- 240 - leeftijden en capaciteiten met trap- en kopoefeningen bezighouden en dan aan het eind van den middag of 's avonds enkele grooteren nog eens een beurtje gevenGejusde Ruijter, lui van het Nederlandsch elftal enz. Den volgenden dag van hetzelfde laken een pak in Brunssum, Retranchement, Hardegarijp of Koegras. Ondertusschen ernstige besprekingen met hooge Oome's als Hirschman. Karei Lotsy, John van Eeghen, met de wisse zekerheid, dat ze vermoedelijk zijn advies maar voor de helft zullen opvolgen. Lijkt u dit alles bij elkaar een gemakkelijk bestaan? Nu, met wien Bob in aanraking komt, dien weet hij in te pakken; wat hij doet, doet hij altijd met een pleizierig gezicht en een goed humeur. Hij maakt den indruk liefst meer werk op zich te willen nemen dan strikt noodig is en altijd klaar te staan om beroerde klusjes op te knappen, zelfs dan, wanneer het uren van ontspanning voor hem moesten zijn. Een bezoldigd beambte, die, nota bene, meer doet dan hij moet, die nooit ontevreden is, dien iedereen acht om zijn trouw, als een vriend beschouwd om zijn bonhomie en goedgehumeurdheid, die bovendien nog onschatbare technische capaciteiten bezit lezer, kunt ge begrijpen, dat Bob een persoon van beteekenis is in onzen kring, een der onzen, dat wij in Bob een H. F. C.'er zien? Beste Bob, we hopen, dat je nog lang met ons samen onder ons vaandel moogt vechten om al wat ons lief is, op het veld een voorbeeld voor allen in sportiviteit, bij onze wedstrijden de goede genius met onverdroten optimisme, binnenskamers een adviseur, wiens toewijding onverdacht is, op onze feesten een geziene gast, kortom een vriend van jong en oud, een sieraad der H. F. C.. en van den N.V. B.! Je vriend KEES.

Jubileumboeken HFC | 1929 | | pagina 244