WASSENAAR Haarlems jubilé de distributie-fraude Kort en Bondig Groentjes Verdere feestplannen In FJovèmber van het vorig jaar (Haar lem verkreeg stadsrechten op 23 Novem ber 1245) is het 700-jarig bestaan van Haarlem als stad op officieele, plechtige en (wegens de tijdsomstandigheden) sobere wijze herdacht. Er zijn echter plannen gemaakt om dezen zomer het jubilé te herdenken met een feest voor de gcheele bevolking. Ook een feest dat, naar het Uitvoerend Comité hoopt, en verwacht, velen uit wijden omtrek naar de Spaarne- stad zal trekken. Aan de plannen is langzamerhand meer vasten vorm gegeven. Uit het uitvoerend comité, dat onder Presidium van wethou der D. J. A. Geluk slaat, zijn verschillende sub-commissies voortgekomen, die elk de plannen voor een onderdeel van het pro gramma zullen uitwerken. Er is een com missie voor pers en propaganda gevormd, een financieele commissie, een commissie voor tooneel en openluchtspel, voor mu ziek en zang, voor jeugdfeesten, voor de sport, enzoovoorts. De plannen voor do commissie voor dert optocht die een der aantrekkelijkste onderdeden van de fees ten verzorgt, zijn nu definitief vastgesteld. Op een der dagen in de feestweek zal door de stad een groote historisch-allegorische optocht trekken, die een interessant, vroo- lijk, levendig en fleurig beeld van de rijke geschiedenis van Haarlem zal zijn. Het ontwerp is van Herman Moerkerk, bij wien ook de leiding berust; zijn artistieke kwaliteiten en Zuidelijke, kleurige levens kunst stempelen hem tot den aangewezen kunstenaar, wiens prestaties op dit ter rein alles voor het Haarlemsche feest be loven. Nogmaals: Na de berechting van den Haarlemmer A. J. R., tegen wien 1 jaar, waarvan 8 maanden voorwaardelijk, werd geëlscht, ging de zifting van de Arr. Rechtbank te Haarlem gisterochtend en -middag voort met de behandeling van de fraude-zaak bij den Distributiedienst te Heemstede. De verdachten in deze zaak kunnen' in 3 categorieën gesplitst wprden: de als hoofddaders aangemerkte A. J. R. en A. J. S., de op zichzelf staande G. J. K. en degenen die bonnen van R. en S. aange nomen hebben: B. H. ten H., S. J. B R A. K. en J. A. v. d. W. G. J. K. was de „liquidatcur" van de door de détaillisten ingeleverde opplak- vellen met bonnen enjnoest met een inktrol op den zolder van het gebouw de -bonnen ongeldig maken. Doordat deze vaak slecht gelijmd waren, gebeurde het wel, dat van ieder vel een aantal bonne tjes loslieten. De ernstigste getuige a charge, een jonge ambtenaresse van het bureau, verklaarde met zekerheid, dat zij een opplakvel van K. had terug gekregen met 20 bonnen die nooit zijn aangewezen. Toen zij hem daarop attent maakte, heeft hij deze bonnen vervangen door de juiste. Het was volgens haar niet. mogelijk, dat een winkelier iets dergelijks ingeleverd had, zonder dat de ambtenaar aan het loket het merkt. Uit getuigenverklaringen, en vooral in de zaak der andere verdachten, bleek dat vele ambtenaren, ook lang na de bevrij ding, toen de voedselpositie niet meer nijpend was, bonnen aangenomen hebben voor aan winkeliers bewezen kleine dien sten. Op dezen toestand beriepen zich vier der verdachten dan ook steeds, om aan nemelijk te maken, dat zij niet zouden weten, dat de door hen van R. en S. ont vangen bonnen van verduistering afkom stig zijn. Zij traden wederkeerig in eikaars zaak als getuigen op. A. J. S. heeft een aandeel gehad in de hoofddaad. Bij vergissing had een winke lier 200 rantsoenen minder aangegeven dan hij ingeleverd had. Deze rantsoenen hebben R. en S. gedeeld; hiervan hebben zij den nog volgenden verdachten een aan tal aangeboden. S. erkende alles zonder aarzelen. De zaak tegen J. A. v. d. W. werd ge schorst voor een nader onderzoek. Deze man hield er voor zijn kleine gezin twee melkboeren op na. Hoewel in het proces verbaal anders stond, verklaarde hij thans, de noodige bonnen van vóór de bevrijding opgespaard te hebben. Het proccs-verbaaï was niet door verd. onderteekend en hij noemde het onjuist. Zoowel uit de requisitoirs van den Of ficier van Justitie als uit de pleidooien van enkele verdedigers bleek, welk een chaos op het Heemsteedsche Distributie kantoor geheerscht heeft. De Officier sprak van een rondleiding onder den kort geleden aangestelden directeur, die liet zien, hoe bij het openen van sommige kasten "de stapels papieren eruit vielen; mr. Ten Bokkel schilderde sneeuwbuien van bonnetjes, die van de vellen losgela ten hadden; mr. Van Löben Seis wees op de slappe leiding én de onvoldoende con trole. De Officier eischte tegen A. J. S. 4 maanden onvoorwaardelijk en 4 voorw., subs. 6 mnd. on voorw.; tegen G. J. K. 5 mnd. onvoorw.; tegen B. H. ten H S. J. B. en R A K., die hij strafrechterlijk niet zoo schuldig, maar moreel schuldiger vond om hun ambtenaarservaring en hoo- geren leeftijd, ieder 1 maand onvoorw De verdediger van het laatste drietal wees erop, dat deze mannen eigenlijk geen ambtenaren zijn, doch arbeidscontractan ten, die in geval van geschillen als amb tenaar beschouwd worden. De uitspraak in deze zaken zal op Dins dag 21 Februari om 9.30 uur geschieden. Ds. Ch. de Beus te Bloemendaal, staat op een drietal voor predikant bij de Ncd. Herv. Kerk te 's Gravenhage, Vrijzinnig DemoeraliscHe Bond. In het congres van den Vrijzinnig Demo- cratischen Bond, te Amsterdam gehouden, zei de voorzitter, prof. R. Kranenburg, dat de bestaande scheidingsmuren door den oor log zijn omvergehaald. Deelen van ons volk zijn doorcengeschud. Men werd zich, soms tot zijn verrassing, bewust van het vele. dat men geestelijk gemeen had. Zoo groeide de gedachte aan een opbouw van ons staat kundig leven naar andere partijverdeeling. Wij wapenbroeders van den bond ontbin den ons niet als een overwonnen leger als wij besluiten tot medewerking aan de oprichting van een nieuwe partij. Integendeel, In volle wapenrusting gaan wij op voor de zelfde gees telijke goederen als eertijds: democratie en sociale rechtvaardieglield. Het Tweede Kamerlid mr. A. M. Joekes, behandelde daarna het voorstel van het partijbestuur om op te gaan In een nieuwe partij. Hij merkte in zijn inleidend woord op, dat de V. D. B. na vijf jaar helaas velen te betreuren heeft, zooals de heeren mr. Slingenberg, Boelens, Limburg en Cohen. Voor de bevrijding zijn wij diepen dank verschuldigd aan onze bondgenooten en wij mogen vooral niet vergeten, dat het de En gelsehen zijn geweest, die ons met hun voed sel uit de lucht van den hongerdood hebben gered. Met groote dankbaarheid herdenken wij ook de hulp der andere landen. liet is, zoo zei spreker verder, van belang dat bureaucratie vermeden wordt. Die Is in strijd met de opvattingen van het Nederland- sche volk. Inzake de verhouding tusschen Nederland en Indië zcide spr. dat de ontwikkeling ge richt moet zijn op een volkomen zelfbeschik kingsrecht van de Indische bevolking. Maar er moot de nadruk op gelegd worden, dat er maar één wettige regeering is, ook over Indië en mede door Engeland en Amerika erkend: kroon en regeering van Nederland. Hoe ver de ontwikkeling moet gaan dient een punt van overleg te zijn tusschen Neder land en Indië. De volksvertegenwoordiging moet gekend worden in de staatkundige plannen. Als men het vaste vertrouwen heeft, dat de band tyschen Nederland en Indië erkend blijft, wanhoopt men niet. In het programma van de Partij van den Arbeid komt niets voor Inzake het Konings huls, omdat het vanzelfsprekend Js, dat het hier regeert. Samenbundeling van krachten is noodig. Daarom verzocht-spreker met klem bet voor stel tot aansluiting bij de Partij van den Arbeid goed te keuren. Heden wordt hel congres voortgezet. In een huishoudelijke zitting werd de vol gende candidatenlijst voor de verkiezingen voor de Tweede Kamer vastgesteld: 1. mr. A. M. Joekes, Den Haag; 2. Jan Schllthuis, Den Haag; 3. mej. mr. N. S. C. Tendeloo. Amsterdam: i. ir. A. Vondeling, Leeuwarden; 5. J. C. Doering, Voorburg; 6. ir. S. A. Posthumus, Delft; 7. ir. Z. Th. Fet ter, Eindhoven; 8. dr. H. A. Zwljnenberg. Enschede; 9. mej. mr. J. Zeelenberg, Rot terdam; 10. J. J. Feringa, Alkmaar; 11. J. A. ter Haar Jzn. de Wijk (Dr.); 12. mr* K. Bijls- ma. Franeker; 13. mr. G. L. Warburg. Gro ningen; 14. mr. A. J. v. d. Weel, Middelburg; 15. J. Harmsen, Amsterdam. Zwarte handel en wandel Ren zwarte spljsolieman uit Uitgeest kreeg f 30,— boete, omdat hij tijdens den oorlog een kruik slaolie had gestolen. De traditioneele werklooze, die 4456 si garetten en 914 kilo shag verhandelde om aan den kost te komen, zal op 58-jnrlgen leef tijd 3 maanden voor zijn handel moeten boeten. C. J. K. uit Haarlem zal over het clan destien verkoopen van een varken na de be vrijding 9 maanden in afzondering moeten nadenken, maar de strafmaat werd dan ook verzwaard door het meer dan duistere ver leden van den varkens-amateur. Over twee paardenvlllcrs, die ln de Haarlemmermeer een viervoeter hadden geslacht, wilde de politierechter nog een rapport van den rech- tcr-commlssari8 afwachten. De eisch luidde 8 maanden. Een ander zwart varken werd door den officier eveneens met 8 maanden gehono reerd.. De verdediger wees er op. dat deze v. B. een der zeldzame weldoeners uit den bezettingstijd was. Hij stelde eiken dag 30 a 40 kinderen in staat een voedzamen maaltijd te genieten met gevaar voor eigen leven en vrijheid. Zijn recente slachting was een ge volg van Hen nood van een gerepatrieerd Indisch gezin, dat er weer „bovenop" ge holpen moest worden. De politierechter, veroordeelde dezen man tot 6 maanden. Terloops merkte de officier van Justitie tijdens een der vleeschzaakjes op, dat het - msterdamsche Hof thans inzake clandes tiene slachtingen niet meer beneden het Jaar blijft met zijn straffen. BU een inbraak aan den Bronsteewcg te Heemstede werd(en) de lobreker(s) door de thuiskomst van dc bewoners gestoord. Zij hebben echter nog kans gezien, een radio toestel en eenige gouden en zilveren voor werpen mede te nemen. De bekende kunstschilder Jan de Boer, die 24 jaar voorzitter is geweest van de maatschappij „Rembrandt" is, 68 jaar oud, te Amsterdam overleden. BURGERLIJKE STAND BEVALLEN: 5 Febr., J. M. Veeirings— van den Berg, z.; A. M. SchmttzStnpèl, <i,: M. Reekmanvan Ommeren, z.; 6 Febr., M. M. HoutVreenegoor, z.; W. C. RotteveelVisse d.; J. E. BrusseeSchipper, z.; J, II. van Bodegom—Kraatj, z.; M. C. van der Westen —van der Voorn, z.; R. J. Slabbaei t—Sand- hoff, z.; 7 Febr., J. Hanzon—van het Neder- e.nd, z.; H. A. Evers—Ampcrse, z. OVERLEDEN5 Febr., J. F M. C. Jans- sens, 58 J., Maerten van Hcemskei kstraat; A. J. Hazenkamp, 62 J., 2e Vooruitgang- straat; A. E. H. Spanjaard—Bergman, 46 j„ Rijksstraatweg: H. S. M., 10 m d. van C. Herman. Nachtegaalstraat; D. Wijkhuljzen— Kollaard. 49 J„ Ai nulfstraat; G. Bijster, 65 i.. Romolenstrnat; II. HulsenNietvelt, 90 J., Znanenlaan; 6 Febr., j. Reimeringer, 31 j., Wllhelminapark. GEHUWD: 7 Febr., H. J. Chrlstiaans en T, Versteeg; W. SparreJjoom en G, de Klerk; C. W. Schoenmakers en E. C. de Lange; K. W. Stcenkist en R II. Gilles; J. A. Louw en J. C. E. van Meel; T. P. W Donkerlo en J. A. Koek; J. Schouten en W. A. Cartön ONDERTROUWD: 7 Febr., P. F. de Meester en K. Jellema: H. van der Riet en C. E. Schipper;'L. W. Zuurendonk en E. Kolk; B. Smink en 1£ R. Hagen; J. J. van Roon en A. M Riedel; H. J. A. Sassen en G M Turken burg: A P. Hos <-n B. de Rot; J. W. Gestel en G. Son lus; M. van den Berg en K, Douwma. De bij Zandvoort gestrande trawler SCH 15, die sinds St. Nicolaasavond op het strand zit, kwam door den laatsten storm in on gunstiger positie. Het schip sloeg vol water, doch met man en macht is men thans bezig de trawler in gereedheid te brengen. Men hoopt cat over 14 dagen de SCH 15 op eigen kracht naar Scheveningen kan varen. Het veeboekje van de veehouders wordt op 11 Februari afgeschaft. Er .zijn ook geen aankoopvergunningen meer noodig voor rundvee en schapen. Alleen in de grensstrook bij België wordt de verplichting gehand haafd. De invoer in Nederland gedurende de maand November van het vorig jaar vertoon de een belangrijke daling ten opzichte van October n.l. 305.265 ton minder. Koren, hout, en kolen werden minder geïmporteerd, maar de aanvoer van suiker, petroleum, olie, ta baksartikelen en koffie was aanzienlijk hoo- ger dan die in October 1945. Gevaarlijke ampullen zijn in handen van onbevoegden gekomen, die uit een auto 'e Delft een actetasch van een dokter ge stolen hebben. Met ingang van 11 Februari zullen K.L.M.-vliegtuigen geregeld Madrid aandoen. De „Nieuw Amsterdam" zal op 18 Fe bruari van Singapore vertrekken met 3400 repatriëerenden en 700 Engelsche militairen san boord. Voorts zullen te Ceylon nog 500 repatriëerenden embarkeeren. Arnhem heeft thans voor het burgerver keer weer een vaste rivierovergang ter be schikking, in den vorm van twee bruggen gelegd op de plaats, waar de fraaie moderne Rijnbrug, welke vernield werd bij den strijd om Arnhem, een plaats vond. Ingaande Don derdag is het verkeer over de twee door de Canadeczen gelegde noodbruggen stopgezet en zijn in gebruik genomen twee semi-per- manente bruggen van bailymateriaal, opge trokken op de oude pijlers der voormalige brug en op twee door den Rijkswaterstaat aangebrachte noodpijlers. BUITENLAND de laatste van deze organisatie word: schouwe. De in 1939 benoemde controlocom- missie zal rapport uitbrengen. Atoomenergie. Prof. Ellis, wetenschappe lijk adviseur van den Britschen Lege naad, heeft verklaard nog niet te geloovcn dat de atoomenergie voorlooplg voor practlsche doel einden in het dagelijksche '.even zal kunnen worden aangewend. Het Witboek over de Belgische Konings kwestie zal pas na de verkiezingen worden gepubliceerd. De Belgische kunstschilder Guslave Max Stevens is overleden. De voorstellen van het Britschc minis terie van Koloniën lot een seml-fedemtie van de gebieden Kenya, Tanganjika en Oeganda met een centrale Assemblee, zijn door verte genwoordigers van Tanganjika afgekeurd op grond van het feit, dat Tanganjika zou lij den onder een nauwere vereenlglng met an dere gebieden. De verlaging der militaire credieten zal misschien leiden tot het aftreden van de Fransche legerleiders. HAARLEM EN OMGEVING Ds. w. SgMethoff Ev. Luth. pred. te Haarlem staat op het drietal bij de Ev. Luth, Kerk te ApeldoornDoesburg. Beroepen. De Alg. Kerkernad der Ned. Herv. Kerk te 's Gravenhage heeft als predi kant met bijzondere opdracht beroepen dr. E. Emmen te Haarlem, die gelijk bekend de Ned. Herv. Kerk als secretaris gaat dienen. Een bonte avond voor het Spoorweg- en ATO-personeel zal Zaterdag 9 Februari in Hotel De Leeuwerik gegeven worden door de Amsterdamsche Amusementsvereeulglng voor Spoorwegpersoneel „AMCESTHet programma vermeldt o.m. een aantal schet sen, voordrachten en variété-nummers ter wijl de avond besloten wordt met een bal. De recherche te Heemstede heeft aan gehouden den I9-jarigen Haarlemmer C. J. de B„ verdacht van diefstal met braak in twee woningen te Heemstede, gepleegd in Juli 1945. Zijn helper, J. B. eveneens uit Haarlem, was reeds eerder aangehouden. De heer A. C. D. Duyvendak is aan de Leidsche universiteit geslaagd voor zijn arts* examen. Lessen Wie wil op Dinsdagavonden aan prettige CLUBLESSEN EN GELS voor beginners deelne men? Kleine club, matige ver goeding. omgeving Kleverpark. Overdag nog enkele uren vrij voor grondige privélessen. Br. G 9908 Huish. Pers. gevr. Gevr. bij bej. echt-p. P.G. NETTE JUFFROUW gen. teg. kl. verg. en g. beh. alle voork. werkz.h, te verr. Br. G 9892 Gevr. een besch, JONG MEISJE als hulp in de huis houding v. halve dagen. Zich aanmelden tusschen 4.30-7 u. Frederikspark 45. Mevr. de Bijll Nachenius. Gevr. voor 2 halve dagen p. week flinke WERKSTER. Mevr v. d. Heuvel Rijnders, Craye- nesterlaan 34. Haarlem. GOEDE NAAISTER gevr. om nieuw ondergoed te maken, Narcissenlaan 3, Heemstede Telef. 27372. Gevraagd: een NET DAG MEISJE boven 16 J. v. g. g. Aanm. Wagenweg 62. Bedrijfspers. gevr. Terstond gevraagd: MEU BELSTOFFEERDER of halfwas flink loon. J. Zeegers, Ged. Schaikburgergr. 8, H.-N, Huish. Pers. aangeb. NAAISTER kan nog eenig werk aan huis hebben. Brieven G 9896 NETTE JONGE WERKSTER b. z. a. nog enkele dagen vry- hebb. Br. G 9895 Jonge vrouw (30 J.) b. z. a. nis HULP IN DE HUISHOU DING voor 4 dagen per week van 9-5 uur met warmen maal tijd. f 5 per dag. In Haarlem. Brieven G 9894 Biedt zich aan HUISNAAI STER voor 2 dagen M. en W. f 5 p dag met kost. Brieven OVERHEMDENNAAISTER vraagt werk. Overh. naar Overh. verstellen, ook lingerie verstellen. Korte Lakenstr. 2rd. bij Doelstraat, Voor 2 uur. NET MEISJE, 25 Jaar b.z.a. voor huishoudel. bezigh. v. 9-5 f 5 per dag. Brieven G 9924 B. z. anette WERKSTER, nog alle dagen vrij. Br. G 9923 BedriHsners. aangeb. ACCORDEONIST b. z. a. V feesten en partijen. C. A. Groe- neveld, Hagellugerweg 63 Sant poort. Gedipl. PEDICURE z. pl. in zaak. Brieven G 9927 Kamers gevraagd Gevr.: gemeub. ZIT- EN SLAAPKAMER en indien mog. vrije keuken, door Jong echt- Êiiar, met 1 kind van 3 J., man y dc Kon. Marine als onder - off. liefst, omtrek Haarlem-N. Brieven G 9881 Gevr.: 2 KAMERS, keuken of gebr'. v. kepken tegen April Brieven G 9931 Gevr. ZONN. KAMER omg. Schouwtje gem. of ongem. met pension. Br. mej. Tromp, Plant soenlaan 6, Bl'daal. KAMERS GEZOCHT met k. door echtpaar zonder kinderen z. p. Brieven G 9929 Jong echtpaar (Rijksamb tenaar), zoekt te huur een RIJK ETAGE of 2 kamers en kookgelegenheid voor zoo sdoc dig mogelijk. Brieven met o'pg. O 9928 Kamers aanqeboden KLEINE SLAAPKAMERS te -huur voor Dame, b. b. h. h. Coornhertstr. 25. Diversen VERLOREN: bontv/ant. bin nenkant rood trijp. Terugbez tegen bel. Gr. Houtstr. 163 I. der G Aanvang Russisch - Pools Engels Duits - Nederlands Middenstand Boekhouden - Bedryfslecr Steno-Typen „MERCURIUS" HOUTPLEIN 1 rood. Tel. 17764 Huiskamer Ameublement Gotisch gespoten dressoir, tafel. 4 stoelen. 2 fauteuils met biesmntzittlng f 660. geëtaleerd filiaal Krulsstr. Woninginrichting J A NS WEG - K R UI 8 ST RA A T Gabard. DAMESRECENJAS ruil agb. tcg. Japon, mouwen, m. 44 of Stof. Kolk- straat 10 zwart. VERLOREN: gouden scha kelarmband, gaande van Paul Krugerkade naar Acrdenhout. Goede belooning Spiegelen- burghlaan 29, Aerdenhout. Te lefoon 26807. RUILEN: een ovale salon tafel of een paar avondschoen tjes m. 38 voor Huiskamertafel. Adres: Djambistraat 8. RUILEN: Jong. ond. en bov. kleeding leeft. 14 a 15 J. kl. m. h. Jas, I p. sch. m. 40 a 41. een plusfcrursbr. voor sch. m. 45, winterj. en cost. 1. pers. pant. 118 c.M. binn. naad mouw 55 c.M. Olmenstraat 50. H.-N. HUWELIJK. Wed., R.-K. lft. 45 J., met kinderen, zoekt ken- nism. m. Heer, liefst uit werk- mansst., pl.m. dito lft.. om nu wederz. goedv. huwelijk a gaan, Alle corresp., br., foto's worden op eerewoord geret. Br. G 9898 WONING RUIL. Gevr. een woning omg. Haarlem, max. huurprijs f 85 p. m. Aangeb zeer gerief, flat a. d. Stadion- eg te Amsterdam bev. 3 gr kamers 2 kleine, groote zol- derk. met balcon. gr. keuken, kelder, hall en badk. Tuin op 1 Z. Huur f 100 per m. incl. centr. verw. en warm water. Brieven G 9885 WONINGRUIL. 3e b. huis 3 sl.k., hall. keuken, war., zold., netten stand. R. ultz. f 6.50 p. w. te Amst. voor vry huis Hrl. of omstr. f 5.50 a f 6 p. week. Brieven G 9884 Gevr. VOUWWAGEN of KINDERWAGEN In ruil voor prachtwinterjas 14-16 J. Rol landslaan 105. Overveen. Agb pracht gryzc IIEEREN DEMI, vooroorlogsclie Eng. stof (52) nieuwe h. hoed, gry9 (7 1/8). Te rullen tegen prima nieuwe haard, evt te koop Brieven G 9943 Ruilen: een LIEF HUISJE vyfhuizen voor huis ln Haarlem Tevens een m. man één paar d. sch. m. 38 luxe model v. sportsch., zelfde of avondjapon. Brieven on- Te huur gevr. gr. VRIJ HUIS, Haarlem of omg. of ln ruil v. m. vr bov huls te Hrl., h. f 30 p. m. Brieven G 9938. Welke chauffeur met vracht auto kan er voor mij wat MEU BELS MEENEMEN iiug^dc Be tuwe tegen vergoed Ini^'. Oos ten dc Bruljnstraat 23 WONINGRUIL. Gevraagd: bovenwoning 1 kamer en keu ken en 2 a 3 slaapkamers ln Slachthulsbuurt voor vry groot huls met tuin f 6.50 p. w. Westerkwartler. Br. G 9936 WONINGRUIL Tegen 1 Mrt. as. gevraagd: huls Haarlem of omg. pl.m. f 40, p. in voor ruim huls den Haag f 45 p. m. Brieven G 9935 Net meisje zoe&t BESCH. VRIENDIN, 22 J. P.G. Brieven G 9934. Wie heeft groote witte \\- GOKA RAM ter dekking? R v, d. Linde. Nieuwe Gracht 46. MASSIEVE BANDEN, hou ten wielen levert Kramer. Ba- kenessergracht 57. VERLOREN: zakkammetje ln beige étui. Dierbaar cadeau. Tegen belooning terug te be zorgen, Aerdenhout. v. Haem- stedelaan 15. VERLORENT vierkant gou den plaatje, waarop wlt-blnuw KaagvlaggctJe van emallle (aandenken), gaande Zondag J.l. van Eenhoornstr naar Frans Halspl. via Cronjéstraat. Tegen belooning terug to be zorgen Eenhoornstraat 34. VERLOREN 5-2-'4G: Dnmefi- armbandhorloge. gaande van Marsstr. H.-N naar Gasthuis). Ter. te bez. tegen hooge bel. Flctoor, Gasthuislaan 157 rd. Te koop gevr. Te koop gevr.: een 2-pers. BEDSTEL en een 2-pers. de ken. Br. met prysopg. G 9941 Te koop gevr.: een LUIS TERHOORN voor een doove. Brieven G 9940 Te koop aangeb. Te koop: 1 old fin. LADEN- KASTJE. Korte Verspronck- weg. Spoorwonlng. TE KOOP: een donker bl. regencape vooroorlogsche kwal. en een vogelkool. Ryksstr.weg no. 345. TE KOOI': zw. eiken dres soir f 200, eiken spiegel f 50, id. klnderlessennnr f 50, ruilen voor bruikbaar vloerkleed of opklapbcd. event, met bybet. Tlmorstrnat 203. Solide eiken DRESSOIR te koop en een melsjesmnnteltjo met hoedje v. leeft. 8 Jaar. Te bcvr. Dukkcr. v. Raephorststr. '8 av. 6-8 uur. Te koop: z. g. a, n. Duitsche krulssnarige PIANi». As'erstr. H-Z. Na 5 uur TE KOOP: z. g. nu. elcctr. strijkbout, br. niesje.smantel, leeft, ongev. 9 J. z. g. a. n. grijze Jongens winterjas, leeft, ongev. 18 J. of ruilen voor mcis Jessch. met platte hak m 40 of Heerensch. m. 43 of 44. Na 6 u. Starlngstr. 24, A'mstcrd buurt. TE KOOP: Bedstcl. 2 pers., 4 dl. haardkachel, spiegel, kap stok, alum. pan. Bakenesser- gracht i)9 TE KOOP AGB.: Pathéfooit merk Sonora en 31 platen, pr. f 125. eiken buffet prijs billijk. Te zien v. Keulenstraat 9. TE KOOP een partytje flag- stonetegels en stukken. Tevens een kachel. Dlckmnnsstr. 64. Overveen. Te koop aangeb. een SALA MANDER KACHEL en grijze vilthoed. G. v. Boulllonstr. 17 rood. - Te koop blank eiken PIANO Verbindingsweg 1 Bloemendaal - Te koop: NAA1MACH. MO TOR. huish gebr nieuwst» type Le wenste ln m. lamp „Rl- varo", Konlngstr. 40, Hrl.

Haarlem's Dagblad | 1946 | | pagina 3