Flatgebouw „Haarlem Hoog" OLMA 11 Plannen voor een verkeerstuin in de Noorderhout 5 Binnenkort wordt begonnen met bouw van 164 flats in de Faradaystraat Grond bij Mr. J. Gerritszlaan zou voor het doel te gebruiken zijn ESLAAGD' ALBA MOHAIR VEST ir- <p «7 Kruydercollectie van Frans Halsmuseum met drie tekeningen uitgebreid Ook Wezelaars kop van Leo Gestel aangekocht 4L FOTOKOPIEËN HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT een „felle" vonk voor-Iedere motor Drumband BATO naar België VERBOUWINGS UITVERKOOP „Zon-vakantie" voor groot aantal schoolkinderen Mejuffrouw A. Cats kwart eeuw kleuterleidster Luw/a'na Kleuter uit vijver gered Burgerlijke Stand van Haarlem Y 'n betrouwbaar Zwitsers Ranker horloge Lichaam van Longhi eindelijk geborgen Kort nieuws ARGDsrZn. OVERVEEN TEL 55558 R00MB0TERGEBAK Zilveren jubilaris bij Droste gehuldigd dé F tooij GEBOORTE KAARTJES Eddy Riethoff won sprinttitel Uitslag huizenverkoop f48r Bliksem ingeslagen in trekkerskamp Lichtdrukker ij de Roóij VRIJDAG 10 JULI 19 59 Binnenkort zal begonnen worden met da bouw van een flatgebouw van de coö peratieve flatbouwvereniging „Ï-Iaarlcm Hoog" u.a. in Haarlem. Dit flatgebouw, dat een hoogte zal krijgen van vijftien eta ges zal verrijzen ten zuiden van de Fara daystraat aan de Westelijke Randweg (Bloys van Treslongweg), nabij het nieu we viaduct onder de spoorbaan Haarlem- Leiden, ongeveer tien minuten gaans van het aan de zuidzijde gelegen station Heem- stede-Aerdenhout. De woningen, waarover wij in no vember van het vorig jaar reeds schreven zullen een boeiend uitzicht bie den aan de oostzijde over de Haarlem merhout en Heemstede en het ten oosten liggende poldergebied van de Haarlem mermeer, aan de westzijde over Aerden- hout, het westelijk duingebied en zelfs over de daarachter gelegen Noordzee. Het flatgebouw „Haarlem Hoog" zal 14 vierkamerflats bevatten, 14 driekamer flats. 136 tweekamerflats en een conciër gewoning. Elke bewoner van iedere flat heeft be halve de woon- en slaapkamers de be schikking over een keuken, een toiletruim te met douche en wastafel, een gecamou fleerde droogruimte, een bergruimte in de woning en diverse kasten. In het souter rain bevindt zich voor elke bewoonster of bewoner nog een bergruimte terwijl er voorts een gemeenschappelijke rijwiel berging beschikbaar is. In het souterrain bevinden zich de ruim ten van de met olie te stoken centrale ver warming, waarvan het warm te verbruik voor elke flat. afzonderlijk wordt bepaald naar oppervlakte. Voor het verticale ver voer worden twee liften aangebracht waar van er één vergroot kan worden ten be hoeve van het vervoer van zieken per brancard, het vervoer van meubelen enz. Drie vuilnisstortkokers geven gelegen- Advertentie BOUGIES Imp. N.V. Willem van Rijn Haarlemmerweg 475, Amsterdam Tel. 185222 (10 lijnen) Telex 12282 Na de successen die de drumband van BATO het vorig jaar in België behaalde, zal zij thans met 55 leden opnieuw naar België gaan ten einde deel te nemen aan het wereldmuziekconcours in Bree. Dit concours dat reeds op 27 juni is begonnen met een openingsconcert en op 28 juni en 4 en 5 juli is voortgezet, zal op 11 en 12 juli worden besloten. Het bestaat uit con certwedstrijden, mars- en tamboerwed strijden en zangwedstrijden. Deelgenomen wordt door 27 drumbands, 9 zangverenigingen en 25 mandoline-, ac cordeon-, harmonie- en fanfarekorpsen af komstig uit België, Duitsland, Oostenrijk, Joegoslavië, Luxemburg, Frankrijk, Spanje en Nederland. Op zaterdag 11 juli zal BATO als show band deelnemen aan een concertavond in het stadspark van Bree, waaraan ook deelnemen orkesten uit Frankrijk, Spanje, Luxemburg en Nederland. Dit wereldcon cours staat, onder bescherming van ko ning Boudewijn. BATO zal zaterdag 11 juli om een uur 's middags vanaf de Vol dersgracht vertrekken en zondag om streeks tien uur weer in Haarlem arrive ren op de Botermarkt. Advertentie De maquette van het flatgebouw „Haarlem Hoog". heid op de gemeenschappelijke gangen op elke etage het huisvuil te deponeren. De bij de coöperatie in dienst tredende con cierge zorgt verder voor het huisvuil, de centrale verwarming en het toezicht op het schoonhouden der gemeenschappelij ke ruimten. Zoals wij^Veeds eerder meldden heeft de architect van dit project, de heer P. R. Bloemsma speciale aandacht geschonken aan de gehorigheid van de flats. Daartoe worden voor betere geluids- en warmte- isolatie zogenaamde „zwevende" vloeren aangebracht terwijl in de geprefabriceer de betonnen kozijnen dubbel glas geplaatst zal worden. Men heeft het plan om reeds na de va kantie van de bouwvakarbeiders met de bouw van „Haarlem Hoog" te beginnen. Alle vereiste vergunningen en toestem ming zijn aanwezig. Dezer dagen zouden reeds grondboringen verricht worden. De initiatiefnemers, architect Bloems ma en de Amerdamse makelaar, de heer C. Hoen Dzn., verwachtten, dat de bouw van het flatgebouw zeker anderhalf jaar zal vergen. Links onderin deze situatieschets be vindt zich de plaats waar het flatge bouw „Haarlem Hoog" zal verrijzen. De verklaring der cijfers luidt als volgt: 1. Faradaystraat; 2. Westelijke Randweg (Bloys van Treslongweg); 3. Nieuw viaduct: 4. Nieuwe snelweg; 5. Leidsevaart; 6. Station Heemstede- Aerdenhout en 7. Zandvoortselaan. Advertentie ZATERDAG 9 Sporthemden Rivièra-shirts Poplin hemden No-lron hemden Hoeden, haarvilt Suède Jackets. Sokken Dassen ANEGANG t7 OVERHEMDEN NAAR MAAT Donderdagmiddag hebben talrijke scho len een middag „zon-vakantie" gekregen omdat de hoofden van scholen van mening waren, dat het voor de leerlingen te warm was om les te krijgen en voor de leer krachten om les te geven. Van de zijde van de afdeling onderwijs van de gemeen te Haarlem deelde men ons mee, dat de hoofden van de scholen volmacht hebben om de kinderen des middags vrijaf te ge ven wanneer des morgens in de lokalen die in de schaduw gelegen zijn temperaturen van tenminste tachtig graden Fahrenheit genoteerd worden. Men dient echter de on derwijsinspectie op de hoogte te stellen van dit besluit. Gisteren achtte een groot aan tal hoofden het onverantwoord om de kin deren tijdens de grote warmte in de klas selokalen te houden. Ook in de randgemeenten kregen tallo ze kinderen onverwacht, een vrije middag. Spreekuur burgemeester. De burge meester van Hillegom is wegens vakantie verhinderd van 13 juli tot en met 29 juli spreekuur te houden. Verwezen wordt naar de spreekuren van de wethouders. In aansluiting op de mededelingen die we in ons blad van 21 februari deden over het voornemen van de Stichting „Haar lem-Noord" pogingen in het werk te stel len in de Noorderhout een verkeerstuin in te richten vernemen wij dat het bestuur der stichting een plan heeft uitgewerkt en dat aan hét college van B. en W. heeft toegezonden. B. en W. hebben geantwoord dat zij het bestuur voor een bespreking zullen uitnodigen. De voorzitter van de stichting, de heer H. Lamsma. deelde ons mee, dat een strook grond tussen de oude en de nieuwe Mr. J. Gerritszlaan bij de Noorderhout Advertentie EM MET HET EXAMEN EN MET EEN FIETS WANT Oil VAN «\A4AZVN GPOOTE HCOTSTPU53 De ouderavond van de openbare kleu terschool „De Peppels", welke woensdag in het schoolgebouw aan het Leidseplein in Haarlem werd gehouden, heeft ditmaal een grotere belangstelling getrokken dan anders. De oorzaak hiervan was de ver late huldiging van mejuffrouw A. Cats, die in april vijfentwintig jaar aan het HaaiTemse kleuteronderwijs was verbon den: eerst als leidster en daarna als hoofdleidster. Op de datum van haar ju bileum werd zij echter wegens een onge val in het ziekenhuis verpleegd, doch de ouder-commissie van „De Peppels" was geenszins bereid het „van uitstel komt af stel" op mejuffrouw Cats in toepassing te brengen. Vandaar dat zij woensdag op de ze ouderavond in gezelschap van haar moeder werd ontvangen door een groot aantal ouders, de voltallige ouder-com- missie en diverse collega's en oud-colle ga's. De eerste spreker was de voorzitter van de oudercommissie de heer J. Born, die in zijn toespraak te kennen gaf dat mejuf frouw Cats door „haar" kleuters slechts node wordt gemist, zodat allen met, ver langen naar haar terugkeer uitzien. En de ouders hadden haar leren kennen als een enthousiast leidster, met een grote dosis liefde voor school en kinderen. Namens de oudercommissie was het spreker dan ook een bijzonder genoegen haar een boeken- standaard en een bloemstuk te mogen overhandigen. Aan dit geschenk werd daarop door de secretaris nog een plak- pers met omrollers voor het filmprojectie apparaat toegevoegd. Hierna werd mejuffrouw Cats gelukge wenst door een van haar collega's, mejuf frouw C. Bruin, die daarbij een jarenlan ge prettige samenwerking releveerde, en die haar ten slotte 'n langspeelplaat aan bood. Het gemeentebestuur en de onder wijsinspectie werden vertegenwoordigd door mejuffrouw A. H. Annokkee, die tot haar genoegen kon vaststellen, dat de ju bilerende hoofdleidster nog niets van haar jeugdig elan heeft verloren. Het ge meentebestuur is verheugd dat mejuf frouw Cats deze mijlpaal in haar loop baan bij het Haarlemse onderwijs heeft mogen bereiken en spreekster wenste haar ten slotte toe, dat dit ook bij haar veertigjarig jubileum het geval zou mo gen zijn. Nadat de secretaris nog een aantal in gekomen gelukwensen fiad voorgelezen, waaronder een felicitatiebrief van de wet houder van Onderwijs, de heer D.J.A. Ge luk, sprak mejuffrouw Cats een kort dank- Advertentie BREI NU uw eigen Alle modetinten Tempeliersstraat 68 Tel. 21164 Donderdagmiddag om vijf uur is de vijf jarige Ronald Visser voorover in een één meter diepe vijver bij de Kastanjestraat in Haarlem gevallen en door een juist pas serend twaalfjarig meisje gered. Het jongetje speelde met een tweelingzusje en een ander meisje, viel voorover in de vijver en verdween onder water. De beide andere kinderen riepen om hulp. Juist kwam op de fiets de twaalf jarige Johanna Poen uit de Stuyvesant- straat 77 rd. voorbij. Zij deed kordaat haar schoenen uit, stapte in de vijver en haalde Ronald er uit. Bij de redding raakte het horloge van het meisje defect.. Een in de buurt wonen de horlogemaker verklaarde zich bereid het voor zijn eigen rekening te repareren. Advertentie woord. Zij verklaarde door een dergelijk hartelijke ontvangst waarlijk te zijn over donderd, vooral omdat haar ziekenkamer op de datum van het jubileum ook reeds in een bloementuin was herschapen. Zij betuigde hiervoor allen haar grote erken telijkheid, om daarna haar beste wensen uit te spreken voor de kleuters, die in sep tember naar het lager onderwijs zullen overgaan. Nadat alle aanwezigen in de gelegen heid waren gesteld mejuffrouw Cats per soonlijk te complimenteren, werden na de pauze nog enige filmpjes vertoond. getrokken zal worden. Dit terrein zou ge schikt te maken zi.in als verkeerstuin in de geest als „De gouverneurstuin" in As sen. Daar trekt de tuin vele bezoekers. De jeugd kan gebruik maken van auto's, fiet sen, scooters en andere vervoermiddelen en leert dan op welke wijze zij moet rij den op de wegen. De grond bij de rar. J. Gerritszlaan zal toch van paden moe ten worden voorzien en het bestuur dei- stichting is van mening dat er een goede gelegenheid bestaat deze paden dienst baar te maken voor een eventueel te stich ten verkeerstuin. Indien de gemeente daaraan haar medewerking wil verlenen zal het bestuur der stichting trachten mee te werken gelden bijeen te krijgen voor de aankoop van auto's enzovoort. Gedacht was handel en industrie te vragen finan ciële medewerking te verlenen om het doel te verwezenlijken. Mogelijk neemt de gemeente de exploi tatie van een tuin voor haar rekening en misschien zou een aparte stichting in hpt leven kunnen worden geroepen. Eventueel wil het bestuur der stichting „Haarlem Noord" de exploitatie ter hand nemen. De heer Lamsma merkte op. dat in het gebruik van de Noorderhout grote moge lijkheden bestaan. De gemeente beschikt bijvoorbeeld over de Zwitserse boerderij bij de kinderboerderij. Vroeger is gedacht daarin een theehuis met tuin in te richten maar wegens gebrek aan financiën is de gemeente daartoe nog niet kunnen over gaan. De heer Lamsma deelde mee, dat het bestuur der stichting niet ongenegen is de exploitatie van een theetuin te ex ploiteren. Hij verwacht dat de belangstel iing voor een bezoek aan de Noorderhout in de toekomst sterk zal toenemen door de Uitbreiding van Haarlem-Noord, zo wel ten noorden als ten zuiden van de Jan Gijzenvaart. Ook worden gezinnen uit de omgeving van Haarlem verwacht als in de toekomst een speeltuin en een zwem bad in gebruik worden genomen. Wat de inrichting van de eventueel te stichten verkeerstuin betreft deelde de heer Lamsma nog mee, dat het bestuur contact heeft opgenomen met de heer J W. H. Flaskamp, die reeds een verkeers tafel heeft gemaakt. Indien de plannen mochten slagen dan had het bestuur zich voorgesteld op het terrein nabij de Mr. J. Gerritszlaan een nabootsing te maken van de verkeerssituaties, zoals die zich thans bij de Grote Markt met aansluiten de straten en bij het Houtplein voor doen. HAARLEM, 9 juli 1959. BEVALLEN van een zoon: 8 juli: G. Spronk-Plas; H. Rijnders-van Nieuwen- burg; 9 juli: H. van der Hulst-Regeling; S. E. M. Lohuis-Vliek. BEVALLEN van een dochter: 8 juli: M. van der Linde-van der Ploeg; 9 juli: H. C. M. Kal-Lips; C. H. Horck-Rogier; H. H. Pieke-Leising. OVERLEDEN: 7 juli: J. Rusman, 61 j., Gasthuisvest; 8 juli: M. H. van Roon, Huisman, 74 j., Roerdompstraat; J. van Dijk-Meerburg, 81 j„ Westerhoutpark. GETROUWD: 9 juli: J. W. J. Tap en P. H. Schouw; W. C. Maarsen en A. Ktihn. Advertentie Drie berggidsen uit een groep van vijf tien die de levensgevaarlijke bestijging van de noordwand van de Eiger heeft uit gevoerd. zijn er in geslaagd het lichaam van de Italiaan Stephano Longhi, dat sinds 12 augustus 1957 aan een nylonkabel on geveer 400 meter onder de top van de Eiger hing, te bergen. Zij maakten in het laatste stadium van de berging gebruik van een lier, en andere speciale gereed schappen die op de Eiger waren afgewor pen door enkele gletschervliegers, voor dat de vijftien beroepsgidsen de berg be klommen. Fritz Jaun, Oskar Gertsch en Alfred Gertsch hebben zich aan nylonkabels la ten zakken tot zij naast het aan zijn nylon kabel hangende, met sneeuw bedekte lijk van de verongelukte klimmer hingen. Zij maakten een hijskabel vast en sneden toen de nylonlijn door. Om kwart voor elf begon de berging, tegen twee uur donderdagmiddag was de top bereikt. Laaghangende wolken maak ten daarna de observatie onmogelijk. Honderdjarige overleden. In het ge meentelijk tehuis voor ouden van dagen te Rotterdam is de oudste inwoonster van Rotterdam, mevrouw P. van Geenenvan Yperen, op 104-jarige leeftijd overleden. Zij was op 8 januari 1855 in Hillegers- berg geboren. Zwarte lijst. De algemene vergade ring van de Nederlandse Katholieke Bond van Molenaars, graan- meel- en kunst- mesthandelaren. heeft besloten tot publi- katie van namen van fabrikanten en leve ranciers van ondeugdelijke grondstoffen voor mengvoeders. De voorzitter consta teerde, dat de analyses van het rijksland bouwproefstation dikwijls een onvoldoen de kwaliteit aangeven. Maar in Neder land wordt de kwaliteit niet beschermd, waardoor gevaar bestaat dat afwijkende grondstoffen voor mengvoeders, die in andere landen vanwege hun minderwaar dige kwaliteit niet mogen worden ge ïmporteerd, hun weg vinden naar de Ne derlandse markt. Advertentie RALEIGH en LOCOMOTIEF RIJWIELEN voor TOUR en SPORT in de nieuwste kleuren VAN Advertentie Wij beiorgen overal SPAARNWOUDERSTR. 75 Telefoon 21550 De heer F. C. Gerritsen, Kastanjelaan 16 te Haarlem, heeft donderdag het feit her dacht dat hij vijfentwintig jaar in dienst was bij de n.v. Droste's cacao- en choco ladefabrieken. Des morgens werd.de jubi laris, die vergezeld was van zijn zuster, door de directie ontvangen en verblijd met het vererend getuigschrift van de Maat schappij voor Nijverheid en Handel, de zil veren fabrieksmedaille en een geschenk onder couvert. De directeur-, mr. L. van Nouhuys, zette in een hartelijke toespraak uiteen welk een uitstekende krach! de heer Cerritsen is en dat hij bij het bedrijf dan ook zeer goed staat aangeschreven. „De jubilaris heeft zich in de loop der jaren tot een goed machinevormer ontwikkeld. Hij weet alles van vox-mmachines af", merkte de directeur op. In de toonkamer werd de heer Gerritsen gehuldigd door de voorzitter van het jubileumfonds, de heer C. A. Guit, die hem een horloge aanbood. De chef van de afdeling vormerij, de heer J. W. van Wijk, spx-ak ook in lovende be woordingen over de jubilaris. De jubilaris is een stille bescheiden figuur, maar be tekent heel veel voor het verenigingsleven. Voox*al de kaartclub px-ofiteert van zijn activiteiten. DE DIRECTEUR van het Frans Hals museum, de heer H. P. Baard, is er giste ren, tijdens een door Kunstveilingen S. J Mak van Waay gehouden verkoping van moderne kunst, in geslaagd de Kruyder- collectie van zijn museum met drie teke ningen aan te vullen. Bovendien verwierf hij voor zijn museum de prachtige in brons gegoten kop, die de beeldhouwer Han Wezelaar vervaardigde van Leo Gestel Deze vier aankopen passen bijzonder in de collectie. Wezelaar is in 1901 te Haar lem geboren en de schilder Gestel woonde en werkte lang in Bergen, evenals Herman Kruyder, die op de Kunstnijverheidschool te Haarlem werkte, onder andere bij Krabbé. De heer Baard zei ons met de aan kopen dan ook bijzonder tevreden te zijn, al speel het hem, dat Kruyders tekening „Boerderij in Blaricum" en diens aquarel „Gezicht op een boerderij met bomen op de voorgrond" zö hoog opliepen tijdens de veiling dat hij gezien de reeds voortref felijke Kruy der collectie van het museum niet dóór mocht bieden. De heer Baard heeft de volgende drie tekeningen van Kruyder verworven voor respectievelijk f 320, f 410 en f 310: „St. Jans-processie" (14'/2 cm. hoog en l§Vz cm. breed), „Dorp" (15 Vi en hoog 26 breed) en „Boeren" (21 cm. hoog en 17 breed). De kop van Leo Gestel door H.M. Weze laar (brons op grijs granieten voetstuk), totaal 41 cm. hoog) verwiex-f de heer Baard voor f 1150. De veilingkosten zijn niet bij de genoemde prijzen begrepen. Voor de veiling van schilderijen, aquarellen, te keningen en sculptures bestond een zeer grote belangstelling. Behalve door het Frans Halsmuseum werden werken van Herman Kruyder (er waren elf tekeningen en één schilderijtje) verworven door de ge meentemuseums van Den Haag en Rotter dam, en enkele particulieren. Een teke ning van Kathe Kollwitz noteerde f 280. Twee schilderijen van Tinus van Doorn gingen voor f 1000.en f 1100.een kleurenlitho van Chagall werd voor f 620. verkocht, een van Picasso voor f 660. en een paneeltje van Pisarro voor f 1050. Een vrouwenmasker in brons van John Raedecker bracht f 2150.op. Verder werd werk geveild van onder Advertentie Anegang 14 naast C A Het sprintkampioenschap over 1000 me ter van de Haarlemse wielerclub „De Kampioen", dat gisteravond werd verre den, is gewonnen door Eddy Riethof!. Hy heeft ook reeds het door de K.N.W.U. in gevoerde clubkampioenschap sprint over 300 meter op zijn naam staan. Via een herkansing was favoriet Riethoff in de halve finale gekomen, schakelde toen Koos Geuzebroek uit en had ten slotte drie ritten nodig om Gé Fennis te kunnen kloppen. Fennis was in de halve finale gekomen door een zege over L. Vaars en P. de Jong; Van der Geest door Riethoff en Mathot te kloppen en Geuzebx-oek wist Koonings en F. Vaars achter zich te houden. Riethoff wist zich via de her kansing alsnog voor deze halve finale te plaatsen. Daax-in vex-sloeg hij Geuzebroek en Fennis bleef baas over Van der Geest. Riethoff en Fennis hebben het uiteinde lijk in drie ritten uitgevochten en dat pleit won Riethoff. De uitslag luidde: 1. en kampioen E. Riethoff, 2. G. Fennis, 3. H. v.d. Geest, 4. H. Geuzebx-oek, C-klasse: 1. Van Steyn, 2. Jansen, 3. Ramakers, 4. Croese. De uitslag van de dondex-dagmiddag in het Notarishuis aan de Bilderdijkstraat in Haarlem gehouden verkoping van huizen is als volgt: Woonhuis Maarten van Heemskex-kstraat 25 zw. en rd. in Haarlem voor 10.100; woon- en winkelhuis Kleine Houtstraat 71, Haarlem voor 10.000. Door Wezelaar vervaardigde in brons gegoten kop van de schilder Leo Gestel andex-en Dobbelman, Leo Gestel, Hax-tung, Kogan, Manessier, Miro, Bissière, Buffet, Campigli, Buning, Charles Eyck, Kan- dinsky, Toon Kelder, Kokoschka, Léger, Lurgat, Marini, Charles Roelofs, Sluyters, Suzanne Valadon, Vlaminck, Cézanne, Ensor, Rouault, Zadkine en Manet. Advertentie Als geschenk een prachtig, schokvrij JUNGHANS horloge met datum Tijdens het korte, maar hevige onweer dat donderdagavond boven Haarlem en omgeving woedde, is de bliksem ingesla gen op de lichtcentrale van het trekkers- kamp „De Branding" aan de Noordbou levard in Zandvoort. Een Duitser raak te als gevolg van de inslag buiten bewust zijn en enkele andere kampbewoners lie pen lichte verwondingen op. Brandweer en medische hulp waren spoe dig aanwezig, maar behoefden vrijwel niet op te treden, daar de schade ten slot te meeviel. In de loop van de avond heeft het P.E.N. de lichtvoorziening in het kamp hersteld. Op enkele plaatsen in Haarlem heeft het onweer van gistex-avond schade aange richt. De bliksem trof het dak van de r.k. la gere technische school aan de Kamper straat en sloeg er een deel van af. De bx-andweer bedekte het gat met zeildoek en de gemeentereiniging ruimde het op straat gevallen puin op. Aan de Mr. Joostenlaan raakte de blik sem een weerhaan op een garage. De haan dreigde van het dak te vallen, doch de brandweer bezwoor het gevaar. Op de Houtmarkt werden vex-scheidene groentenkisten door een windhoos her en der verspreid. In het Spaarne ter hoogte van de Houtmarkt raakte een boot los. Kis ten en boot bleken van een en dezelfde eigenaar te zijn, een bewoner van de Golt- ziusstraat. De politie bracht de man op de hoogte. Schagchelstraat 14 NIEUWSTE PROCÉDÉ*

Haarlem's Dagblad | 1959 | | pagina 9