Deel van het publiek eist meer engagement pnicno zwaar Jachtig Bestuur oude BBK door negentig man gesteund unltrverkouden? bij TONEELDISCUSSIE IN AMSTERDAM Worden nieuwe vormen tegengewerkt? Sovjetschrijvers in Nederland Film van Daalder in elf steden Kijkers verdeeld over feest met Van het Reve Zeventiende eeuw en Indisch ABC Stemming na dag van verhit vergaderen Prof. van Thienen overleden Nieuw theater in Den Haag Diana Ross weg bij de „Supremes" Veertig jaar „De Uitkijk" Bioscoopbezoek daalt snel 8 9 TV vanavond Radio dinsdag TV maandag TV dinsdag MAANDAG 3 NOVEMBER 1969 O O 0 1 O 0.1 O O O O 6 O O O O 3 O o.i O O O.I O 21 O O 0 0.8 O O O O O 4 O O 0.1 O O (Van onze correspondent) AMSTERDAM. Een openbare dis cussie over toneel, zaterdagmiddag ge voerd in de Amsterdamse stadsschouw burg, heeft tot gevolg gehad dat een werkgroep is ingesteld die zich met de problemen van het Nederlandse toneel- bestel gaat bezighouden. De groep krijgt medewerking van de directie van de Ne derlandse Comedie. Binnenkort volgt een tweede openbare discussie onder auspi ciën van de Nederlandse Comedie. Een deel van het toneelpubliek is van mening, dat onze zwaar gesubsidieerde toneelgezelschappen bijna uitsluitend snobistisch toneel opvoeren, nieuwe to neelvormen tegenwerken en niet voldoen de geëngageerd zijn. De hearing was door de Nederlandse Comedie georganiseerd, nadat het tot in cidenten was gekomen bij de opvoeringen van het Hongaarse drama „De familie Tot" en Shakespeare's „De Storm", waar respectievelijk met tomaten en protest stencils werd gerd gegooid. Het waren acties van leerlingen van de Amsterdam se Toneelschool en het Instituut voor Dramatische Kunst. Onlangs bekogelden ze in Rotterdam acteurs van het NRT met eieren om aan hun onvrede met de bestaande toestand uiting te geven. Daar werden ze echter door acteurs de zaal uitgeslagen. Afgezien van de NC-directie (Guus Os- ter en Han Bentz van den Berg) en dra maturg Theun Lammertse waren er za terdag talrijke acteurs en actrices in de stampvolle schouwburgzaal. Van die ac teurs voerden Lo van Hensbergen, Wim Kouwenhoven en Rudolf Lucieer, Paul Brandenberg en Ellen Vogel het woord. Waarom de leiding nogal eens terug greep naar oude toneelstukken, vertelde Han Bentz van den Berg: „bij de keuze van oude stukken laten we ons leiden door het idee dat die stukken voor deze tijd grote betekenis hebben en in overleg met de regisseur maken we ze herken baar door een aangepaste vormgeving en interpretatie. De belangstelling gaat uit naar auteurs met een wezenlijke betrok kenheid, die daar op een dramatische manier vorm aan weten te geven". Vol gens hem moeten door het gezelschap geen stukken gespeeld worden, meestal van moderne schrijvers, die in de stads schouwburg niet tot hun recht zouden komen: „een poppenkast in de RAI heeft ook geen zin". Dramaturg Theun Lammertse: „het ge zelschap stelt zich vrijblijvend op en één van de symptomen daarvan is, dat er geen eensgezindheid is onder directie en acteurs. In de repertoirekeuze is echter een toenemende betrokkenheid en maat schappelijk bewustzijn waar te nemen". Lammertse meende, dat de verwarring niet allen bij het toneel, maar ook bij het publiek totaal was. „Het gaat er niet om in hoeverre de acteurs geëngageerd zijn, maar of ze in staat zijn overtuigend een geëngageerde situatie te spelen". Regis seur Eric Vos zei daarop: „Engagement is niet een vorm van spelen, maar een staat waarin iemand zich bevindt". Lo van Hensbergen: „als u zo heftig achter uw politieke overtuiging staat dan betekent dat nog niet dat dat de overtui ging van iedereen is. Het is van belang dat wij niet bezwijken voor bepaalde, onverdraagzame politiekelingen. Voor veel acteurs is de voze basis van politiek engagement geen reden om om te zwaaien. Wij bezwijken niet voor een minderheid", schreeuwde Van Hensber gen opgewonden. Uitgever Geert van Oorschot vond de kreten uit het publiek „demagogisch" en zei: „jullie hebben het uitsluitend over jullie eigen politieke opvattingen en niet over toneel. Een toneelspeler heeft alleen tot taak goede toneelstukken te spelen en jullie hebben het aldoor over de op voering van een bepaalde politieke over tuiging, niet over de toekomst van het toneel". Toneelcriticus Paul Binnerts: „ook me neer Van Oorschot scheidt kunst van sa menleving, hij weet totaal niet wat poli tiek theater betekent". Guus Oster verzocht Binnertr ideeën te leveren, waardoor de discussie publiek- acteur in het parlement zou kunnen wor- SCHIPHOL. Per KLM zijn zaterdag uit Parijs drie Russische auteurs op Schiphol aangekomen. Het zijn de schrij ver en dramaturg Anatolii Sovronov, de schrijver Joerii Bondarev en de schrijf ster Valentina Morosowa, die vele Ne derlandse boeken in het Russisch heeft vertaald. De drie Russische auteurs zullen zich in Nijmegen op de hoogte gaan stellen van de bedoeling van het Internationaal Schrijversfestival, dat daar van 3 tot en met 9 april 1970 zal worden gehouden. De Russische delegatie zal voorts be sprekingen voeren over de uitwisseling van scripts en scenario's voor toneel stukken en films voor tv en bioscoop en over de deelname aan tentoonstellingen op cultueel gebied. Het Dosterbeekse organisatiebureau POK dat het initiatief tot het festival heeft ge nomen, heeft de Russische gasten mee genomen naar een modern Westers to neelstuk, „Kaspar". gespeeld door toneel groep „Theater". Gedurende het weekeinde hebben de Russen de schrijvers Garmt Stuiveling, Jaap ter Haar, het bestuur van de Ne derlandse afdeling van de internationale PEN-club en dat van de Nederlandse vereniging van Nederlandes Letterkundi gen ontmoet. De gasten zullen dinsdag naar Moskou terugkeren. Ellen Vogel belijdt haar engagement. den gebracht. Binnerts: „wij worstelen met een gesloten toneelbestel, er zou een doorstroming van krachten en ideeën moeten komen. Geen gezelschappen met een vaste „speelstad", maar theatercentra met een actieve kern, die met projecten bezig kan zijn. De miljoenen guldens aan subsidies zouden over die centrale ver deeld moeten worden: zowel beroeps-, (Van onze correspondent) HILVERSUM. Op donderdag 13 no vember zal de Nederlandse speelfilm „De blanke slavin" van René Daalder in elf steden tegelijk in première worden ge bracht. Hierbij zijn naast de drie grote steden ondermeer Utrecht, Haarlem, Nij megen, Arnhem en Maastricht. Sinds Bert Haanstra's „De stem van het water" is een Nederlandse film niet meer met zoveel kopieën tegelijk in roulatie ge bracht. Ook het voorprogramma is Ne derlands. Het bevat onder meer de korte film, waarmee Haanstra's zoon Rimko tijdens de filmweek Arnhem debuteerde. studenten- als amateurtoneelspelers en kinderen zouden in die centra moeten kunnen werken". Over het werktheater van de Neder landse Comedie, dat onlangs „De Lusi- taanse bullebak" van Peter Weiss op voerde en volgens velen op alle fronten tegenwerking ondervond van leiding en acteurs van de NC, zei één der spelers (Rudolf Lucieer) dat dit werktheater maar voor één produktie was opgezet, maar daarna niet opgeheven is. De re gisseur van het stuk, Leonard Frank, meende dat de Nederlandse Comedie haar taak ten opzichte van het werktheater op een passief-sympathieke wijze had ver vuld. Ellen Vogel besloot om zes uur met te zeggen: „ik ben geëngageerd, maar ik wens me niet de wet te laten voor schrijven door mensen, die een andere politieke overtuiging hebben dan ik". BUflflflfiflflUfiymilflIllllliWWilWWWft (Van onze correspondent) HILVERSUM. De meningen over het VPRO-televisieprogramma waarin de schrijver Gerard Kornelis van het Reve centraal stond, zijn zeer verdeeld onder het kijkerspubliek. Uit cijfers van een kijkonderzoek, die gisteravond in het NOS-programma Video" wer den meegedeeld, bleek dat 42 percent van de ondervraagden een positief en 41 percent een negatief oordeel over de uitzending had. De weerzin tegen het gebruik van een kerk voor Van het Reve's huldiging was met 61 per cent belangrijk groter dan de in dit opzicht heersende tolerantie, die 27 percent haalde. Opmerkelijk was, dat bij gereformeerde geënqueteerden die aversie hel hoogst was en bij katholie ken het minst. De actie, die de afgelopen week in Amsterdam is gehouden voor „eerher stel van de Allerheiligste Hartkerk'", blijkt weinig succes te hebben gehad. Naar de in het afgelopen weekeinde gehouden bidstond voor eerherstel kwamen zo'n achttien gelovigen, wat volgens een conrector nauwelijks meer was dan voor een bidstond op wille keurig welke dag. In „Video" was gisteravond ook een interview met de bisschop /an Haar lem, mgr. Th. Zwartkruis, te zien. Deze sprak zich uiit voor pluriform gebruik van de kerk, maar dacht dat dit voor een typisch alleen voor het sacrale gebouwde kerk toch iets moeilijker lag. „Als men de bijeenkomst zorgvul diger had voorbereid, dan had deze uit zending voor velen een minder naie nasmaak kunnen hebben", meende hij. Voorts zei de bisschop, persoonlijk diep ontroerd te zijn geweest door sommige gedeelten van de uitzending. Andere fragmenten had hij betreurd, omdat hij daarin een te opzettelijke provocatie door Van het Reve zag. De maker van het programma. Jan Blokker, zei dat de VPRO niet zoveel negatieve reacties had gehad als men had verwacht. De meeste briefschrij vers hadden hun bezwaren met argu menten gestaafd. AMSTERDAM. De pastoor van de Allerheiligst Hartkerk in Amsterdam, H. J. Wortmann, heeft zondagmorgen naar aanleiding van de huldiging van G. K. van 't Reve in deze kerk in een preek gezegd, dat hij het betreurt wanneer mensen daardoor in hun op rechte religieuze gevoelens zijn ge kwetst. De pastoor zei bereid te zijn ver geving te vragen voor dat deel van het verdriet van de gelovigen waar voor hij verantwoordelijk is. Hij ver gaf ook beledigende woorden en kwet- sende opmerkingen die per brief of telefoon aan zijn adres zijn gericht. Hij keurde niet alles goed wat in de kerk is gebeurd, maar zei nog steeds blij te zijn dat honderdduizenden een kerk hebben ervaren die haar moeder hart ruim openstelde voor gods kin- derem. De door een actiecomité geor ganiseerde gebedsbijeenkomsten „tot eerherstel" in de kapel op het Begijn hof konden zich dit weekend overi gens niet in een bijzondere opkomst verheugen. Dit ondanks een grote op- roep-advertentie in de in Amsterdam verschijnende Volkskrant. HILVERSUM De NCRV en de VARA vanavond. Op het eerste net de laatste aflevering van de I7e-eeuwse misdaadserie, op het tweede net de serie-documentaire over Nederlands- Indië „Indisch ABC". Nederland 1. Na de Fabeltjeskrant en het eerste journaad begint de NCRV met „De scheepsjongens van Bontekoe" en de jeugdserie „Alleen op weg" Om half acht Kick Stokhuysen met „Twee kamp", waarin ditmaal teams van de Rijksuniversiteit te Utrecht en van de Economische Hogeschool en de medi sche faculteit in Rotterdam tegen elkaar uitkomen. Aansluitend aan het tweede journaal de actualiteitenrubriek „Hier en Nu". Daarna in de serie „Please Sir" de af levering „De lieveling van de klas". Van „Mijne heren van de gerechte" vanavond de derde en laatste afleve ring. Het plan was meer delen uit te zenden, maar de schrijver Maurits Wertheim is toen hij drie delen klaar had overleden. Misschien wordt de serie door een andere auteur voltooid. Na het laatste nieuws de zesde les uit de Teleac-cursus „Statistiek". Nederland 2. Na de Fabeltjeskrant, het journaal en Scala begint de VARA met „Opmaat" van Letty Kostermans: nieuwtjes, amusement en gasten. Na het tweede journaal de serie „Corona tion Street", „Achter het Nieuws" en dan de fotograaf Cas Oorthuys. Hij noemde een programma dat uit zijn archief werd samengesteld, „Mensen". De mens is het onderwerp van alle foto's die hij verzamelde voor zijn nieu we fotoboek, een expositie van zijn werk in Amsterdam en voor deze te levisieuitzending, waarbij Ferenc Kam- lan Gall achter de filmcamera stond. In de serie „Ironside" hierna „Droom of werkelijkheid". Hans Jacobs en Jan Roelands sluiten daarna de maandagavond af met het derde deel van hun documentaire over Indonesië en Nederlands-Indië. Onder titel van Indisch ABC vandaag: „Het rijk overzee irn beroering". ADVERTENTIE pijnstillende, koortswerende, snelwerkende cachets AMSTERDAM. Na een dag lang de batteren hebben honderdtweeëndertig van de elfhonderd leden van de oude BBK zaterdag tijdens een vergadering in het Amsterdamse Frascati een motie van wantrouwen, door de uitgetreden voorzit ter Bert de Laaf tegen het huidige be stuur ingediend met 90 tegen 42 stemmen verworpen. Aanvankelijk waren er 200 a 300 leden naar Frascati gekomen. Er is een voorstel van het bestuur aan genomen om een commissie in te stellen die tot taak krijgt een ontwerp te maken voor statutenwijziging. Ook heeft het be stuur een actieprogramma aangekondigd, waarin is opgenomen strijd voor afschaf fing van de contraprestatie regeling, on dersteuning van solidariteitsacties en ver nieuwing van het kunstonderwijs. (Van onze kunstredactie) AMSTERDAM Prof. dr. F. W. S. van Thienen, hoogleraar in de kunstge schiedenis aan de Amsterdamse acade mie voor beeldende kunsten, is tijdens een vakantie in Mexico plotseling overleden. Hij v/as specialist op het gebied van de aankleding van het toneel, zowel kostuum als aecor, door de eeuwen heen. Hij werd 68 jaar oud. Prof. Van Thienen was voorzitter van de vereniging „Het Toneelmuseum" in Amsterdam. Zeer onlangs is van hem ge publiceerd een grote geschiedenis van het Europese theater onder de titel: „Het doek gaat op". Onze toneelmedewerker Si mon Koster zal dinsdag ingaan op deze en andere publicaties van de overledene. Tijdens de vergadering heeft het huidi ge bestuur zich bereid verklaard tot sa menwerking met de onlangs afgeschei den groep, de BBK'69 „Het is hun goed recht", zei waarnemend voorzitter Bob Bonies, „om te doen wat zij juist achten, maar of ze hiermee de zaak van de kun stenaar goed doen, blijft de vraag. Wij zijn bereid om met de nieuwe BBK sa men te werken, zoals wij ook samenwer king voorstaan met andere groeperingen, zoals de studenten, de werkende jeugd en de arbeiders". De vergadering begon aanvankelijk rustig. Maar al gauw kwamen de gemoe deren los en ontstond er een langdurig de bat over de vraag of het rompbestuur, on langs verlaten door voorzitter Bert de Laaf en een vijftal anderen het vertrou wen van de vergadering had. De ene mo tie van orde na de andere werd ingediend maar deze verzandden in een warrige dis cussie. De afgetreden voorzitter kwam telkens terug op zijn voorstel om het af treden van het bestuur aan de orde te stel len. De waarnemend voorzitter ging ech ter niet tot stemming over en gaf anderen de gelegenheid hun ordevoorstellen in te dienen en toe te lichten. Over de ingedien de moties kon worden gediscussieerd. Hiermee hield de waarnemend voorzitter een uitspraak van de vergadering over het vertrouwen in het bestuur af. Ook de bestuursleden achter de tafel mengden zich in de discussies en lieten de vergadering weten dat volgens de sta tuten een nieuw bestuur slechts gekozen kan worden op de volgende jaarverga dering. De vorige jaarvergadering is en kele maanden geleden gehouden. Voorts wezen zij op de consequentie van het kie zen van een nieuw bestuur voor het voort zetten van de vergadering en de lopende zaken van het BBK bureau. Met behulp van een juridisch adviseur probeerden zij de zaal ervan te overtuigen, dat aftreden van het huidige bestuur noch geoorloofd noch wenselijk is. DEN HAAG. Den Haag is zaterdag een theatertje rijker geworden: het Haags Ontmoetingscentrum voor Theaterkuns ten, kortweg „HOT" genaamd, gebouwd in de voormalige Oosterkerk aan de Oran jebuitensingel. Den Haags wethouder van onderwijs en kunstzaken verrichtte de opening, nadat leden van de Haagse Co medie de première hadden gegeven van De clown in het souterrain" van de schilder-schrijver Henk Sparreboom. In de Oosterkerk is naar een ontwerp van architect Sjoerd Schamhart een theaterruimte gevormd door halverwege de hoogte van het gebouw een tussenvloer te construeren. Op de bovenverdieping is het theater gehuisvest. Er kunnen alle mogelijke toneelvormen worden verwe zenlijkt. Afhankelijk van de indeling is er plaats voor van 270 tot 550 toeschou wers. Op de begane grond is het ont moetingscentrum: een „open huis" met ondermeer een klein podium, een bar, een leeshoek en exposi-fci-epan-elenHet theater zal bespeeld en geëxploiteerd worden door de Haagse Comedie. Ook andere gezel schappen zullen er echter aan bod koen. In het HOT wil de Haagse Comedie naast toneelexperimenten in het komende sei zoen een kennismakingsprogramma uver toneel bieden aan rond achtduizend mid delbare scholieren, dat zoals gemeld, is geschreven door Henk van Kerkwijk. „De clown in het souterrain", dat de komende week elke avond in het HOT zal worden opgevoerd, speelt zich af in een schuilkelder tijdens 'n vernietigingsoorlog In die kelder stichten twee mannen, Balek en Radin een rijk, dat bevolkt wordt -net allegorische figuren: de hippie, de maar schalk, de sergeant, de soldaat eerste klas, de man, de vrouw, de non/hoer en de kardinaal. Het stuk wordt geregisseerd door Guido de Moor. Decors en kostuums zijn van Harry Wich, de muziek van Jur- riaan Andriessen. HOLLYWOOD, (AFP) Diana Ross, de leidende zangeres van het befaamde trio „The Supremes" heeft aangekondigd dat zij begin 1970 de groep gaat verla ten. Ze wil alleen op gaan treden. Haar plaats zal worden ingenomen door Jean Terrell, zuster van de zwaargewicht bokser Ernie Terrell. (Van onze correspondent) AMSTERDAM. Het door Mannus Franken opgerichte, uit de vooroorlogse filmliga voortgekomen filmtheater „De Uitkijk" in Amsterdam bestaat veertig jaar. Het is het op één na oudste „art house" in Europa, alleen in Parijs be stond in november 1929 al een studiothea ter dat zich op de vertoning van avant- gardistische films toelegde. Thans maakt „De Uitkijk" deel uit van het Meerburg-concern, dat de program mering een wat ander karakter heeft ge geven. De keuze van de jubileumfilm de in de twintiger jaren spelende amuse mentsfilm „The night they raided Mins- ky's" lijkt daarvoor typerend te zijn. De „old time movie club" zorgt er ech ter voor dat een aantal hoogtepunten uit de „Uitkijk"-geschiedenis van 7 novem ber af tot en met 15 november in nacht- voorstellingen is te zien. Daartoe beho ren Potemkin, De Moeder, A nous la li- berté, Die Dreigroschenoper, „M" en Shanghai-express. Ook wordt een program ma aan Ivens gewijd. Het originele ope ningsprogramma, met Dreyers Jeanne d'Arc-film en „Le jardin du Luxembourg" van een nieuwe (achthonderd gulden) zou- 9 november om middernacht vertoond te gen de eveneens originele toegangsprijs van een kwartje. Frankens destijds door „De Uitkijk" aan het filmmuseum geschonken film „Pareh, het lied van de rijst" is wel aan gekondigd, maar zal niet worden ver toond. Hierover zijn enige moeiliikheden ontstaan tussen de club en het filmmu seum, dat geen kopie op onbrandbaar ma teriaal beschikbaar heeft. De bestaan de kopie wil men graag ter beschikking stellen, maar de kosten van het maken van een nieuw e(achthonderd gulden) zou den, gesteld dat dit op zo korte termijn nog mogelijk zou zijn, door de Old Time Movie Club moeten worden gedragen, het geen haar budget ver te boven gaat. AMSTERDAM. Ook vorig jaar is het bioscoopbezoek in ons land gedaald. In 1968 werden er 27,4 miljoen bioscoop bezoekers geteld tegen 31 miljoen in 1967 Vergeleken met twintig jaar geleden zijn er thans jaarlijks 48 miljoen bioscoopbe zoekers minder. Jaarlijks vallen er 4 mil joen bioscoopbezoekers af. Twintig jaar geleden brachten de bios coopbezoekers bijna 63 miljoen gulden in het laatje. Vorig jaar bedoeg net bedrag ca. 78 miljoen gulden, waarvan 12 mil joen naar de vermakelijkheidsbelasting gaat. Oorzaken van de snelle daling in het bioscoopbezoek zijn de televisie, de hogere toegangsprijzen en, volgens som migen, de geleidelijke verdwijning van de behoefte aan „sterren" bij het publiek. HILVERSUM I. 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymn. 7.20 Lichte gramm. muz. 8.00 Nws. 8.11 Journ. 8.20 Lichte muz. 8.30 De groen teman. 8.50 Morgenwijding. 9.00 Re portage of herh. progr. 9.35 Waterstan den. 9.40 Oude muz. 10.00 Voor kleu ters. 10.10 Arbeidsvitaminen. 11.00 Nws 11.30 Rondom. 12. 11.55 Beursberichten 12.30 Overheidsvoorl. 12.30 Uitz. voor de landbouw. 12.40 Toppers van toen. 13.00 Nws. 13.11 Journaal 13.30 Spiegel van België. 14.00 Klein Chanson. 14.3 Jazz uit archief. 15.00 Componistenpor tret. 16.00 Nws. 16.02 Muzikale lezing. 16.23 Radio Kamerorkest. 16.46 Land der Muzen. 17.15 Jazz Spectrum. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Journaal. 18.25 Wie waagt die zingt. 18.50 Paris vous parle. 18.55 Voor kinderen. 19.00 Tref punt. 19.30 Nws. 19.35 Vanavond. 22.00 Gonk. 22.30 Nws. 22.38 Mededel. 22.40 Journaal. 22.55 Zin - Tuig. 23.55 Nws. HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Op het eerste gehoor. 8.00 Nws. 8.11 Te Deum Laudamus. 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. 9.00 Gymn. voor de vrouw. 9.35 Schoolradio. 10.00 Le zing. 10.15 Operamuz. 11.00 Nws. 11.02 Ferdinand Huyck. (4). 11.25 Voor de zieken. 11.55 Mededel. 12.00 Van twaalf tot twee. 12.22 Wij van het land. 12.26 Mededel. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 13.00 Raden maar..14.00 Conciliepostbus. 14.05 Schoolradio. 14.30 Pizzicato. 16.00 Nws. 17.00 Overheidsvoorl. Nederl. Antillen. 17.10 Voor de jeugd. 18.00 Metropole Orkest. 18.19 Uitz. K.V.P. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. Godsdienstige le- j zing. 20.00 Liederen. 20.45 Uitgescha- j keld. 21.00 Radiophilharm. orkest. 21.30 Babel. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.38 Parlementsoverzicht. 22.45 De zingende kerk. 23.00 Kontekst. 23.30 Lichte gramm. muz. 23.55 Nws. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes. 10.00, 11.00 Nws. 11.03 Vrolijk gevar. visite. 12.00, 13.00 Nws 13.03 Ekspres. 14.00, 15.00 Nws. 15.03 Drie-draai. 16.00 Nws. 16.03 Mix. 17.00 Nws. BRUSSEL 324 M. 12.00 Nws. 12.03 Gevar. muz. 12.10 Tuinbouwkroniek. 12.55 Buitenl. pers- overz. 13.00 Nws, SOS-berichten voor schippers. 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 Symfonische muz. 15.00 Nws 16.00 Nws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Piano muziek. 16.15 Voor oudere luisteraars. 17.00 Nws. Jazz. muz. 18.00 Nws. 18.03 Popmuziek 18.28 Paardesportuitslagen. 18.30 Franse les. 18.32 Gramm. muz. 18.35 Wegwijs wezen. 18.40 Amusem.- muziek. 18.45 Sportkroniek. 18.52 Taai- wenken. 18.55 Gramm. muz. 19.00 Nws. 19.40 Gramm. muz. 19.45 Syndicale kroniek. 19.55 Lichte muz. 20.00 Gram..- platen. 22.00 Nws. Cultureel nws. 22.15 Gevar. muz. 23.00 Nws. 23.40 Nws. 23.45 Ligging van zeeschepen. Nederland I 10.45 NOS-NOT: Schooltelevisie. 18.50 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NOS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.07 NCRV: Scheepsjongens van Bontekoe. 19.16 Alleen op weg. 19.30 Tweekamp. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 NCRV: Actualiteitenrubriek. 20.45 Please Sir (serie). 21.25 Mijne Heren van de Gerechte (spel). 22.20 Kleur: Filmimpressie. 22.35 NOS: Journaal. 22.40 TELEAC: Statistiek - les 6 herh Nederland II 18.50 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NOS: Journaal. 19.03 Scala. 19.30 VARA: Opmaat. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 VARA: Coronation Street (feuilleton). 20.45 Achter het nieuws. 21.10 Mensen - foto's gemaakt door Cas Oorthuys. 21.25 Ironside. 22.15 Indisch ABC. 23.05 NOS: Journaal. Nederland I 10.45 NOS-NOT: Schooltelevisie. 18.50 NOS1: De Fabeltjeskrant. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NOS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.07 KRO: Tommy Cooper (serie). 19.32 Verslag op dinsdag. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 KRO: Vanavond in Nieuwspoort 21.00 Kleur: Music, music, music. 21.45 De wrekers (serie). 22.35 NOS: Journaal. 22.40 TELEAC: Schaken voor beginners - les 5 herh. Nederland II 18.50 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NOS: Journaal. 19.03 Scala. 19.30 AVRO: Peyton Place (feuill.). 19.56 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Strange Report. 21.10 AVRO's sportpanorama. 22.00 AVRO's Televizier. 22.50 NOS: Journaal.

Haarlem's Dagblad | 1969 | | pagina 9