eestreclame bij bet 4-jarig bestaan PHILIPS RADIO Smit Scherpenhuisen ,^v - •/- Vmhcutk m PHILIPS De Verenigde Arabische Republiek „democratisch" zonder partijen 1 LEESXPECiALlST GROENTJE PHILIPS RADIO Philips Televisie en Radio PHILIPS RADIO TELEVISIE V \TS RADIO A. de Boer, Nieuwe Kerksplein 4-6 El) lil i ,i Prinses Beatrix bezocht het oostelijk deel van Curasao or &ML L. VRIJ 'PHILIPS^ Zij hebben dubbel voordeel - door de tijdelijk hogere inruilprijs DE BEURS van gisteren Amsterdamse Beurs I 10 ct IfOOE VERMIN De trots van onze biscuit-bakkers tsM' m* Verstraten die zijn heerlijk! Radio '58 11 Scheepvaart m I H m ASSISTENT(E) v. d. Boekhouding gevraagd BISCUITS DE NIEUWSTE OPELS m De grandioze serie - - DONDERDAG 6 FEBRUARI 19 5 8 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT I)E VIJFDE DAG van het bezoek van prinses Beatrix aan de West is vandaag: begonnen met een bezoek aan de CPIM, de Curacaose Petroleum Industrie Maat schappij- De prinses maakte eerst met een sleepboot een tocht van een half uur door de St. Annabaai en het Schottegat en daar na volgde er een rit over het enorme fa brieksterrein. Na een uitvoerig bezoek werd tegen half één een rit door Emmastad gemaakt waar de prinses op het Beatrix- plein door vijfhonderd schoolkinderen werd toegezongen. Des middags bezocht de prinses het oostelijk deel van het eiland, een tocht die vele uren duurde en waarin enkele be zoeken aan scholen en tehuizen voor ouden van dagen waren ingelast. De vijfde dag werd besloten met een hul digingsavond in het Rifstadion waar diver se jeugdorganisaties een feestelijke beto ging hielden. Morgen vertrekt de prinses naar Bonaire. Woensdag is prinses Beatrix reeds vroeg uitgereden voor een tocht die haar zou voeren over het westelijke deel van het eiland Curacao, Banda Abao, zoals dat in volksmond wordt genoemd. De prinses werd bij het instituut ont vangen door de gedeputeerde, de heer Tieters Kwiers, die haar tezamen met dr. Zaneveld rondleidde, waarbij de directeur van het instituut ruim gelegenheid had. zijn zeer belangstellende gast uitvoerig in te lichten over de onderzoekingen die er geschieden en over hetgeen men er in de toekomst nog hoopt te doen. Na het bezoek aan het instituut nabij Piscadera baai ging de tocht via Planters- rust naar het tehuis voor oude vrouwen, Habaai. Ook hier bracht de prinses een kort bezoek; het volgende punt was het vissersplaatsje Boca St. Michiel waar het al volop feest was voor de prinses arri veerde. Hier kreeg prinses Beatrix een oud gebruikje te zien, namelijk een lintendans, waarbij rood, wit, blauw en oranje-kleu rige linten al dansende om een paal gewon den worden en daarna weer ontwonden, een kunst die moeilijker is dan het lijkt. Via Jan Doret en Julianadorp werd de- weg naar Westpunt ingeslagen, waarbij een ogenblikje werd halt gehouden in het dorpje Barber. De Barbers hadden voor de prinses een bijzondpr fraaie theemuis ge maakt, die haar werd overhandigd door een klein meisje, Rosé Eisden. Hierna deed prinses Beatrix mee aan een rondedansje van de schoolkinderen. In Westpunt, het uiterst westelijke punt je van Curacao en een bekend recreatie oord, stonden de schoolkinderen en be woners de prinses voor het kleine kerkje op te wachten. Zij werd er met een hartelijk gejuich ontvangen en de met de hand ge maakte hoofddoeken, die haar hier door Cynthia Seito werden aangeboden, vielen bij de prinses zeer in de smaak. De kennismaking met het typisch Ca- racaose was hiermede echter nog niet ten einde, want nadat de prinses even had rondgekeken en van het mooie uitzicht over de zee had genoten ging het verder via een binnenweg dwars door het woeste Curacaose landschap naar het oude land huis Knip, waar de prinses een echte Cu racaose maaltijd wachtte: visballetjes funchi en geitevlees. Via kleine dorpjes, zoals Lagoen, Soto en St. Willebrordus ging het daarna in een betrekkelijk snel tempo terug naar Wil lemstad en het gouvernementshuis voor een korte en welverdiende rust. DAMASCUS (UP) Het Syrische parle ment heeft de vorming van de Verenigde Arabische Republiek eenstemmig goedge keurd. Terwijl duizenden opgetogen Sy- riërs zich voor het parlementsgebouw had den verzameld, las president Koewatli de nieuwe ontwerp-grondwet voor. Onder toejuichingen van de afgevaardig den stelde Koewatli Nasser kandidaat voor het presidentschap van de nieuwe Arabi sche staat. LONDEN (Reuter) Volgens radio- Caïro heeft president Nasser van Egypte woensdag voor het Egyptische parlement de constitutionele voorstellen voor de samenvoeging van Egypte en Syrië ont vouwd. De Verenigde Arabische Republiek zal gegrondvest zijn op een voorlopige con stitutie van 17 punten. De Verenigde Arabische Republiek zal bestaan uit „twee gebieden", namelijk Sy rië en Egypte, met elk een uitvoerende raad, waarvan de presidenten benoemd worden bij decreet van de president van de repu bliek en bijgestaan worden door ministers, die door de president worden aangewezen op voordracht van de presidenten van de uitvoerende raden. President Nasser noemde het regerings stelsel „presidentieel democratisch", waar bij de uitvoerende macht berust bij de president van de republiek, bijgestaan door ministers die hij zelf benoemt. De wetgevende macht zal berusten bij een wetgevende raad. „In de grondwet wordt vastgelegd dat de unie een „souvereine onafhankelijke democratische republiek is", aldus Nasser. Wat het politieke systeem betreft, deelde Nasser mede. dat er geen particuliere poli- AMSTERDAM Het Damrak heeft de vaste tendentie van Wallstreet niet gevolgd. Dit naar aan leiding van het bericht over het ten derde male mislukken van het lanceren van de Vanguax-d-raket van de Amerikaanse ma rine in Amerika. De verwachtingen over het afschieten van de raket, hadden in Europese beurskringen tot optimisme ge leid. Nu het lanceren wederom is mislukt, v/as dit een teleurstelling, die haar terug slag op het koersniveau van de markt had, speciaal voor aandelen Kon. Olie, welk fonds als een Amerikaans fonds be schouwd kan worden. Aangezien men in Europa eerst de openingskoersen van New York wilde afwachten, alvorens nieuwe posities aan te gaan, was de handel in de oliehoek van zeer geringe betekenis. Toch was de vraag niet voldoende om aan het geringe aanbod het hoofd te kunnen bie den. Hierdoor schommelden aandelen Kon. Olie rond de 152,00, tegen dinsdag 153,20 als slotkoers. De aandelen bleven ongeveer 2,70 beneden Newyorkse pari teit. De claims lagen vanzelfsprekend ook la ger en de prijs bedroeg hier ongeveer 4,82 5,00), ofwel 27 cent onder New York. In de ochtenduren deden de aan delen Kon. Olie als hoogste prijs 153,00 en de claims 4,93. Ook de omzetten in claims van de gewone en preferente aan delen Dordtsche waren beduidend klei ner dan de vorige dagen. Het verlies be droeg hier respectievelijk 50 en 20 gulden per claim. De overige internationale waarden trokken zich van de flauwe stemming in de oliehoek totaal niets aan en bleven op de slotprijzen van dinsdag. Een uitzondering echter waren aandelen K.L.M., die sinds lange tijd, op de intro- ductiekoers van 110 terechtkwamen. De winst bedroeg hier ongeveer 3 gulden. Van de scheepvaarten behaalden aan delen K.P.M. een koerswinst van bijna 2 punten. De overige fondsen bleven goed prijshoudend. Cultures, die in alle stilte met vrijwel onveranderde koersen waren geopend, lagen plotseling vast in de markt en er werd voor Amsterdam na 39, 42'h betaald. Ver. Deli liep op van 58 tot 60 percent en H.V.A. van 84 naar de 86. De vorige slotkoersen waren hier respectieve lijk 39'/®. 58 en 82'/® percent. Deze vaste tieke partijen zullen zijn. De grondwet stipuleert voorts dat Egypte en Syrië ieder voor zich gebonden blijven aan de door hen aangegane internationale overeen komsten. Ook Jemen CAIRO (UP) De Jemenitische onder minister van Buitenlandse Zaken, Moha- med Elemari. die zich in het gevolg bevindt van kroonprins Badr, die in Cairo is aan gekomen, heeft medegedeeld, dat koning Imam Ahmed, de heerser van Jemen, be sloten heeft toe te treden tot de Egyptisch- Syrische federatie. Dit besluit nam hij na met leger-commandanten en provinciale bestuurders overleg te hebben gepleegd, aldus Elemari stemming was oorzaak van de berichten omtrent de ontwikkeling in Indonesië. NEW YORK De koersen daalden gisteren, na nieuwe hoogtepunten sinds 4 oktober te hebben bereikt op dinsdag. Het was de derde da ling in tien beursdagen en deskundigen achtten dit een normaal verloop. Het mis lukken van de afvuring van de tweede Amerikaanse kunstmaan speelde een grote rol bij de daling, die vooral op de in dustriewaarden drukte. Spoorwegen en openbare nutsbedrijven handhaafden zich vrij goed. De markt had met enkele tegenwerkende factoren te kampen, onder andere met prijsdalingen van roestvrij staal, inkrim ping van uitbreidingsplannen door de staalmaatschappijen en een daling in 1957 van de produktie van elektriciteitsmaat schappijen. De staalv/aarden kwamen zwaar in aanbod laatbeurs. Ook de olies en de meeste chemiefondsen daalden. De autowaarden moesten fracties prijsgeven. Het industriegemiddelde kwam van 458,65 op 454,89; dat voor spoorwegen van 111,16 op 110,85; dat voor openbare nuts bedrijven van 72,49 op 72,56. De omzet be droeg 2.480.000 aandelen tegen 2.970.000 op dinsdag. Van de 1170 verhandelde fondsen sloten er 392 hoger en 258 lager (UP). 3-3'/2°/" Nederl. '47 3 °/o Nedl. 1962/64 A. K. U Calvé Delft Van Gelder Zonen K. N. Hoogovens Nederl. Ford N. Kabelfabriek. gew.Philips Gloeil. Pref.PhilipsGloeil. Unilever Wilton Feyenoord Dordtsche Petrol. Kon. Petroleum Billiton A'dam Rubber K. L. M Holl. Amer. Lijn K. N. S. M N. Scheepv. Unie v. Nievelt Goudr. Phs. v. Ommeren H. V. A Verg. Deli Mijen Amsterd. Bank Nat. Handelsbank Ned. Handel Mij Rotterd. Bank.... Twentse Bank Anaconda Copper Bethlehem Steel U. S. Steel Teneral Motors.. •Jhell Union Tidewater Slotkoers gisteren 85% 89«/i« 159 295 185% 263 175 229 248/4 146 346/4 209 152.10 202 42 110.20 145 141 112)4 152 202/4 82 60)4 209 74 149 172 160 46 40)4 57'/j 35)4 63% 24% Heden 13.45 uur 85"/i6 89)® 157)4 290 185 262 173 229 244)4 146 344 210 1125 149.70 205 42 109 144 139 111)4 152 203 85 59 209 71'/2 149 172)4 160 45)4 40)4 57'/s 35)4 62% 24 Vorige koers. Claimkoers. Claims Kon. Olie 4,59. Aalsum, 5 te Mombasa verw. Abekerk, 5 te Port Swettenham. Adonis, 6 te IJmuiden verw. Aegis, 5 v. Caracol vertr. n. Houston. Agamemnon. 5 ver. te Maracaibo v. Nw Orleans. Aldabi, 5 van Buenos Aires naar Montevideo. Argos, 5 van Limasol naar Gibraltar. Axeldijk. 5 van Vitoria naar New York. Amstelpark, 5 van Honolulu naar Japan. Alioth, 5 60 zzw Quesant v. Las Palmas n. Antw. Albireo, 5 te Karachi verwacht. Amsteldiep 5 v. Port Said n. Gibraltar. Amstelveen, 5 420 zzw Manilla. Astridnaess, 5 Str. van Ormuz Mcna n. Fawley. Batu, 5 van Suez naar Basrah. Banda. 5 160 m. wtn Cure eil. n. San Francisco. Boskoop, 6 te Puerto Cabello. Benninkust, 5 te Amsterdam. Breda, 5 te Amsterdam. Boschkerk, 6 van Port Said naar Suez/Aden. Bintang, 5 v. Sabang n. Belawan. Carrillo, 5 van Sta Marta naar Rotterdam. Castor, 6 verw. te Ciudad Trujillo van Port au Prince. Camerounkust, 6 verw. Lagos n. Freetown. Cottica.5 van Savannah naar Jacksonville. Cleodora, 16 v. Brisbane te Singapore verwacht. Clavella, 5 110 m. n. Surabaja. Caltex The Hague, 5 van Rastanura n. Fremantle. Caltex Utrecht, 5 180 m. o.n.n. Rarfartak. Caltex Delft, 5 125 w. Algiers n. Pernis. Caltex Leiden, 5 140 nno Finisterre. Caltex Pernis, 5 pass. Finisterre. Caltex Rotterdam, 5 40 w. Gibraltar. Casamance, 5 100 zw. Ouessant. Corilla, 7 te Sydney verwacht. Delfland, pass. 5 St. Pauls Rocks naar St. Vincent. Delft, 5 Pto. Cabello verwacht. Dorestad, 5 aankomst Bachequero. Duivendrecht, 11 v. Rolt. te New London verw. Ecmdijk, 6 te Le Havre. Eos. 5 te Susa verwacht. Fravizo, 5 aank. Valencia van Rotterdam. Gooiland. 5 van Amsterdam naar Bremen. Gasterkerk, 7 te Port Elisabeth verw. Ghanakust, pass. 5 Las Palmas naar Le Havre. Groote Kerk, 6 te Kaapstad. Gaasterland. 5 te Amsterdam. Gordias, 5 te Amsterdam. Garoet, 6 van Aden naar Belawan. Haulerwijk, 6 te Aalborg. I-Iecuba, 5 van Barbados naar Guanta. Helena, 5 van Curasao naar Puerto Cabello. Hermes, 5 van Puerto Limon naar Cristobal. Hestia, 5 van Le Havre naar Barranguilla. Hilversum, 5 verw. Kuweit n. Philadelphia. Hydra, 5 vertr. Granada naar Rotterdam. Iberia, 5 v. Vigo te Emden. Japara, 5 te Mauritius verwacht. Joseph Freering, 5 80 m. n. Dakar n. Monrovia. Kabylia. 5 verw. te Kiel v. Stockhobn n. Purfleet Keniia, 5 van Havanna naar Caborojo. Kieldrecht, 7 v. Genua te Port Said verwacht. Kalydon, 5 dw. Rar al Hadd n. Turku. Kertosono, 5 Kp. St. Vincent n. New York. Kenia, 5 2210 m. o. Sydney. Lieve Vrouwekerk, pass. 5 Perim naar Damman Loenerkerk, 6 van Bahrein naar Mombasa. Loppersum, 5 van Bremen naar Hamburg. Lekhaven, 6 te Antwerpen. Lekhaven, 5 v. Hamburg te Antwerpen verwacht Loosdrecht, 7 v. Damman te Basrah verw. Lemsterkerk, 5 70 m. w.z.w. Ouesant n. Genua. Leopoldskerk, 5 160 m. o.z.o. Port Sudan n. Suez Leto, 5 470 m. n. Dakar n. Pepel. Maasdam, 5 van New York naar St. Thomas. Mariekerk, 5 te Hamburg. Mentor, 6 te St. Marc. Merwede, 6 te Port Harcourt. Munttoren, 6 te Curacao. Maureen, 5 v. Corpuc Christi n. Jacksonville. Mataram, 5 70 m. z.o. Ceylon n. Aden. Mississippilloyd, 5 500 m. o.n.o. Fayal. Modiokerto, 5 te Napels verwacht. Macoma, 6 van Biak naar Hollandia. Nias, 5 te Mombasa verwacht. Oberon, 6 van Cumana te Port of Spain. Omala, 4 van Salvador naar Belem. Oldenbarnevelt. 5 verw. te Fremantle. Oranje Nasau, 5 v. Amsterdam te Hamburg. Overijsel, 5 ten anker Vlissingen. Ootmarsum, 5 780 m. wtz Fayal n. Hamilton. Polydorus, 6 te Singapore. Prins der Nederlanden. 6 te Puerto Ilmon. Prins Frederik Hendrik. 5 van Hull n. Valencia. Prins Casimir. 6 te Palma. Poseidon, 5 aank. Pta Cardon van Maracaibo. Prins Willem George Frederik, 5 vertrek van Izmir naar Esbjerg. Pendrecht, 5 te Aruba verwacht. Polydorus, 5 te Pt. Swettenham verwacht. Ruys. 6 te Kaapstad. Rijnkerk, 5 dw Golf v. Masira n. Suez. Sarangan, 4 van Los Angeles naar Trinidad. Schie, 5 van Bremen naar Rotterdam. Soestdijk, 5 te New York. Solon, 6 te Kingston. Straat Banka, 7 te Sydney verw. Schelp wijk, 5 verw. te Curacao van Zarate. Steven, 5 vertr. Tripoli naar Beyroeth. Scherpendrecht, 19 te Kewasaki verwacht. Sliedrecht. 10 v. Punta te Le Havre verw. Sirrah, 5 300 m. z.o. Abadan n. Durban. Schouten, 5 550 m. w.z.w. Sabang n. Mauritius. Straat Malaka. 5 270 m. nto K. Okinawa. Singkep, 5 te Dammam verwacht. Straat Torres, 5 te Bombay verwacht. Tawali, 5 van Mombassa naar Aden. Transporter 6 te Roterdam verwacht. Tomocyclus, 6 te Rotterdam. Transporter. 6 te Rotterdam. Tero. pass. 5 Palma naar Buenos Aires. Theobaldus, 5 van Ceuta nr Mena al Ahmadi. Tiberius, 5 van Kingston naar Belize. Tarakan, 5 te Amsterdam. Tara, 5 verw. te Puerto Acevedo v. Buenos Aires. Tomocyclus, verm. 5 v. Thameshaven n. Rott. Towa, verm. 7 v. Hamburg n. Bremen. Tjipondok, 5 300 m. zto Saigon n. Hokohama. Vivipara, 5 120 m. otn Algiers n. Portland. Westland, 6 te Las Palmas. Walton Jones, 6 te Punta Cardon verwacht. Weltevreden, 6 te Rotterdam. Westerdam, 5 760 m. otn Kp. Race n. New York. Zaankerk. 5 600 m. otz Guardafui. Zonnewijk, pass. 5 Canarische eil. nr. Macapa. KLEINE VAART Alcetas, 5 te Rotterdam. Boreas, 4 van Haifa naar Famagusta. Beyerland, 5 van Boston te Harlingen verw. Barendsz, 5 van Antwerpen naar Priolo. Bernisse, verm. 7 of 8 van R'dam naar Livorno. Erkalin, 5 van Swansea naar Cork. Fladina, pass. 5 Vlissingen naar Londen. Franka 2. pass. 5 Kiel naar Stralsund. Frans van Seumeren, pass. 5 Vlissingn van Gent naar Gotenburg. Fraternite, 5 van Antwerpen naar Duinkerken. Haarlem, 5 van Belize naar P. Cortez. Henrica B, pass. 5 Vlissingen naar Handweert. Haskerland, 5 van Goole te Harlingen verw. Harold. 7 van Stettin te Bergen verw. Insp. Melema, 5 20 mijl zw Beachyhead van Ida Pieter, 5 van Rotterdam te Middlesborough. Jongkind. 10 van Gandia te Hamburg verw. Yersey naar Duinkerken. Jan Herman 5 dw Dover van Antwerpen naar Casa Blanca. Keizersgracht, 5 van Cuxhaven naar New Castle. Laploma, 5 van Hanweert te Vlissingen. Mentor, 4 van Curacao n. St. Marc. Mutatie. 5 van Stetting naar Londen. Malta. 5 schuilen bij Cuxhaven van Ventsipls nr Rotterdam. Mare Liberum, 5 van Rouen naar Casa Blanca. Metthews. 5 van Hamburg te Rotterdam verw. Notos, 4 van Messina naar Valencia. Nassauhaven, 5 van Gotenburg te Antwerpen. Olive, 6 van Londen naar Rotterdam. Pacific, 5 van Londen te IJmuiden verw. Roelof Buisman. 5 van Hayle te A'dam verw. Stentor. 5 van Bremen naar Hamburg. Sandenburgh. 6 van Stockholm te R'dam verw. Spoorsingel. 5 bij Bordeaux ten anker na aan varing van Bordeaux naar Wales. Stientje Mensinga, 6 van Bremen te Felixstowe verw. Strabo, 5 30 m. zw kp Nao v. Ceuta n. Barcelona. Tjerk Hiddes. pass. 5 Vlissingen naar Antwerpen. Waslow. 5 van Goole naar La Rochelle. Wickburgh, 5 van Rouen te Rotterdam verw. SLEEPVAART Barentszee, 4 90 m. nw Trinidad. Blakenburg, 4 Quessant gepass. naar Rotterdam. Clyde. 4 380 m. otn Fayal naar Gent. Friesland, 4 330 m. zo Mobile naar Maracalo. Hudson, 4 200 m. n. Madeira nr. Jamaica. Humber, 4 470 m. nw Fortaleza n. Nueva Palmira. Noordzee, 4 80 m. ozo Fayal nr. Ponta Delgada. Roode Zee. 4 540 m. wzw Fayal nr. Houston. Thames, 4 Burings gepass. nr. Port Fuad. Titan. 4 110 m. zw Finisterre naar Belem. Witte Zee. 4 210 m. zo Bari. Bij elk pond vlees 'n pond VET voor Elke koper van vlees 'n GELDERSE RAUWE ROOKWORST 250 gr van 99 ct. NU 69 Ct H BIEFSTUK ƒ1.- p. kilo goedkoper van 75 c. éj voor 65 ct. p. 100 gr. MALSE MAGERE LAPPEN van 2.60 nu 2.58 p.p. MOOIE KALFSLAPPEN NU 2.25 p.p. KRUISSTRAAT 20 naast Automatiek Heeft u teveel poezen in hui^f 'Plo-afcs'n. op het kantoor ener Prot. instelling. Vereisten: ervaring in doorschrijfboekhouding. Gewend zelfstandig te werken. Practijkdiploma Boekhouden of daarmede gelijkstaand. Leeftijd tot 30 jaar. Br. no. 7450. alle modellen uit voorraad Erkende Philips-service GEN. CRONJéSTRAAT 141 - HAARLEM - TEL. 52381 Voor eaat u ïaiuurltlk naar Haarlems Oudste Muzlekzaak Haarlem Oude Groenmarkt 28 - Haarlem Tel. I427v Showroom: Lange Veerstraat 4 Erkende Philips-service. Rijksstraatweg 86 L HaarlemNoord Telefoon 53902 Van ouds zeei goede Service en vakkennis Eventueel betaling tn overleg Voor en gaat u natuurlijk naai RIJKSSTRAATWEG 79 Telef. 51116 BfyUü I San Francisco Een heerlijke croquante bis cuit met een eigen charme. Vol van smaak. 26ct p. 100 gr. Tetit Heurre Een neutrale biscuit, die al tijd en bij ieder een in de smaak valt. Geeft de kinderen zo nu en dan een! 55 ct p. 250 gr. ^Marta Evenals Petit Beurre voor elk uur van de dag geschikt 55 ct p. 250 gr.' Alle modellen Uit voorraad leverbaar Eigen eervlcedlenst AMSTERDAMSTR 27 Haarlem. Tel 19626 De trots van Verkade dat is en blijft de San Francisco. Próef die verruk kelijk croquante biscuit, zo pittig en vol van smaak. Geniet er van: San Fran cisco is een ware traktatie. f 20.per dag - 200 km Alle wagens met verwarming Model '57 met radio 22.50 per dag - 200 km Telefoon 16655 ita# 99 Verstandig denkt de radiohandelaar BV PHILIPS 1 ,,Ik doe u tijdelijk een bijzonder aanbod voor uw oude toestel 1", had de hande laar grezegrd. Was dat even een mee valler! Bij aankoop van een Philips radio, radiogrammofoon of portable -van f 298.- of daarboven - krijgt ieder een hogere inruilprijs voor zijn oude radio, ongeacht het merk. Tijdelijkdus ze profiteerden maar metéén. En niet alleen dó-dromWant ze hadden in een wip gezien en gehoord dat de grandioze serie Philips Radio '58 op zichzelf al een hogere waarde geeft. Waar ze ook gekeken hadden, niemand bood hun gulden voor gulden zoveel klankrijkdom, schoon heid en vooruitgang - of ze f 93.- wilden besteden, f 2850.- of een van de vele prijzen daartussen. ,,'t Is de beste ruil die we ooit gedaan hebben..." U gaat toch ook profiteren? AfKebeelrt: A-KLASSE B 6 X 72 A - f 438.- Bi-Ampll met transformatorloze scheiding van hoge en lage tonen I Directe energie-overdracht aan dubbelconus-luid- spreker voor hoge tonen en speciale basluid- sprekei - Klankkleurregister met drie instel lingen I Vier golf gebieden Aparte afstem- wijzers voor AM en FM I Negen buizen. Luister sondagt van 12 tot 12.50 naar Radio Luxemburg (208 meter). Pf&slpVv' ÈÊÈMi»-

Haarlem's Dagblad | 1958 | | pagina 3