Bondsdag stelde besluit over presidentskeus opnieuw uit Winnaars Prijsvraag naar Londen LEXINGTON ïïüf1 öp bprlpiiFn Hjb Volwassen domheid U doet toch ook mee 3 r Van dag tot dag Ontmoeting van Eisenhower en De Gaulle verwacht Meer Franse invloed in de NAVO en SHAPE? Engels schip gezonken Het koninklijk gezin Moskou acht verkiezing in Berlijn een provocatie LBxmGtOH GROMYKO REKT ZIJN ANTWOORD NOG EENS 24 UUR Amerikanen krijgen haastHerters vliegtuig staat in Genève gereed voor vertrek Belgisch gerecht beslist: Josee Venmans niet naar Nederland Morgen uitspraak in geschil over Baarle Gevechten in Noord-Laos de <~Praatótoel Gaat u met vakantie? Amerikaans Huis besnoeit de buitenlandse hulp Bijna tien percent minder dan Eisenhower vroeg VRIJDAG 19 JUNI 1959 Bijna wekelijks kan men in het nieuws de gevallen van „joy riding" tegenkomen, waarin minderjarige jongens de hoofd personen zijn. Bovendien gebeurt het dik wijls. dat verkeersongevallen veroorzaakt worden door minderjarige jongelieden die niet een auto van de openbare weg of uit een garage hebben gestolen, doch met de wagen van pa op stap zijn. In beide gevallen blijkt meestal, dat de minder jarigen de rijkunst voldoende machtig zijn om de auto op gang te krijgen en er met hoge snelheid mee te gaan toeren. De vraag rijst: hoe zijn deze kinderen jn de gelegenheid geweest, autorijden te leren? Zij moeten op een bepaald moment door volwassen eigenaars van auto's in de mogelijkheid zijn gesteld, achter het stuur plaats te nemen en zich hoe oppervlak kig ook met de besturing vertrouwd te maken. Of dat een onverantwoordelijke vader is geweest dan wel een even onver antwoordelijke andere volwassene, doet weinig terzake. Een feit blijft het, dat de werkelijke schuldige in vaak rampzalig eindigende gevallen van „joy riding" moet worden gezocht in de kring der volwas senen, doch meestal in de gevolgen van zijn schuldige domheid buiten schot van de justitie blijft. Men ziet vaak in buitenwijken vooral zeer jeugdige personen onder toezicht van een oudere een auto besturen. Mis schien betreft dat dan dikwijls „een aardigheidje", zoals dat heet: een goed aardige oom, die neefje een plezier wil doen een trotse vader, die wil opsnijden over de vaardigheid van zijn zoon een niet zeer standvastige moedei-, die be zwijkt voor de smeekbeden van haar ondernemende jongen. Maar deze goed aardige, trotse en zwakke volwassenen beseffen niet, welke consequenties hun toegeeflijkheid kan hebben. Zij maken in kinderlijke naturen verleidingen wakker, die niet geremd worden door een volgroeid besef voor verantwoordelijkheid en gevaar. Men kan het een kind niet kwalijk nemen, wanneer het in zijn gebrek aan ervaring en verbeeldingskracht dingen doet die volwassenen hem al eens hebben toege staan. Een ernstige waarschuwing is hier zeker op haar plaats. Iedere volwassene is door de omstandigheden op de weg voldoende in de gelegenheid te beseffen, hoe gevaar lijk een auto in onervaren handen kan zijn. Bovendien staat vast, dat de. morele en juridische schuld van de volwassen bij - bitter in geval van ongelukken onom stotelijk bewijsbaar is. Maar zelfs als er géén ongelukken gebeuren, verbiedt de verkeerswetgeving op straf het gelegen heid tot autobesturing geven aan minder jarigen. Doch afgezien van deze stok achter de deur lijkt het voldoende duide lijk dat een volwassene met gezond ver stand de ontoelaatbaarheid ervan zelf kan beredeneren. Volwassenen zonder gezond verstand kunnen wel auto's en rijbewijzen hebben. In die gevallen zal de politie beschermend moeten optreden in het belang van andere weggebruikers. (Van onze correspondent in Parijs) Een officiële reactie van Franse zijde op Eisenhower's aanbod president De Gaulle te ontmoeten teneinde met hem een regeling te vinden voor de kwesties die tussen de Verenigde Staten en Frank rijk hangende zijn, is niet gegeven. Men is in regeringskringen te Parijs wel ver heugd over deze toenadering en men ver wacht, dat de ontmoeting, mogelijk ge volgd door een ontmoeting van Eisenho wer, De Gaulle en Macmillan (of wat waarschijnlijker is, gezien de nog altijd be staande Entente Cordiale, voorafgegaan door een gesprek van beide laatstgenoem de staatslieden) eind juli of begin augus tus in de Franse hoofdstad zou kunnen plaats hebben. Niet vóór die tijd, omdat De Gaulle in de eerste helft van juli zijn Afrikaanse reis zal maken. Punten van wrijving tussen de Verenig de Staten en Frankrijk binnen NAVO en SHAPE zijn genoegzaam bekend. Hun oplossing zou waarschijnlijk gemakkelij ker worden, wanneer Frankrijk als een volwaardig lid zou worden toegelaten tot de zogenaamde „Atoom-club". Totnutoe .bestaat daartoe aan Amerikaanse zijde weinig genegenheid. Men mag veronder stellen, dat het bewind van De Gaulle in dat opzicht meer zekerheden aan de ande re partners biedt, dan dat van de elkan der opvolgende regeringen van de vierde republiek. Walter Lippmann, de welingelichte commentator van de New York Herald Tribune, vei-wacht dan ook dat er tussen de Verenigde Staten. Groot-Brittannië en Frankrijk een akkoord tot stand zal ko men, overeenkomstig hetwelk zij op voet van gelijkheid in de toekomst beslissingen zouden nemen over het gebruik van kern wapens „waar ook ter wereld". De door de militaire medewerker van de New York Times, Baldwin, voorspelde uitbreiding van de Franse zeggenschap in de commando's van de NAVO acht men te Parijs zeer waarschijnlijk. Volgens dit blad zou een Franse generaal binnenkort als adjunct-opperbevelhebber van SHAPE worden benoemd, een Franse admiraal tot commandant van de Middellandse-Zee- vloot van de NAVO en een andere Franse admiraal zou het commando krijgen over de westelijke sector van de vloot. Waarom niet? WASHINGTON (UPI) —Sommige le den van de Congrescommissie voor kern energie hebben critiek geleverd op de weigering van de regering Frankrijk meer inlichtingen te geven over atoomge heimen. Zij vroegen waarom Frankrijk niet meer inlichtingen krijgt dan de huidi ge wetten toestaan en waarom de rege ring een herziening van deze wetten niet voorstelt om tegemoet te kunnen komen aan de behoeften van een versterkte Fran se bondgenoot. De huidige wetgeving staat slechts toe dat aan Groot-Brittannië ge heimen worden onthuld over kernproeven. De commissie kwam achter gesloten deuren bijeen voor het aanhoren van rap porten over de verdragen inzake kernener gie met Frankrijk, - West-Duitsland, Ne derland, Griekenland, Turkije en Canada. STOCKHOLM (UPI) Donderdagoch tend om kwart voor twaalf is het Engelse vrachtschip „Springdale", dat met zware slagzij, veel water in de ruimen en zon der bemanning in de Botnische Golf dreef, gezonken. Het schip was van de Zweedse haven Munksund onderweg naar Kiel. De veer tien leden tellende bemanning is overge nomen door het Finse schip „Ingerois". Vijf officieren, die aan boord van het schip waren gebleven, zijn door een ander schip opgepikt. Deze recente foto van het koninklijk gezin werd door Koningin Juliana en Prins Bernhard exclusief ter beschikking gesteld van het Prins Bernhard Fonds en de Anjerfondsen, waarvan Prins Bernhard regent is. (Van onze correspondent in Bonn) Opnieuw heeft de Westduitse Bondsdag de stemming over bet bijeenroepen van de Bondsvergadering, die op 1 juli te West- Berlijn de nieuwe president moet kiezen, uitgesteld. Dit geschiedde op verzoek van de regering en met het oog op de confe rentie te Genève. De C.D.U.-C.S.U. zal de Bondsdag vandaag voorstellen de beslis sing uit te stellen tot dinsdag. Bondsdagpresident Gerstenmaier, bij wie de beslissing berust, wenst zijn besluit gesteund te zien door een resolutie van de bondsdag. Van regerings- en C.D.U.-zijde vreest men dat de Russen een besluit om de presidentsverkiezing te Berlijn te hou den, zullen aangrijpen voor een antl- Westduitse hetze. Zij zouden de Geneefse conferentie daarmee weieens, zo zegt men te Bonn, kunnen blokkeren, waarbij voor de buitenwereld de schuld van het misluk ken van het ministersoverleg op Bonn zou worden afgewenteld. Van groot belang hierbij is een uiteen zetting, die de Westduitse ambassadeur te Moskou, Kroll, gisteren op een kabinets zitting te Bonn heeft gegeven over zijn be zoek aan Genève, waar de Russische mi nister van Buitenlandse Zaken, Gromyko, tegen hem heeft gezegd dat Rusland het bij eenkomen van de Bondsvergadering voor de presidentsverkiezing te Berlijn als „een provocatieve daad" zou beschouwen. Daarop ontstond onzekerheid. Er is zelfs sprake van, dat de presidents verkiezing niet op 1 maar op 8 juli zal Advertentie LEXINGTON WWMM+ De prijswinnaars v.l.n.r.: L. C. Janson, Vlaardingen H. Nieuwland, Delft Mevr. C. Hesse-Loopeker, Amsterdam Mevr. A.W.M. Moeskops- Gerritzen, Den Haag C. Vermeulen, Den Haag Mevr. G. Kist-Blom, Hoorn Ds. C. R. H. ter Haar Romeny, Leiden Mevr. W. van Sloot en-W illems van Beveren, Amsterdam from America's Best Tobaccos Schiphol, 17 juni De acht winnaars van de maand mei in de grote Lexing ton prijsvraag vertrokken per speciaal Lexington- vliegtuig naar Londen. U ziet ze hier voor het vlieg tuig, vóór het vertrek van Schiphol. in de maand juni om een kans te maken op de tweedaagse vliegreis naar Parijs in juli a.s. Vraag een afdruk met de speciale voorwaarden aan LEXINGTON - POSTBUS 305 - DEN HAAG. Ofschoon alge meen bekend, vestigen wij er nog speciaal de aandacht op, dat deze prijsvraag eindigt 31 augustus 1959. Tot 31 augustus a.s. kunt u dus blijven inzenden. In september worden dan de 8 prijswinnaars bekend gemaakt van de maand augustus, maar tevens de winnaar van de hoofd prijs: DE REIS NAAR AMERIKA (NEW YORK) MET 10- DAAGS VERBLIJF EN ALGEHELE VERZORGING VOOR TWEE PERSONEN. (Van onze reisrewacteur W. L. Brugsma GENèVE De Constellation van minis ter Herter, die vorige week in Amerika voor vertrek gereed was, staat nu klaar voor de start op het vliegveld in Genève om Gromyko te bewijzen dat de Verenig de Staten geen lust meer hebben de Ge neefse conferentie veel verder te rekken. Maar de Russische minister, die gisteren zijn antwoord zou geven op het „laatste woord van het Westen inzake Berlijn," het nieuwe, handig door Lloyd geformuleerde voorstel, dat de aanwezigheid van de wes telijke troepen in West-Berlijn en het di plomatieke gezicht van de Russen kan redden, had gisteren weer geen haast. Hij lunchte met Lloyd en voordat het eerste gerecht op tafel stond, vroeg Gromyko 24 uur uitstel van de geheime middagzitting. Lloyd belde Herter op en vroeg of dat kon: tot morgenochtend dan, zei Herter. „Te vroeg," zei Gromyko. Lloyd belde Herter weer op om te zeggen dat Gromy ko niet voor half vier wilde beginnen. „Twee uur en niet later," zei Herter en over dat tijdstip werd men het ten slotte eens. Algemeen werd verondersteld dat Gro myko op nieuwe instructies wachtte, of instructie had niet op het westelijk voor plaatshebben. Men heeft met deze verkie zing overigens de tijd tot 12 augustus: de grondwet schrijft namelijk voor, dat de presidentsverkiezing dertig dagen voor het aflopen van de ambtstermijn van de hui dige president, dat is 11 september, moet worden gehouden. Verwijt aan Adenauer In oppositiekringen is men het met deze gang van zaken niet eens. Men eist daar dat de verkiezing op 1 juli te West-Berlijn zal worden vastgesteld en verwijt Ade nauer, dat hij uitstel van de beslissing wil in de hoop dat de verkiezing niet te Ber lijn zal plaatshebben. Van S.P.D.-zijde be toogt men, dat. Adenauer vreest, dat enke le parlementsleden niet naar Berlijn zul len durven gaan, hetgeen de C.D.U. op stemmenverlies zou komen te staan, waar door de verkiezing van haar kandidaat Lübke tot president in gevaar zou komen. Men krijgt de indruk dat Adenauer op nieuw een zeer tactisch spel speelt, waar bij hij het oog gericht heeft op de Geneefse conferentie, zowel om de datum van 1 juli te veranderen als om Bonn inplaats van Berlijn als verkiezingsoord te krijgen. Zijn tegenstanders verwijten hem dat hij daar bij niet denkt aan de indruk die de reali sering van deze plannen zou hebben op de bevolking van West-Berlijn en Oost-Duits- land, waar men zich in de steek gelaten zou kunnen voelen. stel te reageren voordat net slotcommu niqué over het. bezoek van de Oostduitse leiders Grotewohl en Ulbricht aan Moskou is gepubliceerd, dat in Genève met grote belangstelling tegemoet wordt, gezien om dat het nieuwe indicaties over de plannen van het Kremlin kan bevatten. De Amerikaanse druk op Gromyko om haast te maken heeft dus nog niet veel ef fect gehad, al hebben de Amerikanen die druk nog eens verscherpt door uitdrukke lijk te openbaren, dat Herter geen zin heeft in een nieuwe praatmarathon met de Russen en dat Gromyko zich met de substantie van het westelijk voorstel ak koord moet verklaren, wil hij op verdere onderhandelingen hopen. Lloyd houdt vol Die druk werd overigens enigszins ver zacht doordat Selwyn Lloyd gisterochtend aan Amerikaanse correspondenten te ver staan gaf, dat het Westen, ongeacht de uitkomst van de Geneefse conferentie, naar een topconferentie moet streven. „Het Westen moet liever het initiatief tot een topconferentie nemen dan het zich er toe te laten dwingen," zo meent Lloyd. De prognose omtrent de Geneefse con ferentie-patiënt is deze: als Gromyko het westelijke plan verwerpt dan zal vermoe delijk een lang reces volgen, dat een week of acht zou kunnen duren. Wanneer de Rus noch ja noch nee zegt, maar. wat het waarschijnlijkst lijkt, een aantal punten uit het westelijke plan tesamen met eigen wensen als een basis voor discussie accep teert, dan wensen de Fransen en Ameri kanen een kort reces van een dag of acht, omdat de westelijke ministers ook nog wat anders te doen hebben dan zich in Genève buiten adem te praten. Couve de Murville moet volgende week eigenlijk De Gaulle vergezellen op diens officiële bezoek aan Italië. De Britten daarentegen willen nu doordrukken, het komende weekend door praten, desnoods iedere dag in ochtend-, middag- en avondzittingen, om de Russen in de volgende week tot zakendoen te dwin gen. Het wachten is nu op Moskou's te- genwoord. Moskou. Radio-Moskou heeft een felle aanval gedaan op Herter wegens „de negatieve houding die hij bij voorbaat heeft aangenomen bij het oplossen van het Duitse vraagstuk en de kwestie-Ber- lijn. De radio zond de volledige tekst uit van een artikel in de „Pravda", waarin wordt gezegd dat Herter nauwelijks de moeite nam de Russische voorstellen be hoorlijk te bestuderen. De wereld zal nooit deze staatslieden vergeven die door hun tegenwerking pogen te verhinderen dat de wens van dit tijdperk, namelijk dat er een topconferentie komt, werke lijkheid wordt. Na gemeld te hebben dat een aantal westelijke bladen gunstig staat tegenover de Russische voorstellen van 10 juni, be sloot radio-Moskou: Het Westen heeft zich bereid verklaard de besprekingen voort te zetten. Laten wij hopen dat zij met succes zullen worden bekroond. Advertentie 9 a a t n a t m u p I l| k ITI €3 a e Het Turnhoutse gerechtshof heeft gis teren beslist dat Josée Venmans in België zal blijven. Hiermee is de zienswijze van de -procureur des -konings in deze kwestie onderstreept, die meende dat er geen re den tot ingrijpen is. Met deze uitspraak is in België beslist dat het vierjarige Ne derlandse meisje, dat in het pleeggezin De Beukelaer te Rijkevorsel is opgeno men met toestemming van de moeder, maar tegen de zin van de Bredase Raad voor Kinderbescherming, niet naar Ne derland zal gaan. De uitspraak van het Turnhoutse ge rechtshof steunt op een notawisseling van 1913 tussen België en Nederland en met name op de bepaling dat teruggeleiding in hef helang van het kind moet zijn. Dit is volgens hel Belgische hof niet het ge val. De procureur des konings heeft zich destijds van de situatie in het gezin De Beukelaer op de hoogte gesteld en op grond daarvan, aldus de Bredase Raad voor Kinderbescherming, zijn conclusie getrokken. Deze raad is echter van mening dat de procureur te zeer heeft vastgehouden aan een momentindruk en de psychische ont wikkeling van het kind in de komende jaren niet als belangrijkste overweging bij zijn conclusie heeft, laten gelden. De Bredase Raad van Kinderbescher ming is niet van zins de zaak, die als een principiële kwestie wordt gezien, te laten rusten. De raad zal overleg plegen met het ministerie van Justitie om te bewerk stelligen dat het vonnis, destijds door de Bredase rechtbank geveld, uitgevoerd zal worden. Dit tracht ae raad te bereiken op grond van het Belgisch-Nederlandse ver drag van 1925 betreffende de tenuitvoer legging van een gerechtelijke beslissing. De Bredase rechtbank heeft indertijd het kind aan de Bredase Raad voor Kinder bescherming toevertrouwd en de voogdij van de moeder geschorst. Het Turnhout se hof heeft niet deze uitspraak geen re kening gehouden (Van onze Haagse redacteur) Het Internationale Hof van Justitie zal zaterdagmiddag 20 juni in het openbaar uitspraak doen in het geschil tussen Ne derland en België over de souvereiniteits- rechten over een paar stukjes grond in Baarle-Nassau en omgeving. De uitspraak van het Hof in dit reeds van 1921 af hangende geschil komt aan zienlijk eerder dan werd verwacht. De openbare behandeling had namelijk pas kort geleden, op 27 april, plaats. Nederland en België zijn overeengekomen zich aan de uitspraak van het Internationale Hof te onderwerpen. Een beslissing m deze ove rigens weinig belangrijke zaak werd pas urgent toen de justities van beide landen te doen kregen met de veekoper S. v.d. E., die onder meer van de bestaande onzeker heid gebruik maakte om een paar zich op het omstreden terrein bevindende huis jes als speelgelegenheid te verhuren. PEKING (AFP) In de provincie Xieng-Khoang in Noord-Laos zijn gevech ten gaande tussen de regeringstroepen van Laos en de strijdkrachten van de com munistische Pathet Lao, zo bericht het persbureau Nieuw-China. Postzegelziekte Ik hou va,n mensen met hobby's, mits die geen buitensporige afmetingen gaan aannemen. Laatst las ik van een man, die de hele binnenkant van zijn huis met sigarenbandjes had beplakt, en van een andere heer, die cement op zijn meubels smeerde, waarin hij dan alle mogelijke gekleurde scherfjes duwde in mozaïk- vorm. Merkwaardige liefhebberij, maar duur zullen ze zeker niet zijn. Momenteel viert bij ons een andere hobby hoogtij. Hebt u óók kinderen, die elkaar voor een postzegel verscheuren? „Elkaar" vinden ze geen bezwaar, als de postzegel maar heel blijft! Als er een tand aaneen postzegel ontbreekt, zit ik voortdurend in angst, dat er ook een échte tand zal verdwijnen. „Dat doe jij sufferd, expres, omdat je hem mij niet gunt!" „Noil nog mooier, hoe kóm je erbij, hij was er al af!" Ik kan geen stap verzetten, of ik strui kel over doosjes, kistjes en busjes, meestal gevuld met postzegels. Het hele huis ligt vol plakkertjes en overal zijn stillevens van kommen en nestschalen met afge weekt papier te zien. Zelf had ik deze ziekte vroeger ook, maar ik meen dat de virus minder hevig was. Toen de kinderen nog klein waren en ze mazelen, waterpokken of rode hond hadden, keek ik af en toe eens in de kas ten en gaf ze dan ter afleiding een doos met kiekjes, munten, of onechte sieraden en soms ook liet ik ze mijn postzegel albums zien. „Als je er héél, héél zuinig op bent, mag jij ze over een paar jaar heb ben," zei ik, als ze zich érg ziek voelden. En zo gebeurde het, dat ik alles, wat ik bezat, tweemaal weggaf, zodat ik nu de uiterst wrange vruchten van mijn voor malige goedgeefsheid en kwasi pedago gisch talent zit te oogsten. Manden-vol zuur fruit haal ik dagelijks binnen, want nu betwisten ze elkaar mijn albums: „Mam gaf ze aan mij, toen ik rode hond had!" „Welnee, ik kreeg ze, toen ik zo ziek was door de mazelen!" „Ik had elke ziekte lekker eerder!" „Laten we ze délen." „Ik zal gek zijn!" Het eerste woord, dat ik bij het ochtend krieken opvang is: roltanding, en het laat ste woord, dat ik 's avonds van ze hoor is: watermerk. Daar tussenin kunnen we dan nog luisteren naar: „Die van een dubbeltje kost nou zés gulden! Waar is mijn catalo gus, geef hier!! Mam, laat haar eens op houden, ze spuugt op mijn mooie, paarse de Ruyterü" Geduldig staat mijn zoon in de rij voor het filatelisten-loket en uren staat hij in de regen voor een winkel te smachten, terwijl hij doorweekt en blut verlekkerde blikken in de uitstalkast werpt. Zijn zak geld is als water in een spons verdwenen. „Mam, mogen wij het statiegeld van die lege flessen hebben, clan koop ik die prachtig-mooie, zeldzame, zwarte, tande loze. Heb je verder nog wat op te ruimen, heb je nog vodden? Mogen we al onze oude boeken verkopen, waarvoor we nu tóch te groot geworden zijn? Zal ik de zolder aandweilen voor een kwartje?" Vannacht droomde ik, dat mijn zoon al het familiezilver in zijn tas propte en dat mijn dochter mijn zondagse jas aan de voddenman verkocht, om. aan geld .te komen voor wéér zo'n adembenemend prachtexemplaar, dat hun begeerte had opgewekt Met sigarenbandjes behangen is stellig hing zo duur en enerverend niet Marianne van Raait en wilt u dat wij uw krant naar uw vakantie-adres opzenden? Stuurt u ons dan minstens twee dagen voor uw vertrek een briefkaart met vermelding van uw naam. uw vaste adres, uw vakantie-adres, de datum waarop de eerste krant naar uw vakantie-adres gezonden moet worden en de datum waarop de krant voor het laatst moet worden toegezonden. Als u de krant per week betaalt, wilt u dan het abonnementsgeld voor de vakantieweken vooruit aan de bezor ger betalen DE ADMINISTRATIE WASHINGTON (UPI) Het Ame rikaanse Huis van Afgevaardigden heeft het wetsontwerp voor hulp aan het bui tenland, waarin een bedrag van 3.542.600.000 dollar voor die hulpverlening voorkomt, aangenomen. Dat is 366.800.000 dollar (9.4 percent) minder dan president Eisenhower had gevraagd. Het besluit van het Huis kwam na een debat dat vier dagen had geduurd en po gingen om het bedrag nog meer te be snoeien dan de commissie voor buiten landse aangelegenheden uit het Huis voor stelde, onder andere een vermindering van 1.600.000 dollar (tien percent) voor mili taire bijstand. Het wetsontwerp gaat thans naar de se naat. De commissie voor buitenlandse aan gelegenheden van de Senaat heeft al een wetsontwerp aangenomen, dat de uitgave machtigt van 4.100.000.000 dollar, onge veer 200.000.000 dollar meer dan de pre sident had gevraagd. Uit de Oprechte Saturdagse Haerlemse Courant van 7 July 1759 CLEVE den 4 July. „Zedert den 27 pas- sato heeft onze Bron- Medicus Heer Doctor Schutte, de ordinaire Bron-Cuuren alhier begon nen, en zal dezelve met het eynde van de Maand Augusti sluyten. Dewyl nu met den Heer Delaporte eene Conventie over deeze Landen getrof fen is, en alles hier in rust blyft, kunnen de Bron-Gasten hunne Bron-Cuuren als te vooren in veyligheid voleynden, en worden verscheydene buvtenlandse Bron- Gasten verwagt. De Postwagen van Arn hem gaat drie maal in de Week af en aan. tot gemak van alle Reyzenden.

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 5