Aankomend verkoper r Administratief medewerk(st)er met PD hoofd boekhouding wij hebben een interessante, coördinerende functie als administratief medewerker(ster) Al 11. MARIASTICHTING /paarbank w«/l ncdarlond een bank van deze tijd Administratief marketing medewerker die carrière wil maken bij een snel groeiend bedrijf. Kontrolefunkties voor LTS-ers BOEKHOUDER i jongere Assistentfej-accountant gevorderde Asslstent(e)-accountant FOKKER sekretaresse (parttime) Honey well Bull Wegens interne pro motie is er op onze af deling marketing accounting een interes sante vakature voor een HEAO-er BE of MBA-er, met een bijna voltooide SPD-studie. SCHEEPMAKER accountants- en belastingadviseurs HAARLEM Schalkwijk Grootwinkelcentrum Rivièradreef 13 023-330109 Uw funktie Wat u van ons mag verwachten 44 19 80 45 Leeftijd Creative Data Processing Vraag inlichtingen: 020-262822 (heer J. M. de Bruijn). ■I ZATERDAG 23 FEBRUARI Op onze afdeling Finance gaat u zich bezighouden met de salaris-, verkoop- en grootboekadmimstratie. Uiteraard met een geautomatiseerd systeem. Mede door de goede studiefaciliteiten heeft u alle kans mee te groeien met de snelle ontwikkelingen op het gebied van de administratieve automatisering Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de Nutsspaarbank West Nederland, Postbus 700, 2003 PE Haarlem, ter attentie van de afdeling Personeelszaken Opleidingsmdicatie: HEAO- of middelbare schoolopleiding, aangevuld met M B A Tussen 30 en 40 jaar In kleine groepen worden op deze afdeling onder meer: aanvragen en poliswijzigingen behandeld; schaderegelingen afgewikkeld; premies van cliënten geïnd en aan maatschappijen afge dragen; de invoer en controle van gegevens voor de computer verzorgd De werkzaamheden op onze afdeling Verzekeringen zijn veel omvattend en gevarieerd van aard Wij zoeken voor de coördinatie van de financiële verwerking van deze werkzaamheden een General Electric Information Services is één van de grootste computerservicebureaus ter wereld Wij bieden onze klanten tal van diensten op het gebied van de auto matisering Natuurlijk hebben wij daarvoor de beschikking over de meest moderne apparatuur en een wereldomspannend communicatie netwerk Maar naast dezeapparatuur spelen persoonlijke inzet en vakmanschap een doorslaggevende rol in onze dienstverlening Het spreekt voor zich dat wij de salariëring aan de functie hebben aangepast. Ook de reis- en studiekostenregeling en de gratificatie aan het einde van het jaar zijn uitstekend Bij het opleidingsniveau van onze nieuwe collega denken wij aan een HAVO-diploma met het praktijkdiploma boekhouden Liefst bent u al begonnen aan de MBA-studie Omdat onze boekhouding geautomatiseerd is,zou het prettig zijn als u al enige jaren ervaring daarmee heeft. Mede door deze functie-eisen, maar ook door de leeftijdsopbouw van ons admini stratieve team, zal uw leeftijd zo tussen de 22 en 28 jaar zijn Voor ons filiaal in het Grootwinkelcentrum in Schalkwijk zoeken wij een jongeman ter assistentie in de verkoop. Leeftijd 20 tot 25 jaar. Een rijbewijs BE is wel noodzakelijk. Sollici taties na telefonische afspraak. Falckstraat 10, 1017 VW Amsterdam Als u ervoor voelt om uw kapaciteiten in te zetten voor onze snel groeiende or ganisatie en een goede carrière op te bouwen, schrijf dan naar Burroughs B.V., Prof. E.M. Meijerslaan 2, 1183 AV Amstelveen, t.a.v. mr. J.L Snijder, afdeling Personeelszaken. Wilt u eerst wat meer informatie dan kunt u bellen met de heer G. Nauta, telefoon. 020-434646. toestel 319 Voor ambitieuze jongelui is op ons kantoor afwis selend werk in een fijne sfeer te doen. Wij zoeken: (liefst met Havo) (liefst met MBA en/of studerend SPD). BATENBURG EN WESTEN notarissen, Zeestraat 26 te Beverwijk vragen een Voor deze verantwoordelijke functie worden gedegen admini stratieve kennis en ervaring met verzekeringsadministratie verlangd, alsmede goede contactuele eigenschappen Bedrijf Schiphol General Electric Information Tvices GENERAL 0 ELECTRIC rend en u geniet alle voordelen en ze kerheden van het werken bij een groot, internationaal en zeer stabiel bedrijf. Burroughs De afdeling marketing-accounting bestaat uit een enthousiast team van 4 mensen dat zelfstandig opereert en in hoofdzaak bezig is met orderadministra tie en fakturering. Uw taak bestaat uit het accepteren van binnenkomende or ders van de verkoopstaf en de financië le verwerking hiervan. Verder stelt u opdrachtbevestigingen samen en zorgt voor maandelijkse rapportering aan de direktie. Dit is een zelfstandige funktie met veel kontakten en met voldoende ruimte voor eigen initiatief. Doorgroei mogelijkheden zijn volop aanwezig. U kunt bij ons rekenen op een goed sa laris en prima sekundaire voorwaarden De werkomgeving is prettig en stimule- Als u interesse heeft, dan is de heer J .Th. Kuijten, hoofd Personeel zaken, graag bereid u meer informatie te geven. Het telefoonnummer is 020 - 846825. U kunt ook een brief sturen. Ons adres is. General Electric Information Services BV, Kabelweg 37,1014 BA Amsterdam Sollicitaties schriftelijk of mondeling na tel. afspraak. Voor praktische informatie omtrent de func tie: dhr. N. van Breemen. Tel. 02510-29146 U./.C:,-L in de leeftijd van 25 jaar of daarom trent. Voor deze zelfstandige functie is het praktijkdiploma boekhouden ver eist en enige ervaring gewenst. '1 ■is Haarlem RK en re- h ]en jen- ■Z Deze functionaris iso.a. verantwoordelijk voor: - het grootboek, - de analyses van de diverse balansrekeningen - maandelijkse rapportering aan het hoold- kantoor te Parijs, - het opstellen van verlies- en winstrekeningen, - de toepassing van de fiscale wetgeving, - het opstellen van jaarverslagen. Tevens geeft hij leiding aan een tweetal mede werkers. Door promotie van de huidige functio naris is bij Honeywell Bull de positie vrij gekomen van hoofd (supervisor) voor de boekhouding. Geen echte bureaubaan, maai eerder een coördinerende functie waarin hel omgaan met mensen een centrale plaats inneemt. Hij rapporteert aan de manager van de hoofdadministratie, die op zijn beurt verslag uitbrengt aan de financiële directeur. Bovendien treedt hij op als plaatsvervanger van de manager van de hoofdadministratie gereedschap kan gebruiken Ervaring met verspanende technieken is erg welkom Kontroleur Meetkamer Op de Meetkamer wordt het in het bedrijf gehanteerde meetgereedschap aan normen getoetst. Hiervoor zal iemand aangetrokken worden die enige ervaring met meetgereedschap heeft en in staat is de meetresultaten zelfstandig te rapporteren Geduld en akkuratesse belangrijk Voor deze kontrolefunkties De Nutsspaarbank West Nederland is een regionale bank met een compleet dienstenpakket dat is afgestemd op de behoeften van haar particuliere cliënten leder van de vierhonderd personeelsleden werkt direct of indirect aan het optimaliseren van de dienstverlening. In de 63 kantoren verspreid over vijf rayons staat de persoonlijke relatie met de cliënt voorop De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen van korrespondentie en het uitwerken van laboratoriumvoorschriften. Kandidaten voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van het diploma medisch analist en te beschikken over een goede typevaardigheid. De werktijden kunnen in onderling overleg jy worden geregeld. Het aantal te werken K uren bedraagt 20 per week. T Schriftelijke sollicitaties kunt u richten r aan de afdeling personeelszaken, postbus 1644, 2003 BR Haarlem. Ten behoeve van de klinisch chemicus van ons laboratorium vragen wij een em 111 denken wij aan mannen of vrouwen met een LTS-opleidmg (bij voorkeurT-stroom) Iemand die bezig is met een avond-MTS zien wij ook graag reageren Geduld en akkuratesse zijn op deze kontroleposten onmisbare eigenschappen Sollicitaties Schriftelijke reakties kunnen gestuurd worden aan Fokker Personeelszaken nr. 036 80 HD Postbus 7600.1117 ZJ Schiphol U kunt ook telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen 020-5443800 ld 1- perez Burroughs is een wereldomvattend concern dat in luttele jaren doorstootte van de 9e naar de 2e plaats op de computermarkt. Het Nederland se hoofdkantoor is gevestigd in Amstelveen Wij brengen een volledige lijn van computers op de Nederlandse markt, van small-business com puters tot zeer grote multi processor computer systemen Honeywell Bull is een coniputeileveranr iei v.in turo|>ese origine die samen mei haar Amerikaanse partner Honeywell Itllormalion Systems een zeer vooraanstaande plaats oj> de wereldranglijst inneemt Honeywell Buil (Nederland) N.\' is een middelgrote onderneming met het hooldkantoor in Amsterdam. USA a juds- Wanneer u belangstelling hebt voor deze functie, stuurt u dan uw sol I ic itatie met uit voerige inlic htingen over uw opleiding en ervaring aan Personeelzaken van Honeywell Bull (Nederland) N.V., Vliegtuigstraat 26, 1059 CL Amsterdam, ter attentie van de heerCJ.L. Paternotte, Manager Personnel I Department. IJ kimt ook eerst bellen voot nadere informatie: (020) 15 89 55 Een zeer interessante functie voor een man oi vrouw met tenminste MBA-opleiding; het bezit van of studerende voor SPD is een plus. In verband met de vele contacten is gemakkelijk kunnen omgaan met mensen een vereiste. Goede kennis van het Engels is nood zakelijk in verband met internationale contacten. Z Het ligt voor de hand, dat de fc vliegtuigindustrie hoge eisen Z moet stellen aan de kwaliteit en 5 de precisie van haar produkten. p Een omvangrijk kontrole- I apparaat binnen Fokker houdt ondermeer in verschillende produktiestadia die kwaliteit inde gaten. Op dit belangrijke werkterrein hebben wij een tweetal vakatures Kontroleur Verspaning De afdeling Verspaning Z produceert een grote S hoeveelheid vliegtuig- onderdelen, die stuk voor - stuk gekontroleerd moeten - worden Voor deze funktie zoeken wij iemand met kennis I van tekening lezen en die bovendien lengtemeet- aire

Haarlem's Dagblad | 1980 | | pagina 45