115 - J. H. WELCKER gedenkwaardigen dag, dat het Nederlandsch Elftal er in slaagde met 7—O de Belgen er onder te houden. Die schitterende omgeving van het H.F.C.-veld, bezocht door een voor die jaren overweldigend aantal Arie, keer terug toeschouwers, inspireerde de Hollanders ongetwijfeld om hunne beste krachten te geven, en niet het minst Mannes, die in eigen omgeving onweerstaan baar was, een zijner beste wedstrijden speelde en naar ik meen drie doelpunten voor Holland scoorde. Maar de levendigste, meest blijvende herinnering aan de jubilaresse zal voor mij blijven de hartelijke sportgeest, welken ik steeds in H. F. C. heb be wonderd en gewaardeerd. Nog steeds geeft H. F. C. aan tal- looze andere vereenigingen een voorbeeld van eenheid en saamhoorigheid, zooals wij dit tegenwoordig slechts weinig meer aantreffendit, gevoegd bij de groote sportiviteit en fairheid, waarmede het voetbal door hare elftallen werd en wordt beoefend, ook in dagen, toen het der vereeniging niet voor den wind ging, heeft bewerkt en maakt nog, dat H. F. C. een allereerste plaats in het Nederlandsche voetbal inneemt. Deze eigenschappen, ontvangst, welke hare leden steeds hunnen gasten bieden, maken, dat het hart der ouderen nog altijd warm klopt voor het aloude H. F. C. Ik eindig met de beste wenschen voor H. F. C. en den raad aan de jongeren „neemt het voorbeeld der oudere H. F. C.'ers ter harte en bedenkt, dat een zware taak op U rust, om den grooten naam der vereeniging hoog te houden Onze stevige doorzetter en goalgetter, dien we noode missen CJ0p33rd 3311 de ZOO hsrtclijlcc

Jubileumboeken HFC | 1929 | | pagina 119