SCHREURS Hervormde gemeente Heemstede kreeg nieuw wijkgebouw AGENDA van BALKHOUT STOFFENVERKO0PSTERS AUTO-FINANCIERING 'LINI0 BAR' VLOER- en Resultaat van bazaars en oudpapier actie mag gezien worden Tegenslag voor „Veronica" MAISON HARTJE Haarlem „Haarlem" weerde zich geducht bij de clubkampioenschappen Aê £anq 5 „Humanitas" nam afscheid van mevr. E. M. Mooyman KUIN'S „KARAMELLA'S" Haarlemmer door dr. Merensfonds gehuldigd Veertig jaar Dameshoeden Burgerlijke Stand van Haarlem Een eigen modehuis voor a.s. moeders dinsdag 20 september Afscheid zuster Paalberg Koffie-uurtje voor huisvrouwen SPECIAALZAAK JAC. VAN MARIS Veel belangstelling tii volksfeesten bij Al is uw naaimachine nog zo goed Hef is de bij ons gekochte of gerepareerde, die HET BETER DOET ZAANLANDSE HOUTHANDEL Sportfonds inplaats van toto gevraagd Met gestolen auto tegen boom gereden Onthulling gedenkteken Ruim 120 huizen zijn in aanbouw le verkoopster 2e verkoopster aankomend verkoopster leerling-verkoopster URBACH'S STOFFENHUIS koopt het bij drogisterij kruisweg 35 u komt er toch langs Duursma spuit alles! Plaats een Groentje MAANDAG 19 SEPTEMBER 1960 HAARLEMS DAGBLAD OPRECHTE HAARLEMSCHE COURANT DE WIJK-ZUID van de hervormd,e ge meente in Heemstede is zaterdagmiddag een fraai en ruim centrum rijker gewor den, waar de leden elkaar voortaan voor hun diverse samenkomsten kunnen ont moeten en van welk gebouw uit de ver schillende kerkelijke acties kunnen wor den ondernomen. Dit alles geschiedde voorheen in het kleine wijkgebouw „De Haven" aan de Camplaan, dat volgens het merendeel der leden echter sfeer en gezel ligheid miste. Vandaar dat men hier reeds geruime tijd naar een ander onderkomen heeft omgezien. De voormalige pastorie aan de Achterweg werd voor dit doel ideaal geacht, doch het gebouw was in gebruik bij de stichting „Meer en Bosch" te Heem stede. Na enige besprekingen en onderhan delingen kwamen kerk- en stichtingsbe stuur ten slotte tot overeenstemming: de hervormde gemeente zou de beschikking krijgen over de parterre, ivaarbij de ande re verdiepingen dan voor Meer en Bosch" gereserveerd zouden blijven. Na dit vergelijk tussen beide besturen, werd onder leiding van mevrouw N. J. van Dijl-Allart een aantal acties onderno men, ten einde de benodigde financiën voor de noodzakelijk geworden restauratie van het interieur te verzamelen. Zo wer den enige bazaars georganiseerd en kwam men tot een comité, dat zich belastte met het ophalen van oude kranten. Eén en ander had tot resultaat, dat na enige tijd de beschikking werd verkregen over ruim negenduizend gulden, voorlopig voldoende om de parterre van de pastorie tot nieuw wijkgebouw in te richten. Deze verdieping is inmiddels geheel doorgetrokken en met de serre verbonden, welke verbouwing een gezellige ruimte ten gevolge kreeg. Een even fraaie als sfeervolle tussenvorm van zaal en kamer, mede door de frisse stof fering en decoratie. Daarnaast kon nog een vergaderruimte voor kerkeraad en kerkvoogdij worden ingericht. De keuken verkeert nog in de oude toestand, doch ook deze zal zo spoedig mogelijk worden gemoderniseerd. Zaterdagmiddag werd dit wijkgebouw aan de kerkeraad van de hervormde ge meente overgedragen, welke overdracht onder een grote belangstelling heeft plaats gevonden. Onder de vele aanwezigen be vonden zich ook de burgemeester van Heemstede mr. A. G. A. ridder van Rap- pard en zijn echtgenote. Wegens haar grote aandeel tot het realiseren van dit plan, was mevrouw N. J. van Dijl-Allart de eer te beurt gevallen, het wijkgebouw aan de kerkeraad over te dragen. In haar toespraak wilde mevrouw Van Dijl gaarne van deze. gelegenheid gebruik maken, te getuigen van haar grote erken telijkheid tegenover de vele medewerk sters, die er na een voorbeeldige eensge- zingdheid in zijn geslaagd, liet benodigde bedrag bijeen te brengen. Dit nieuwe wijk gebouw, dat van deze langdurige actie het gevolg mocht zijn, betekent voor de her vormde gemeente een verheugende aan winst, zodat spreekster het gaarne aan de kerkeraad overdroeg. Wel hoopte me vrouw Van Dijl, dat men erin was ge slaagd ook de prettige sfeer van „De Ha ven" naar dit wijkhuis over te brengen. Piano van oude kranten Nadat de heer C. Jansen als „hoofd- kranteman" een piano had aangeboden, het resultaat van de oude krantenactie, sprak de heer J. Franken als president van de kei-kvoogdij. Spreker was op zijn beurt het bestuur van de stichting „Meer en Bosch" buitengewoon erkentelijk voor de ontruiming van het gebouw en de ver dere betoonde medewerking, waaruit de heer Franken de bestaande geestverwant schap opnieuw heeft kunnen afleiden. Niet minder dankbaar toonde hij zich ten op zichte van de diverse damescomités, die de even fraaie als smaakvolle inrichting voor heer Franken de wens had uitgesproken, hun rekening hebben genomen. Nadat de dat het nieuwe gebouw veel rente zou op leveren in dienst van de Heer en als zegen voor de individuele mens, overhandigde hij als persoonlijk geschenk de ingelijste statiefoto van Koningin Juliana. Namens de stichting „Meer en Bosch" sprak vervolgens dr. A. M. Lorentz De Haas, als geneesheer-directeur. Spreker bracht de wens tot uitdrukking, dat de gemanifesteerde samenwerking zich in de toekomst op de andere terreinen zou hand haven. Een samenwerking, gebaseerd op de gezichtshoek, waar beider werk uit wordt gedaan. Nadat spreker hierop Gods zegen had gevraagd, bood hij namens het stichtingsbestuur een fraai gebonden bij bel aan. Ds. Adr. Oskamp stak hierna een speech af die overvloedig met humor was door spekt. Hij bood een enveloppe met inhoud aan bestemd voor een fraaie buitenlan taarn, „op wier licht hopelijk nog velen zouden afkomen". Ds. L. D. van Dijl, de praeses van de kerkeraad, noemde het nieuwe wijkgebouw een warm en intiem tehuis voor de gemeente, met hun hart geschonken door de leden, waar hun liefde voor de kerk uit mocht blijken. Een ge bouw, mooi, royaal en verantwoord, dat spreker gaarne in dank aanvaardde en in dienst stelde van de verbreiding van Gods woord. Na de thee werden de aanwezigen in de gelegenheid gesteld het nieuwe wijkhuis te bezichtigen. Op de bestuursvergadering van de af deling Haarlem van de Nederlandse Ver eniging voor Maatschappelijk Werk „Hu manitas" heeft mevrouw E. M. Mooyman- Box afscheid genomen als bestuurslid. De voorzitter, de heer F. S. Noordhoff, memo reerde dat mevrouw Mooyman bijna van de oprichting van de afdeling af, dus on geveer vijftien jaar, aan het werk van „Humanitas" in Haarlem had deelgeno men. Zij organiseerde niet alleen de eerste kindervakantiekampen, maar zij hielp ook bij de distributie van kleding direct na de oorlog onder auspiciën van „Volksherstel". Mevrouw Mooyman vertegenwoordigde het bestuur van „Humanitas" o.a. in de Stich- tingsraad van de Stichting Kindervakantie kampen. Mevrouw Canton-Krabbendam besprak verschillende activiteiten van de scheiden de functionaresse. onder meer als leidster van de sectie algemeen maatschappelijke zorg, de uitzending van huismoeders, het onderbrengen van zwakke Nederlandse, Oostenrijkse en Duitse kinderen. Het bestuur sprak verder zijn grote vol doening uit over de wijze, waarop deze zomer door de hoofdkampleider, de heer Jan Wemerman. de- beide kindervakantie kampen te Epe werden geleid en het vele voorbereidende werk dat daai-aan vooraf is gegaan. Een aantal dames heeft dat ge heel belangeloos verricht. Met de spaar regeling, die zeer gunstig gewerkt heeft, zal echter voor de kampen voor het vol gend jaar nog wat eerder worden begon nen. Voorts besloot het bestuur in 1961 een vakantieweek voor bejaarden te hou den in het „Wisselseveld" te Epe. Advertentie (Van onze Haagse redactie) Het pad van radio „Veronica" gaat nog altijd niet over rozen. Naast de faillisse mentsaanvraag moet zij thans een nieuwe tegenslag van technische aard incasseren. Schipper J. Groen uit Scheveningen, die met zijn kotter „Noordzee" de noodzake lijke verbinding tussen het zendschip „Veronica" en de wal onderhoudt, heeft met ingang van 15 oktober zijn diensten opgezegd. De scheepvaartinspectie staat niet toe, dat hij met zijn kleine schip naar de Veronica vaart. Bovendien dreigt hij na 15 oktober zijn visvergunning te verliezen de k« vn«- Viijifj- varen. Advertentie OP IEDERE BRUILOFT EN PARTIJ Banketbakkerij - Pijnboomstraat 96 Hoogerwoerdstraat 11 - Telefoon 53158 Advertentie Advertentie ERRES BLAUPUNKT Een begrip voor kwaliteit en service KRUISWEG 53 - TELEFOON 12421 Dr. H. Heymans heeft maandagmorgen op zijn bureau in het gebouw van de Ge meentelijke Gezondheidsdienst aan de Nieuwe Gracht te Haarlem de eremedaille en het getuigschrift van het dr. W. Me rensfonds uitgereikt aan de 23-jarige Haarlemmer Th. P. M. van der Vooren. De heer Van der Vooren had in juni van dit jaar een jongetje uit het Spaarne gehaald, dat met zijn fietsje op een op haalbrug was geslipt en in het water was gerold. In zijn toespraak noemde dr. Heymans dit een daad, die zeker gememoreerd mag worden omdat zij getuigt van moed. En dit is een karaktereigenschap die niet ge noeg kan worden gewaardeerd zeker in deze tijd, waarin de jeugd zich over het algemeen met andere dingen bezig houdt, aldus dr. Heymans. In zijn dankwoord betrok hij ook de ouders van de heer Van Vooren zijn vader was bij de korte huldiging aan wezig en prees de opvoeding die zij hun zoon gegeven hadden. Spreker spoorde tenslotte de heer Van Vooren aan om nu ook het reddend zwemmen te leren. Na de overhandiging van de medaille en het getuigschrift bood de heer Joh. M. Schmidt, de secretaris van het fonds, de heer Van Vooren het gratis lidmaatschap, gedurende de periode van een jaar, van de Haarlemse Reddingsbrigade aan en nodigde hem uit aan de verschillende lessen deel te nemen. 20 SEPTEMBER 1960 in het Hartje van de stad. Receptie: 20 sept. 1960 van 35 uur Grote Houtstraat 97. BEVALLEN van een zoon: 15 sept.: M. L. C. Hobo-De Loor, J. B. Ducro-Kruijer; 16 sept.: B. G Bloem-Brussee, L. C. Otter- Bloem, H. Verzeilberg-Braak, K. H. Hen- dricks-Van Bezooijen; 17 sept.: G. E. van Wenw-Kuijper, H. E. F. M. Cop-Hol. BEVALLEN van een dochter: 13 sept. N. de Vries-Roussac; 14 sept.: E. C. Horn- Jolink; 16 sept.: T. E. M. van Wees-Jans- sens. OVERLEDEN: 15 sept.: A. W. M. L. van TongerenlKleiböhmer. 52 j., Gasthuisvest; 16 sept.: A. de Vries-Lemstra, 76 j., Witte Herenstraat, W. H. Mellema, 74 j., Gast huisvest; J. H. F. Möhring, 35 j., Zomer- kade. ONDERTROUWD: 17 sept.: J. J. Doorn bos en M. Tiemann. GETROUWD: 17 sept.: J. Bruijn en E. van Houten, A. van Leeuwen en M. J. Ool- ders, A. Griekspoor en I. Mooij, F. H. Saar- berg en D. J. de Groot, S. H. Sijmonsber- gen en E. C. Daamen, P. F. A. M. Spijkers en J. J. Willemse. Geen spreekuur. De wethouders van Heemstede de heren E. J. van Lent en mr. O. H. van Wijk, zijn woensdag verhinderd spreekuur te houden. Stad en Streek Concert, Woensdagavond zal bij goed weer de Christelijke muziekvereniging „Sursum" in Bloemendaal het zomerseizoen besluiten met een concert in de muziek tent in het Bloemendaalse Bos. Het korps staat onder leiding van de heer C. Fijma. Het tamboerskorps zal medewerking ver lenen onder leiding van de heer W. A. van Roosmalen. alleen St-Luciënsteeg 19 Tel. 62959 Amsterdam Advertentie Nu ook in Amsterdam opent haar derde speciaalzaak in het hartje van Amsterdammorgen, Een rijke collectie maternity kleding hl een intieme sfeer. Advertentie <*t4- speciaalzaken voor positiekleding Nieuw Vennep Concertgebouw: Dinsdag 20.15 uur: Con cert N.Ph.O. t.g.v. gouden jubileum van het Genootschap van Nederlandsé Compo nisten. BIOSCOPEN Cinema Palace: Dagelijks 14, 19 en 21.15 uur: „Wolven in de schaapskooi", 14 jaar. Frans Halstheater: Dagelijks 14, 19 en 21.15 uur echter dinsdag 14 en 20 uur: „De bruiden van Dracula," 14 jaar. Lido Theater: Vandaag 19 en 21.15 uur: „De slag in de koraalzee", 14 jaar. Dins dag tot en met donderdag 14, 19 en 21.15 uur: „Mijn beste vijand", alle leeftijden. Luxor Theater: Dagelijks 14, 19 en 21.15 uur: „De courtisane /an Jeruzalem," 18 jaar. Minerva Theater: Vandaag en dinsdag 20.15 uur: „De zondebok", 14 jaar. Woens dag 14.30 en 20.15 uur: „Mon oncle", alle leeftijden. Rembrandt: Dagelijks 14, 19 en 21.15 uur: „Katja", 14 jaar. Roxy: Vandaag tot en met woens dag 14.30, 19 en 21.15 uur en donderdag middag 14.30 uur: „Dreigende heuvels". 14 jaar. Studio Theater: Dagelijks 14.15, 19 en 21.15 uur: „Hirosjima mon amour", 18 jaar. Theater Monopole (Zandvoort): Vandaag en dinsdag 20 uur: „The beat generation" 18 jaar. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum: Tot 10 oktober Unesco-expositie van reprodukties naar aquarellen „Watercoloürs". Dagelijks 10- 17 uur, zondags 13-17 uur. Museum Het Huis Van Looy (Kamper laan): Tot 16 oktober expositie van gra fiek en tekeningen van Willem Nijs. Da gelijks 10-12.30 en 13.30-17 uur, zondags 14-17 uur. Vishal: Tot 25 september affiche-exposi tie „Frankrijk in beeld". Dagelijks van 14- 17 uur en 19.30-22 uur: zondags 14-17 uur „In 't Goede Uur" (Korte Houtstraat 1) Tot 1 oktober expositie van dieren teke ningen van Ruth Fischer. Dagelijks van 10-22 uur. Kunstzaak „De Ark" (Nieuw Heiligland 1-3): Tot 24 september Ere-expositie J. C. Mets. Dagelijks van 9-17 uur en tevens op maandag, woensdag en vrijdag van 18-20 uur. Bloemenheuvel (Overveen): Tot 26 sep tember expositie van schilderijen, tekenin gen, aquarellen en grafiek van Dick Went- zel. Dagelijks van 10-17 uur, zondags van 14-17 uur. (Verder raadplege men de rubrike, „Uit gaan in Haarlem" van vrijdag 16 septem ber). Vel sen-IJmuiden MAANDAG 19 SEPTEMBER Thalia, 20 uur: ,,'s Nachts kwam de dui vel". Rex, 20 uur: „In 't hart van St. Pauli" Hervormd Jeugdgebouw, 20 uur: Caba retavond V.P.R.O. DINSDAG 20 SEPTEMBER Thalia, 20 uur: ,,'s Nachts kwam de dui vel". Ondanks de zesde plaats heeft de ver jongde „Haarlem"-ploeg steeds goed in de strijd gezeten en pas in het laatste gedeelte van de wedstrijd werden de Haarlemse atleten de enige van alle deelnemers, die niet op een sintelbaan kunnen trainen naar de zesde plaats gedrukt. Joacim van „Haarlem" wist met een tijd van 15,6 sec. de vierde plaats te bezetten op de 110 m horden Ook Vissers bereikte hier de finale, doch door een lichte bles sure kon hij niet voluit lopen en hij werd laatste in 18 sec Steenbergen en Lagendijk werden uit geschakeld in de series 100 m in resp. 11,5 en 11,4 sec en ook Weyers en Van Dijk konden zich met plaatsen op de 800 m. De junior Kiewiet liep een goede 1500 m- race, die resulteerde in een vijfde plaats in 4 min. 5,6 sec., hetgeen een nieuw Haar lems jeugdrecord betekende. Prinsen kon zich nog juist zesde plaatsen op de 5000 m in 16 min. 31,8 sec. Bij de technische num mers zag Doornbosch op het kogelstoten bij de laatste STOOt van Van Wees (AAC) zich juist de overwinning ontgaan. Toen bereikte Van Wees n.l. een afstand van 14,27 m. Doornbosch had daarvoor 14,22 m gestoten. Door bij het speerwerpen de der de plaats in te nemen met 54,43 m werd Doornbosch met een totaal van 9 punten topscorer van zijn ploeg. Kamerbeek won het discuswerpen met 44,61 m, een num mer, waarop de „Haarlem"-atleten Sak kers en Mascini geen punten wisten te be halen. Van Zijl verrichtte bij het hoogspringen een uitnemende prestatie door een hoogte van 1,83 m te halen en daarmede ver beterde hij zijn eigen Haarlems record op dit nummer. Ook Van Kleeff (DOS) kwam over deze hoogte en aangezien deze atleet minder afsprongen had. werd Van Zijl tweede. Meuwere en Sieffers plaatsten zich beiden in de finale vèrspringen, waarin Meuwese tenslotte met een goede sprong van 6,51 m de vierde plaats innam en Sieffers wel wat teleurstelde met de zesde positie met 6.21 m. Onze nationale record houder polsstokhoogspringen Wijsen (Kim- hia) won natuurlijk dit nummer met 3,92 Wezel van „Haarlem" werd hier goede vierde met 3.32 m. Het viertal Meuwese-Steenbergen- Doornboscn-Lagendük kwam op de 4 x 100 meter tot een vijfde plaats in 44,3 sec. De 4 x 400 m bracht de „Haarlem"-ploeg be staande uit Doornbosch, v. d. Werf, Kan en Lagendijk de vierde plaats in 3 min. 27,5 sec. en daarmede, verbeterde deze ploeg het meer dan 80 jaar oude Haarlems re cord op deze estafette. Dit kon niet meer verhinderen, dat „Haarlem" met de zesde plaats genoegen moest nemen, maar de jonge ploeg had daarmede duidelijk be wezen, dat de basis voor een spoedig her stel aanwezig is. De burgerij van Nieuw Vennep en Ab- benes wordt vrijdag 23 september 's avonds om 8 uur in „de Rustende Jager" in Nieuw Vennep in de gelegenheid gesteld afscheid te nemen van zuster Paalberg, die na ja renlang de wijkverpleging verzorgd te hebben, per 1 oktober met pensioen gaat. Haar opvolgster, zuster Swaneveld uit Zeist zal met ingang van 1 oktober haar werk in Abbenes/Nieuw Vennep overne men. Hoofddorp De onlangs opgerichte afdeling Hoofd dorp van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen houdt woensdagmorgen 21 september in de serre van hotel De Landbouw een koffieuurtje. Het bestuur zal dan de plannen voor het komende sei zoen bekend maken. Beverwijk MAANDAG 19 SEPTEMBER Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „Faja Lobbi" en „Prijs de zee". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Straf- battaljon 999". W. B. Theater, 20 uur: „Afscheid van de wapenen". DINSDAG 29 SEPTEMBER Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur „Faja Lobbi" en „Prijs de zee". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Straf- bataljon 999". W. B, Theater, geen voorstelling. Advertentie Barrevoetestraat 19 - Telefoon 15051 Bennebroek Van woensdag tot en met zaterdag had den in Bennebroek wederom de jaarlijkse volksfeesten plaats. De eerste drie dagen alleen in de avonduren op het terrein aan de Bennebroekerlaan. Hier stonden o.a. een draaimolen, schiettent, oliebollenkraam en rupsbaan opgesteld. Het oranje-comité had voor enkele aardige attracties gezorgd. Zaterdagmiddag werden volksfeesten gehouden op de speelweide. Begonnen werd met ringrijden op de fiets. Hier deed behalve de jeugd ook een zeventiger, de heer De Gier, aan mee. Winnares werd Elly Blom. Bij het zaklopen behaalde Cor Wubben de zege. Het ballontrappen voor dames werd een enerverend schouwspel. Hierbij zegevierde Nel de Vos. Ton steken bleek aanvankelijk wat te eenvoudig van opzet. Het water kwam bij een missteek wel omlaag, maar de kruiwagenrijder had alle tijd te ontkomen. Na de eerste ronde werden direct de stokken verlengd. Win naar werden Elly Blom en Tom van Rooyen. De hindernisbaan voor heren werd door Kees Verhagen gewonnen en het koele watergevecht door H. de Marie. De spelers hadden niet te klagen over belangstelling. 's Avonds zorgden de Heemsteedse- en Bennebroekse fanfarekorpsen voor een ge- Industriële Handelsonderneming vraagt op haar kantoor te Haarlem een jongeman als Zijn werk zal hoofdzakelijk bestaan uit het toezicht houden op de. aan een servicebureau uitbestede, ponskaartenadministratie. Degene die bovendien belangstelling heeft voor het interpreteren van cijfermateriaal, vindt hier een interessante taak. Voor de bedoelde functie is het bezit van het M.B.A.-diploma gewenst doch niet vereist. Gagadigden gelieven hun aanbieding onder no. 3799 te richten aan het bureau van deze courant. ZAGERIl - SCHAVERI1 HOOGERWOERDSTRAAT 8-16, bij de Kleverlaan TELEFOON 51456 De Christelijke Nationale Unie heeft zo deelt zij mede telegrafisch op de mi- nister-president en de ministerraad een beroep gedaan om gezien de afwijzing en betwisting van het toto-wetsontwerp in de Eerste Kamer „niet langer de pri maire overheidstaak van recht- en wets handhaving ten aanzien van de Loterijwei te blijven verzuimen, doch gelijktijdig op korte termijn een Noodwet Sportvoorzie- ning te willen voorbereiden, waardoor de financiering van de spox-tverenigingen als tot dósverre door de toto-actie werd mogelijk gemaakt niet gestagneerd zou worden". Voorts wordt verzocht de pro testants christelijke, rooms-katholieke en neutrale sportorganisaties in gelijke mate evenals ten aanzien van het onderwijs in de subsidie van deze noodvoorzie ning te doen delen en een dekking voor deze sportsubsidie uit dit nationale sport fonds „zo nodig te vinden in een tijdelijke verhoging van de belasting op sigaretten, gedistilleerd en mogelijke andere luxe za ken." Zandvoort In de nacht van zaterdag op zondag is een personenauto op de Loosterweg in Lisse tegen een boom gereden. De bestuur der heeft vermoedelijk met te grote snel heid de bocht bij de politiepost „Keuken hof" genomen. De man bleek de auto te hebben ontvreemd. Na de botsing is de man er vandoor gegaan. Tot nog toe is hij niet opgespoord. De onthulling van het gedenkteken op het graf van de componist-organist Jac. Bonset, die vorig jaar oktober in Zand voort overleed en op de algemene begraaf plaats aldaar ter aarde is besteld, is vast gesteld op zaterdag 8 oktober des middags te drie uur. Gedurende de maand augustus werden in Zandvoort 46 woningen opgeleverd. Op 1 september waren 122 huizen in aanbouw. Ten aanzien van de uitbreiding van het hotel „de Rotonde" aan de Strandweg, is het wachten nog steeds op de rijksgoed keuring. Er zijn echter aanwijzingen, dat deze binnen niet al te lange tijd kan wor den verwacht. Waardebon No. 1 per kilo 92 Waardebon No. 2 2 pak voor 49 Waardebon No. 5 gebroken 500 gram 19 Waardebon No. 4 Een grote plastic Botervloot met doorsch. deksel van 1.voor 0.59 6 Raketwafels nu 29 Leverworst 150 gr. 25 Reclame Koffie per pak 79 Java Thee p. pakje 49 Prima GEHAKT h.o.h. 500 gram 1.25 Heerlijk gekruide Saucijsjes 500 gr. 1.15 Doorr Varkenslappen zonder zwoerd 500 gram 1.38 Verse Varkenslever 100 gram 0.30 Malse Borstlappen 500 gram 1.68 Biefstuk supermals 100 gram 0.59 Gesneden Rode Kool per pond 0.12 Handperen 2 pd. 0.25 Handappels 2 pd. 0.25 10 Sinaasappels 0.69 10 kg Aardappelen 1.40 SUPERMARKT GEN 'ckONJÉSTRAAI T 30. .1 37 Schoollaan 23. Bennebroek Voor spoedige indiensttreding gevraagd Gen. Cronjéstraat 39 - Telefoon 56880 LANCKHORSTLAAN 103 HEEMSTEDE - TELEFOON 38497 DE VIJZEL] Vanaf 19 uur: sfeer en gezellig heid bij pianomuziek van Gasthuisstraat 26 Ook textielstof ANTONIESTRAAT 45 Haarlem - Telef. 18266 Telef. na 6 uur 17605 HOTEL LION D OR vraagt voor direct Koffiejuffrouw Aanmelden bij de directie Telef. 22180 Gevraagd in dicht bij bushalte gelegen villa te Aerdenhout: NET, BETROUWBAAR MEISJE voor dag en nacht. Hulp van kinderjuffr., kookster en werkster aanwezig. Hoog loon en prettige werkkring. Aanm. telefonisch of schr. aan Mevr. Hertzberger, Vondellaan 8 te Aerden hout. Telefoon 02500-40002 AANGEBODEN: BURGER WOONHUIS met 4700 M2 boomgaard. C. E. Verwey, Kerkweg 30, Vorchten (gem. Heerde)

Haarlem's Dagblad | 1960 | | pagina 5