Steun voor Libanon uit Bagdadpact-landen OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT De Gaulle haalt zijn promotor Soustelle in de regering HET WEER Noodweer eist opnieuw tientallen doden Nat. Atletiekwedstrijden Aan Trawlerkade streek vanmorgen filmploeg van Arthur Rank neer Winst in Finland voor uitersten Tegemoetkoming aan „ultra's" in Algiers? Geleerden in Genève vorderen langzaam A. A. Lucieer wijst benoeming tot rector aan lyceum af Kindervoorstelling Klein Duimpje" Strijd op Noord-Celebes laait weer op Geen polygamie in Tunesië Droog en vrij zonnig GAAT U VERHUIZEN? Lelystad groeide tot een dorp Internationaal congres over de kankerbestrijding In 1957 drieëntachtig meer verkeersdoden dan in 1956 Minder ongelukken in de grote gemeenten Het woord is aan Enkele melkprodukten in prijs verhoogd Een der directeuren der K.L.M. neemt ontslag MERCEDES BENZ 72e JAARGANG No 303 Örote Houtstraat 93, Haarlem, Tel, 15295 (6 lijnen) Directie, Redactie, Administratie. Drukkerij Gr. Heiligland 10. TeL 15295. Bij kantoor Haarlem-N. Soendaplein, TeL 57755 Hoofdredacteur: Simon Koster Adj. Hoofdredacteur: Jos L. Lodewijks DINSDAG 8 JULI 1958 Haarlems Dagblad 303e JAARGANG No 151 Uitgave Grafische Bedrijven Damiate N.V. Verschijnt dagelijks beh. op zon- en feestdagen. Abonnement p. week 59 ct, p. kwartaal 7.65, fr. p.p. 8.15. Losse nrs. 12 ct Postgiro 273107. Advertentietarieven op aanvraag verkrijgbaar. Directie: P. W. Peereboom en A. D. Huijsman PARIJS (AFP) Jacques Soustelle, voormalig gouverneur-ger.eraal van Alge rije en een vooraanstaande figuur in de Algerijnse beweging die tot het aan de macht komen van generaal De Gaulle leidde, is maandag tot minister van Voor lichting in de Franse regering benoemd. (Reuter) Soustelle vervangt de schrijver André Malraux, die als minister gedelegeerd bij het bureau van de pre mier, verantwoordelijk was voor de voor lichting. Deze laatste zal als minister, ge delegeerd bij het bureau van de premier onder meer verantwoordelijk blijven voor wetenschappelijke en jeugdzaken. Voorts werden twee niet-parlementa- riërs in regeringsfuncties benoemd An dré Boulloche, een hoge ambtenaar, tot minister, gedelegeerd bij het bureau van de premier en Barnard Chénot tot minis ter van Openbare Gezondheid. Chénot is lid van de raad van state, het hoogste ge rechtelijk orgaan. De benoeming van Soustelle bevredigt een der voornaamste eisen van de bewe ging voor openbaar welzijn in Algerije, welke zich ernstig ontevreden had ge toond over het feit dat men Soustelle over het hoofd had gezien toen De Gaulle zijn kabinet vormde. Men was temeer ge belgd omdat politici, die als symbolisch voor het „oude regime" werden be schouwd, wel in de regering werden opge nomen. Soustelle was gouverneur-generaal van Algerije in 1955, kort na het begin van de opstand tegen het Franse bewind. Na het overnemen van de macht door het leger in Algerije, op dertien mei, werd hij uit Frankrijk gesmokkeld en hij bereikte via Zwitserland Algerije, waar hij als „tech nisch adviseur" van het Algerijnse Comi té voor Openbaar Welzijn en de legerauto- riteiten optrad, totdat premier De Gaulle hem de vorige maand naar Parijs ontbood om verslag uit te brengen over de toe stand in Algerije. De 46-jarige Soustelle is bekend als eth- noloog. Tijdens de oorlog sloot hij zich aan bij de „Vrije Fransen" ën in 1943 werd hij benoemd tot directeur van de geheime dienst der Vrije Fransen. Tussen 1947 en 1952 was hij secretaris generaal van de Franse volksconcentra tie, de partij van generaal De Gaulle. Kaarten tegen de gereduceerde prijs van 50 cent zijn verkrijgbaar indien nog voorradig tot woensdagochtend half twaalf aan onze loketten. Na die tijd kan men zolang de voor raad strekt nog kaarten voor de normale prijs van 75 cent verkrijgen bij het Openluchttheater Bloemendaal. Wij hopen dat ieder die deze kinder voorstelling wil bijwonen, zich tijdig van kaarten heeft voorzien, en dat het weer zal meewerken, om deze laatste door ons tezamen met het Openlucht theater georganiseerde kindervoorstel ling tot een echt feest te maken. Haarlems Dagblad/ Oprechte Haarlemsche Courant TOKIO (UP) Vliegtuigen van de In donesische luchtmacht hebben, naar van daag wordt meegedeeld, zondag en maan dag de laatste bolwerken van de rebellen op Noord-Celebes, Tomohon en Tondano gebombardeerd. Beide steden liggen ten zuiden van de hoofdstad van Noord-Cele bes, Menado, die al door de regeringsstrijd krachten is veroverd. De lucht-aanvallen werden uitgevoerd door een B-29 en een B-25, naar de radio berichtte. Beide plaatsen zijn door rege ringstroepen omsingeld. TUNIS, (Reuter) President Bourgui- ba van Tunesië heeft de polygamie in zijn land verboden. In de desbetreffende wet wordt gezegd, dat een gehuwde man, die een echtverbinding aangaat voordat zijn eerder huwelijk is ontbonden, kan worden veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf of een boete van 240.000 frank. Tot dusver konden de Tunesiërs op grond van het mohammedaanse recht vier vrouwen hebben. Verwachting tot morgenavond: Droog weer met in de nacht en vroege ochtend plaatselijk mist of laaghangende bewolking, overdag overwegend zonnig. In het westen van het land onge veer dezelfde temperaturen als vandaag elders hogere middag- temperaturen. Meest zwakke wind uit westelijke richtingen. Volledige weerrapporten op pagina twee Sinds 1954, het jaar waarin deze partij werd ontbonden, had Soustelle geen offi cieel contact meer met de generaal, hoe wel hij een aanhanger van De Gaulle bleef. Kringen, die nauwe relaties onderhou den met het Algerijns Comité voor Open bare Veiligheid, zijn van mening, dat Soustelles benoeming een „kalmerende invloed" zal hebben op de extremistische leden van het comité, die naar verluidt, ontevreden waren over De Gaulles handel wijze. Niettemin heerste er in Algiers nog enige teleurstelling over het feit, dat Soustelle niet tot minister voor Algerije is benoemd. GENEVE, (Reuter) De conferentie van deskundigen uit Westelijke en communis tische landen over de mogelijkheden om kernproeven te ontdekken, vordert lang zaam. Volgens sommige waarnemers zijn de deskundigen maandag op een bijeen komst van drie uur vrijwel gereed geko men met de vergelijking van de Oostelijke en Westelijke standpunten ten aanzien van de mogelijkheid om kernexplosies te ont dekken door meting van geluidsgolven. De andere mogelijkheden die nog besproken zullen worden, zijn: meting van seismische golven, van elektro-magnetische straling en van radioactiviteit. Prof. A. K. Fyodorov, de leider der Rus sische delegatie, verklaarde maandag te genover verslaggevers, dat de geleerden op de conferentie meer zoeken naar pun ten van overeenstemming dan naar men- ningsverschillen. Een vooraanstaande Amerikaan, die niet met name genoemd wilde worden, zei, dat men „beetje bij beetje" vorderingen maakt. Hij geloofde, dat de conferentie vrij lang mogelijk zelfs twee maanden zou kunnen duren. DIT NUMMER BESTAAT UIT TIEN PAGINA'S. LONDEN (Reuter) Diplomatieke waarnemers in Londen achten het moge lijk, dat de staatshoofden van de Moham medaanse leden-staten van het pact van Bagdad Turkije, Irak, Perzië en Pakis tan zullen besluiten Libanon te steunen. President Bayar en premier Menderes van Turkije hebben in Istanboel al een voorbespreking gehad met kroonprins Ab- doel Illah en premier Noeri-es-Said van Irak. Uit Beiroet is gemeld dat president Bayar een boodschap aan president Sja- moen van Libanon heeft gezonden, waar in hij hem van de steun van de vier Mo hammedaanse landen verzekert. Het wordt niet uitgesloten geacht,' dat de vier landen over de een of andere defensieve overeenkomst met Libanon zullen spre ken. De Libanese minister van Economische Zaken Sjader, heeft verklaard dat zijn re gering het misschien niet nodig zal ach ten buitenlandse hulp te vragen als zich geen nieuwe ontwikkelingen in de toestand voordoen. Hij noemde op een persconfe rentie, gehouden na een vergadering van het kabinet, de positie van de regering „sterk". De leiders van de opstandelingen heb ben besloten de parlementsvergadering van 24 juli, waarop een opvolger van pre sident Sjamoen zal worden gekozen, te ne geren, zo wordt in persberichten gezegd. WASHINGTON (UPI) De secretaris generaal van de UNO, Dag Hammars- kjoeld en minister Dulles hebben maan dag in Washington twee uur over de toe stand in Libanon gesproken. Er is niets over het besprokene bekendgemaakt. BEIROET (UPI) In Libanon, waar de opstand de negende week inging, was het maandag betrekkelijk rustig. In Bei roet werd 's ochtends een kort gevecht ge leverd tussen sluipschutters van de op standelingen en de regeringstroepen. Ook in Tripoli kwam het tot korte schermutse lingen. De afgelopen 24 uur is vrijwel geen BERLIJN (UPI) Tengevolge van overstromingen in het gebied van Dres den zijn volgens het Oostduitse persbureau ADN zes personen om het leven gekomen. De Elbe en enkele kleinere rivieren in het gebied traden buiten hun oevers na zware regens. De gemeenteraad van Dresden heeft 1.500.000 mark beschikbaar gesteld voor de slachtoffers van de watersnood. In Oostenrijk Het slechte weer heeft in de Oostenrijk se bergen vier slachtoffers geëist. Bij de Oostenrijks-Italiaanse grens zijn twee douaniers in een schuilhut om het leven gekomen door kolendampvergiftiging, in het massief van de Tauern en de Gross- glockner zijn twee Duitse alpinisten dode lijk verongelukt. In Korea SEOEL (UPI) Tenminst» veertig mensen zijn het afgelopen weekeinde om gekomen en tweeduizend dakloos gewor den tengevolge van uitzonderlijk zware regenval in Zuid-Korea. In een dorpje ver loren zestien mensen het leven, toen een aantal boerderijen bedolven werd onder een aardverschuiving. De schade wordt geschat op vier niljoen gulden. Grote ge bieden staan onder water. BEIROET (UPI). - Een Belgisch di plomaat zal vandaag in Beiroet voor een militaire rechtbank verschijnen wegens beweerde wapensmokkelarij uit Syrië ten behoeve van de Libanese rebellen. Als hij schuldig bevonden wordt, kan hij ter dood veroordeeld worden. De diplomaat is Louis de Sand, Bel gisch consul-generaal in Syrië. Be weerd wordt, dat hij door de Libanese grenswacht erop werd betrapt, toen hij de grens van Libanon passeerde van uit Syrië met een wapenlading. zware strijd meer geleverd. Kennelijk wachten beide partijen af. Oppositieleider ex-premier Saeb Salam verklaarde tegen over een verslaggever van United Press- International, dat de opstandelingen de strijd tot het einde zullen voortzetten. Advertentie Wij garanderen u een goede verhuizing uitgevoerd door vakkundig personeel Vraag eens inlichtingen F DAMIAANS EN ZN. Zijlvest 41 - Haarlem - Tel 12456-14155-52514 Advertentie Woensdagavond 8 uur - „HAARLEM"-terrein Deelname div. Ned. kampioenen. Toegang: 35 ct. en 75 ct. Lelystad, een paar jaar geleden nog een paar barakken op een schiereiland- je in het IJselmeer, is sindsdien uitge groeid tot een dorp, waar nu ook ste nen huizen zijn verrezen. Op de achter grond het gemaal Wortman, één van de drie waarmee de nieuwe polder Oostelijk Flevoland (rechts) is droog gemalen. Er komen jaarlijks tiendui zenden toeristen naar Lelystad, velen per auto langs de tientallen kilometers lange Knardijk (rechts onder) van Har derwijk uit, anderen met de boot uit Amsterdam, die men aan de steiger ziet liggen. (Foto K.L.M. Aerocarto) LONDEN (UPI) In Londen is maan dag een kankerbestrijdingscongres be gonnen, waaraan ruim tweeduizend kan kerspecialisten uit 63 landen deelnemen. De Britse voorzitter, Sir Stanford Cade, zei in zijn openingsrede dat zelfs het voor komen van kanker niet langer tot de on mogelijkheden behoort. In de middagzitting gaf dr. John R. Hel ler, directeur van het Amerikaanse Natio nale Kankerinstituut, een overzicht van de campagne in de V S. tegen de gevreesde ziekte. Elk jaar sterven er in de V.S. 250.000 mensen aan kanker en zijn constant 700.000 mensen daarvoor in behandeling, aldus Heller die hier echter aan toevoeg de dat er in Amerika thans 800.000 mensen wonen die van kanker zijn genezen. „Wij redden thans een op de drie pa tiënten van kanker", aldus Heller, „of wel '50.000 levens per jaar. Maar met de huidige kennis en de hulpmiddelen zouden we in staat zijn, een op de twee mensen te redden, of wel 75.000 personen meer per jaar als de mensen zich vroegtijdiger lie ten onderzoeken". BUjkens een publikatie van het Centraal Bureau voor de Statistiek is het aantal verkeersongevallen in 1957 ten opzichte van 1956 toegenomen, evenals het aantal slachtoffers van het verkeer. In totaal werden in 1957 1.687 personen gedood, 23.327 personen ernstig gewond en 16-149 personen licht gewond bij de 133.608 ver keersongevallen die in dat jaar zijn ge schied; 97.915 van deze gevallen hadden uitsluitend materiële schade ten gevolge. Deze aantallen zyn, uitgedrukt in percen tages van 1956: totaal aantal ongevallen 103.8, doden 105.2, ernstig gewonden 108.8, licht gewonden 106.6, totaal aantal slacht offers (41.163) 107.8 en gevallen met alleen materiële schade 102.6. Het aantal dodelijke ongevallen liep iets terug in gemeenten van 20.000 tot 100.000 inwoners, namelijk tot 98,7 percent van 't aantal in 1956. In gemeenten met minder dan 20.000 inwoners kwamen in 1957 99,6 percent ongevallen met uitsluitend mate riële schade voor ten opzichte van 1956. Alle andere aantallen vertonen een toe neming. De percentages voor 1957 genomen van 1956 zijn voor gemeenten met 100.000 in woners en meer, respectievelijk voor totaal aantal verkeersongevallen, doden, ernstig gewonden, licht gewonden en uitsluitend materiële schade (de aantallen tussen haakjes er achter): 104 (71.832), 110 (395), 105,6 (8080), 107 (8775) en 103,5 (56.200). Dezelfde cijfers voor gemeenten van 20.000 tot 100.000 inwoners zijn: 105 (31.728), 98,7 (389), 112,9 (6.548), 107,6 (3.502) en 103,2 (22.594). Tenslotte zijn deze cijfers voor gemeenten met minder dan 20.000 inwo ners: 102,2 (30.048), 106,1 (903), 108,8 (8.699), 104,8 (3.872) en 99,6 (19.121). De relatief grootste toeneming van ver keersslachtoffers in 1957 deed zich voor bij ongevallen met bromfietsen. Het aantal slachtoffers steeg hier van 8.388 in 1956 tto 10.508 in 1957; 306 bromfietsberijders kwamen om het leven in 1956 223 en 5574 werden ernstig gewond, tegen 4643 het jaar daarvoor. Voorts kwamen in 1957 om het leven bestuurders en inzittenden van vier en meerwielige vrachtwagens 71 (38), autobussen 6 (8), personenauto's 233 (240), motorrijwielen en scooters 206 (217), rij wielen 384 (399), andere vervoermiddelen 23 (14) en voetgangers 458 (463). De cijfers van 1956 zijn tussen haakjes vermeld. Het totaal aantal verkeersslachtoffers bedroeg in 1957 41.163 en in 1956 38.194, waarvan 1.604 dodelijke ongevallen. Kaufman enHart: Je kunt het toch niet meenemen. Naar wy vernemen heeft de heer A. A. Lucieer, directeur van de Ryks H.B.S. te Enkhuizen B. en W. van Haarlem mede gedeeld, dat hy zijn benoeming tot rec tor van het nieuw te vormen lyceum aan de Zijlvest 25a in Haarlem niet zal aan vaarden. De heer Lucieer werd tijdens de gemeen teraadsvergadering van woensdag 2 juli door de. raad aangewezen als rector voor dit lyceum. Aan deze benoeming was een besloten vergadering van 2 '/2 uur vooraf gegaan. De heer Lucieer verwierf by de stemming 21 stemmen tegen de heer K. Gorter, directeur van de H.B.S.-B te Haar lem 13 stemmen. In Kennemerland zijn de pryzen van enkele melkprodukten met ingang van af gelopen maandag met één of twee cent per liter verhoogd. Over deze prijsverho gingen is overleg gepleegd met het minis terie van Economische Zaken. Voorname lijk zijn de pryzen van papprodukten de hoogte ingegaan. Alleen de prijs van fein- dermelk is verlaagd. In onderstaand lijstje geven wij een overzicht van de prijsveranderingen: oude nieuwe prijs prijs Yoghurt, hele fles 50 51 halve fles 27 28 Tapte yoghurt 19 21 Bulgaarse yoghurt 23 23 Havermoutpap, hele fles 50 52 Rijst, hele fles 54 55 Kindermelk hele fles 67 55 halve fles 36 30 Gorte- en bloempap zijn eveneens twee cent per hele fles duurder geworden. De K.L.M .deelt mede, dat drs. M. J. van der Ploeg, directeur van de K.L.M. en sinds 1954 plaatsvervangend president directeur dier maatschappij, om persoon lijke redenen ontslag heeft gevraagd met ingang van uiterlijk 1 januari 1959. Drs. Van der Ploeg, die sedert 1949 deel uit maakt van de K.L.M.-directie, was aan vankelijk directeur Financiën en Admini stratie en sedert 1 januari 1957 directeur Vervoer van de K.L.M. Gevraagd naar commentaar op het voornemen van de heer Van der Ploeg om af te treden deelde de president-directeur van de K.L.M., de heer I. A. Aler, het vol gende mede* „Mijn mede-directieleden en ik betreuren het besluit van de heer Van der Ploeg. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor het grote aandeel dat hij heeft gehad in het leggen van de gezonde financiële basis, waarop ons bedrijf ook in de ko mende jaren kan steunen. Wij moeten evenwel het besluit van de heer Van der Ploeg, zijn functie in de naaste toekomst neer te leggen, respecteren", aldus de heer Aler. Het A.N.P verneemt van de heer Van der Ploeg, dat de aanleiding tot zijn ont slagaanvrage niet ligt in de vliegerskwes tie. Hij acht het niet opportuun de per soonlijke redenen, die tot zijn besluit heb ben geleid, nader toe te lichten. De opnamen voor de film „Operation Amsterdam", die het volgend voorjaar door de Arthur Rank filmmaatschappij zal worden uitgebracht, zijn vandaag in IJmuiden begonnen. De filmploeg van Rank streek vanmorgen vroeg neer aan de Trawlerkade in en bij het oude gebouw van de Centrale Bond-in-liquidatie. Een honderdtal figuranten wachtte daar van morgen omstreeks tien uur op hetgeen straks voor de camera's van hen verlangd zou worden. Hoewel er >'n de afgelopen weken bespre kingen zijn geweest met de havenautori teiten en met de gemeentepolitie in Velsen was niemand er vanmorgen van op de hoogte wat nu eigenlijk vandaag in IJmui den zou gaan geschieden. De betrokken in stanties hadden een stencil ontvangen, waaruit niet was wijs te worden. Dit pro gramma vermeldde ondermeer, dat van daag en woensdag opnamen zullen worden Advertentie Ons telefoonnummer 10503 is woensdag gestoord. U kunt ons bereiken onder no. 18095. GARAGE VAN WI3K OVERVEEN gemaakt op de kade (vermoedelijk d- Trawlerkade), donderdag bij de vishal vrijdag bij de kop van de haven, zaterdag in een houten schuur, zondag aan het ein de van de kade (welke kade en waar is nie mand bekend) en volgende week woens dag tot en met zaterdag op de weg tusser Velsen en Amsterdam. De Koninklijke Marine gaat pas volgen de week maandag aan de opnamen mee werken. Het fregat „Piet Hein" komt die ochtend om zes uur de IJmuidense haven binnen als de Britse torpedobootjagei „Walpool", die op 13 mei 1940 het Neder landse bezit aan diamanten naar Enge land overbracht. De meeste opnamen zul len die maandag worden gemaakt tussei de pieren. Maandagavond komt de „Piet Hein" ij IJmuiden langs de kant te liggen en dins dag zullen de opnamen worden voortgezel Die dinsdag, 's middags om drie uur ver trekt de „Piet Hein" weer uit IJmuiden om terug te keren naar haar basis Den Helder. De „Piet Hein" is door de Koninklijke Marine na groot onderhoud op 1 juli weer in dienst gesteld en heeft, wanneer het maandag te IJmuiden binnenkomt, uitge breide beproevingen ondergaan onder andere snelheidsproeven in de Schotse wateren. Studenten Bij de figuranten, die zich vanmorgen in het gebouw van de Centrale Bond meld den, waren vele studenten uit Amsterdam, die zich gisteren bij Arthur Rank voor een tweedaags filmrolletje konden aanmelden. Er wordt 15,- per dag voor betaald. Vandaag zyn in IJmuiden de eerste opnamen gemaakt voor de film „Ope ration Amsterdam", waarin de actrice Eva Bartok de vrouwelijke hoofrol ver vult. Maandagmiddag arriveerde ze op Schiphol met haar dochtertje Diana Veel tijd heeft zij voor haar neger maanden oude baby niet, want van 's morgens acht tot 's middags vijf uur wordt er gefilmd met een uur pauze Het resultaat zullen we volgend jaar mei kunnen zien. wanneer te Amster dam de première van de film wordt gegeven. HELSINKI (Reuter) De communisti sche volksdemocratische unie en de con servatieve nationale coalitiepartij hebben aanzienlijk winst geboekt bij de Finse par lementsverkiezingen van zondag en maandag. De communisten hebben zeven zetels gewonnen en de conservatieven vier. De agrariërs en de Finse volkspar tij leden aanzienlijke verliezen. De vermoedelijke zetelverdeling in het nieuwe één-kamerparlement is: sociaal-democraten 50 (verlies 4) communisten 50 (winst 7), agrariërs 48 (verlies 5), conservatieven 28 (winst 4), Zweedse volkspartij 14 (winst 1), Finse volkspartij 7 (verlies 6) Onafhankelijke sociaal-democraten 3. De laatstgenoemde partij heeft zich kort voor de verkiezingen van de sociaal-demo cratische partij afgescheiden. Deze uitslag is nog niet definitief. Er moeten nog stemmen geteld worden, die per brief zijn uitgebracht. Moeizame formatie Men verwacht, dat de vorming van een nieuwe regering, ter vervanging van de coalitie van Kuuskoski, langdurige en moeizame onderhandelingen tussen de verschillende partijen zal vergen. Kuus koski zal vermoedelijk, in afwachting van een nieuwe regering, aan het bewind blij ven om de lopende zaken te behandelen. Toen alle stemmen, behalve de stem men die per brief zijn uitgebracht, waren geteld, was de stand: boerenpartij 429.840 stemmen of 24 percent, communisten 420.803 stemmen of 23,7 percent, sociaal democraten 420723 stemmen of 23,6 per cent, conservatieven 266.381 stemmen of 15 percent. (UPI) Kaarlo Pitsinki, algemeen se cretaris van de sociaal-democratische partij, deelde vandaag mee, dat zijn par tij niet in een regering met communisten zou treden. Hij verweet de boerenpartij, dat deze een der oorzaken was geweest van de winst der communisten, daar zij „een rampzalige politiek" had gevoerd. Hij weigerde te zeggen of hij dacht, dat de communisten in een aanstaande rege ring zitting zouden nemen. „Deze verkie zing zal leiden tot een nationale zelfcri- tiek," zei hij. Pitsinki verklaarde, dat de stembrief jes per correspondentie het algemene ver kiezingsbeeld nog enigszins zouden kun nen wijzigen, maar niet ten voordele van zijn partij. „Als er door die stemmen nog winsten zouden worden gemaakt, zullen die aan de conservatieven ten goede komen," zei hij. Advertentie FALCON REGENKLEDING

Haarlem's Dagblad | 1958 | | pagina 1