Het verschil tussen Blue Band en andere margarine wordt steeds groter! Op het brood,in de pan - Blue Band natuurlijk! Zoals Uw kinderen groeien, 2o„groeit"ook de smaak van Blue Band op de 7 voordelen! eerst kijken bij DE KLEINE „ZACHTE" MODEHOEDJES VAN HET NAJAAR 1955! /jie ze bij Lampe: Dokters verklaren: Met Palmolive ook voor U binnen 14 dagen Eindelijk een goede, elegante pantoffel De nieuwe bereidingswijze wordt steeds verder ontwikkeld* Ook modellen voor heren wel beter, niet duurder DONDERDAG 6 OCTOBER 1955 5 H A A Kom, zie de nieuwste modehoedjesvoel de zachte modematerialen: Haar-melusine (lang glanzend), haar-soleil (kort glanzend), haar-velours, wol-melusine en „mirage". Zie de zachte modekleuren, zoals abricot- brandy, olijfgroen, roest en matblauw. De prijzen? Die vindt zelfs Uw man begrijpe lijk! Ga ook da&rom De modejournalisten zijn het unaniem eens: de hoedjes blijven klein, zijn meestal zacht en soepel. Lampe heeft ze geïmporteerd Londense, Weense, Parijse, Milanese mo delletjes de laatste modelletjes! Maar natuurlijk denkt Lampe ook aan de vrouw die eleganter is met een cloche of béret. En de bakvis? Voor haar zijn er tientallen leuke „dopjes"! Kieuw model van prima velours in roest, abricot-brandy en andere nieuwe tinten. 14,75 Apart model van prima haar-melusine, in de meest exclusieve modctinten. 25,50 Het nieuwe materiaal, nylon langharige melusine. Nieuwste najaarstinten 1955. 9,75 S U M Door middel van 1384 proeven hebben 36 bekende artsen in Amerika geconstateerd, dat 2 van de 3 vrouwen een mooiere en jeugdiger teint kunnen hebben zodra zij het onzorgvuldige schoonmaken van haar huid staken en overgaan op regel matige schoonheidsverzorging met Palmolive. Ook voor Uw huid kan het zuivere en veel mildere, geurige Palmolive- schuira een grote weldaad zijn. Door regelmatige schoonheids verzorging met Palmolive wordt Uw huid al spoedig frisser, stralender en jeugdiger. Begin dus vandaag nog! Ga nog heden over op de Palmolive schoon heidsbehandeling en reeds bin nen 14 dagen kunt ook U een frissere en stralende teint ver wachten. Voor fouten in telefonisch opgegeven advertenties kun nen wij geen verantwoorde lijkheid aanvaarden. De Administratie Geen aarzeling als U wol nodig hebt: SCHEEPJESWOL geeft U een specialiteit voor elk soort breiwerk, of het nu om een avondjumper gaat of een paar warme sokken! in klassieke of moderne Neemt U de sportwol eens: jggy Drie kwaliteiten van verschillende dikte: ZERMATT (een rijke, dikke draad voor sportieve kleding) SILVRETTA, dezelfde kwaliteit, iets minder dik, en KOMPAS, onveranderd favoriet ook voor sportieve, sterke jongens en meisjeskleding. Vraagt Uw winkelier! interieurverzorging ged. oude gracht 108110 tel. 17165 34200 eigen werkplaatsen laagste noteringen Dteeds lekkerder ruikt het in de keukenSteeds fijner smaakt het vlees Want steeds verder „groeien" de nieuwe smaak en geur van Blue Band U weet wel wat dat zeggen wil: groeien. Kijk maar naar Uw eigen peuters. U heeft ze dagelijks om U heen..en soms valt het U inééns op, hoeveel groter ze alweer geworden zijn. Hoevéél ze alweer zijn gegroeid! Let maar eens op, Mevrouw, het vergaat U met Blue Band net eender. -nr.r.-r-^r Ineens valt het U op; wat smaken de boterhammen eigenlijk 7 weer veel lekkerder; en ruikt de jus weer niet fijner dan eerst? 1 Ja' Mevrouw, soms merkt U ineens hoe Blue Band groeit; Mg? hoe Blue Band aldóór groeit. U zult begrijpen W zmik - w hoe dat mogelijk is: Terwijl U met Blue Band bakt en braadt, terwijl U er brood mee klaarmaakt wordt er in de fabrieken van Blue Band gewerkt om die fijne geur en heer lijke smaak nog duidelijker te doen uitkomen. De nieuwe bereidingswijze, die verleden jaar werd ont dekt, wordt steeds verder ontwikkeld. Controleert U het maar! Keurt U Blue Band maar weer eens goed; snuift U de geur weer eens aandachtig op... U zult zéker weer merken dat Blue Band gegroeid is. Driekwart van de dag loopt U op pantoffels. U hebt daarom recht op een PANTOLUX model. Gemakkelijk én modieus als een schoentje Leder, in acht Q 95 moderne kleuren w elegant „slipper" model op pas vorm leest geschoeid vervaardigd uit het fijnste Roschevreau-leder dubbel gestikte naden tegen uit lopen stevig L-komfoort in de hiel uitgebalanceerde hakhoogte en anti-slip zool met schapenvacht bontrand zitten direct prettig aan Uw voet

Haarlem's Dagblad | 1955 | | pagina 8