Amerika's meest geliefde koffie pp@fóE£<gj© plaatjes ~fópv*vode> Pure koffie op zijn best Klaar in de kop Blik 50 gram f 2.20 Blik 200 gram f 8.10 De gezondheid ligtfp dik bovenop de goede dingen van de laatste tijd bij U thuisgebracht door Jonge mensen hebben hun eigen stijl Speciaal ontworpen voor de jongeren en hen die zich nog jong voelen! b. Een koket en toch stijlvol italiaans pumpje. De „finishing touch" van uw toiletje. In gebroken wit 19.75 Jportvef vUevwdfjlfc „Parka sportjas". Parka's" JAG 17 APRIL 1959 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT 12 Proef het aroma van versgebrande koffie in Niet voor niets werd Maxwell Quick koffie in het kritische Amerika nummer één. Ook U zult na één keer proeven zeggen: „Ja, zó pittig, zó echt lekker, zó hoort koffie precies te zijn". Maxwell Quick koffie is in tien tellen klaar. Zonder malen. Zonder zetten. Probeer maar en vergelijk maarKoop vandaag nog een blik. Met kaas kunt U royaal zijn en toch zuinig. Doe nóg meermet knus Kaas is zo lekker. Kaas is zo gezond. Waarom dan zo zuinig gesneden? Snij' fikse plakken. Dat kan, want kaas is goedkoop! Vredig in het vuil! Een paar Amsterdamse jongens maakten van een vuilnis schuit in de Amstel een klein, zonnig paradijsje. De schilderachtige Magere Brug maakt dit Prettige Plaatje volmaakt van sfeer. Zondvloed voor Burgemeester. De burgemeester van Oud Vossemeer moest op last van zijn gemeenteraad enkele dagen binnenshuis blijven, opdat men het plaatsje zou kunnen versieren voor 's burgemeesters 25-jarig ambtsjubileum. Dit vriendelijke bevel werd kracht bijgezet door van gemeenteraadswege verstrekte ■waterpistolen aan de schooljeugd, die nauwgezet de burgemeester in de gaten hield, zoals uit dit plaatje blijkt. Sigaret wint terrein! Eindelijk is het dan gebeurd! Vorige week werd Winston Churchill gesignaleerd met een sigaretHet was géén John Harris. Dat is een voorrecht, dat alleen de Nederlandse rokers ten deel valt. Die profiteren daar dan ook ten volle van 1 Goede verliezers! In onze vorige plaatjes-serie voor John Harris plaatsten wij een foto van Teddy - een Beetje - Scholten zonder haar voorkennis. Teddy zei: ,,Dat mag niet!" cn de rechter gaf haar gelijk. Wij willen met charmante Teddy echter geen kwade vrienden worden. Daarom sturen we haar deze bloemenmand om alle boze rimpels een beetje weg te vagen. Sans rancune, Teddy? Hond bijt broek! Tijdens een voetbalwedstrijd in Düsseldorf werd één der spelers het slachtoffer van een achter het net vissende hond, die echter danig „beet" had. Het kostte de speler zijn broekje en de hond noteerde trots 1-01 Het beste plaatje van de week! Deze allerbeste pakjes sigaretten vormen het allerbeste plaatje van de week. Het zijn n.l. de John Harris sigaretten, die winkels en rechtszalen in plezierige opwinding brengen Rook John Harris Virginia! Of rook John Harris americanWélke smaak U ook kiest, U bent voor f 1.- per pakje altijd verzekerd van een geurige, zuiver rookgenot schenkende sigaret, die elke roker enthousiast maakt! a. Mocassins. Buigzaam van teen tot hiel. Dit zeer vlotte en leuke modelletje brengt van Haren in de mooiste modekleuren 14.75 Filialen: Beverwijk: Brecstr. 66 - Haarlem: Gen. Cronjéstraat 70, Grote Houtstraat 64. Het allernieuwste op gebied van de schoenenmode. De bijzonder italiaanse leest is een openbaring voor elke moderne man. In zwart met lederen zool 24.75 c. Zeer soepele olijfgroene suède molière. Voor de man die vlot gekleed wil gaan. Zit lekker aan de voet 19.75 Alle italiaanse heren modellen, zijn voorzien van de speciale van Haren haktip. Schuinlopen van uw hakken is nu zo goed als uitgesloten. Dubbel-popeline in groen, bleu of koren k «waterafstotend krimpvrij I 34 t/m 44 reecis vanaf

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 4