Tj T-N-SD A G 13 AUGUSTUS 1940 AGENDA. BOUVY^^W nog fcju&i, oooü't Tri-Procédé lOct.p. tfaije Bonnen m De verduistering Voorraden cigaretten 6# BURGERLIJKE STAND H A A R L E M'S DAGB L A'D W eer Engelsche hommen op Nederland. Geringe schade het resultaat. In twee nachten van Zaterdag op Zondag en van Zondag op Maandag hebben Engelsche vlie gers wederom op verschillende plaatsen bommen laten vallen. Gelukkig is daarbij niemand gedood of gewond. Ook de materieele schade is zeer gering. Bij Oosterhout in Noord-Brabant werden negen bommen geworpen. Eenige woonhuizen kregen ge ringe schade. De projectielen kwamen alle in het open veld terecht. Ook in Zeeland werden op enkele plaatsen bommen op bouwland geworpen. In den nacht van Zondag op Maandag trachtten Engelsche vliegers Den Helder aan te vallen. Het bleef bij een poging. Twe§ van groote hoogte neer geworpen bommen kwamen in het water terecht. Schade werd niet aangericht. Boven Friesland, na bij Sint Anna Parochie, wierpen de Engelschen drie bommen. Ook deze richtten geen noemens waardige schade aan. Zij explodeerden op weilan den- (A.N.P.) Dc „vereeniging met den langen Na de rede van den voorzitter den heer I. Noot hoven van Goor. werd de agenda van de vereeni ging tot bevordering van de belangen des boek handels, die uitsluitend punten van intern be lang bevatte, in vlot tempo afgewerkt. Tot nieu we bestuursleden van de vereeniging werden gekozen de heeren J. Giltay en P. Bergmans, terwijl de heer F. L. van der Bom zich bereid ver klaarde, tot de volgende algemeene vergadering deel te blijven uitmaken van het bestuur. Aan den heer Dirk Bus werd de eerste prijs uit gereikt zijn bekroonde inzending naar aan leiding van de prijsvraag voor een legpenning, uitgeschreven door het D. A. Thieme-fonds. Te vens werd hem het eerste gegoten exemplaar van zijn penning overhandigd. De heer A. van Weerden bood aan het bestuur den zilveren troffel aan, waarmede indertijd de eerste steen voor het boekhuis aan de Heeren gracht te Amsterdam was gelegd. De vergadering werd door ongeveer 170 leden bijgewoond. Des middags zaten de leden aan bij een lunch. Herkenningskaarten voor leden van den Opbouwdienst. In de laatste dagen heeft men bij herhaling kunnen lezen, dat personen, gekleed in de uniform van den opbouwdienst, inkoopen kwamen doen zonder daartoe bevoegd te zijn en op die wijze win keliers dupeerden. Dit zal nu binnenkort niet meer mogelijk zijn. want aan het geheele personeel van den opbouw dienst zullen herkenningskaarten worden uitge reikt. Deze herkenningskaarten moeten'gedragen worden in den linkerbinnenzak van de uniform. De kaarten bevatten gegevens over naam, voornaam, geboorte datum, onderdeel en de handteekening van den houder van de kaart. Voorts zijn zij voorzien van een stempel en de handteekening van den commandant. Bij overplaatsing dient de inhoud van de kaart gewijzigd te worden. Bij ontslag uit den opbouwdienst worden de kaarten ingeleverd. Men kan verwachten, dat begin September het geheele personeel van den opbouw dienst deze kaarten in zijn bezit zal hebben. PROGRAMMA VAN DE HAARLEMSCHE RADIO CENTRALE OP WOENSDAG 14 AUGUSTUS 1940. Programma I: Jaarsveld. Van 10.30 nam.11.30 n.m. Gram, platenconcert voor de Radio-distri butie. Programma EI: Kootwijk. Programma III: Duitsch Station. Programma V: Idem. 7.008.00 Eigen gramofoonplatenconcert. Dansmuziek. 1. Let yourself go, Johnny Johnson; 2. Robins and roses, Syd Lipton; 3. Poema, Orq. Pésenti; 4. Swinging the fiddles, The Ramblers; 5. Rhythm in the alphabeth. Six Swingers; 6. Donkey Se renade, Odeon Tanzorchester; 7. You're a sweet heart, Harry Roy; 8. Bel Ami, Oskar Joost; 9. I won 't tell a soul, Brian Lawrence; 10. Tus Ojos Negros, Bachicha's Arg. orkest; 11. I'd ra ter lead a "band, Nat Brandwyne; 12. Tahiti, Orq. Pésenti; 13. Zuiderzee Blues, Ramblers; 14. Im Park sang die Nachtigall leise, Adalbert Lut- ter; 15. Georgia's got a moon. Six Swingers; 16. Vienni Vienni, Odeon Tanzorchester; 17. Me myself and I, Harry Roy; 18. Joj-joj-joj, Oskar Joost; 19. If It rains who cares, Brian Lawrence. EXAMENS. HOOFDAKTE. Haarlem, 12 Augustus. Geslaagd voor het ge heele examen: P. J. N. Bouwmeester, te Amster dam. Voor gedeelte A: mej. J. Sppor, te Amsterdam. Voor gedeelte B: W. Ruijten te Nibbixwoud. Nog steeds niet voldoende verduisterd Maandag 71 personen op den bon. De Haarlemsche politie heeft Maandag geconsta teerd, dat 33 wielrijders geen teeken gaven dat zij Van richting wilden veranderen; 18 fietsers niet rechts hielden en 17 zonder licht of met niet behoor lijk afgeschermde lamp reden en dat 3 ingezetenen Viiet voldoende maatregelen tegen lichtuitstraling uit hun woning hadden genomen. Tegen hen allen ts proces-verbaal opgemaakt. DINSDAG 13 AUGUSTUS. Groote Kerk: Orgelbespeling door Albert de Klerk. 8—9 uur. Luxor Theater: Heinz Rühmann in „De Amateur jockey", 2.30, 7 en 9 uur. Frans Hals Theater: Oostersch filmwerk „De Indische graftempel". Eerste deel: „De tijger van Eschnapoer", 2.30, 7 en 9.15 uur. Rembrandt Theater: „Een hopeloos geval", 2.30, 7 en 9.15 uur. Palace: „De passagier die verdween", 7 en 9.15 uur. 's Middags 2 uur Mickey Mouse op het tooneel. Frans Hals Museum: Kamermuziekavond 7.30 uur. Frans Hals Museum: Tentoonstelling van werken van Haarlemsche schilders. 104 uur* WOENSDAG 14 AUGUSTUS. Tuinzaai Concertgebouw. Vergadering Nationaal Front. 8.15 uur. Bioscopen des middags en des avonds Frans Hals Museum: Kamermuziekavond 7.30 uur. Frans Hals Museum: Tentoonstelling van werken yan Haarlemsche schilders. 10—4 uur. (Adv. Ingez. Med.) Haarlemsche Filmindustrie. Plannen van Chr. Pointl. De Haarlemsche cineast Chr. Pointl, schepper o.m. van de film „Perpetuum Mobile", heeft de „Pax-film" opgericht, welke het produceeren be oogt van cultureele films. De heer Pointl is van plan om films te vervaar digen van het Nederlandsche natuurschoon, het stedenschoon, de folklore, fauna en flora. Het is de bedoeling van deze onderwerpen ver schillende edities te vervaardigen, geschikt voor vertooning in de bioscoopen, in vereenigingen, voor onderwijsdoeleinden enz. Ook staan muziekfilms en leerfilms van de Nederlandsche industrieën op het program. De heer Pointl deelde ons mede dat hij zich reed de medewerking heeft weten te verzekeren, van belangrijke deskundigen op het gebied van kennis der wetenschap, natuur en film. Officieele valutakoersen der Nederlandsche Bank. 13 Augustus. Valuta's (schriftelijke en tel. transacties). New York -1.88 3.16—1.88 9/16 Berlijn 75^28—75.43. Brussel 30.11—30.17. Helsinki 3.813.82. Stockholm 44.8144.90. Zurich 42.76—42.85. Bankpapier: New York 1.86 1/2—1.90 1/4. Brussel 30.08—30.20. Stockholm 44.7644.94. Zürich 42.71—42.90. die thans geldig zijn brood Bons 1 nieuw broodbonboekje). Geldig: Van 12 tot en met IS Augustus. Bons 91 tot en met 100 (oud broodbon boekje). Geldig: Tot en met 15 Aug. Recht gevend op: Totaal 2000 gram brood of 2500 gram roggebrood. koffie of thee Bon 53 uit hel Algemeen distributieboekje Geldig: Tot en met 30 Augustus Recht gevend op: 1/2 pond koffie of 1/2 ons thee. suiker Bon 66 uit het Algemeen distributieboekje Geldig: Tot en met 30 Aug. Recht gevend op: 1 K.G suiker. meelwaren Bon 40 uit het Algemeen distributieboekje Geldig: Tot en met 6 September. Recht gevend op: 1/2 pond tarwebloen, of tarwemeel of boekweitmeel of rogge bloem of roggemeel of zelfrijzend bak meel. grutterswaren Bon 14 uit het Algemeen distributieboekje Geldig: Tot en met. 6 September. Recht gevend op: 250 gram rjjst of rijste- meel. Bon 27 uit het Algem. distributieboekje Geldig: Tot en met 6 September. Recht gevend op: 250 gram havermout of havervlokken, of gort, of grutten. Bon 105 uit het Algem. distributieboekje Geldig: Tot en met 11 September. Recht gevend op. 100 gram maïzena oj griesmeel of puddingpoeder. Bon 110 uit het Algem. distributieboekje Geldig: Tot en met 11 September. Recht gevend op: 100 gram macaroni of vermicelli of spaghetti. boter en vetten Bon 01 tol en met 04 van de Boterkaart. Geldig tot en met 23 Augustus. Recht gevend op 1/2 pond outer. Bon 01 en 02 van de Vetkaart. Geldig tot en met 23 Augustus. Recht gevend op 1/2 pond margarine, ge smolten vet (indien voorradig) of boter aon 03 en 04 van de Vetkaart. Geldig tot en met 23 Augustus. Recht gevend op 1/2 pond boter met eer, reductie van 10 cent per half pond. petroleum (alleen voor hen, die uitsluitend op petro leum kunnen koken). Zegel „Periode 5" Geldig: Tot en met 8 September. Recht gevend op: 2 Liter Zon onder 9.10 Zon op 6.19 Tusschen deze beide tijdstippen moet verduisterd worden. IMT/Tt BERICHTEN De aanvallen op de Engelsche vliegvelden. Vooral Portsmouth en Aldershot bestookt. BERLIJN, 13 Aug. CD.N.B.) Uit de berich ten, die tot dusver ontvangen zijn over de re sultaten van de heden ondernomen Duitsche luchtaanvallen op verscheidene vliegvelden in Zuid-Engeland, blijkt, naar het D.N.B. van militaire zijde verneemt, dat vooral de vlieg velden van Eastchurch aan de Theems, als mede de vliegvelden van Portsmouth en Al dershot, zwaar beschadigd, resp. volkomen verwoest zijn. Er zijn talrijke branden en ont ploffingen waargenomen. Een aantal vlieg tuigen werd op den beganen grond gewoonweg opgeblazen. Behalve deze vliegtuigen verloren de Engelschen bij de luchtgevechten in dit ge bied tot dusver 14 vliegtuigen. Van de Duit sche vliegtuigen zijn er tot dusver 5 nog niet teruggekeerd. BERLIJN 13 Augustus (D. N. B.) Ook de ballon versperring bij Dover is heden ochtend opnieuw door Duitsche jachtvlieg tuigen aangevallen. Totdusverre werden vier ballons neergeschoten. Zij stortten bran dend omlaag. Hierna kwam het tot lucht gevechten, in den loop waarvan de Duit- schers de heerschappij in de lucht boven het gebied van Dover verkregen. BERLIJN, 13 Augustus. (D.N.B.) Sedert vanmorgen vroeg bevinden zich wederom Duitsche bommenwerpers op weg naar En geland. Leveringen aan de Duitsche weermacht. Indiening van verzoeken tot vergoeding. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat allen, die leveringen of ver richtingen hebben gedaan over de maand Juli 1940 ten be'hoeve van de Duitsche weermacht, krachtens het bepaalde in de „Verordening van den Rijkscommissaris voor het bezette Neder landsche gebied betreffende de vergoeding voor verrichtingen ten behoeve van de Duitsche weermacht in Nederland" uiterlijk 15 Augustus 1940 een verzoek tot vergoeding moeten hebben ingediend ter gemeente-secretarie van Haar lem, afd. Militaire Zaken. Op later ingediende verzoeken wordt geen acht meer geslagen. De reis van generaal Koiso naar Ned. Tndië. Voorloopig uitgesteld. Het D.N.B. meldt uit Tokio: De minister van oorlog, generaal Tojo. heeft Maandag een uur met minister-president Konoje gesproken. Naar verluidt stond het onderhoud in verband met de wijzigingen in den internationalen toestand gekomen door de Duits ne lucht aanvallen op de Britsche eilanden. De bespreking heeft tot resultaat gehad dat het vertrek van den buitengewonen gezant generaal Koiso naar Nederlandsch-Indië voor loopig uitgesteld is door den Europeeschen oorlog zoowel als door den onopgehelderden toestand ten aanzien van Engeland en de Vereenigde Staten. NIET OP HET VERKEER GELET. Maandagmorgen ongeveer negen uur stak de 20- jarige J. J. op den Schoterweg te Haarlem, zonder op het verkeer te letten, van het trottoir den rij weg over en liep tegen een juist passeerende vrachtauto, waardoor hij viel en een hersenschud ding kreeg. Leden van den Ongevallerdienst heb ben hem per ziekenauto naar het Ziekenhuis St. Johannes de Deo vervoerd, .waar hij wend-opgeno men. De bestuurder van de vrachtauto is doorge reden; hij had er niets van bemerkt. De Vereeniging ter Bevordering der Belangen des Boekhandels, die dezer dagen haar 125-jarig bestaan hoopt te vieren, hield Maandag in de bovenzaal van American Hotel te Amsterdam haar 123e algemeene vergadering. Tijdens de openingsrede van den voorzitter, den heer I. Noothoven van Goor. Achter de tafel van links naar rechts de heeren: M. A. Reinalda, IV. J. Lubbers, M. A. Loosjes, secretaris; 31. J. Visser, vice-voorzittcr; J. v. d. Kolk, penning meester; F. L. v. d. Bom en A. van AVcerdcn. Bommen op Castricum. Twee vrouwen gedood. In den afgeloopen nacht hebben Engelsche vlieg tuigen een aantal bommen op de gemeente Loenen aan de Vecht neergeworpen. In de buurt en ook wijd in den omtrek is geen enkel militair doel aanwezig, zoo,dat deze bommen lukraak werden uitgeworpen. Gelukkig kwamen de bommen in een weiland terecht, waar slechts geringe schade werd aangericht. Van woningen, die honderden meters van de plek, waar de bommen terecht kwa men, verwijderd lagen, werden de ruiten, als ook verschillende dakpannen vernield. Daar men vermoedt, dat er tijdbommen zijn uit geworpen, heeft de politie het weiland afgezet. Behalve de reeds genoemde bombardementen op Nederlandsch gebied, die in den afgeloopen nacht uitgevoerd zijn door de Engelsche luchtmacht, zijn ook nog Engelsche bommen neergekomen te Castri cum, Noord Schermer en Assendelft. Wat Castri cum betreft werd de vrouwenkliniek Duin en Bosch onder Bakkum aangevallen. Er worden daar in hoofdzaak geesteszieken verpleegd. Van de vier bommen, die geworpen werden waren 2 voltreffers Twee vrouwen werden gedood, twee zwaar gewond. Nog 7 patiënten bekwamen verwondingen. Het ge bouw zelf werd zwaar beschadigd. Het gebouw droeg het kenteeken van een zieken huis op het dak. In Noord-Schermer kwamen 6 bommen neer in een weiland, in Assendelft vielen eenige bommen in het water. Aangifte van petroleumvoorradeii verplicht. Bij geen aangifte strenge straffen. De Secretaris-Generaal, waarnemend hoofd van het departement van Handel, Nijverheid en. Scheepvaart, vestigt er bij herhaling de aandacht op, dat verbruikers, die beschikken over een hoe veelheid van meer dan 200 liter petroleum, welke reeds voor 17 Juni j.l. werd gekocht, verplicht zijn hiervan vóór 15 Augustus 1940 schriftelijk opgave te doen bij het Rijksbureau voor aardolieproduc ten, Zeestraat 100104 te 's-Gravenhage. De opgave dient te vermelden de aanwezige hoe veelheid, uitgedrukt in liters, alsmede de plaats en de wijze van opslag. 1 Aangezien gebleken is, dat in vele gevallen tot op heden niet aan de verplichting tot opgave dei- voorraden is voldaan, wordt den betrokkenen in hun eigen belang aangeraden alsnog onmiddellijk aan deze verplichting te voldoen. Zij, die hiermede in gebreke blijven, stellen zich aan strafvervol ging op grond van de bepalingen der Distributie- wet 1939 en inbeslagneming der voorraden petro leum bloot. DE 75e VERJAARDAG VAN DEN HEER J. MXEZERUS. Zooals wij gemeld hebben vierde de héér J. Miezerus, oud-lid van den Haarlemschen Gemeen teraad Maandag zijn 75en verjaardag. De jubilaris bracht dien dag buiten de stad door; toch werden te zijnen huize in de Vlietsorgstraat; tal van schrifte lijke bewijzen van belangstelling bezorgd en zeer vele bloemstukken. Schipper kon zwemmen. Maandagmiddag kwart voor drie wa& de der tienjarige zoon van een motorschipper uit Zaan dam óp een dekschuit in het Noorder Buiten Spaarne te Haarlem aan het stoeien. Plotseling viel hij te water. Zijn vader, die bezig was zijn schip vast te leggen, zag het gevaar waarin zijn zoon verkeerde; hij sprong onmiddellijk te wa ter en wist den drenkeling op het droge te bren gen. Door omwonenden werden zij van droge kleeren voorzien en in het kantoor van de Haar lemsche Sodafabriek mochten zij wat op verhaal komen. Leden van den Ongevallendienstwaren met een zuurstofapparaat aanwezig, maar be hoefden geen dienst te doen. Hulde aan den vader, maar ook een wenk: de zoon moet ook zoo spoedig mogelijk het zwem men leeren. zullen gelijkelijk over de winkeliers verdeeld worden. De federatie van winkeliers in tabaksfabrikaten heeft Maandagmiddag te Rotterdam een vergade ring gehouden waarin bijzonderheden over de distributieregelingen voor de winkeliers werden besproken. Ten einde de regelingen van de verschillende si- garettenfabrikanten geheel eenvormig te maken, hebben de voornaamste Nederlandsche fabrikanten zich vereenigd tot de. nationale organisatie van si- garettenfabrikanten (N.O.S.). Deze heeft bepaald, dat zooveel mogelijk aan alle winkeliers gelijkelijk de beschikbare voorraden zullen worden gedistribueerd, met als maatstaf het verbruik in 1939. De prijzen zullen door de fabrikanten niet wor den verhoogd en indien een grossier misbruik zou maken van de omstandigheden, door zijn prijzen te verhoogen of het voor de diverse winkeliers be schikbare kwantum onbillijk te verdeelen, zullen door de N.O.S. maatregelen worden genomen. Onder leiding van de N.O.S. is te Amsterdam een bureau opgericht, waarin twee fabrikanten, twe^ grossiers en twee winkeliers zitting hebben en welk bureau de klachten, over onbillijkheden zal behandelen. Voorloopig is bepaald, dat iedere winkelier over de maand Augustus 60 pCt. van zijn gemiddeld sigaretten verbruik in 1939 zal ontvangen Donder dag a.s. zullen de verschillende landelijke organi saties van sigarenwinkeliers te Amsterdam een gemeenschappelijke vergadering houden om de algemeene bedrijfsbelangen te bespreken. De federatie van winkeliers in tabaksfabrikaten heeft een petitionnement gericht tot den secretaris generaal van het departement van Economische Zaken, tot het tabaksbureau en tot de N.O.S. om bij de distributie van tabaksfabrikaten de meesl mogelijke billijkheid in acht te nemen. Amsterdamsch Gerechtshof beves tigt vonnis van de Haarlemsche Rechtbank. Het Gerechtshof te Amsterdam bevestigde het vonnis van de rechtbank te Haarlem, waarbij een chauffeur uit Amsterdam werd veroordeeld tot vier maanden gevangenisstraf en één jaar ontzegging van het recht een auto te besturen wegens het veroorzaken van een doodelijk auto ongeval. Verdachte was op den hoofdweg den Haag- Amsterdam op een stilstaande auto gereden; een jeugdige Italiaan, die naast den wagen stond om den ruitenwisscher te repareeren, werd gedood. ALS UW VROUW £EN DIENST- BCOe ZOEKT, ZOüDT U TZCO KUNNEN PROBEEREN, MAAR E£ IS EEN 8ETER.Ë EN AF - DOENDE. /MANIER. VRACHTAUTO RAAKT HET SPOOR BIJSTER. Een vrachtauto, bestuurd door een 36-jarigen chauffeur uit Amsterdam, geraakte Maandag avond kwart voor twaalf wegens de duisternis bij de tramhalte in den Hout te Haarlem op het doodloopend spoor. De auto moest door een kraanwagen weer op den rijweg worden ge bracht. Persoonlijke ongelukken hadden niet plaats, maar de trottoirband werd over een lengte van vijf meter vernield. Kunstavond op „Rareo!''. Naar wij vernemen zullen de schrijfster en voor- draclitskunstenares Annie de HoogNooy en Jose Candel, concertzangeres, Woensdag 14 dezer een kunstavond geven op „Kareol", het herstel lingsoord voor onze Nederlandsche militairen. Herman Theunisse zal de beide kunstenaressen aan den vleugel-begeleiden. HAARL. CRICKETBOND. Rood en Wit 3-C. V. H. 2. ROOD EN WIT 3 KAMPIOEN. C.V.H. 2 ging eerst batten en verzamelde 68 runs. Langelaar 25. T. Feitz 15. J. R. Meeuwenoord 7 voor 30. J. Thiel 1 voor 8. Rood en Wit 3 stopte op een totaal van 111 voor j 7. Jhr. B. Th. "Elias 14. H. Panjer 23. J. Thiel 12 en J. Nijhuis 32. Langelaar 4 voor 40 en A. Eelman 2 voor 61. VOETBAL. DE EENHEID IN VOETBALSPORT Omtrent de enkele dagen geleden gepubliceerde uiteenzetting van de fusie der voetbalbonden, zulks naar aanleiding van een interview van mr, J. J. P. C. van Kuylc, voorzitter der Nationale Stichting tot bevordering van de Lichamelijke Opvoeding, schijnt eenig' misverstand te bestaan, aldus het A. N. P. Tot goed begrip van het ware karakter der sa mensmelting diene het volgende: De hier te lande bestaande voetbal-organisaties hebben zich gefu sioneerd tot één bond: de Nederlandsche Voetbal bond. Daardoor hebben de vroegere door den ïtf. V. B. erkende plaatselijke en gewestelijke bonden, zoomede de diocesane voetbalbonden en de I. V. C. B. opgehouden te bestaan. De elftallen dezer vereenigingen nemen deel aan aan de competities van den N. V. B., hetzij in de, hoofdafdeeling, hetzij in de onderafdeelingen, waarvan de grenzen nog nader zullen worden vast gesteld. De indeeling in een bepaalde afdeeling houdt verband met de speelsterkte van een club. Voor zoover mogelijk.zullen de elftallen van de Diocesane bonden bij elkaar blijven ingedeeld. De onder-afdeelingen kiezen zelfstandig haar besturen. Voor zoover dit noodig of wenschelijk wordt geacht, zullen daarin uiteraard de verschil lende confessioneele richtingen vertegenwoordigd zijn. Het vorenstaande heeft uitsluitend betrekking op de technische regeling van de voetbalsport. Willen bepaalde clubs de ideëele en vriendschapsbanden onderling onderhouden, dan kunnen zij hiervoor den vorm kiezen, dien zij daarvoor wenschelijk achten. BLOEMENDAAL BENOEMING. Onze plaatsgenoote, mej. G. J. Bongers, is be noemd tot vakonderwijzeres (Duitsch) aan het Instituut Schreuder te Amsterdam. GEREF KERK. De kerkeraad der Geref. kerk alhier heeft voor den bouw van een nieuwe hulpkerk zijn keus laten vallen op een terrein gelegen bij de tegen woordige hulpkerk en een fraaie teekening van deze nieuw te bouwen kerk, na die op enkele punten van ondergeschikt belang te hebben ge wijzigd. goedgekeurd. HAARLEM, 13 Aug. 1940. Ondertrouwd: 13 Aug.: A. A. Atzema en S. C. de Wijn. Bevallen: 8 Aug.: C. C. Heeremans—Hoen derdos z., 9 Aug.: M. C. Stokmanvan der Ploeg z., 10 Aug.: C. A. MaatBink z., 11 Aug.: G. R. KlaassenAlbers d., T. G. Tonnon—Blan kensteen d.. E. T. van DuijvenbodeNagy d., J. Poen—Wijnands z., A. Aaldijk—Speksnijders d., 12 Aug.:. A, Wouters—de Jong d.. H. Jongsma— van de kamp d., M. A. E. de Boervan Zuijlen z., T. Makkes van der Dei.ilKooij z., C. G. Bou- kesvan Waard d N van Cronenbureteii Geuzendam z Overleden 10 Aug. E de Kor: W i-ienaar 70 j., Ripperdastraat; 12 Aug.; K. W. van Nimwe- gen 76 j.. Klarenbeekstraat; J. J. A. van der Starre 76 j., Westerhoutpark.

Haarlem's Dagblad | 1940 | | pagina 2