PELI wrijfwas geeft de mooiste glans reeds na de eerste behandeling 21 ct Zó kunt u hoofd roos eenvoudig wègwassen m is nu beter schoonmaak? Peter Richmond's exclusieve levensverhaal van de meest besproken vrouw van deze tijd: eenmaul Adverteert in dit blad 14 waarvan a alléén a.svrijdag kunt profiteren U vergeeft het uzelf nooit als u deze onthullende reportage van een insider zou missen Rode rozen voor Margaret Rose Doe het nó, meteen I WAARDEBON 22 Au 17 MAART 1960 Plastic Tafelzeil van sterk plastic is twee zijdig te gebruiken. De voorzijde als lunch- of ontbijtkleed in moderne frisse blok- dessins; de rugzijde als tafelkleed van helder witte plastic- damast. 115 cm breed, per meter Verkoop So etage Bloemen- en Planten spuit. Maak gebruik van deze sterke, sler- !i|ke en practische plastic plantenspuit met verstuiving, 't is het behoud voor Uw bloemen en planten Verkoop 2o etage ï.l. Armatuur, com pleet met starter, voorschakelapparaat en 40 Watt buis. De ideale heldere ver lichting met zeer weinig stroomver bruik. Gemakkelijk aan te brengen Vorkoop Je etage Slaapzak, dekenmodel met trokslulting rond om, ook als dekdeken op bed te gebruiken. Gevuld met 800 gram draion, heerlijk warm en gemakkelijk te wassen. Keuze uit 5 uni-tinten. Maat 75 x 185 cm Verkoop 2o etage Mg VoorDelen Dames-Vestblouse. Deze leugdige vest blouse van 100 katoenen kwaliteit „Linette-no-iron" is juist voor grotere ma ten bijzonder ge schikt door het slank afkledende model. Malen 44-52; kleuren rose - geel wit Verkoop 1e etage Bare Legs. 2 paar naadloze dameskou sen van hooggetwist plain gebreid enka- longaren 30 den. Hiel en teen extra ver sterkt. U kiest uit de veel gevraagde don kere mode-kleuren. Maten 8V411, per 2 paar Heren Tricot. Heren singlets en slips, ver vaardigd van een solide en zeer elasti sche kwaliteit ge bleekt fantasie-tricot. Por garnituur mant 7 2.50 maat 6 2.40 maat 5 2.25 Verkoop parterre Dames-muiltjes. Op deze damespantoffel tjes met lichte maar zo sterke cosyzolen loopt U als op rozenl U kiest in de maten 3642 uit de kleuren wit/zwar*, groen en bleu. Per paar Vorkoop Ie etage Lakens on Slopen. Dat kan alleen in Uw wa- renhuisl Zo'n pracht aanbieding in lakens en slopen met 2 fraaie cordon-randen. Ver vaardigd van prima Twents graslinnen. Een- A 50 persoons Twee- 5 25 persoons Bijp. slopen 4 Cft m. dubb. kn.sl. Verkoop parterre Wekker, klein model in luxe uitvoering; op pootjes; bolglas, ver gulde rand; radium cijfers en wijzers; 2 opwindingen; lulde bell Kleuren: groen - crème - sandal blauw - goud - rood en geel. schriftelijke garantie W Verkoop parterre Vorkoop parterre Wat een verschil: gewone wrijfwas of Peli. Denk niet: „dat is toch allemaal hetzelfde". Neem de proef en zie dat Peli wrijfwas met minder werk de mooiste glans geeft, die langer blijft. Bovendien bevat alleen Peli wrijfwas Vlidosol tegen hout worm. Vraag Peli en breng zonneglans in Kleuren: geel, brum, rood en wit i 'S\fc Bij elk Peli produkt tijdelijk voor slechts zo'n prachtige Jig PELI EDELGLANSDOEK voor 't mooiste resultaat! ''Ï7A 'n Erdal produkt, dus goed! grote doos SOct grote bus IlSct Eindelijk een formule die onsmakelijke roosvorming volkomen opheft Stralend gezond haar - binnen enkele dagen HOOFDROOS Voortdurend ontstaan nieuwe huidcellen - de oude worden afgestoten. Bij een gezonde hoofdhuid gaat dit ongemerkt. Is de huid echter geïrriteerd, dan vermengen de huid schilfers zich met de afscheiding der talg- kliertjes. Zij kleven aaneen en vormen vlokken. Krabben, kammen en borstelen maakt de irritatie steeds erger. Roos ver stopt en besmet de hoofdhuid, het haar wordt dof, stug en valt uit. EENVOUDIGE BEHANDELING Om haar en hoofdhuid gezond te houden en vrij van infectie', is intense hygiëne een al lereerste vereiste. Shamponeer daarom minstens éénmaal per week en doe dit met Sebbix. Sebbix is een heerlijke mild schui mende shampoo met speciale medicinale stoffen, die infectie bestrijden en bovendien de vorming van nieuwe, gezonde huidcellen bevorderen. Zó wordt dan de werkelijke oor zaak van roos weggenomen. GEZOND MOOI En niet alleen vrijwaart Sebbix u voor roos. het houdt ook uw hoofdhuid kerngezond. Sebbix is namelijk zó samengesteld dat het alle huidverstoppende stoffen oplost. Tege lijkertijd stimuleert het de toevoer van natuurlijke, haarverzachtende oliën. Het is dus een schoonheidsbehandeling in de ware Sebbix zin van het woord. Want alleen op een ge zonde. oerzuivere hoofdhuid krijgt uw haar die glans en die veerkracht, die u met geen enkele gewone shampoo kunt bereiken. Sebbix geeft uw haar de heerlijke natuur lijke zachtheid en de typisch frisse geur van door-en-door gezond haar. GEBRUIKERS ZIJN ENTHOUSIAST De Heer H-. S. te S. schrijft: ,,Ik had een ontzettende last van roos en haaruitval en probeerde reeds vele middelen om dit tegen te gaan maar zonder resultaat. Thans heb ik 2 wassingen gedaan met uw medicinale wassing en ik ben zo goed als genezen van mijn hoofdroos en tevens van mijn haaruitval. Daarom zult u ook wel begrijpen dat ik zo enthousiast was om u dit briefje te schrijven." VLOEIBAAR: voor normaal en vettig haar CRÊME-WASSING: voor normaal en droog haar &- g f2.75 voor 8 heerlijke wassingen Rode rozen voor UI Rose Margaret wordt Mevr. Jones. Wie is deze mijnheer Jones Wat zegt de Koningin, wat zeggen Prins Philip en het Engelse volk En bovenalwat zegt Prinses Margaret zelf ervan Lees het best bewaarde geheim in het Britse Gemenebest: hoe leerde Prinses Margaret haar verloofde kennen Het complot dat Prins Philip met haar andere vrienden uit de Britse society smeedde, opgetekend door de insider Peter Richmond. Libelle brengt u het verhaal van Margaret's jeugd in de oorlog, van baar eerste liefde: Peter Townsend, van haar strijd, haar zelfoverwinning en nu van haar geluk, waarop zelfs een koningskind recht heeft. Lees dit meeslepende levensverhaal dat zo rijk geïllustreerd is. Knip de waardebon uit en u krijgt de eerste twee Libelles met deze buitengewoon interessante artikelen bovendien GRATIS. twee weken GRATIS Libelle lezen Noteer mij als abonnee en stuur mij twee weken GRATIS Libelle. Daarna betaal ik per week 35 cent per kwartaal f4.55 NAAM STRAAT:. PLAATS A.u.b. het niet gewenste doorstrepen. In open envelop met 4 ct postzegel zenden aan Libelle, Nassauplein 7, Haarlem

Haarlem's Dagblad | 1960 | | pagina 14