DOOR VOLLEDIGE NUTTIGE VERBRANDING KWATTA s Zó begint de dag goed! SHaaa ckouto vrndmtijfil Douwe Egberts KWATTA de fijne Engelse Melange! Zoals men de man aan zijn kleren kent... Koop 6 Kepen en kom. in liet "bezit van deze fraaie luxe cacaobeker Huizi'ng Voeten als de schoenen ze maken. 12 SE] 't is weer BENZI Een zonnetje door het raam, goed humeur op alle gezichten en de geur van Pickwick Thee in de kamer! Pickwick Thee de fijne Engelse melange, die Douwe Egberts met zoveel zorg en vakkennis voor u samenstelt. De rijkdom aan smaak en aan geur is werkelijk opvallend. En ook de afschenk is zo royaal! In dit dagblad GARAGE VERBEEK WOENSDAG 2 7 MEI 195 9 Kleur Naam Adres KWATTA Woonplaats BREDA 'n extra, voordeel... ...heeft U wanneer U drie of zes bekers tegelijk per brief bestelt! Want dan worden de porto kosten aanzienlijk minder! Om hiervan te pro- iiteren plakt U 18 Kwatta-soldaatjes (voor 3 bekers) of 36 Kwatta-soldaatjes (voor 6 bekers) op 'n vel papier. U vermeldt hierop duidelijk met blokletters naam, adres en gewenste kleur. Voor 3 bekers sluit U f2,25 in (3x55 ets voor de bekers en 60 ets portokosten), voor 6 bekers sluit U f4,15 in (6x55 ets voor de bekers en 85 ets portokosten). Zend de brief aangetekend naar Kwatta, Breda. Zó vult U de briefkaart in., s.v.p. duidelijk met blokletters! (de 6 soldaatjes aan de andere kant opplakken) Dit moet XJ doen.: Koop voor elke beker 6 Kwatta Repen Knip de daarop voorkomende Kwatta- soldaatjes uit en plak ;:c op een briefkaart Vermeld duidelijk met blokletters naam, adres en gewenste kleur en adresseer aan Kwatta, Breda Plak f 1.- extra postzegels (55 ets voor de beker zelf en 45 ets voor de portokosten) naast de frankeerzegel Bestel per briefkaart niet meer dan een cacaobcker tegelijk U krijgt Uw cacaobeker franco thuisbezorgd. Met de vermelde voorkeurskleur zal Kwatta zoveel mogelijk rekening houden. Deze aanbieding is geldig tor en met 31 mei 1959. Onweerstaanbaar dringt de mens de ruimte binnen. Sierlijke ruimteschepen schieten de sterren tegemoet voortge stuwd door menselijke nieuwsgierigheid e" nieuwe brandstoffen! U, als automobilist, kunt van deze koorts achtige ontwikkeling nu al de eerste vruch ten plukken. Het moderne Caltex platforming-procédé levert een zuivere benzine op, met een ongekend hoog rendement Volledige energie, omdat neerslag door verbrandingsresten en daar mee gepaard gaande voortijdige ontsteking wordt voorkomen. U beschikt over méér kracht, en dus een fellere acceleratie, in elke situatie die dit nodig maakt. De motor loopt regelmatiger; u rijdt zuiniger en veiliger. Neem deze eenvoudige proef. Tank de eer- steöOOO kmuitsluitend Caltex Platinum benzine - zonder eenmaal over te slaan. En zeg dan nog eens dat benzine maar benzine is... in deze dynamische wereld I meer kracht... en meer kilometers op commando I *4^*- f A T47 kent men de zaak aan het blad, waarin zij adverteert. is uw advertentie omkleed met het vertrouwen, dat dit dagblad heeft. Elegant geboot nieuwe moderne vormgaving en kleuren. Zuinig 7 liter benzine op 100 km. Ru im geriefelijke plaatsen voor 5 personen; grote bagageruimte. Solide geheel stalen carrosserie. Sterk oersterke 4-cylindcr 4-takt motor; 43PK; vaste wegligging; vóór schroefvering; achter progressiovo vering. Snel maximum snolheid 125 km/u. Billijk Octavia 2 d. sod. (43 PK) f 5.695.- Octavia super 2d.sed. (47 PK) f 6.095.- Felicia Sportcabr. (53 PK) f 8 950 - Incl. verwarming en rolhoes. Prijzen: af Den Haag H. ENGLEBERT N.V: Theresiastr. 145 - Don Haag Tel. 72 39 04 DEALER: Bloemendaalseweg 5-7 Bloemendaa! Tel. 52301 We behoeven 't U niet te vragen: natuurlijk wilt U deze fraaie luxe cacaobeker bezittenWelnu, Kwatta biedt U hiertoe een werkelijk unieke gelegenheid! En... U kunt zoveel bekers verzamelen als U zelf wilt. In ieder geval zult U graag 'n volledige set van zes bekers willen hebben, want er zijn zes mooie pastelkleuren: celadon, reebruin, citron, oudrose, oasegroen en greyhound Gaat dat op voor iedereen? Natuurlijk - Three Roses schoenen voor voeten die extra zorg vereisen zijn gemodeleerd naar de laatste voorschriften van Florence en Parijs - de voor uw voeten nu eenmaal steun is onz/cjuöaar,ingeperkt,Pas ze' eens, - in iedere leest vele modellen en kleuren Speciaalzaak - Kruisweg 42 - Haarlem

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 14