IC CC-congres op Woudschoten verzet zich tegen Wereldraad Administratief medewerker AGENDA enige prima stoffeerders Haarlem Soudan beroept zich op UNO tegen Senegal Marokko wil UNO-debat over Mauretanië Zeer belangrijk® spoedveiiing Tel. 52760 £\/lk$peciwjst Plaats een Kogels voor peren nederlland NH haarlem 548ste STAATSLOTERIJ 4ekias 2e njst Bezwaren tegen gesprek met Rome communisten en werelddiaconaat Rotazians gaan bomen planten in Hollandia V eisendJmuiden Beverwijk Vice-admiraal J. van Hengel overleden meisje Von Braun wil zélf mee naar de maan Werving van agenten door afpersing en chantage" Squadron van Noorse luchtmacht in ons land Indonesië's belangen in Nederland LAATSTE NIEUWS Molotov voor Rusland naar atoomenergie bureau in Wenen a. assistent bedrijfsadministratie assistente bedrijfsadministratie assistente kostprijsadministratie b. c. DINSDAG 23 AUGUSTUS 1960 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT Zending en de leer der evolutie zijn onderwerpen die op een conferentie van de Intei-national Council of Christian Chur ches (I.C.C.C.), Europese alliantie, op „Woudschoten" aan de orde zijn gesteld. De conferentie werd bijgewoond door 140 gedelegeerden. De Finse hoogleraar prof. dr. Uuras Saarnivaara Kauniainen, zei: aanvaarding van de evoltietheorie betekent verwerping van het geloof in God als schepper, zon deval en verlossing, bekering en weder geboorte. Ook de wat hij noemde „ver zachte evolutie-leer", die stelt dat het Gods methode was om door evolutie verschillen de vormen van leven te scheppen wees hij af. „Deze hele idee is onmogelijk en onzinnig" zei hij. Zijns inziens geeft de bijbel micro-evolutie toe, maar verwerpt macro-evolutie. De theorie vernietigt de menselijke verantwoordelijkheid tegenover God, maakt schuldbesef onmogelijk, stompt het geweten af en verwijst de christelijke leer van bekering naar het museum. Ds.A. Bikker, christelijk gereformeerd, zei over de zending: „We moeten niet denken dat als we een volk gewend heb ben aan de American way of life het christenen geworden zijn. Hij verweet de wereldzending een sterke nadruk te leg gen op het zogenaamde sociale evangelie. De prediking mag niet vervangen worden door velerlei zorg voor lichamelijke wel stand, zei hij. In het spreken over wereld diaconaat, uitgaande van de Wereldkerk, zag hij een gevaar. Ds. Bikker verwacht te 'n door hem bestreden accentverlegging van zending naar interkerkelijke hulpver lening. Ook was hij bang voor syncretis me. De I.C.C.C. stelt zich op het standpunt, dat uit het christendom geen gesprek met het communisme mogelijk is. Men beschul digt de Wereldraad van het onderhouden van betrekkingen met „communistische" kerken, ook is men tegen 't streven naar meer contacten met de rooms-katholieke en oosters-orthodoxe wereld. Verschillende Nederlandse leden van de I.C.C.C. behoren tot de gereformeerde ker ken, die zelf niet bij deze raad zijn aan gesloten (de Christelijk Gereformeerde ker ken wel), maar evenmin tot de Wereld raad behoren. Burgemeester Warnaar, Waddinxveen, een der Nederlandse be- stuursfunctionaris, is gereformeerd. Hij verweet zijn kerk „halfslachtigheid" en meent, dat men een conflict uit de weg wil gaan dat „onvermijdelijk moet komen". „Het communistische systeem heeft op geraffineerde wijze de latente spanningen tussen de rooms katholieke kerk en de hervormde kerk van Hongarije uitgebuit. En met schaamte moet ik bekennen dat de leiding van mijn kerk, de hervormde, met het communistische regime een com promis heeft gesloten. Vandaar dat de protestantse kerk in Hongarije sterk com munistisch is geïnfiltreerd. In mannen als Tildy, Peter en Bereckzky vonden de huidige 'machthebber kerkleiders, die zich voor hun doel leenden". Dat zegt pastor A. G. V. Almassy, vroeger Hongaars her vormd predikant, nu geestelijk verzorger van het Hongaarse hervormde pastorale centrum in München en geestelijke van de Hongaarse vluchtelingenkerk in de Bonds republiek. Pastor Van Almassy is enkele dagen in ons land, waar hij de I.C.C.C.- conferentie op „Woudschoten" bijwoonde. Vóór de bevrijding, zegt hij, had Hon garije twee grote kerken, de r.k. kerk met 55 percent en de hervormde met 40 per cent van de bevolking. Voorts is er een kleine lutherse kerk. Onder admiraal Horthy, zelf protestant, kreeg de protes tantse kerk meer armslag, men had toen tertijd twee en een half miljoen kerkle den. In 1944, toen de Hongaarse nationale partij aan het roer kwam sloot een aantal hervormde pastores zich daarbij aan maar de kerk als zodanig toonde zich ge reserveerd. Na de communistische machtsovername begonnen de nieuwe bewindvoerders de r.k. kerk en de hervormde kerk tegen el kaar uit te spelen. Men sloot een overeen komst met de hervormde kerk. De r.k. kerk, die felle tegenstand bood, werd ver volgd. „Judasloon!", noemt pastor Almassy de begunstiging van de hervormde kerk; de r.k. kerk verloor alle rechten en vrijheden, maar de hervormde kerk werd door de staat erkend en kreeg steun uit de staats kas. Men heeft zich echter vergist," aldus de vluchtelingendominee want na verloop van tijd werden ook evangelische geeste lijken, onderwijzers en kerkelijke func tionarissen gearresteerd en een heel ge voelige klap was de maatregel, die zonder meer alle evangelische scholen, instituten van de inwendige zending, moeder- en zusterhuizen van diaconessen en jeugd huizen „nationaliseerde". Daarmee heeft de staat de slagader van mijn kerk door gesneden, meent ds. Almassy. Het kerk bezoek neemt af, zegt hij, zogenaamde „vredespredikers" brengen in de kerk een communistisch getint evangelie. „De kerk heeft gefaald. Niettemin ont stond er in protestantse kring een bewe ging van kerkleden, die een „kerk in de catacomben" gesticht hebben en die in 't geheim huisbijeenkomsten houden. Pastor Almassy neemt het de leiding van de We reldraad van Kerken kwalijk, dat men de, wat hij noemt „communistisch besmette leiders" van de Hongaarse hervormde kerk als de officiële vertegenwoordigers van deze kerk beschouwt. „Wij moeten eens ophouden met al te tolerant te zijn," vindt deze vluchtelingenpredikant. De in Hollandia verschijnende „Nieuw Guinea Koerier" schrijft over het gemis aan schaduwrijke plantsoenen en geboom te in Hollandia en over het feit, dat de stad er wat kaal en onverzorgd bij ligt. Blijkbaar aldus het blad valt het de autoriteiten moeilijk onze hoofdstad op dit punt wat meer aan te kleden. En mis schien is in een primitief land als Nieuw Guinea meer aankleding ook een luxe waarvoor het niet verantwoord is publieke fondsen beschikbaar te stellen. Toch kunnen vele inwoners van onze stad daar moeilijk vrede mee hebben. En kelen daarvan, verenigd in Rotary, me nen dat hier wellicht een terrein ligt waarop aan de gemeenschap een nuttige dienst zou kunnen worden bewezen. Rota ry is een over de gehele wereld versprei de internationale organisatie van clubs die zich o.m. ten doel stellen het ideaal van te dienen toe te passen in het persoonlijke, zakelijke en maatschappelijke leven van hun leden. De leden van Rotary-Hollandia zullen binnenkort een daadwerkelijke bijdrage gaan leveren aan de verfraaiing van onze stad. Zij zullen daartoe een boomplantac- tie ondernemen, plantgaten graven, die met zwarte aarde vullen .1 daarin ko- ningspalmen planten. Zo willen zij het on langs bij het 50-jarig bestaan van Hollan dia opgerichte monument voorzien van een waardige omlijsting, waar het straks in de schaduw van hoog oprijzend ge boomte goed zal zijn te toeven. Zij willen daarmede laten zien hoezeer het wel en wee van Hollandia hun ter harte gaat en ook dat zij het pioniersstadium nog niet zozeer zijn ontgroeid dat zij zouden opzien tegen zware lichamelijke i. spanning voor een goede zaak. Wellicht da' andere ver enigingen er iets voor voelen om de draad verder op te nemen. Openluchttheater: Woensdag 15.30 uur: Tom Poes en Ollie B. Bommel. BIOSCOPEN Cinema Palace: Vandaag en woensdag 14, 16.i5, 19 en 21.15 uur: „Blitzmadels an die Front", 18 jaar. Donderdag 14, 16.15, 19 en 21.15 uur: „Liebe, Tanz und 1000 Schlager", alle leeftijden. Frans Halstheater: Dagelijks 14, 19 en 21.15 uur, echter vandaag 20 uur: „Ge- vechtsklaar", 14 jaar. Lido Theater: Dagelijks 14, 16.15, 19 en 21.15 uur: „En dat we toffe jongens zijn", alle leeftijden. Luxor Theater: Dagelijks 14 en 20 uur: „La dolce vita", 18 jaar. Minerva Theater: Vandaag tot en met donderdag 14.30 uur: „In de penarie", alle leeftijden. Vandaag 20.15 uur: „Orfeu ne gro", 14 jaar. Woensdag en donderdag 20.15 uur: „Le clochard", alle leeftijden. Roxy Theater: Vandaag tot en met don derdag 14.30, 19 en 21.15 uur: „Overval in de Middernacht-expres", 18 jaar. Studio Theater: Dagelijks 14.15, 19 en 21.15 uur: „Faja Lobbi", alle leeftijden. Elke ochtend 10.30 uur: Vakantieprogram ma (Donald Duck e.a.). Theater Monopole (Zandvoort): Dage lijks 14.30 uur: „Tornado", alle leeftijden. Vandaag en woensdag 19 en 21.15 uur: „Du bist wunderbar", alle leeftijden. TENTOONSTELLINGEN Museum Het Huis van Looy (Kamper laan): Tot 15 september dagelijks van 10 tot 12.30 en 13.30 tot 17 uur, zondag 14 tot 17 uur: Expositie van moderne kunstwer ken uit gemeentelijk bezit Vishal: Tot 5 september eretentoonstel- ling van schilderijen, aquarellen en teke ningen van Kees Verwey, dagelijks van 10 tot 17 uur, zondags van 13 tot 17 uur. Vleeshal: Tot 25 augustus „Spieghel His- toriael", dagelijks van 14 tot 17 uur en van 19.30 tot 22 uur. Zondags van 14 tot 17 uur. „In 't Goede Uur" (Korte Houtstraat 1): De hele maand augustus dagelijks van 10 tot 22 uur: Expositie van grafiek van Fi- lippo Albertoni uit Bologna. Kunstzaak „De Ark" (Nieuw Heiligland 1-3): Tot 28 augustus expositie van werken van H. Schoorl. Dagelijks van 9 tot 17 uur, op maandag, woensdag en vrijdag tevens van 18 tot 20 uur. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat): Tot 11 september expositie van prentenreek- sen Miserere en Passion van Georges Roualt. Dagelijks 10-17 uur, zondags 13-16 uur. (Verder raadplege men de rubriek „Uit gaan in Haarlem" van vrijdag 19 augus tus). DINSDAG 23 AUGUSTUS Thalia, 20 uur: „En eeuwig zingen de bossen". WOENSDAG 24 AUGUSTUS Rex, 20 uur: „Conny, een meisje van.zes-, tien". Thalia, 20 uur: „En eeuwig zingen de bossen". DINSDAG 23 AUGUSTUS Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „De vallei van de zon". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Pijn en gijn in de kazerne". WOENSDAG 24 AUGUSTUS Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „De vallei van de zon". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Pijn en gijn in de kazerne; Matinee 14.30 uur: „Het ezeltje Bim". PARIJS (U.P.I.) De jongste Afri kaanse crisis, veroorzaakt door de breuk in de Mali-federatie, heeft internationale proporties aangenomen, ondanks het feit dat president De Gaulle heeft getracht om de kwestie af te wikkelen binnen de Franse gemeenschap. De Senegalese premier Mamadoe Dia is in Parijs aangekomen voor besprekingen met De Gaulle. Volgens een bericht van het Sovjet nieuwsagentschap Tass, heeft de Soudanese premier Keita voormalig premier van de Mali-federatie om bijstand van de UNO gevraagd om de orde in Mali te handhaven. Ook zou Keita om een spoedzitting van de UNO hebben ver zocht. Diplomatieke waarnemers te Parijs achtten het veelbetekenend, dat het eerste bericht over Keita's beroep op de UNO uit Moskou moest komen. In Franse re geringskringen vreest men dat Soudan (niet te verwarren met Soedan ten zuiden van Egypte), evenals zijn buurman Gui nea, een anti-Franse koers zal gaan va ren, die een afwijking naar de Sovjet-kant inhoudt. Tot nu toe is het echter nog Soudan, dat beweert dat de Mali-federatie nog bestaat, cn slechts een krachit optreden nodig oor deelt om de brokken weer te lijmen. Op het verzoek om steun aan de te Dakar ge stationeerde Franse troepen is door De Gaulle niet gereageerd. (Reuter) Dia zei bij aankomst in Parijs in antwoord op een vraag van een verslaggever, dat hij vurig wenst en ver wacht dat de federatie kan worden her steld. Het is niet mogelijk in Afrika iets te doen als de Afrikanen van elkaar geïso leerd worden, zei hij. Aangenomen wordt, dat de Franse auto riteiten er geen heil meer in zien de twee landen van de Mali-federatie weer onder één grondwet samen te brengen. Het conflict tussen Soudan en Senegal is in beginsel een binnenlands probleem van de federatie omdat de regeringen van de republieken niet verantwoordelijk zijn aan Frankrijk sedert zij in juni onafhankelijk heid hebben verkregen. LONDEN (U.P.I.) Radio Moskou heeft gisteravond in een commentaar op de scheuring ontstaan in de Mali-federatie, Frankrijk beschuldigd van een „nieuw imperialistisch complot in Afrika". NEW YORK (Reuter). Marokko heeft maandag gevraag om een debat in de Al gemene Vergadering van de UNO over het „vraagstuk Mauretanië". Het wil, dat de Algemene Vergadering helpt bij het zoe ken van een vergelijk met Frankrijk over deze kwestie. In een memorandum, dat onder de leden van de UNO is verspreid, zegt Marokko dat Frankrijk en Marokko, bij het begin van de onderhandelingen over de onafhankelijkheid van Marokko, ak koord zijn gegaan met de instelling van een commissie om l.-un grensgeschillen te re gelen. Mauretanië ligt ten zuidwesten van Algerije. De Franse regering, aldus het memorandum heeft de aanspraken van Marokko echter al bij voorbaat verworpen, ondanks het feit, dat deze gebaseerd zijn op internationale verdragen en in overeen- stemminj*zijn met de wil van het volk van Mauretanië. In de ouderdom van 70 jaar is overleden vice-admiraal J. W. G. van Hengel. Hij diende o.a. in Indonesië er. is ook eerste officier van de „Sumatra" geweest. In 1838 voerde hij het bevel over het vlieg kamp ,De Kooi" in Den Helder en in 1939 over het vliegkamp „De Mok" op Texel. In 1940 werd hij commandant der mari tieme middelen te Amsterdam. In 1942 werd hij in krijgsgevangenschap wegge voerd. In 1945 werd hij hoofd van de af deling personeel van het ministerie van marine en op 17 maart 1947 werd hem op eigen verzoek eervol ontslag uit de dienst verleend. Een prettige werkkring met echt vrouwe lijk werk kunnen wij nog aanbieden aan ENIGE NETTE MEISJES. Naast een prima sociale verzorging, kunnen wij aan goede krachten door de nieuwe C.A.O. en ons premiestelsel bovendien een hoog loon betalen en wel voor: 15 jaar maximaal f 38.64 16 jaar f 40.56 17 jaar f 42.48 18 jaar f 44.88 19 jaar f 46.80 20 jaar ff M. f 49.20 21 jaar ff •- f 51.12 22 jaar ff f53.52 23 jaar ff f 55.44 Voorts ontvangen degenen die daar recht op hebben wekelijks f 4 extra huurtoe- slag. Aanmelding dagelijks van 8-12 uur en 13-17 uur aan ons kantoor MR. CORNEUSSTRAAT 33—35 Deurwaarder C. H. ERBRINK en C. G. v. HAASTER te Haarlem, tel. 10809. zijn voornemens om op vrijdag 26 augustus a.s. om 10.30 uur in het Kennemer Theater, Zeestraat 43, te Beverwijk, te veilen ten verzoeke van N.V. Aannemingmij. V.S.A.. Hoflanderweg 119c, Beverwijk, en andere opdrachtgever, wegens verplaatsing van het bedrijf voornoemd, o.a.: dragline, shovel (merk Catterpiller), trilplaten, trilmachines. betontrilnaald, Bristol buldozer, steenschoonmaakmachinc, draaibank, zaagbank tot 300 mm, las-trafo's, compressoren, transportbanden, Jacobsladder, kolomboormachines, nieuwe houten en stalen kruiwagens op luchtbanden, sljjpbank, dragline schotten, aggregaten, dieselmotoren, vracht- en aanhangwagens, veel klein gereedschap, enz. enz. Verder een grote party loodgietersbenodigdheden, o.a. koperen aftapkranen, bochten, knieën, T-stukken. sanitair, enz. Tevens kantoorinventaris. Bezichtiging op Hoflanderweg 119c. Beverwijk, op donderdag 25 augustus a.s. van 8.00— 17.00 uur en op vrydag voor de veiling van 8.0010.15 uur. Inlichtingen en catalogus verkrijgbaar bij de veilingmeester M. C. Hoole, Van Riebeeck- laan 3, Haarlem. Telefoon 02500 - 21752. WASSEN - STOMEN Middelgroot textielbedrijf vraagt voor één zijner ateliers, gevestigd te Velsen, een leeftijd tot 30 jaar. Deze moet in staat zijn diverse werkzaamheden op het gebied van personeelsadministratie zelfstan dig te verrichten. Spoedige indiensttreding ge wenst. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten onder no. 3575, aan het bureau van dit blad. Wij vragen voor direct of later en Goed loon Marktplein 29 De Speciaalzaak GEN. CRONJE&TRAAT 43 RUILT UW OUDE STOFZUIGER IN Ook voor Reparatie Jong echtpaar met dochter tje (IV2) zoekt per begin september GESTOFFEERDE WOONRUIMTE Liefst etage Brieven onder nummer 50, F. H ten Hoet, Burchtsiraa' 18, Nijmegen. WOENSDAG MAGER VLEESGEHAKT per pond 98 ct SPEKLAPPEN zonder zwoerd p. pd. 69 ct HEERLIJKE SAUCIJZEN per pond 99 ct BIEFSTUK TARTAAR 48 ct, 3 stuks 99 ct Half pond ROOKWORST (stukje) 59 ct KRUISSTRAAT 20 naast Automatiek Zoekt U een voor de moraenuren? BERLIJN (Reuter) Volgens het popu laire Westberlijnse blad „B.Z." heeft de Duits-Amerikaanse raketdeskundige Wer- nher von Braun in een interview ver klaard, dat hij met een der eerste ruimte schepen zélf naar de maan wil gaan. Deze vlucht zou mogelijk binnen drie jaar tot stand kunnen komen door middel van de „Saturnus"-raket, waaraan thans wordt gewerkt. FRANKFURT (UPI) Sergeant Vladi mir Sloboda, een 33-jarige in Polen gebo ren agent: van de Amerikaanse militaire geheime dienst, is door zijn legergroep op 3 augustus vermist gemeld. In het Ameri kaanse Jeger had Sloboda de rang van „deskundige vijf", een rang tussen ser geant en korporaal. Hij werd in 1958 tot Amerikaan genaturaliseerd. Het opperbe vel van het Amerikaanse leger in Duits land bevestigde zijn vermissing op 6 augustus. Volgens hen had hij geen toe gang tot geheime inlichtingen van de 513de groep. Uit de archieven waarin Slo boda toegang had werd niets vermist. Op de vliegbasis Eindhoven is een squa dron van de Noorse luchtmacht gearri veerd voor een tiendaags verblijf in ons land. Het squadron, dat is uitgerust met F 86-F „Sabres", is afkomstig van de vliegbasis Oerland en staat onder bevel van majoor Nils Astrup. Het verblijf van de Noren hier te lande geschiedt op basis van de in NAVO-ver- band gebruikelijke squadronuitwisseling. Begin augustus is een Nederlands squa dron voor tien dagen gestationeerd op de vliegbasis Urlandet in Noorwegen. Het doel van deze uitwisseling is, de samenwerking tussen de NAVO-luchtmachten te bevor deren en vliegers en grondpersoneel te wennen aan het werken in een andere om geving. DJAKARTA (Reuter) De Indonesische regering heeft tot dusver niet willen zeg gen, welk land zijn belangen in Nederland zal gaan behartigen na het verbreken van de diplomatieke betrekkingen tussen Ne derland en Indonesië. De regering te Dja karta heeft een bevriend land verzocht zich met deze taak te belasten. De meeste dagbladen in Djakarta schrij ven dinsdag dat dit bevriend land de Ver enigde Arabische Republiek is. WENEN (UPI) De voormalige Rus sische minister van Buitenlandse Zaken, Yacheslav M. Molotov, is benoemd tot ver tegenwoordiger van de Sovjet-Unie bij het Internationale Bureau voor Atoomenergie in Wenen, zo is vandaag officieel bekend gemaakt. In een communiqué werd medegedeeld, dat de directeur van de I.A.E.A., Stirling Cole, van de benoeming van Molotov op de hoogte werd gesteld. Molotov werd in 1956 uit zijn functie van minister van Buitenlandse Zaken ge zet en bekleedde in de laatste jaren de functie van gezant in Mongolië. Molotov vervangt Leonid Zamyatin, die de Sovjet-Unie bij het bureau vertegen woordigde nadat prof. Vassili Emelianov, voor andere werkzaamheden naar Rusland werd teruggeroepen. WENEN (DPA). Een incident aan de Oostenrijks-Hongaarse grens, waarbij op een Oostenrijkse douanier werd geschoten, is volgens nadere mededelingen van de be trokkene kennelijk het gevolg van een mis verstand geweest. De douanebeambte had zijn patrouilletocht onderbroken om vlak bij de grens peren te plukken. Toen twee Hongaarse grenswachten hem iets toerie pen meende hij te begrijpen dat zij ook graag wat fruit wilden hebben. Hij wierp hun daarom enkele peren toe maar de Hongaren schenen dit als een uitdaging te beschouwen en losten enige schoten. De douanier zocht dekking en daarop haalden de Hongaren zijn fiets en karabijn weg. Mogelijk meenden zij dat de Oostenrijker zich op Hongaars gebied had begeven. De douanier zou- zich nu voor inbreuk op de discipline moeten verantwoorden. Op onze kantoren kunnen worden geplaatst: Vereisten: opleiding Mulo, belangstelling voor tech- hisch-administratief' 'werk. Leeftijd tot 20 jaar. Vereisten: opleiding Mulo, zin voor administratief w en accuratesse. Leeftijd tot 20 jaar. Vereisten: als onder „b" genoemd. Vereisten: bij voorkeur opleiding H.B.S. 3-j. of Mulo en diploma typen. Ook degenen die binnenkort het diploma typen denken te behalen kunnen solliciteren. Gelegenheid tot persoonlijk aanmelden op dinsdagavond 23 augustus van 7—8.30 uur aan het kantoor der N.V. „Neder land". Donkere Spaarne 22, Haarlem. Bij verhindering op genoemd tijdstip kan ook schriftelijk worden gesolliciteerd. HOGE PRIJZEN 2000 3872 1000 5459 1SS62 20010 21298 400 5445 6808 7513 8344 9646 10397 10780 11269 14225 18110 200 1365 1567 1956 5195 5600 6198 6840 8644 8900 11941 11971 13367 133S6 13801 14069 15276 15975 16367 17329 18537 18599 18649 19402 20678 20824 20939 21287 PRIJZEN VAN ƒ80,— 1013 130 368 377 453 476 690 705 854 857 11022 032 132 285 351 440 610 953 9S0 981 940 12001 071 080 164 183 337 478 690 838 866 2069 087 090 156 178 212 266 322 349 416 873 905 934 484 706 785 919 989 13006 129 153 179 275 277 293 307 473 513 3079 173 200 278 298 333 367 502 683 720 522 547 860 956 925 953 987 14096 252 270 433 489 601 640 665 682 684 4194 305 341 363 459 667 685 692 883 943 796 824 881 935 5086 101 210 396 556 575 576 698 727 781 15289 329 345 463 594 599 697 704 893 806 842 902 940 16093 111 141 146 180 372 500 684 714 730 6100 109 115 119 139 157 314 397 427 585 17006 032 244 303 344 359 367 532 560 562 645 686 770 791 909 623 738 792 827 930 971 973 996 7180 219 230 242 426 477 540 751 841 18042 183 221 266 369 385 409 516 749 821 8038 270 479 498 531 694 736 755 810 843 902 884 19148 251 451 573 584 826 840 904 942 9134 141 147 256 332 610 625 818 844 851 20033 049 070 089 099 106 124 290 348 377 889 908 916 701 783 831 836 912 920 946 10048 118 167 439 514 586 609 689 709 724 21063 263 312 316 330 432 546 624 647 674 750 843 902 932 972 975 723 728 899 934 967 NIETEN 1014 021 030 033 077 094 143 160 261 294 12002 012 028 039 063 158 219 236 247 252 309 338 378 384 418 423 425 434 441 518 255 278 307 334 437 492 499 511 524 545 585 588 633 634 655 675 682 688 716 726 572 573 587 596 616 621 650 761 797 814 841 S77 906 e 830 831 862 965 985 996 997 2030 031 035 042 050 084 195 207 256 277 1302S 035 072 OSO 101 104 118 184 207 242 281 284 300 303 360 429 538 542 544 566 295 314 320 332 365 369 378 394 471 569 626 655 664 712 732 759 791 823 841 579 594 600 621 623 674 678 692 743 760 844 866 891 908 950 957 958 803 804 843 851 878 906 981 3003 033 043 050 066 093 166 168 186 222 14080 084 087 105 135 185 198 213 214 280 253 296 336 351 358 398 436 479 487 494 283 289 302 315 317 338 360 365 370 375 499 509 544 578 614 625 644 706 709 781 414 424 461 555 562 570 631 635 651 683 801 846 860 897 900 916 926 928 947 692 697 710 769 788 803 818 854 857 865 4006 021 070 098 102 124 144 173 184 189 879 890 898 955 988 205 211 215 239 249 276 303 333 334 360 15005 077 118 176 180 182 218 221 232 312 413 451 474 476 517 590 616 621 624 628 321 340 365 368 400 407 438 447 503 532 633 664 666 675 711 763 769 770 772 773 539 604 615 644 648 669 722 728 741 800 775 782 817 842 911 913 948 950 820 839 845 846 854 860 863 874 880 924 5030 091 112 115 208 318 335 428 432 464 960 988 474 483 486 494 496 503 520 553 564 611 16004 033 037 061 130 171 212 235 242 253 629 637 655 659 669 671 702 783 829 830 294 312 349 357 390 437 484 502 521 526 874 883 904 910 943 955 960 995 551 561 563 566 590 614 674 736 787 802 6045 048 122 160 290 320 344 362 377 437 839 851 S60 871 944 951 969 979 986 988 440 526 537 671 690 768 776 781 832 887 17020 028 034 047 092 094 111 126 137 158 904 934 962 985 996 175 210 233 247 248 275 278 330 342 355 7120 155 158 174 181 191 220 310 314 335 361 381 452 458 489 508 591 621 636 646 354 389 409 419 466 472 482 504 544 560 669 689 758 780 785 787 810 822 826 872 615 618 660 722 748 796 808 828 842 905 880 899 964 978 920 951 970 990 998 18010 026 045 047 049 083 131 152 188 290 8014 020 025 158 170 189 201 237 252 268 356 362 417 434 512 591 608 617 645 646 282 291 347 357 368 423 461 464 496 521 700 743 757 770 849 977 989 620 621 682 686 700 727 732 769 784 787 19090 106 123 169 170 209 221 272 278 350 801 819 867 928 951 954 984 388 406 416 427 452 486 491 493 495 503 9061 125 130 140 145 158 175 184 245 278 511 512 514 526 564 580 614 615 639 642 294 298 333 341 387 437 445 560 582 584 658 705 706 742 754 811 828 833 893 921 592 611 616 627 667 684 690 701 720 779 961 788 848 879 903 907 915 978 20029 030 039 053 073 160 173 185 186 239 L0031 081 089 119 182 195 209 222 278 279 318 338 349 439 456 546 607 643 683 684 294 297 327 328 331 347 386 417 466 467 706 751 780 826 835 839 845 852 859 862 554 639 686 701 704 726 826 837 850 860 883 886 900 903 934 952 955 984 987 994 906 907 949 979 980 994 21013 064 079 101 114 122 128 137 175 210 11033 070 124 188 300 321 325 359 363 433 272 299 320 337 356 377 388 399 496 516 441 449 455 489 501 536 592 613 617 619 539 541 600 665 692 695 702 715 <80 781 687 707 709 744 761 798 802 804 845 848 796 805 827 859 863 876 903 904 906 876 919 922 943 951 VERBETERING van lijst 548 Staatsloterij 4e klas - le lijst. In de serie nieten vervallen de nummers 5534. 7873, 8648. In de categorie eigen geld bijvoegen: 5534. 7873, 8648. In de categorie nieten wordt het nummer 17176 vervangen door 17196.

Haarlem's Dagblad | 1960 | | pagina 4