Er is in de wereld DONDERDAG 9 APRIL 1959 13 Het eerste ronde hotel ter wereld wordt bij Londen gebouwd, krijgt 185 kamers en kost vijf miljoen gulden. Sprookjes bestaan nogDit is de pas geïnstalleerde sultan van Kedah op zijn kostbare troon in Malakka. Jam mer dat hij geen sprookjesprinses heeft wat Elders op deze pagina is zijn echtgenote afgebeeld, die er al even sprookjesachtig bij-zit. In bed met Napoleon. Napoleon is een Iguana, een niet zeer knap doch wel intelligent diertje van de familie der hagedissen, dat uit Zuid-Amerika naar Wenen is meegebracht door een inwoner van deze stad, en zich zeer behagelijk voelt in zijn rol van huisdier. Een adembenemend sportjasje in rood, blauw en bruin, voor de liefhebbers. Gelanceerd tijdens een voorjaarsshow voor herenkleding in Los Angeles waar een groot aantal verrassende nieuwigheden te bewonderen (en te verafschuwen) was. Deze kleine meid van zéven maanden in Dallas, Mexico, begon met vijf maanden al wijsjes te fluiten. Ze fluit als een volwassen man en waarom ook niet? Fluiten is geen kwestie van levenservaring 1 Een strohoed van uitzonderlijk model is in West-Duitsland gelanceerd (zodat men hem misschien in Zandvoort zal kunnen bewonderen). Tenslotte moet men kunnen zien waar men loopt, ook al is men badschone. Grieks-Romeins worstelen in Leningrad. En dit is nog maar een strijd der lichtgewichtenHet was trouwens een vriendschappelijke icedstrijd tussei Russen en Finnen, dus er kon niets ergs gebeuren. De sultane van Kedah, zich sterk bewust van haar waardigheid.

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 13