f '4 contanl 4975 39 Groningse huisvrouwen proeven biefstuk... PHILIPS J. H. KORSTJENS F. J. Damave Haarden - Kachels JÏCtÉCl PHILIPS 75 ntrasten Au petit Louvre En dat voor echte C&A-prijzen! en gaan terstond over op dubbelgecrèmed Diamant VRIJDAG 25 SEPTEMBER 1953 HAARLEMS DAGBLAD - OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT SPECIALISTEN in het STOMEN, VERVEN en VERVORMEN van Uw OUDE HOED naar de nieuwste Parijse mo dellen. gevestigd 1913. ZIJLSTRAAT 66 Tel. 13510 RADIO-GRAMOFOON Tafelmode! in populaire prijsklasse! Topkwaliteiten voor echte Type HX 424 A Gepolitoerdekast, platenspeler met 2 draaisnelheden. Speelt normale-, langspeel- en minigroove-platen Desgewenst, zonder vooruit betaling. Ook leverbaar compleet met tien gramofoonplaten naar keuze, met kleine verhoging^ per week C&A-prijzen! Onze wintercollectie is gereed. Bijzondere zorg is besteed aan de kwaliteit. Hier ziet U enkele voorbeelden van de Topklasse, kwaliteiten die aan de hoogste eisen voldoen. Regenjas van vastgeweven, katoenen gabardine met warme capiton-voering in de mouwen en in bet bo venstuk tot in de taille. Windbreker van vastgewe- ven. katoenen gabardine met lekkere warme teddy, kraag, geheel gecapiton- ;rd. Deze winterjas is in alle opzichten eerste klas: zware- zuiver wollen doorgeweven ulsterstof, moderne coupe, volmaakte pasvorm, zorgvuldige afwer king, in de nieuwste grijze modetinten. Een staaltje van vakmanschap, maar niet minder een staaltje van de prestaties van C&A. In alle male a Etna Luxe Salamanderkachels E. M. Jaarsma - Permanent Duplex Beckers - Faber enz. Gen. Cronjéstraat 82 Telefoon 13055 In Hotel Frigge te Groningen keurden 21 huisvrouwen biefstuk. Dat was op 25 Juni j.I. Ieder kreeg 2 aparte porties (A en B) maar van dezelfde kwaliteit en eender gebakken. Geen der dames wist ech ter, dat bij 't bakken van A dubbel-gecrrwrd Diamant was gebruikt, bij "t bakken van B ■evenveel gewoon vet. Maakte dit wat uit? Heel veel zelfs! Kijk maar eens naar de cijfers, die de Groningse huisvrouwen beide porties gaven A-metdubbfll-gecrèmed Diamant: gemiddeld 9" 8 - met evenveel gewoon vet: gemiddeld 6'/j Deze cijfers werden 'speciaal gegeven voor de smaak van de biefstuk en de jus. A bleek veel-en-veel zuiverder van smaak te zijn dan B. Ia Dordrecht, Haarlem, Breda, Maastricht, Groningen óveral krijgt Diamant het hoogste cijfer. Geen wonder: alleen Diamant is dubbel-gerr^Kfd. Zoekt U een motor in prima staat PLAATS EEN „GROENTJE"! En daarom zijn èn Ftnttees en tstvari; zwart èn flattees in een grote mate in beide modernI onze nieuwe, rijke herfst-coilectie ver tegenwoordigd. leuke, zwart suède flattee, vlot van lijn en vederlicht. Bier ziet V de Groningse huisvrouwen tijdens de smaakproef, die Diamant het eervolle cijfer 9" opleverde; 't gewone vet kreeg slechts t'h. All, gagavini btlr,H,rd, d,„ irrvialcproal lijn la' Imaga. Een der dames. Mevr. M. W. Bruijnls, Parkweg 68a, Groningen, zegt: „Was dat even een groot verschil,,, Jk begon met A. Kostelijk. Die biefstuk en jus waren volmaakt zuiver van smaak. Een 10! Toen B... wat viel dat tegen. Er zat zo'n vette bij smaak aan. Een 5! Toen ik na afloop hoorde, dat m'n 10 voor dubbel-ge- irèmed Diamant was, stond mijn besluit a! vast: voortaan alleen Diamant." „Ik hield de kok gezelschap," verklaart M evr. Aarts, Prof. Rarikestraat 40a, Groningen. ,,En ik heb goed kun nen zien, dat chef-kok Smits van Hotel Frigge alle biefstuk eender heeft gebakken. Alteen ging bij A dubbel-gecrèmed Diamant, hij B 't gewone vet." Ook deze voordelen xljn Diamant waard i Geen gcbrok» kei, geen walm, geen spatje! En door z'n zuiverheid is dubbel-getrmtd Diamant het aangewezen vet voor lllej. Daar stapt U zo op weg! een ander succesmodel uit onze collectie: zwart suède flat, modern van snit en met een opgestikte rand. Komt U dat schoentje eens passen? Het Is om het even of BachsP Wohltemperierte Klavier of Ellingtons Liberian Suite "Uw" muziek is - of Gij liever naar een harp luistert of naar een gestopte trompet-het doet er niet toe of Gij liever Uninsky Chopin hoort spelen dan Malando een Syncopa (of omgekeerdPhilips grammofoonplaten voldoen aan ai Uw muzikale verlangens - en zij doen dat voor een prijs, waarvoor Gy de kunstenaars in kwestie zéker niet iedere avond tot Uw beschikking zoudt hebben - in Uw eigen huis....* A 00155/6 L (Minigroove 331/3) BACH Franse Suites Nes. 1 t/m 6 BACH 1 Twintig kleine preludes A 00157/9 L (Minigroove 331/3) BACH Des Wohltemperierte Klavier (Boek I) BACH 1 Préludes en fuga's nos. 1-24 Isolde Ahlgrimm (clavecymbel) (Deze clavecymbelplaten - eerste van een volledige reeks - zijn gevat in fraaie albums met uitvoerige toe lichting) A 00651 R (Minigroove 331/3) CHOPINPianoconcert No. 1 In e kl. t., Op. 11 Alexander Uninsky - plano Het Residentie Orkest CDtrigentWillem van Otterloo N 00652 R (Minigroove 33 1/3) MOUSSORGSKYTableaux d'uno exposition Alexander Uninsky - piano N 12065 G VERDISolo por me l'lnfamia - (Rlgoletto 2e acte) Erna Spoorenberg (sopraan) en Theo Bayié (bariton) Het Radio Philharmonisch Orkest Dirigent: Paul van Kempen N 00633 R (Minigroove 331/3) Harpracital door Rosa Spier en Phia Berghout Werken van Thomas. Soulage, Hasselmans. Tournier en Pierné N 00643 R (Minigroove 331/3) Songs from Moxlco Carlos Pulg, ten., met Gaze Frld, plano B 07611 R (Minigroove 33 i/a) Duke Ellington's Llborlan Suite (Duke Ellington en zijn Orkest) I like the Sunrise (Vocal Chorus by Al Hibbler) Dance No. 1 t/m 5 B 07006/7 L (Minigroove 331/3) Benny Goodman 1937-38 Jazx Concert No. 2 Benny Goodman en zijn orkest, zün kwartet en zijn trio. (Twee platen in fraai album met uit gebreide geïllustreerde toelichting) B 21089 H Jimmy Boyd (met begeleiding van Norman Luboff) Playmates Shoo-Fly pie and Apple Pan Dowdy B 21078 H Doris Day en Johnnie Roy (met Paul Weston en zijn orkest) Let's walk that-a-way Candy Lips B 21094 H Frankie Loine met Paul Weston en zijn orkest, het Norman Luboff Koor en Carl Fischer (piano) Hey Joe Sittin' in the sun B 21086 H Guy Mitchell niet orkest èn koor o.l.v. Mitch Miller Look at that girl Hannah Lee (High Are The Gallows) B 21085 H Paul Weston and his orchestra Anna Dutch treat P 17198 H The Chico's - zang (met orkest o.l.v. Tom Erich) Voor hem gaat er niets boven prairie's Olie in Texas P 17179 H Sid Hamilton - hammondorgel (met rhythmische begeleiding) Apéritif Ohio P 17160 H The Klllma Hawatlanz (met Johan Jong - orgel) Hawaii sing to me Gateway of Hawaii P 17205 H Malando en zijn orkest Love in syncopa (met Frans Wan ders, zang) Adios Pampa mia (met Frans Wan ders en Maria Zaragossa, zang P 17210 H Max van Praag (met orkestbegeleiding o.l.v; Jan Gorissen) De Polonaise Annemle P 17203 H Mieke Telkamp (Met de Aethergeuzen en orkest o.l.v. Gerard van Krevelen) Morgen komm ich wieder Wir sind für einander bestimmt P 17187 H Die Tlroler Holzhacker Bub'n Holzhackerlied Neubayerische Lftndler Beide modellen hebben een moderne ZWARTE zool Se Filialen in geheel Nederland GRAMMOFOONPLATEN „N.V. Phonogram Verkoopmij. voor grammofoonplaten"-Baarn

Haarlem's Dagblad | 1953 | | pagina 10