61 op schitterende wijze onze goal. Hollandia had ongetwijfeld de overwinning verdiend. Dempsey werd na afloop bij „Kras gewogen en er bleken geen gewichten genoeg te zijn. t Verhaal vertelt niet, hoe ze uit deze moeilijkheid geraakt zijn. Zonder Nes, maar met Frits weer in de gelederen werd een dikke overwinning op Z. V. V. behaald. Alhoewel de Zaandammers eerder sterker dan zwakker waren, wijst de stand met rust reeds 2—0 aan, door toedoen van Arie en Wouter. Na half time namen wij echter het spel geheel in handen en waar Nico een hattrickje fabriceerde, Z. V. V.-H. F. C. (2-1). SSê&è kwam het einde met 5—0. Alhoewel we er nu niet bepaald slecht voorstonden, keken we toch wel even tegen het Maart-programma op, want dat bestond liefst uit vijf uitwedstrijden, resp. tegen Schoten, Hortus, Purmersteijn, Edo en V. S. V. In Velsen werd gelijk gespeeld, dank zij een penalty, door Nico productief ge maakt (1 1). Even te voren had Mies, die uit voorzorg onder de letters N. N. speelde, er één verprutst en verder geloofde hij het toen wel. Ook Arie, de onvermoeibare,' hield dit keer zijn gemak. Veel supporters waren getuige van de 20 overwinning op Schoten, ondanks het feit, dat Haarlem een duizend meter verder tegen D. F. C. competitiede. Mies en Nico brachten ons reeds vóór de rust op den eindstand. Hollandia verloor zoowaar met 52 van Edo, zoodat onze voorsprong 4 punten, 1 wedstrijd en een menigte goals bedroeg. (Doelgem. in 12 wedstrijden 40—8). v f, - Dc eenige maal in de 2e klasse, dat we geheel volledig waren en tevens de eenige keer, dat we verloren. Staand v. r. n. 1.Kervel. Cohen Tervaert, Zwang. Lotsy, W. Keijdon. Lamp, Bouvy, v. Beekum. Kuipers. Zittend Tancrelle, Miezérus, Kreek.

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 65