Juist nul oun - BONTMANTELS Hit de Omstreken J PIA^I© ONZE EXPERT DINSDAG 23 JUNI 1940 HSSRIE M'S DAG RE AD 2 Maatregelen voor berichtgeving en fotografeeren 's GRAVENHAGE, 25 Juni (A.N.P.) lil het heden verschenen verordeningenblad is opgenomen een verordening van den rijkscommissaris voor het bezette. Nederlanclsche gebied betreffende maatregelen op het gebied van berichtgeving en fotografeeren. Hierin is het volgende bepaald: 1. Hij. die van den Duitschen weermachtbevel hebber in Nederland geen vergunning heeft gekre gen. mag geen berichten van welken aard ook, door middel van draadlooze telegrafie of telefonie, of door middel van lichtsignalen uitzenden of ontvan gen. 2. (1). Hij, die zendinstallaties voor draadlooze telegrafie of telefonie of seinlampen, of geschreven of gedrukte handleidingen voor het gebruik daarvan, daadwerkelijk in zijn bezit heeft, moet deze binnen drie dagen na het in werking treden dezer verorde ning aan den burgemeester der gemeente, waar deze zich bevinden, afgeven. (2.) Hetzelfde geldt voor ontvanginstallaties voor draadlooze telegrafie of telefonie en de handleidin gen voor het gebruik daarvan, met uitzondering van de gebruikelijke radio-ontvangtoestellen voor het beluisteren van uitzendingen van omroepver. eenigingen. (3.) Boventsaande bepalingen zijn van overeen komstige toepassing, wanneer iemand na het in werking treden dezer verordening zend- of ont vanginstallaties voor draadlooze telegrafie of tele fonie, seinlampen of handleidingen voor het ge bruik daarvan, daadwerkelijk in zijn bezit krijgt. (4). De burgemeester moet dengene, die een of meer van bovengenoemde voorwerpen inlevert, een ontvangbewijs geven. Hij is verplicht de in geleverde voorwerpen behoorlijk te bewaren. 3. (1.) Hij, die duiven, die geschikt zijn voor het overbrengen van berichten (postduiven), daad werkelijk in zijn bezit heeft, moet aangesloten zijn bij een door den Duitschen weermachtsbevelhebber in Nederland toegelaten postduivenbond of -ver- eeniging, of binnen 24 uur van zoo'n bond of ver- eeniging lid worden. (2). De leden van de in alinea 1 genoemde toe gelaten postduivenbonden of -vereenigingen moe ten voldoen aan de bevelen, die de Duitsche weer machtsbevelhebber in Nederland ten aanzien van het houden en opbergen van postduiven gegeven heeft of geeft. 4. Hij. die duiven, die in het algemeen in goed afgesloten ruimten gehouden worden (slagduiven), daadwerkelijk in zijn bezit heeft, moet een lijst van deze duiven opmaken. (2.) De lijst moet van de handteekening van den houder voorzien en zichtbaar in het slag opgehan gen worden. Een 'afschrift van de lijst moet aan den burgemester der gemeente, waar zich het slag bevindt, worden overhandigd. (3.) Bij verandering in den voorraad gehouden duiven zijn bovengenoemde bepalingen van over eenkomstige toepassing. (4.) Is een duif gestorven, dan moet de poot waaraan de ring zit, bij het eerste lid worden afgesneden en met den ring ingeleverd worden. 5. De burgemeester moet onderzoeken, of de aan hem ingevolge 4 schriftelijk afgegeven lijsten volledig en juist zijn. 6. Het is verboden duiven ,van welken aard, vrij te laten vliegen. 7. Hij, bij wien een duif binnenvliegt of die op andere wijze een duif daadwerkelijk in zijn be zit krijgt of vindt, moet deze, met de zich mogelijk bij de duif bevindende bcrichtkokers en mededee- lingen, aan den dichtstbijzijnden burgemeester af geven. Pootringen en dergelijke mogen niet afge nomen worden. 8. (1) Wanneer de Duitsche weermachtsbe velhebber in Nederland het beveelt, moet de bur gemeester de aan hem ingevolge paragrafen 2, 4 of 7 afgegeven duiven en voorwerpen afgeven aan de in het bevel vermelde instantie. (2) Met de afgifte houdt de verantwoordelijk heid van den burgemeester, ingevolge 2 alinea 4 en 7 alinea 2, op. 9. Hij, die niet tot de Duitsche weermacht behoort, mag geen fotografiën of films van inrich- WANDGEDIERTE ABSOLUTE VERDELGING onder geheimhouding en schriftelijke garantie. Zuivering Onderneming „R A D I C A A L" Gen. Cronjéstraat 135 Telefoon 11657. Waar anderen faalden, slaagden wij. (Adv. Ingez. Med.) De kersenplukker op zijn hooge ladder in een boomgaard bij Zaltbommel AGENDA. DINSDAG 25 JUNI Groote Kerk: Orgelbespeling van 8 tot 9 uur. Stadsschouwburg, Wilsonsplein: 44e voordrachts oefening leerlingen Haarlem's Muziek-Instituut, 7.30 uur. Rembrandt Theater: De première van Butterfly 2.30, 7 en 9.15 uur. Palace: Als dooden bewijzen. 2. 7 en 9.15 uur. Luxor Theater: Razzia in New York. 2.30, 7 en 9 u Frans Hals Theater: Eine Frau wie du. 2.30, 7 en 9.15 uur. Frans Hals Museum: Tentoonstelling van werker van Haarlemsche schilders. 104 uur. WOENSDAG 26 JUNI Bioscoopvoorstellingen des middags en des avonds Frans Hals Museum: Tentoonstelling van werker van Haarlemsche schilders 104 uur. H i 11 e c o m: Vergadering van den gemeenteraad, 2 uur. Bont werk ers Barteljorisstraat Lid Bond v. Boatbcdrijvew~| üg VRIJ VAN DISTRIBUTIE g[gj (Adv. Ingez. Med.) tingen en materiaal alsmede van leden van de Duit sche weermacht maken, tenzij hij in het bezit is van een door den Duitschen weermachtsbevelhebber in Nederland afgegeven vergunningsbewijs. Personen- opnamen van leden der Duitsche weermacht, welke met hun toestemming gemaakt zijn, worden hier door niet getroffen. 10. De Duitsche weermachtsbevelhebber in Nederland kan uitzonderingen toestaan op de voor schriften van 2 alinea 1 tot en met 3, van para grafen 3 tot en met 6 en van 7 alinea 1. Hij kan aan de toestemming voorwaarden verbinden. De toestemming is te allen tijde herroepelijk. 11. De Duitsche weermachtsbevelhebber in Nederland kan zijn bevoegdheden ingevolge 1, 8 alinea 1, 9 en §10 in het algemeen of in bij zondere gevallen aan hem ondergeschikte instan ties, ingevolge 3 alinea 2 ook aan andere instanties of personen overdragen. 12. (1) Hij, die opzettelijk of door zijn schuld in strijd handelt met de bepalingen van paragrafen 1 tot en met 9 of van de ingevolge 10 eersten zin gegeven toestemming gebruik maakt, zonder zich te houden aan de daaraan verbonden voorwaarden, wordt met gevangenis (Duitsch. recht) gestraft. (2) In ernstige gevallen kan bij opzettelijk in strijd handelen tuchthuisstraf (Duitsch recht) of de doodstraf uitgesproken worden. 13. De algemeene voorschriften van de Duit sche strafwetten vinden overeenkomstige toepas sing. 14. Het in strijd handelen met bepalingen van deze verordening is een delict in den zin van 1 onder 1 van de verordening no. 12/1940 van den rijkscommissaris voor het bezette Nederland- sche gebied betreffende de bevoegdheid van den (Duitsche) krijgsraad. 15. De voorschriften betreffende het luisteren naar radiouitzendingen en de overige bestaande strafrechtelijke voorschriften blijven van kracht. 16. Deze verordening treedt in werking op den dag van afkondiging. WELD ADIGII LIDSCONCERT. Zondagmiddag 14 Juli a.s geeft George Hamel een piano-recital, n.l. een Chopin-concert, in de Kunstzaal Leffelaar. Wagenweg 102 te Haarlem. De netto opbrengst is bestemd voor het Comité tot Hulpverleening aan Rotterdam VERZENDING VAN TIJDSCHRIFTEN. ,'s-GRAVENHAGE, 24 Juni. Met ingang van heden is de verzending van couranten en tijd schriften voor zoover deze als postabonnement of rechtstreeks door de uitgevers of drukkers der betrokken bladen worden verzonden van Ne derland naar Duitschland en in omgekeerde richting, weder toegelaten. (A.N.P.) ^|UiniiiiiiiniH«niiiniiiii]iiniHiMuiiiiwu»auui«uiiaitiiiiiwiuuiiiiuiiuiniill|'^ BEVERWIJK Het rioleeringswerk wordt voort gezet. Met de rioleeringswerkzaamheden aan den Alk- maai'scheweg, waarvan de uitvoering geruimen tijd op zich heeft laten wachten, is gistermorgen een begin gemaakt. Van het Meerensteynplein af tot aan den Munnikenweg is de weg aan één zijde afgezet. De politie zorgt echter voor een goede verkeers regeling op dit drukke punt. Het werk wordt uitgevoerd door de firma Bol- senbroek te Bloemendaal. De aardbeien worden goedkooper. De prijzen van de aardbeien, die aan het einde der vorige week zeer goed waren, dalen nu weer eenigszins. Intusschen zijn de noteeringen nog lang niet slecht te noemen. Moulin Rouge brachten op de veilingen van gisteren 60 tot 95 cent per slof op. Het grootste gedeelte van den aanvoer bestaat nu nog steeds uit deze soort, die gretig door het binnenland wordt gekocht. De Amazonen noteerden van 20 tot 30 ct. per K.G. Tot nog toe heeft het aardbeienseizoen een zeer bevredigend verloop. VELSEN AANRIJDING. Op den Wijkerstraatweg hoek Corverslaan heeft gistermiddag een aanrijding plaats gehad tusschen een vrachtauto, bestuurd door den 21-jarigen E. wonende te Apeldoorn, en een luxe-auto, bestuurd door een 37-jarigen inwoner van Schiedam De. aanrijding is vermoedelijk te wijten aan het feit dat de vrachtauto stopte en plotseling achteruit reed, waardoor de luxe-auto, welke stil stond, aan de voorzijde ernstig beschadigd werd. De politie stelt een onderzoek in. SANTPOORT VOOR DEN GEWONDEN SOLDAAT Zooals bekend, is ook in onze gemeente een comité opgericht voor den zieken en gewonden soldaat. De penningmeester, de heer Joh. Th. N. van Beem, de voorzitter van „Santpoorts Bloei", ziet stortingen op zijn giro-rekening 70862 gaarne tegemoet. Ook zou het comité gaarne adressen willen ont vangen van families, die gedurende 1 a 2 weken een herstellenden soldaat, voor wien verpleging bij bosch en zee heilzaam zou zijn, in hun kring zouden willen opnemen. DE HARDDRAVERIJ Hoewel een besluit nog niet door het bestuur dei- harddraverij-vereeniging „Santpoort en Omstreken" genomen werd, is ons bij informatie gebleken, dat de kans zeer groot is, dat de jaarlijksche feesten van bovengenoemde vereeniging het ringrijden, de harddraverij en de „Kermesse d'été" dit jaar ten gevolge van de tijdsomstandigheden geen doorgang zullen vinden. Nog deze week zal een definitief be sluit genomen worden. IJMUIDEN ÜLARKTBERICHT. IJmuiden, Voorn f 0.09. Snoekbaars f 0.47f 0.42. Snoek f 0.28. Forel f 1.06—f 0.98. HEEMSTEDE Stichting van een nieuwe begraaf plaats gevraagd. Een adres met adhaesiebetuigingen. De heeren dr. G. Mulder, ir. H, van Tongeren, ir. R. Bloemendal en W. J. de Vries hebben aan een groot aantal ingezetenen verzocht, adhaesie te willen betuigen aan een door hen te verzen den adres aan den gemeenteraad tegen de voor genomen uitbreiding v.an de algemeene begraaf plaats aan de Herfstlaan. In dat adres worden bezwaren geopperd tegen die uitbreiding en op ongeveer dezelfde gronden als indertijd ontvouwd is in een ons door den heer W. J. de Vries namens 16 andere omwonenden gezonden beschouwing,-opgenomen in ons blad van 27 Mei, wordt gevraagd, het oude raadsbe sluit van 1912 tot vergrooting van de begraaf plaats. waaraan reeds ;n 1915 voor een groot deel uitvoering is gegeven, in te trekken en de stich ting van een nieuwe begraafplaats op een daar voor meer geschikt terrein in overweging te nemen. BENNEBROEK BURGERLIJKE STAND Overleden: Hermanus Sadelaar Kenzen, oud 75 jaar, wonende te Haarlem. Johannes Jacobus Ruij- tenaar, oud 22 jaar. wonende te Amsterdam, beiden verblijfhoudende Stichting Vogelenzang. HALFWEG EERSTE WEDSTRIJD VAN DE WATERPOLO CLUB „HALFWEG" De waterpoloclub „Halfweg" speelt in de zwem inrichting aan de Verlengde Marialaan te Zwanen burg op Woensdag 28 Juni a.s. des avonds om half negen een polowedstrijd tegen „Het Oosterbad" uit Aalsmeer. HAARLEMMERMEER BURGERLIJKE STAND Opgave van 1420 Juni 1940. Geboren: Janneke Cornelia Mechelina, d van J. van Hoven en ._A. Colijn Adriaantje, d. van P. Selser en H. van der Meer. Nelly, d. van L. van Duren en N. Hofer. Rudolf Alexander Cor nells, z. van C. Muilwijk en E. Overbeek. He lena, d. van J. van eer Pol en H. Slinger. Cor nelia Johanna, d. van J. C. Zijderveld en E. Pie- terse. Pieternella Magrita, d. van W. Schering en T. Beukers. Jan, z. van T. G. van Gulik en J. M. de Vos. Willem Jan, z. van D. J. G. Sloot weg en A. K. Hoogvliet. Willy Antoinette, d. van D. van Holland en J. W. F. van Bommel. Gerard Peter, z. van A. H. Vos en H. van Tol. Pieter, z, van J. van den Broek en D. Raams. Ester Clasina Catharina, d. van C. van de Wete ring en G. Oldenhage. levenl. zoon van C. J. de Joode en W. van der Meijden. Wanneer het U door de tijdsomstandig heden niet mogelijk is U een nieuw instru ment aan te schaffen, is het zaak uw huidige in zoo goed mogelijken staat te houden. U doet dan verstandig, daar het noodige materiaal niet meer voorradig is, uw piano op grondige wijze te laten nazien. kunt U zonder eenigc verplichting aan huis ontbieden. Hij zal U op vakkundige wijze adviseeren en bijvoorbeeld een eventueel begin van mot in het vilt van uw piano met weinig möeite beperken. W. Alphenaar KRUISWEG 49, HAARLEM (Adv. Ingez. Med.) Ondertrouwd: Johann Jakob Zwart, 29 jaar en Maria Woutrina Schijff, 29 j. Hermanus Jo hannes Antonius de Boer, 26 j. en Cornelia Helena Johanna Oudejans, 22 jaar. Jan Hendrik Lok, 26 jaar en Maria Bouwer, 33 j. Nicolaas Jacob van Reeuwijk, 36 jaar en Wiliy Avis, 26 jaar. Garret Rus, 34 jaar en Maria Cornelia Slootweg 30 jaar. Hendricus Scholte, 29 jaar en Anna Cor nelia Bogers, 24 jaar. Gerardus Philippus Bar- ten 24 jaar en Neeltje Verbeek, 23 jaar. Pieter van der Zwaard, 29 jaar en Anneke Antonia Her- mina van Zijverden, 26 j. Hendrik Gerard Huis- kens, 47 jaar en Geesje Hiddinga, 45 jaar. Ber- tus Zwaantinus Veneberg, 36 jaar en Gezina Petro_ nella de Boer, 30 jaar. Ferdinand Marie van Helden, 26 jaar en Maria van Leeuwen 23 jaar. Getrouwd: Sietse Kerzaan, 38 jaar en Alid-a Jen- neke Guldemeester. 21 jaar. Remge Pieterman, 25 jaar en Cornelia Speelman, 27 jaar. Antonius Jacobus Cornells Vonk, 26 jaar en Anna Maria Elisabeth Swart, 27 jaar. Evert Kamerbeek, 28 jaar en Lydia van 't Hof, 27 jaar. Overleden: Jan Geert Klungel, 32 jaar wedn. van W. M. Quartel. Jacob Kranenburg, 36 jaar, echtg. van R. S. E. B G Chandebois. Cornelis T an Sprundel, 61 jaar, ongehuwd. Ar.tje Al- bertina Sorber, 12 dagen, d. van A. Sorber. Jo hanna Berendina Jezeer, 81 jaar wed. van H. Groot Huize. Maarten Mes, 79 jaar, wedn. v. P. C. Boer. ZANDVOORT De bijcnstand te Zandvoort Liefhebberij met aardige resultaten. Enkele jaren geleden waren bijen te Zand voort haast onbekend. Imkers waren er in het geheel niet. Een enkele maal kwam er wel eens een zwerm uit het binnenland aanvliegen. Zoodra zoo'n zwerm het door de zon beschenen water van de zee voor zich ziet, staken de bijen hun vlucht en zetten zich als een groote tros neer aan de draad- afrastering, een paaltje en soms zelfs aan een badstoel of een badkoetsje. Voor de standpachters beteekende dit vaak belangrijke schade en groot ongerief want zoodra de zoemende bijen kwa men aanvliegen, vluchtten de badgasten naar alle zijden weg. Dat deze zwermende bijen hee- lemaal geen kwaad in den zin hadden, was hun natuurlijk niet aan het verstand te brengen. De strandpachters wisten al evenmin met bijen om te gaan. Als men zoo'n zwerm enkele minu ten rustig zijn gang laat gaan zetten de bijen zich spoedig in een groote tros neer. Zoo'n bijentros kan men gemakkelijk in een mandje of korf schudden of scheppen en naar elders vervoe ren. Als men dat voorzichtig en rustig doet blijft er geen bij achter. De strandpachters deden in hun onkunde meestal dingen die het ongerief ver grootten. De gevolgen bleven niet uit. De vernietigings methoden waren nooit volkomen. Een gedeelte van de bijen bleef steeds in leven en zwierf nog dagen lang rond op de plek, waar zij hun ko ningin het laatst hadden gezien. Op het oogenblik is de toestand gelukkig an ders. Van de jongere generatie hebben enkelen zich op de bijenteelt toegelegd. Komt er thans een zwerm aanvliegen, dan zijn deze menschen altijd gaarne bereid de strandpachters in den kortstmogelijken tijd van de overlast te bevrij den. De Zandvoortsche imkers werken thans volgens de nieuwste methoden. De Gravenhorster boog korven voldeden niet en daarom gingen zij wel dra over tot kasten met losse koningskamer. De zwarmlustige volgen werden langzamerhand ver vangen door andere, die weinig of geen lust tot zwei-men vertoonen. Op het oogenblik zijn de re sultaten zeer bevredigend, althans gezien het gestelde doel. De vooruitzichten zijn dit jaar zelfs zeer goed. De bijenvolken zijn den strengen winter goed doorgekomen. Tijdens den bloei van de wilgen katjes waarop de bijen hier in het voorjaar in hoofdzaak zijn aangewezen om honing uit te ha len, was het weer vrij gunstig, zoodat zij ruim voldoende voedsel konden verzamelen voor het jonge broed. De kasten zijn thans dicht be volkt. Nu het „gewin" tc Zandvoort minder wordt, worden de bijen vervoerd naar plaatse# waar veel lindeboom©# staan. -De lindebloesem wordt door de bijen graag bezocht en bij gunstig weer BOUVY™z°ur liuo&ut&I door (Adv. Ingez. Med.) Huiszoeking met verrassend resultaat. VEENENDAAL, (A. N. P.) De politie alhier heeft bij den landbouwer v. H. een huiszoeking gedaan, omdat men vermoedde, dat de man, die met zijn kleinzoon een boerderij bewoont, in het bezit was van een gestolen rijwiel. De huiszoeking had een .■errassend resultaat. Allereerst werden negen rij wielen, die onder kleeden verborgen waren en die afkomstig waren van diefstal, gevonden. In een paar ichuren vond de politie vervolgens militaire goede ren als ijzerdraad. rollen gaas en puntdraad. Men noest twee vrachtauto's requireeren om al het ge stolen goed te vervoeren. Tenslotte bleek de land bouwer in het bezit te zijn van een dubbelloopsge weer. De man werd evenals zijn kleinzoon inge sloten. Aanvoer van viscli verbeterd. SCHEVENINGEN, 25 Juni. Als gevolg van -de betere weersomstandigheden was de aanvoer van versche visch te Scheveningen door de kustvis- schers hedenochtend beduidend beter dan in de voorafgaande dagen. Aan de markt kwamen een 19-tal vaartuigen, met een gezamenlijke besomming van f 1668 en gemiddeld ruim f 87 per vaartuig De kotter SCH 177 is gisteren voor het eerst naar zee vertrokken en was hedenochtend aan de markt. De hoogste besomming deed de motor- schokker SCH 67. schipper T. Wakker, met f 138. EXAMENS. Machinisten-examen. Geslaagd voor het voorloopig diploma de heer G. van Oosten, te Vclsen. JUBILEUM B. J. KORSMAN. Op 1 Juli a.s. hoopt de heer B. J. Korsman te Santpoort, den dag te herdenken dat hij voor 25 jaar bij den Post-, Telegraaf- en Telefoondienst werd werkzaam gesteld. De a.s. jubilaris staat bekend als een ijverig, plichtsgetrouw ambtenaar en heeft zich in het be drijf, door zijn prettig humeur en voorbeeldige kameraadschap, vele vrienden verworven. In verschillende kantoren in Noord-Holland is hij als waarnemend-directeur opgetreden, omdat de a.s. jubilaris door flinke studie en zijn veel zijdige vakkennis, de bevoegdheid daarvoor heeft verkregen. Op het terrein van de vakorganisatie is de heer Korsman ook nimmer op den achtergrond gebleven. Door zijn bestuursfunctie in den C.B.P.T T. is hij voor velen in het bedrijf een steun geweest. Dat de a.s. jubilaris zal ondervinden dat zijn werk zaamheden te Haarlem en elders door superieuren, collega's en leden zal worden gewaardeerd is aan geen twijfel onderhevig. kunnen zij hieruit in korten tijd belangrijke hoeveelheden puren. Na den bloei der linden komen de kasten weer naar Zandvoort terug, waar de bijen in de dui nen in staat zijn hun voorraden te vermeer deren. Ongeveer half Augustus10 Augustus is de daarvoor van oudsher gebruikelijke datum worden de kasten „gedreven" d.w.z. de honing voorraad wordt er geheel of althans voor het grootste deel uitgehaald. De bijenvolken worden daarna vervoerd naar de heide. Van Zandvoort gaan zij jaarlijks naar Drente. Hier kunnen de nijvere bijen opnieuw beginnen een wintervoorraad aan te leggen. Als hun dat gelukt, komt de imker in September en neemt deze voorraad weer weg. De bijen behoe ven evenwel niet bang te zijn. dat zij gedurende den winter van honger zullen omkomen. Zij moeten zich gedurende den winter evenwel be helpen met het veel goedkoopere en minder geu rige suikerwater, soms vermengd met wat ho ning. 't Is in den loop der jaren gebleken, dat zij op dit voedsel uitstekend kunnen overwinteren Op deze wijze tracht de imker zooveel moge lijk voordeel van zijn bijtjes te trekken, die hem bovendien een onuitputtelijke- bron van afleiding verschaffen. 483ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 5de klasse, 12de Rist Trekking van Dinsdag 25 Juni 1940 Hooge Prijzen 1000.— 13136 23176 24629 f 400 1180 3355 5480 6472 7977 0987 10449 14944 20S25 200.— 1585 4527 12232 19881 22011 100.— 6493 10255 11539 11676 15713 17163 17726 18144 19020 20824 Prjjzen van f 70. 1112 1139 1156 1279 1282 1299 1637 1900 1985 1990 2030 2280 2451 2458 2587 2644 2808 2843 2897 2904 2946 3145 3176 3212 3353 3498 3505 3507 3511 3547 3768 3835 3952 4071 4152 4193 4226 4452 4483 4581 4622 4633 5000 5027 5064 5074 5173 5230 j 5266 5382 5387 5536 5671 5703 57(57 5829 5956 5991 6167 6216 6302 6340 6476 6521 6597 6G52 6802 6850 689-5 6968 7320 7351 7664 7792 7804 7818 7839 8001 8048 8177 8304 8316 8428 8434 8500 8717 8789 9300 9472 9595 9665 9672 9677 9693 9755 9764 10203 10257 10292 10433 10508 10831 10895 10973 11218 14225 11241 11256 11271 11305 11418 11729 11783 11916 12096 12480 12498 12586 12671 12861 12961 13112 13113 13161 13252 13266 13347 1345Ó 13529 13556 13617 13635 13692 13724 13929 14140 14144 14214 14369 14387 14458 14570 14631 14632 14652 14661 14821 15051 15140 15170 15198 15276 15372 15395 15574 15630 15691 15856 15837 15928 16170 16196 16219 16364 16378 16389 16644 16791 16873 17019 17031 17181 17208 17247 17431 17537 17590 17611 18189 18195 18206 18293 18366 18491 1 18656 18765 18807 19211 19217 19223 19569 19768 19800 19840 19842 20008 20065 20240 20265 20356 20446 20469 20535 20732 20830 20924 20939 21104 21155 21330 21331 21436 21448 21576 21584 21662 21666 218D3 21985 22021 22050 22107 22142 22282 22299 22355 22438 22564 22730 22813 23041 23082 23089 23124 23395 23473 23498 23564 23681 23689 23799 23881 23921 24006 24022 24034 24206 24239 24293 24340 24415 24544 24635 24803 Nieten 1039 1044 1046 1062 1063 1069 1072 1114 1177 1247 1290 1297 1313 1320 1334 1398 1404 1435 1440 1455 1457 1474 1517 1576 1588 1642 1668 1670 1681 1710 1716 1724 1759 1768 1780 1799" 1857 1862 1925 1932. 2017 2103 2126 2237 2277 2292 2332 2337 2428 2446 2477 2478 2483 2566 2637 2642 2653 2698 2784 2797 2807 2811 2881 2889 2920 2989 2995 3010 3079 3087 3100 3119 3197 3202 3209 3232 3272 3287 3298 3312 3395 3464 3468 3483 3500 3513 3662 3715 3728 3730 3752 3766 3777 3779 3781 3826 3831 3876 3904 3918 3928 3971 4019 4035 4042 4055 4060 4195 4204 4216 4227 4295 4307 4311 4327 4331 4360 4389 4414 4506 4540 4609 4611 4734 4757 4758 4803 4824 4839 4944 4979 4991 5011 5020 5038 5072 5106 5129 5244 5262 5267 5278 5339 5367 5416 5425 5469 5473 5543 5563 5569 53851 5Ö02 5622 5797 5903 5957 5985 6024 6031; 6061 6080 6132 6276 6301 6314 6324 6333 6386 6427 6473 6503 6513 6551 6579 6600 6601 6647 6828 6829 6878 6888 6932 7033 7050 7147 7178 7346 7437 7536 7542 7610 7655 7680 7682 7757 7773 7791 7810 7844 7861 7863 7870 7930 7954 7955 7961 7976 j 9112 9134 9141 9188 9193 9204 9235 9247 8041 8118 8127 8148 8195 8212 8220 8225 8277 8285 8295 8363 8365 8367 8429 8480 8531 8699 8716 8726 8778 8795 8850 8865, 8918 8936 8942 9044 9053 9086 9106 91111 9307 9353 9433 9508 9523 9549 9550 9624 9776 9808 9846 9852 9861 9906 9915 9958 9984 10072 10089 10092 10123 10230 10247 10249 10253 10263 10266 10278 10316 10352 10383 10394 10424 10440 10459 10464 10481 10576 10611 10665 10673 10724 10738 10816 10851 10870 10907 10928 10933 10906 11019 11038 11081 11104 11195 11203 11214 11253 11379 11442 11449 11548 11579 11580 11634 11637 11652 11655 11659 11689 11735 11765 11772 11778 11812 11880 11909 11953 12018 12062 12072 12146 12181 12185 12210 12217 12233 12234 12235 12337 12373 12380 12389 12399 12443 12446 12495 12526 12587 12610 12745 12749 12771 12813 12819 12826 12871 12884 12886 12892 12896 12938 12958 i3ÜL4 13142 13239 13243 13272 13280 13286 13287 13332 13355 13429 13463 13511 13538 13539 13564- 13588 1-3634 13639 13663 13767 13830 13833 13845 I 33876 13885 13922 13935 13943 14011 14021 14035 j tJ.4036 14099 14180 14192 14199 14241 14255 14263 14266 14280 14235 14290 14324 14368 14381 14382 14391 14409 14457 14482 14516 14580 14619 146391 1 1651 14660 14663 14676 14722 14813 14863 14893 j 14913 14943 14973 15048 15154 15203 15208 15210 15297 15340 15404 25410 15456 15550 15572 15601' 15665 15686 15741 35742 15819 15838 15859 15897 i 15900 15918 15940 15974 16048 16058 16059 160G6 16127 16132 16156 16190 16225 16230 16308 16311 16325 16386 16448 16524 16569 16676 16683 16716 16752 16737 16750 16787 16822 16828 16884 16902 16933 16996 17142 17143 17176 17184 17234 17286 17290 17293 17295 17297 17347 17432 17539 17595 17604 17643 17703 17704 17713 17731 17763 17788 17855 17859 17877 17956 18002 18015 18035 18086 18109 18116 18133 18176 18231 18233 18255 18275 18297 18311 18315 18319 18329 18343 18368 18378 18426 18448 18600 18682 18713 18740 18752 18758 18820 18823 18834 18864 18892 18897 18905 18989 189.96 19010 19058 19120 19268 19286 19301 19303 19369 19387 19407 19426 19477 19495 19497 19547 19570 19651 19658 19740 19771 19839 19368 19869 19942 19950 19979 19982 20020 20067 20132 20134 20157 20174 200277 20305 20395 20417 20438 20443 20450 20495 20590 20605 20639 20680 20764 20814 20815 20881 20890 20951 20968 21023 21034 21035 21129 21169 21187 21210 21250 21272 21297 21352 21360 21489 21525 21578 21668 21689 21703 21727 21730 21765 21790 21851 21C53 21854 21872 21891 21963 21977 21988 22Q23 22042 22102 22113 22168 22246 22265 22327 22419 22435 22445 22457 22489 22518 22523 22532 22534 22551 22569 22G38 22639 22640 22652 22654 226S0 22702 22731- 22882 22933 22960 22966 23015 23017 23032 23131 23212 2323S 23265 23292 23355 23393 23402 23431 23433 23448 23537 23541 23585 23588 23593 23616 23646 23649 23701 23853 23901 23910 23960 23989 24012 14045 24153 24205 24285 24291 24292 24320 24323 24365 24389 24403 24406 24457 24554 24565 24563 24597 24599 24604 24611 24634 24660 24713 24766 24886 24910 24926 24975 24978 24980 24996 Verbetering: 5e Klasse 11e lijst-: 965» mz 9658 22953 70 mz 23953 70

Haarlem's Dagblad | 1940 | | pagina 2