Friesche Vlag GARAGE„DEN HOUT" goudband-koffiemelk één grote gezinsfles een ander woord voor „magnifique" fa Tm enige jonge administratieve krachten (mnl.) 10 Daarin vindt U één dezer dagen een waardebon die de moeite waard is.* Tegen inlevering van deze bon geeft Uw leverancier U Friesche Vlag Goudband a 540 gram, met 25 cent reductie. Profiteer van deze bijzondere gelegenheid om kennis te maken met „Friesche Vlag" Goudband koffiemelk.... dubbel lekker en dubbel voordelig. Een klein scheutje is reeds voldoende om Uw kopje koffie goudbruin van kleur en extra lekker van smaak te maken. Extra voordelig door de 31% vaste melkbestanddelen en de grote gezinsfles waar meer in zjt. I3E (riesche ylAc *7EM' mm De gezinsfles:1 72 liter(540 gr.)f 0.77 ook verkrijgbaar in 1/4 liter (270 gr.) f 0.45 m a ïa1 Bi O Wagenweg 164 - Haarlem Tel. 12158 - 15056 HOOGOVENS FERDINANDS belevenissen Z' N M rl ZATERDAG 15 MAART 1958 HAARLEMS DAGBLAD - OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT ONTEIGENING In de onteigeningsprocedure tussen Mr. Oscar Pieter Frans Marie Cremers, in zijn hoe danigheid van burgemeester der gemeente Haarlem, eiser, tevens geïntervenieerde procureur mr. F. van der Goot, en de Stichting Het Hofje van Oud Alkemade of Der Twaalf Apostelen, gevestigd en zetel hebbende te Haarlem, gedaagde, tevens geïnter venieerde, procureur mr. G. J. Ver meulen, en Antonius van den Berg. wo nende te Haarlemmerliede en Spaarnwoude, jntervenient, procureur mr. C. F. M. van Koppen, is bepaald, dat het deskun digen-onderzoek zal plaats hebben op maandag 24 maart 1958, des namiddags te 2 uur ter plaatse waar het te ont eigenen goed is gelegen. Haarlem. 14 maart 1958. De Officier van Justitie. L. H. Feitsma. ONTEIGENING In de onteigeningsprocedure tussen Mr. Oscar Pieter Frans Marie Cremers, in zijn hoe danigheid van burgemeester der gemeente Haarlem, eiser, tevens geïntervenieerde procureur mr. F. van dei- Goot, en 1. de naamloze vennootschap Gebroeders A. M. en D. P. Joustra's aannemersbedrijf en Handelmaatschappij, ge vestigd te Haarlem en kan- toorhoudende te Bloemen- daal, 2. Petrus Leendertszoon Hoo- geveen, wonende te Haarlem 3. George Herman Kaars Sij- pestein, wonende te Aerden- hout. gemeente Bloemendaal gedaagden, tevens geïnter- venieerden, procureur mr. J. D. A. Viskil. en Wilhelmus Johannes van Schie, wonende te Haarlem, intervenient, procureur mr. G. J. Vermeulen, is bepaald, dat het deskun digen-onderzoek zal plaats hebben op maandag 24 maart 1958, des namiddags te 2 uur ter plaatse waar het te ont eigenen goed is gelegen. Haarlem. 14 maart 1958: De Officier van Justitie. L. H. Feitsma. ONTEIGENING In de onteigeningsprocedure tussen Mr. Oscar Pieter Frans Marie Cremers, in zijn hoe danigheid van burgemeester der gemeente Haarlem, mr. F. van der eiser, procureur Goot, en de naamloze vennootschap n.v.Bank voor Onroerende Zaken, gevestigd en kantoor- houdende te Amsterdam, ge daagde, procureur mr. K. A. F. J. Pliester is bepaald, dat het deskun digen-onderzoek zal plaats hebben op maandag 24 maart 1958, des namiddags te 2 uur ter plaatse waar het te ont eigenen goed is gelegen. Haarlem. 14 maart 1958. De Officier van Justitie, L. H. Feitsma. ONTEIGENING In de onteigeningsprocedure tussen Mr. Oscar Pieter Frans Marie Cremers, in zijn hoe danigheid van burgemeester der gemeente Haarlem, eiser, tevens geïntervenieerde procureur mr. F. van dei- Goot, en Mr. Comelis Blankevoort, advocaat en procureur ten deze optredende in zijn hoe danigheid van derde, over eenkomstig artikel 20 der Onteigeningswet, ter verte genwoordiging van Anna He lena Elisabeth Creutzberg. eertijds te 's-Gravenhage. thans wonende in Frankrijk, wonende de gedaagde qq. te Haarlem, gedaagde, tevens geïnterve nieerde, procureur mr. C. Blanke voort, en Petrus Bergman, wonende te Haarlem, intervenient sub 1 procureur mr. G. J. Ver meulen en Matthijs Jacobus Bergman, wonende te Haarlem, intervenient sub 2, procureur mr. G. J. Ver meulen, is bepaald, dat het deskun digen-onderzoek zal plaats hebben op maandag 24 maart 1958, des namiddags te 2 uur ter plaatse waar het te ont eigenen goed is gelegen. Haarlem, 14 maart 1958. De Officier van Justitie, L. H. Feitsma. ONTEIGENING In de onteigeningsprocedure tussen Mr. Oscar Pieter Frans Marie Cremers. in zijn hoe danigheid van burgemeester der gemeente Haarlem, eiser, tevens geïntervenieerde procureur mr. F. van der Goot, en de naamloze vennootschap n.v. Exploitatie maatschappij „Dingo", gevestigd en kan- toorhoudende te Schevenin- gen, gemeente 's-Graven hage, gedaagde, procureur mr. K. Heimig, en Neeltje Slegtkamp. weduwe van Jan Wouter Koning, wonende te Oegstgeest, interveniente, procureur mr. J. C. Smithuysen, is bepaald, dat het deskun digen-onderzoek zal plaats hebben op maandag 24 maart 1958, des namiddags te 2 uur ter plaatse waar het te ont eigenen goed is gelegen. Haarlem, 14 maart 1958. De Officier van Justitie, L. H. Feitsma. let op Uw brievenbud §|11 iHi WÊmË. fcQUÖ:, mm Belangrijk: Deze actie duurt tot en met*31 maart a s. en geldt uitsluitend voor: Santpoort, Driehuis, Velsen, IJmuiden, I Jmuiden-Oost, Velsen- Noord, Beverwijk, Wijk aan Zee, Heemskerk, Uitgeest, Akersloot, Castricum, Bakkum, Lim- men, Heiloo, Alkmaar, Egmond-Binnen, Eg- mond a/d Hoef, Egmond aan Zee, Bergen Binnen, Bergen aan Zee, Schoort, Groet, Camperduin, Volendam. mé: I 8t :-'C Wm. r- m- més V. Charmant, harmonieus en direct-aansprekend als een Frans chanson: dat is de Transfluide. Neem eens achter het stuur plaats en bekijk het rustige, veilige dashboard. Start de motor en beleef de sensatie van het rijden zonder-schakelen.... Zijn ..accelerando" is meesterlijk, zijn tempo is zoals u het verkiest. Transfluide rijden is een geheel nieuwe ervaring: dit is sturen met allure, dit is de élégance van la douce France! Na een proefrit zingt het door u heen: „oh lalala - c'est magnifique!" W I (RENAULT"» Dealers overal in Nederland Renault Nederland N.V./Calandplein 2 Den Haag Telefoon 185.000 Als automobilist(e) interesseer ik mij voor Naam: deze noviteit. Stuur mij vrijblijvend nadere Adres: gegevens over de Renault Transfluide. Woonplaats HD (In open enveloppe, gefrankeerd met 4 ets postzegel, opzenden aan Renault Nederland N.V, Calandplein 2. Oen Haag) Official Dealer voor Haarlem en Omstreken IJ M U I D E N De Koninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. en aangesloten bedrijven te IJmuiden vragen met Mulo- of daaraan gelijkwaardige opleiding. Leeftijd: ca. 17 jaar. Eigenhandig; geschreven sollicitatie* met beschrijving vsn opleiding werden, vergezeld v»n een recente pasfoto en onder vermelding van ons nummer HD 917, ingewacht bij de Sociale Afdeling Beambten. z

Haarlem's Dagblad | 1958 | | pagina 8