CONSTANT LAMP 1 soep wordt uw lievelingssoep! speciaal FERDINANDS belevenissen Nu gaan stijlvol en praktisch hand-in-hand Wie van elegante wandelschoentjes houdt zondag-soep voor elke dag! Dat kunt u ook winnen: een droomvakantie aan de Rivièra - met z'n tweeën! //tzea' passen is pasvorm kiezen! HAARLEM - BARTELJORISSTR. 24 - TEL. 20420 Zéér praktisch zéér sterk, dit TER- LENKA kostuum! Garandeert een blij vende, messcherpe vouw! We vertellen n graag méér over de vele voordelen van deze wonderstof1 creme Als Zwitserse koks en Nederlandse |p||ls^ huisvrouwen samen ïïmr kokkerellen... u weet 't... dan komt er iets bijzonders op uw tafel. Vooral nü: Knorr Groentecrème Speciaal. Totaal nieuwe Knorr specialiteit vol zomergroenten, met de zuiverste kruiden... en met een smaak, geur en kleur zó aanlokkelijk als u maar wenst! Ailtn dia keurden voerspellen dit wordt de lievelingssoep van uw man, van uw kinderen, van uzelf. Haal dus zo'n welgevuld zakje, schep de borden vol... en proef wat Knorr kwaliteit betekent! Terltnka betekent ook: modiena Onze grote Terlenka-collectie ia er het bewijs ran! 109 C 4 borden feestsoep voor slechts Bereid door COSMONDA Voedingsmidddcn N.V, Loosdrecht, ia licentie ea onder controle ren KNORR NAEHRMITTEL AG, THAYNGEN-ZW1TSERLAND. die de recepten onder exclusiviteit heeft afgestaan. Denkt u eens in: u en uw reisgeno(o)t(e) krijgen een uit nodiging om voor 14 dagen naar de Franse Rivièra te gaan... u kiest zelf wanneer en naar welke plaats! Dan gaat u ge nieten van all-* strand- en boulevard-genoegens u be zoekt de elegante boutiques die aan Wala en Walette her inneren. Die hele luxueuze vakantie wordt u aangeboden door Wala en Walette - als een van de 14 hoofdprijzen van de grote, gezellige Wala/Walette prijs vraag. Begin met de Wala en Walette advertenties uit te knippen - vul dan het prijs vraag-formulier in dat u van uw Wala speciaalzaak krijgt - en zend in voor 31 mei. Uitslag 30 juni! Misschien ver trekt u 3 juli al naar de Rivièra! En ook nog: ruim 1000 prijzen voor elegante Wala en Walette artikelen (Ie advertentie) V. Eléganoe ooli voor hol lota zwaardara figuur. Deze beha 'Romana' geeft de buste een speciale steun. Krimpvrij Sanfor poplin. Met lage rug. Cup D f 10.75 (Met opgeknipte rug en xijaluiting, cup D 12.75) Kleine prijsstiiging per cup. f. Wala oerset, steungevend an slank- makand. Prettige pasvorm Import corset- satijn met gepatenteerd Elastinova-elastiek en buigzaam, goed corrigerend Flezfrom. Zijsluidng. In wit of zalm 14.50 (Zelfde model met binnenband 19 90). uit de jubileumserie van Three Roses "boulevardières" met modieus verbrede hak die èxtra steun geeft aan voeten die daarom vragen. Diverse tinten Alléén speciaalzaak Kruisweg "Gamine", het speelse Bally-flatje van zacht chevreaux in geel, rood en beige 24. Alléén bij Huizing-Bally in de Grote Houtstraat Er is een Wala-detaillist dichtbij. U weet tuet Wala. postboa 146, Aoeeeedam.

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 12