69 dan ze inderdaad al waren en vond ik zoo'n achterhoede eenvoudig onoverkomelijk. Voorts herinner ik me Moltzer als een spil van enorme kwaliteiten en dan later weer het groote elftal van H. F. C. met Mannes als ongeëvenaarden „Sturmführer", met Ferry van der Vinne, Eddy Holdert, kortom deze voortreffelijke Holland's Fijnste Combinatie Imponeerend niet het minst uit organisatorisch oogpunt, vriend Kareiis het weergaloos herstel geweest na de degradatie. Dat was een sportieve prestatie, die eenige nationale kampioenschappen in de schaduw stelt. En tenslotte het huidige H. F. C. Al weer zooals door alle tijden een prettige, faire tegenstandster, een club, die respect afdwingt en die men bovenal waardeeren benijden zou men ook kunnen zeggen moet om zijn voorzitter. Deze begaafde, correcte en geestige man personifieert wel de H. F. C. door alle tijden. Ik ben er van overtuigd, dat het Nederlandsch voetbal er door alle tijden mede gebaat zal zijn, wanneer de toekomst van H.F.C. het verleden evenaren of zoo mogelijk nog overtreffen mag J. HOVEN. ULEVELLEN-RIJMPJES. KLAAGZANG. (Opgedragen aan mon cher bourreau, Karei Lotsy). Met 'n ruk van m'n kop en 'n zwaai door m'n lokken, De blik „en extase", zweef 'k licht over 't mos. Ha fonkel nu geest bij het feestversies fokken Hoe straalt nu mijn blik als 'n glimworm in 't bosch Het voorhoofd nooit eindend, straalt méé, hoog geheven, Geniaal en begeesterd dwaal ik hier rond, Maak ulevelrijmpies. O 't is geen leven Als maar voor 't Boek, half 't wijzertje rond. PIM. maestoso (ma non troppo verdomme).

Jubileumboeken HFC | 1929 | | pagina 73