Eisenhower reageert verrassend snel op aanbod van Peking Tien doden in het verkeer OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Arabische Liga reikt tot de Atlantische Oceaan éee MORRIS HET WEER Boelganin verwijderd uit Sovjetleiding Drie boerderijen uitgebrand na blikseminslag Nieuwe uitbarsting van geweld na een Amerikaans escorte naar Quetnoy In Bennekom regende het ijsklompen Koning Boudewijn 28 jaar Hammarskjoeld werkt aan conferentie Lipstick voor dokwerkers Het woord is aan Bevan als voorzitter van de Labourpartij voorgesteld Geen katholieke filmprijs in Venetië Harde wind Isotopen-scheiding Westduits-Nederlandse samenwerking Mutatie in de politieke leiding van het leger NOODWEER IN OOST-NEDERLAND Vijf verdrinkingsgevallen Met bromfietsen In regenbui 73e JAARGANG No 51 MAANDAG 8 SEPTEMBER 1958 303e JAARGANG No 2U4 Grote Houtstraat 93, Haarlem. Tel. 15295 (6 lijnen) Directie, Redactie, Administratie. Drukkerij Gr. Heiligland 10. Tel. 15295. Bij kantoor Haarlem-N. Soendaplein, Tel. 57755 Hoofdredacteur: Simon Koster Adj. Hoofdredacteur: Jos L. Lodewijks Haarlems Dagblad Uitgave Grafische Bedrijven Damiate N.V. Verschijnt dagelijks beh. op zon- en feestdagen. Abonnement p. week 59 et, p. kwartaal 7.65, fr. p.p. 8.15. Losse nrs. 12 ct Postgiro 273107. Advertentietarieven op aanvraag verkrijgbaar. Directie: P. W. Peereboom en A. D. Huijsman TAIPEH (Rcuter/AFP). Bij een luchtgevecht boven de commu- nistisch-Chinese provincie Foekien zijn vanochtend zeven communis- tisch-Chinese MIG-straaljagers neer geschoten en twee andere beschadigd, aldus meldt het officiële nationalis- tisch-Chinese persbureau „Central Daily News". Een nationalistisch vliegtuig werd beschadigd. Het gevecht ontstond, toen commu nistische straaljagers gevechtsvlieg tuigen der nationalisten wilden on derscheppen, die een luchtescorte vormden voor schepen, welke met voorraden op weg waren naar de Quemoy-eilanden. Het nationalistisch-Chinese mini. sterie van Defensie bericht dat de communistisch-Chinese artillerie, na een pauze van drie dagen, de be schieting van de Quemoy-eilanden heeft hervat. Radio-Peking maakte vanmorgen melding van het binnen varen van meer Amerikaanse oorlogs. schepen in de nieuwe Chinese twaalf- mijlszone en waarschuwde de Ameri kanen ernstig. Volgens radio-Peking drongen vanochtend acht Amerikaan se oorlogsschepen de territoriale wateren binnen. (Van onze Oorrespondent in Brussel) Koning Boudewijn is zondag 28 jaar ge worden. De koning verheugt zich thans in de welgezindheid van het Belgische volk. Koning Boudewijn leert lachen, zo hoort men zeggen. Er is geen spoor meer te merken van de tragische achtergrond dei- koningskwestie. Ook de felle tegenstan ders van koning Leopold hebben zich er bij neergelegd, dat koning Boudewijn, dikwijls de raad van zijn vader volgt wan neer in gewichtige staatszaken moet wor den beslist. Peking heeft de Verenigde Staten be schuldigd van schending der Chinese terri toriale wateren, die vorige week tot twaalf mijl zijn uitgebreid. Amerikaanse oorlogs schepen hebben zondag een nationalistisch konvooi met voorraden voor Quemoy be geleid. Volgens een officiële Amerikaanse bekendmaking geschiedde dit op verzoek van de nationalistische autoriteiten. Een woordvoerder in Peking verklaarde dat een dergelijke schending van de Chinese soevereiniteit „gevaarlijk" is, en dat de re gering in Peking ernstig tegen herhaling waarschuwt. De Amerikaanse oorlogs schepen, zes torpedobootjagers, kwamen tot op vier of vijf mijl van Quemoy, binnen de nieuwe Chinese twaalfsmijlzone die niet door de Verenigde Staten wordt erkend, doch nog buiten het bereik van de com munistische kustbatterijen. Het was zon dag zeer rustig in dit gebied. Het geschut zweeg de hele dag en er was ook geen activiteit in de lucht. Zondag zijn in de grote Chinese steden massale betogingen gehouden tegen Amerikaanse „agressie" in het gebied van Formosa. WASHINGTON (Reuter) De Verenig de Staten zijn bereid de besprekingen met communistisch China op ambassadeurs niveau te hervatten, zo is zaterdag door het Witte Huis in Washington bekendgemaakt, nadat president Eisenhower met zijn voor naamste medewerkers overleg had ge pleegd. De verklaring was een reactie op een radiorede van de Chinese premier Tsjoe En Lai, die verklaarde dat Peking bereid het ambassadeursoverleg met de Verenigde Staten te hervatten „teneinde verder bij te dragen aan het verzekeren van de vrede". Bij hervatting van de besprekingen zul len de Verenigde Staten ervan uitgaan, dat zij geen partij kunnen zijn bij rege lingen die de rechten van hun bondge noot, nationalistisch China, zouden be nadelen, aldus de verklaring. Het gesprek in Geneve, dat in 1955 be gon, is onlangs door de Chinese commu nisten afgebroken. De Amerikaanse ambassade in Warschau heeft opdracht gekregen aan de ambassade RABAT (UPI) Het besluit van de Marokkaanse regering zich bij de Arabi sche liga aan te sluiten zal waarschijnlijk tot gevolg hebben, dat ook Tunesië en het i Algerijnse Nationale Bevrijdingsfront F.L.N. zich bij de liga aansluiten. Tunesië's aansluiting bij de liga zou za terdag reeds door de premier van Marok ko, Ahmed Balafrej, met de Tunesische ambassadeur Fathy Zoheir zijn bespro ken. President Bourguiba heeft voor maandag een kabinetsvergadering uitge schreven, naar wordt aangenomen over toetreding tot de Liga. De raad van de Liga, waarin zitting heb ben Irak, Libanon, Saoedi-Arabië, de Ver enigde Arabische Republiek, Jordanië, Libië, Jemen en de Soedan, is vrijdag in Cairo bijeengekomen. Volgens de secreta ris van de Liga, Hassoena, hebben Tunesië en Marokko zich inmiddels al aangesloten. CAIRO (UPI) Het Algerijnse Natio nale Bevrijdingsfront heeft de Arabische Liga zondag gevraagd om een bijdrage van 12.000.000 pond sterling voor zijn strijd tegen Frankrijk. Het verzoek werd gedaan door dr. La- mine Debaghnin, hoofd van de afdeling Buitenlandse Zaken van de F.L.N. en zijn assistent Tewfiq Medani, op de tweede zit ting van het politieke comité van de Liga. Medani verklaarde na afloop van de zit ting dat de bijdrage niet als steun moet worden beschouwd maar als deelneming san de Algerijnse bevrijdingsoorlog, die „een gemeenschappelijke oorlog" is. „De voordelen zijn voor alle Arabieren, omdat er geen vrijheid voor de Arabieren is totdat Algerije is bevrijd", aldus Me dani. (Reuter) Het politieke comité van de Arabische Liga heeft besloten dat de Ara bische landen, in samenwerking met de Afrikaans-Aziatische groep, de kwestie- Oman voor de assemblée van de UNO zul- .len brengen. AMMAN (UPI) In welingelichte krin gen te Amman verluidt, dat Hammars kjoeld voornemens is een conferentie van Arabische staatshoofden te organiseren. De bijeenkomst zou het voornaamste wa pen moeten zijn om de moeilijkheden in het Nabije Oosten uit de wereld te helpen. van communistisch China in de Poolse hoofdstad bevestiging te vragen van een voorstel van Tsjoe En Lai. In diplomatieke kringen is men verrast over de snelheid waarmee Eisenhower, die zaterdag zijn vakantie in Newport (Rhode Island) onderbrak voor overleg in Wash ington, heeft gereageerd op de rede die premier Tsjoe En Lai uitsprak, kort voor Eisenhower in Washington aankwam. Men verwacht dat de Verenigde Staten zullen eisen dat Peking afstand doet van ge weld als middel om de aanspraken op Quemoy, Matsoe en andere nationalis tische eilanden te verwezenlijken. OTTAWA (Reuter) De Canadese pre mier Diefenbaker heeft in het Canadese lagerhuis het denkbeeld geopperd van een UNO-ingrijpen ir, de crisis rondom For mosa. NIEUW DELHI (AFP en Reuter) De Indische minister-president, Nehroe, heeft op een persconferentie verklaard, dat naar het oordeel van zijn regering Formosa en de kusteilanden tenslotte in handen moe ten komen van communistisch China. Het is duidelijk, dat een land onmogelijk kan toestaan, dat een vlak onder zijn kust'ge legen eiland wordt gebruikt als basis voor een aanval. Er is geen reden, waarom India zich zou verzetten tegen uitbreiding van de territoriale wateren van communistisch China, aldus Nehroe. WASHINGTON (AFP) De vroegere Amerik .nse minister van Buitenlandse Zaken, Dean Acheson, heeft verklaard, dat de Verenigde Staten „versuft of onver schillig" naar een oorlog met communis tisch China lijken af te drijven. Acheson beschuldigt de regering-Eisenhower ervan, dat. zij zich met hulp van Tsjang Kai Tsjek in een toestand heeft laten manoeuvreren waarover zij de controle heeft verloren. Zowel de nationalisten als de communis ten kunnen de Verenigde Staten tot een oorlog of terugkrabbelen dwingen, zo meent Acheson. Hij gaf Eisenhower de raad zich ook eens door „koelhoofdige vrienden uit andere landen" te laten voor lichten. BRISBANE, (UPI) Stoere dokwerkers in de havensteden van Noord Queensland in Australië gingen vanmorgen naar het werk met geverfde lippen. Zij hadden dit niet gedaan ter verhoging van hun sex- appeal, maar op advies van de dokters, die lipstick beschouwen als een goed beschermmiddel tegen chronische zonnebrand, een verwekker van kanker. Holbrook Jackson; Pedanterie is de bruidsschat der kennis. LONDEN (AFP) De leiders van de grote Britse vakbonden hebben de voor malige lnder van de linkervleugel van de Labourpartij, Aneurin Bevan, voorgesteld het voorzitterschap van de partij van Tom Driberg over te nemen. Gaitskell, de hui dige partijleider, zou voorzitter van de Labourfractie in het parlement blijven. Gaitskell is nationaal en parlementair leider van de partij. De voorzitter van de partij heeft een secundaire functie, daar de werkelijke lei der van de partij de fractievoorzitter is, maar het dynamisme en de faam van Be van zouden het voorzitterschap nieuwe glans kunnen geven. Hel internationale concours hippique in Rotterdam is zondag geëindigd, mei een dubbele Franse overwinning. De landenprijs werd veroverd door de Franse équipe en de Franse kapitein B. de Fombelle mocht de Prix du Vain- queur voor de beste individuele pres taties in ontvangst nemen. Prinses Irene, prinses Beatrix en prinses Mar griet, die in gezelschap van hun groot moeder, prinses Armgard, de laatste concoursdag bijwoonden, applaudis seren hartelijk voor de Franse over winnaars. Advertentie BARTELJORISSTR. HAARLEM TEL. 13439 FERD. BOLSTR. 48 A.' DAM TEL. 717162 Falcon Fietsregenmantels ƒ59.75 VENETIë (UPI) Het „internationale rooms-katholieke filmbureau" heeft op het filmfestival van Venetië geen prijs toege kend, gezien „het ongewoon immorele karakter van talrijke inzendingen". Het bureau geeft als zijn oordeel te kennen dat „flimkunst, op deze wijze toe gepast, geen bijdrage vormt voor de gees telijke vooruitgang en de ontwikkeling van menselijke waarden". Presidente van deze r.k. instelling is een Belgische, Yvonne de Hemptinne. Haar jury bestaat voorts uit een Australische, een Oostenrijker, een Fransman, een Egyp tische, een Italiaan, een Uruguees en twee priesters. Verwachting tot morgenavond: Wisselend bewolkt met enkele buien en dezelfde of iets lagere temperaturen dan vandaag. Ma tige tot krachtige, langs de kust tijdelijk harde wind, aanvanke lijk tussen zuidwest en west, later tussen west en noordwest. Volledige weerrapporten op pagina twee. Het Aalsmeer se bloemencorso en hel bijbehorende stadionspel, die beide dit maal gewijd waren aan da historische banden tussen het vorstenhuis en de natie, zijn zaterdagmiddag, mede door het prachtige zomerweer, een groot succes geworden. Een overzicht van hel dichtbezette stadion tijdens de „dans der seconden", waaraan honderden balletmeisjes en turnsters deelnamen. Op de voorgrond een der pronkstuk ken van het corso: de roemruchte Zeven Provinciën met admiraal Michiel de Ruyter op de commandobrug. DIT NUMMER BESTAAT UIT TIEN PAGINA'S. Nederland en West-Duitsland hebben in beginsel besloten, te zullen streven naar samenwerking bij het scheiden van isoto pen volgens de methode, daartoe ontwor pen door prof. dr. J. Kistenmaker. Dit wordt meegedeeld in het jaarverslag over 1957 van de stichting F.O.M. (Fundamen teel onderzoek der materie), dat verder onthult, dat er omtrent een dergelijke samenwerking al overleg tussen beide lan den gepleegd is. Volgens het verslag hebben de N.V. Phi lips te Eindhoven en de Kema in Arnhem zich bereid verklaard deel te nemen aan het vorsingswerk naar de mogelijkheden van energie-opwekking door samensmel ting van lichte atomen, de zogenaamde kernfusie. MOSKOU (AFP-Reuter) De vroege re premier van de Sovjet-Unie maar schalk Boelganin is ontslagen uit het pre sidium van het centrale comité der Rus sische communistische partij. Het besluit hiertoe heeft het centrale comité vrij dag op een plenaire vergadering genomen. Voorts besloot het comité op 27 januari 1959 een buitengewone partijcongres te beleggen ter bespreking van de streefcij- vers voor de ontwikkeling der nationale economie tussen 1959 en 1965. Partij secretaris Kroesjtsjev, die indertijd Boel ganin opvolgde als premier, zal dan een rapport uitbrengen. Boelganin, die 63 jaar is, werd in maart afgezet als premier en tot directeur van de staatsbank benoemd. Die functie moest hij de vorige maand verwisselen voor een post als hoofd van de regionale econo mische raad van Stavropol, een 1.200 ki lometer ten zuiden van Moskou. UPI) Luitenant-generaal A. Doe- bovskoy, hoofd vah de politieke afdeling van het militaire district Moskou is ver vangen door luitenant-generaal D. Jego- rov, aldus bericht „Rode Ster" het orgaan van het Sovjetministerie van Defensie. Onlangs werd Doebovskoy in de pers aan gevallen wegens onvolkomenheden in de politieke scholing der militairen en het toelaten van „straatschenderijen" door soldaten. In het algemeen klaagt de Sov jetpers over „straatschenderijen, ab senteïsme en gebrek aan discipline" on der de troepen. De minister van Defensie maarschalk Zjoekov werd indertijd van zijn functie ontheven omdat hij zich te gen politieke indoctrinatie van het leger zou hebben verzet. Eerherstel (AFP) In het laatste (51ste) deel van de thans voltooide tweede uitgave van de grote Russische encyclopedie zijn de le vensbeschrijvingen opgenomen van zeven tien vooraanstaande Russen, die ten offer zijn gevallen aan de stalinisti sche zuiveringen. Onder hen bevindt zich de „rode Napoléon", de in 1937 wegens „verraad" terechtgestelde toenmalige chef van de Russische generale staf maar schalk Toetjajevski, diens opvolger maar schalk Egorov, de in 1938 terechtgestelde toenmalige opperbevelhebber der Russi sche strijdkrachten in Siberië, maarschalk Bluecher, de in 1949 „verdwenen" eco noom Voznesenski, die vice-premier, lid van het politbureau en voorzitter van de staatscommissie voor de geleide economie („Gosplan") was en de voormalige Hon gaarse communistische leider Bela Kun. Een andere gerehabiliteerde is Ian Ga- marnik, in 1937-1938 hoofd van het bureau voor politieke vorming van het Rode Le ger, die de zelfmoord verkoos boven een terecht staan voor Stalins „liquidatierecht banken". Het Hengelose wederopbouwfeest, dat vijf dagen heeft geduurd, is zaterdag geëin digd met een nieuwe verwoesting. Des avond voerden de „Limburgse Jagers" uit Venlo en het fanfarekorps der Genie uit 's Hertogenbosch een taptoe uil, welke door tienduizenden mensen werd bijgewoond. Daarna zou een groot openluchtbal op het nieuwe marktplein gehouden worden. Dat slotbal heeft echter maar kort geduurd. Tegen middernacht barstte een hevig on weer boven de stad los. De duizenden feestvierders spoedden zich naar huis, ter wijl het Hengelose brandweerkorps naar twee branden uitrukte. Aan de weg naar Delden was een boom door de bliksem getroffen, waardoor twee hooibergen, een schuur en een houtloods vlam vatten De gehele tarwe- en haver oogst en een grote houtvoorraad van de eigenaar dezer opstallen gingen verloren. Vrijwel op hetzelfde ogenblik sloeg de blik sem in een kapitale boerderij aan de zuid kant van de stad. waar de twaalf bewoners de schrik van hun leven kregen toen de bliksem met een hevig geknetter insloeg. Door een snelle vlucht konden allen zich in veiligheid brengen. De Hengelose brandweer had hier met motorstoring te kampen en moest de as sistentie van de brandweer van Haaks bergen inroepen. De gehele boerderij ging in vlammen op. Noch van de inboedel, noch van de opgeslagen landbouwoogst kon iets worden gened. In Halle, gemeente Zelhem. sloeg de bliksem in een boerderij van een veehou der. Het vee kon worden gered, maar de boerderij brandde geheel af. Bij deze brand zijn vier personen dakloos geworden. Vee in vlammen omgekomen Ook boven Oost-Gelderland heeft zater dagnacht een oevig onweer gewoed. In Megchelen (gemeente Gendringen). sloeg de bliksem in een zaadschuur van de heer Uittewaal. Een grote voorraad hooi en stro ging verloren evenals alle landbouwwerk tuigen. In Bennekom hebben vele kassen giste ren schade geleden. Om acht uur 's avonds begon het te onweren met bliksemschich ten, die seconden lang aan de hemel ston den Later viel er hagel met stukken van 4 a 5 cm in het vierkant. Deze bui duurde twintig minuten. Om kwart over elf zette een zware regen het dorp binnen enkele minuten geheel blank. Van de kassen waren toen al vele ruiten gesneuveld. In Twello bij Deventer sloeg het hemel vuur in de sinds 1816 bestaande boerderij „De Hofenk". De pachter en zijn gezin van tien personen konden amper het vege lijf redden. Een grote partij aardappelen, 20.000 kg hooi, alsmede diverse werktuigen werden evenals de gehele inboedel een prooi der vlammen. Een zeug en negen biggen kwamen in het vuur om. Brand weren uit de omgeving konden van de kapitale boerderij slechts de bijgebouwen behouden. In Alblasserdam is de 18-jarige W. M. van der Perk verdronken. Hij was met zijn twee broers in een bootje gaan varen. Met een riem had hij zich aan de boot vastgebonden en was in het water gegaan. De riem schoot echter los en de jongen, die niet kon zwemmen, verdween in de diepte. Een boer, die het ongeluk zag gebeuren, sprong de jongen na en bracht hem op het droge. Een dokter heeft nog samen met de verbandmeester van een fa briek kunstmatige ademhaling toegepast niet een „pülsaïor", ëèn apparaat, waar mee bij drenkelingen het water uit de lon gen kan worden gezogen, waarna zuurstof wordt toegevoerd. Met dit apparaat, waar van er slechts enkele in ons land zijn, heeft de verbandmeester van de acht drenkelin gen die hij te behandelen heeft gekregen, er zeven in het leven kunnen houden. Na vele uren dreggen is uit het water van de Amstel in Ouderkerk het lijkje op gehaald van het 2-jarige meisje Sisi Busman uit Assendelftstraat te Amsterdam. Met haar moeder logeerde het meisje bij familie in Ouderkerk. Het is waarschijnlijk bij het spelen te water geraakt en ver dronken. In Den Haag is het 6-jarig jongetje J. P. Th. Peks in het water langs de Troel- strakade gevallen en verdronken. In de Waal te Eist bij Nijmegen is ver dronken de 28-jarige musicus Jan de Goeij. Hij had zich te ver in de rivier gewaagd en is met de stroom meegesleurd. Zijn stoffelijk overschot is nog niet gevonden. In de Lingehaven te Rotterdam is de 20- jarige student A. G. Haase bij het zwem men verdronken. De verleiding om tijdens een rit over de nieuwe, lange Schellingwouderbrug links en rechts over het IJ uit te kijken om van het panorama te genieten, is zondagmid dag een motorrijder en diens duopassagier noodlottig geworden. De 25-jarige B. Lugt uit Beemster reed daar met zijn motor pardoes tegen de gesloten brugboom van het middelste gedeelte op, dat voor de scheepvaart werd opengezet. Voor de boom stond al een auto stil, die hij eerst nog schampte. De duopassagier, de 58-jarige fabrieksarbeider J. de Haas, een buurman van Lugt, overleed ter plaatse. De motor rijder werd met inwendige kneuzingen naar een ziekenhuis in Amsterdam ver voerd, waar hij hedenmorgen is overleden. Uit het zeer korte remspoor heeft de politie geconcludeerd, dat het tweetal ver moedelijk niet voldoende op de weg lette, waardoor de motorrijder te laat gezien heeft, dat de afsluitboom neergelaten was. Dit is het eerste dodelijke ongeluk, dat op deze brug met zijn kilometers lange aanloopweg sedert de opening in novem ber van het vorig jaar geschied is. Zondagavond om half zeven is de 13- jarige S. Bouwmeester in Noordwijker- hout. met zijn fiets door een autobus van de N.Z.H.V.M. aangereden en dodelijk ge wond. Tijdens het vervoer naar het zie kenhuis te Leiden is hij overleden. Toen de bus hem achterop reed, wilde hij achter een vriendje gaan rijden. Hij heeft vermoedelijk met zijn voorwiel diehs fiets geraakt, waardoor hij vlak voor de bus de weg opzwaaide en aangereden werd. De 28-jarige havenarbeider L. Ligten- berg is op de Oostelijke Handelskade in Amsterdam om het leven gekomen, toen hij met zijn bromfiets viel op het moment dat een autobus passeerde. De val werd veroorzaakt doordat het stuur van de bromfiets bij het passeren van een wiel rijder aan het stuur van de fiets bleef haken. De bromfietser kwam onder een achterwiel van de bus en was op slag dood. De 73-jarige J. J. J. Baars is heden morgen in Hengelo met een bromfiets tegen een vrachtauto gereden. Hij schoof er met de bromfiets onder en werd enkele meters meegesleurd. Hij overleed enkele ogenblikken na het ongeluk. Op de rijksweg Rotterdam—Dordrecht bij IJsselmonde is de 74-jarige J. Lohuis uit Vlaardingen door een personenauto aangereden en twaalf meter weggeslin gerd. Hij werd zeer ernstig gewond en is in een ziekenhuis te Rotterdam overleden. Waarschijnlijk is de bejaarde man, die doof was plotseling de weg overgestoken. In Enschedé stond de 69-jarige J. B. Boek uit Losser in de Glanerbrugstraat met iemand te praten. Plotseling draaide hij zich om en stak de straat over. Een naderende motorrijder kon hem niet meer ontwijken. De voetganger werd aange reden en zo ernstig gewond, dat hij later in een ziekenhuis is overleden. Op de Schiekade in Rotterdam wilde de 63-jarige J. M. Boeijen een door planken afgedekt opgebroken weggedeelte over steken. Hij struikelde en viel juist voor een naderende tram, waardoor hij werd aangereden. Hij was vrijwel terstond dood. In een ziekenhuis te Zwolle is de 24- jarige J. Thiemessen uit Loenen op de Veluwe overleden, die enige weken ge leden in Apeldoorn met zijn motorfiets ten val kwam en daarbij een schedel breuk opliep. Bij het oversteken van de Putselaan te Rotterdam zijn zaterdagnacht de 28-jarige radiomonteur P. van Leeuwen uit Leid- schendam en zijn 32-jarige echtgenote in een hevige regenbui tegen de zijkant van een voorbijrijdende personenauto gelopen. De man liép en schedelbasisfractuur op en is later in een ziekenhuis te Rotterdam op genomen. Zijn vrouw werd met een ge compliceerde beenbreuk in het ziekenhuis opgenomen.

Haarlem's Dagblad | 1958 | | pagina 1