alléén morgen Wandel Nylons Maal Heerlijke Kerst- Geuren Set hem op tafel voor Uw at RHEUMIN ROOMBOTER! aanbiedingen'- Speciale 8 echte kerst kransjes Onze beroemde WANDELNYLONS helptbijpï N3 j Speciaal met de j Kerstdagen extra VRIJDAG 21 DECEMBER 1956 .X I Sg&f kerstkrans met échte ir amandelspijs gebakken in échte roomboter Zeer fijn links geweven, extra verstekt en net de bekende rek bare boord, normaal 3.95, alléén morgen in irregulars Hier heeft de ideole gastheer op gewacht. 50 Panter Mignon sigaortjes - de fijnste Havanna-Brazielmelange - in een gedistingeerde feestverpakking, waaruit het prettig en gul presenteren is. Zet Uw gasten iets kleins en iets heel fijns voor: PANTER Mignon. Snipverkouden ben ik ge weest, maar dat is al weer helemaal over en vlug. Dank zij Rheumin voel ik mij weer kiplekker. Maar niet alleen bij ver koudheid, ook bij hoofd pijn en griep geldt: Rheumin helpt snel! 60 gauge 30 denier, i kende ladderstop boord alléén morgen in irregulars 1 paar *350 dus extra fijn, met de be en teenring, normaal 4 50, bij elk buisje tijdelijk 'n handig schuifdoosje voor 4 Rheumientjes. Steek 't in uw zak of tas h 7 bekende blikje ran 10 stuks f 1.40 Gr. Houtstraat 54-60 Haarlem Tel. 11955 In fraaie feestverpakking a Maar... haal het bij de vakman: uw slijter- wiinhandelaar. Hij heeft zo veel heerliiks en weet er ook zo veel van! Profiteer van het vele, dat hi] u te bieden heeft. Neem niet alleen genever. Geniet ook eens van die andere verrukkelijke dranken: van een lekker flesje wijn, verfijnde cognac, een heerlijk, gekoelde vermouth, een geurige bessenjenever of een pittige sherry. Er is zo veel! En... weet wat zo prettig is? Bij Uw slijter-wijn handelaar (de vakman!) krijgt elke drank zijn juiste verzorging. Daarom weet u zeker, dat u iets goeds in huis haalt. J 'T IS WEER KERSTMIS. Wat ruikt het toch heerlijk in huis; overal dat stemmige dennegroen en als de keukendeur opengaat zweeft daar de fijnste geur naar buiten. Van Roomboter! Moeder zet haar beste beentje voor in de keuken, zij heeft voor deze dagen heerlijke botercake en boterkoekjes gebakken. Straks aan tafel is het ook feest en zullen groot en klein bij de avondmaaltijd genieten van in roomboter gebraden vlees, wild of gevogelte. Een echt onvergetelijk kerstfeest. Publikatie: Het Nederlands Zulvelbureau. 's-Gravenhige

Haarlem's Dagblad | 1956 | | pagina 4