Roomboter Roomboter is niet te vervangen! En nu zó goedkoop! Volwaardige roomboter bevat alle 3 B's Een volle maag en toch tekort Een waarheid als een koe 8 Een kind is van nature een mens zonder wantrouwen. Een kind legt zijn lot met vol vertrouwen in handen van vader en moeder. En de ouders? Die doen alles om dat vertrouwen niet te beschamen of„doen alsof". Zoals veel moeders die „smokkelen" met de voeding van hun kinderen, omdat zij - geheel te goeder trouw - menen dat 't niet zoveel zal uitmaken wanneer zij voor het volwaardige natuurprodukt roomboter een goedkoper vervangingsmiddel nemen. één en al gewondheid b®v«rbruir>. 1 Z N G AG 3 OKTOBER 1958 De 3 B's dat zijn de 3 onmisbaarheden voor het welzijn, de gezondheid van de mens. Beschermende- en Bouwstoffen om het lichaam te beschermen tegen infecties en de groei te bevorderen en Brandstoffen als calorieënbron voor arbeidskracht (energie) en lichaams warmte. Uw kind moet deze 3 B's krijgen uit het voedsel dat U hem geeft. Als er te weinig Brandstof in voorkomt, blijft Uw kind mager en heeft minder lust om te spelen. Als er te weinig Be schermende- en Bouwstoffen in voor komen, groeit Uw kind slecht, wordt zwak en is minder goed in staat om te leren. Bedenk dit: een slechte voeding in de jeugd betekent dat het lichaam van Uw kinderen opgebouwd wordt met materiaal van slechte kwaliteit. Zijn leven lang zou hij daar de lasten van kunnen ondervinden. Daarom: geef ze roomboter waarin alle 3 B's tegelijk voorkomen. Als Uw kind tekort heeft aan Brandstof, uit zich dat als honger en hij zal eten om die honger te stillen. Maar een tekort aan Beschermende- en Bouw stoffen uit zich niet als honger. Hier is het dus Uw taak om te zorgen dat Uw kinderen dagelijks voldoende van deze stoffen krijgen. Uw kind vertrouwt erop. Daarom moet U voor Uzelf naar eer en geweten zeker weten dat U Uw kind niet „bedriegt" - ook niet onwetend. Zorg dat het voedsel van Uw kind elke dag alle 3 B's bevat - met room-boter. 83% melkvet, de lichtverteerbaarste brandstof die er is - voor warmte en voor lichaam. Vitamine A, voor betere bescherming tegen infecties. Provita mine A (caroteen), de groeivitamine. Vitamine D, de zonnevitamine, bouw stof voor beendergestel en gebit. Vita mine F, voor een gezonde, frisse huid. En tenslotte de Faktor X, bron van alle leven. U weet dat roomboter een natuurpro dukt is - Uw gevoel zei U al dat room boter gezonder moest zijn. En zie, de feiten geven U duidelijk gelijk: Mantel in Ligne Empire. Bijzonder chique model, waarbij de grote kraag, twee hoogge plaatste sier-zakkleppen en 'n eveneens hoog aangeplooide rug de nieuwste lijn aangeven. Prachtige ledervelours in de nieuwe kleuren blauw,"TQ^Q groen en noisette. y Mantel met sobelfeh. De wintermode wil bontkragen op de mantels, ook voor 't jeug dige t/pe! Slankkledende mantel in mooie kwaliteit mohair ge combineerd met sobelfehkraag. Olijfgroen, konings-1 H blauw «n baiga. Mantel met mouton. De flatteuze, royale mouton- kraag geeft aan deze elegante mantel 'n luxueus cachet! Zijdezachte mohair, modieus verwerkt. O O 7 5 Zand en beige. Q Mantel met persianer. Mantel van klasse in de nieuwe stof „mohair mouflon" met per- sianerkraag. Nieuwste herfsttin ten o.a. groen, blauw, 1 O

Haarlem's Dagblad | 1958 | | pagina 8