schitterend textiel! Voor al wat fris en schoon moet zijn De weg naar Neem vandaag nog zo'n pakje in huis! BISCUITS De nieuwe reuzenpakken (dubbele inhoud) zijn uiterst voordelig geprijsd. De schoonmaak-1957 wordt goedkoper en helderder! Als goede huisvrouw weet u immers: voor al wat fris en schoon moet zijn is Castella ideaal! Spaar Castella-kopjes! Iedere volgeplakte Castella spaarkaart geeft u recht op een postwissel of wij maken uw tegoed over aan een textiel- vcrzendhuis. Kijk eens wat een keus dit verzendhuis u biedt voor uw spaargeld Heerlijk drogende badhanddoeken Sneldrogende theedoeken Donzig zachte luiers Prima 1- of 2-persoons lakens Schitterende kussenslopen Prachtige nylonkousen Castella Actief Wit Dubbel pak slechts O I Castella Vaatwas Dubbel pak slechts Ote Met de vele Castella kwaiiteits-artikelen (alle met kopjes) i9 uw spaarkaart zó vol. Castella spaarkaarten zijn verkrijgbaar bij uw winkelier of bij de Castella fabrieken te Nijmegen. Castella Wolwas Dubbel pak slechts 9 Castella Parels Dubbel pak slechts I Wij dragen Timtur schoenen En één extra voor ^0 onverwacht bezoek 0* M. nèt als vader en moeder die iedere vrouw in verrukking brengt Mamma zegt, dat ze zo sterk zijn en zo lang mooi blijven En wij vinden, dat ze zo heerlijk zitten. „Dat is een geheim van Timtur" zegt mamma, Daarom vraagt mammie in de winkel altijd om Timtur schoenen. Oók voor onsl De heel bijzondere coupe van deze nieuwe buste houder, waarbij de satij nen onderzijde der cup één geheel vormt met de schouderband, garandeert een perfecte steun. Gemengde Biscuits VERPAKTE Vervaardigd van fijne ny lon kant, gevoerd met effen nylon en nylon tule, de schouderbanden ge voerd met zacht flanel en afgewerkt met valencien- ne kant. Wij garanderen elk stuk Amsterdam Kalverstraat 136 Tel. 48178 Utrecht Oude Gracht 141 Tel. 11314 Haarlem Grote Houtstraat 10 Tel. 12053 Nijmegen Broerstraat 64 Breda Ginnekenstraat 1 Tilburg Heuvelstraat 49 Tel. 20519 Tel. 7658 Tel. 21098 D J Het befaamde zeephoudende wasmiddel, de vijand van alle vuilen vlekken Met opzien barende werkingc Reinigt in een wip al uw vaatwerk en sanitair, muren, geschilderd hout. Maakt het hele huis helder. Voor alles wat geen heet water verdraagt: fijn textiel, nylon, vitrages, gehaakte kleedjes noemt u maar op! Het ongelooflijk snel werken de wasmiddel, geladen met unieke waskracht. Het wast en reinigt letterlijk alles. 0 In de maten 20 t/m 35 In de maten 20 t/m 35 Het afgebeelde doosje (gele wikkel met rood schild) kost slechts f 1.35 Copyright P. I. B. Box 6 Coper.ho^

Haarlem's Dagblad | 1957 | | pagina 12