Haarlemse Muggen door duizenden toeschouwers zaterdag ingehaald I^rouueI) Son filtre est si pur De Muggenronde in cijfers „Wandeletappe" van Bilthoven naar huis leverde geen moeilijkheden op VAN LENT'S AUTOMOBIELBEDRIJVEN Speedboat-races: enerverend spektakel op N.B. Spaarne Ploegentijdrit gewonnen door de Indische buurt Gedurfde staaltjes van waterskiërs MAANDAG 11 AUGUSTUS 1958 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT 5 PHILIPS AUTO-RADIO Inbouw en reparaties Heemstede Raadhuisstraat 53-65 en Dreef 203 Official Dealer Kort nieuws vanaf heden geëxposeerd Coen Visser onbedreigd winnaar in Haarlem-Oost Triomftocht van Muggen, óók succes voor Poliofonds Muggen op de weegschaal FILTRA Nachtelijke vechtpartij in automatiek Burgerlijke stand van Haarlem De uitslag van de ploegentijdrit op de Richard Holkade luidt: 1. Indischebuurt 2 min. 58 sec., 2. Bomenbuurt 3 min. 04 sec., 3. Vogelenbuurt 3 min. 06 sec., 4. Slachthuisbuurt 3 min. 07 sec., 5. Trans- vaalbuurt 3 min. 12 sec., 6. Vondelkwar tier 3 min. 17 sec., 7. Zuid 3 min. 22 sec., 8. Harmenjansbuurt 3 min. 23 sec., 9. Amsterdamsebuurt 3 min. 25 sec., 10. Leisebuurt 3 min. 30 sec. Het A-klassement van de Muggen- ronde luidt: 1. Rob v. Slraaten (Indischebuurt) 129 p. 2. Gerard Fennis (Indischebuurt) 127 3. Fred Ausma (Indischebuurt) 125 4. Bart Jongbloed (Bomenbuurt) 117 5. Jan van Bezu (Slachthuisbuurt) 116 6. Dick Meyer (Transvaalbuurt) 105 7. Ruud Philippo (Vogelenbuurt) 104 8. Jos Vergers (Vondelkwartier) 102 9./10. Gerard Ekelemans (Zuid) 100 9./10. Henk van Luyk (Vondelkw.) 100 11. Wil van Slooten (Slachthuisb.) 98 12. Gerard Koeleman (Indischeb.) 93 13./14./15. John Munk (Transv.b.) 92 13./14./15. Bert Webster (Transv.b.) 92 13./14./15. Rob de Waard (Slachth.b.) 92 16. Bert Oomen (Zuid) 91 17./18. Karei Aaldertz (Bomenbrt) 89 17./18. Jan v. d. Horst (Vondelkw.) 89 19. Joop Klinkenberg (Slachthuisb.) 85 20./21. Ad ter Schuur (Bomenbuurt) 83 20./21. Gerard Bijl (Indischebuurt) 83 22. Piet Ebbing (Vondelkwartier) 78 23. Kees Geutskens (Vondelkwart.) 77 24./25. Huub Stegeman (Harm.j.b.) 57 24./25. Koert Rip (Amsterd.buurt) 57 26. Wim van Roon (Leidsebuurt) 52 27. Leo Cornet (Amsterd.buurt) 49 28. Jan Okker (Leidsebuurt) 45 29. Jaap Houweling (Harmenj.b.) 41 30. Daan Akersloot (Zuid) 33 B-klassement: 1. Jos Mathot (Vogelenbuurt) 138 p. 2. Ruud Donkel (Amsterd.buurt) 128 3. Richard Bosdijk (Bomenbuurt) 126 4. Nico Haver (Vogelenbuurt) 119 5. Ab Koelemeyer (Vogelenbuurt) 114 5. Alfred Minke (Bomenbuurt) 102 7. Gerrit de Lang (Zuid) 101 8. Serge Handgraaf (Slachthuisb.) 100 9./10. Wil Verleur (Bomenbuurt) 93 9./10. Leo v. Kesteren (Vogelenb.) 93 11. Rob Roest (Vogelenbuurt) 89 12. Leo Loerakker (Leidsebuurt) 81 13./14. Jan van Weele (Amsterd.b.) 80 13./14. Cees Hermans (Amsterd.b.) 80 15./16. Wil. v. Hamersveld (Sl.h.b.) 78 15./16. Wim Molendijk (Transvaalb.) 78 17. Maarten de Jong. (Indischeb.) 75 18. Hans v. Werven (Hamenjansb.) 73 19. Romeo Morseld (Transvaalb.) 68 20. Cees Inpijn (Zuid) 67 21. Chris Scheuder (Leidsebuurt) 66 22. Frans v. d. Meeren (Leidseb.) 60 23. Theo v. d. Hox~st (Amsterd.b.) 56 24 Gerard Meyer (Vondelkwartier) 54 25. Richard Ran (Harmenjansb.) 51 26. Hans van Huis (Harmenjansb.) 46 27. Hans Hirs (Zuid) 42 28. Jan Staphorst (Leidsebuurt) 33 29. Rene Courbois (Harmenjansb.) 25 Het algemeen ploegenklassement luidt: 1. Indischebuurt 576 pnt, 2. Voge lenbuurt 549 pnt, 3. Slachthuisbuurt 431 pnt, 4. Bomenbuurt 419 pnt, 5. Zuid 417 pnt, 6. Amsterdamsebuurt 416 pnt, 7. Transvaalbuurt 395 pnt., 8. Vondelkwar- tiar 351 pnt, 9. Harmenjansbuurt 314 pnt., 10. Leidsebuurt 306 pnt HAARLEM, Zaterdag. De vierde Haarlemse Muggenronde, die over het algemeen bijzonder geslaagd genoemd kan worden, heeft een climax gevonden in een uitbundige ontvangst door vele duizenden Haarlemmers, die zaterdag middag naar het circuit aan de Richard Holkade waren gekomen om de 57 rennertjes, die de tocht volbracht hadden, toe te juichen. Drie uitvallers waren er in deze 500 km lange tocht door vijf provincies dus te noteren. Fred Moone, die donderdag gewond naar huis werd gebracht en René Courbois en Jaap Houweling uit de Harmenjansbuurt, die er zaterdagmorgen de brui aan gaven. Ze vonden vijf dagen fietsen meer dan genoeg en hadden er gewoon geen zin meer in. In tegenstelling overigens tot alle andere jongens, die zich de gehele dag voorbereidden op het weerzien met ouders, vriendjes en een enkel vriendinnetje en die dan ook op het circuit aan de Richard Holkade hun uiterste best deden om in de ploegentijdrit een zo goed mogelijk figuur te slaan. De Indischebuurt was daarbij zoals overigens te verwachten was - bet snelst, zodat deze jongens, die ook reeds bovenaan in het klassement stonden, definitief beslag legden op de ploegenprijs. Rob van Straaten stond verder zijn Muggentrui niet meer af en Jos Mathot bleef bovenaan in het B-klassement. Advertentie van de Ronde, Rob van Straaten, voor Jos Mathot, de sterkste in het B-klassement en voor de Indischebuurt-jongens als beloning voor de eerste plaats in het ploegenklasse ment. Er waren tenslotte vriendelijke woorden namens de HSV „De Kampioen" voor Tour leider Van Hulst en daarmee was de vier de Haarlemse Muggenronde afgelopen. Inmiddels hadden de ouders hun kinderen allang uitvoering omhelsd en bekeken. En toen ook stortte het hele wereldje waarin de jongens een week lang. geleefd hadden ineen want een van de jongens die net binnen was ge komen en luidruchtig was toegejuicht kreeg even later van zijn moeder te horen: „Wim wat zijn je knieën smerig en veeg gauw je vieze neus af". Een coureur was weer gewoon een zoon van z'n moeder geworden. Een Haarlemse Mug was weer thuis. HFC—EHS ZATERDAG IN HEEMSTEEDSE SPORTPARK De KNVB-bekerwedstrijd tussen HFC en EHS wordt zaterdagmiddag aanvang vijf uur in het Heemsteedse Sportpark gespeeld. Advertentie Een eerste prijs. De accordeonclub „Accordia" uit Haarlem heeft zondag tij dens een gehouden concours in Steenber gen een eerste prijs behaald in de ere- afdeling met driehonderd tweeëntachtig punten. weer gegeten werd kreeg Wil van Hamers veld uit de Slachthuisbuurt gauw nog een nieuwe binnen- en buitenland. Toen kon de enorme kist met reparatiematcriaal de finitief opgeborgen worden. KONINGINNEWEG 6 - TUINLAANTJE 18 TEL. 14024 De wielerwedstrijd, welke zaterdagmid dag in afwachting van de aankomst van de Muggenronde door Haarlems Bloei in samenwerking met „De Kampioen" op het parcours aan de Richard Holkade in Haar- lec-Oost werd gehouden, is op overtuigen de wijze gewonnen door Coen Visser. Hy zegevierde met een halve ronde voorsprong op het peloton, waaruit Wil Blommaert in de slotfase nog was ontsnapt om beslag te kunnen leggen op de overwinning der nieuwelingen. Ronald Hendriks toonde zich de snelste der aspiranten. In deze wedstrijd, welke over één uur ging en waarin amateurs, nieuwelingen en aspiranten gezamenlijk van start gingen, brachten aanvankelijk alleen de premie sprints enige opleving. Voor ontsnappin gen lag het tempo te hoog. Dat ondervon den Van Weeren en Van Egmond, die sa men een kleine voorsprong veroverden. Zij werden weer spoedig door het peloton in gelopen en het enige succes dat hun aanval had opgeleverd, was een vermindering van het aantal kanshebbers omdat de zwak keren voor de toenemende strijd het loodje hadden moeten leggen. Door een valpartij- tje verspeelden ook Bouma, Otte, F. Vaars en de twee Denen Nielsen en Hansen het contact met het peloton. Nijssen moest er zelfs de strijd voor staken. Pas nadat er 35 minuten was gefietst kwam er door toedoen van Visser meer spanning in de strijd. Onder luide bijvals betuigingen van het grotendeels jeugdige publiek, dat de strijdlust van Visser op hoge prijs stelde, begon hij aan een solo vlucht. Ondanks het feit dat Van Weeren het peloton tot meer spoed trachtte te be wegen, bleef Visser buiten schot. Ook een tegenaanval van Straver en Sminia kon hem niet ernstig meer verontrusten. Visser liep steeds verder uit en bezorgde het ach- tergeraakte groepje Nielsen, Hansen, Bouma, F. Vaars en Otte nog een ronde achterstand. Van dit groepje konden alleen de twee Denen het tempo van Visser bij houden. Zij wisten zich zodoende te vrij waren van „bubbeling" door het peloton en had de wedstrijd langer geduurd, dan zouden zij met de steun van Visser zelfs het opgelopen verlies ongedaan hebben kunnen maken. Behalve de overwinning kwam Visser door zijn succesvolle vlucht ook in het be zit van de prestatieprijs, die was uitgeloofd voor de renner die de meeste keren als eerste over de streep ging in de wedstrijd. Van de 52 ronden die werden afgelegd, kwam Visser fertig maal als eerste door. De uitslagen luiden: Amateurs: 1. C. Visser, Santpoort; 2. L. Vaars, 3. A. Tuyp, 4. Th. Mathot, 5. H. van Weeren, 6. A. Stra ver, allen Haarlem; 7. op 1 ronde: Oele Nielsen, Kopenhagen; 8. P. Hansen, Kopen hagen; 9. F. Vaars; Haarlem. Nieuwelingen: W. Blommaert, 2. H. v. d. Geest, 3. E. Sminia, 4. E. Riethoff, 5. A. Bogaard, 6. J. van Egmand, 7. R. Otte. Aspiranten: 1. R. Hendriks, 2. H. Peters, 3. M. Bouma. Tijdens de laatste rustpauze in de Mug genronde werd er een eetwedstrijd ge houden waarbij de renners twintig en meer boterhammen verorberden. rit, die nauwelijks een uur later werd ver reden. Voor het echter zover was moesten de Muggen nu al begeleid door een groot aantal auto's en bromfietsen met suppor ters langs de Ringvaart naar de Nieuwe Brug bij de Schipholweg fietsen, een kar wei waarvoor zij de handen niet omdraai den. ft BIJ DE NIEUWE BRUG konden de jon gens zich gereed maken voor de tijdrit naar de Richard Holkade, waar duizenden toeschouwers op de inkomst van de Mug gen wachtten. Om kwart over drie was het eindelijk zover, want toen stormde de eer ste ploeg op de eindstreep af. Met tussen pozen van twee minuten arriveerden ver volgens alle andere teams. Aan het slot van deze tijdrit bleek, dat de jongens uit de Indischebuurt veruit het snelst waren geweest en dus zodoende hun leidende po sitie in het ploegenklassement nog hadden versterkt. Er volgden ererondjes voor de winnaar Haarlem heeft de deelnemers aan de vierde Muggenronde zaterdagmiddag bij hun terugkeer een grootse ontvangst be reid. Het was of de weergoden wilden goedmaken wat zij renners en begeleiders op deze zesdaagse toer door Nederland zo dikwijls hadden onthouden: droog weer en een koesterende warmte. Wel vier rijen dik stonden in sommige straten de kijkers in stralende zonneschijn opeengepakt langs de route, die de kara vaan van de finish op de Richard Holkade in Haarlem-Oost tot het Donkere Spaarne, waar de stoet ontbonden werd, volgde. Voorafgegaan door het trommelkorps van het Nederlandse Padvindsters Gilde, de materiaalauto's en de Harmonie „Haar lem" en geëscorteerd door motorpolitie, werd het een triomftocht die de Muggen niet licht zullen vergeten. Menigmaal wer den zij op hun doortocht met een harte lijk applausje begroet. Wie er óók van de milde stemming van het publiek profiteerde was het Prinses Beatrix Poliofonds. Men had de goede ge dachte gehad aan het besluit van de Mug genronde het begin van een propaganda- actie ten bate van dit fonds te koppelen. En met succes! De verkopers en verkoop sters van de grappige ballonbeesten, die a raison van dertig cent, per stuk verkrijg baar waren, kwamen handen te kort om aan de grote vraag te voldoen. Op talrijke plaatsen in de stad zag men dan ook deze kleurige ballonfiguren, ivaarvan totaal dertienhonderd werden verkochtals even zoveel bewxizen, dat deze vorm van geld- inzamelen voor het goede doel is ingesla gen. Voor de lijstinzamelingen, die deze week ivorden gehouden, kunnen zich nog collec tanten opgeven op het adres Gedempte Raamgracht 79 zwart of telefonisch onder nummer 18111. Na afloop van de tocht door de stad van de deelnemers aan de vierde Haarlemse Muggenronde werden de renners door de G.G. en G.D. van Haarlem gekeurd. Daar bij bleek, dat slechts enkele jongens een paar ons waren afgevallen door de bijna 500 kilometer lange rit. De meeste cou reurs waren echt flink aangekomen en zo noteerden wij bij twee jongens een toene ming van gewicht van ruim zes pond. Advertentie Een automatiek in de buurt van de Gro te Markt in Haarlem is zondagnacht om streeks twee uur het toneel geweest van een hevige vechtpartij waaraan verschei dene personen deelnamen. Wat precies de oorzaak van het handgemeen is geweest is niet bekend. Op een gegeven moment raakten een 40-jarige metselaar uit Am sterdam en drie Hongaren, respectievelijk 34, 29 en 27 jaar oud, met elkaar slaags. De Amsterdammer kreeg een diepe snij- wond onder het linkeroog. Een der Hon garen liep een gebroken onderkaak op ter wijl een landgenoot aan de hand werd ge wond. De metselaar kon na in het politie bureau in de Smedestraat te zijn verbon den op eigen gelegenheid naar huis terug keren. De gewonde Hongaren zijn door de G.G.D. behandeld, maar weigerden zich in een ziekenhuis te doen opnemen. In de eerste heat van de CU-klasse sloeg A. Kolder enkele malen wat men noemt een gat in het water, waardoor hij snel heid verloor. H. Grupstra won met twee lengten op Kolder met 10.54. De uitslag was verder Kolder 10.56; J. Scheen 11.43; W. Dammers 13.19; J. Dekker 14.24. In de tweede heat sprong Grupstra onmiddellijk weg en kwam met rote voorsprong als eerste aan. Dammers en Dekker werden door de winnaar zelfs tweemaal gelapt. Uitslag: Grupstra 10.15; Kolder 11.30; Scheen 11.32; Dammers 11.45 en Dekker 12.03. Ook in de derde heat was Grupstra superieur. Hij won in 10.19. Kolder volgde weer, nu in 10.32. Scheen 11.25; Dammers 13.29 en Dekker 14.07. De eindstand in deze klasse luidde: Grupstra 1200 pnt., Kol der 900 pnt., Scheen 675 pnt., Dammers 507 pnt. en Dekker 381 pnt. Vergeleken bij het geweld, dat losbrak toen de B (Racing) klasse aan start kwam, waren de races der BU, CIU en CU-klas- sen nog slechts spelevaren. Behoren deze laatste nog tot de zogenaamde „utility"- categorie motorboten, waarmee men ook in wedstrijden kan varen), de boten in de B-klasse zijn echte racemonsters, die in tegenstelling tot de andere als brandstof methanol in plaats van benzine gebruiken. Aan de ene kant was het jammer, dat van de buitenlandse deelnemers er ver- scheidenen niet waren verschenen, zoals de Duitsers Buschmann, Brüggelman, Banmel en France de Torie, alsmede de Amerikaan captain G. E. Bischop. Anderzijds was dit wel prettig voor degenen onder het toch al niet met speedboatraces verwende pu bliek uit Haarlem en omgeving, die het reeds meer dan 50 joor de bougie voor iedere motorl Imp. N.V. Willem van Rijn Haarlemmerweg 475 A'dam - Tel. 86211 -Telex 12282 BEVALLEN van een zoon: 8 aug.: A. J. de Lang-Janszen; C. Dammers-Tervoort; B. M. J. Pel-Riezeweide; 9 aug.: M. G- Bloemendal-Reijn. BEVALLEN van een dochter: 8 aug.: A. B. P. Bink-Peters; 9 aug. J. M. Hie- gentlich-van Coevorden; H. P. M. Roozen- van Ooij. ONDERTROUWD: 9 aug-: J. A. Gilles en C. E van Henzen; R. A. Helkenberg en A. P. Meinsma. GEHUWD: 9 aug.: W. T. Loze en J. G. Jeltes; R. J. Eijsenring en M. Tan. HET WERKELIJKE ZOMERWEER, dat de Muggenkaravaan gedurende de gehele weg eigenlijk een beetje in de steek had gelaten wilde kennelijk zaterdag alles weer wat goedmaken, want, na de start in Bilt hoven bij de Ernst Sillemhoeve begon de zon uitbundig te schijnen. Het tempo lag daarom mis schien wat laag, hetgeen overigens ook een andere oor zaak kon hebben, Vrijdagavond had den alle Muggen- jongens namelijk een voetbalwed strijd gespeeld tegen alle ploegleiders, een krachtmeting, die met klein verschil en ten koste van heel wat blauwe plekken gewonnen werd door de leiders. Na Westbroek en Maarsen werd er ech ter wat vlugger doorgefietst en m°t een gangetje van om en nabij de 25 kilometer per uur reden de jongens langs de heer lijke Vecht via Breukelen en Loenen naar Vinkeveen, waar gerust werd. Het weer bleef voortreffelijk, de extra truien gingen uit en vol goede moed begon men na een half uurtje aan de laatste ruk. Vijftien kilometer voor Haarlem moest reparateur Van Geem voor de laatste maal zijn wagen naar de kant sturen omdat een achtergebleven renner, John Munck, zijn zadelpen had gebroken en bij Hoofddorp In Hoofddorp slaagden Huub Stegeman en Hans van Werven, beiden uit de Har menjansbuurt, er overigens nog in om res pectievelijk 22 en 21 boterhammen met pindakaas te verorberen, hetgeen niet in het minst van invloed was op de prestaties van deze beide jongens in de ploegentijd- De winnende ploeg uit de Haarlemse Muggenronde, de jongens van de In dische buurt, met op de schouders Muggentruidrager Rob van Straaten DE ZONDAGMIDDAG op het Spaarne in Haarlem gehouden speedboatraces en waterski-demonstraties vormden wel een zeer spectaculair begin van de feestweek der Stichting Haarlem-Noord. Mede door het ongedacht ideale weer had dit water sportevenement dat de stichting had georganiseerd met de Nederlandse Speedboat Club, met medewerking van o.a. „Haarlems Bloei" duizenden en nogeens duizenden naar het Noorder Buiten Spaarne gebracht. In tien, twaalf rijen dik zaten en stonden de kijkers zo dicht mogelijk bij het water om maar niets te missen van dit ener verende spektakel. Weliswaar had men touwen gespannen om een „veiligheidszone" te creëren, doch zelfs de politie kon op een gegeven moment niet meer verhinderen, dat er zich meer mensen in dan buiten de gevarenzone bevonden. Voor wat de toe schouwers betreft zijn er gelukkig geen ongelukken gebeurd. Voor twee deelnemers hadden de races echter een minder prettig verloop. Reeds direct in de eerste ronde van de eerste heat voor de gecombineerde BU en CIU-klassen sloeg de boot van de heer J. ter Haak uit Amsterdam om. Zijn stadgenoot H. J. Linnenbank zat hem zo dicht op de hielen, dat hij hem met geen mogelijkheid meer kon ontwijken. De heer Ter Haak moest met een dubbele onderarmfractuur naar het ziekenhuis worden vervoerd; de heer Linnenbank werd aan de knie gewond, doch kon verder de races van de kant af volgen. „Gat in water" De vele duizenden toeschouwers zijn wel aan hun trek gekomen. Vooral toen de bo ten van dë'zogenaamde" RacingkTéssë echte raceboten dus hun ronden gingen draaien, was het een gehuil en gegier, zo al? zelfs door een formatie straaljagers niet veroorzaakt had kunnen worden. Als immense muggen dansten de boten over h water. Op het rechte eind bereikten zij snelheden van 100 km. per uur en meer. Niet zelden zagen wij toeschouwers en vooral kinderen hun handen naar de oren brengen, als de snelheidsmonsters met twee en drie tegelijk op enkele meters afstand voorbijraasden. De wedstrijden begonnen met een vlag- genparade door waterskiërs. Ook tussen de races en aan het eind brachten zij het publiek met vaak zeer gedurfde staaltjes tot enthousiasme. Precies op tijd klonk het vijfminuten- schot voor de BU en CIU-klassen, die ge zamenlijk van start zouden gaan voor de eerste heat. Van de vijf deelnemers bleven er na het eerste keerpunt slechts drie in de race. De Amsterdammers Ter Haak en Linnenbank kwamen, doordat de boot van de eerste omsloeg, met elkaar in botsing met het reeds eerder vermelde gevolg. De eerste heat eindigde na weinig strijd in het voordeel van D. GuldemonJ uit Woer den (BU-klasse) in de tijd van 13 min. 8 sec. Verheul, zijn enige rivaal, werd twee de in 14.03. In de zwaardere CIU-klasse voer de heer F. van Eldink als enige deel nemer de zes ronden van elk 1500 m. in 12 min. 31 sec. De tweede heat bracht een spannende strijd tussen Guldemond en Verheul. De laatste won in 13.30. Guldemond noteer de 13.33. Van Eldink liet 12.54 afdrukken. In de derde heat kwam Verheul te snel op de startlijn af. Hij trachtte nog in te houden, doch begon te zigzaggen. Daarom werd hij door de jury gediskwalificeerd: Guldemond werd in de BU-klasse win naar in 13.24. Van Eldink noteerde in de CIU-klasse 12.42. Een spoor van hoog opspattend water trekkend raast één der deelnemers aan de speedboatraces op het N-B. Spaarne op de finish af. wat te kwaad met de zenuwen kregen bij dit gierende geweld. Ih de eerste' hé'at gaven de Duitsers Schültze, Wiertz en Ludwig elkaar prak tisch niets toe. De laatste nam echter een bocht zo vlijmscherp, dat zijn boot om sloeg. Schültze won deze spannende race in 9.24 met Wiertz vlak achter hem in 9.25. De Loosdrechter B. Velthuis werd derde op anderhalve ronde in 11.25. In de tweede heat gingen Velthuis en de Amstel- vener Bakker aan de leiding. Schültze kwam echter na een ronde voor, doch na twee ronden nam Bakker de kop. Met een formidabele eindspurt besliste Schültze de nek-aan-nek-race in 9.03. Bakker noteerde 9.04; Veldthuis 9.13 en Wiertz 11.54. In de derde heat raasden Schültze, Velt huis en Bakker praktisch gelijk weg. Wiertz, die reeds in de vorige heat moei lijkheden met zijn motor had, viel tijdens het vijfminutenschot uit. De strijd ging hoofdzakelijk tussen Schültze en Velthuis. De Duitser was voor de derde maal supe rieur, ditmaal met de tijd van 9 min. De eindstand was: Schültze 1200 pnt., 2. Bak ker 600 pnt., 3. Velthuis 450 pnt. Advertentie

Haarlem's Dagblad | 1958 | | pagina 5