OORLOGSSCHADE f 2.670.000.000 AGENDA VACANTIE IV. Regenweer. TOBIAS ZATERDAG 2 AUGUSTUS 1941 HAARLEM'S DAGBLAD 3 EXAMENS Academische opleiding Geslaagd voor het candidaatsexamen voor werktuigkun dig Ingenieur J. A. Borggreve te Haarlem en L. A. N. Bij voet le Bloemendaal. Hoofdakte Haarlem, Vrijdag l Augustus. Geslaagd vaor de akte: mej. E. IJ. M, Nelessen te IJmuiden, de heer G. Bos te Broek op Langendijk en mej. M. J. H. Bonnet te'Haarlem. Geslaagd voor dipl. B: J. Everardus té Amsterdam, H. Hoekstra te Beverwijk en T. M. de Lange te Amsterdam. Fransch L. O. Geslaagd: mej. A. M. Arnoldus, Beverwijk. Handenarbeid. Haarlem 30-31 Juli. Geëm. 2 vrouw, en 12 mann. cand. Geslaagd: mej. A. A. Koldewey, Utrecht; de heeren: EI. A. van Delft, Amsterdam; H. N. Doods, Amsterdam; F. W. Istappey, Amstelveen; L. J. Kleverkamp, Utrecht; A. v. .eeuwen, Hilversum; C. J. A. Pols, Amsterdam; F. A. >ostma, Zeist; J. Vos, Velsen-Noord; B. Wiellnga, Am- iterdam. Middelbare Technische School te Haarlem. Bevorderd van het eerste naar hef. tweede studiejaar: Afdeeling Bouwkunde: A. J. F. Koelen te Overveen; M. Vreeze te Haarlem; afgewezen 2. Afdeeling Weg- en Waterbouwkunde: L. Blom te Haar- em; C. H. Bottelier te Heemstede; A. H. Gijsinck le Over een: A. van 't Hof te Hippolytushoef; J. Hoogendoorn te tatwijk aan Zee; P. Jongens te Santpoort; H. M. Joosten Hoorn (voorwaardelijk); Y. Kops te Heiloo; P. Tj. Ku- erus te Castrlcum; F. J. Mulder te Heemstede (voorwaar- elijk); J. v. d. Oord te Alkmaar; B. W. M. Pleij te Leiden; J. Rasoort te Haarlem; J. Schoen te Nieuwe Niedorp, H. F. Vlasveld te Haarlem; J. Witziers te Alkmaar; H. Vijninckx te Haarlem; H. Zwetsloot te Leiden; P. J. M. iwetsloot te Leiden; J. Zitman te Zoeterwoude; 2 afge lezen. Afdeeling Werktuigbouwkunde: H. Bakker te Velsen; G. lenit te Haarlem; G. F G. Beukers te 's-Gravenhage; J. d. Borgh te Haarlem; P. F. Bourgeois te Wasenaar; A. v. d. Brink te Amsterdam; H. R. Bruce te Haarlem; J. ;usveller te Alphen a. d. Rijn; A. Duinker te Alphen a. Rijn; J. Esmcyer te Den Haag; B. Garritsen te IJmui- en; P. C. Helder te Bloemendaal; P. J. Hendrikman Ver tegen te Heemstede (voorwaardelijk); J. J. Korswagen te ,elden; K. A. Ch. M9J. te Haarlem; J. G. Mulder te Haar- :m; J. Nassette te HKirlemA. den Ouden te Woubrugge; 1. L. A. v. Oudgaarden te Noordwijk (voorwaardelijk); J. ozendaal te Haarlem; F. H. Schelling te Eleemstede; D. noeck Henkemans te 's-Gravenhage; A. Steevensz te aarlem (voorwaardelijk), A. F. Wickel te Haarlem; K. G. yonder te Haarlem; J. Wyatt te Haarlem; 9 afgewezen. Afdeeling Electrotechniek: P. N. Beentjes te Alkmaar, G. an Dok te Alkmaar; A. Kees te Haarlem; H. S. Inoop te Elaarlem; M. Kroon te Oudkarspel; J. Lodder te andvoort; J. EI. van Mieren Loovensteijn te Eleemstede, G. van Niel te IJmuiden (O.); H. C. van Putten te [aarlem; J. J. Roosma te Haarlem; J. R. Snoeck Elenke- lans te Heemstede; B. H. Strubbe te Bergen (N.H.); H. homas te Beverwijk; J. A. L. Welbers te Elaarlem; L. G. an Zwleten te Alphen aan de Rijn; 3 afgewezen. Afdeeling Vliegtuigbouwkunde: J. A. J. van Asdonk te loemendaal; A. Deetman te Utrecht; C. Deetman te irecht; O. J. van Duin te Beverwijk; Tj. A. Fokkema te verveen; W. D. J. Huffstadt te 's-Gravenhage; A. de Jong Amsterdam; K. Jongkind te Aalsmeer; J. Jorritsma te hemstede; H. H. Mensink te Haarlem; H. A. v. d. Meyden Zeist; J. Oosterhoorn te Santpoort; A. P. Peschar te eemstede; D. N. Peschier te HUlegom; L. G. Planken te ■Gravenhage; H. C. Vermeulen te Maartensdijk; K. Visee Haarlem; J. de Vries te Haarlem; 3 afgewezen. Afdeeling Scheepsbouwknude: J. Berghoef te Aalsmeer; van Dijk te Aerdenhout; F. ter Heide te 's-Gravenhage; Kostelijk te Bloemendaal; J. N. Koutstaal te Haarlem; Molenaar te Haarlem; J. C. Stob te Haarlem; 2 afge- ezen. Bevorderd van het tweede naar het practische leerjaar: Afdeeling Bouwkunde: P. de Boer te Haarlem; J. W. olman te Baarn; J. van Eerden te Alkmaar; Mej. L. Krau Noordwijk a. Zee; J. C. Thunissen te Heemstede; P. G. Wit te Alkmaar; 1 afgewezen, 1 teruggetrokken. Afdeeling Weg- en Waterbouwkunde: J. H. Bellaart té andvoort; J. F. Duin te Alkmaar; G. C. Ebell te Haarlem; H. Enno van Gelder te 's-Gravenhage; P. Enno van Gel- r te 's-Gravenhage; Th. J. van Gijzen te Alkmaar; P. J. llhorst te Heemstede; J. Hols te 's-Gravenhage; A. M. onkoop te Haarlem; J. P. Jongejan te Haarlem; H. de ingh te 's-Gravenhage; J. Koolhaas te Leiden; C. F. Mei- ilzen te Haarlem; E. Roland te Haarlem; G. J. Rook- iyzen te Haarlem; J. Ch. de Vrijer te Haarlem; A. A. v. Wateren te Velsen; J. H. Wisse te Alkmaar; EI. van der :e te Haarlem; J. J. Zwart te Beverwijk; 3 afgewezen. Afdeeling Werktuigbouwkunde: Th. Bergman te I-Iaar- m; G. J. Blankevoort te Bloemendaal; A. F. Bronkhorst Haarlem; G. J. v. d. Burgt te Veere; J. Droppert te Vel- n; N. G. de Graaff te IJmuiden; W. G. J. Holtappel te Gravenhage, J. M. F. Ketel te Heemstede; M. de Koning Haarlem: J. P. Koppellet te Apeldoorn; W. van Monsjou Santpoort; K. Mulder te Arnhem; P. Otto te Léidfen; P. M. v. Overbeek te 's-Gravenhage; Th. J. M. v. d. as te Haarlem; J. P. Servaas te 's-Gravenhage; L. Smit Voorschoten; E. Steevensz te Haarlem; A. B. P. Strubbe Alkmaar; E. B. L. Stijkel te Boskoop; J. van Tilburg te Ikmaar; C. L. Venneker te Medemblik; G. W. Wesseling Sassenheim; C. A. v. d. Wiel te Velsen; A. de Wilde te Gravenhage; H. de Wilde te 's-Gravenhage; K. A. IJs- :ert te Bloemendaal; 2 afgewezen, 2 herexamen. Afdeeling Electrotechniek: J. H Berendsen te Gaande- L. Ch. G. wan den Berg te 's-Gravenhage; J. E. L. lisman te Haarlem; N. J. van Gessel te Haarlem; D. >efnagel te'Hoogeveen; J. Kamminga te Wageningen; A. oppenaal te Lisse; K. J. Merkus te Eindhqjren; H. Oder- ik te Haarlem; H. Schouten te Haarlem; S. Spiels te Engelo; G. v. d. Stoop te Santpoort; D. van Stralen te heveningen; R. Tijsseling te Heemstede; C. J. Weeda te zarlem; J. J. Weststeyn te Haarlem; H. C. Wardenaar te sarlem; 0 afgewezen, 0 herexamen. Afdeeling Schecpsbouwkunde: Th. L. J. Appels te 's-Gra- Jihage; J. A. Bak te Haarlem; J. H. Bannet te Zeist; H. D. Keethaas te Bakkum; S. Maasland te 's-Gravenhage; Meyer te Aerdenhout; G. A. Schols te Velsen; G. Stapel Sijbekarspel; H. Twigt-te ScheveningenW. H. Wern- nck te 's-Gravenhage; 1 herexamen, 0 afgewezen. Afdeeling Vliegtuigbouwkunde: H. P. Bure te Heem ede; P. Couzy te Haarlem; C. J. Dol te Andijk; J, Geerts- Leiden; Ph. J. de Graaff te Oegstgeest; W. Habers te HCBT U 6€N AFSPRAAK? Een minder aangename adem kan een goede indruk totaal bederven. Houdt Uw mond f-isch me; Eén tabletje zuivert na éér» minuut Uw adem van iedere hinderlijke geur. (Adv. Ingez. Med.) Heden: ZATERDAG 2 AUGUSTUS. Frans Hals Theater: „Droom van een winter- acht", 2.30, 6.30 en 8.45 uur. Luxor Theater: „Alles voor de firma", 2.30, 6.30 8.45 uur. Palace: „Op Manoeuvre", 2. 6-30 en 8.45 uur. Rembrandt Theater: „De Schandvlek", 2.30, 6.30 D 8.45 uur. ZONDAG 3 AUGUSTUS Rembrandt Theater: „Boena", 11.30 uur v.m. Frans Hals Theater: „Droom van een winter- acht", 2, 4.15, 6.30 en 8.45 uur. Luxor Theater: „Alles voor de firma", 1.30, 3.45, 30 en 8.45 uur. Palace: „Op Manoeuvre", 1.30, 3.45, 6.30 en 8.45 „De Schandvlek", 1.30, 3.45, Rembrandt Theater: ■30 en 8.45 uur. MAANDAG 4 AUGUSTUS. Bioscooptheaters: Voorstellingen des middags en es avonds. Nachtdienst Apotheken. De volgende apotheken te Haarlem zijn van des vond acht tot des morgens acht uur (ook op o:ndag) geopend: Th. A. Klinkhamer. Koninginneweg 69, tel. 11596. Grijseels en Van Hees, Lange Veerstraat 19, tel. 1000. Frans Hals Apotheek, Frans Halsplein 1, tel. 1180. Te Heemstede is geopend: Apotheek Schotman, Binnenweg 206, tel. 28320. Voorburg; H. A. Hakkesteegt te Haarlem; D. Jimmink te Oudesluis; C. Joustra te Vught; G. J. M. Klokgieters te Enschede; H. S. Mom te Hilversum; P. C. Nicolaas te Arn hem; G. F. M. Nielen te Haarlem; J. Roukens te 's-Graven hage; H. G. Simons te Heemstede; B. Slotboom te Loos duinen; J. Smit te Wormerveer; J. Spijker te Haarlem; N. A. M. Stam te Lekkerkerk N. v. d. Stroom te Culem- borg; J. A. Veltrop te Oosterbeek; 9 afgewezen, 1 her examen. Bevorderd van het tweede naar het vierde studiejaar: Afdeeling Bouwkunde: J. Hey te Arnhem; M. A, Jou stra te Haarlem; A. van Nes te Haarlem; H. Stefels te Heemstede; 0 afgewezen. Afdeeling Weg- én Waterbouwkunde: R. Baas te Oudorp; B. j. j. Naessens te Haarlem; A. Vis te Oudkarspel; 1 af gewezen. Afdeeling Werktuigbouwkunde: G. H. Beinsma te IJmui den; F. Beyer te Wageningen; J. P. Gelder te Schagen; L. Kelder te Rotterdam; H F. Klein te Driehuis; G. L. Prin sen te 's-Gravenhage; L. L. Sterke te Haarlem; A. v. Strien te Goes; P. Verkroost te Haarlem; 0 afgewezen. Afdeeling Electrotechniek: R. Alting du Cloux te 's-Gra venhage; B. Hulsebos te Bloemendaal; J. M. Leurs te 's-Gravenhage; 0 afgewezen. Afdeeling Scheepsbouwkunde: 1 afgewezen. Afdeeling Vliegtuigbouwkunde; J. K. Boogaard te Was senaar; D. P. van Cadsand te Hoek; J. C. Kweldam te Schagen; J. J. de Vuyst te Haarlem; 0 afgewezen. De heer H. Th. J. A. Coebergh overleden. In den ouderdom van 76 jaar is in de Maria- Stichting overleden de heer H. -Th. J. A. Coebergh De heer Coebergh iseen der oprichters en eerste directeur geweest van de bekende boekhandel van dien naam aan de Ged. Oude Gracht te Haarlem. De thans ontslapene had zich echter reeds jaren uit het bedrijfsleven teruggetrokken en woonde te Over veen. Meer dan veertig jaar heeft de heer Coeberg zijn beste krachten aan den boekhandel gewijd. In perceel in de Groote Houtstraat heeft de heer Coe bergh in 1893 zijn zaak gesticht. In 1906 werd de boekhandel verplaatst naar de Gedempte Oude Gracht. De heer Coebergh was bestuurslid van den R.K. Volksbond en den Bond voor Groote Gezinnen. Voor zijn talrijke verdiensten op maatschappelijk en ciaal gebied werd hij door den Paus begiftigd met het eerekruis „Pro Ecelesia et Pontifice". Vooral in het Katholieke vereenigingsleven speelde de heer Coebergh een voorname rol. De teraardebestelling zal Dinsdag 5 Augustus in het familiegraf op het R.K. kerkhof te Overveen na de plechtige Mis van Re quiem te 8.30 uur in de parochiekerk O.L. Vrouwe van Onbevlekte Ontvangenis te Overveen, plaats vinden. door P. v. d. HEM. "Botanicus ,wiens standaardwerk over TR.opjsc.he Flora. ÜESTUDS, ZOO'h OPZIEN BAARDE L-HERT NU LM EIC^EN LAND HET VERSCH11. TUSKHEN ROC;<;E EN TARWE. Westfaalsch—Nederrijnsche Kunst in den hedendaagschen tijd. In het Rijksmuseum wordt van 2 Augustus tot 15 September een omvangrijke tentoonstelling gehouden van schilderijen, beeldhouwwerken en grafiek door kunstenaars uit Westfalen en de Rijnprovincie. Ze kwam, in samenwerking met. de Neöerlandsch-Duit- sche Kuituurgemeenschap tot stand door de bemid deling van het Kunstmuseum der stad Hagen en kan beschouwd worden als een uitwisselingstentoon- stelling voor die van Nederlandsche kunst, welke thans in Hagen in genoemd museum gehouden wordt. Aan beide zijden van de grens kan men zich thans eenig denkbeeld vormen van de kunst die hier en ginds den laatsten tijd ontstaan is. Het zal niet moeilijk vallen telkens verwantschappen te ontdekken men zal evenzeer kenmerkende verschillen kunnen opmerken, maar in beide groepen zal men den ernst van het werk willen erkennen, die in ieder geval de ambachtelijke zuiverheid van het kunstenaarschap op den voorgrond plaatste. Het is niet geheel verant woord te zeggen dat de Hollanders over het algemeen meer op de kleur, onac, buren meer op de lijn zijn in gesteld; aan beide zijden valt op figuren te wijzen die onder zulk simplistisch hoedje niet te vangen zou den zijn. Hier en ginds hebben zich soms ook invloe den doen gelden die niet autochthoon, niet geheel lokaal thuis te brengen zijn, doch daar en bij ons kan men wel aannemen dat de tijd van een vrijmoedig experimenteeren zonder stevigen ondergrond voorloo- pig voorbij is. Hoéwei wij nog wel gelegenheid zullen hebben, de bijna drie honderd geëxposeerde kunstwerken met grondiger aandacht te bekijken, heeft een eerste rond wandeling waartoe de pers was uitgenoodigd, ons reeds geleerd, dat men verstandig zal doen door deze expositie niet ongezien voorbij te laten gaan. Enkele kunstenaars zullen ons reeds van een vroegere expo sitie in Amsterdam vertrouwd geworden zijn. Ik denk hier aan de dichterlijke, tevens mooi geschilder de landschappen van Otto Modersohn, de knappe rug- studie van Josef Pieper, een interessant vrouwen portret door Carl Busch, een groot en sterk stuk met ploegende paarden door J. P. Junghanns, bloe men van den in Holland bekenden A. de Haer. goede en aantrekkelijke landschappen van Max. Claren- bach, psychologisch zoowel als-picturaal zeer te waar- deeren portretten, waaronder dat van Osthaus den museumstichter, door Bernhard Pankok en van den museumdirecteur Dr. Geisberg, door Hans Schmitz. En dan hebben wij slechts een greep gedaan uit het vele dat ons van een eerste oppervlakkige rondwan deling in het geheugen is blijven hangen. Hagen mag dan als stad in omvang bij Amsterdam ten achter staan, in het grensland waar deze kunst ontstond is het door toedoen van Karl Emil Osthaus, In leven bankier en kunstbeschermer, een kunstcen trum van beteekenis geworden. De Nederlanders ook hebben verplichting aan hem: hij immers was het in hoofdzaak die den Hollander Johan Thorn Prikker aan opdrachten voor zijn ramen en tegeltableaux heeft geholpen en hem in Rijnland een roem be zorgde, dien hij in het eigen land in dien tijd niet had kunnen bereiken. Dit ter inleiding. Wij zullen zaalsgewijs op het ge exposeerde terugkomen. J. H. DE BOIS. STRAATPREDIKING. Hedenavond (Zaterdag) is er straatprediking van 8.15—9 uur, uitgaande van de Gereformeerde Evange lisatie en wel op het Pretoriaplein in Haarlem-Noord. Spreker is de heer Joh. van Mourik. Medewerking wordt verleend door het Evangelisatie-Zangkoor Haarlem-Noord. Onderlinge Verzekering l|jj Maatschappij GEVESTIGD TE S-GRAVENHAGE A. /t 6a BOCKER. Mr. L L MONTUN F. E. EVERS In de laatste VIER WEKEN werden nieuwe verzekeringen gesloten tot een bedrag van 450.000.000.- zoodat het totaal in alle afdeelingen samen thans is gestegen tot DE TOTALEN DER BEDRAGEN ZIJN AFD. A. Woningen, winkels, inboe dels, inventarissen, boerde- rijen enz. tot 50.000.— i U.UUU.UUU.— AFD. B. Andere en grootere risico's f 472.000.000.- AFD. C. Persoonlijke ongevallen door molest 54.000.000.— AFD. D. I/III. Gevaarlijke risico's, incl. ƒ38.000.000.— in klasse D III op vaartuigen 82.000.000.— AFD. E. Bedrijfsschade en Huurder- nnn ving 5U.U0U.UUU.— AFD. G. Geld, geldswaarden, presiosa /%/-»/-» AAA (herverzekerd bij afd. B) 4.000.000.— HALFJAARLIJKSCHE SCHADEREGELING 1 AFD. I. Kleinere inboedels en der gelijke tot ƒ7500.— f QQ AAA AAA (herverzekerd bij Afd. A.) oo.UUU.UUU.— DRIEMAANDELIJKSCHE SCHADEREGELING! voegt ook Uw belang bij de reeds verzekerde HONDERD-ZESTIG-DUIZEND objecteh en vraagt inlichtingen bij Uw ASSURANTIE-BEZORGER 1 (Adv. Ingez. Med.) Wat 'n regen wat 'n regen Hebben we daar weer gekregen In slechts luttel dagen tijd; Alle stof is weggewasschen Hier en daar staan plassen plassen, 't Leven is vol nattigheid. En in een dier regenstroomen Moest ik Nurks weer tegenkomen Met zijn regenjaskraag dicht; Beenend met verwoede stappen, Een gezicht van ouwe lappen Knorrig naar den grond gericht. Dadelijk was hij aan 't klagen: Zie, daar hebben w' een paar dagen Het eens werklijk mooi gehad, Net ben je eens aan 't genieten En daar moet het weer gaan gieteu Dat het om je ooren spat. Nurks, zei ik, het waren weken En geen dagen, juist bekeken. Sinds het mooie weer begon; Maar hét regent nu pas dagen, Dat is heusch toch wel te dragen, Trouwens, straks komt weer de zon. Alles was erg aan 't verdrogen, Hou dat nou ook eens voor oogen, 't Staat er nu weer frisscher bij; Ieder moet dat apprecieeren, Weet dat trouwens te waardeeren, Iedereen behalve jij. Ja maar, zei hij, ja maar zie je, Jij blijft hier met theorieën Ik wou met vacantie gaan; Als de regen valt in stroomen En de zon wil maar niet komen Wat heb ik daar dan nog aan. Dat is niet van importantie Zei ik Nurks, neem goed vacantie Van je grieven, van je zorg; Als je 't zoo ver hebt gekregen Dan -geniet je ook in regen, Daarvoor, Nurks, sta ik je borg. ALE-DAG-KERK TE HAARLEM. Bij den dienst van de Alle-Dag-Kerk op Maandag 4 Aug zal mej. Jetty Byl van Heelsum hare medewerking ver- leenen en eenige liederen ten gehoore brengen. Voorgan ger dien avond is Ds. Dankbaar. Op Donderdag 7 Augustus zal de heer Anton Johannes Diel eenige liederen zingen; dien avond zal de heer Dulleman den dienst leiden. De Alle-Dag-Kerk wordt gehouden des avonds ten 7 uur in het koor der Groote Kerk. Afgedreven.... De koning van den lach, Buziau, viert in Amster dam weer triomfen in het nieuwe Bouwmeester- schouwspel „Sprookjesland" Buus in vroolijk ge sprek met de tooncelknechts van den Stadsschouw burg (Pax-Holland-De Haan m.) Rijkszorg voor de hunebedden. 's-GRAVENHAGE, 2 Augustus. De bevolkings- toewas en dientengevolge de behoefte aan steeds ver der gaande uitbreiding van het bouwland heeft het Drentsche landschap in de laatste jaren een metamor phose doen ondergaan, zooals het wel nooit meer be leven zal. Eertijds betrekkelijk kleine esschen en ma- der te midden van groote heidevlakten, nu kleine restanten hei ln een uitgestrekt cultuurland. Niet elke herinnering aan het oude Drentsche land schap mag verdwijnen. Zeer zeker niet daar, waar monumenten uit een vroegeren tijd de gedachte aan het verleden levend houden. Op plekken als deze ln de eerste plaats rond de hunebedden, dient het oorspron kelijke landschap zooveel mogelijk intact te worden gehouden. Immers het ligt voor de hand, dat deze oude graven in hooge mate aan schoonheid en karak ter inboeten wanneer de omgeving, waarmee zij een eenheid vormen op moderne wijze in cultuur zou worden gebracht. Derhalve is het rijk, gedurende de laatste jaren meer nog dan tevoren doende, waar dit eenigszlns mogelijk is de terreinen rond de hunebedden aan te koopen, opdat zij in overeenstemming kunnen blijven met het karakter, dat zij als entourage der hunebed den diénen te hebben. Uiteraard beperkt de werk zaamheid van het rijk zich hierbij tot de steenen gra ven. die zijn eigendom zijn. (Van de 55 in ons land bekende hunebedden behooren 33 aan het rijk toe en 21 aan de provincie Drente, terwijl een overigens zeer beschadigd hunebed particulier eigendom is. Door den aankoop van perceelen rond de hunebed den zijn reeds vele kleine maar zeer belangrijke cul tuur- en natuurreservaten tot stand gebracht. (A.N.P.J JUBILEUM M. BEEKMAN. Vrijdag herdacht de heer M. Beekman brievenbe steller te Haarlem, den dag dat hij 25 jaar geleden bij de Posterijen in dienst trad. Hij werd te zijnen huize in de Trompstraat 83 op hartelijke wijze namens het hoofdbestuur en administratie der P.T.T. gecom- plimenteeerd door den directeur J. C. Smid, die hem de oorkonde der P.T.T. overhandigde. De heer G. A. Klunhaar, chef der afdeeling expe ditie en bestelling, sprak den jubilaris op zeer waar- deerende wijze toe en prees zijn trouw en groote plichtsbetrachting. Namens het jubileumfonds sprak de voorzitter, de heer J. J. C. Ophuijsen die hem namens dit fonds een klok aanbood. Het verdere gedeelte van den dag bracht de heer Beekman ln huiselijken kring door. Tal van vrien den en leden van het P.T.T. personeel kwamen den heer Beekman persoonlijk gelukwenschen.

Haarlem's Dagblad | 1941 | | pagina 5