BOSCH neem Gillette mee... Jeugdige automobilist liet motorrijder gewond achter Sierlijk haltegebouw voor N.Z.H, op stationsplein Geslaagd !,a Citroën Trein reed te laat gewaarschuwde uitvoerder been af Koop Ralston bij Maas' Verfhuis J. J. VAN KOOTEN 2.- FOTOKOPIEËN Koop Ralston bij Maas' Verfhuis 7 HAARLEMSE RECHTBANK Geldboete geëist tegen ploegbaas van Spoorwegen een „felle vonk Mr. Zeelenberg benoemd tot voorzitter Voetgangers wensen ongelijkvloerse kruising >ii Julianalaan bij Associatie voor uitvaartverzorging 1 melk de Rooij Ondertrouwcirculaires Heemsteedse bejaarden naar Ouwehands dierenpark UIT STAD EN STREEK deze ideale set voor toeristen Lichtdrukkerij de Rooij HAARLEMSE RECHTBANK Celstraf, onttrekking van in beslag genomen auto aan verkeer en ontzegging rijbevoegdheid geëist in Burgerlijke Stand van Haarlem Diamanten doctoraat dr. A. H. Haentjens f48.- Examens VRIJDAG 3 JULI 1959 HAARLEMS DAGBLAD - OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Op 3 november van het vorig jaar werd een 36-jarige constructiewerker-uitvoerdcr uit Dordrecht op de spoorbaan in Halfweg door een trein aangereden, waardoor hem het linkeronderbeen werd afgerukt. De veiligheidsman, een 61-jarige ploegbaas van de Nederlandse Spoorwegen uit Am sterdam, die hem te laat waarschuwde dat er een trein naderde, stond vanmorgen te recht voor de Haarlemse rechtbank wegens schuld aan zwaar lichamelijk letsel. De officier van Justitie, mr. G. W. F. van der Valk Bouman eiste na een clement requisi toir f 75 boete of 30 dagen hechtenis. Een ploegje personeel van een aan nemersfirma en drie spoorwegarbeiders, onder wie de ploegbaas, waren op de spoorbaan bezig met herstel- en onder houdswerk. Daar zij door het lawaai de treinen niet konden horen aankomen, moesten zij worden gewaarschuwd. De spoorbaan maakt vlakbij de plaats van het werk een bocht. Een der spoorwegwerkers stond op een spoorbrug in die bocht en aanvankelijk gaf hij de veiligheidsman bij het groepje arbeiders een teken, dat door de laatste bevestigd werd, als het licht van een seinpaal op „groen" sprong. Er pas seren hier nogal veel treinen en men moest het werk steeds een of twee minuten onderbreken. Dit kostte tijd en daarmee geld. Op verzoek van de aannemer werd latei- een andere methode gevolgd, waarbij de man op de brug pas waarschuwde als hij de trein zelf al kon zien. Dan hadden de arbeiders nog slechts vijftien seconden tijd om zich van de spoorbaan te verwijderen. De verdachte had niet alleen als ploegbaas de leiding van het werk op de baan, hij was tevens veiligheidsman. Hij had zich bereid verklaard dit werk er bij te doen, daar er door ziekte en verloven niet vol doende personeel beschikbaar was. Op het noodlottige tijdstip kreeg- de ploegbaas het teken dat een trein naderde. Hij bevestigde dat hij het begrepen had, doch werd bij het werk op de baan even afgeleid. Hij waarschuwde de constructiewerker die op de rails werkte, pas toen de trein zeer dichtbij was. De constructiewerker sprong nog weg, doch de treeplank van de trein raakte zijn linkerbeen, dat onder de knie werd weggeslagen. Verdachte verleende het slachtoffer de eerste hulp, bezocht de man gedurende de zestien dagen dat hij in Haarlem in het ziekenhuis lag, en gaf ook van zijn belang stelling blijk in de maanden dat de con structiewerker thuis werd verpleegd. Als getuige vertelde het slachtoffer dat hij voor zijn werk is uitgeschakeld en iets anders zal moeten gaan doen. Hij kon niet anders zeggen dan dat de ploegbaas veel belangstelling had getoond. De 56-jarige brugwerker van de spoor wegen die de ploegbaas op het naderen van de trein attent had gemaakt, verklaar de dat hij, toen hij zag dat de ploegbaas de constructiewerker niet waarschuwde, op zijn luchtdrukfluit had geblazen tot de luchtdruk op was, maar geen der ai-beiders had deze signalen gehoord. De officier van Justitie wees er op dat verdachte een bijzonder noodlottige fout had gemaakt, die ernstige gevolgen had, maar hij meende dat de ploegbaas te zwaar was belast Hij hoopte dat het gebeurde voor de spoorwegen een reden is geweest er op toe te zien dat een ploegbaas niet be- Advertentie yy B O U G IE S voor iedere motor Imp. N.V. Willem v»n Rijn Haarlemmerweg 475, Amsterdam Tel. 185222 (10 lijnen) Telex 12282 BURGERLIJKE STAND BLOEMENDAAL BEVALLEN: A. M. Versteeg, z. ONDERTROUWD: H. Kaarsgaren en C. Hoekstra GETROUWD. F. M. Meijer en D. Wor ries. K. Minnaert en E. Hondius, Tj. Schel- tens en C. H. M Speijer. OVERLEDEN: P. J. Bogaert, 65 j.; wed. M. C. J. Brantsma-Van Slooten, 84 j. J. W. Budding, 56 j. wed. B. Gantvoort-Huber, 80 j. Wed. N. Schol-Van Pel, 81 j. Wed. C. M. Joustra-Verdel, 72 j. Wed. C. J. E. Knirsch-Gerris, 76 j. BURGERLIJKE STAND HEEMSTEDE. ONDERTROUWD: A. Th. J. Wesseling en M. C. Kemp; J. W. van der Vooren en A. C. Tesselaar; J. C. van den Dool en W. Dekkers; J. Versteeg en A. Balk. GETROUWD: J. H. M. Bierens en J. D. Tjaarda; H. B. Havinga en S. Dekker; A. Mesman en Th. A. Spoor; G. J. M. Striek- wold en J. C. Medenblik; A. C. Knijneïi- burg en J. C. Driessen; G. J. van Stade en C. M. Verdonkschot. GEBOREN: Geertje, d. v. H. van der Schrier en I. Blik; Bob, z. v. H. J. Hofland tn J. M. Eerland; Hendricus Johannes Jo seph, z. v. J. H. van der Zijden en B. G. M. van Opzeeland; Sydney Nicolaas, z. v. N. P. Renning en W. S. M. van Looij; Ja cobus Gijsbertus, z. v. A. Meijnckens en M. J. van der Meer; Richard Ludovicus Maria, z. v. J. P. M. Peeperkorn en A. C. M. Hellebrekers. OVERLEDEN: Mevr. A. M. de Glas, 81 jaar; A. Th. Spook, 41 jaar; D. Pekelaer. 93 jaar; A. Cenijn, 84 jaar; R. IJntema, 65 jaar. halve met de leiding van het werk ook nog met het werk en de verantwoordelijkheid van veiligheidsman wordt belast. Hij achtte verdachte evenwel schuldig aan het ongeluk, omdat deze vrijwillig het extra-werk erbij had genomen. Wellicht op aandrang van de aannemer werkte hij er aan mee dat de arbeiders al later wer den gewaarschuwd dan voorgeschreven was. De officier had er echter begrip voor dat de ploegbaas zelf onder de gevolgen van het ongeluk gebukt was gegaan. On danks de grote ernst van het gebeurde wilde officier volstaan met het eisen van een geldboete. De raadsman mr. M. A. van den Hout uit Amsterdam vertelde dat de ploegbaas wekenlang niet door de spoorwegrecherche kon worden gehoord, zo erg was hij onder de indruk van de gevolgen van zijn fout. In de 38 jaar dat hij in dienst van de spoorwegen is, is hij nooit gestraft. De spoorwegen hebben thans maatregelen tegen hem genomen die mogelijk geldelijk nadeel voor hem zullen betekenen. De raadsman bepleitte de uiterste clementie. Tegen een 24-jarige bet.onijzervlechter uit Nieuwer-Amstel die op 25 april des avonds om elf uur op de Bennebroekerweg in Haarlemmermeer onder invloed in een auto reed, eiste de officier bij verstek de maximumstraf van drie maanden gevan genisstraf onvoorwaardelijk en vijf jaar ontzegging van de rijbevoegdheid. De rechtbank zal op dinsdag 14 juli om half tien uitspraak doen. Advertentie Zang en Vriendschap" In de vacature van voorzitter van de Koninklijke Liedertafel „Zang en Vriend schap" te Haarlem, ontstaan door het om gezondheidsredenen aftreden van de heer A. J. van Houten, is voorzien door de be noeming van mr. J. H. G. Zeelenberg te Heemstede. Hij was reeds enige tijd kunst lievend lid. Advertentie Mr. Zeelenberg werd in 1912 te Haarlem geboren. Na de h.b.s. te hebben doorlopen, studeerde hij rechten aan de Universiteit in Amsterdam. Na het behalen van zijn titel begaf mr. Zeelenberg zich in het ver zekeringswezen, het begin van een car rière, waarin hij later in de hoofddirectie van de n.v. Verzekeringsbank Hollandse Lloyd te Amsterdam werd opgenomen. In 1936 vestigde mr. Zeelenberg zich te Heemstede. Van 1948 tot 1958 heeft hij deel uitgemaakt van de raad dezer ge meente. Het bestuur van de afdeling Haarlem en omstreken van de Nederlandse Vereni ging Bescherming Voetgangers heeft in een aan burgemeester en wethouders dei- gemeente Bloemendaal toegezonden brief zijn volledige instemming betuigd met het door B. en W. ingenomen standpunt ten opzichte van de kruising van de Wes telijke Randweg met de Julianalaan. Het bestuur heeft men een verwijzing naar de gevaren, welke speciaal de leer lingen van de vlak bij deze kruising ge legen scholen bedreigen, als zijn dringen de wens uitgesproken, dat op dit gevaar lijke kruispunt een ongelijkvloerse krui sing zal komen. Het bestuur heeft een af schrift van deze brief aan de minister van Verkeer en Waterstaat doen toeko men. Advertentie In het jaarverslag 1958 van de Eerste Coöperatieve Associatie voor uitvaartver zorging U.A. te Haarlem wordt meege deeld, dat het aantal leden gestegen is van 22.225 tot 22.687. In de loop van het jaar werden 1530 nieuwe leden ingeschreven, maar door overlijden, emigratie, vertrek enzovoort bedroeg de stijging 462 leden. De associatie verzorgde 890 uitvaarten (in 1957 854). Het aantal is, volgens het ver slag, aanzienlijk meer dan de helft van het aantal uit te voeren uitvaarten in Haar lem. Aan zusterverenigingen verleende de vereniging 84 maal hulp, terwijl met de hulp van zusterverenigingen elders 27 uit vaarten werden verzorgd. ontegenzeglijk lekkerder Advertentie Anegang 14 naast C&A De autotocht voor Heemsteedse bejaar den, welke donderdag nog onder vrij gun stige weersomstandigheden kon worden gehouden, is tevens een van de langste reisjes geweest die het organiserend co mité ooit heeft voorbereid. Het zal ten minste voor de deelnemers een bijzonder aangename verrassing zijn geweest toen bekend werd gemaakt, dat als reisdoel dit maal Ouwehands dierenpark in Rhenen was uitverkoren. Voor het vervoer van de ongeveer 450 bejaarden waren weer tien grote toerbus- sen ingeschakeld, die hun passagiers op wachtten op de Heemsteedse Dreef, bij de Haven. Een aantal vriendelijke auto bezitters had zich opnieuw beschikbaar ge steld, om de minder rap ter been zijnde deelnemers van hun huis naar de plaats van vertrek te brengen. Omstreeks half tien kon de stoet vertrekken, voorafge gaan door een lid van het Heemsteedse motorpolitiekorps en nagewuifd door de achterblijvende familieleden. Het is een voorspoedige reis geworden, via Vinke- veen, Zeist, Doorn en Amerongen, waarna het gezelschap reeds tegen half twaalf in Ouwehands dierenpark arriveerde. Hier was voor hen het grote paviljoen gereser veerd, waar eerst het gebruikelijke kopje koffie met gebak werd aangeboden; om half twee gevolgd door een lunch. De gehele verdere middag hebben de deelnemers de interessante levende have van dit dierenpark bezichtigd. Nadat zij zich hier enige uren aangenaam hadden verpoosd werd de thee gebruikt en was het ongemerkt weer tijd geworden om de terugreis te aanvaarden. Hiervoor was een andere route gekozen, namelijk via Amersfoort, Utrecht en Amsterdam, waar na men tegen half negen weer in Heem stede arriveerde. Behalve door de echtgenote van de bur gemeester, mevrouw L. C. A. C. van Rap- pard-Mundt, de presidente van het comi té werden de deelnemers deze dag nog vergezeld door mevrouw Quarles -van Uf- ford, die zevenentwintig jaar geleden van deze autotochten de initiatiefneemster is geweest. Nieuws in het kort Opwekkingssamenkomst. Maandag 6 juli spreekt pastor P. M. Samuel, oprich ter van de Native Pentecostal Movement in India en directeur van de Zion Bible School in Vijayawada, op een bijeenkomst in de Begijnhofkapel in Haarlem. Aanvang acht uur. Om half acht begint een zang- dienst. Deze samenkomst is voorbereid door de gezamenlijke Pinkstergemeenten en het Interkerkelijke Evangelisatiecomité. Nieuwe voorzitter. Op de dezer da gen in gebouw „Irene" aan de Elswouts- laan in Overveen gehouden jaarvergade ring van de vereniging voor christelijk onderwijs in Overveen, is dr. Ch. de Beus, die de vergaderingen ongeveer twintig jaar gepresideerd had, als voorzitter af getreden. In zijn plaats werd ds. D. ter Steege tot vooi-zitter gekozen. Inenting. Volgende week woensdag middag wordt in de Sparrenbosschool in Bennebroek gelegenheid geboden tot kos teloze inenting of herinenting tegen pokken. Advertentie Uit voorraad leverbaar één COMBIWAGEN 2 C.V. A.Z.U.L. (weekend) 4800 HOUTPLEIN 18-20 - TEL. 166i5 - 12000 Advertentie met 2 Blauwe Gillette mesjes. In fleurig plastic etui, handig om mee tc nemen als u met vakantie gaat. In kamp of caravan, in bungalow of hotel kunt u zich dan op elk moment perfect scheren. Met GILLETTE voelt u zich steeds fris en schoon. Is uw oude apparaat geen precisie-apparaat meer? Vervang het dan door een nieuw, voor u op reis gaat. Koop en vergeet uw Gillette scheercrème niet! Advertentie Schagchelstraat 14 NIEUWSTE PROCÉDÉ „Deze verdachte heeft helemaal niet de mentaliteit om met een auto aan het ver keer deel te nemen. Ik vraag ten eerste twee maanden gevangenisstraf en dat mag misschien een lage straf lijken voor het geen verdachte heeft gedaan, maar daar naast eis ik de onttrekking aan het ver keer van zijn in beslag genomen auto en twee jaar ontzegging van de rijbevoegd heid", aldus besloot de officier van .Justi tie bij de Haarlemse rechtbank, mr. J. J. Bredius, zijn requisitoir tegen een 21- jarige Haarlemse motorhcrsteller. Verdachte was ten laste gelegd dat hij op 13 april 's avonds omstreeks half ne gen met zijn auto van de Westergracht de Advertentie De schoonheidscommissie heeft het ont werp voor een haltegebouw van de N.Z.H. op het Haarlemse stationsplein van archi tect W. Bollebakker goedgekeurd. Het ge bouw wordt opgetrokken op het trottoir voor het overkapte gedeelte van het sta tionsgebouw en bestaat uit een wacht ruimte voor de reizigers en een kantoor voor de haltechef. Het wordt dertien me ter lang, vijf meter breed en het vleugel- vormige dak bevindt zich in het midden ruim twee, aan de buitenzijden drie me ter boven de begane grond. Dit dak nu wordt aan de westzijde over een lengte van twaalf meter doorgetrokken, zodat het als een luifel beschutting biedt aan de buiten wachtende passagiers. Het rust daarbij op een V-vormige betonnen onder steuning, hetgeen aan het haltegebouw Advertentie een frisse, bekoorlijke aanblik verleent, welke nog verhoogd zal worden door de bloembakken langs de glazen zuidwand en de toepassing van een plezierig kleu rengamma. Aan de westzijde van het ge bouwtje, waarvan de oost- en noordkant geheel in het aan teakhout verwante „red wood" zal worden uitgevoerd, komt het bord met de bijna tweeduizend straatna men in Haarlem. Heemstede en Bloemen daal met vermelding van de buslijnen waarmee ze te bereiken zijn. Het gebouw wordt geconstrueerd om zes stalen kolommen op betonnen voeten. Het metselwerk onder de kozijnen en de hou ten wanden wordt sepiakleurig met Gro ninger blauwe gevelklinkers. De dakbe dekking wordt uitgevoerd in rubberoid met groengrijze steenslag. De grote let ters N.Z.H. op het dak worden wit, de volledige naam van de onderneming in kleinere letters over de gehele gevelleng te geel geschilderd. Het ligt overigens in het voornemen van de N.Z.H. op de drie perrons abri's te plaatsen voor de daar wachtende reizi gers. De directie had vergunning ge vraagd voor zestien abri's, namelijk bij elke parkeerplaats één, maar B. en W. hebben op advies van de schoonheidscom missie slechts de helft van hel gevraagde aantal toegestaan. Leidsevaart in Haarlem was opgereden zonder voorrang te verlenen aan een mo torrijder. Een botsing was het gevolg en de motorrijder bleef met een hersenschud ding liggen. De motorhersteller stopte even doofde de achterlichten en reed met grote snelheid weg. Verdachte erkende ter zit ting dat hij weg was gereden omdat hij geen rijbewijs had. De auto, die hij voor 800 had gekocht, was niet verzekerd. Desgevraagd door de president, mr. N. Reeling Brouwer, gaf hij toe dat hij de schade voor het slachtoffer, zoals loonder ving en dergelijke nog niet heeft vergoed. Wel had hij de man, die nog steeds niet kan werken, om de dag in het ziekenhuis bezocht, vertelde hij. Huilend zej hij. dat hij alsnog een regeling wilde treffen. De officier stelde zijn eis en ook daarna nog onderhield de rechtbank de motor hersteller ernstig over zijn onverantwoor delijk gedrag. Twee maanden gevangenisstraf en een jaar ontzegging van de rijbevoegdheid luidde de eis tegen een 35-jarige Haar lemse koopman in onroerende goederen, die op Hemelvaartsdag in de Haarlem se binnenstad onder invloed zijn auto zou hebben bestuurd. Hij had een andermans rijbewijs bij zich. Verdachte ontkende gereden te hebben. Ook toen een chauffeur als getuige ver klaarde dat hij en met hem nog vijf andere mensen van zijn tuin uit de koopman door de Prins Hendrikstraat had zien rijden, bleef hij het tegendeel bewe ren. De bloedproef had hij geweigerd. Na de eis van de officier zei de koop man: „Dat vind ik verschrikkelijk veel voor iets wat ik niet heb gedaan". De rechtbank zal in beide zaken op dins dag 14 juli om half tien uitspraak doen. BEVALLEN van een z o o n 1 juli: J. C. M. Pielage-Van Kaam; 2 juli: W. Somer- Elfrink, C Waterham-Van de Kuinder. BEVALLEN van een dochter: 1 juli: A. M. Kabel-Zoetelief. E. Beekelaar-Ked- deman; 2 juli: N Nieuwland-Oldenkotte. OVERLEDEN: 30 juni: A. Paauw-Van der Zee, 79 j., Badelochstraat; W. M. Roo- senhart-Van Laar, 87 j., Djambistraat; D. van Kempen. 43 j„ Ger. van Eckerenstraat; A, L. Frederiks. 63 j., Gasthuisvest: G. H. Huissen. 73 j.. Oranjeplein: 1 juli- A. P. J. van Lent, 65 i.. Kamperlaan. GETROUWD: 2 juli: A. C. A. Murk en T. van der Glas, C. Argeloo en C. L. Goe- demans, J. van der Noll en S. G. Stadman. B. Mantel en H. Klop, H. P. Cats en C. M. van den Merkenhof. Advertentie R00MB0TERGEBAK f Wij bezorgen overal SPAARNWOUDERSTR. 75 Telefoon 21550 Advertentie Maandag zal het zestig jaar geleden zijn dat dr. A. H. Haentjens, thans emeritus predikant der Remonstrantse Broeder schap, thans wonende te Heemstede, aan de Leidse universiteit promoveerde tot doctor in de godgeleerdheid op het proef schrift: Simon episcopius als apologeet van het Remonstrantisme in zijn leven en werken geschetst". Dr. Haentjens, die thans 83 jaar is, werd op 30 juli 1899 te Meppel in het predik ambt. bevestigd. Op 3 december 1905 aan vaardde hij de evangeliebediening te Haar lem, welke gemeente hij tot zijn emeri taat in 1939 heeft gediend. Dr. Haentjens, die zeer veel heeft gepu bliceerd, schreef nog onlangs een boekje „Fragmenten uit de geschiedenis der Re monstrantse Broederschap". Advertentie Als geschenk een prachtig, schokvrij JUNGHANS horloge met datum en hoger Amsterdam. (Gem. Univ.). Doctoraalexamen sociale aardrijkskunde: I. Ronner, Amsterdam en N. W. J. Miltenburg, Bergen. Doctoraalexamen Engels: mej. E. V. Hugenholtz en mej. W. Th. B. M. Plaai, Amsterdam. Kandidaatsexamen politie ke en sociale wetenschappen: mej. E. H. Pere- lacr. Amsterdam. Doctoraalexamen wiskunde: J. P. v. d. Linden en A. H. Haitsma. Amsterdam. Doctoraalexamen natuurkunde: S. J. Bosgra, Weesp. Doctoraalexamen scheikunde: M. H. J. Zuidweg. M. van Praag en W. S. Bont. Amster dam. Kandidaatsexamen wis- en natuurkunde, mej. E. M. Peelers. A. J. Hoff, J. R. van Klinken, W. G. H. Z. ten Kate. Amsterdam; P. A. Geldof, Haarlem; H. F. ter Welle. Hengelo. Bevorderd tot arts: mej. M. E. W. Otto. mej. M. J. van Ital- lie. S. Scheffer. W. F. van de Wetering, A. J. de Voldere. N. J. van Rhijn, A. Wijsman, allen te Amsterdam en L. A. Onkenhout, Haarlem. Arts examen (I): F. Hoffman, J. A. F. Nolte, L. A. Dougle, Chr. Zurcher en E. C. Dubbeldam, allen te Amsterdam. Utrecht. Kandidaatsexamen rechtsgeleerdheid: A. M. Moov. Eindhoven; L. N. Lewin. Den Bosch; mej. G. Jansen. Tilburg; mej. J. C. Krom. Utrecht; F P. R. van Rossum, Utrecht; mej. A. van Ma nen, Utrecht: mej. G. G. Okkerse, Woerden. Doc toraalexamen Germaanse letteren (Duits). P. A. Delvaux (cum laude), Utrecht. Kandidaatsexamen tandheelkunde: B. F. v. Blok, Den Haag; H. v. d. Burgh. Utrecht: R. E. Copius Peereboom. Rotter dam; H. A. Gaakeer, St. Annaland; R. A. Kieser, Amsterdam; F. C. J. B. van Loon. Etten-Leur; B. A. Mesman Schultz, Wieringerwerf; W. R. Oos terhuis. Zaandam: mej. P. H. Often. Utrecht: G. R Oudega, Utrecht; mej. A. Reintjes, Utrecht. H E. Rempt, Haarlem; R. Talamini. Den Haag; E. Wagenmaker. Nijmegen: mej. T. A. Zander, Wageningen. Doctoraalexamen tandheelkunde. A. H. Adelaar. Utrecht; A. A Bakker. Utrecht: J J. Burg, Breda: M. Drag. De Bilt: H. J. Dijk man. Leeuwarden: G. A. M. van Erp. Best: B. W. J Feuth. Rotterdam: T. F. Foo, Zandvoort: J. Th- van Geest, Den Haag; G. H. Dekker. Den Haag; J. van Houte, Rotterdam; mej. A. van Ipenburg, Santpoort; C. W. J. Jongenelen, Delft: mej. L. Kaas, Amsterdam; J. J. Keur, Den Haag; R. van Kleef, Loosduinen; R. H. Landman, Amsterdam; C. P. van Ooy, Amsterdam. Delft. Propaedeutisch examen werktuigkundig ingenieur: H. van de Boer. Hillegom: C. Bordes, Overveen: P. H. Engelmann. Zandvoort; H. Hage, Haa-rlem; W. F. K. Saher. Santpoort. Propaedeu tisch examen vliegtuigbouwkundig ingenieur: D. M de Vos. Haarlem. Overveen. Aan het Jac. P. Thijsse-Lvceum te Overveen zijn geslaagd voor het eindexamen mid delbare school voor meisjes: de dames Marian van Dorssen, Welmoet Dyserinck, Hanneke El- dering. Anita van Euncn, Ellen van Hall. Marian Hamaker. Connie van Heek. Inez Kammeijer, Marian Kant, Aleid Kerkhoven, Sanna Koetse, Renny Maks, Louky Ninck Blok, Paddy Noor- dink. Yvonne van Os. Ine Visser, Petra Wester man cn Joyce Zwager, Afgewezen 4 kandidaten. Amsterdam. Eindexamen Kweekschool voor Detailhandel: Ad Brokx. Haarlem: Jacques Monshouwer, Heemstede en Ton Rooth, Zand voort.

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 3