- 63 - Zoo vonden wij ook in de H. F. C.'er van April 1922 een stuk van T., de ver tolker van de stem van „het publiek langs de lijn", waarin hij ons op enthusiaste wijze zijn vreugde betoonde. Drie eerste-elftallers, aangevuld met onze reserves speelden nog succesvol in de Serie-wedstrijden van V. O. C. (1ste afdeeling). Achtereenvolgens werden Xerxes met 2—0, Leonidas met 5—0 en V. O, C. met 2-0 verslagen. In den eindstrijd tegen H. B. S., welke met 1 1 eindigde, moesten zelfs Arie en Géjus nog uitvallen, zoodat het bereikte resultaat meer dan schitterend was. Karei had dan ook veel genoegen van zijne gasten, al bracht de loting ons op de 2de plaats. De Herculesfeesten. Op 14 Mei werd de „Hercules '-beker gewonnen door Hercules zelve met 2 0 te slaan. Alle competitie-matches speelden Arie, Wim, Mies en Jo. Het bestuur had als slot nog een specialen feestdag georganiseerd, 't Mocht dan ook wel na al die sombere jaren. Groenendaal was afgehuurd en oud en jong vermaakten zich daar onder leiding van de Gebrs. Martin met fietsen, tonkruipen, hardloopen, kegelen, lunchen, motor rijden enz., alles onder de beste weersomstandigheden en in de genoeglijkste stemming, 's Avonds reünie bij Brinkmann, waarvoor natuurlijk buiten de 1 ste-elftallers met hunne reserven, alle oude getrouwen en getrouwden permissie hadden gekregen. Swens had rugpijn, Nes was ziek, maar de bekende rest was er en genoot van de oertijd-verhalen H. F. C. wint den Jubileumwedstrijd tegen Hercules. Onze menschen v. 1. n. r. zijn: Kervel, Bouvy, Seignette, Storm, v, d. Meulen, E. Reijdon, K. Lotsy, Miezérus, Tancrelle, Brans. Knielend W. Reijdon liggend j. Lamp. Voor den wedstrijd groot feest. Nico en de bioscoop-aanplakbiljetten!

Jubileumboeken HFC | 1924 | | pagina 67