Sport in het Kort Bon Oud-cominniidant van het I/cger doe Hells. Giatérmiddag is geheel onverwacht te Zeist overleden de heer Bouwe Vlas. oud- commandant van het Leger des Heils in Nederland. Woensdagavond nog had de heer Bouwe Vlas op een bijeenkomst van het Leger des Heils te Zeist gesproken. Bouwe Vlas, die op 1 September 1878 te Heeg (Fr.), werd geboren, ging naar de kweekschool voor heilsofficieren en werd in 1891 officier. Sedert dien is hij, voort durend opklimmend, in onderscheidene rangen van het Leger des Heils werkzaam geweest Als chef-secretaris was hij in 1916 werkzaam in Ned.-Indië, waarna hij in 1919 in Nederland dezelfde functie ver vulde. Als internationaal secretaris voor Europa was hij sinds 1925 aan het hoofd kwartier te Londen verbonden. In 1929 werd hij benoemd tot commandant van het Leger des Ileils in Nederland, welke func tie hij met uitzondering van enkele jaren voor den oorlog tot 1939 heeft vervuld. In «kt jaar werd hij gepensionneerd. In 1940 nam hij echter van zijn Engelschen col lega, die het land moest verlaten, het com mando weer over. Na de liquidatie van het Leger des Heils door de Duitschers gaf hij de leiding van het geestelijk en maatschappelijk werk aan anderen over, doch bleef zelf de stuw kracht van de ondergronds voortgezette activiteit. Begin 1946 legde hij definitief i zijn functie neer. Sindsdien woonde Bouwe Vlas in Zeist, waar hij als soldaat verbon. oen was aan de plaatselijke afdeeling van het Leger des Heils. Hij was Ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw en Officier in de Orde van Oïanje Nassau. Departementale reorganisatie Twee ministeries opgeheven. Bij Kon. Besluit is een wijziging ge bracht in de taakverdeeling van eenige minifiterieele departementen Opgeheven zijn de ministeries voor Algemeene Oor logvoering en voor Scheepvaart. Dc naam van het ministeiie van Verkeer en Ener gie wordt gewijzigd in ministerie van Ver keer en die van hot ministerie van Handel, Nijverheid en Industrie in ministerie van Economische Zaken. Hot staatsbedrijf der PTT ressorteert voortaan onder het de partement van Verkeer, evenals scheep- vaarlaangelegenheden,. Hot departement van Economische Zaken behandelt voort aan de zaken betreffende het mijnwezen en de energievoorziening. Tot de taak van het ministerie van Onderwijs. Kunsten en Wetenschappen behoort voortaan ook de zorg voor de belangen van den Nederland schen radio-omroep, van den radio-om roep bestemd voor de overzeesche gebieds- «leelen en den wereldomroep. Trygve Lie in Amsterdam Vrijdagmiddag arriveerde op Schiphol mot het lijnvliegtuig van de KLM uit Stockholm de secretaris der organisatie der Vereenigde Volken, Trygve Lie. Zon dagmiddag a s. zal hij naar Parijs door vliegen. Volgens zijn zeggen zal zijn be zoek aan Nederland in geen enkel opzicht een officieel karakter dragen. Trygve Lie weigerde iedere verdere ver klaring te geven DE „WESTERDAM" WEER THUIS. Gistermiddag is de „Westerdam" van de Holland Amerika Lijn van haar eerste reis naar Amerika teruggekeerd. Aan boord bevonden zich dc Nedcrlandsche gezant in <)e Vereenigde Staten, jhr. A. Loudon, als mede de buitengewoon gezant van de Nedcrlandsche regeering, de heer C. J. H. Daubanton. De Haarlemsche feesten Lampions voor de gondelvaart. De Commissie voor de gondelvaart op 11 Augustus zit in moeilijkheden over lampions. Deze kwamen uit Duitschland en Japan cn zijn in den handel niet meer te krijgen. Kaarsen zijn voorradig. Le lust tot deelneming bij de watersport- 'ic'hebbers is groot, doch zij beschikken zelf ook niet over voldoende lampions. Er komen er nog eenige honderden te kort en zoo moet een beroep gedaan worden op dc burgerij Wie kan en wil een of meer lampions afstaan voor de gondclvaart, al of niet tegen vergoeding of in bruikleen, of in huur. Onderstaande personen willen ze in ontvangst nemen of op mededeeling aan huis komen afhalen. Ook auto-accu's voor grootcre booten zijn zeer welkom. Gaarne bericht vóór 1 Augustus aan mevr F. Jolink. Wagenweg 220; dc heeren A Dalman. Zijl weg 22, Overveen; W. F. Pijn- akker, Duinoordstraat 36; W. R. van Baa- ren. Rijnstraat 129; H. Schindeler. Gen. Cronjóstraat 1 B; C». F. van Dijk, Damiate- straat 12 en aan de Nuts Spaarbank, Jans- el raat 19. nURGERUJKF. STAND HAARLEM 26 Juli 1946 BEVALLEN: 23 Juli, M. J. Sindorf—var «len Broek. 24 Juli. M. M. Koning—Koore man, z.; K. li. van Kuijk—van Noort ,z.; 2i Juli, M. J. ElderingPeschl, z.; P. Westra— van der Zou we, d.; N. de Vries—Gouda, d E. P. van Baaren—Sens, 7..; J. G M. Tur kenburg—van der Linden, d.; J. Dekker— Serné, z.; T. P. Watzema— Kneijnsberg, z.; G. J. M. MullerKöhler, d.; K van Schra- vendijk—van Zuphcn, cl.; H. C.' Schild—van <!en Boog z.; J. J. van Maurik—Kalf, z J Zwarler— Veerman, <1 26 Juli, M. J van Ximmenacde—van Keken, z.; H. Boesveld— .van Looij, d.; P. van DuinenSchras, z OVERLEDEN: 24 Juli, C. M. Steenken— Kollaard, 84 J., Tulnlanntje; 25 Juli, E., 7 d., <i. v. P. J. Ooslwouder, Bnstlaanstraat ONDERTROUWD: 26 Juli, J W. Voortman cn G. Verboort GEHUWD: 26Juil, J. Teutscher, J. A. Moeuwsen en J. 1Veceenlglng ,.Hoer>c-7»- In de onder leiding van den heer J. L. Tadema gehouden jaarvergadering van de vereeniging „Haerlem" zijn bestuursleden en andere bekende Haarlemsche persoon lijkheden, die het vorig jaar zijn overleden herdacht. De heer P. A. Dykema liet in zijn uitgebreid jaarverslag de vele gebeur tenissen uit het bevrijdingsjaar de revue passeeren. Het financieel verslag van den heer B. F. Enschedé sloot met een saldo van 151. De periodiek aftredende be stuursleden de heeren B. F. Enschedé H B E. Warnaars werden herkozen. De voorzitter deelde mee, dat eenige herdruk ken van uitgaven der vereeniging versche. nen zijn. Hij bracht in herinnering de tentoonstelling, van Haarlemsche stadsge zichten. welke Maandag a s. begint. Plan nen zijn in voorbereiding voor de ten toonstelling „Haarlem in oorlogstijd" in het Frans Hals Museum en voor een ex positie van werken over buitenplaatsen van Luttge. Op het programma staan ver der een boottocht langs het Ztiider Buiten Spaarne naar het museum „De Cruquius", een wandeling naar Elswout en zoo moge lijk een bezoek aan het Koninklijk Paleis te. Amsterdam. In de wintermaanden zul len weer voordrachten worden gehouden. BIOSCOPEN REMBRANDT. Adolf Wohlbriick hooren wij thans Engelsch spreken :n de avontuur lijke film De Man van Mnrokko. Men volgt de wederwaardigheden van een sectie solda ten van de Spaansch-republikeinsche vreem delingenbrigade, die na de nederlaag naar Frankrijk uitwijkt cn daar geïnterneerd wordt. Onder druk van de Duitsche bezet tingsmacht zien de Fransche autoriteiten zich genoodzaakt, deze vluchtelingen in de Sahara te laten werken bij het aanleggen van een spoorweg. Door het verhaal is een spannende intrige geweven, waarin Wohl brück en een Spaansche danseres, Manueia, de hoofdrol spelen. De kwaliteiten van het filmwerk zijn uil- stekend; het eenige zwakke gedeelte is het verhaal, dat op sommige punten in het ge heel niet erin slaagt, de toeschouwers te overtuigen. Na het eenigszins trage en te zoet-romantische begin is het verdere ver loop echter zeer boeiend. Sommige scènes, zooals de mismoedige stemming in het inter- neeringskamp en het marchecren van de sol daten der brigade zijn goed getroffen en bren gen den totalen indruk zeer omhoog. LUXOR. De beroemde filmster Norman Maine is aan den drank en gaat aan zijn ondeugd ten gronde, terwijl de door zijn toe doen ontdekte Vicky Lester, met wie hij trouwt, stijgt tot de toppen van den film- roem. Frederic March als de dronkaard is de sterke speler in deze film en zonder hem zou ..A star is born" ondanks technicolor een donkerbruin geval zijn geworden. De lang dradige en zoetelijke inleiding doei den toe schouwer zich afvragen, waar het verhaal op aan stuurt; als hij dit tenslotte dóór krijgt, begint hij op een happy ending te hopen, welke hoop bedrogen uitkomt: het eindigt met een melodrama. Niettemin, er wordt eenige hoop verwekt in den loop van deze ge schiedenis en zooiets, nietwaar, houdt den moed erin. FRANS HALS. ..Storm over Bengalen". Spannend is het verhaal, dat zich in de om geving van Bengalen afspeelt, waar een vige strijd woedt tusschen Engelschen en standelingen. Laatstgenoemde groep me gemakkelijk een zege te kunnen behalen de tegenpartij in de woesle si reken gelokt te hebben. Dit gedeelte is goed weergegeven, doch geeft alleen voldoening aan hen. die van dit soort avonturen houdt. Een liefdes verhaal is om den strijd geweven. Patric Knowles, Richard Cromwell en Rochelle Hudson vervullen de hoofdrollen. In de Jour naals is een goed geslaagd filmpje opge nomen over de Engelsche athle-tiekkampioen- schappen. PALACE. Reeds in het begin van film: ..liet mysterie van Priory Castle" hangt een geheimzinnig waas rond de gebeurtenis- op Priory Castle, waar lady Lebanon den scepter zwaait. Wat moet men denken van de beide huisknechts, van dr. Amers- ham, Tillinger en miss Crane? De moord op Studd, den chauffeur van den jongen lord Lebanon, voert commissaris Tanner van Scotland Yard ten tooncele. Op rustige, doch volhardende wijze volgt deze schakel voor schakel van den mysterieuzen keten. De climax wordt bereikt op het mo ment dat de krankzinnige dader, terwijl hij commissaris Tanner met een revolver in be dwang houdt, aan dezen zijn levensrelaas vertelt. Op voortreffelijke wijze Jaat dit tragisch gebeuren mee leven. Aangezien het niet mogelijk is in dit kort bestek deze zeer goede film in details te be handelen, rest ons alleen nog te vermelden, dat „Het mysterie van Priory Castle" een gang naar Palace deze week ten volle waard is. CITY THEATER. Jean Gabin, een ge haven, een moord nu en dan een enkel lichtstraaltje van een ontluikende en zich ontwikkelende liefde. Ziedaar de elementen van de Fransche noodlotsfilm „Quai des Brumes" of „Havenkwartier Het is een naargeestige sfeer en een stemming als een lijkwade, die over de in deze rolprent getee- kende avonturen van enkele verschoppe lingen des levens hangt, en zelfs het licht straaltje der liefde verandert tenslotte in een onheilspellende, sombere schaduw, zoodat het einde, filmisch uitstekend geschilderd in het verlaten hondje, dat in den mist ver dwijnt, een algeheele uitzlchtlooze duisternis brengt. Het voorprogramma brengt vroolljke tee kenfilms. De Vierdaagsche len einde De laatste dag van de vierdaagsche was een geweldig succes, zoowel sportief als wat belangstelling betreft. Hoewel dc temperatuur zeer hoog was, vielen vandaag slechts twee deelnemers uit. In totaal zijn er op deze vierdaagsche 21B van de 4011 deelnemers uit gevallen, hetgeen neerkomt op ongeveer 5 proc. 3791 wandelaars hebben den tocht ge heel volbracht. Bij de prijsuitreiking waren aanwezig de minister van onderwijs, kunsten en weten schappen, dr. Gielen, generaal Kruis, de staf chef, de commissaris in de provincie Gelder land, mr. Quarles van Ufford en tal van autoriteiten van post, telegrafie, spoorwe gen en gemeente. Aan 70 deelnemers viel dc eer te beurt tot de gouden kruisdragers te behooren. Vele wandelaars maakten den tocht reeds meer dan tien maal mee. in totaal hebben'81 groepen de grocpsprijs behaald. Wi elercri leri u m op 11 Augustus In de a.s. feestweek heeft de Haarlem sche Sportvereeniging ..De Kampioen'' op 11 Augustus ra Haarlem-Noord een wieler- criterium georganiseerd Gecontracteerd is met de officieele N.W.U.-ploeg, die een week later in de wereldkampioenschappen zal uitkomen. De nieuwe kampioen van Nederland, de jeugdige amateur J. Har mans, rijdt op 11 Aug. ook mee en voorts een groot aantal van de beste Nederland- sche amateurs, o a. de Haarlemmers P. Peters en G. Voorting, verder Gerritzen, K. Neeft e.a Onderhandeld wordt nog met 6 Belgi sche en 4 Engelsche amateurs; als deze onderhandelingen slagen, zal het dus een internationale wedstrijd van beteckcnis worden. Er wordt weer gereden op het bekende parcours in Haarlem-N.; de af stand zal nu 125 K.M. bedragen. De heer K. Lotsy bestuurslid der F.I.F.A. Tijdens het congres van de F.I.F.A. te Lu xemburg, is tot president herkozen de heer Jules Rimet. die reeds 25 jaar deze functie bekleedt. Ook onze stadgenoot de heer Karei Lotsy, werd opnieuw tot bestuurslid noemd. Voorts werd op hei congres besloten tot uitsluiting voor onbepaaiden tijd van Duitschland en Japan. Ten aanzien van Italië werden nog geen besluiten genomen Hongarije Syrië en Colombia werden tot de F.l.F A toegelaten. Jeugd Watervrienden naar Arnhem. Vrijdagmorgen vertrokken 60 jeugdleden van ..Watervrienden" van den Sportbond Arnhem om daar 5 dagen de gast te zijn de Arnhemsche Watervriendenjeugd. tocht is zeer gunstig verloopen. Vrijdag 16 Augustus komt een 60-tal leden van de Arn hemsche Watervriendenjeugd in Haarle zij zijn eveneens voor 5 dagen de gasten v de Haarlemsche Watervriedenjeugd. PRINS BERNHARD IN ENGELAND. Prins Bernhard is hedenmorgen voor een eendaagsch bezoek naar Engeland ver- trokken waar hij het militair opleidings kamp te Catterick zal inspccteeren. PREDIKBEURTEN HAARLEM, Ned, Herv. Kerk Groote Kerk Zaterdag 7.30: Avondgebed, de heer Joh. de Smalen. Zondag 10.: Ds. M G. Blauw van Overveen. 7: Bijzondere dienst Nieuwe Kerk 10; Ds. L A. Bodaan. legerpre- dikant. Noorderkerk 9; Ds. de Meijere. Beek bergen 10.45: Ds. W. van Limburg, predi kant te Amsterdam. Oosterkerk 10: dienst. Bakenesserkerk 9.30: Kinderkerk Kapel Bethel 9.30: Kinderkerk, mej. D. de Wijs, 10.45: Ds. de Meijere. te Beekbergen. In alle diensten: collecte voor de Prot Kerk in In- dië. Allc-Dag-Kerk. Alle werkdagen, behalve Zaterdag van 77.30 uur 's avonds Sn Groote Kerk, ingang Klokhuisplein, stiidi ngelisatie. 10: J. F. Snoeks, dankdienst. 7.30; J. H. Dijkstra, Evangelist. Wees een Zegen. Zuidcrkapel. 4: de heer J. Pcreboom, Evangelist te Ede. 7.45: Jeugdsamcnkomst. Opwekkingssamenkomsten. Donderdag 6: de heer J. A. Bruyn te Wassenaar. Vereeni ging van Vrijzinnig Hervormden. 10.30: Ds. A van Biemen, Vereenigde Doopsgezinde Gemeente. 10.30: Ds, C. P. Hoekema. Vrije Evangelische Gemeente. Gebouw Salem 10: Ds du Fossé. met koorzang 5: Brd. H. Avondmaal. Gereformeerde Kerk. Klopper- singel. 10: Ds. J. Kaptein van Lochem. 5: Ds. A. M. Boeyinga Wilhelminakerk. 10: Ds. K. Blom. 5: Ds. J. W. Siertsema. Zuid-Oos-, terkerk. 10: Ds. J W. Siertsema. 5: Ds. J Kaptein Geref. Kerk (Art 31). Begijnhof kapel 10.30 en'5: Ds A. Bos Chr. Gcr. Gem. Raaks. 10 en 4.30; Ds. Koltrop. Oud-Geref. Gemeente. Maandag 7.30: Ds E. van Dijk van Den Haag, Remonstr. GerefOrni. Ge meente. 10.30: Mej. Ds. M B de Lugt. Voorg. N. P. B. te Bloemendaal Evang. Lutli. Gein. 10.30: Prof. Ds P. Boendermaker. Christian Science. 10: Ned. taal; 11.15 Eng. taal. Gemeente des Heeren. 10 en 5: Openb. Godsdienstoefening, Herstel A post Zend. Gem. Wtlhelminastraat 21. 10 en 5. Dienst Ko/.ekruisersgenootschap. 7.15 n.m C. L J. Damme. Broedergemeente. 3: de heer A C. Prinsen, van Amsterdam. Pinkstergemeente. Zaterdag 7.30: Openlucht. Soendapleln. Zon dag 10 cn 4.30: Openbare Samenkomsten. Gein. Gods. v.m. 9,30 en 7.30 n.m,: Spre kers: 2 Amerikaansche Zendelingen. Bnp- tiste Gemeente, 10: Ds T. Jansmn. 5: Ds T. Jansma 8 n m.: Jeugddienst. Dinsdag 8 u. n.m.: Bijbellezing en bidstond. Hersteld Apostolische Zcndinggemecnte. 10 en 5: dienst. HAARI.KM-NOORD. Ned. Hervormde Gr- eente. Julianakerk Zaterdag 7.30: Avond-1 gebed. Zondag 10: Ds G. J. Sanders, van Assen. Immanueikerk. 10: Prof Dr. G Se- venster, van Leiden 7: Ds. G J Sanders Geref. Kerk. Noord-Schoterkerk. 9 en 10.30: Ds. A. M Boeyinga. 5: Ds. K, Blom. van Goenga, Chr. Ger. Gemeente. 10: Leerdienst Ds. M Holtrop. HEEMSTEDE. Ned. Herv. Kerk. Wilhcl- mlnaplein. 10: Ds. Aalriers. Kapel Nienw- Vredeirhof. 10.30: Ds. Nieuwenhuizcn. Hxtrn coll. Zending Indië. Ned. Prot. Bond. 10.30: Prof Dr. G. A. van den Bergh van Eysinga, van Bloemendaal. Geref. Kerk. Koediefs- laan. 10: Ds. K, W. Derksen van Maassluis. 7: Ds E de Jong. Camplaan. 10 Ds. E. de Jong. Pematang-Slanter. 7: Ds K W. Derksen. Geref. Kerk onderh Art. 31 K O. 8.15 cn 15: Ds. J. Keizer. In den middag- dienst Openb. Bel. BLOEMENDAAL. Herv. Kerk. 10: D. J. Spelling Dzn. Ber Pred. 1« Noordwijkerhoul Extra collecte v. d. Kerk in lndië. Vrt(e Ka tholieke Kerk. 10.30: Gezongen H. Mis. Soefi-Beweging. 4.30: „Wanneer God roept" OVERVEEN. Ned. Herv. Kerk. 10: Ds. 11. d. Loos, van Haarlem. Extra collecte v. d. Kerk Sn Indië. BENNEKROEK. Ned. Herv. Kerk. 10: Ds. G. Lekkerkerker Heilig Avondmaal. 7: is. G. A. Alma. van Llsse, Jeugddienst, ieref. Kerk. 10 en 5: Ds. J. v. Wijngaarden SPAAKNDAM. Ned. Herv. Kerk. Spaarn- dam-Oost, Oude kerk. 10: Ds. H. j. Plagge- mars. Spaarndam-West. Kon. Emmaschool, Ilaafstraat. 10: Ds, Pettinga Jeugdgebouw. Kanariestraat. 10: Kinderkerk. AERDKNHOUT. Relig. Kring. 10.30: Ds. Joh. Bronsgeest. Velsen ZANDVOORT. Gereformeerde Kerk. Ju- llanaweg. 10 en 5: Ds. H. J. Riphagen, te Bedum. bpci'Ituiiiwcrk Maandag beginnen vacanticspolcn. Ondanks de moeilijkheden, welke het Verbond van Haarlemsche Speeltuinver- eemging moet oplossen, is het bestuur er toch in geslaagd de kinderen van leden m de gelegenheid te stellen tijdens de vacantie aan spelen deel te nemen. En kele tuinen zijn in gereedheid gebracht cn daar zal de jeugd van Maandag a.s. af gedurende enkele weken bijeenkomen. Leden van vereenigingen, wier tuinen nog niet in orde gemaakt zijn, kunnen zich vervoegen aan andere plaatsen. Op die wijze hoopt men het vacantiewerk op bescheiden schaal te hervatten. Uitslui tend leden kunnen van de tuinen ge bruik maken. Aan voldoende geschool de 1 eiders(sters) ontbreekt het nog. Het bestuur prijst zich gelukkig, dat ouders zich beschikbaar stellen deze taak waar te nemen. Voor het komende jaar hoopt men meer aandacht aan de leiding te kunnen besteden door het houden van cursussen enz. Verwacht mag worden, dat de dit jaar te houden vacantiespe- len in den smaak zullen vallen en dat er volgend jaar een uitgebreider pro gramma uitgewerkt kan worden. Dan zullen vermoedelijk alle tuinen in orde zijn. hetgeen tevens beteekent, dat het reeds bestelde materiaal voor de in richting aanwezig is. ORGELBESPELING Er wordt een orgelbespeling gegeven in de Groote of S! Bavo-Kerk te Haarlem op Dinsdag 30 Juli 1946 's avonds van 8—9 uur door George Robert. Het programma luidt: 1. Ricercar, Orl. Lassiis (1522—1594). 2. Courante met variaties. Peter Cornet (1562—1626). 3 .Air, J. B. Loeillet (16801730). 4. Predudium en Fuga C gr. t (J. S, Bach (1685—1750) (Peters Bd. IV No. 1). 5. Koraalvoorspelen. J. S. Bach, a Wachet ouf. ruft uns die Stimme; b. Nun komm' der Meiden Heiland; c. Nun freut euch. lieben Christen g'mein. 6. Passacaglia en Dubbel- fuga C kl. t„ J. s. Bach. Scherper toezicht op het wegverkeer Binnenkort kan een verscherpt toezicht op het civiele en militaire wegverkeer worden verwacht. Voorts zullen strengere eisehen worden gesteld voor het verkrij gen van een militair rijbewijs. De moto rische vervoermiddelen van land-, zee- lucMstrijdkrachlten zullen opnieuw ge registreerd en van bijzondere registratie nummers worden voorzien. OFFICIEELE PUBLICATIE. OIRTRIBUTIEDIENST HAARLEM Mededeeling No. 160. UITREIKING BONKAARTEN voedingsmid delen K L 610. In het tijdvak van 29 Juli t.m, 30 Augustus a s. zullen in het Centraal Uitreiklokaal „De Vleeschhal" Groote Markt, de navolgende distributiebescheiden worden uitgereikt: Houders van Uit te reiken: In te leveren inlegvel: GB 605 GC 605 GD 605 GE 605 KB/LB 610 KC/LC 610 KDÏLD 610 HE/LE 610 het A 602 (violet) C 602 D 602 E 602 Zelfverzorgers dienen zich voor de ont- angst van deze bonkaarten te wenden tot de afdeeling ..Bijzondere Arbeid", Zijlstraat 62, alhier. Af kruising T. «D. Bij deze uitreiking moet in het vakje 407b van de T D. een diagonaal kruisje worden geplaatst. De uitreiking geschiedt volgens onderstaan* i lelter-indeeling: Maandag 29 Juli 1946.... A Dinsdag 30 Juli 1946Ba t.m. Be<z Woensdag 31 Juli 1946... Bi t.m. Bok ilrrilag t Aug. 1946 Bol t.m. Bram VrUdag 2 Aug. 1946 Zaterdag 3 Aug. 1946.. Maandag 5 Aug. 1946.. Dinsdag 6 Aug. 1946 Woensdag 7 Aug. 1946 Donderdag 8 Aug. 1946 Ga t.m. Goz Zaterdag 10 Aug. 1946.. restant G Maandag 12 Aug. 1946.. H t.m. Hen Dinsdag 13 Aug. 1946 Her t.m. Hor Woensdag 14 Aug. 1946 restant H en i' Donderdag 15 Aug. 1946 J en Ka t.m. Ker Vrfjdag 16 Aug. 1946.. Kes t.m. Koz Zaterdag 17 Aug. 1946.. restant K Maandag 19 Aug. 1946.. La t Dinsdag 20 Aug. 1946.. i Meu Woensdag 21 Aug. 1946.. restant M en N Donderdag 22 Aug. 1946 O en Pa t.m. Pop Vrfjdag 23 Aug. 1946.. restant P. Q er. R t.m. Rus Zaterdag 24 Aug. 1946.. restant R en Sa t.nr Schik Maandag 26 Aug. 1946.. Schil t.m. Spro Dinsdag 27 Aug. 1946.restant S en Ta t.m Truf. Woensdag 28 Aug. 1946 restant T, U, Va t.m Vis Donderdag 29 Aug. 1946 rest. V. Wa t.m Wen Vrijdag 30 Aug. 1946.. restant W X. Y, Z en na-uitreiking Geopend voor het. publiek: Maandag t m. Vrijdag van 8.30—12 15 uur en van 14 00—16.45 uur. 's Zaterdags van 8.3b—12.15 uur. Voor SPAAKNDAM geschiedt de uitrei king in het dienstgebouw aldaar van de Ge meente Secretarie en wel op: Dinsdag 6 Augustus 1946 van 9.00—12 00 uur: letters A t.m. G van 14 00—16 oo uur: letters H t.m. N Woensdag 7 Augustus 1946 van 9.00—12.00 uur: letters O t.m. U van 14.00—16.00 uur: letters V t.m. Z Do distributiebescheiden zullen slechts worden uitgereikt aan diegenen, van wie de Tweede Distribuliestamkaart bij de recon structie van het Bevolkingsregister van een eontrólezegel T. D. 2 en dienststempel is voor zien. Aan personen beneden den leeftijd van 18 jaar zullen geen distributiebescheiden wor den medegegeven. HAARLEM. 26 Juli 1946. De Directeur, A. VAN DRIED AM. P. O. Diet. D/K.

Haarlem's Dagblad | 1946 | | pagina 2