't OPKLAPBEDDEN PALEIS ADM. KRACHTEN schoonmaaksters Te koop wegens verhuizing „STAALFJEUBEL" INI 92 VAN NELLE'S Alkmaar vraagt de Oterleekse staf terug Amsterdamse Beurs Heemstede Bloemendaal Reorganisatie van de Reinigingsdienst Pruimen op sap Appelmoes Tomatenpurée 1.- 60 i buk Sprits HlSSETeZOSM V meisje KNOP Leraar Engels M.O. Gezoute groente H. BOOGAARD T warunsyr VRAAGT: ARETTENPAPIER DONDERDAG 24 JANUARI 1952 HAARLEMS DAGBLAD - OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT 6 Scheepvaart Een gouden feest Voorlichting beroepskeuze Zandvoorters hadden hem van Bloemendalers gekaapt Adverteert in dit blad helder flink De koeien worden duur onze prijzen blijven laag! SLAGER 1c of 2e klas handzetter reserve macliinezetter Aankomende BEDIENDE ETALEUR Sperciebonen 50 ct. p. p. Snijbonen 40 ct. p. p. Andijvie 50 ct. p. p. Vrijstaand Landhuis RUIMT OP SPREKENDE VOORDELEN 2 ro1 on SLAGERSBEDIENDE ERVAREN KOTTERAAR PLAATWERKERS We kunnen weer volop genieten van De Gruyfer's kwaliteits koffie! En zo extra voordelig door 10% korting1 /ze*? /Cz&e Albireo, 23 van Buenos Aires te R'dam. Algenib, 23 te Bahia. Abbedijk. 21 van R'dam te Houston. Amsteldijk, pass. 22 Scilly's. Abbekerk, 22 van Sydney naar R'dam. Aldabi, pass. 23 Fernando Noronha. Agamemnon, 22 460 m. NO. Fahal. Akkrumdijk. 22 van R'dam te Hamburg. Aldegonda, 22 van Pladju naar Bangkok. Amsteldiep, 22 800 m. W. ten Flores. Amstelpark, 22 320 m. N.NO. Bermudas. Alhena, 22 300 m. N. St. Paulsrock. Alpherat, pass. 22 Bermudas. Armilla, 20 van Saigon naar Haiphong. Averdijk, 22 780 m. VV. ten Z. Scilly's. Aagtedijk. 30 van Buenos Aires te New York verwacht. Aalsdiik, verm. 24 v. R'dam naar Golfhavens. Aardijk, 22 120 m. Z. Bermudas n. Le Havre. Alloth, 28 Recife verwacht. Alkaid, 24 Buenos Aires verwacht. Amstelstad, verm. 23 v. Beyrouth n. Port Said. Arastelvaart, 22 300 m. W. ten N. Key West. Arendskerk, 22 van Bremen naar Antwerpen. Arnedijk, verm. 30 v. New Orleans n. R'dam. Aagtekerk, 22 v. Cebu, naar Singapore. Agamemnon, pas. 23 Azoren naar Barbados. Annenkerk. 23 van Marseille n. Duinkerken. Arunda, pas. 23 Miami. Axeldijk, 24 te New Orleans. Alphacca, 24 te Montevideo. Ampenan, 24 te Philadelphia. Argos, 24 van Amsterdam te R'dam. Bennekom, 23 van Brunsbüttel naar Hamburg. Bantam, pass. 22 Kp. Vincent. Bali, 23 bij Ceylon verwacht. Bcngkalis, verm. 28 v. Singapore n. Lorenzo Marques. Bintang, verm. 24 v. Manilla n. Honoloeloe. Blommersdijk, 25 v. R'dam te New York verw Borneo, 24 v. Tj. Priok te Semarang verw. Baarn. 23 van Arica n. Antofagasta. Beverwijk, 24 van R'dam naar Savona. Boskoop. 24 Cristobal verwacht. Bloemfontein, 22 te Zanzibar. Boschfontein. 24 v. Amsterdam naar Hamburg. Caltex Nederland pass. 22 Kp. Vincent. Caltex The Hague, pass. 22 Burlings. Caltex Leiden. 22 dwars Kp. Carbon. Castor, 22 v. Kingston naar Mobile. Celebes. 25 Aden verwacht. Ceronia, pass. 23 Azoren. Delft. 22 540 m. W.ZW. Madeira n. La Guaira. Duivendrecht, 22 240 m. N.NO. Paramaribo. Drente, 23 v. R'dam naar Balikpapan. Danae, 23 te Oran. Erinna, 23 van Miri te Pladju. Edam, 23 v. New York te R'dam. Felipes, pass 22 Anamba eil. Friesland (KRL), 28 v. Kopenhagen te R'dam verwacht. Friesland. (SSM), 22 van Londen te Huelva. Farmsum, 22 van R'dam te Newport News. Graveland, 22 van Las Palmas. Gooiland, 23 bij Fernando Noronha. Garoet, 25 Aden verwacht. Haarlem, 23 v. Maracaïbo n. Meer v. Maracaïbo Hoogkerk, pass. 22 Kp. Elefante. Hydra, 22 420 m. W.NW. Finisterre. Heemskerk. 22 dwars Port Soedan naar Aden. Heelsum, 23 te Antwerpen. Helder, 23 van Antwerpen te Amsterdam. Helicon, 24 van Curacao te Aruba. Hersilia, 23 v. Buenaventura n. Cristobal. Haulerwijk. 24 teruggekeerd te Ponta del Gada. Ittersum, 22 500 m. Z. Kp. Race. Indrapoera. 22 dwars Port. Soedan. Japara (KRL), 22 van R'dam naar New Orleans Jagersfontein, pass. 22 Lissabon. Johan v. Oldenbarncvelt, 23 v. Amsterdam n. Sydney. Kalap. 22 van R'dam naar Tj. Priok. Katwijk, 23 v. Amsterdam te Delfzijl verw. Kalabahi, 22 v. Tj. Priok naar Singapore. Kota lnten. 22 rede Semarang. Kedoe, 22 540 m. NW. Anderhalfgraadskanaal. Kieldrecht. 23 v. Alexandrië naar Genua. Lemsterkerk, pass. 22 Aden. Lombok. 21 v. Vancouver n. Singapore. Laertes, 22 van Malmci naar Hamburg. Leuvekerk, 22 nog te Damman. Langkoeas, 23 bij Ceylon, 26 Penang verwacht. Loosdrecht. 24 te Madras. Limburg. 23 van R'dam naar Antwerpen. Maaskerk, 22 van Dakar naar Antwerpen. Meliskerk, 22 van Marseille n. Antwerpen. Merwede, pass. 22 Bermudas n. Charleston. Muiderkerk. 23 te East London. Maasland, 23 v. Buenos Aires te Amsterdam. Mariekerk, 22 van Port Said. Maashaven, pass. 22 Finisterre. Malea, 22 dwars Muscat. Mapia, 22 rede Semarang. Marken, 22 690 m. ZW. Lands End. Mentor, 22 van Beyrouth naar Messina. Mirza, 22 dwars Lissabon. Musi, 23 van Balikpapan te Ambon. Markelo, 23 150 m. O.NO. Madeira. Meerkerk. 22 dwars Port Soedan n. Aden. Maas, 23 te Algiers. Madoera, pass. 23 Fernando Noronha. Metula, 22 van Townville n. Balikpapan. Molenkerk, 24 v. W. Afrika te Amsterdam. Noordwijk. pass. 22 Kp. Vincent. Nigerstroom. 24 Takoradi verwacht. Noordam, 23 620 m. O. Kp. Race. Ondina, 22 van Port Said. Oranjestad, 22 v. Aruba naar Curagao. Ootmarsum, 22 700 m. W. ten N. Flores. Oberon, 22 560 m. O. ten ZZ. Barbados. Orestes. 23 v. New York te Port au Prince verw. Prins Joh. W. Friso, verm. 26 v. R'dam n. St. John. Pygmalion, 22 v. Port of Spain n. Georgetown Polyphemus, pass. 23 Malta. Prins Philips Willem, 24 te Le Havre. Prins Willem v. Oranje, 24 v. R'dam te Valencia Parkhaven, pass. 23 Recife. Riouw, pass. 22 Sabang naar Aden. Rossum, 23 v. Huelva te Rieme. Reyniersz, 22 v. Soerabaja naar Ampenan. Rotula, 22 290 m. ZW. Flores. Rijnland. 22 180 m. N. ten O. St. Vincent. Rempang, 26 Colombo verwacht. Rijnkerk. 22 dwars Port Soedan. Radja. 24 v. Port Swettenham te Penang verw. Sloterdijk,, 23 te Port Swettenham. Sarpedon, 23 v. Amsterdam te La Guaira. Sommelsdijk, 23 te Antwerpen. Sambas, 23 v. Bangkok te Singapore. Schiedijk, 22 van Semarang naar TJ. Priok. Soestdijk, 22 400 m. W.NW. Flores. Stanvac Benakat, 22 van Sungeigerong naar Bangkok. Stanvac PendopO, 22 van Soerabaja naar Sung eigerong. Swartenhondt, 23 v. Balikpapan te Menado verwacht. Salatiga, verm. 23 v. Colombo n. Aden. Salawati, verm. 23 v. Amsterdam n. Soerabaja. Stanvac Djirak, 22 250 m. N. ten W. Singapore. Sumatra, verm. 30 v. Amsterdam n. Balikpapan Stad Vlaardingen, 22 620 m. ZW. ten W. Flores Stad Leiden, pas. 22 Azoren. Stad Schiedam, pass. 22 Dakar. Stad Breda, 22 900 m. O. ten N. Bermudas. Stad Dordrecht, 22 bij Finisterre. Stad Alkmaar. 22 van Galveston n. Nederland Stad Maastricht, pass. 23 Finisterre. Stad Arnhem. 23 van Londen naar Pepel. Stad Maassluis, verm. 25 v. Vlaardingen naar Stentor, 23 v. Pto. Plata n. A'dam via Antw. Skaubryn, 23 bij Minicoy. Slamat, 23 7 u. v. Djeddah. Livorno. Tawali. 22 Suez naar Alexandrië. Tjisadane, 22 v. Zanzibar n. Singapore. Tegelberg, 22 v. Port Elizabeth n. Kaapstal Tongkol, 22 v. R'dam naar Tj. Priok. Themisto, 22 330 m. W. ten Z. Ouessant. TJibesar, 22 1170 m. O. NO. La Plata. Tjiluwah, 22 van Soerabaja naar Makassar. Triton, 22 van New York te Curagao. Taria, 22 240 m. NO. Kp. Padaran. Tomini, 29 Aden verwacht. Triton, 23 v. Curagao te La Guaira verwacht Talisse, 23 v. Hollandia n. Makassar. Teiresias, 23 v. Liverpool n. Port Said, Tjipanas, 23 v. Manilla n. Hongkong. Tarakan, 23 v. New York n. Philadelphia. Veendam, 23 13.40 u. v. R'dam te New York. Wieldrecht, pass. 22 Celon. Waterman. 22 van Sydney te R'dam. Waal, 22 van Maracaïbo naar Jacmel. Westerdam, 22 570 m. W. Scilly's. Winsum, 22 bij Finisterre. Weltevreden, verm. 27 v. San Francisco nas Bombay. Woonsdrecht. 22 bij Kp. de Gata verwacht. Willem Ruys, 23 van Southampton n. Port Salit Winterswijk, 23 bij Gibraltar. [Jsel, 23 te Limasol. Zaan, verm. 25 v. Setubal naar Nederlanl Zijpenberg. 22 150 m. O. Kp. de Gata. Zuiderkruis, pass. 23 Ouessant. Onder grote belangstelling uit alle streken van het land herdacht de Petrolin Company te Haarlem Woensdag het feit dat zij een halve eeuw geleden werd opgericht. Op zeer bescheiden voet begonnen, is het bedrijf (dat voor een groot deel fabriek is van stofbe- strijdingsmiddelen als veegpoeder, was en poetsmiddelen en zich voorts heeft gespecia liseerd als groothandel in hotelbenodigdhe den) uitgegroeid tot een moderne onder neming die thans gehuisvest is in het grote gebouw aan de Bakenessergracht no. 12. Des morgens kwam het personeel in het gebouw bijeen, waar door één der personeels leden het gezamenlijk geschenk werd aan geboden, een grote zwart marmeren gedenk plaat. De beide directeuren, de heren J. C. Segerdahl en J. Grijmans, betuigden hun dank en wezen er op dat het geschenk de uitstekende verstandhouding tussen directie en personeel tot uiting brengt. Deze kwam ook nog op andere wijze tot uiting; het per soneel ontving namelijk als feestgeschenk een enveloppe met inhoud. Des middags werd in restaurant Brinkmann op de Grote Markt een receptie gehouden, welke zeer druk werd bezocht door zaken relaties en vrienden uit het gehele land, o.a. waren aanwezig afgevaardigden van het ministerie van Binnenlandse Zaken en van de Vakgroep Poetsmiddelen. Ongeveer 60 fraaie bloemstukken waren even zovele ge tuigen van de waardering die men voor het werk van de jubilerende onderneming heeft. De burgemeester van Haarlem mr. P. O. F. M. Cremers zond een schriftelijke gelukwens. Een diner in hetzelfde restaurant was het slot van deze dag. Enige tijd geleden moest de afdeling be roepskeuze van het Gewestelijk Arbeids bureau te Haarlem haar werkzaamheden belangrijk inkrimpen. Dit was een gevolg van de bezwaren die particuliere bureaux voor beroepskeuze bij de regering hadden ingebracht en waarbij gevraagd werd een einde te maken aan de concurrentie die zij ondervonden van de betrokken afdelingen van de Gewestelijke Arbeidsbureaux in ons land. Er werd toen door de Minister beslist dat deze afdelingen alleen nog voor lichting mochten geven in gevallen waarin dat wenselijk was bij werkloosheid, scho ling en herscholing. Nu evenwel door het rijk een subsidie regeling is gemaakt voor de particuliere bureaux heeft de minister tevens beslist dat de afdelingen voor beroepskeuze van de Gewestelijke Arbeidsbureaux weer hun werkzaamheden op de oude voet mogen hervatten. Dit geldt dus ook voor de be trokken afdelingen van het Gewestelijk Arbeidsbureau te Haarlem. Ieder die dus voorlichting bij beroepskeuze wil hebben kan zich tot dit bureau wenden. Dit geldt ook voor kinderen die binnenkort een school zullen verlaten. Aan het bureau werken een vrouwelijk en een mannelijk ambtenaar. In Haarlem wordt dus de oude stand van zaken hersteld dat men twee bureaux voor beroepskeuze heeft die door de overheid bekostigd worden, namelijk de hierboven bedoelde rijksinstelling en het gemeentelijk bureau voor beroepskeuze. Natuurlijk wor den de Haarlemse kinderen in het alge meen naar het gemeentelijke bureau ver wezen. De scholen van de buitengemeen ten maakten daarentegen veel gebruik van de voorlichting van het Arbeidsbureau. In gebouw „Domi" in Overveen werd Woensdag door de vereniging Vrijwillige Brandweer Bloemendaal voor leden en hun introducés een cabaretavond gehouden. Deze avond werd verzorgd door het caba ret „Mascotte", met een programma, dat getiteld was „Leven in de brouwerij". Na het cabaret bleven de brandwachten nog tot twee uur dansend bijeen. Een orkest onder leiding van Jan van Aken gaf de maat aan. Het was onder dit dansen, dat allen wer den opgeschrikt, toen een lid van het Zand- voortse brandweercorps die via een ruit van de kleedkamer in het gebouw was binnengedrongen van het toneel af plot seling een grote sprong maakte naar de Oterleekse brandweerstaf, die aan de zol dering hing. Dit was een voorteken van het offensief dat de Zandvoorters die nacht nog zouden doen. Want de staf is daarna weliswaar door waarnemend commandant Houtgraaf in bijzijn van de als getuige op tredende commandant van het Zand- voortse corps, de heer Van Noort, naar de brandweergarage aan de Rustenburgerweg gebracht, maar daar wordt hij thans niet meer gevonden. Op deze plaats zwermden gedurende een groot deel van de avond en i-3Nederl. 47 A.K.U Lever Brothers Philips Gloeil. Nwe Philips Kon. Petroleum A'dam Rubber Holl. Amer. Lijn N. Scheepv. Unie H.V.A Deli Mij Amsterd. Bank Rotterd. Bank Twentse Bank Anaconda Copper Bethlehem Steel Republic Steel Shell Union Tidewater U. S. Steel N. Lever Brothers Slotkoers Openings gisteren koersen 8416/in 84,s/jg 157/, 157 188% 188/ 168% 169 164/ 164/ 287 287 92 91/ 180/ 180/ 145/ 143/ 99 97/ 71/ 72/ 166/ 167 166 166 163/ 163 60u/jc 59/ 57/ 57/ 47/ 47 76/ 76/ 53/ 53/ 45/ 44/ 182/ 182/ de nacht reeds leden van alle mogelijke brandweercorpsen uit de omgeving rond. En naar wij vernemen, zijn de Zand voorters er in de afgelopen nacht in ge slaagd, de veelomstreden staf toe te voegen aan de inventaris van hun kazerne in Zand voort. Inmiddels heeft de Alkmaarse brand weercommandant in opdracht van de bur gemeester van Alkmaar de Haarlemse brandweer verzocht er zorg voor te dra gen dat de Oterleekse staf weer zo spoedig mogelijk in Alkmaar terug komt. (Het materiaal van de Oterleekse brandweer is namelijk overgenomen door de brandweer te Alkmaar). De Haarlemse brandweer zal nu de staf in Zandvoort opvragen. Aan de siichting Klinisch Hoger Onder wijs te Rotterdam is geslaagd voor het semi- artsexamen J. van Baar te Haarlem. Voor Puttens opbouw De Jan van Goyenstraatvereniging deelt mede dat op 5 Februari de trekking van de loterij die door haar georganiseerd is voor Puttens opbouw zal plaats hebben. Er moeten evenwel nog 1500 loten ver kocht worden. Wie een rijwiel wil winnen of een andere prijs weet nu wat hij daar voor kan doen. In Maart of April wordt het vierde huis in Putten door de vereniging overgedragen. De Christenvervolgingen in China Onder grote belangstelling werd Woensdag middag en -avond in het R.K. Verenigings gebouw een film gedraaid over de kerkver volging in het tegenwoordige China dat onder communistisch bewind staat. De toelichting werd gegeven door Pater P. Wammes die zelf heeft ondervonden wat het wil zeggen, in het rode China te leven. Hij werd in 1948 met nog enige andere Christenen door een rechtbank ter dood veroordeeld, doch dankte zijn leven aan het feit dat honderden gelo vige Chinezen hen bevrijdden. Er zijn nu ruim drie weken verlopen sinds de reorganisatie van de reinigings dienst in Bloemendaal een feit werd. De eerste twee weken is het, wat de vuilnis ophaaldienst betreft, nog experimenteren geweest. Daar de gemeente bovendien niet de beschikking heeft over een reserve auto, kan een mankement aan een der beide roltrommelwagens al gauw tot ver traging aanleiding geven. De Bloemen dalers kunnen er overigens op rekenen, dat het vuil wordt opgehaald op de daar voor bestemde dag; ook al zou de vuilnis auto wegens vertraging pas tegen het einde van de middag kunnen verschijnen. De verwachting dat het aantal uitgereikte vuilnisemmers van 5500 tot over de 6000 emmers zou stijgen is inmiddels bewaar heid geworden. In de eerste weken wer den nog ruim vijfhonderd emmers afgele verd, wat in de wijkindeling echter geen verandering heeft gebracht. De emmers kunnen bij normaal gebruik tien jaar mee gaan. Het schoonheidsbeeld der gemeente is door de reorganisatie van de vuilnis ophaaldienst en door het in gebruik nemen van de veegfietsen ten goede veranderd. De bewoners kunnen aan de reinheid van het straatbeeld meewerken door de emmers gesloten te houden. De emmers moeten aan de rijweg geplaatst worden, dus niet vóór of in de tuin. Oude emmers zullen voortaan niet meer geledigd worden. Binnenkort zal hierover door de dienst van Publieke Werken huis aan huis een folder worden verspreid.. Men is verplicht de emmer schoon te houden en is aanspra kelijk voor het beschadigen en zoekraken ervan. De roltrommelwagens zullen in de twee de helft der week iets vroeger komen dan in de eerste helft, omdat er dan door de langere periode een Zondag extra meer vuil wordt aangeboden. De tien veegfietsen in de in evenzovele wijken verdeelde gemeente, blijken even eens een grote verbetering te zijn. De dienst werkt vlugger, doordat het straat- vuil niet steeds naar een belt gebracht be hoeft te worden. Volle emmers kunnen op enkele punlen in de gemeente tegen lege worden verwisseld. BURGERLIJKE STAND GEBOORTEN: G. Holling—de la Fosse, z.; H. M. van Zijll—Mos, z.: L. Windhorst— Schoemaker, z.; D. C. v. Haarlem—Snijders, dochter. ONDERTROUWD: A. H. Schakel en S. L. Carlgren; J. E. v. d. Boon en E. J. de Jong; A. Leemhuis en J. Houtgraaf. GEHUWD: P. Th. den Haan en C. Preu- ninger; J. Langeloo en K. G. C. v. d. Vlag; A. Weill en C. E. Borsten. OVERLEDEN: Mw. M. de Zwart—Verstra ten, 69 j.; F. A. van Zwijndregt, 75 j. Liefdadigheidsvoorstelling van Kennemer Lyceum Vereniging Door de toneelclub van de Kennemer Lyceum-Vereniging werd omstreeks Kerstmis voor de leerlingen van de school een opvoe ring gegeven van het toneelstuk „The Rising Generation", dat in et Nederlands werd vertaald door de rector van het Lorentz Lyceum te Eindhoven, dr. H. W. van Tricht. De uitvoerenden, die aan het instuderen van dit blijspel heel wat vrije tijd hebben moe ten geven, vonden het jammer dat zij die moeite slechts voor een tweetal opvoeringen hadden gedaan. Zij hebben daarom het lof waardige initiatief genomen om op Dinsdag 29 Januari nog een voorstelling van „Het opgroeiende geslacht" te geven in de aula van hun school en om de opbrengst van deze avond te schenken aan het kindertehuis van de stichting „Wees een Zegen" aan de Hoge Duin en Daalseweg. Mocht de zaal dan uit verkocht zijn, dan zal cr nog een extra op voering plaats hebben. De regie is in handen van de heer N. W. Tol uit Santpoort, regis seur van de Kennemer Toneelkring. Het stuk handelt over de levensgewoonten van de hedendaagse jeugd. 250 gram Cacao 250 gram Thee zeer geurig en pittig 1 flacon Honing echte bijenhoning 1 grote flacon 1 grote flacon van goudreinetten 5 blik inhoud 250 gram VROOM DREESMAi\\ a\ftwc)uf, SOPH I ASTRA AT-15 KORTE WOLSTR.4 TEL—13516 Per 1 Febr. gevraagd: v. d. dag of voor d. e. n., zelfst. kunn. werken en be slist v. g. g. v., in klein ge zin. Mevr. Slansky, Camp- laan 26. Heemstede, tel. 38697 Wij noteren voor prima Hollands rundvlees: Haas f 2.—, Biefstuk f 1.90 Rosbief f 1.80, Ribstuk f 1.75, Riblappcn f 1.70, Magere lappen f 1.65, mooie doorregen Lappen f 1.55, Gehakt half om half f 1.20, dik Rundvet bij vlees f 1.Varkens kop f 0.65 p. p. Varkens poten f 0.40 p. p. Varkens- carbonade f 1.60, 2 ons Pekelvlees f 0.75 RIJKSSTRAATWEG 215 bij de brug Gevraagd op middelgrote handelsdrukkerij te H'lem Brieven no. 9005. Direct gevraagd min. lft. 23 jaar. Werktijden van v.m. 7 uur tot n.m. 4.30 uur. Aanmelden dagelijks van 9—12 en 25 uur CEMSTO, Nas- saulaan 32, Haarlem. GEVRAAGD actief en met aanleg. C- J. SCHRAVENDIJK, Grote Houtstraat 51. Aanbiedingen schriftelijk of van 1012 en 35 uur. GEVRAAGD voor direct door taleninstituut. Brieven onder no. 9006 aan het bureau van dit blad. Kwaliteit gelijk als diepvries. Verder elke dag aanvoer van verse groenten en fruit tegen de laagste pr(js alleen bjj het bekende adres: KLOOSTERSTRAAT 27 - HAARLEM-NOORD TE KOOP GEVRAAGD Omgeving Haarlem bev. plm. 10 kamers, gar., c.v., grote tuin, LEEG TE AANVAARDENEvent, in ruil voor huurjlat te Amsterdam. Br. 9011 Bur. v. d. blad. 10% extra korting op onderstaande prijzen. 1 pers. Divanbed 19.—. 1 pers. Bedstel 29.—. 2 pers Bedstel 48.Verder Opklapbedden, Ombouwen, Dubbel divanbedden, Javakapokbedstellen, Verende matrassen Alles eerste klas en 15 jaar garantie. Spotprijzen. MONSTERKAMERS ORIONWEG 8 - HAARLEM-NOORD bij Zaanenlaan. Gesloten huis. Telefoon 23932 1 kamer ca. 3.80x5.70 wollen bouclé (grijs), in staat v. nieuw. Telef K 2560 - 8100, Willem de Zwijgerlaan 1 Santpoort. ^CltOOl ttVfNSMIDQ[ttNtED«l)F im Santpoorterstraat 54 tel. 14190 Kinsbcrgenplein 13 tel. 19358 Reycr Anslostraat 1 tel. 25394 Raadhuisstraat 15 Heemstede - tel. 39731 1 pot JAM voor 33 500 gram AA BRUINE BONEN 2 rol BESCHUIT 0Q voor UÜ 250 gr. VANILLE- IA RUITJES, prima d f zandkoekje voor CLOSETPAPIER /U 200 gram Aft witte of gekleurde /M HAGELSLAG voor 100 gram HAM 40 250 gram BISCUIT 00 voor iJ 200 gram HAM Qfl VLEESPAKKET so gram ham Samen voor 50 gram PLOKWORST C Cü **4- 50 gram GEKOOKTE WORST Cl« Fa. C. BOOY ZN., Barrevoetestraat 17, lel. 11489, vraagt wijk kunnende bedienen. Bij de N.V. Fabriek en Handelsbureau „NEDERLAND" te Haarlem kunnen ge plaatst worden enige jeugdige Schriftelijke sollicitaties met opgave van genoten schoolopleiding te richten aan het kantoor: Donkere Spaarne 22 Patent machinefabriek J. E. NAUTA, Ged. Oude Gracht 144 Haarlem, vraagt voor direct een VELSEN FABRIEK VAN STALEN KANTOORMEUBELEN EN LASSERS Aanmelden Staalhaven 12 ROODMERK p. 250 gr. f 2.04 BLAUWMERK p. 250 gr. f 1.96 ORANJEMERK p. 250 gr. f 1.86 Cofteïne-Yrije koffie p. pak 2.50 B2AI2<i U geniet dubbel van Uw shag met dit sigarettenpapier. Van Nelle maakt het: dat zegt alles l

Haarlem's Dagblad | 1952 | | pagina 8