GARAGE DEN HOUT TAXI 13000 Amerikaanse waarschuwing aan de Sovjet-Unie inzake Cuba Zware eis tegen SS-generaal die burgers liet ophangen Italiaans kabinet balanceert op de rand van een afgrond Washington breekt luchtvaart besprekingen met Russen af Historisch! Dominici genadig door zijn familie opgenomen Dure doopplechtigheid voor vierde K.L.M.-DC 8 Tekort van 99 min. op Britse handelsbalans Sukarno wil één vakbond Chinese campagne tegen Indonesië V R IJ D A G 15 JULI 1 960 HAARLEMS DAGBLAD - OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT C'ommunistisch-Cliinese afvaardiging in Havana Aanslag op premier Kisji Telefoontjes voor vader van ontvoerde jongen in Australië „Hij was een oprechte soldaat van de goede Duitse stempelbeweert ex-veldmaarschalk Kesselring UITVERKOOP VAN LAATSTE BIJSTAND-LOTEN Reeds dezelfde avond bekendmaking van hoofdprijzen (via radio) waaronder weer S woonhuizen van f 25.000.- p. stuk 1 Totaal prijzenbedrag f 250.000.- j| Tambroni zvaarschuzvt tegen ondoordachte crisis Proeven met geleide projectielen in Woomera sinaasappel citroen vruchtenlimonade „Klimaat door recente Sovjet-acties bedorven Per autoped naar India WASHINGTON (Reuter) De Verenig de Staten hebben een ernstige waarschu wing tot de Sovjet-Unie gericht, dat zij zich niet moet mengen in de binnenland se aangelegenheden van het Amerikaanse continent. In de verklaring wordt gezegd, dat de Monroe-leer thans nog evenzeer geldt als 150 jaar geleden. Recente uitspraken van premier Kroesj- tsjev schijnen er, aldus de verklaring, op gericht een „bolsjewistische doctrine" te vestigen, die voorziet in het gebruik van de Russische militaire macht ter on dersteuning van de communistische bewe ging waar ook ter wereld. De woordvoerder van het State Depart ment, Lincoln White, betuigde zijn instem ming met een Peruviaans initiatief om het Amerikaans-Cubaanse geschil aan de organisatie van Amerikaanse staten (O.A. S.) voor te leggen. Zaterdag komt de raad van de O.A.S. bijeen om te beslissen of de 21 ministers van Buitenlandse Zaken bijeen zullen komen. White noemde het dreigen met geweld van Kroesjtsjev in stj-ijd met de grondbeginselen van het UNO-handvest. „Deze onverholen bedrei ging van de wereldvrede toont de schijn heiligheid van zijn protesten in naam van de vrede aan", aldus White. (UPI) De Argentijnse regering heeft 'Advertentie RENAULT-agent tot DAUPHINE- bezitster: „Bevalt" uw wagen goed mevrouw Geweldig!! 2100 maal per dag meneer. Deze enorme voortplanting van de DAUPHINE dankt zij aan: Goedkope aanschaf, zeer goedkoop rijden, grote veiligheid, prachtige wegligging, ele gance enz. enz. Vraagt u eens geheel vrijblijvend proefrit en verdere gegevens bij de Hoofdagent: Wagenweg 166-168 - Tel. 12138 en 15056 (Van onze correspondent) PARIJS Frankrijks oudste gevange ne de 83-jarige Gaston Dominici, loopt na ruim zes jaar gevangenis sinds donder dag-morgen half negen weer op vrije voeten rond. Dominici was veroordeeld voor de moord op de voormalige Engelse hoge commissaris voor de voedselvoor ziening tijdens de oorlog, Sir Jack Drum mond, zijn vrouw en hun 10-jarig dochter tje Elizabeth, die, bijna op de dag af acht jaar geleden, op een stuk van zijn weiland kampeerden. De doodstraf, waartoe Domi nici eerst veroordeeld werd, zou later in levenslange gevangenisstraf worden gewij zigd. Ongeveer een maand geleden be richtten we als over de geruchten inzake Dominici's spoedige invrijheidstelling, een maatregel, die gisteren dus werkelijkheid werd in het raam van de tradionele gratie beslissingen, die de president der repu bliek ter gelegenheid van de 14e juli-her- denkingen pleegt te nemen. Het bericht van zijn invrijheidsstelling werd door de directeur van de gevangenis „Les Baumettes" bij Marseille overge bracht. De directeur moest de mededeling enkele malen en op steeds luidere toon herhalen. En toen de eens zo fiere patriarch van de „grand terre", waarvan nu nog maar een gekromde schim is over gebleven, de officiële verklaring tenslotte dan toch wel had moeten verstaan bleek deze toch nog maar ter nauwernood tot hem te zijn doorgedrongen. Een kwartier later verliet een gesloten politieauto de gevangenis, die Dominici in gezelschap van de directeur naar een van zijn twee dochters vervoerde, de vrouw van een spoorwegarbeider die 40 kilometer verder woont. De eerste nacht van zijn hervonden vrijheid heeft Dominici echter doorge bracht onder het dak van zijn eigen boer derij waar hij door zijn vrouw en overige kinderen, die zich tijdens het bewogen en langdurig proces niet altijd even welwil lend over hun „patroon" hadden uitgela ten, weer met lankmoedigheid in de schoot, zóniet aan het hoofd van de familie werd toegelaten. in een nota aan de Cubaanse regering ge zegd, „ernstig bezorgd" te zijn over com munistische dreigementen van interventie* in aangelegenheden van het westelijke halfrond. HAVANA Cuba (UPI) Loe Hsoe Tsjang, plaatsvervangend minister van Buitenlandse Handel van communistisch China, is aan het hoofd van een delegatie van dertien man als gast van de Cubaan se regering in Havana aangekomen. Waar nemers geloven dat de Chinezen een sui kerbestelling zullen plaatsen, naar het voorbeeld van Moskou, en dat zij erken ning van hun regering door Fidel Castro zullen bepleiten. Tot dusverre heeft Cuba diplomatieke betrekkingen met nationalis tisch China. Het regime in Peking wordt door geen enkele natie op het westelijk halfrond erkend. De regering-Castro heeft reeds handelsverdragen met Rusland. Oost- Duitsland, Polen en Tsjechoslowakije. „Immens belang" WENEN (UPI) Volgens radio-Praag heeft de Cubaanse minister van Defensie,- Raoul Castro, de nadruk gelegd op het „immense, bekmg" van Kroei-.itsjevs' belof ten van steun aan Cuba. „Deze heeft de weienschap van de La lij nsamerikaan- se volken, dat zij niet alleen staan in hun strijd versterkt, aldus Raoul Castro. De imperialisten zullen zich thans twee maal moeten bedenken bij elke stap die zij tegen Cuba willen ondernemen. Op het vliegveld Wahn nabij Keulen doopte gistermorgen mevrouw Anita von Karajan, achterkleindochter van de Duit se uitvinder van de viertakt-verbrandings- motor Nikaulus August Otto, het vierde DC 8-straalpassagiersvliegtuig van de K.L.M. Het was een doopplechtigheid waarvoor naar Wahn niet slechts minis ters en tien K.L.M.-stewardessen, maar ook Nederlandse industriëlen, Duitse ver- keers- en industi'iële vertegenwoordigers en diplomaten waren gekomen. Nikaulus August Otto, geboren in 1832, vond in 1865 de viertaktverbrandingsmotor uit. Samen met anderen richtte hij voor de fabricage van zijn produkt een maat schappij op, die thans is uitgegroeid tot. het grote Keulse concern Klöckner-Hum- boldt-Deutz A.G. Het was dit concern dat samen met de K.L.M. op Wahn als gast heer voor tientallen genodigden optrad bij deze doopplechtigheid. Een der directeuren van de K.L.M., de heer J. C. van der Kloot, maakte gewag van de enorme afschrijvingskosten voor de DC-8: „Als ik u vertel dat die kosten per minuut tien gulden bedragen kunt u wel uitrekenen wat mijn rede hier de K.L.M. kost" zei de heer Van der Kloot, die het dan ook maar bij een korte speech hield, evenals de Westfaalse minister van Verkeer en Economische Zaken, dr. Lau- scher, en een der directieleden van Klock- ner. Deze goodwill-doopplechtigheid zou zoals enkele gasten snel uitrekenden, de K.L.M. zeker 28.000 gulden kosten. Premier Kisji van Japan is in de tuin van zijn ambtswoning door een aanval ler tweemaal met een dolk in het been gestoken. Met een van pijn vertrokken gezicht wordt Kisji door twee mannen (links) opgevangen. De verdachte van de aanslag Taisoeki Aramaki wordt weggeleid (rechts). (Telefoto). Advertentie SYDNEY, Australië Basil Thorne heeft donderdag twee telefoon-gesprekken gehad met een man, die beweerde dat hij Basils zoontje Graeme vasthield voor een losprijs van 20.000 pond. Na het eerste gesprek verklaarde Thorne, dat de man met wie hij had gesproken, stellig een woordvoerder was van een bende, welke zijn zoontje negen dagen geleden heeft ontvoerd. In het tweede gesprek werd de man vaag, toen Thorne vroeg met zijn zoontje te mogen spreken en spoedig leg de de man de telefoon op de haak. Thorne vreest nu dat hij is opgebeld door een „grappenmaker". Dominee Clive Goodwin, die heeft aangeboden als bemid delaar op te treden, heeft ook ervaringeh' in die richting. De Saint Marks Kerk, die door dominee Goodwin wordt opengehou den in de hoop dat de ontvoerders contact met hem zullen opnemen, is in één nacht driemaal opgebeld. Maar in alle drie gevallen liep het gesprek vast, toen de predikant vroeg de jongen met zijn vader te laten spreken over de telefoon. Inmiddels heeft de politie een interes sant verhaal vernomen van twee jonge tjes van zeven jaar op de school van de achtjarige Graeme Thorne. Het tweetal vertelde dat een man op de drie dagen voorafgaande aan de ontvoering, om streeks speeltijd bij de school parkeerde. Op de derde dag vroeg hij naar Graeme Thorne, maar toen de jongens aanboden Graeme te gaan halen, zeide de man: „laat maar", en reed hij weg. (Van onze correspondent) BONN Voor de gezworenen rechtbank van de Zuidduitse stad Ansbach heeft de officier van Justitie zes jaar tuchthuis ge- eist tegen de 61-jarige ex-S.S.-generaal Max Simon, en negen jaar tuchthuis te gen de 49-jarige ex-SS-officier Gottschalk. Zij worden verantwoordelijk gesteld voor de dood van drie burgers van het dorp Brettheim in april 1945. Een paar dagen voor Simon en de zij nen voor de Amerikanen capituleerden ontwapende een Brettheimse boer een paar vijftien en zestienjarige S.S.-ers uit Si mons legergroep, omdat hij bang was dat zij zouden schieten en dat de Amerikanen het dorp met de grond gelijk zouden ma ken. De boer werd ter dood veroordeeld en met hem werden ook twee andere bur gers opgehangen omdat zij geweigerd had den hun handtekening te zetten onder het doodvonnis. Van een normale rechtzitting tegen het drietal was geen sprake. De vraag in dit proces was onder meer of het doodvonnis van het drietal gedekt werd door militaire motieven. Simon be weerde dat het zijn taak was zich tot het uiterste tegen de Amerikanen te verdedi gen „opdat de tegen de Russen strijdende troepen tijd zouden kunnen winnen". Deze visie werd in het proces ook verdedigd door een reeks voormalige Duitse veld maarschalken en generaals, onder wie Kesselring. Simon kreeg ook steun van generaal Von Hobe, van het nieuwe West- duitse leger. „Plichten" Geen goed woord hadden de militaire deskundigen echter voor de burgerlijke slachtoffers. Voortdurend spraken zij over de militaire plichten. Dat met de lijken van de gehangenen werd gesold, daarover maakten de miltairen zich geen verwij ten. Daarentegen werd Simon door alle ge neraals lof toegezwaaid voor zijn militai re optreden, zijn ordelijkheid enzovoort. De enige man die uit dit proces zonder straf kan komen is de voormalige majoor dr. Otto, die het doodvonnis op bevel van Simon moest uitspreken. Hij hoorde drie (Van onze correspondent) LONDEN De gaping in de Britse han delsbalans is volgens de voorlopige cij fers over juni groter geworden. De totale export en her-export van Engeland be droeg 285 miljoen pond sterling, maar dit was 99 miljoen pond lager dan het to taal van de invoer. In mei bedroeg de kloof tussen uitvoer en invoer 60 miljoen pond en een jaar geleden was deze 70 miljoen pond. Het is het grootste na delige saldo in de Engelse handelsbalans ir. drie en een half jaar. Hoewel de export-cijfers redelijk goed zijn in vergelijking van die van vorig jaar, blijft de invoer sneller toenemen dan de uitvoer. Dis is'dan ook de reden waarom de kanselier van de schatkist vorige maand liet bankdisconto' tol 6 net. heeft verhoogd als een middel om de binnenlandse vraag en daardoor de invoer te verminderen; zodat tegelijkertijd meer goederen voor de export beschikbaar zullen komen. Nieuwe Engelse exportcampagne (Reuter) De Engelse minister-presi dent, Harold Macmillan, zal maandag een nieuwe Engelse exportcampagne openen door te Londen voor 400 vooraanstaande vertegenwoordigers uit handel en indus trie een rede te houden, zo wordt aldaar vernomen. Welke invloed de tegenwoordige kre dietbeperking heeft, blijkt voor een deel uit de mededeling, die de Bank of England vandaag deed, dat de clearingbanken thans bij haar 95.350.000 pond sterling aan speciale „bevroren" gelden hebben gede poneerd. Advertentie zaterdagmiddag vanaf 13.00 uur op het navolgende adres: De heer P. Willemse, 1 Schoterweg 212, Haarlem g f 1.- per stuk in 5 kleuren verkrijgbaar (zolang de voorraad strekt!) §j Opbr. Kon. Jul. Fonds en Pr. Bernh. Fonds o.m. »en gunst» van d» Beloerden- «n Jeugdiorg. Giro 5 H'slngel 303, Rotterdam. Tel. 30.000. Loterij gglt door de Min. v. Just. 26-2-'60. Nr. L.O. 570/141/430. Aantel loten 2.300.000. III ROME (Reutcr-UPI) De 78 dagen oude regering van de christen-democraat Fernando Tambroni balanceert op de rand van de afgrond. Van bijna alle kanten on der druk gezet, heeft de premier het par lement en de politieke partijen de bal toe geworpen. Terwijl de communisten en an deren op links om zijn hoofd schreeuwden, heeft Tambroni verklaard dat hij aan het parlement en de partijen de verantwoor ding overdraagt voor een definitieve be slissing over wat met zijn regering moet gebeuren. Maar hij bracht tevens onder de aandacht van de Kamer dat als zij zijn regering torpedeert, zij ook voor een nieuwe moet zorgen. „Mijn tegenstanders hebben verteld wat zij niet wensen mijn regering maar zij hebben niet verteld wat zij van een nieuwe regering wensen," aldus Tambroni. Het kamerdebat dat tot een vertrou wensvotum kan leiden dat Tambroni waarschijnlijk niet zou overleven, wordt vandaag voortgezet. Het debat gaat over de relletjes van de afgelopen weken in Italië, die aan t.ien personen het leven heb ben gekost. Tambroni beschuldigde de communisten ervan dat zij de onlusten uit gelokt hebben. De communisten trachten een front te vormen, dat steunt op de ver zetsbeweging uit de oorlogsjaren en het anti-fascisme, aldus Tambroni. Hij ver klaarde voorts dat de vrees voor het op leven van het fascisme in Italië ongegrond en volkomen dwaas is. De moeilijkheden voor Tambroni zijn het gevolg van de ongevraagde steun die zij van de neo-fascisten genieten. De neo-fascisten gaven Tambroni de stem men welke hem op 26 april een vertrou wensvotum bezorgden, dat een eind maak te aan een regeringscrisis welke 65 dagen had geduurd. De communisten en ver wante geesten ageren thans fel tegen de ontstane situatie en de linkervleugel van de christendemocratische partij zit eigen lijk ook met de neo-fascistische hulp in de maag. Al tijdens de crisis van het voorjaar was een alternatief voorgesteld, namelijk een christen-democratische regering met steun van linkse partijen, als bij voor beeld de socialisten. De zaak was bijna beklonken, toen het Valicaan een spaak in het wiel stak. Thans lijkt de tijd rijp om het plan opnieuw te proberen. DJAKARTA (Reuter) Vertegen woqjdi- gers van arbeidersorganisaties in heel In donesië zijn donderdag in Djakarta bijeen gekomen ter bespreking van een ontwerp decreet van de president over de oprichting van een verenigde arbeidersorganisatie, die alle bestaande vakbonden in het land zou vervangen, zo meldt „Antara". De Indonesische minister van arbeid, Erningpradja, deelde op de bijeenkomst mede, dat president Sukarno „als leider van de regering en van de revolutie wil pogen de arbeidersorganisaties te vereen voudigen om de taak en verantwoordelijk heid voor de opbouw van een socialistische Indonesische maatschappij te kunnen dra gen". Volgens het ontwerp is een verenigde arbeidersorganisatie noodzakelijk tenein de alle ai'beidskrachten te bundelen als een van de steunpilaren van de revolutie en om een rechtvaax-dige en welvarende beidex-sorganisatie zou moeten worden ge- beidsorganisatie zou moeten wox-den ge baseerd op de beginselen van geleide de mocratie, Indonesisch socialisme en trouw aan de i-evolutionaix-e grondwet van 1945. Het voornaamste doel is de produktie om hoog te brengen en de diensten te bunde len. jaar tegen zich eisen en krijgt volgens een wettelijke bepaling meteen gratie. Otto zei in het proces: „Ik moest wel instemmen met de bevolen doodstraf. In het S..S- korps van Simon was het onmogelijk over menselijke dingen te praten.." Deson danks zegt ex-veldmaarschalk Kesselring van Simon: „Hij was een man op wie men aankon, die zijn plicht als generaal heeft gedaan. Hij was een oprechte soldaat van de goede Duitse stempel". CANBERRA (Reuter) Speciaal uitgerus te straalvliegtuigen van het type Valiant en Vulcan zullen de komende weken van Engeland naar Woomera, het oefenterrein voor raketten in Australië, vliegen in ver band met proeven met de Britse „Blue Steel"- raket, aldus heeft de australische minister van bevooi'rading Allen Hulme, vandaag bekendgemaakt. De „Blue Steel" is een geleide raket, die dient om uit de lucht op doelen op de grond afgeschoten te worden. De raket is ongeveer 11 meter lang. Hulme heeft gezegd, dat er reeds enige tijd proeven in Australië worden genomen. Hij wilde evenwel niet zeggen wat de re sultaten zijn en hoeveel raketten verscho ten zijn. Advertentie WASHINGTON (UPI) De Amerikaan se regering heeft de Russische regering in een nota medegedeeld, dat zij afziet van het voeren van onderhandelingen over een Amerikaans-Russische luchtvaart verdrag, wegens de recente aanvallen van Russische zijde op de Verenigde Staten. „De recente Sovjet-acties en uitlatingen", aldus de nota, „kunnen niet anders dan de atmosfeer rond dergelijke onderhandelin gen ongunstig beïnvloeden." De Amerikaanse regering is van oordeel dat de onderhandelingen tot „een meer ge schikte tyd" dienen te worden uitgesteld. De woordvoerder van het State Depart ment, Lincoln White, zei dat het besluit niet van toepassing is op andex'e onder handelingen met de Sovjet-Unie. De onderhandelingen over een lucht vaartverdrag zouden maandag beginnen en de Russische delegatie werd hedenochtend verwacht. Het vertrek van de delegatie werd echter afgelast nadat de nota v/as overhandigd. LONDEN, (UPI) Radio-Moskou heeft bericht dat de Sovjet-Unie over bewijzen beschikt dat de op 1 juli boven de Barents- zee neei-geschoten RB-47 het Russische luchtx-uim was binnengedrongen. In de uitzending van radio-Moskou wei-den de V.S. „van een tweede leugen" beschul digd en werd gezegd dat de twee ovex-le- venden van het vliegtuig bekend hadden dat het vliegtuig een spionagevlucht maak te. Volgens radio-Moskou was het vliegtuig uitgerust met kanonnen en munitie en had het apparaten voor spionage-doeleinden aan boord. „Voortzetting van Amerikaanse provo catie zou slechts tot een ramp kunnen leiden," aldus besloot i-adio-Moskou. MOSKOU (Tass) De president van de Sovjet-Unie Leonid Brezjnev, heeft dondex-dag in het Kremlin de orde van de x-ode vlag uitgex-eikt aan kapitein Vasili Polyakov, de piloot, die op 1 juli voor de kust van Kola het Amei-ikaanse vex-kenningsvliegtuig neerschoot. (ReutexVAFP) De Russische regering heeft bij de V.S., Engeland, Frankrijk, Canada, Noox-wegen en Denemarken ge protesteerd tegen het laagvliegen boven Russische schepen. Het protest tegen het optx-eden van de V.S. was schriftelijk. De klachten tegen de overige landen werden mondeling ovex-gebracht. TONGANOXIE, Kansas V.S. (Reuter) De moeder en de echtgenote van John Mc Kone, een van de twee inzittenden van de Amex-ikaanse RB-47 die volgens Russische mededelingen zijn gex-ed, hebben premier Kroesjtsjev om inlichtingen verzocht. Lui tenant McKone en luitenant Olstead wax-en de enigen van de zes inzittenden, die uit het water werden opgevist. Een zekere mijnheer Eddy, die genoeg heeft van Europa, heeft besloten zijn heil te zoeken bij de Indische wijzen. Hij hoopt die reis met een autoped te volbrengen. Politiemannen die in Brus sel op het ongewone schouwspel af kwamen, kregen te horen dat de auto ped mijnheer Eddy's laatste concessie aan de Europese beschaving is. De moeder van McKone heeft de Sovjet premier getelegrafeex-d dat zij zich bezorgd maakt over de gezondheidstoestand van haar zoon. Zij heeft toestemming gevraagd hem door iemand in Moskou te laten be zoeken. „Als vader zult u mijn bezorgd heid over mijn zoon kunnen begrijpen". McKone's vrouw zegt. dat zij en haar drie kindex-en „hem nodig hebben". DJAKARTA (UPI) De woordvoerder van het Indonesische leger heeft vandaag zijn verontwaardiging gelucht over de be schuldigingen van communistisch China in verband met de dood van twee Chi nese vrouwen, die bij een betoging in Tjimahi door kogels werden getroffen. Luitenant-kolonel M. Sunarjo verklaar de, dat het leger niet langer stil kan blijven bij ,.de beledigende taal en scheld woorden" die radio-Peking gebruikt. Hij zei, dat de Chinese radio-omroep pogin gen heeft gedaan om de kwestie der over zeese Chinezen te exploiteren en vijand schap tussen Chinezen en Indonesiërs te verooi-zaken. De uitzendingen zijn naar hij zeide onduldbaar geworden. De Chinese radio-omroep gaf het leger in het algemeen, en de Siliwangi-divisie in West-Java in het bijzonder, de schuld voor de moeilijkheden bij de repatriëring van Chinezen. De critiek gold ook het recente incident in de garnizoenstad Tji mahi, nabij Bandoeng, waar twee Chinese vrouwen werden gedood tijdens een de monstratie tegen de ovex-heid. De regering in Peking zond een pro testnota aan de Indonesische regering in zake dit incident en eiste bestraffing van de „moordenaars" der beide vrouwen. MANCHESTER (Reuter) Het Britse blad „Guardian" schrijft vrijdag dat te kenen van spanning tussen China en Indonesië voor een belangrijk deel het gevolg zijn van de Indonesische politiek van de laatste tijd. De Chinese commu nisten geven de Indonesiërs thans dezelf de behandeling die gewoonlijk gereser veerd is voor de Amerikanen en andei-e „imperialisten". Het Indonesische leger heeft voor een gi'oot deel de xrxoeilijkheden op zijn ge weten. De laatste episode is begonnen met het doodschieten van twee Chinese vrou wen te Tjimahi. De Chinezen en Indone siërs verschillen van mening over de dood van de twee vrouwen, maar men moet wel tot de conclusie komen, dat de dood van beiden het gevolg is van de Indonesi sche politiek van de laatste tijd jegens de Chinese minderheid. Sedert president Sukarno tegen het eind van voi-ig jaar bepaalde dat buitenlandse kooplieden dat zijn hoofdzakelijk Chinezen platte landsgebieden moesten verlaten, zijn er voortdurend incidenten en meningsver schillen met de Chinese regering geweest. De gedwongen uittocht van Chinezen uit Indonesië draagt bij tot de chaos in de Indonesische archipel, aldus het blad. Ook al mag deze nieuwe uitbai-sting van vreem delingenhaat emotioneel bevrediging schenken, de maatregelen tegen een gehele gemeenschap zullen Sukarno waarschijn lijk niet meer goed doen dan de maat regelen die tegen de Nederlandex-s zijn genomen, wat de Chinese regering ook moge gaan doen, aldus de „Guardian".

Haarlem's Dagblad | 1960 | | pagina 5