Hier moet U zeker zijn van Uw wagen flinke jongens AUTOFINANCIERING Bouwgrond enige jonge adm. krachten administratie, magazijnen en verkoopafdelingen ZATERDAG 30 JUNI 1956 6 CASP. C. RASPOORT DETECTIVE LEERLINGEN- INFORMATRICE meisje én hoog octaan én Alleen (shell) biedt U beide! Super Shell met HOOGOVENS Wat een prettig gevoel, de lokkende verten tegemoet te rijden met een auto, die U zonder zorgen van Uw vacantie laat genieten. Met een auto waarop U ten volle kunt vertrouwen... een nieuwe Ford! Sterk en altijd betrouwbaar, ruim en comfortabel, toegerust met Ford's uniek beveiligingssysteem, dat is de Amerikaanse Ford. Dè auto om Uw vacantie-reis tot een weergaloos j heerlijke belevenis te maken.* <52? Bij V&D leer je wat.... Daar leun je een toekomst opbouwen....! Het winkelcentrum van Haarlem ^^^BomËËÊmËmÊmËMUËÊmMmÊmÈm Een nooit geweigerd voorstel: Laten wen Coca-Cola nemen Overal ter wereld populair! Assurantie- en Fin.bedrijf HAARLEM - PRINSESSELAAN 29 - TEL. 18699 Opsporen, nagaan, controle, informaties, huwelijkszaken. Vertrouwensopdrachten. Overal te ontbieden. 1. DE VRIES Berkenrodestraat 40 Haarlem. Tel. 14231 Kantooruren: maand, woens dag, zaterd. van 2-5 en 7-9 u. en volgens afspraak. DE H.V. NEDERLANDSCHE SPOORWEGEN vraagt voor haar Inlichtingen bureaus enige Adverteert in dit blad te koop gevraagd omg. Haarlem-Bloemendaal of Overveen. Br no. 2924 Vereist: Diploma H.B.S. 5-jarige cursus (eventueel diploma Middel bare Meisjesschool of Gymnasium). Leeftijd: 1 7 t/m 22 jaar. Sollicitaties onder bijvoeging van foto en afschriften van cijferlijsten te richten aan de 2e Afdeling van de Dienst van Personeelzaken der N.S. te Utrecht. Op de enveloppe in de linker bovenhoek vermelden: nr. 142/2. Zoekt U een voor de morgenuren? SHELL I J M U I D E N De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. te IJmuiden vraagt voor haar afdelingen Bedrijfsadministratie, Boek houding en Salarisadministratie met Mulo diploma en praktijkdiploma Boekhouden of een daaraan gelijk waardige opleiding. Leeftijdca. 22 jaar. Zonodig zal een tegemoetkoming kunnen worden verstrekt In de te maken reis- en/of pensionkosten. Eigenhandig geschreven sollicitataties met beschrijving van opleiding en levensloop worden, vergezeld van een recente pasfoto en onder vermelding van ons nummer HD 706, ingewacht bij de Sociale Afdeling Beambten. Leverbaar in 4 series (met 18 typen): Mainline, Customline, Fairlane en Stationwagen. Vraag Uw dealer naar het aardige Ford-vacantietipboekje. U zult er veel wetenswaardigs in vinden voor Uw buitenlandse reis. Achter Iedere Ford staat een netwerk van dealers. Overal ter wereld bieden zij U de beroemde Ford-service. De Koninkl. Fabriek van Rijtuigen en Spoorwagens J. J. B E IJ N E S N.V. te Beverwijk stelt in het bezit van het diploma Technische School in staat zowel een praktische als theoretische op leiding te volgen op haar bedrijfsschool. Opgeleid wordt voor het Bemetel-diploma in de .vakken Plaat-bankwerken en Constructie-bankwerken. Tpdens de opleiding ontvangt de leerling bet normale loon. Na het behalen van het diploma is dan een aan trekkelijke werkkring in het vooruitzicht, n.l tewerkstelling in onze afdelingen Voorbereiding Samenbouw of Montage, waar tezamen een geheel spoorrijtuig wordt opgebouwd. In onze fabriek worden, behalve het rijtuig zelf en de draaistellen. ook het remwerk, de verwarming met alle verdeel- kokers, roestvrijstalen kastjes voor de keukens, roestvrijstalen bankgeraamten, koperen water reservoirs etc. gemaakt en gemonteerd. Ook maken wij stoelen en tafeltjes voor vliegtuigen met aluminium geraamten en bewegings mechanismen. Sollicitaties ischrif telijk of mondeling aan het kantoor te Beverwijk, afd. Personeelszaken. Als je eerstdaags de school verlaat, dan liggen er bij V&D heel wat prachtbaantjes op je te wachten, want er zijn op onze honderden prettige werkjes, die gedaan moeten wor den. Het is allemaal leuk en afwisselend werk, je leert er een boel van, je verdient behoorlijk enje kunt vooruit komen! Kom eens bij ons praten, dan overleg gen wij waar je het meest voor geschikt bent en wat je het liefst zélf zoudt willen gaan doen. Je kunt iedere dag van 10 tot 12 uur, en van 3 tot 5 uur bij onze Personeelchef, ingang Gierstraat 5, terecht. Kom eens, je zult er echt geen spijt van hebben want het is prettig werken bij V&D! Stel 'n goede bekende eens voor om samen 'n flesje Coca-Cola te gaan drinken het antwoord luidt onmiddellijk: „graag!" Zo gaat het overal, waar ookT ter wereld. Door zijn heerlijke, opwekkende smaak is Coca-Cola de ideale drank voor ieder die prijs stelt op het beste. Waar U ook bent, kijk uit naar het rode schild met .„Coca-Cola". Gebotteld met toestemming van de rechthebbende op het gedeponeerde handelsmerk „Coca-Cola"

Haarlem's Dagblad | 1956 | | pagina 8