SEIZOEN 1926/27 „Algemeene" van 11 September bracht geen verandering in het Bestuur, terwijl de leiding van Cees er op gericht scheen, om lastige rondvragers ontijdig naar huis te zenden. De sombere rede van Mr. Davidson over onze financiën was meer somber dan waar. De flauwe poging om den Penningmeester van verduistering van het imaginaire invaliditeitsfonds te verdenken, mislukte door tijdig ingrijpen van de eerstdaags jubileerende Kascommissie. Neen, zoolang er nog moerbeien bij Pelt in den tuin groeien,- zoolang wij nog op tribunes kunnen afschrijven en het ook doen, zoolang Tinus nog een wakend oog houdt en Jan van den Gemeente-raad nauwkeurig elk kaartje napluist, zoolang Bij Lou van der Vinne (Djember - Java), Maart 1928. zullen er bij ons geen fondsen, die er toen niet eens waren, verloren gaan. Toch had hij wel een beetje gelijk. De tribunes stonden hoog, te hoog zelfs, maar waar Keulen en Buiksloot niet in één nacht gebouwd zijn, kon de Penningmeester de tribunes niet in één jaar op Amsterdamsch peil brengen. Nu we drie jaar verder zijn, kunnen we met ons kleine tribunepostje, zonder een noemenswaardige crediteurenrekening en met een grappig kassaldo-tje, als eenvoudige, nette burgermenschen voor den dag komen. R. C. H. jubileerde en ons „eerste" elftal was de gast, die ongenadig op zijn gezicht kreeg (5—1). Karei nam de pen ter hand en liet een noodkreet in de H. F. C.'er plaatsen met veel vette lettertjes er tusschen. Het hielp direct, getuige de daarop Een beroemd H. F. C. trio V.l.n. r.Mannes Francken. Lou v. d. Vinne en echtgenoote, Mr. Jacques Francken.

Jubileumboeken HFC | 1929 | | pagina 127