m f i ■41A ms* Albert Heijn Neem Si-Si -de edelste vruchtenlimonade in huis! fH s/i i' y MmW Vakantie? Pluk morgen ananas op Hawaii DE BEURS van gisteren Amsterdamse Beurs De Twentsche Bank administratief employee pONDERDAG 15 AUGUSTUS 1957 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT H UIT VERRE LANDEN! HET NABIJE ZAAN DAM oor kwolite Het Oosten" gaat groot schaaktoernooi houden Tal van sterke spelers schreven reeds in Zege voor dr. Cheddi Jagan Angst voor straaljagers bij de dieren Directie van Ouwehand's dierenpark maakt zich zorgen Westduitse liberalen willen samenwerken met de CDU Scheepvaart VAKANTIESPELEN OP VRIJDAG 16 AUG. Ongelukken in de Alpen Ananas Summer Isles groot blik 20 halve schijven 129 AnanaS Summer Isles blik a 8 halve schijven, 2 blikken voor 129 Ananas DelMonte Ananas DelMonte Ananas DelMonte Sn de roos! extra aanbiedi°g uit klinkklaar fruit CORRESPONDENTE TELEFONISTE TELEXISTE STENO-TYPISTE LOKETTISTE BOEKHOUDSTER Arendskerk 14 v. Amsterdam n. Marseille Bantam, 15 te Colombo. Batu, 15 te Rastanura. Bintang, 15 te Belawan. Banda, 15 te Basrah. Bengalen, 15 te Balikpapan. Britsum, 14 320 m. z.o. Suez v. Aden. Boissevaln, 15 te Manilla. Balong 14 te Amsterdam Beninkust p. 15 Las Palmas n. Le Havre Colytto, 14 te Rotterdam. Congokust, 14 v. Bordeaux n. Dakar. Cradle of Liberty, 15 te Philadelphia. Calt. Leiden, pass. 14 Khorya Morya eil. n. Suez. Camphuys, 15 te Tj. Priok verw. v. Belawan. Camerounkust, 14 v. Hamburg n. Amsterdam. Cradle of Liberty, 15 te Philadelphia verw. Camitia (t) 14 te Amsterdam Caltex Nederland (t) 15 te Sidon Delfshaven, 15 te Honolulu. Dongedijk, 14 v. Londen n. Cristobal. Dorestad, 14 350 m. n.o. Fayal n. Rotterdam. Delft, 14 150 m. n.n.w. Finisterre n. Pta. Cardon. Dordrecht, 19 te Antwerpen verw. Duivendrecht, 14 v. Houston te N. Orleans verw. Erinna, 15 te Singapore. Eemdijk, 15 te Brownsville. Elisabeth B (t) 16 te Honolulu verw. Felipes, 14 v. Pladju n. Tjilatjap. Giessenkerk, 14 te Rotterdam. Gaasterkerk, 15 te Marseille. Groote Beer, 13 v. Quebec n. Rotterdam. Groote Kerk, 15 te Adelaide. Haulerwijk, 14 v. Rotterdam n. Montreal. Hermes, pass. 14 Flores Azoren n. Emden. Hilversum, pass. 14 Gibraltar n. Antwerpen. Hector, 13 v. Lissabon n. Tunis. Hoogkerk 15 te Port Said Jason, 13 te Guanta n. Oriente. Joseph Frering, 16 te Las Palmas verw. Keizerswaard, 14 v. Bachaquero n. San Francisco. Kota Inten, 15 te Mahe. Kieldrecht, 20 v. Cochin te Aden verw. Kota Inten, 15 v. Pt. Swettenham te Mahe verw. Kara, 15 te Singapore. Korovina. 14 v. Fredericia n. Curagao. Kenia (t) 15 v. St. Vincent kv n. Monrovia Liberty Bell. 15 te Philadelphia verw. Lekhaven. 14 v. Santos n. Montevideo. Leopoldskerk, 14 v. Aden n. Antwerpen. Leuvekerk, 14 te Suez. Loosdrecht, pass. 14 Gibraltar n. Genua. Louis Lantz, pass. 14 Ouessant n. Rotterdam. Lombok, 15 te Durban. Loppersum, 15 te Houston. Lertes 14 v. Amsterdam n. Londen Lemsterkerk 16 te Londen verw. Mentor, 13 480 m. z.w. Fayal n. Amsterdam. Merwelloyd, verm. 14 v. Hamburg n. Bremen. Mariekerk, 14 v. Genua n. Duinkerken. Merwede, 15 te Port Harcourt. Marisa, 14 v. Stanlow n. Curagao. Moordrecht, 14 v. Mena Al Ahmadi n. Landsend. Muiderkerk, 14 te Aden. Mijdrecht, 14 v. Suez n. Perzische Golf. Myonia, 16 te Balikpapan verw. Maashaven 15 v. Rotterdam n. Hamburg Naess Commander, 14 op rede Suez. Oranjefontein. 15 te Port Elizabeth. Orestes, 15 te Bridgetown. Overijsel, 15 te Singapore. Ophir, 15 te Semarang v. Tj. Priok. Ouwerkerk. 14 180 m. w. Kangaroo eil. n. Aden. Pendrecht, 15 te La Plata. Prins Willem George Frederik. 15 te Rouaan. Peperkust, 14 v. Lagos n. Matadi. Poelau Laut. 14 v. Moji n. Balikpapan. Polydorus, 16 te Aden verw. Polyphemus. 15 te Suez. Papcndrecht. 24 te Landsend verw. Pendrecht, 15 te La Plata verw. Roebiah, 14 te Rotterdam. Radja. 15 te New Orleans. Rita. 15 te Brikon verw. Rempang, 17 te Port Said verw. Rondo, 14 te Genua. Solon, 14 te Rotterdam n. Bremen. Scherpendrecht, 22 te Sidon verw. Statue of Liberty. 20 te Suez verw. Solon, 14 et Rotterdam. Steenwijk, 14 te Rotterdam. Het aantal geboorten in het dierenpark te Rhenen is de laatste jaren teleurstellend Veel talrijker dan vroeger zijn ook de jonge dieren, wie slechts een kort leven beschoren is. Men neemt aan dat er ver band gezocht moet worden tussen dit ver schijnsel en het steeds groeiende aantal straaljagers, dat regelmatig over het park giert. Vast staat in elk geval dat vele dier soorten uitermate zenuwachtig op het ge luid der vliegtuigen reageren. De twee reuzenkangeroes rennen met enorme sprongen hun nachthok in zodra zij een straaljager horen en ook de zebra's rea geren bijzonder schichtig. Onlangs heeft een pinguin volkomen on verwacht het nest verlaten, waarop zij zat te broeden. Bij de panters en de zee leeuwen blijft het jonge leven weg, waar op men meende te kunnen rekenen. Op het wolventerras werden slechts twee welpen geboren en zelfs de vogels vertonen een veel geringere gezinsuitbreiding dan nor maal. De jonge zebra die enkele weken geleden in het dierenpark werd geboren en in de afgelopen dagen is overleden, kon bij zijn zenuwachtige moeder geen melk meer vin den, hetgeen zeer wel een gevolg van het zelfde verschijnsel kan zijn, aldus meent de directie van het park. AUGSBURG (DPA) Dr. Erich Ménde, de vice-voorzitter van de Vrije Democra tische (liberale) Partij in West-Duitsland, heeft in Augsburg verklaard, dat zijn partij bereid is een coalitie-regering te vormen met Adenauers Christen-Democratische Unie na de verkiezingen van september. Wij willen met de CDU samenwerken als zij ons nodig heeft, maar slechts op voorwaarde, dat de CDU meer voor de hereniging van Duitsland doet dan tot nu toe, aldus Mende. Alamak, 14 te Rotterdam. Anker, 15 te Amsterdam. Arendsdijk, 15 v. Rotterdam n. Hamburg. Aardijk, 14 te New Orleans. Amstelveen. 14 v. Kaapstad n. Dakar. Abbekerk, 14 v. Singapore n. Bangkok. Alwaki, 14 v. Shanghai n. Hongkong. Andijk, 15 te Le Havre. Annenkerk, 15 te Alexandrië. Antonia, 15 te Pladju. Alcor, 14 te Antwerpen. Schiedijk, 14 v. New York n. Antwerpen. Stad Breda, 14 v. Monrovia n. Emden. Stad Dordrecht, 15 te Sluiskil. Salatiga, 14 nog te Bahrein. Stanvac Djirak, 15 te Tandjong Priok. Stad Vlaardingen 14 te Amsterdam Sirrah (t) te Abadan verw. Straat Cook 15 v. Brisbane n. Melbourne Telamon, 13 280 m. n.o. Flores Az. n. Emden. Tiberius, 13 100 m. z.o. Fayal n. Georgetown. Tabinta, 15 te Tjeribon verw. Teucer, 15 le Belawan v, Djibouti. Ternate, 14 v. Tj. Priok n. Semarang. Teucer, 15 te Belawan. Theobaldius, 14 te Suez. Trajanus, 14 v. Pta. Delgada n. Curagao. Tarakan, 14 v. New York n. Charleston. Tero, 14 te Bahia Blanca. Trompenberg, 15 te Le Havre verw. Vasum, pass. 14 Ouessant n. Mena Al Ahmadi. Van Neck, 14 v. Auckland n. Wellington. Westland, 14 v. Buenos Aires n. Montevideo. Zeeland, 15 te Belawan. Wonogirl, 15 te Port Sudan. Vivipara, 21 te Mena verw. v. Amsterdam. W. Alton Jones, 17 te Philadelphia verw. Wieldrecht, 19 te Suez verw. Woensdrecht, 25 te Rotterdam verw. KLEINE VAART Bab T, pass. 11 Kiel n. Mantyluoto. Draco, 14 15 m. z.z.w. Ouessant n. Bordeaux. Elsa, 9 te Vestervik v. Valdemarsvik. Flevo, 14 v. Aalborg n. Aarhus. Ilias, 13 v. Milazzo n. Venetië. Joost, pass. 12 Kiel n. Stockholm. Kaap Falga, 10 te Kristinehamn n. Otterbacken. Kaap St. Vincent, 12 v. IJmuiden n. Mantyluoto. Marianne, 14 15 m. n.w. Texel n. Rotterdam. Notos, 13 te Malta n. Piraeus. Plato, 14 te Hamburg n. Amsterdam. Pavo, 12 v. IJmuiden n. Gefle. Tilly, 11 te Zaandam v. Sundsvall. Westerdok, 12 v. Amsterdam te Londen. SLEEPVAART Blankenburg, 13 v. Mersin n. Malta. Cycloop, 15 te New Orleans. Hudson, 13 te Cowes. Humber, 13 560 m. w.n.w. Fayal n. Blyth. Loire, 14 v. Philadelphia n. Gent. Noordzee, 14 90 m. w.n.w. Le Havre n. Le Havre. Titan, 14 360 m. z.w. Abidjan n. Barbados. Zeeland, 16 te Beaumont verw. De Haarlemse schaakclub „Het Oosten" houdt In september een toernooi dat wan neer de opzet verwezenlijkt wordt voor Haarlem een evenement op schaakgebied belooft te worden. Het toernooi, dat op 16, 17, 18, 23, 24, en 25 september gespeeld zal worden, blijkt nu reeds van een aantal ster ke spelers de toezegging tot deelname te hebben ontvangen. Behalve vele vooraan staande Haarlemse schakers treffen wij on der de deelnemenden enkele Amsterdam se schakers aan die in de loop der jaren blijk hebben gegeven tot de beste Neder landse spelers te behoren. Definitief is reeds het spelen van de heren Withuis, Addicks en Wilmink van het Ver enigd Amsterdams Schaakgezelschap, als mede van de sterke Watergraafsmeer-spé- ler Staal. De schaakclub Heemstede beschikt met de gebroeders Bonkenburg over een sterke afvaardiging, terwijl van het Haar lemse Schaak Gezelschap deelname van R. Faase zeker is en het meespelen van de nieuwe kampioen van Haarlem, B. V. Bek- ker waarschijnlijk lijkt. De schaakclub Haarlem komt ln elk ge val met de spelers E. J. de Ree; J. v. d. Berg en Tj. de Jong. De organiserende vereni ging zal in de hoogste groepen vertegen woordigd worden door haar leden A. Herfst en J. Wolff, beiden bekend uit het persoon lijk kampioenschap van Haarlem. De mogelijkheid dat het toernooi zelfs nog een internationaal tintje zal krijgen is niet uitgesloten. De organisatoren zijn nog in onderhandeling met de Hamburgse spe lers, de gebroeders Kliiegcr. De wedstrijden staan open voor alle scha kers, zowel club- als „thuisschakers". De deelnemers worden ondergebracht in zes kampen. De hoofdklasse zal vermoedelijk bestaan uit drie afdelingen. Het aantrekkelijke van dit toernooi is bovenal dat het in een tijdsbestek van am per twee weken wordt uitgespeeld. In elke groep stelt de schaakclub „Het Oosten" drie fraaie prijzen beschikbaar terwijl tevens een verenigingsprijs te veroveren is. De prijsuitreiking zal plaats vinden op woens dag 2 oktober 1957. Dr. Cheddi Jagan GEORGETOWN (Reuter) Bij de ver kiezingen in Brits-Guyana heeft de links georiënteerde „Vooruitstrevende volks partij" van dr. Cheddi Jagan tot dusver acht van de veertien zetels van de wet gevende raad gekregen. Er zijn tekenen, die er op wijzen dat deze partij nog een zetel wint. Het „nationale arbeidsfront" heeft tot nu toe slechts een zetel gekregen. Dit is de eerste algemene verkiezing se dert in 1953 de grondwet was geschorst. De wetgevende raad, zal verder bestaan uit drie ambtshalve aangewezen leden en maximaal elf benoemde leden. Dit laatste stelt de gouverneur, Sir Patrick Renison, in staat zoveel leden te benoemen als no dig is om in de raad een tegenwicht te vormen voor het geval extremistische partijen bij de verkiezing een overweldi gende meerderheid zouden behalen. Voor bloemenkransen en de „Waikiki" beach reist u naar Honolulu... Maar de echte Hawaiï-ananas kunt u ook bij Albert Heijn „plukken". Zo van de plantage in het blik in de winkel... Want u hebt geen 40.000-km-reis nodig om de delikatessen der wereld te genieten. 400 stappen brengen u bij Albert Heijn, waar een uitgebreid assortiment te kust en te keur en... uiterst VOORDELIG voor u klaar ligt Centrum (Wilsonplein) Eigen programma. Oosterkwartier (Zomervaart) Excursie naar IJmuiden om 10 uur voor kinderen van 1014 jaar. Badminton op de tuin. Jeugdland (Theemsplein) 1011 uur zwemmen in de Houtvaart voor kinde ren van 614 jaar. Flora (Van Oosten de Bruynstraat) Fiets tocht naar Amsterdamse waterleiding om 10 uur voor kinderen van 814 jaar. Glasblazers (Papentorenvest) Excursie naar IJmuiden om 10 "ur voor kinderen van 1014 jaar. Speurtocht. Frans Hals (Schotersingel) Spel op de tuin. Te Zaanen (Antony Fokkerlaan) 10 uur, voor kinderen van 914 jaar hofjes- tocht. D.V.S. (Vondelweg) Eigen programma. V.Z.O.D. (Nieuwlandstraat) 10—11 uur, voor kinderen van 614 jaar zwemmen aan de Kleverlaan. Voorts speurtocht en zandbakwedstrijd voor kinderen van 6—8 jaar. Weltevreden (Spaarndammerweg) 10 uur, fietstocht naar Amsterdamse waterlei ding voor kinderen van 814 jaar. Vondelkwartier (Vergierdeweg) 10 uur, hofjestocht voor kinderen van 914 j. Klarenhof (Brouwersplein) Bezichtiging van het Frans Halsmuseum om 10 uur voor de kinderen van 1014 jaar. Spel op de tuin. Nieuw Leven (Spaarndam) Spel op de tuin. Buitenrust (Van ZompelstraatSchalk- wijkerweg) 10 uur, excursie naar de sluizen van IJmuiden voor kinderen van 10—14 jaar. Speurtocht. W.I.K. (Oude Weg) 10 uur, excursie naar IJmuiden voor kinderen van 1014 j. Het programma van de rooms-katholieke speeltuinen luidt: kindervreugd (Godfried van Bouillon straat) Gezamenlijke fietstocht met andere speeltuinen. Don Bosco (Phoenixstraat) Gezamenlijke fietstocht met andere speeltuinen. Wed strijden op de tuin. Het Paradijsje (Witte Herenstraat) Geza menlijke fietstocht met andere speel tuinen. Mariagaarde (Westergracht) Gezamenlijke fietstocht met andere speeltuinen. Elba (Gedempte Schalkburgergracht) Ge zamenlijke fietstocht met andere speel tuinen. Zaanertord (Zaanenstraat aan het Spaar- ne) Gezamenlijke fietstocht met andere sneeltuinen. Hof van Eden (Geusevesperstraat) Ge zamenlijke fietstocht met de andere speeltuinen. Noordervreugd (Ambachtstraat) Gezamen lijke fietstocht met de andere speel tuinen. Speeltuin Overveen (Hendrik Rozenlaan) Gezamenlijke fietstocht met andere speeltuinen. Het aantal mensen dat deze zomer in Oostenrijks Tirol door ongelukken in de bergen om het leven is gekomen, is ge stegen tot achttien, doordat de 18-jarige Babette Sinz uit München, die zondag bij een val gewond werd, dinsdag in het zie kenhuis van Innsbruck is overleden. Voor u: Speciale aanbieding van de zomereilanden (geldig t/m zaterdag 24 augustus) AMSTERDAM De inflatietendentie waarvan dinsdag de aandelen Unilever plus de scheepvaart fondsen de voorlopers waren, heeft zich gisteren, door flinke publieke aankopen, verder met kracht voortgezet. Na 'de publi- katie van de weekstaat van de Nederlandse Bank is deze marktstemming niet te ver wonderen, aldus deskundigen ter beurze. Immers, een deviezenachteruitgang van 100 miljoen in één week tijds is geen klei nigheid. Temeer, daar de voorafgaande we ken reeds behoorlijk aan de kwaliteit van onze deviezen werd geknabbeld. Het is lo gisch, dat er in deze financiëed verwarde tijd er plotseling geen verkopers te vinden zijn, waardoor de stijging wel eens een ge forceerd karakter zou kunnen krijgen. De vrijwel enige tegenpartij ter beurze wordt gevormd door de beroepshandel, die van tijd tot tijd tot winstnemingen overgaat, om een uur later of de volgende dag weer in de markt te stappen. Het publiek dat de laatste tijden Duitse, Amerikaanse en Canadese waarden kocht, is thans tot de conclusie gekomen, dat er in ons eigen land mogelijkheden voor een prima geldbelegging aanwezig zijn. Men vlucht thans in de Nederlandse waarden. Koninklijke Olies werden rond de 218.50 verhandeld en wonnen 3.50 ofwel ongeveer 17 punten bij dinsdag. Philips, dat dinsdag niet zoveel hoger kwam steeg 10 punten, koers 294. Unilever, waarvoor bij opening flinke strijd werd geleverd tus sen hoeklieden en commissiehuizen tenge volge van middenkoersbelangen voegden zeven punten winst aan de vijf van dins dag toe; koers 459. AKU met goede per spectieven in Duitsland en Amerika ver beterde 6 punten op 187V2. en K.L.M. no teerde een gulden hoger op 130. De scheepvaarten bleven in de running: Holland Amerikalijn plus 4, Van Nievelt 5, de overige waarden 2 tot 4 punten hoger. Ook de cultures pikten hun graantje mee: Deli's Mij., HVA en Amsterdam Rubber ongeveer 2 punten beter. Een zeer verwonderlijke markt was er in de staatsfondsen. De angst voor een even tuele devaluatie van de gulden was hier in financiële kringen aanwezig en na een in gewikkelde prognose, kwam men tot de conclusie, dat een devaluatie tot aankopen van de staatsfondsen tengevolge zou kun nen hebben, omdat door een devaluatie het geld ruimer wordt en de rente op een lager niveau zou kunnen komen. De staffels wa ren ongeveer 54 P0*. hoger niettegenstaande de ongunstige weekstaat van de Neder landse Bank. De overige obligaties verbe terden >4 tot y2 pet. Prolongatie 454. NEW YORK Vlak voor beurseinde deden zich in alle groepen koersdalingen voor van een tot drie dollar, waardoor het koersniveau daal de tot het laagste sinds vier maanden. De ticker kon de ontwikkeling niet bijhouden. De totale waarde der ter beurze .genoteer de fondsen daalde met ongeveer drie mil jard dollar door deze poging van de beurs- lieden, om een koersniveau te bereiken dat een vraag zou kunnen veroorzaken. De grote koersverschillen werden toege schreven aan de voortdurend nauwe markt, waarop de beroepshandel grote invloed kan uitoefenen. De ontwikkeling werd be schouwd als een nasleep van de onsucces volle poging van dinsdag tot herstel. Niettemin was de omzet van 2.040.000 niet erg omvangrijk in vergelijking met de 1.580.000 van dinsdag. Van de 1152 verhandelde fondsen sloten er 823 lager, slechts 145 hoger en 184 on veranderd. Het industriegemiddelde sloot 6,21 lager op 485.93; dat voor spoorwegen 2.14. lager op 142.18 en dat voor openbare nutsbedrij ven 0.56 lager op 68.34. (UP) kleine blokjes per blik 85 4 extra grote schijven, per blik 118 8 extra grote schijven, per blik 225 ie uonw Ceylon: Thee blauwmerk pak 100 gram 80 Pijpkaneel per zakje SO Kokos gemalen 250 gram 49 Amerika: Corned beef 150 gram 69 Corned beef blik 340 gram 169 Koffie groenmerk (le kwaliteit) pak 250 gram 196 Koffie oranjemerk (dessertkwaliteit) pak 250 gram 232 Corn flakes Kellogg pak 69 Coca Cola per fles 22 Kauwgom Wrigley pakje IS Zalm Alaska DelMonte gr. blik 34S Tonijn Starkist per blik 89 China Pinda's grote, in dop 250 gram S9 Zoute pinda's zak 225 gram 59 Stemgember per pot 295- I7S Gember orig. Chinese pot 775-375 Zilvermerkthee „tarrf pak 96 Japan: Mandarijntjes per blik 85 Zal VCïpink,Three Diamonds blik 190-98 Siam: Hele rijst droogkokend tafelrijst zak 500 gram 44 extra Patna kwaliteit zak 500 gram 52 Si-Si is licht gesatureerd met ver frissend C02. Daardoor sprankelt Si Si zo mild Si-Si wordt bereid met puur sinaasappelsap. Daardoor is Si-Si zo verkwikkend en.... gezond Si-Si heeft als veilige sluiting de kroonkurk. Daardoor blijft Si-Si zo vers, zo ,jong' van smaak Luister zondag naar Wim Sonneveld Geniet volop van parelende Si-Si en geniet ook van de parelende humor van „Ome Daan, de Si-Siliaan". Elke zondagmorgen om II uur over Radio Luxemburg (208 meter). Om van te waaaatertande BI «IC t/m 2aterdag 24 aug. Rouletta-Tarantella-Tïvoli zak met 5 forse stukken 79 cent per %-liter fles vol Si-Si vruchtenlimonade! Spuistraat 138-150, Amsterdam In verschillende sectoren van ons bedrijf bestaat de moge lijkheid tot plaatsing van Slotkoers gisteren SPECIAAL AANBEVOLEN Gemeste kalfstongen per stuk Pekelvlees onze bekende kwaliteit 150 aram 3'/i ®/o Nederl. '47 3 °/o Necll. 1962/64 A. K. U Calvé Delft Van Gelder Zonen K. N. Hoogovens Nederl. Ford N. Kabellabriek gew. Philips Gloeil. pref.Philips Gloeil. Unilever Wilton Fijenoord Dordtsche Petrol. Konkl. Petroleum A'dam Rubber K. L. M Holl. Amer. Lijn N. Scheepv. Unie Phs. v. Ommeren H. V. A Verg. Deli Mijen Amstërd. Bank Ned. Handel Mij. Rotterd. Bank Twentsche Bank Anaconda Copper Bethlehem Steel U. S. Steel General Motors,. Shell Union Tidewater 4 Vorige koers Alleen vrijdag en zaterdag 16 en 17 augustus as. Extra grote bloemkool Vol-rijpe tomaten per stuk 39 grote zak met diploma Gymnasium, H.B.5. of Mulo, als Na een Inwerkperiode, waarin wisselende werkzaamheden worden vervuld, bestaat de mogelijkheid om opgeleid te worden voor meet gespecialiseerde functies zoals: Albert Heijn klanten hebben drie streepjes voor... I Altijd de laagste prijzen 1 Onvoorwaardelijke kwaliteitsgarantie 3 Obligatie met rente 4 winstaandeel Brieven met opgave van leeftijd aan onze afdeling Personeel- zaken. Persoonlijk bezoek tussen 10 en 12 uur en tussen 2 en 4 ussr, behalve zaterdags.

Haarlem's Dagblad | 1957 | | pagina 3