Victoria Wat* minder water geefl" lekkerder fhee Tijdelijke Castella-verrassing! PAKHUIS bij aankoop van 2 pakken Castella-parels Er is Brusselse Kermis in soorten... Wat is de échte 11 te huur gevraagd. Zij doet immers zo verschrikkelijk goed haar best, maar. de thee die zij zette, was bijna niet En gistermiddag kreeg ik me toch. Weer een huisvrouw die weet: Meer vrije tijd ook voor u U vliegt nu door de wasxjf heen! VRIJDAG 18 FEBRUARI 1955 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Wil goede prijs betalen. Brieven onder no. 8285. Nummerbrieven, die volgens ons oordeel niet bona fide reageren op de inhoud van advertenties, worden niet doorgezonden Niet-afgehaalde nummer- brieven worden na 14 dagen vernietigd. 250 gram 59 ct De échte is van Victoria en heet Bruxelles Kermesse. De echte wordt gebakken volgens het originele recept van Victoria-Brussel. Naar dit oude recept fnoet er méér suiker op dan in het biscuitje gaan. Het moet bros zijn, een zachte cocossmaak hebben., enfin, het moet Victoria zijn! Dan proeft U hoe heerlijk Brusselse Kermis zijn kan! filialen in geheel Nederland Ik durfde het haar niet zeggen te drinken. Daarom vroeg ik de een kopje thee, zó geurig en zó vrouw van mijn vriend haar eens lekker! Een weldaad gewoon! ongemerkt de kunst van goed thee- En 't idee dat ik nu iedere dag zenen bij te brengen. zulke thee zal krijgen. Gratis een leuke kinderbal De leuke kinderbal, die u bij aankoop van twee pakken Castella-parels ontvangt, kunt u zien als een symbooleen symbool van de vrije tijd, die het gebruik van Castella-parels u schenkt méér tijd, om u aan uw kinderen te wijden! Win nu tijd op wasdag! Met Castella- parels wordt het wastempo enorm ver sneld. of u nu op de hand wast of met de machine. U strooit Castella-parels in het water, en direct ontstaat een sop, dat in razende vaart alle vuil uit het goed trekt. Daarna één keertje spoelen, en u kunt trots zijn op de helderste was ter wereld, die geurt naar frisheid en rein heid! Haal vandaag nog Castella-parels in huis! Millioenen kleine Castella parels laten bij aan raking met water hun grenzeloze waskracht los, en doen op een veilige manier alle werk voor u. Castella-parels Nu 42 cent per pak Vergeet niet uw winkelier om de gratis kinderbal te vragen. Hij heeft ze voor u in voorraad!

Haarlem's Dagblad | 1955 | | pagina 9