I Spad en Spet J VRÜDAG 28 JUNI 1940 HASHED M'S D A G E E A D HET BOMBARDEEREN VAN DEN HELDER. Er vielen veel slachtoffers. EEN DEEL DER BEVOLKING VERLIET DE STAD. Waar eens de practijk van een tandarts te Den Helder was gevestigd Het bombardement ver woestte het huis, doch liet het naambordje onge schonden Het A. N. P. deelt ons mede: Zooals reeds gemeld is, heeft den Helder in den nacht van Maandag op Dinsdag j.l. blootgestaan aan een hevig bombardement door de Engelsche luchtmacht, waarbij vele dooden onder de burger bevolking te betreuren zijn. Deze voormalige Ne- derlandsche marine-basis wordt iederen nacht door de Britsche bommenwerpers bezocht. De Nederlandsche pers is in de gelegenheid ge steld zich ter plaatse te overtuigen van de door de bommen aangerichte schade en van de gevolgen, die deze heeft gehad voor de bevolking. Den Helder staat iederen nacht aan Britsche bombardementen bloot. Het hevigst hebben stad en bevolking te lijden gehad in den nacht van Maan dag op Dinsdag van deze week. Van tien minuten over half twaalf tot vier uur is de stad geteisterd door de schijnbaar zonder doel neergeworpen bom men, die voor een groot deel de arbeiderswoningen troffen en paniek zaaiden onder de vrouwen en kinderen van de Nèderlandsche zeelieden, die thans op de Nederlandsche vloot in Engeland dienst doen. De stad biedt met haar wijd en zijd verspreide vernielde en verbrande huisjes, gebouwen en win kels een troosteloozen aanblik, die nog versterkt wordt doordat het plaatsje vrijwel geheel door de bevolking verlaten is. Op den weg naar Alkmaar spoeden zich groepjes bewoners op fietsen en vracht auto's met het huisraad en de eerste levensbehoef ten, die zij hebben kunnen meenemen, weg uit hun woonplaats, die door de aanhoudende bombarde menten te veel levensgevaar biedt. Ook zijn vele bewoners naar Texel vertrokken. Het onverwachte bombardement op de bebouwde kom van Maandag op Dinsdag veroorzaakte een vreeselijke paniek. Tot degenen, die het hoofd koel hielden behoorde, naar men ons verklaarde, ook de burgemeester, die het blusschingswerk op verschil lende punten van de stad bijwoonde. Het aantal dooden in dien nacht gevallen, is helaas groot: zes en dertig inwoners der stad hebben bij het bombar dement het leven verloren, terwijl twee en twintig gewond werden. Woensdagnacht hebben bovendien bij een luchtaanval op Julianadorp zes burgers het leven gelaten. Zooals begrijpelijk is de stemming or.der de wei nigen van de inwoners van de Heldersche bevolking die hun woonplaats niet hebben willen of kunnen verlaten, niet alleen zeer zenuwachtig, doch ook uiterst verbitterd jegens hen die tot een dergelijken aanval op een weerlooze burgerbevolking hebben kunnen overgaan. In een ander bericht deelt het A. N. P. nog mede, dat in Julianadorp een boerderij door een bom ge troffen werd, waarbij de genoemde 6 slachtoffers vielen. Waarom niet gevlagd wordt van openbare gebouwen. Het A.N.P. meldt uit Den Haag, dat Engeland een bericht heeft laten verspreiden, volgens het welk de Duitsche bezettingsautoriteiten bepaald zouden hebben, dat in de toekomst, zoowel de Hol- landsche vlag als ook de kleuren van het Huis van Oranje niet meer geheschen mogen worden. In verband hiermede deelt het rijkscommissariaat voor de bezette Nederlandsche gebieden mede, dat het Londensche bericht iederen grondslag mist en op elk punt een bewuste verdraaiing der feiten vormt. Het hijschen van de Hollandsche of juister Ne derlandsche vlag, alsmede van de kleuren van het Huis van Oranje is noch door de militaire, noch door de burgerlijke Duitsche autoriteiten in Ne derland verboden. Iedere neutrale waarnemer kan zichzelf er van overtuigen, dat door talrijke hotels en in het bij zonder in de kust- en badplaatsen de Nederland sche kleuren zijn uitgestoken. De secretarissen-generaal der Nederlandsche ministeries hebben aan de onder hen gestelde open bare diensten en autoriteiten een instructie gezon den waarin o.a. gezegd wordt: „voorloopig moet op geen enkel openbaar gebouw de nationale vlag, de Oranjevlag inbegrepen, geheschen worden, Ons volk treurt om dat, wat hel verloren heeft, om de velen,, die voor hun vaderland sneuvelden, in den strijd verminkt werden of vermist worden. In deze omstandigheden past geen openbaar vreugdebe toon". BREDASCHE RAAD KEURT PLANNEN VOOR GROOTE WERKEN GOED. BREDA. 27 Juni. De gemeenteraad van Breda heeft in zijn hedenmiddag gehouden vergadering aan B. en W. de noodige credieten toegestaan om over te gaan tot aanleg van den nieuwen verbin dingsweg Breda-Beek. aansluitende op den in aan leg zijnden rijksweg Moerdijk-Antwerpen. De kos ten zijn geraamd op 518.000 gulden, waarbij inbe grepen de kosten van den bouw van een viaduct over de spoorlijn. Boverdien heeft de raad zijn goedkeuring ge hecht aan de plannen tot verdere uitvoering van het doorbraakplan door de binnenstad, dat aan sluit op dezen nieuwen weg. Dit plan omvat o.m. de demping van een deel der haven. Er is een ere miet van 417.000 gulden voor toegestaan. HET H. K. B. PROGRAMMA. Voor den H. K. B. zijn vastgesteld: 30 Juni: O. K. aA. Ready a, WatervlietN. Flora 2, Zwaluwen 2— O. K. 6 1 Juli: Meerlebosch a T. H. B.. 2 Juli: A. ReadyAurora 2 (beker) en WatervlietHaarlem. VOETBAL. E. D. O.—A. F. C. Zondagmiddag 2 uur speelt E. D. O. in het Noor der Sportpark tegen A. F. C. Het gelukte aan de Amsterdammers, het kampioenschap van deze af- deeling te bemachtigen. E. D. O. heeft reeds op 4 Juni verzocht, tegen A F. C. te mogen spelen, wat echter door verschil lende oorzaken niet mocht doorgaan. Nu na heel veel moeite is het E. D. O. mogen ge lukken dat de K. N. V. B. voor Zondag a.s. heeft vastgesteld E. D. O.A. F. C. Het spreekt vanzelf, dat de E. D. O.'ers dezen wedstrijd met verlangen tegemoet zien, daar nu Zandstra en Schijvenaar van de partij zijn en de wedstrijd in Amsterdam in een gelijk spel de juiste verhouding vond. De uitzending van kinderen naar de Ostmark. 's-GRAVENHAGE, 27 Juni. De volgende cir culaire is gericht tot de burgemeesters van alle havensteden (in het bijzonder de getroffen plaatsen) eiland-gemeenten en andere streken, waarvan bekend is dat zij in meerdere of mindere mate getroffen zijn. alsmede tot de steden van meer dan 20.000 inwoners. De gouw-leider van Boven-Donau (Boven Oos tenrijk) heeft aan den Rij kscommissaris voor de Nederlanden de uitnoodiging doen toekomen 6000 kinderen, voor wie voor herstel van gezond heid uitzending naar buiten noodzakelijk is, in den ouderdom van 8 tot 14 jaar in den rijksgouw Boven-Donau voor den duur van 2 tot 3 maan den in kinderherstellingsoorden en welgestelde gezinnen onder te brengen. Hiervoor is een cen trale Duitsche instantie in het leven geroepen genaamd „Kinderaktion Niederlande Ostmark". Deze leeftijdsgrens kan moeilijk lager gesteld worden, aangezien jongere kinderen de lange reis van Nederland naar Oostenrijk niet zonder bezwaar kunnen maken. Voor de verzorging dei- kinderen zijn op allerlei wijzen de noodige voor zorgen getroffen. Ieder kind staat onder de per soonlijke bescherming van den gouwleider Eigruber van den Boven-Donau. Ik verzoek u in uwe gemeente ten spoedigste te doen nagaan, welke kinderen voor uitzending in aanmerking zouden kunnen komen. Hiervoor ware onverwijld contact te zoeken met eventueel in uwe gemeente bestaande organisaties voor kin de ru i tze nding Een opgaaf van de voor uitzending yoor te dra gen kinderen 'behoort met spoed te worden ge zonden aan de door mij daarvoor aangewezen centrale instantie n.l. de commissie van samen werking (C.O.S.A.ï. Secretaris van deze commis sie is de heer H. van Mens, die zijn bureau heeft te mijnen depar lemen te, Binnenhof 19, telefoon intercommunaal letter T. Deze commissie is steeds belast geweest met kin deruitzending van Neder landsche kinderen in Duitschland en heeft de noodige praktijk. De commissie heeft, zooals gezegd, haar bureau op mijn departement en alle correspondentie be hoort door u derhalve uitsluitend tot genoemd bureau te worden gericht. Belanghebbenden in uwe gemeente behooren zich echter uitsluitend met u en/of de door u in uwe gemeente aange wezen persoon of instantie in verbinding te stellen. Zooals vanzelf spreekt moeten de kinderen allen geneeskundig worden onderzocht. Hiertoe kan een formulier, waarvan een aantal exempla ren zal volgen, worden gebruikt Het formulier is in de Duitsche taal gesteld, aangezien het bij aankomst van de kinderen in Oostenrijk eveneens dienen moet. Het bureau der C.O.S.A. ziet uw opgave ten spoedigste tegemoet en wel uiterlijk binnen één week. Wordt de zaak niet ten spoedigste ter hand genomen, dan verloopt de tijd en komt de uit zending niet tot haar recht. Ik zou gaarne zien, dat uwerzijds alle medewer king werd verleend, opdat de uitzending kan slagen. Ik leg er nog den nadruk op, dat de uit sluitende bedoeling van deze uitzending is, leed te verzachten en de kinderen door een goede verzorging, verpleging en lichtverandering, een prettige en rustige vacanfcie in een heerlijke na tuur te laten genieten. Voor een veiligen overtocht, eveneens voor reke ning der Duitsche autoriteiten, wordt ten volle zorggedragen. (A.N.P.) De nationale inzameling 1940. 's GRAVENHAGE, 27 Juni. Dc voor het ge- heele land op 6 Juli a.s. vastgestelde nationale in zameling wordt gehouden onder auspiciën van Bin- nenlandsche Zaken, met medewerking van de Com missarissen den Koningin in de onderscheidene pro vincies. De opbrengst kan gestort worden op giro nummer 388000 ten name van de „Nationale In zameling" te 's Gravenhage, terwijl ook de ver schillende bankinstellingen en bladen zich gaarne met het incasseeren van bijdragen zullen belasten Het bureau van de „Nationale Inzameling" is ge vestigd ten kantore van het Nationaal Fonds voor Bijzondere Nooden, Koningskade 17, Den Haag, telefoon 721892 en 775455. (A.N.P.) ji«dr WIELRIJDEN HEEMSTEEDSCHE WIELERBAAN. Zaterdagavond voortzetting der wedstrijden. De wielerwedstrijden van j.l. Zondag, die zoo belangrijk waren, moesten helaas wegens regen ontijdig afgebroken worden, toen slechts 60 ron den van den koppelwedstrijd waren verreden. Sportief hebben alle deelnemers aangeboden, belangeloos dezen wedstrijd Zaterdagavond te zeven uur voort te zetten; daarvoor hebben alle bezoekers weer toegang op vertoon van hun oude plaatsbe wijs. De belangrijke koppelwedstrijd, waaraan o.a. deelnamen WalsPellenaars, BoeyenJaftsen, Van Egmond—Groenewegen, RoesZwartepoorte, Reu terHiddes, v. d. Lindenv. d. Heyden en De HoogKors wordt nog aangevuld met een 100 ronden klass'ementwedstrijd met 4 klassementen voor amateurs en een koppel-omnium voor nieu welingen. Bezoekers, die Zondag niet aanwezig waren en die dus geen toegangsbewijs hebben, kunnen de wedstrijden bijwonen tegen goedkooper prijzen. Het is te hopen dat het weer nu geen spelbreker zal zijn. WATERPOLOWEDSTRIJD. Het eerste zevental van de waterpoloclub „Half weg" speelde in de zweminrichting aan de Ver lengde Marialaan te Zwanenburg een wedstrijd tegen „Oosterbad" uit Aalsmeer. Rust kwam met 20 voor „Halfweg". Na de rust moest J. Tichelaar wegens een bles sure het water verlaten, zoodat „Oosterbad" een numerieke meerderheid kreeg. Ondanks taaien tegenstand wist de Aalsmeersche vereeniging door fraaie doelpunten gelijk te maken. Er ontstond toen een vinnige strijd om de leiding, doch geen der partijen kon nog scoren, zoodat de wedstrijd in een 22 gelijk spel eindigde. Bij het bombardement op Den Helder door de Engelsche luchtmacht zijn vele niet-militaire doeleinden getroffen. Het hoofdbureau van politie aan het Stationsplein werd geheel vernield HONKBAL HET PROGRAMMA VOOR ZATERDAG. Eerste klasse: Blauw WitV.V.G.A. Tweede klasse: H. C. K.Ajax II en O.V.V.O.- Derde. klasse: R.C.H. 3—HJLC. 3. OUD-GEMEENTE-ONTVANGER VAN BREDA VOOR DE RECHTBANK. BREDA, 27 Juni. (A.N.P.) Vandaag behandelde de Bredasche rechtbank de zaak tegen den oud gemeente-ontvanger van Breda, mr. C., die in April jl. door den gemeenteraad wegens gepleegde frau de uit zijn ambt ontslagen werd. Volgens eén in gesteld onderzoek zou er een kastekort van 12.000 gulden zijn geconstateerd. Het O. M. eischte wegens verduistering een jaar en drie maanden gevangenisstraf, met aftrek van preventieve hechtenis. NOTARIS FAILLIET VERKLAARD. GOES. 27 Juni. Door de rechtbank van Mid delburg is het faillissement uitgesproken van den heer H. Jonkers, notaris te Goes. De heer Jonkers, die in Goes een drukke prac- tijd had, is in het begin van den oorlog, op Zondag 12 Mei van Hoedekenskerke naar ZeeuwschlVlaan- deren vertrokken en vandaar per auto verder ge reisd. Zijn tegenwoordige verblijfplaats is onbe kend. Toen men de brandkast opende, bleek dat de contanten welke zich daarin moesten bevinden waren verdwenen. De effecten der cliënten waren nog aanwezig. Later heeft men bericht van den notaris ontvangen dat hij de gelden meegenomen had om deze elders in veiligheid te stellen. In het openbaar belang heeft de officier van justitie het faillissement aangevraagd, hetgeen door de rechtbank is uitgesproken. (A.N.P.) Burgemeester van Zwolle gaat heen. Bij besluit van den Secretaris-Generaal, waar nemend hoofd van het Departement van Binnen- landsche Zaken, is met ingang van 26 Juni aan den heer A. van Walsum eervol ontslag verleend als burgemeester der gemeente Zwolle (A.N.P.) ZONDAG. Het programma van de roeiwedstrijden van „De Koninklijke" voor Zondag a.s. is o.a. als volgt: Tweeriemsscullingbooten senioi-es: boei 1, win naar 2e heat. boei 2, snelste tweede, boei 3, win naar le heat. Tweeriemsscullingbooten juniores a: boei 1, win naar le heat, boei 2 winner 2e heat, boei 3 snelste tweede. Tweeriemsscullingbooten voor lichte roeiers, boei 1, De Amstel, boei 2. De Hoop. Vierriemsgieken overnaadsch beginnelingen! boei 1, winnaar 2e heat, boei 2 winnaar le heat, boei 3, snelste tweede. Lichte vierriemsgieken: boei 1, Argo, boei 2 Laga. StijLsnelroeien dames in vierriemsgieken, boei 1 De Hoop, boei 2 Nereus, boei 3 Willem ni. Achtriemsgieken seniores: boei 1 winnaar tweede heat. boei 2 winnaar le heat, boei 3 snelste tweede. Stijl-snelroeien dames quadrupple scull: boei 1, De Hoop, boei 2 Het Spaarne. Stijl-snelroeien dames achtriemsgieken: boei 1 De Amstel, boei 2 De Vliet. Tweeriemsgieken seniores: boei 1, snelste tweede boei 2, winnaar le heat, boei 3 winnaar 2e heat. Tweeriemsgieken zonder stuurman: boei 1 Laga boei 2 Njord, boei 3 Triton. LAWNTENNIS Tournament Eindenhout. Donderdagavond is ook het A-tournooi begonnen; het talrijke publiek heeft reeds van fraai tennis kunnen genieten; het heeren-enkelspel trok wel de meeste belangstelling. De belangrijkste uitslagen luiden: Heeren-enkelspel B (hoofdronde) derde ronde: S. Okker-S. J. de Groot 3—6. 6—3 7—5. Halve eindstrijd: C. Borgerding-J. W. C. de Veer 63, 6—1. Dames-enkelspel B (hoofdronde) tweede ronde: mej. D. v. d. Haar-mej L. Jongeneel 62, 62, mej. A. J. Timmers-mej. K. Mos 75. 36, 64. Gemengd-dubbelspel B (hoofdrondei eerste ronde: mevr. Scholten en Scholten-mej. M. v. Hof wegen en M. T. Adriani Engels 11—13. 6—3, 6—3. Tweede ronde: mej. D. v. d. Haar en dr. Th. de Crauw-mej. P. Olivier en G. Bakker Jr. 6—2, 6—1. Heeren-dubbeispel B (hoofdronde) eerste ronde: R. Rahusen en T. de. Booy-M. T. Adriani Ergels en H. Klein 62, 16. 64. Halve eindstrijd: K R. F. v. Goelst en A. v Huissteden-F. Kramer en W. J. C. Olivier 6—2. 4—6, 6—1 Dames-dubbelspel B (hoofdronde) eerste ronde: mej. E. C. Scholten en mej. N. Qlivier-mevr. B. Nielsen en mevr. Bangert w.o., mevr. Srholten en mevr. v. d. Haar-mevr. de Veer en mevr. de Graaf 6—2, 6—4. Heeren-enkelspel A, eerste ronde: H Borgerding- mr. M. C. Wijt 64, 75, Baanders-Seveke 62, 75, Erdman-Diekman 64. 62, v. d. Stadt-Mc. Neill 36. 63, 64, „Van Halem"-Voetelink 8— 6 63. Honig-Dolleman 46, 61, 64, Verwaal- Schönthaler 63, 63. Tweede ronde: HoeKe- Baanders 63, 64. Dames-enkelspel A eerste ronde: mej. Blikslager -mej. v. Eyndhoven 62, 75. Gemengd dubbelspel A eerste ronde: mej. C Pastor en J. Th. H. Blom-mevr. Peters en mr. A. Peters 61, 64; tweede ronde: mej. Z. Schmier en R. Hoeke-mej. I. Adams en A. Schoute 64, 68, 75; mevr. Schmier en v. d. Stadt-mej. C. Pastor en J. Th. H. Blom 64, 75. Heeren-dubbeispel A, eerste ronde: Verwaal en Borgerding-Schönthaler en Voetelink 61, 61. Dames-dubbelspel A. eerste ronde: mevr. v. d. Klashorst en mej. v. Kerekhoven-mej. B, Scholten en mej. C. Olivier 62. 63. HET COMPETITIEPROGRAMMA VOOR ZONDAG. Overgangsklasse: T. C. H.Spiegel 2 Tweede klasse BN. W.: HeemstedeDeuce. Derde klasse B—N. W.: T. C. H. 3—Thomas 2; Duinlust 2Heemstede 2; Game and Set 2Wim bledon 3; Redcover 3Beverwijk 4. ATHLETIEK. COMPETITIE KENNEMER TURNKRING. Voor de athletiek-competitie van den Kennemer Turnkring zijn in de le klasse voor dames slechts twee ploegen ingeschreven, n.l. van de Bloemen- daalsche Gymn. Ver. en van Concordia. In de 2e klasse komen 14 ploegen uit, en wel van boven genoemde vereenigingen, Bato, Turnlust H., O. S. S., Rapiditas en Turnlust B. De le klasse van de heeren is flink bezet met 6 ploegen, n .1, van Bato, Concordia, O S. S., Bloe- mendaalsche Gymn. Ver. Turnlust B. en Olympia In de 2e klasse dingen samen met 4 ploegen mede Concordia en Turnlust B. De 3e klasse ten slotte telt 7 ploegen van Bato, Concordia, Bloemendaalsche Gymn. Ver., Turnlust H. en Rapiditas. ZWEMMEN DE NATIONALE WEDSTRIJDEN VAN „HAARLEM". Dankbetuiging van burgemeester Oud. Blijkens een mededeeling in „De Sterrenkijker' het maandblad van de Zwemclub „Haarlem' heeft het bestuur van den burgemeester van Rot fcerdam den volgenden brief ontvangen: „Hierbij heb ik de eer. U de goede ontvang! te bevestigen van een bedrag van f 453.64, zijnd de opbrengst van de door uw vereeniging t Haarlem gehouden nationale zwemwedstrijde ten behoeve van de hulpverleening onder d slachtoffers van de ramp, welke de gemeent Rotterdam heeft getroffen. Ik moge U verzot ken. zoo mogelijk aan allen, die aan deze wed strijden hebben deelgenomen, wel den dank va het gemeentebestuur te willen overbrengen voc dit mooie blijk van medeleven". ROEIEN DE WEDSTRIJDEN VAN DE KONINKLIJKE. Het programma der roeiwedstrijden van d Kon. Ned. Zeil- en Roei-vereeniging, welke Zater dag en Zondag op den Amstel worden gehoudei vermeldt: Behalve voor de nummers voor dames e jongens is de start bij den Omval, de lijn van aan komst, voor de gestuurde nummers bij het club gebouw „De Hoop", voor de ongestuurde nuni mers bezuiden de Ceintuurbaanbrug. Mocht het onvei-hoopt blijken, omdat geei kamprechtersboot of auto gebruikt mag wordei dat geen tijden kunnen worden opgenomen, dai zullen in de beslissingswedstrijden alleen de win naars der heats uitkomen. De indeeling der wedstrijden is op Zaterda 29 Juni o.a. als volgt: Vierriemsgieken juniores a. (voorwedstrijden) le heat, boei 1 Laga, boei 2 De Hoop. 2de heat boei 1 Delftsche Sport, boei 2 Triton. Tweeriemsscullingbooten juniores a (voorwed strijden): le heat, boei 1 De Hoop, boei 2 Delftsch Sport, 2e heat boei 1 Njord, boei 2 Willem III. Tweeriemsscullingbooten seniores (voorwedstrij den): le heat, boei 1 Poseidon, boei 2 Het Spaarne 2e heat, boei 1 Laga. boei 2 De Laak. Tweeriemsgieken seniores (voorwedstrijden): 1 heat, boei 1 Willem III, boei 2 Triton, 2e heat, boe 1 Poseidon, boei 2 Argo. Stijlroeien dames overnaadsche vierriemsgiekei (voorwedstrijden) le heat, boei 1 Het Spaarne boei 2 De Vliet, boei 3 De Hoop, 2e heat, boei De Laak, boei 2 Corn. Tromp, boei 3 Nereus. Vierriemsgieken seniores: boei 1 Laga, boei Nereus, boei 3 Argo. Vierriemsgieken zonder stuurman: boei 1, Tritoi boei 2 Laga. Tweeriemsgieken juniores a: boei 1 Laga, boei 2 Het Spaarne. Tweeriemsscullingbooten overnaadsch beginne lingen: boei 1 De Hoop (2), boei 2 De Hoop (1), boei 3 Het Spaarne. Stijlroeien dames beginnelingen tweeriemsscul lingbooten overnaadsch boei 1 De Hoop, boei 2 Het Spaarne. Stijlroeien dames juniores tweeriemscullingbooten boei 1 Delftsche Sport, boei 2 De Amstel. Achtriemsgieken seniores (voorwedstrijden): le heat boei 1 Triton, boei 2 Nereus, boei 3 De Amstel. 2e heat, boei 1 De Hoop, boei 2 Laga. Wat er van eenige huizen aan de Cornells Dito-straat te Den Helder over gebleven is na het bombardement, dat door de Engelsche luchtstrijdkrachten op de stad werd uitgevoerd. korfbal NA-COMPETITIE KON. N. K. B.-PLOEGEN. Negen ploegen van Haarlemsche Kon. N. K. B. clubs nemen deel aan de competitie, uitgeschreven door den Haarlemschen Korfbalbond. Ze zijn inge deeld in twee afdeelingen. In Afdeeling A komen uit: Aurora I. N. Flora I, Oosterkwartier I en S. V. I: in B: Haarlem I. Oosterkwartier 2 en 3, Oosthoek I en S. V. 2. Er wordt in een halve competitie gespeeld; de kampioenen spelen een beslissingswedstrijd. Het programma voor de komende week luidt: 1 Juli: K. I—N. Flora I, O. K. 2—Haarlem I, S. V. 2Oosthoek I. 3 Juli: Aurora IS. V. I.

Haarlem's Dagblad | 1940 | | pagina 6