Wij breken met een (dure) gewoonte Een keiharde waarheid: U betaalt voor veel produkten, ook meubelen, meer dan nodig is. Claus-meubelen wonïngcomfort Wïbautstraat 80 Amsterdam telefoon 020 59555 (10 lijnen) U hoort het iedere dag van de Consumentenbond en de t.v. en het is waar. U weet hoe het gaat als U meubelen koopt: U gaat op zoek. U kunt niet precies vinden wat U hebben wilt, U wilt méér keuze. En dan komt de oplossing: ga naar Claus-meubelen met een introduktie van -Uw handelaar. Want Claus heeft een grotere collectie dan wie ook. U gaat, U slaagten dan moet er betaald worden. Niet alleen Claus, maar ook de man die U gezegd heeft naar Claus toe te gaan. Dat is rechtvaardig. Hij mag beloond worden, want hij heeft U op de mogelijkheid gewezen. Hij krijgt - dat is de gewoonte in Neder land - 26 van wat U betaalt (26 gulden van elke honderd). Horen wij U zeggen dat U dat bedrag graag zelf wilt verdienen? U wilt óók breken met die gewoonte? Welnu - dat kan. Claus-meubelen schaft heden de introduktie af. U kunt nü bij ons binnenstappen wanneer U wilt. De grootste meubelcollectie van Nederland (7500 vierkante meter) parkeergarage in Amsterdam. U betaalt ons, en niemand anders. En dus verdient U die 26 zelf! Dit zijn de ver schillen: tot nu toe betaalde U aan Claus tussenhandel voor een Futura Finse beklede stoel f120.dat wordt nu f 84.tot nu toe betaalde U aan Claus tussenhandel voor een Asko-kast Stijlvol wit lacqué f675.—, dat wordt nu f472.50, tot nu toe betaalde U aan Claus+tussenhandel vooreen Contessa-Subliem bankstelf 5.090.— dat wordt nu f 3.563.—. En dit zijn slechts drie voorbeelden uit hon derden. Kom daarom zélf naar Claus-meubelen en kies.... kies naar Uw hoogste smaak en mogelijkheden.

Haarlem's Dagblad | 1966 | | pagina 4