Programma Bevrijdingsdag x Diensten in de kerken op 5 mei BLOEMEN Modehuis JED0 VAT 69 elke week Op 8 Mei aerrauai uxij JILoafoj' natuur Ufa niet B. en W. van Haarlem begroeten congressisten NYLONKOUSEN 7 zondag-8 mei Moederdag bloemendag Lasexamens van de r.-k. Avondnijverheidsschool Veertig jaar bij P.T.T. Afscheid bij P.T.T. Uitspraken Haarlemse rechtbank U herkent hem direct, Vergadering Bloemendaal- se Reddingsbrigade Colcrete Benelux n.v. opgericht Bloemendaals politie el f tal voetbalkampioen „Gruno1' met toneelstuk op 7 mei in Haarlem „Jeugdfestival Overveen" Plaat van Blue Diamonds niet origineel Houdt huisdieren vast bij vuurwerk Expositie van H. F. Boot tot 20 mei verlengd Onderscheiding Rode Kruis aan J. Schippers Faillissementen WOENSDAG 4 MEI 1960 HAARLEMS DAGBLAD - OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT HAARLEM-CENTRUM 8.00: 8.00: 8.00: 10.00: 10.00: 10.30: 14.00: 15.30: 16.30: 21.00: 19.45: 22.30: 23.00 Grote Markt: reveille door het tamboer- en hobmblazerskorpfi van dè g.v. „Bato". Na afloop mars door de stad. Kennemerplein: muzikale wandeling door de harmonie kunstkring „Apollo". Muzikale wandeling door de politiekapel. Grote Markt: zeepkistenrace en ballonnenwedstrijd voor meisjes. Proveniershofje: kinderzangconcours. Café-restaurant Brinkmann: herdenkingsbijeenkomst onder auspiciën van het Humanistisch Verbond, met medewerking van Sjoerdje Wouters (voordrachtskunstenaresse) en de pianiste Miep van Luin. Spreker: de heer I. Sluyter. Gebouw de Doelen, Gasthuisstraat: gekostumeerde kinderoptocht. Historische optocht ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan van de Koninklijke Algemene Vereniging voor Bloembollencultuur. Grote Markt: ontvangst op het stadhuis van het bestuur van Bloembollen cultuur. Muziek op de Grote Markt door harmonie kunstkring Apollo. Grote Markt: bevrijdingstaptoe. Stadsschouwburg: toneelvoorstelling van de letterlievende vereniging „J. J. Cremer". Opvoering van „Woutertje Pietersé" van Multatuli. Grote Markt: vertrek harmonie Crescendo naar het vuurwerk. Hannie Schaftstraat, hoek Richard Holkade, bevrijdingsvuurwerk. Advertentie HAARLEM-NOORD 7.309: Muzikale rondgang door gcluidswagen. 9.30: Voorstelling voor de kinderen der leden. 10.0012.00: Rijdend amusement door een boerenkapel. 14.00: Orionweg: ringrijderij. 20.00: Marnixstraat: bal-champêtre, met medewerking van „The Jilles Society Gang". 9.0024: Kermis aan de Zaanenlaan. HAARLEM-OOST „De 7.30: Reveille door de St. Jorisband en de rooms-katholieke harmonie Spaarnebazuin". 10.00: Rembrandt Theater, filmvoorstelling voor de kinderen. 15.00: Teylerplein: turn- en gymnastiekdemonst.ratie door de rooms-katholieke gymnastiekvereniging „Hercules". 20.00: Nagtzaamplein: feestavond. 20.00: Emostraat: bevrijdingsbal. HAARLEM-ZUIDWEST 8.30: Muzikale rondgang door het christelijke fanfarekorps „Arti et Religione". 9.45: Kinderspelen voor meisjes en jongens van 11 tot en met 14 jaar. 14.00: Optreden van Truxini's Jeugdvariété. 20.00: Optreden van cabaret-variété Truxini. SPAARNDAM 10.00: Ballonwedstrijd voor de schoolgaande jeugd. 14.00: Wedstrijden voor kinderen van 14 tot en met 16 jaar. 15.00: Volksspelen voor personen boven 16 jaar. 20.00: Concei-t door de harmonie Crescendo. HEEMSTEDE 9.30: Jeugddéfilé op het. Raadhuisplein. 14.00: Vertrek historische optocht van de Sportparklaan. 15.30: Hoogdraadshow aan de Wagnerkade. 20.00: Lampion- en fakkeltocht. Vertrek bij Dreefschool. 21.30: Vuurwerk aan de Vrijheidsdreef. 22.30: Openluchtbal op het Raadhuisplein. Kermis op het Wilhelminaplein. BLOEMENDAAL 8.30: Fietsen-stertocht van Hartenlustschool naar Overveen. 10.00: Start autorallye bij hotel Zomerzorg. 14.00: Opvoering „Zo was hetin het Openluchttheater. 14.00: Zeepkistenrace. 21.00: Ontsteking vreugdevuur op de hoek Brederodelaan en Bergweg. OVERVEEN 8.30: Fietsen-stertocht van Zandvoorterpad naar raadhuis. 10.00: Opening van het feest bij het raadhuis. 10.00: Start autorallye bij hotel Roozendaal. 16.00: Gekostumeerde optocht en ballonwedstrijd voor.,kinderen,.;y.an 6 tot en met 13 jaar. 20.30: Lampionoptocht. 21.00: Vreugdevuur aan de Willem de Zwijgerlaan. Zeg het met Advertentie Aan de r.k. Avondnijverheidsschool aan de Kamperstraat in Haarlem zijn eind april, ter afsluiting van de diverse las- opleidingen, de examens gehouden. Geslaagd zijn: Cursus booglassen gevorderden N.V.L.: T. A. Hoogkamer, A. v. d. Haak, D. v. Ke tel, A. G. J. Leurs, J. Sprokholt, M. L. Spij kerman, A. J. M. Veenendaal te Haarlem; H. J. v. Doorn, E. v. d. Bos te Beverwijk en H. J. A. Heilig te IJmuiden. Herexamen theorie 2. Afgewezen geen. Cursus booglassen beginners N.V.L.: J. Geldorp. D. R. de Jong, G. Sissingh. A. de Vries, M. Zaal, D. J. Jansen. A. P. Arzhoek, J. de Braai, P. L. A. de Braai, F. A. Hetem, F. Post, A. J. Elferink, W. J. Versteege te Haarlem; F. Brouwer te Hillegom; G. Gansner te Zandvoort; J. H. T. Romijn te De Zilk. Afgewezen 1. Herexamen theo rie 2. Cursus autog. lassen beginners: C. v. Amstel, R. Guichelaar, C. A. Hendricks, A. T. Schous, P. J. Schuuring, J. de Vos, P. J. Wildeman, J. H. Brandt, J. J. v. d. Heek, J. S. M. v. Honschoten, D. R. de Jongh, T. Stringer, J. Wiersma, H. C. Piers te Haar lem; P. Beeldman te Beverwijk; J. J. v. Egmond te Santpoort; J. M. M. v. Lierop ie Vogelenzang; P. N. Blom te Halfweg; C. N. v. d. Perk te Hoofddorp; E. T. M. Coppens te Heemstede; B. Gansner te Zandvoort; H. T. W. Hoenderdos te Bloemendaal. Af gewezen 3. Op 8 mei zal het veertig jaar geleden zijn dat de heer J. H. van der Kop uit de Spaarnrijkstraat in Haarlem in dienst is getreden van het staatsbedrijf P.T.T. Thans is hij daar hoofdemployé eerste klas. Hij begon zijn loopbaan op het tele graafkantoor in Vlissingen. In 1923 volgde zijn overplaatsing als besteller naar Rot- terdma. Korte tijd later ging hij terug naar Vlissingen. Daarna vertrok hij naar Haarlem, waar hij in 1939 werd benoemd tot hoofdemployé eerste klas. De heer Van der Kop is chef van de afdeling pakket- post van het stationspostgebouw. De heer W. Smit, hoofdemployé bij de P.T.T. in Haarlem, heeft na een loopbaan van 49 jaar afscheid genomen. De ad junct-directeur van het postdistrict Haar lem, de heer L. W. M. van Beeck, heeft hem tijdens een afscheidsbijeenkomst waarderend toegesproken, bedankt voor de plichtsbetrachting en de afscheidspenning overhandigd. Deze wordt slechts bij hoge uitzondering uitgereikt. De chef van het stationspostgebouw. de heer C. A. L. Trommelen, bood de schei dende functionaris een boekwerk aan Hartelijke afscheidswoorden sprak ook de heer B. Heimig, chef van de expeditie. Tot slot voerde de voorzitter van het jubileum fonds de heer H. Plant het woord. Deze bood eveneens een geschenk aan en over handigde mevrouw Smit een ruiker bloe men. Hij zei te hopen dat beiden nog veie gelukkige jaren mogen beleven. Advertentie De Haarlemse rechtbank heeft vanmor gen een 19-jarige Haarlemmer wegens in braken in Bloemendaal en Zandvoort con form de eis veroordeeld tot twee jaar ge vangenisstraf met aftrek, door te brengen in de gevangenis voor jongelieden in Zut- fen. Verdachte had, behalve de inbraken, diefstallen in tal van plaatsen in ons land gepleegd, maar die waren hem niet ten laste gelegd. Zijn totale buit bedroeg naar schatting tweeduizend gulden. Het geld ge bruikte hij om auto's te huren. In de zaak tegen een 27-jarige Bever- wijkse machine-bankwerker werd het on derzoek niet volledig geacht. De zaak werd teruggewezen naar de rechter-commissa- ris. Er zal een onderzoek ingesteld worden naar de geestvermogens van de verdachte. De man nam in Wormer en Zaandam een bromfiets weg en bovendien maakte hij het loon dat hij voor een zieke colle ga had meegekregen, op in een café. De officier van Justitie had tien maan den gevangenisstraf met aftrek geëist. Advertentie GEN. CRONJéSTRAAT 48 heeft voor Moederdag een speciale aanbieding in BLOUSES met Zwitsers kant voor ƒ5.95 Unieke sortering DAMESJAPONNEN en SüèDE JASJES de man dit weet wat hij wil en een goede smaak, heeft. Hij schenkt graag een glas FINEST SCOTCH WHISKY Maandagavond heeft dé Bloemendaalse Reddingsbrigade haax\ voorjaarsvergade ring gelxoüd'en in „Bloemenheuvél"* in' Overveen. De belangrijkste punten van de agenda waren de voordracht van verlening van het erelidmaatschap aan de heer W. G. J. Budding en mejuffrouw A. E. Evers, de pioniers van de brigade, en de voor dracht tot verlening van het lidmaatschap van verdienste aan de heer J. G. de Vries, welke voorstellen met algemene stemmen werden aangenomen. De bondsstranddag hoopt men in 1963 in Bloemendaal te kun nen houden, als de B.R.B. haar veertig jarig bestaan viert. Dit jaar geschiedt dat in Den Haag, in 1961 in Noordwijk en in 1962 in Zandvoort. De voorzitter, de heer G. Schuitemaker, zeide in zijn openingswoord dat de samen werking tussen het bestuur en de tech nische commissie in het afgelopen jaar uitstekend is geweest. In de vacature van de heer Iking werd door tussentijdse verkiezing tot 31 decem ber de heer W. Hoek tot secretaris oe- noemd. De heer Iking kan door drukke werkzaamheden elders deze functie niet meer blijven vervullen. De kascontrole over 1958 en 1959 leverde wat het laatste jaar betreft nogal wat debat op, omdat één der kascommigsieleden, de héér L. A. Ophuysen, een brief had ingestuurd, waarin hij zich erover beklaagde dat deze kascontrole over 1959 pas vrijdagavond laat kon plaatsvinden. Na veel heen- en weergepraat werd besloten dat dit voor taan minstens veertien dagen van te voren moest geschieden. Als nieuwe leden werden aangenomen: W. Antonissen, mejuffrouw H. A. Dijk stra, mejuffrouw C. Cliteur, mejuffrouw E. O. Nieboer en de heer P. A. Hettasch. Als jeugdleden: mejuffrouw C. Beitsma, Theo Iking, Rudi Oostinga en Piet A. Teerling. De secretaris van de technische com missie, de heer Rudi Reis, las een verslag voor over de activiteiten van de brigade, ondermeer tijdens de ramp in Oostzaan, waarover de voorzitter in zijn openings woord ook waarderende woorden had ge uit. De voorzitter van de technische com missie, de heer J. van der Pol, gaf een uiteenzetting over de aanstaande zomer- campagne en het dienstrooster en spoorde de leden aan zuinig te zijn met het mate riaal. De rondvraag, waarvan een vijftal personen gebruik maakten, leverde geen nieuwe gezichtspunten op. Hollandsche Beton Maatschappij n.v. te Den Haag. Baugesellschaft Hagen G. M. B. H. te Dinslaken (Duitsland) en mr. B. J. de Boer in Zandvoort hebben opgericht Colcrete Benelux n.v., gevesti'gd te Den Haag. Deze nieuwe n.v. heeft o.a. ten doel het aannemen en uitvoeren, zowel in Ne derland als daarbuiten, van bouwwerken door toepassing van utiliteitsbouw), zo mede op het tex-rein van de grond-, water en wegenbouw. Het maatschappelijk kapitaal is 200.000 groot en verdeeld in 400 aande len van 500, waai-van bij de oprichting zijn geplaatst en in contanten volgestort 100 aandelen. De H.B.M. en de Baugesell schaft Hagen nemen elk deel voor 45 aan delen. De directie zal worden gevoerd door ir. B. F. Schroder te Hattum. Dinsdag heeft het voetbalelftal van de Politie Sportclub Bloemendaal het kam pioenschap van de tweede klasse west van de Nederlandse Politiesportbond behaald door van de politie uit Delft met 4-0 te winnen op het terrein aan de Zeeweg in Overveen. VOORJAARSCONCERT HAARLEMS CHRISTELIJK MANNENKOOR Vrijdag 13 mei a.s. geeft Haarlems Chris telijk Mannenkoor in het gemeentelijk concertgebouw zijn voorjaarsconcert. Me dewerking verlenen de Haagse meisjes koren „Juliana" en „Jubilate", de sopraan Hanna Weyne en de pianiste Berthe Dave- laar. Het geheel staat onder leiding van Bernard Verboom. Van de Groninger-vereniging „Gruno" te Haarlem ontvingen wij een in net Gronings gestelde beschrijving van een toneelstuk, dat op 7 mei opgevoerd zal worden, bestemd voor onze rubriek „Van mensen en dingen". Aangezien deze ru briek deze week echter komt te vervallen plaatsen wij het stukje bij uitzondering in onze gewone kolommen: „In 't kefeetje aan de grens, 'n echte smokkelerskroug dicht bie de strebe, wonen moeke Gruin en heur zeun Kees, 'n wedeman. Kees Gruin zien jonkje is twij joar leden in 't veld doodschoten deur kemies Bakker, de „bloudhond" en hai is doar wat oet zien evenwicht deur groakt. Van stond of aan het hai 't smokkeln der aangeven, alhcuwel hai veur dei tied de grootste smokkelder oet de haile omtrek was. Alles gait goud, totdat kemies Bak ker, dei overploatst west is, weerom komt in 't loug. Bakker het ook zien kruus te droagen. Zien vrouw is oet tied komen en hai het zien nichtje Wiesje bie zoch in hoes als hoesholster. Wiesje perbaaiert de baide vijanden bie 'n ander te brengen, mor dat lykt nait zo best. As Kees net van plan is om vot te goan oet 't loug om waark te zuiken in Winschoot komt Schuring 'n zoakenman van 't slechte soort, op bezuik. Dei perbaaiert Kees te winnen veur zien duustere zoaken. Hierdeur ontstaon der 'n bult verwik kelingen dei eerst tot 'n oplöszen komen op zoaterdag 7 mai a.s. 's oavonds om 8 uur in de toenzoal van het Concertgebouw te Haarlem. Dit toneelspul, woarvan de toneelclub van de „Groninger vereniging Gruno" 'n opvoern geven zei, is ais hail wat aans as de maiste aandere Grunneger stukken, woarin de zoak maistied om de ain of aandere boer draait". HAARLEMS BACH ENSEMBLE Het Haarlems Bach-ensemble verleent op zondag 8 mei haar medewerking aan de dienst van zeven uur in de Bakenesserkerk. Op het programma staat de cantate num mer twaalf van Joh. S. Bach. Voorganger in de dienst is ds. dr. G. Snyders. GEEN SPAARZIN Bij de Rijkspostspaarbank in Lisse werd in de maand april ingelegd 46.544.en uit betaald 50.551. Advertentie Advertentie EEN NIEUWE ETALAGE DE MOEITE WAARD OM EVEN TE GAAN KOKEN v MODEHUIS ANEGANG 26 TELEFOON 10643 Advertentie JI 23MACÏ .HHO rra B3\.*ViK Echta Eau de Cologne 1.65 tot 23.25 [S/ Eau (JeCc'ognr *Parfijme''pTob'iW\/^ ir' 'GlOCKENGASSE N947II" 'Mt COLOONI O. RHIN1 <ÉU<' T"' -T >TOSCA< Eou de Cologne 1.20 tot 27.10 Rheingold< Eau de Cologne 3.25 tot 9.75 Een aantal hervormde jongeren in Over veen heeft een ontspanningsavond voorbe reid, die onder de naam „Jeugdfestival Overveen" op zaterdagavond 7 mei om acht uur wordt gehouden in gebouw „Domi". De netto-opbrengst is bestemd voor de bouw van het kerkelijk centrum der Ne derlands hervormde gemeente. Aan het programma werken mee de J. F. O. Band, de jeugdkapel „Irene", een blokfluitgroep. de Jonge kerk-groep Over veen on enkele zondagsscholen. Rooms-Katholieke Kerken: In alle r.-k. kerken worden 's morgens h.h. missen opgedragen. Ned. Hervormde Kerken: Grote Kerk, 9 uur ds. J. Bronsgeest. Sionskerk, 9 uur ds. G. H. v. d. Woord. Gereformeerde en Chr. Geref. Kerken: Koningskerk, Kloppersingel, 9.30 uur, ds. Gabe van Duinen, van Wasse naar, over: Wat ons staande hield. Wilhelminakerk, Ged. Oude Gracht, 9 uur, majöor ds. R. J. van Pagéé, legerpredikant te Hilversum, over: Opmars naar de galg. rtmemverkende Kerken en Gemeenten: t.w. Ev. Lutherse Gemeente, Ned. Prot. Bond, Haarlem-Noord, Oud- Katholieke Gemeente, Rernonstr. Geref. Gemeente, Ver. v. Vrijz. Her vormden, Ver. Doopsgezinde Gemeente. Doopsgezinde Kerk, ingang Grote Houtstraat 43 en Frankestraat 24, 10 uur: prof. dr. W. Banning, van Driebei-gerx. faahtwcïbuudiif, üi.ssSiij tfcuvtfatx. BESPREEKT U S.V.P. TI3DIG Bureau Intern. Cat li de l'Enfance Dinsdagmiddag zijn de deelnemers aan de studiedagen van het Bureau Internatio nale Catholique de l'Enfance, welk congres in Haarlem (door het Nederlands Verbond van Katholieke speeltuinorganisaties word geregeld) door B. en W. van Haarlem ten stadhuize ontvangen. Staande op de trappen van de graven- zaal en geflankeerd door de wethouders mevrouw mr. Scheltema-Conradi, Geluk, Happé en Schippers alsmede de gemeen tesecretaris mr. Phaff, richtte burgemees ter mr. Cremers in het Frans woorden van welkom tot de congressisten. De bur gemeester wees op de rijke historie van Haarlem en op de vele mooie gebouwen en kunstschatten die de Bloemenstad telt. Ondanks de ouderdom van onze stad gaan de belangen van de jeugd het gemeente bestuur van Haarlem zeer ter harte, al dus mr. Cremers. Hij sprak de wens uit dat de congressisten goede herinneringen aan hun verblijf in de Spaarnestad zul len bewaren en riep hun een spoedig weer ziens toe. De voorzitter van het Bureau Interna tionale Catholique de l'Enfance, kanunnik Misone uit Brussel, dankte het Haarlemse gemeentebestuur in het Nederlands en het Frans voor de hax-telijke ontvangst. Ent housiast px-ees hij de- aantx-ekkelijkheden van Haai-lem en omgeving. De keus van het landelijk verbond van Katholieke Speeltuinorganisaties om de studiedagen van het internationale bureau dit jaar in Haai-lem te houden noemde kanunnik Mi sone ook in symbolische zin daax-om zo ge slaagd omdat naar hij zei kinderen' ver geleken kunnen worden met de kostbaar ste bloemen die er zijn. Een vijftal Haar lemse Bloemenmeisjes kwam de stemming nog verhogen door de aanwezigen een tulp op te spelden en een prentbriefkaart van Haax-lems Bloei uit te reiken. Gisteravpnd werd voor de congressisten in een van de zalen van restaurant'Brink mann een film vertoond over de mogelijk heden van recreatie in Keulen en Kaxds- ruhe. Vandaag hebben de deelnemex-s per autobus een bezoek gebx-acht aan diverse speeltuinen in Haai-lem en Amsterdam. De grammofoonplatenmaatschappij War ner Bros, in Nedex-land- .vertegenwoor digd door de n.v. Bovema in Heemstede, heeft aan het hoofd van de'K.R.O.-televi siesectie, de heer J. J. A. Casteleyns, ver zocht geen toestemming te veidenen tot het zingen van „Cathy's Clown" door „The Blue Diamonds" in het programma „Za terdagavondakkoorden" van 7 mei. De re den van dit verzoek is de kwestie die gaan de is tussen Warner Bros. Records en de n.v. Phonogram over het uitbrengen van ..Cathy's Clown" op de plaat door „The Blue Diamonds". Deze plaat is namelijk een getrouwe kopie van de originele Ever- ly Bx-others-plaat van Warner Bx-os. Het ligt voor de hand dat „The Blue Diamonds" ook in hun televisieprogram ma „Cathy's Clown" zullen zingen in Evexdy Bi-othersstijl en met gebx-uikma- king van de Evei'ly Bi-others-ari-angemen- ten. Warner Bros. beschouwt de muzikale activiteiten van „The Blue Diamonds" als misleidend en neemt stappen om de ver- koop van genoemde plaat te doen stoppen. De Haai-lemse Direnbescherming ïrxaakt de eigenax-en van honden en katten ex-op attent, dat bij het afsteken van het vuur werk op Bevrijdingsdag groot gevaar ont staat als zij hun huisdiex-en loslaten. Door het knallen worden de dieren namelijk schichtig en kunnen zij er gemakkelijk van doorgaan. De raad is dus: houdt uw huisdieren vast tijdens het afsteken van vuurwerk. Advertentie Voor Moederdag heeft „Wico' een enorme sortering reeds vanaf ƒ1.98 „WICO" voor BETER TEXTIEL STUYVESANTPLEIN 29 De tentoonstelling van de Haarlemse schilder H. F. Boot in kunstcentrum „De Ark" is verlengd tot 20 mei. Het kunst centrum is dagelijks geopend van 9 tot 17 uur. Het hoofdbestuur van het Nederlandse Rode Kruis heeft aan de heer J. Schip- pei-s te Heemstede wegens belangrijke diensten aan deze organisatie bewezen het kruis van verdienste van het Rode Kruis toegekend. De ondex-scheiding is hem op een dinsdagavond gehouden bestuux-sverga- dering van de afdeling Haarlem uitgereikt door de kringcommissaris in Noordholland, de heer J. C. Corver. De Haarlemse x-echtbank heeft dinsdag in staat van faillissement verklaard: N. Hoogerwex-f jr., zonder beroep, Kruisweg 64, Haarlem. Rechter-commissaris: mr. L. W. M. M. Drabbe. Curator: mr. P. J. Prin sen Geerlings, Jansweg 52, Haarlem; J. A. Wiersma en mevrouw E. Wiex-sma-v. d. Sluis Einsteinstraat 14, Haarlem. Rechter commissaris: mr. L. W. M. M. Dx-abbe. Cu rator: mr. J. C. Smithuysen, Ged. Oude Gracht 65, Haai-lem; H. J. Bakker, wonen de achter pex-ceel 269 aan de Uiterweg te Aalsmeer in een woonark, van beroep ver- tegenwoox-diger. Rechter-commissaris: mr. L. W. M. M. Drabbe. Curator: mr. J. Jan- sonius jr., advocaat en procureur te Haar lem aan de Pax-klaan 5. Wegens het verbindend worden van de enige uitdelingslijst zijn geëindigd de fail lissementen van: N. Jacobs, chauffeur, Kerkstraat 53 te Wormerveex-. Rechter- commissax-is: mr. J. D. Vink. Cux-ator: mr. C. J. Doorenbos, de Zaanweg 66, Wox-mer- veer (uitgesproken 7 april 1959) en van A. Blokland, fosfoi-ceur, Veerdijk 92, te Wor mer. Rechtei'-commissaris: mr. H. G. Ram- bonnet. Curator: mr. C. J. Doorenbos, advocaat en procureur te Wormerveer aan de Zaanweg 66 (uitgesproken 28 juli 1959).

Haarlem's Dagblad | 1960 | | pagina 7