terwijl Waanders door een 2 games over winning op Lamar voor het 2de wedsirijdpunt zorgde. V. d. Giezen was er min of meer uit en ver loor zijn drie enkelspelen. Het derde zorgde ook voor een onaangename verrassing door van L. U. T O 2 te verliezen Hier waren het Klupper en Veldkamp, die een enkelspel wisten te winnen. Shot 4 deed het beter. Onvoltallig uitkomend, gaf zij Barna 2 nog zooveel moeite, dat zij er slechts in slaagde op het nippertje te winnen. Schipper en van Frankenhuy- sen zorgden voor du overwinningen. Bij hef 5de deed invaller Vogel wederom goed werk dooi een voor nem vreemde 2de titel spelen, Jietgeen niet aan Joh. Meij gelukte.

Haarlem's Dagblad | 1940 | | pagina 7