accountants*loopbaan bij Van Dien amro bank Als vwo*er met wiskunde en boekhouden moet u ook eens denken aan een Medewerker (m/v) Garantiekredieten AL EEN VAT, KIST OF KRAT VAN DE PHOENIX GEHAD?????? BEDRIJFSLEIDER p Motorhuis IJmond Co Van Dien* :Co Accountants Het Motorhuis IJmond is in de IJmond (Beverwijk, IJmuiden, Heemskerk, Driehuis) de officiële dealer van Opel, al 11 jaar lang het meest gekochte automerk in Nederland. ■1 1e automonteurs 2e automonteurs 2e monteurs alsmede enkele aankomende automonteurs PHOENDtGROEP b.V. Houtindustrie „de Phoenix” J ZATERDAG 26 JANUARI 1980 46 Z/ I Het Motorhuis IJmond is een nog steeds groeiend, gezond bedrijf waar een plezierige samenwerkingssfeer heerst. Het heeft zo’n kleine vijftig medewerkers, waaronder veel jonge mensen. Het Motorhuis IJmond heeft vestigingen in Beverwijk en IJmuiden, van waaruit verkoop, service, onderhoud, schadereparatie, auto verhuur en leasing plaatsvinden. Alle informatie over deze functies wordt verstrekt door de heer Th. Laarman, chef werkplaats. Bel hem even voor een afspraak: 02510-29162 (na werktijd 023-264249). Over de aard der functies, de aantrekkelijke voorwaarden en over alles wat te maken heeft met het werken bij Het Motorhuis IJmond, krijgt u uitvoerige informatie bij de onder de verschillende vestigingen genoemde contactpersonen. Willen belangstellenden voor deze functies even contact opnemen met de heer J. Klomp, chef schadewerkplaats, telefoon 02510-29162 (na werktijd 02290-14964) voor nadere informatie of voor het maken van een afspraak? Na een ruime inwerkperiode zal de nieuwe medewerker in een klein team de volgende werkzaamheden gaan verrichten: - motiveren van garantiekredietaanvragen ten behoeve van betrokken externe instanties - beoordelen van garantiekredietaanvragen op hun verleenbaarheid en zonodig doen van alternatieve financieringsvoorstellen - bewaken en controleren van de voortgang van de totale afwikkeling - verzorgen van rapportages, provisie- afdrachten en declaraties van rente subsidie aan het Ministerie van Economische Zaken - voeren van correspondentie - vervangen van de chef van de afdeling bij diens afwezigheid. Het directoraat Kredieten Zakelijke Relaties van het Kredietbedrijf, gevestigd in het centrum van Amsterdam, verzorgt de kredietverlening door de Amro Bank aan bedrijven en instellingen in de volgende sectoren: Industrie, Bouwnijverheid, Groothandel, Transport, Garages, Landbouw en Visserij, Detailhandel, Ambacht, Horeca, Recreatie Diensten, Non-profit organisaties, Vrije Beroepsbeoefenaren. De afdeling Garantiekredieten ondersteunt en adviseert de bovengenoemde sectoren evenals ons verkoopnet bij kredietaan vragen waarbij overheidsgarantie (in het kader van de kredietbeschikking midden- en kleinbedrijf) wordt verlangd. Tengevolge van de toenemende hoeveel heid aanvragen heeft de afdeling behoefte aan uitbreiding. IJmuiden, Wijk aan Zeeërweg 107-113 Verkoop, service en onderhoud Ook deze afdeling behoeft uitbreiding. Functie-eisen: - HAVO-niveau - Praktijkdiploma Boekhouden - MBA-diploma of studerend hiervoor Leeftijd tot ca. 35 jaar. De functie brengt talrijke in- en externe contacten met zich mee. Naast het salaris biedt de Amro Bank goede secundaire arbeidsvoorwaarden en er bestaan regelingen met betrekking tot vergoeding van studie- en reiskosten. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelvoorziening. Herengracht 586, 1017 CJ Amsterdam. Koningstraat 40-42, Beverwijk telefoon 02510-29162 Wijk aan Zeeërweg 107-113, IJmuiden telefoon 02550-23450 Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer L.J.M. Calis van de afdeling Garantiekredieten, telefoon 020 - 284456, of de heer R. van Noordt van de afdeling Personeelzaken, telefoon 020 - 284278. Koningstraat 40, hoek Markt, Beverwijk Verkoop, service, magazijn en administratie Voor deze vestiging zoeken wij momenteel 1e automonteurs met een goede opleiding en ervaring Hier willen wij graag plaatsen Wijkermeerweg 48 in Beverwijk Schadewerkplaats In onze uitgebreide, moderne schadewerkplaats worden schade-auto’s weer in onberispelijke staat gebracht. Gezien de groei van deze afdeling kan ons schadeteam daar uitbreiding gebruiken van spuiters en plaatwerkers Hiervoor komen zowel geroutineerde krachten als ‘aankomend routiniers’ in aanmerking. zowel als Dit was de slogan waar vroeger Nederlands grootste kistenfabriek wijd en zijd bekend door is geworden. Houten kisten behoren door de gewijzigde verpakkingsvormen niet meer tot ons produktieprogramma. Niet zonder trots mogen wij vaststellen dat de Houtindustrie de Phoenix in Halfweg, één van de meest modern ingerichte houtverwerkende indu strieën is. Een scala van artikelen, waaronder schroten, gelijmd hout en doe ’t zelf produkten, vinden hun weg naar de afnemers. Op korte termijn willen wij in kontakt komen met gegadigden voor de funktie van: h i I Onze gedachten gaan hierbij uit naar een jonge HTS-er (WTb) (leeftijd 30-40 jaar), of iemand van gelijk niveau, zich bewust van het feit dat bedrijfsleiding anno 1980 naast goede organisatorische eigenschappen ook kontaktuele vaardigheden en technische inventiviteit vereist. De juiste persoon bieden wij een zéér zelfstandige funktie met bijpassende honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Vanzelfspre kend zijn de carrièremogelijkheden van de wat grotere onderneming volop aanwezig. Geïnteresseerden doen er goed aan op korte termijn schriftelijk te solliciteren, t.a.v. de Directie. Wij stellen daar een discrete en vlotte afhandeling tegenover. PHOENIX-GROEP Haarlemmerstraatweg 73 - 1165 MK HALFWEG Tel. 02907-4341. Voorts willen wij voor deze vestiging aantrekken een monteur die speciaal belast wordt met het technisch rijklaar maken van nieuwe en gebruikte auto’s. Tenslotte kan nog geplaatst worden een --- Haarlemmerstraatweg 1165 MK HALFWEG Voor deze functies gelieve men contact op te nemen met de heer A. van Dongen, chef werkplaats, telefoon 02550-23450 (ook na werktijd). Afspraak-coupon MO/ Bc M/V S 5 De basis is al gelegd U zou, naar ons gevoel, toch eens moeten overwegen of het beroep accountant iets voor u is. Door uw vwo-studie met Wiskunde en/of Economie II hebt u namelijk al een heel behoorlijke basis gelegd voor uw verdere NIvRA opleiding en daarmee ook voor een bijzonder interessante loopbaan als vertrouwensman (of -vrouw!) voor het bedrijfsleven. Hooggewaardeerd adviseur Accountancy wordt door het publiek nog altijd gezien als het beroep van statige cijferaars. Maar daar heeft ons vak weinig meer mee te maken. Natuurlijk, we werken met cijfers, de „Vertalingen" van alle beslissingen en handelingen op maat schappelijk niveau. Het gaat de registeraccountant echter om het gebeuren échter dat cijfer en om de reikwijdte ervan. Hij kan getallen interpreteren... hij kan ze waarderen... hij kan ze zelfs voorspellen. Daardoor is hij een hooggewaardeerd adviseur van de top functionarissen in het bedrijfsleven, bij de overheid en in de dienstverlenende sector. Van Dien bekostigt de studie In de praktijk komt het erop neer dat u bij Van Dien Co begint als assistent- accountant, die met een snel toenemend aantal taken en verantwoordelijkheden wordt belast. Cl werkt onder leiding van een mentor. De studie zelf komt vrijwel geheel voor rekening van Van Dien Co. Daarnaast kunt u rekenen op een salaris dat in overeenstemming is met uw kwaliteiten en uw opleidingsniveau. Vanzelfsprekend. Kom met ons praten Door deze advertentie tot hier toe te lezen, hebt u voor uzelf al bewezen dat u niet helemaal ongeïnteresseerd bent. Laten we daarom eens verder praten over ons aanbod. Als u de bon invult en opstuurt, kunnen we u daartoe uitnodigen, mag natuurlijk ook een telefonische afspraak maken. Bel dan met de heer J.E. Jans, hoofd personeels zaken Van Dien Co in Amsterdam, 020-91.01.11Intussen sturen we u als u wilt onze brochure „Algemene Informatie” toe, waarin u wat meer over ons beroep en onze maatschap kunt lezen. S O PBrsnnBBl I I Een fascinerend beroep We hebben u er een beetje van proberen te overtuigen dat de registeraccountant een fascinerend beroep heeft, zelfstandig, afwisselend, mobiel en kansrijk. Maar ook moeilijk en verantwoordelijk, 't Is een vak waar je aanleg voor moet hebben en het juiste karakter. Want, ook al kun je je met een NIvRA-studie theoretisch tot accountant ontwikkelen, de werkelijke waarde voor cliënten wordt toch gevormd door praktische ervaring en inventiviteit. Daarom is het van zo'n groot belang dat u al meteen met die praktijk wordt geconfronteerd. Bij een accountants kantoor als Van Dien Co. Vooraanstaand kantoor Van Dien Co biedt u als vwo-er een niet mis te verstane stimulans bij uw studie tot NIvRA-accountant. Onze maatschap is met haar ca. 1100 medewerkers in maar liefst 24 nederlandse vestigingen (naast een aantal buitenlandse) een van de vooraan staande accountantskantoren. Bij ons komen werkelijk alle problemen ter tafel, die in het maatschappelijk verkeer spelen. Bij ons zit dus ook alle ervaring zelfs wereldwijd op het gebied van de accountancy. Van die samengebalde kennis profiteert u ten volle bij uw studie. Voor mijn dienstverband gedurende mijn opleidingsperiode gaat mijn voorkeur uit naar de vestigingsplaats: 12 Deze bon kunt u in een gesloten enveloppe sturen naar Van Dien Co, Antwoordnr 3426, 1000 VC Amsterdam. Een postzegel hoeft er niet op. lk wil graag een oriënterend gesprek met u voeren over de kansen die u mij biedt. Wilt u mij daartoe uitnodigen? Mijn naam is: Adres: Plaats:Telefoon: Ik doe eindexamen gymasium atheneum Mijn vakkenpakket, bestaat uit: Vestigingen in Almere. Amsterdam. Apeldoorn, Arnhem. Breda. Eindhoven. Lnschede. Haarlem, Haren (Groningen), s-Hertogenbosch. rtoensbroek, Hoogeveen. Leeuwarden, Lelystad, Lochem, Maastricht, Roosendaal, Rotterdam. Rijswijk (s-Gravenhage), Tilburg. Utrecht, Venlo, Zaanstad. Zwolle. Antwerpen, Brussel. Aruba. Curasao, St Maarten en Caracas Venezuela. Van Dien Co behoort tot het internationale samen werkingsverband .«Deloitte, HaskinsG Sells'*.

Haarlem's Dagblad | 1980 | | pagina 46